Op deze pagina geven Goese winkeliers u een indruk van wat er dit voorjaar en zomer aan mode en accessoires te verkrijgen is. De hoofdthema's van de nieuwe mode zijn: stadsmode, jaren vijftig-stijl, vrijetijdsmode, jeans, bad- en strandmode en sportmode 1 Hans Sinke Lederwaren 2 Jeans for You 3 Modimage 4 Faase Schoenservice sinds 1895 5 Schoenmode Van de Reepe 6 Steutel Herenmode 7 AnneMarèl - Goes 8. Optiek De Jonge 9 Kapsalon 'Jolanda' 10. Speciaalzaak Simon 11 Poley 12 Fabery de Jonge 13 Harlekino 32bPROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 17 MAART ODE UIT GOES IN BEELD! Ganzepoortstraat 15, Goes, tel. 01100-27519. Juist vandaag wordt onze winkel in de Ganzepoortstraat feestelijk heropend. Een grondige verbouwing heeft het geheel een aantrek kelijk en modern aanzien gegeven. Vanaf vanmiddag 2 uur bent u van harte welkom om onze winkel en onze nieuwe voorjaarscollectie te komen bekij ken. In onze lederwarenzaak streven wij ernaar voor een zo breed mogelijk deel van het publiek aantrekkelijk te zijn. Van populair geprijsde die-pak-ik-eens-mee tassen tot exclusieve merktassen zijn wij ruim gesorteerd. Ook zorgen wij door snel wisselende collecties er ko men bijna iedere week wel nieuwe modellen binnen steeds actueel te zijn. Het is altijd wel de moeite waard even binnen te lopen. Schuttershof 24, Goes St.-Janstraat 27, Middelburg. Gevestigd in de voormalige PTT-telefoonwinkel, brengt dit voorjaar en deze zomer de allernieuwste trend in jeans- en vrijetijdskleding voor zowel volwassenen als kinderen. Voor de groten zijn er de nieuwste spijkerbroeken en jacks van Dutch Bogart, Big John, McCloud en Chiori. Naast de donkerder stonewashed-tinten zullen deze zo mer de zgn. used-look en bleached 'gedragen' en heel licht gebleekte denim tiet uitstekend doen. De modellen variëren van strakke strechbroeken tot wij de bandplooi en non-fit jeans. Verder zijn er katoenen broeken met een vlot zomercol- bert in katoen- of linnen-look die worden gedragen met een mooi bewerkt T-shirt of overhemd. Sweaters, T-shirts, overhemden en zomertruien, waar onder de zeer fraaie collectie van Collumn, zijn in een groot scala van kleuren en dessins voorhanden, waarbij de nadruk ditmaal ligt op zachte tinten zoals zalm, mint, lila, koraal, maar ook de frisse zomerkleuren als wit, linne, groen en diverse blauwtinten zijn ruim vertegenwoor digd, maar ook de kleuren zwart, beige, zand en ecru ont breken uiteraard niet in de collectie. Zomerjacks zijn uitgevoerd met een capuchon, opstaan de kraag en voorzien van vele zakken. De kleuren zijn af gestemd op die van sweaters, truien en T-shirts. De stof fen zijn voornamelijk prettig dragende katoen/polyester mengsels. Voor kinderen in de maten 116 t/m 176 vindt u bij Jeans for You de kinderlijn van het bekende merk Lois, van El Paso en Rio Grande waarvan de eerste zeer betaalbaar genoemd mag worden en de laatste in de wat hogere prijsklasse een zeer exclusief jeans-modebeeld presen teert waarin dit jaar voor het eerst ook een collectie gym pen en basketball-schoenen in de meest fantatische kleurstellingen is opgenomen. De kindercollectie is behalve in Goes ook te koop in het filiaal in Middelburg aan de St.-Janstraat 27, waar on langs door een ingrijpende verbouwing het interieur ge heel is aangepast aan de stijl die ook in Goes te vinden is. Schuttershof 37, Goes, tel. 01100-27618. Kleding wordtten overvloede aangeboden, maartoch als je jezelf nagaat, loop je soms uren of dagen naar een be paald iets te zoeken. Dit is absoluut niet nodig als je weet waar ze precies jouw stijl kleding verkopen en in welke prijsklasse. Wat Modimage biedt, is sportieve mode voor hem haar in de middenprijsklasse. Enkele merken die wij voeren, om zo een beetje een beeld te krijgen, zijn: Cricket Co, Chipie, Naf Naf, Dimaggio, Femi, Elsbach, Burlington, Fruit of the Loom e.a. Dus als je jezelf hierin kunt vinden, parkeer dan je auto bij de kerk, Koepoort of achter de Hema. Na nog geen 50 meter lopen ben je bij Modimage. Kom je met de trein of de bus naar Goes, dan loop je vanzelf via het Schutters hof Modimage binnen. Kom dus gauw even langs en overtuig jezelf. Zo is dan ook voor jou het zoeken verleden tijd! Tot ziens bij Modimage. Schuttershof 37, Goes 01100-27618. Korte Vorststraat 12, Goes De zaak waar door jarenlange ervaring 'vakmanschap, kwaliteit en service' een must is. Onze specialiteiten zijn: damessteun- en gemakschoeisel, alleen de betere kwali teiten en pasvorm. Ook voor losse steunzolen zijn wij u graag van dienst. Alle steunzolen worden volgens gipsafdruk in eigen werk plaats vervaardigd. Kinder gezondheidsschoeisel met speciale passervice en na-controle. Herenschoenen, de merken Van Lier, Emmendo, Pedifor- ma. En dat al 3 generaties lang voor de 'betere schoenrepara ties'. U kunt ons vinden Centrum-Goes, achter de Grote Markt, Korte Vorststraat 12 (zijstraat Papegaaistraat). Papegaaistraat 8, Goes, tel. 01100-30796. Móóóóóói Van de Reepe. Op deze foto kunt u onze vernieuwde schoenenzaak in de Papegaaistraat zien. Schoenmode Van de Reepe is een stijlvolle en zeer aan trekkelijke winkel geworden. Zowel interieur als exterieur zijn totaal verbouwd. Móóóóóói uitgevoerd in de kleur beige met zwarte accenten! (Het ontwerp en uitvoering van de verbouwing kwam voor rekening van de firma Preamboli uit Kapelle. Alleen maar woorden van lof en waardering voor dhr. Sonke en zijn medewerkers). Maar u moet maar eens snel komen kijken. Dan kunt u ook meteen onze nieuwe voorjaarscollectie bekijken. En die is tochmóóóóóói! Tot ziens bij Schoenmode Van de Reepe. Lange Kerkstraat 41, Goes, tel. 01100-16415. Als u toch van plan was om nieuwe kleding te kopen, doe dat dan nu bij Steutel Herenmode in Goes. Wij vieren ons 85-jarig bestaan en geven bij alle aankopen van 500,- of meer cheques voor 3 gratis hotelovernachtingen voor 2 personen cadeau. U ontvangt tijdens de jubileumactie, zolang de voor raad strekt, niet alleen deze cheques, maar ook een uit voerig boekje met hoteladressen in heel Nederland, Eu ropa en daarbuiten. U kunt de cheques bijvoorbeeld ge bruiken voor een long-weekend in binnen- of buitenland, of bij een tussenstop naar uw vakantiebestemming. Zelf betaalt u alleen het bij overnachtingen behorende ontbijt en diner. Het lentezonnetje moet nog komen, maar de voorjaars mode van AnneMarèl kijkt al reikhalzend naar u uit... An neMarèl staat al geheel in het teken van het voorjaar, want de voorjaarscollectie is gearriveerd! Mode die mooi, plezierig te dragen en ook nog betaalbaar is. Dan weer elegant, dan weer sportief, maar altijd AnneMarèl! En veel exclusiever dan de prijs doet vermoeden. Door de nimmer aflatende speurtocht naar nieuwe modellen, passende stoffen en accessoires komt AnneMarèl in con tact met 1001 ontwerpers, modelfabrikanten en ateliers. Dat werkt inspirerend, maar bovendien doe je de meest onverwachte ontdekkingen. In prijs en in kwaliteit. Om de voorjaarscollectie aan u te presenteren organiseert An neMarèl op dinsdag 21 maart a.s. twee modeshows in haar eigen winkel. Professionele mannequins showen een gedeelte van de sprankelende collectie. De presenta tie zal verzorgd worden door René Plemp, die afgelopen winterte zien was als één van de kandidaten in het televi sieprogramma Showmasters. Aanvang is 14.00 uur en op veler verzoek is er ook 's avonds een show en deze begint om 20.00 uur. De toegang is gratis! Als u deze of volgende week even langs gaat, kunt u zelf kennismaken met de voorjaarscollectie van AnneMarèl. AnneMarèl vindt u aan de Opril Grote Markt 11 te Goes. Lange Vorststraat 40 Goes. Moderne brillen kunnen een kunstwerk zijn, waarbij mo de geen rol hoeft te spelen Deze nieuwe uitdaging is ontworpen voor de man, die voor stijlvolle soberheid kiest. Lange Vorststraat 59a, 4461 JM Goes, tel. 01100-21424. Heeft u problemen met uw haar dan staan wij graag voor u klaar. Dus voor de nieuwste haarmode gaat u naar kapsalon 'Jolanda'. Wij zijn ook op maandag geopend! I Met vestigingen in Goes en Middelburg, neemt deel aan deze pagina vanwege het enorme assortiment badmode voor het hele gezin nu het zwemmen en het op vakantie gaan zowel in de zomer als in de winter steeds meer toe neemt, is de afdeling badkleding bij Simon het hele jaar ruim vertegenwoordigd. Met vooraanstaande merken zoals Sunflair, Elfi, Beach Life, en als hoofddealer voor Zeeland Solar staat Simon borg voor een sprankelende collectie bikini's, badpakken, zwemslips, shorts, enz. van een hoog opgesneden tanga tot en met een zeer functio neel badpak met ingebouwd corselet geeft aan dat een specialist op dit gebied bijna iedereen aan badkleding kan helpen in een goede sfeer en met ruime pasmogelijk heden. Dit gebeurt dan ook al ruim 50 jaar bij speciaalzaak Simon in de Klokstraat te Goes en in de Lange Delft te Middel burg. Naast de afdeling badmode staat bij Simon ook hoog in het vaandel de afdeling nachtkleding en uiter aard de steeds mfeer aan mode winnende collectie onder goed. Ook deze laatste twee segmenten zijn bij Simon ruim in keus voor het hele gezin. Ganzepoortstraat 11, Goes. Poley is een speciaalzaak waarin stoffen, fournituren en knippatronen woden verkocht. De stoffencollectie omvat mode-, klassieke-, kinder- en voeringstoffen; alle kwaliteitsstoffen tegen betaalbare prijzen. Zonder fournituren kan een kledingstuk niet ge maakt worden, ook op dat gebied brengt Poley een uitge breid assortiment, dat steeds wordt aangepast aan de nieuwste modetinten en modedetails. Van de knippatronen worden de merken Neue Mode en Burda verkocht. Het verkoopteam is altijd bereid u vrijblijvend advies te geven, waarbinnen alle ruimte overblijft voor uw eigen suggesties en creativiteit. Lange Kerkstraat 30, Goes. Al vijf generaties lang garandeert het vakmanschap van Fabery de Jonge kwaliteit en service. De collectie geeft het juiste antwoord. Zowel de klassieke, als de moderne strakke vormen van het sieraad 1988 weerspiegelen het verlangen naar blijvende waarde. Juwelier Fabery de Jonge 150 jaar goud en zilver. Schuttershof 36, Goes. Fleurige, leuke, betaalbare kleding voor baby's, peuters, kleuters en grote kinderen tot maat 164. Onze collectie bestaat uit: jacks, jurken, rokken, broeken, sweaters, T-shirts, over alls, enz. in vrolijke kleuren en wij hebben natuurlijkalle bijpassende accessoires. Onze stoffenboetiek heeft 100 katoenen stoffen voor schitterende combinaties o.a. bloemen, ruiten en strepen en dat alles in de goede kleuren. Ook voor de Patchvork en Quilten ruime sortering stoffen en benodigdheden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 44