Streekmuseum Tholen moet gaan bezuinigen Statenlid wil duidelijkheid over fusie De Zuidhoek Brandweeroefening in Goes loopt uit de hand Stadswallen Brouwershaven worden weer 'herkenbaar' Verbouwde school 't Kofschip Zierkzee officieel heropend streek Goese kermis moet minder lawaaierig VERLEDEN JAAR VERLIES GEBOEKT VRAGEN AAN GS ZEER REALISTISCHE CURSUS OPKNAPBEURT IN VOLLE GANG MET ONTHULLING PLAQUETTE VRIJDAG 17 MAART 1989 Voetbalclub wil tegen vandalisme bestande dugouts GOES 'S-HEERENHOEK KRUININGEN RILLAND YERSEKE Twee evenementen in Goes tijdens de zomermaanden Commissie over De Scheiphoek BROUWERSHAVEN SCHERPENISSE - Ook het streekmu seum voor Tholen en Sint-Philips- land De Meestoof zal in de toekomst de broekriem moeten aanhalen. Voor zitter ir M. A. Geuze deelde dit don derdagavond mee tijdens de jaarver gadering in Scherpenisse. De vereni ging draaide over het afgelopen boek jaar voor het eerst in haar zestienja rig bestaan met verlies. Volgens Geu ze is de financiële positie van het streekmuseum echter niet verontrus- GOES - Minder lawaai, anders is het onherroepelijk afgelopen met de ker mis in Goes. De omwonenden van het Molenplein hebben vorig jaar te veel geluidoverlast ondervonden. De ex ploitanten van de kermisattracties dienen hun volumeknoppen flink te rug te draaien. De gemeenteraad van Goes dreigde donderdagavond het jaarlijkse evenement desnoods op te heffen. Aan de orde tijdens de raadsvergade ring was een verzoek van de kermisex ploitanten hun nering ook op zondag open te mogen stellen. Daar wilde de raad niets van weten. De ene fractie vooral om praktische redenen (een dag rust voor de omwonenden) de andere om principiële (handhaving van de zondagsrust). PvdA-raadslid H. W. Hoogerland vroeg zich af of de kermis van de afge lopen jaren wel een echte was. Hij zag liever een nostalgische Oud-Hollandse kermis die weinig lawaai verspreidt in Goes. Dit jaar laat de gemeente 'prak tijk-geluidmetingen' verrichten om de lawaaiverspreiding te bepalen. Het voorstel van D66-raadslid D. W. van de Merwe al van tevoren metingen te ver richten. vond geen gehoor om prakti sche redenen. Burgerlijke stand THOLEN Geboren: Jan Westdorp: Cornelia W. Janssen; Wendy Kwaak; Michiel Chr. van Hoek; Jeroen Westra: Pieter O. Bout; Hendrika G. J. Oudesluijs; Jan na M. Quist; Hermanus M. Uijl; Maatje J. van de Velde; Johan A. Z. Geluk; Martina W. P. van As; JohannaH. Koe teeuw; Eva Lams. Kirsten van Beve- ren; Maarten Rottier: Marina L. Gil- jam: Thomas M. Kools: Pieter J. Smit; Pepijn van Hooijdonk: Izabella G. Rijnberg; Leuntje I. van Dijke; Jacob L. Chr. de Groen; Martina M. van der Zande; Jan Th. Born; Neeltje J. Rij- stenbil. Getrouwd: G. P. Boluijt en M. Bakker; A. W. den Engelsman en H. B. de Graaf; C. van de Velde en H. D. van Iwaarden; M. Wesdorp en M. J. de Bruin; B. 't Hart en D. C. Braai; A. A. J. M. Nijs en M. A. Kleinjan; M. C. van Vossen en R. H. van den Berg. Overleden: Geen. REIMERSWAAL Geboren: Pietemella, dv J. van Liere en S. Timmerman; Jannetje J. dv K. M. van der Moere en A. J. Raaijmakers; Pieter D. zv J. W. Willemse en M. A. de Koek; Johannes Th. zv A. P. Koeman en K. M. T. de Kort; Sander, zv A. Krie- kaard en A. van Koeveringe; Johannes J. zv J. J. van Pagee en C. W. Sinke; Sihem, zv A. M. Bourbouh en H. B. A. Aarabe; Marinus S. T. zv S. Boot en M. C. Voorwinden; Joris I. zv j. J. Pieper en A. L. Koole; Willem J. zv J. J. de Dreu en W. A. F. van den Berge. Ondertrouwd: M. J. P. van de Linde, 28 jr. en J. M. P. Boonman, 24 jr.; A. P. Koster, 22 jr. en J. L. S. Clement, 18 jr.; M. C. van Koeveringe, 21 jr. en M. M. Bakker, 19 jr.; C. M. van Weele, 24 jr. en D. E. van de Plasse, 22 jr.; M. P. de Dreu, 25 jr. en G. van Nieuwenhuijzen, 20 jr. Getrouwd: H. Boot, 21 jr. en W. J. Sin ke, 21 jr.; B. A. Tramper, 25 jr. en J. A. Jacobusse, 20 jr.; J. I. van der Jagt, 25 jr. en D. J. Boone, 20jr.; W. H. Boone, 23 jr. en Chr. J. A. Harthoom, 26 jr.; J. G. Huizinga, 25 jr. en J. M. Koster, 21 jr. Overleden: H. D. C. Binks, 73 jr. ev E. T. Blok; G. van der Vliet, 88 jr. wv M. Komejan; P. Amperse, 85 jr. ev M. Ver sprille; J.L. Kruijsse, 62 jr. ev M. A. de Rooij; C. Kraan, 67 jr. wv C. de Graaf; T. van den Berge, 74 jr. ev A. Kosten; J. van de Schraaf, 100 jr. wvG.de Waard; S. L. Lavooij, 95 jr. ggm M. van Houten en F. Stevense; B. M. Blok, 17 jr.; M. Goense, 85 jr. wv M. Boonman; J. Wal raven, 84 jr. ev M. D. Kok; C. Janse, 88 jr. wv P. Jasperse; C. Hoogerheide, 98 jr.w v J. Baardolf. tend. Overwegingen binnen het be stuur om verzekeringen van de hand te doen zijn vooralsnog als onverant woord van de hand gewezen. Uitgangspunt bij de gesprekken hier over was het feit dat eventueel verlo ren materialen nooit op dezelfde basis terug gekocht kunnen worden. Wel is besloten dat het museum in de eerste plaats op het aankoopbeleid zal bezui nigen. Geuze stelde donderdagavond desalniettemin tevreden vast, dat in 1989 alweer een waardevolle uitbrei ding, een zogenaamd overloopgla- zuurbord van Lanooy, is aangekocht. Over 1988 kon hij een lange reeks van aankopen opsommen. De drie vitrines in de Reimerswaal-sector staan vol gens Geuze door een niet onbelangrij ke aanwinst momenteel propvol. Het museum heeft daarnaast een luch- tontvochtiger aangeschaft. Na een proefperiode zal waarschijnlijk nog KORTGENE - De voetbalvereniging Colijnsplaatse Boys lijdt onder van dalisme. De afgelopen maanden zijn doelnetten doorgesneden, ruiten in gegooid en is vuurtje gestookt in de dugouts, waarvan er enkele ook min of meer zijn gesloopt. De vereniging vraagt de gemeente Kortgene nu een bijdrage van 1450 gulden om de hou ten dugouts te vervangen door min der kwetsbare stenen hokjes. Voetballend Colijnsplaat zal de bouw voor eigen rekening nemen. Het be drag is alleen bestemd voor aankoop van materialen. Het college van burge meester en wethouders wijst erop dat de gemeenteraad in januari duizend gulden beschikbaar heeft gesteld voor de W Kortgene, waarmee dugouts en pupillendoeltjes zijn aangeschaft. Hier past het principe 'gelijke monniken, gelijke kappen', vindt het college. De commissie welzijn bespreekt dinsdag de subsidieaanvraag. De vergadering begint om 19.30 uur in het gemeente huis te Kortgene. PvdA De PvdA-afdeling Goes be raadt zich dinsdag 21 maart over de Westerschelde-oeververbinding (WOV). De Goese wethouder L. H. de Leeuw, het raadslid F. de Kaart en G. de Kok brengen hun standpunt naar voren. De vergadering begint om 20.00 uur in het Goese restaurant Slot Os- tende. Bejaardenschieting - In De Ko renbeurs in 's-Heerenhoek werd een schieting voor bejaarden en minderva- liden gehouden. Er waren 29 deelne mers. De uitslag: Liggende wip: eerste hoofdvogel N. Schou- wenaar (Juliana Oudelande), tweede hoofd vogel L. de Jonge (Concordia s-Heeren hoek), eerste zijvogel J. Goetheer (Juliana), tweede zijvogel A. de Jonge (Soranus Hein- kenszand), derde zijvogel E. Rentmeester (Willem Teil Ovezande), vierde zijvogel A. Engelbert (Soranus), eerste kal C. v.d. Dries (Soranus), tweede en derde kal F. v. Steen bergen (Willem Teil), vierde kal P. Vette (Concordia). Meetse kleine vogels (9): P. Maat (Zorgvlied Ellewoutsdijk). De vliegen de vogelprijs was voor N. Schouwenaar (Juliana). De volgende schieting, tevens de konings- schieting van de bejaarden, wordt dinsdag 28 maart gehouden. NCVB De afdeling Kruiningen van de Nederlandse Christen Vrouwen Bond (NCVB) viert maandag 20 maart het vijftigjarig bestaan. Van 14.30 tot 16.30 uur is er een receptie in het jeugd- gebouw bij de gereformeerde kerk in Kruiningen. Voor de leden is er vervol gens een feestavond, aanvang 19.30 uur. Plattelandsvrouwen - De afde ling Rilland-Bath van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen komt maandag bijeen in dorpshuis Luctor et Emergo. De avond, die om 20.00 uur begint, staat in het teken van wijn. Een vertegenwoordiger van een wijnhan del is present om daar het een en ander over te vertellen. Reumafonds - De collecte voor het Nationaal Reumafonds heeft in Yerseke 3112,25 opgebracht. ZIERIKZEE - Het Zeeuwse CDA-sta- tenlid L. Nederhoed-Zijlstra heeft het dagelijks bestuur van de provincje vragen gesteld naar aanleiding het besluit van het bestuur van het so ciaal werkvoorzieningsschap De Zuidhoek in Zierikzee om zelfstandig te blijven. Dat in weerwil van het standpunt van gedeputeerde staten die vinden dat De Zuidhoek moet fu seren met het werkverband De Betho in Goes. Inmiddels hebben ook enkele aan de gemeenschappelijke regeling De Zuidhoek deelnemende gemeen ten zich tegen fusie met De Betho uit gesproken. Mevrouw Nederhoed wil onder meer van gedeputeerde staten weten welk provinciaal beleid eraan ten grondslag ligt om uitdrukkelijk tegen de wens van de betrokkenen toch een samen werkingsverband van De Zuidhoek en De Betho door te voeren, en eventueel dwingend op te leggen. Ook vraagt het statenlid of het college bereid is aan de wens van een zelfstan dige Zuidhoek tegemoet te komen. Daarbij geeft mevrouw Nederhoed ge deputeerde staten in overweging dat de provincie moet trachten om de toch al kwetsbare werkgelegenheidsswi- tuatie op Schouwen-Duiveland 'daar waar mogelijk krachtig te stimuleren'. Volgens het CDA-statenlid kan name lijk samengaan van De Zuidhoek en De Betho gevolgen hebben voor de werkgelegenheid op Schouwen. Als voorbeeld daarvan noemt mevrouw Nederhoed 'een mogelijke verschra ling aan de top bij der werknemers van de werkvoorziening'. een tweede soortgelijk apparaat gein- stallerd worden. Deze aanschaf werd mede mogelijk gemaakt door een schenking van het Anjerfonds. Mo menteel wordt door vrijwilligers de laatste hand gelegd aan de afwerking van een tweede steilkamer en de ten toonstelling boerderij en platteland. Met medewerking van Huis en Heem wordt hierbij de ontwikkeling van de historie van boerderijen op Tholen compleet met gebruiksvoorwerpen en gegevens over interieurs belicht. Burgemeester T. A. Vogel opent de tentoonstelling 15 april om 11.00 uur. Het museum is daarna op die dag voor belangstellenden geopend. Het werke lijke seizoen begint op de zaterdag voor pinksteren. GOES - De Culturele Raad Goes heeft voor de zomer twee grote evenemen ten op stapel staan: een tentoonstel ling van het werk van Joop Dam en het tweejaarlijkse Internationaal Muziekfestival voor kleine koren en ensembles. In het stadhuis van Goes is in de periode van 24 juni tot en met 22 juli voor de dertiende achtereen volgende keer een zomertentoonstel- ling te zien. Beeldend kunstenaar Joop Dam uit Wemeldinge geeft in deze tentoonstel ling 'Zeeuwse Odyssee' een terugblik op zijn tijd in Zeeland, vanwaaruit hij tussen 1963 tot 1988 een aantal reizen langs de Westeuropese kustgebieden maakte. Er zijn fotomateriaal en teke ningen op panelen en klein monumen taal beeldhouwwerk te bezichtigen. De Culturele Raad Goes houdt zater dag 23 september voor de derde maal het Internationaal Muziekfestival voor kleine koren en ensembles. Dit festival vond voor het eerst plaats in 1985, het Jaar van de Muziek, en voor het laatst in 1987. Het uitgangspunt van dit festival is dat op muzikaal ter rein nauwelijks aandacht is voor de uitvoeringen van kleine koren en en sembles, terwijl in de muziekwereld toch het verlangen bestaat te musice ren in kleine groepen. Het festival is dan ook geen concours. Voorts komt het publiek op speelse wijze in aanra king met klassieke muziek. De uitvoeringen zijn op drie locaties in de binnenstad voor Goes: de Grote- of Maria Magdalenakerk, de trouwzaal van het stadhuis en het Museum voor Zuid- en Noord-Beveland. Tijdens de middagpauze geeft stadsbeiaardier S. Tamminga een concert op het carillon. Het 'nagebootste' brandje ontwikkelde zich tot dikke rookwolken GOES - De brandweer heeft don derdag in Goes de brandweer te hulp moeten roepen. De leiding van een cursus voor adspirant onder brandmeesters uit Midden- en Noord-Zeeland wilde de deelne mers op realistische omstandighe den tracteren. Daarom was in een van de koelcel len van de voormalige veiling aan de Wulfaertstraat in Goes een vuur tje gestookt. Het was de bedoeling dat de cursisten op die manier rook en hitte aan den lijve zouden erva ren. De deelnemers hadden evenwel meer tijd nodig om de vuurhaard te bereiken dan de cursusleiding had verwacht. Het aanvankelijk zo onschuldige vuurtje ontwikkelde zich daardoor tot een echt brandje. Hoewel de koelcellen grotendeels uit beton zijn opgetrokken en het gehele gebouw binnen afzienbare tijd zal worden gesloopt, werden voor alle zekerheid toch de brandweergroepen van Goes en Kattendijke gealarmeerd. Die hoefden evenwel niet in actie te komen. Een woordvoerder van de Goese brandweer vertelde dat een en ander geen aanleiding is voor taan niet meer dergelijke instructie ve brandjes in de oude veiling te stichten. Hij vestigde er de aan dacht op dat zich maar zelden een gelegenheid voordoet voor een oefe ning of een instructie echte omstan digheden na te bootsen. BROUWERSHAVEN - Het historisch stadsgezicht van Brouwershaven on dergaat een grote opknapbeurt. Het door iepziekte aangetaste groen op de stadswallen is opgeruimd en zowel het Slingerbos als de Noord- en Zuid- wal wordt thans grondig gerestau- De aanleg van de nieuwe Zuidwal in Brouwershaven is in volle gang. reerd en opnieuw beplant. De oude be planting was veelal kaprijp en eenzij dig van samenstelling. Belangrijk uitgangspunt van het ge meentelijk beplantingsplan is het ver duidelijken, het weer 'herkenbaar' ma ken, van de structuur van de stadswal len. Komende weken worden de wal len beplant met rijen lindebomen, pla tanen, abelen en zomereiken. Binnen de overige beplanting, in de vorm van vogelbosjes en hagen, aan de stadszij- de van de wallen, worden gradaties aangebracht. Daardoor neemt de eco logische betekenis van het talud toe en kan bovendien een economisch beheer (onderhoud) worden gevoerd. De restauratie en beplanting van de stadswallen is verdeeld in een aantal projecten. Momenteel worden aange pakt de Noordwal, de Zuidwal en het gedeelte Slingerbos bij de tennisba nen: een investering van zo'n zes-en- een-halve ton. Deze projecten beslaan zo'n drie en een halve hectare. Enkele andere onderdelen van het beplan tingsplan komen later - als de gemeen telijke middelen het toelaten over en kele jaren - aan de beurt, met name de gebieden bij de ijsbaan, het oude sportveld en camping De Bulke. ZIERIKZEE - De 'kapitein' van de openbare basisschool 't Kofschip in Zierikzee, M. Vaarzon Morel, heeft donderdagmiddag de verbouwde school officieel geopend. De verklede leerlingen haalden de directeur in ka- piteinspak op en begeleidden hem zingend naar de plaquette, die hij ont hulde. Met die plaquette is, zo liet wethouder van onderwijs J. Groen tijdens de bij eenkomst voor genodigden weten, wel wat mis. Kunstenaar W. van Anraad heeft er nog geen cent voor gekregen. De opdracht was al verstrekt voordat de commissies zich over de kwestie bo gen. Die van financiën vond het te duur. Groen hoopte dat de raad het voorstel toch goed zou keuren. „En an ders zijn we als college misschien wel hoofdelijk aansprakelijk", giste hij. Ondanks dit ongemak, prezen alle sprekers het gemeentebestuur, dat bij het ministerie van onderwijs op een zeer voortvarende manier voor een for se bijdrage voor de verbouw heeft ge pleit. De gemeente trok er bijna vier ton voor uit. Het- geld vonden de aan wezigen goed besteed. De hele school heeft een grondige opknapbeurt ge kregen. Daarnaast zijn de kleuters van het Mierennest naar het hoofdgebouw verhuisd. Zij hebben daar de beschik king over een werk- en een speellokaal. De inspectrice van het basisonderwijs, drs A. A. Kolste, leek het speellokaal overigens een voorziening voor de hele school. Expressie en verkeersonder- wijs zouden er naar haar oordeel prima in gegeven kunnen worden. In het nieuwe gebouw kan de integratie van het voormalige kleuter- en lager on derwijs definitief gestalte krijgen, zo meende zij. Directeur Vaarzon Morel had het ver moeden dat de uitgenodige collega's van andere scholen jaloers zouden zijn op het schitterende gebouw van t' Kof schip. Wat de directeur van de christe lijke basisschool Jan Wouter van den Doel, A. van Oosterom, betreft had hij gelijk. De christelijke school is zoals gemeld in beroep gegaan tegen de be slissing van het ministerie geen ver gunning te verlenen voor de bouw van een eigen speellokaal. Maar Van Oos terom hechtte eraan te zeggen dat het ging om 'gezellige jaloezie'. De verbouwing is nog niet helemaal klaar. Het speelplein moet nog herin gericht worden. Van de gemeente, de inspectie, de ouderraad en de mede zeggenschapsraad kreeg de school symbolische cheques, die zij dan wel voor het plein dan wel voor iets anders kan besteden. BURGH-HAAMSTEDE - De vj gang rond de Scheiphoek woensdag besproken in de corn®! algemene en bestuurlijke zaken vaT gemeente Westerschouwen. Ookl aanpassing van de gemeenschapjJ ke regeling voor de Beatrixself komt aan de orde. De vergader» het gemeentehuis begint om 16.01 Kledingbeurs - Knutselclub Knutselhuis in Brouwershaven i morgen, zaterdag, een voorjaarslj dingbeurs in peuterspeelzaal De Bil kendoos in Brouwershaven. Beha kleding voor kinderen en volwasseri is er ook speelgoed te koop. De t duurt van 9.30 tot 12.00 uur. Feestavond ASV - De AlgeirJ Sport Vereniging BrouwershaJ (ASV) houdt morgern, zaterdag, inJ Tonnenmagazijn in Brouwershui de jaarlijkse feestavond voor ledenl donateurs. Leden van de verenig! voeren het blijspel 'Den Haag vergl zich niet' van Bruno J. Duin op. inf pauze wordt een verloting gehoudl Ter afsluiting is er een bal. De feej avond begint om 20.00 uur. Op de gerestaureerde wallen wordt een dubbele rij bomen in rechthoek- verband geplant. Dit om de structuur van de wallen te versterken. Er is geko zen voor bomen die monumenteel van karakter en duurzaam zijn, aldus ing J. H. M. Beek, hoofd gemeentewerken. De verschillende ingangen van de ob jecten worden verduidelijkt met mar keringsbomen; de stadszijde wordt met struweel beplant, waarbinnen - ook voor rolstoelgebruikers toeganke lijke - wandelpaden worden aange legd. Bij de omvorming van het gebied, het in oude luister herstellen van de wal len, wordt ook het verloop van de grachten zoveel mogelijk in de oor spronkelijke staat hersteld. Bij alle werkzaamheden staat voorop: de 'sky line' van de oude Smalstad Brouwers haven mooier en wijdser te maken. Ko mende zomer ligt Brouw weer in het groen, aldus hoofd gemeentewerken Beek. Hoveniersbedrijf Braber, Renesse, voert de werkzaamheden uit in het ge bied Noord- en Zuidwal. Het groenbe- drijf van werkvoorzieningsschap De Zuidhoek is belast met het project Slingerbos. Verkleed als piraten vierden de leerlingen van 't Kofschip in Zierikzee de opening van de verbouwde school. DE BEVELANDEN 18 en 19 maart ALARMNUMMER 01184-14444 Huisartsen; Goes-Kloetinge: vr. 19.00-zat. 19(1 uur: M. J. Kooiman, V. Hogendorpla| 6, tel. 14450. Zat. 19.00-zon. 23.00 uur: F. v Peel Oostsingel 132, tel. 15306. Spreekuur voor spoedgevallen 10.C| 10.30 uur en van 17.00-17.30 uur. Wolphaartsdijk, 's-H.-Arendskeikl Heinkenszand, Nieuwdorp: J. J. Haf ten, Clara's Pad 12, Heinkenszand,të| 01106-1234. Boodschappen zo mogelijk tussel 9.00-10.00 uur. Heinkenszand e.o.: vrij. 17.30-ma, S uur:C. T. Miermans, Kloetingsewegl 's-H.Abtskerke, tel. 01103-2089. i Hansweert, Schore, Yerseke:vs[ 19.00-zon. 22.00 uur:J. Kok, Zeebursi Yerseke, tel. 01131-3520. Spreekuur voor spoedgevallen HM 11.15 uur en 17.00-17.15 uur. I Boodschappen zo mogelijk vóórM uur. Kruiningen, Krabbendijke, Waardl en Rilland-Bath:vr. 19.00-zon. 220 uur: C. I. Risseeuw, B. Vogelaarstr.2a Kruiningen, tel. 01130-1566. Spreekuur voor spoedgevallen 11,01 11.15 uur en 17.00-17.15 uur Bood Schappen zo mogelijk vóór 10.00 uur. Driewegen, Borssele, Hoedekensto- ke, 's-Gravenpolder, Ovezande, 's- Heerenhoek: J. Geldof, Korteweg23, Driewegen, tel. 01195-275. Kapelle, Wemeldinge:vrij. 19.00-zon. 23.00 uur: J. K. J. Eckhardt, Wemeldin ge, tel. 01192-1438. Spreekuur voor spoedgevallen 11,00 11.15 uur en 17.00-17.15 uur. Noord-Beveland: Kortgene, Colijns plaat, Kamperland en Wissenkerke B. J. H. Hasken, Kamperland, tei 01107-1338. Spreekuur voor spoedgevallen va 11.00-11.30 uur. Tandartsen: J. Castelein, V/d Spiegelstraat 35 Goes, tel. 01100-23984. Spreekuren zat. en zon. van 10.00-11.0 uur. Apotheken: Geopend voor spoedgevallen zat. va 8.30-17.30 uur en zon. van 10.00-11.31 uur en van 16.00-18.00 uur. De dienst van elke apotheek vangt aa om 17.30 uur en eindigt de vrijdagmo gen daaropvolgend. De Zeeuwsche Apotheek, Gr. Markt 10, tel. 01100 15255. Ziekenauto's: Centrale Post Ambulance Vervoer, tel 01184-14444. Dierenartsen: Goes, Ovezande, Kruiningen, Kapel le: J. L. J. Gaakeer, Ovezande, tel 01195-283; spreekuur zat. 8-9 uur; Krui ningen zat. 9.30-10 uur. Goes, Heinkenszand, Noord-Beve land: voor de praktijk van dr. Karelse H. van Dijk, Simonswei 2, Heinkens zand, tel. 01106-1290, b.g.g. 01100- 20656. Visites zo mogelijk aanvragen voor 9.00 uur. Biezelinge: R. H. G. Aalfs, Hoofd straat 2, tel. 01102-41783. Spreekuur zat. 10-11 uur en verder vol gens afspraak. Yerseke en omgeving: (kleine huisdie ren): mevr. L. Huiskes-Cornelisse, Mo lenlaan 24, Yerseke, tel. 01131-2756. Wijkverpleging:: Voor geheel Noord- en Zuid-Beve land: tel. 01100-31555. THOLEN EN SINT-PHILIPSLAND 18 en 19 maart 1989 ALARMNUMMER 0611 Huisartsen: Stavenisse, Sint-Maartensdijk, Sint Annaland en Scherpenisse: E. H Veldman, Stavenisse, tel. 01663-2400 Sint-Philipsland en Nieuw-Vosse meer: vrij. 18.00-zon. 23.00 uur: A. Doesburg, St.-Philipsland, tel. 1677 2500. Poortvliet, Oud-Vossemeer, Tholen en Scherpenisse: R. Smits, Molen vlietsestr. 11, Tholen, tel. 01660-2016. Dierenartsen Tholen: W. Brons, tel. 01666-2596. Voor kleine huisdieren weekendspree kuur, Kalfsdamseweg 2, Poortvliet. Op zaterdag 08.30-09.00 uur en in Tho len van 11.00-12.00 uur op Botermarkt 10. Wijkverpleging: Zr. tel. te bereiken via tel.nr. 01184 14444.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 42