PZC Wattel in beroep tegen weigering vergunning Nieuwe toestellen voor speeltuin in Vlissingen 1 Autobedrijf Berbo, streek Sponsortennis in Biggekerke SLUITING DOMBURGSE MINI-CAMPING Afwijzen GEBOUWD BIJ BEDRIJFSSCHOOL KMS VRIJDAG 17 MAART 1989 .14 Spaning in recreatief volleybal KOUDEKERKE MIDDELBURG NW- EN ST JOOSLAND OOSTKAPELLE OOST-SOUBURG SEROOSKERKE VLISSINGEN ZOUTELANDE Welzijn Ouderen houdt vergadering De nieuwe Honda Civic 1.5i is standaard uitgerust met een elek tronisch geregelde drieweg katalysa tor. Dit is de schoonste katalysator die er is. De Civic heeft overigens niets aan vermogen ingeboet. Alle Civics met katalysator hebben namelijk een of 1.6 motor met Honda's elektro- geregelde benzine-injektie. En daarmee blijft de Civic één de snelste wagens in zijn klasse, u dat eens ervaren, kom dan langs. Vanzelfsprekend kunt u Civic ook leasen. Wilt u daarover meer weten, vraag dan eens bij uw dealer naar de lease mogelijkheden. U bent van harte welkom. Gildeweg 21, Vlissingen, 01184-10220. DOMBURG - De Domburgse ex-wet houder L. Wattel vindt het volkomen onterecht dat hij dit jaar geen vergun ning krijgt om zijn mini-camping te kunnen exploiteren. Het college van burgemeester en wethouders ge bruikt geen eerlijke argumenten voor de weigering door zich te beroepen op onder meer een aantal oude processen verbaal vanwege overtredingen van het aantal toegestane kampeereenhe- den. Die zijn namelijk opgesteld, in een tijd toen er niet eens een gemeen telijke kampeerverordening was, stelt Wattel. Ook het aanhalen van oude rechtza ken over overtredingen, vindt Wattel niet terecht. Hij betwist tevens de juistheid van een andere grond voor de weigering, namelijk tellingen van de politie, die uitwezen dat hij teveel kampeerders toeliet. Er zijn toen ook tenten, caravans en dergelijke meege teld, die niet gebruikt werden. Dat het college verder de ontruiming van zijn kampeerterrein vorig jaar, toen hij een tijd ook geen vergunning had, nu te gen hem gebruikt, vindt de ex-wethou- der ook niet terecht. Dat was destijds geen overtreding van een vergunning. stelt hij, want er was toen geen vergun ning. In een beroepschrift aan de raad schrijft de ex-wethouder: ..Beroep te gen de beslissing van b en w kan een zodanige termijn in beslag nemen, dat het seizoen '89 inmiddels is gepas seerd. De zorgvuldigheid welke in acht dient te worden genomen, is met een dergelijke beslissing ver te zoeken. De bestaansgronden voor mijn bedrijf worden op deze manier op het spel ge zet. Ik krijg zo langzamerhand de in druk dat dit ook de bedoeling is. Ik doe dan ook een dringend beroep op Uw Raad om deze praktijken een halt toe te roepen". Het college van b en w legt de zaak maandag aan de commissie ruimtelij ke ordening en milieu voor. Het colle ge stelt voor het beroepsschrift van Wattel af te wijzen. Over de beschul digingen aan het adres van b en w wordt opgemerkt: „Appelant geeft een voorstelling van zaken alsof ons college het op hem gemunt heeft. Dit ontkennen wij ten stelligste: als zich in de gemeente een onwettige toe- BIGGEKERKE - In het sponsorten nis op de banen van De Kaasboer in Biggekerke probeerde het dames team van Sportief de degradatiedans te ontspringen tegen De Stoof 1. Spor tief moest toch na een spannende strijd zijn meerdere in De Stoof erken nen. Joke/Suus Landré wonnen met 11-6 van Miriam Groven/Toos van de Berg. Lenie de Leng/Ineke van Ginkel behaalden de winst op Ria Laurense/ Ineke Holtkamp 11-8. De enige puntjes werden voor Sportief binnenghaald door José Jongenelen/ Ria Laurense die met 10-7 wonnen van "Lenie de Leng/Suus Landré. In de B- poule speelde De Stoof 2 tegen Golf breker 1, een wedstrijd die door Golf breker 1 overtuigend met 12-0 gewon nen werd. Golfbreker 2 streed in deze poule tegen Sprink 2, werd kampioen in deze poule. Heren: in de A-poule werden nog drie wedstrijden gespeeld: Matchpointer- Super Service 10-7, De Sprink 1-Schel- de 8-9, Autobedrijf Goedbloed-De Kaasboer 11-7. De Sprink 1-Schelde 1 werd een nek aan nek race. Karei Leenhouwers en Jaap Akkerman zet ten hun singles om in winst door van Peter de Krijger en Bert de Visser te winnen. Jan Santegoeds speelde gelijk tegen Theo Out en Arjen de Visser moest alle zeilen bijzetten om voor De Sprink te winnen van de fel vechtende Wom Korteweg. Beide dubbels wer den door De Sprink gewonnen. Auto bedrijf Goedbloed verstevigde zijn koppositie door van De Kaasboer te winnen. Ronald van Dijk en Roel La- tuheru behaalden de puntjes in de singles door van Lein Labruijere en Huib Houmes te winnen. Leo Flipse moest tegen Cees Breen de punten voor Goedbloed gewonnen geven door een blessure. Toon Maranus wist voor De Kaasboer nog winstpunten in de wacht te slepen door van Dirk Ver- straate te winnen. Beide dubbels wer den door Autobedrijf Goebloed ge wonnen. Matchpoint speelt nog mee voor de ti tel door van Service Super te winnen. Voor Matchpoint werden twee singles gewonnen door Louw Wisse en Wim Maranus van Wim Tevel en Hennie Bosch. Rinus van Iersel moest uitein delijk zijn partij gewonnen geven aan Hennie Franke 7-8, en Gerrit van Eijze- ren verloor van Lau Jasperse 3-11. Eén dubbel werd nog door Matchpoint ge wonnen en in de andere dubbel werden de punten eerlijk verdeeld. Programma 18 maart: poule B: Int. Handelsond. De Kok De Sprink 3, Walcheren Henderson: poule C: De Klappers Van Ouwerkerk's Wijn handel; 19 maart: poule A: Autobedrijf Goedbloed Autoservice Souburg 1, De Kaasboer De Sprink 1. stand voordoet in een omvang, waar van hier sprake is, dan zullen wij zon der meer gelijksoortige maatregelen nemen". Het college verwijt Wattel al jaren zijn kampeervergunning te overtreden. Naar aanleiding van zijn gedragingen is zelfs een speciaal gemeentelijk sanc tiebeleid tegen kampeerboeren, die te veel tenten en caravans plaatsen, op gesteld. Toen dat bekend werd raakte Wattel zijn wethouderszetel kwijt. Hij kreeg vorig jaar aanvankelijk ook geheel in de lijn van dat sanctiebeleid geen vergunningen. Het college stond hem die uiteindelijk toch weer wel toe na onder meer acties van Wattels vas te kampeerders en na een spijtbetui ging van de campinghouder. Zijn cam ping was toen wel al twee keer ont ruimd. Omdat later op het jaar bij tel lingen bleek dat er weer teveel kam peermiddelen waren, willen b en w Wattel voor dit jaar definitief geen ver gunning meer toestaan. Wattel heeft de beschuldigingen aan zijn adres al tijd ontkend. In de commissie wordt ook een ander beroepsschrift van Wattel besproken gericht tegen de weigering van groeps- kamperen op zijn terrein. Het college is daar onder meer tegen omdat het een uitbreiding van de recreatie zou zijn en Domburg wil dat zoveel moge lijk inperken. Verder wordt de boerde rij van Wattel niet geschikt gevonden voor zo'n kampeervorm. Het erf zou te dicht bij een intensieve veehouderij liggen. De vergadering begint om 20.00 uur in het gemeentehuis. VLISSINGEN - Hoewel de recreatie ve volleybalcompetitie in Vlissingen er bijna op zit, zijn er nog drie ploegen volop in de race om het kampioen schap. Onze Vloot, PZEM en Seroos- kerke maken nog kans op de titel en met de ontmoeting tussen Onze Vloot en PZEM nog voor de boeg blijft de competitie tot het laatste moment spannend. PZEM. dat nog drie wedstrijden moet spelen, verzekerde zich vorige week van een goede uitgangspositie. Onze Vloot, dat nog maa reen keer in actie komt, voert echter (met twee wedstrijden meer gespeeld en vier punten meer) de ranglijst aan. Deze ploeg wordt bij een 3-0 zege op PZEM kampioen. Maar bij een puntendeling tussen beide titelkandidaten kan ook Serooskerke nog kampioen worden. De stand: Onze Vloot 15-36; PZEM 13- 32; Serooskerke 13-29; Marathon 13- 22; Edelweis 14-21; Ardito 14-20; SSW 15-16; Onze Vloot 2 14-8: De Zeeuwse Ruiter 14-4. Collecte De collecte voor het na tionale Reumafonds heeft in Koude- kerke een bedrag van 2197 opge bracht. Viswedstrijd - De hengelsport- vereniging Middelburg hield aan het strand bij Zoutelande de vijfde compe titiewedstrijd. De vangsten waren re delijk. De 63 deelnemers vingen in to taal 159 vissen. De uitslag: 1B. Hill, 7 vissen, 192 pt; 2 E. v. d. Vlies, 8 vissen, 159 pt; 3 P. F. van Gemert, 8 vissen, 147 pt; 4 R. Luchtmeier, 6 vissen, 136 pt; 5 C. Meliefste, 6 vissen, 134 pt; 6 J. F. Hoomick, 6 vissen, 132 pt; 7 C. de Kam, 6 vissen, 129 pt; 8 F. Walthuis, 5 vissen, 111 pt; 9 L. v. d. Vlies, 5 vissen, 108 pt; 10 S. Maas, 5 vissen, 106 pt. Zondag staat een bootwedstrijd op de Oos- terschelde op het programma. Collecte De collecte voor het Na tionaal Reumafonds bracht in Middel burg ƒ1128,40 op. Philatelica De afdeling Middel burg vereniging Philatelica hoüdt donderdag 23 maart tijdens de vereni gingsavond in gebouw De Schakel te vens de jaarvergadering. Ook de mini- veiling en de verloting zullen op deze avond niet ontbreken. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. Ouderenbond - De afdeling Mid delburg van de Protestants Christelij ke Ouderen Bond houdt op woensdag 29 maart haar maandelijkse ledenver gadering in de kleine zaal van de Con cert- en Gehoorzaal in Middelburg. Na de vergadering vertoont de heer A. C. de Vries zelf opgenomen films over Griekenland en Kreta. De bijeen komst begint om twee uur 's middags. Gevonden De Zeeuwse Biblio theek in Middelburg bracht vorige week deze gevonden voorwerpen bij de gemeentepolitie: een paar gele nylon kinderwanten; een wol len handschoen, beige met zwarte ster; een herenhandschoen, donderbruin; een paar herenhandschoenen, suède boven kant met leer afgewerkt; een kinderhand schoen, roze met geel/blauw en groene mo tieven; een witte kindersjaal; een geruite sjaal in felle kleuren; een baby spuugdoekje; en een bruine herenhoed, merk Staalmees ter. Kledingbeurs Peuterspeelzaal De Kiekeboe in Nieuw- en Sint Joos- land houdt woensdag 22 maart een beurs van kleding voor kinderen van 0 tot 12 jaar. De beurs, die gehouden wordt in De Springplank in Nieuw en Sint Joosland, begint om 9.00 uur. De helft van de opbrengst is bestemd voor de peuterspeelzaal. NCVB - De afdeling Nieuw- en Sint Joosland van de Nederlandse Christen Vrouwen Bond (NCVB) houdt woens dag een ledenvergadering in de ont moetingsruimte van de gereformeerde kerk in Arnemuiden. De avond staat in het teken van pasen en begint om 18.00 uur. Er bestaat ook gelegenheid een paasmaaltijd te nuttigen. Collecte De collecte ten bate van het Reumafonds heeft in Oostkapelle 1.779,75 opgebracht. Stille week De liturgiegroep van de hervormde gemeente in Oost-Sou burg houdt in de stille week een aantal lijdensmeditatie's, paaswakes en een agapè-viering. In de Oranjepleinkerk zijn er maandag 20, dinsdag 21 en woensdag 22 maart lijdensmeditaties, die steeds om 19.00 uur beginnen. Maandag werkt de cantorij mee, dins dag staan orgelspel van Bram Beek man fzn en vioolspel van Truus Wight centraal. Woensdag zingt De cantorij van De Hoeksteen uit Middelburg on der leiding van Tettie Wiechers de 'Vesper-passie naar Mattheüs' van Willem Vogel. Donderdag 23 maart be gint om 19.00 uur in De Ark een agapè- viering. Enkele mensen uit de praktijk zullen vertellen over het vluchtelin genwerk in Zeeland. Op Goede Vrijdag is er in de Oranjepleinkerk een dienst van schrift en tafel, aanvang eveneens 19.00 uur. Op Paaszaterdag is er om 22.00 uur een paaswake en om 19.00 uur een kinderpaaswake. Zondag ten slotte begint om 9.30 uur het Hoog feest van Pasen, met muzikale mede werking van het kerkkoor onder lei ding van Truus Wight, Bart Vader (trompet) en Bram Beekman fzn (or gel). PCOB De afdeling Souburg-Rit- them van de Protestants Christelijke Ouderen Bond houdt dinsdag 21 maart een ledenvergadering in Bach- tenpoorte in Oost-Souburg. Voorlich ter F. P. J. van Drunen van de Neder landse Spoorwegen verzorgt de mid dag met een filmvertoning. De bijeen komst begint om 14.00 uur. Prestatieloop - De Souburgse buurtvereniging Van Duyvenvoorde houdt maandag 27 maart, tweede Paasdag, een prestatieloop over vier afstanden; 2,5, 5, 10 en 12,5 kilometer. De start en de finish van het evene ment zijn bij het wijkgebouw De Schuur aan de Middelburgsestraat in Oost-Souburg. De deelnemers kunnen zich vanaf 9.45 uur inschrijven en zij starten om 10.45 uur. De loop is uitge zet op de buitenwegen Van Oost-Sou burg. Roemenië-avond - De afdeling Serooskerke van de Protestants- Christelijke Ouderenbond houdt dins dag 21 maart een Roemenië-avond in verenigingsgebouw De Zandput. Doel van de avond is het vergroten van de bekendheid over en het geven van mo rele en materiële steun aan het Roe meense en Hongaarse volk. Zang, gi taar en een film over het Hongaarse en Roemeense volksleven omlijsten de voorlichtingsavond, die begint om 19.30 uur. 's Middags houdt de ouderenbond een Sri. S Wiimm V m w. m* Mevrouw Til Klap (zittend op de nieuwe draaimolen)geflankeerd door leerlingen van de bedrijfsschool en pro jectleider Alewijnse (rechts). VLISSINGEN - Speeltuin De Oude Stad aan de Paardenstraat in Vlis singen is sinds donderdag verrijkt met een draaimolen voor twaalf kinderen en een klimrek. Vijf leerlingen van de bedrijfsschool van de Koninklijke Maatschappij De Schelde KMSdie worden opge leid tot constructie-bankwerker. hebben de speeltoestellen gebouwd. Vice-voorzitter T. Klap van De Ou de Stad is dik tevreden met de aan winst. „Het is voor ons veel te duur om draaimolens en dergelijke bij een fabriek te kopen. We zijn reuze blij dat De Schelde dit tegen kost prijs wilde bouwen. Dit zijn twee prachtige aanwinsten. Het was hard nodig, want de dingen die hier staan zijn tien tot twintig jaar oud." Bin nenkort plaatst de bedrijfsschool nog een schommel in de speeltuin. Projectleider J. Alewynse van de be drijfsschool heeft de bouw van de objecten met plezier begeleid. „Nor maal gaan de opdrachten na beoor deling de schrootbak in. Dit is ten minste nuttig." inzameling van hulpgoederen, zoals kleding, en houdbare levensmiddelen. Van 15.00 tot 16.30 uur worden de goe deren in het verenigingsgebouw in ontvangst genomen. CFO De afdeling Vlissingen/Sou- burg van de Christelijke Federatie van Overheidspersoneel (CFO) zal van daag, vrijdag, tijdens de jaarlijkse fa milie-avond een aantal jubilarissen huldigen. Na huldiging en bestuurs verkiezing voert de toneelvereniging Serooskerke het blijspel 'Voor drie da gen mijn vrouw' op. De bijeenkomst wordt gehouden in gebouw 't Anker en begint om 19.45 uur. Reumafonds De collecte voor het Nationaal Reumafonds heeft in Vlissingen ƒ8462,05 opgebracht. In Oost- en West-Souburg en Ritthem be droeg de opbrengst 5.074,20. Gevonden Bij de gemeentepolitie in Vlissingen zijn in de periode van 8 tot 15 maart de volgende gevonden voorwerpen aangegeven: bankbiljet, zwart-witte poes, paraplu, rech ter bruine dameshandschoen, herenhorlo ge, dameshorloge, herenportemonnee met inhoud, grote lege portemonnee en diverse sleutels. Bij het dierenasiel zijn in deze periode een deense dog en een zwart-witte kater aange geven. NCVB-vergadering De afde ling Vlissingen van de NCVB houdt dinsdag 21 maart haar maandelijkse bijeenkomst in het jeugdgebouw van de Petruskerk in Vlissingen. De heer De Wolf houdt een lezing over de Mat theüs passion. De bijeenkomst begint om 19.45 uur. Zeehengelwedstrijd De hen gelsportvereniging Vlissingen hield de tweede wedstrijd van het seizoen voor het clubkampioenschap 1989. Deze werd gehouden aan het strand bij Dis hoek. De 68 deelnemers vingen geza menlijk 293 vissen, waarvan 38 stuks bovenmaats. Het gewicht van de bo venmaatse vissen bedroeg 7,3 kg. De uitslag: 1 C. de Kam 1185 punten; 2 G. van Luijk 695; 3 H. Clarisse 535; 4 M. F. D. Rouw 470; 5 P. Wielemaker 445; 6 R. E. Cla risse 425; 7 K. van Tatenhove 390; 8 G. Th. Mannaart 375; 9 mevr. M. de Kam 345; 10 H. J. Prins 340. De volgende wedstrijd wordt gehou den op zondag 9 april, visplaats Rit them. Afscheid juf - 'Juf Tiny Melis van de Willibrordusschool in Zoutelande verlaat de school met ingang van 1 april. Zij treedt op 7 april in het huwe lijk en verhuist naar Oosterhout. Het schoolbestuur biedt de scheidende leerkracht, die bijna tien jaar aan de school verbonden is geweest, woens dag 22 maart een afscheidsreceptie aan. Wegens boventalligheid mag er in haar plaats overigens geen nieuwe leerkracht worden benoemd. Van 20.15 tot 21.30 uur zijn alle ouders, oud-leerlingen en overige vrienden en bekenden welkom op de afscheidsre ceptie in de school. MIDDELBURG Geboren: Olaf M. zv J. J. Wagenaar en C. J. Asscheman; Patricia, dv D. W. Bakker en P. Berwald; Jochem, zv Th. P. Lenting en A. Meijer. Ondertrouwd: G. H. Warwick, 32 jr. en A. Coppoolse, 23 jr.; M. Blankenburgh, 22 jr. en L. M. Th. de Leur, 20 jr.; M. Puister, 22 jr. en A. C. Quist, 23 jr.; J. Volmer, 29 jr. en M. van Scheltinga, 22 jr.; E. P. Leeflang, 23 jr. en J. M. Thenu, 24 jr. Getrouwd: M. Ponnuthurai, 33 jr. en F. Dani, 20 jr.; E. Th. van der Boven- kamp, 28 jr. en A. M. Verswijveren, 25 jr.; J. A. van der Valk, 25 jr. en A. M. Westerterp, 26 jr.; A. de Waard, 34 jr. en A. Kagenaar, 32 jr. Overleden: M. A. Karelse, 58 jr. ev M. J. Melio; W. J. Nijssen, 72 jr. ev C. A. Won- dergem; J. P. den Toonder, 75 jr. ev D. A. Snijder; G. H. Leendertse, 83 jr. ev J. J. Koeijers; C. Hamel, 85 jr. geh gew met W. M. F. Huisken; C. J. van Mael- saeke, 74 jr. ev L. F. van Eijzeren; K. Buitinga, 87 jr. ev A. M. Milani. Geboren: Laurens V. zv V. B. van Dijk en M. Vegter; Rosa M. dv Ph. Nieuwen- huize en K. G. Roes; Marinus Chr. P. zv M. J. Wisse en P. Ludikhuize; Vincent, zv D. van de Ketterij en M. Keur; Lies- beth, dv J. W. G. Hendrix en M. den Boer; Mette, dv E. Blaauw en R. Kroon. Ondertrouwd: K. E. Roelse, 22 jr. enM. J. H. Slinger, 20 jr. Getrouwd: A. M. P. van Veen, 27 jr. en M. Korshuize, 23 jr.; G. van de Gruiter, 33 jr. en J. van der Linde, 29 jr.; W. T. Helbers, 20 jr. en T. van Overbeeke, 19 jr. Overleden: J. Hollestelle, 83 jr. ev L. Jobse; J. Sturm, 75 jr. geh gew met C. A. Polderman; A. Leenhouts, 82 jr. geh gew met C. Meeusen; S. J. Willemse, 81 jr.; C. L. van der Weele, 91 jr. geh gew met C. Hirdes. Geboren: Debora C. dv H. de Bruijne en S. Wiessner. Ondertrouwd: W. J. R. Reijniers, 31 jr. en C. G. M. Both, 22 jr.; J. L. G. Ubags, 35 jr. en G. M. Nederhoff, 28 jr.; S. A. Telepary, 25 jr. en M. Boom, 23 jr.; U. Wietsma, 32 jr. en H. Benjamins, 26 jr. Getrouwd: Th. H. L. Manuhutu, 29 jr. en Ch. M. den Engelsman, 28 jr.; R. Th. van Vliet, 25 jr. en J. A. A. Moes, 24 jr.; G. M. Kersbergen, 21 jr. en A. W. Dor, 21 jr.; E. W. Knuist, 28 jr. en I. van Ra- venzwaaij, 23 jr. Overleden: S. Stroo, 75 jr. geh gew met D. A. v.d. Klooster; J. C. van Beek, 75 jr. ev J. van Belzen; M. C. Geljon, 88 jr. geh gew met W. Vinke; S. Verbrugge, 97 jr. geh gew met M. P. Pikkaart; H. A. Jansen, 74 jr. geh gew met C. Abra- hamse; J. Joosse, 89 jr. geh gew met P. van Sluijs; T. C. Stam, 79 jr. ev J. Bras ser; H. Roos, 83 jr.; F. Annot, 96 jr. geh gew met W. C. van Schagen. VEERE Geboren: Marije van der Kuijl; Frans C. van Keulen; Yardin van de Panne; Anna L. Mesu; Inge Breedijk. Getrouwd: W. M. Meulenberg. 21 jr. en R. Brandes, 20 jr. Overleden: J. Vermeulen, 78 jr.; M. Jo- ziasse, 76 jr.; S. A. Vermeulen, 91 jr.; J. Sinke, 67 jr.; S. J. Willemse, 81 jr.; C. J. van Maelsaeke, 74 jr. ARNEMUIDEN Geboren: Johannes J. Stroo; Frans H. W. de Kok; Joos W- van Belzen; Pieter- nella van den Bosch; Delano H. Groot- jans; Varinka P. R. Meulmeester. Ondertrouwd: J. J. Bouwens, 30 jr. en M. C. de Nooijer, 23 jr.; A. Chr. Feij, 24 jr. en M. J. de Nooijer, 22 jr.; J. Ooster ling, 23 jr. en J. E. Allaart, 22 jr.; J. Hou mes, 24 jr. en J. Marijs, 21 jr.; W. P. M. Moerland, 23 jr. en K. de Nooijer, 20 jr. Getrouwd: J. B. O. Groenevelt, 35 jr. en J. C. J. Schroevers, 31 jr.; J. Vente- vogel, 24 jr. en G. J. Siereveld, 21 jr. Overleden: J. H. W. Knolle, 75 jr. MARIEKERKE Geboren: Maria P. dv J. Houterman en M. Wouters: Marinus J. zv M. J. Staal en C. D. van Damme; Danny, zv A. S. Louws en M. J. Gideonse. Ondertrouwd: L. J. van Zijderveld, 22 jr. en G. G. van Weele, 18 jr. Getrouwd: Geen. Overleden: J. Chr. de Visser, 44 jr. VLISSINGEN Geboren: Jimmy Chr. Hanraads; To- ran Mamed; Paul van den Akker; Ja- leesa A. R. Holder; Esmeralda Bozko; Mathijs Vleugels; Bastiaan C. Chr. Go- ris; Safil Isarti; Rosanna B. Statters. Getrouwd: R. Coppejans, 39 jr. en J. H. Gort, 30jr.; F. C. L. Klein, 31 jr. en G. M. Kwakemaak, 26 jr.; J. J. Walhout, 20jr. en A. S. E. van de Walle, 15 jr. Overleden: M. E. Kogeler geb. Bouw man, 83 jr.; D. Bijl, 78 jr.; M. van der Graaf geb. Jansen, 77 jr. Geboren: Arnoldus H. Brinkhaus; Re- my A. A. Carbaat; Danny A. van Luijk; Jacobina R. M. de Dreu; Fieke Stene- ker; Sanne Pijnenburg; Scott Flana gan; Syedy S. Kastaneer; Michel Kwast. Getrouwd: A. Dekker, 57 jr. en T-F. Lin, 35 jr.; E. E. P. M. Heerschop, 27 jr. en M. C. M. Dullemans, 26 jr. Overleden: G. Izeboud, 61 jr.; W. J. J. Ludwich, 74 j.M. J. R. van Beers, 75 jr.; Z. Polderman geb. Van den Broeke, 93 jr.; M. M. Hakkenbrak geb. Schroder, 92 jr.; C. Chr. Brasser, 59 jr.; A. Barent- sen, 91 jr.; C. C. Lenselink geb. Van Prooijen, 84 jr.; J. F. Eiff geb. Van de Velde, 85 jr. WESTKAPELLE - Het algemeen be stuur van de Stichting Welzijn Oude ren Platteland Walcheren houdt maandag 20 maart een vergadering in het gemeentehuis van Westkapelle. Op de agenda staan onder meer enkele subsidieverzoeken, de concept-begro ting 1990, het concept-jaarverslag en enkele benoemingen. WALCHEREN 18 en 19 maart 1989 CENTRAAL ALARMNUMMER 01184-14444 Huisartsen Vlissingen: zat. 0.00-24.00 uur: G. 4 Greef, Willem Klooslaan 1, tel Zon. 0.00-24.00 uur: D. C. Bom huisstr. 81, tel. 12233. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur (zondet afspraak). Middelburg: vrij. 18.00-zat. 24.00 uur; vrij. 18.00-za. 24.00 uur: P. de Doekte, Bellinkplein 1, tel. 11721. Zon. 0.00-24.00 uur: F. L. Berghauset Pont, Bellinkplein 1, tel. 37393. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen; 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur (zonder afspraak). Middelburg-Zuid: patiënten van de artsen Visser, Ponten, Kodde en Heere zie dienst onder Souburg, Nieuwlant en Arnemuiden. Souburg, Nieuwland en Arnemuiden; zat. 0.00-24.00 uur: P. Kodde, Oude Vlissingseweg 13, Middelburg, tel 01180-15810. Zon. 0.00-24.00 uur: R. G. G. Groot, Dt. v. d. Moerstr. 15, Arnemuiden, tel 01182-1308. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur Gapinge, Grijpskerke, Oostkapelle, Serooskerke, Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: zat. 8.00-zon. 23.00 uur:E. Gunst, Torenstraat 46, Serooskerke tel. 01189-1212. Westkapelle, Zoutelande, Koudeker ke, Domburg, Aagtekerke, Biggeker ke en Meliskerke: voor de praktijken van de artsen Van Eede, Vaandrager, Noorlander en Van der Male, vrij, 18.00-zon. 24.00 uur: A. v. d. Male, Duinweg 59, Zoutelande, tel. 01186- 1282. Voor de praktijken van de artsen Bou wense en Stutterheim (ook voor Grijpskerke). Vrij. 18.00-ma. 08.00 uur B. Bouwense, Valkenisseweg 14. gekerke, tel. 01185-2190. Tandarts: Spreekuur zat. en zon. van 11.00-12.00 uur: J. M. D. Rombouts, Langeviele4i Middelburg, tel. 01180-12882, Dierenartsen: Landbouwhuisdieren: tel. 01W 33803, visites aanvragen van 8-9 uur. Kleine huisdieren: L. J. J. Schofaerts, tel. 01184-10910. Consult alleen na telefonische spraak. Dierenartsenpraktijk 'Oostkapelle' Oude Domburgseweg 33a te Oostka pelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. Apotheken: De dienst van elke apotheek vangt aan om 17.30 uur en eindigt de vrijdagmor gen daaropvolgend. Middelburg: L. v. d. Boogert, Vrijland- straat 79, tel. 27471. Vlissingen: Apotheek Singel, Singel 9, tel. 12730. Wijkverpleegkundigen: Voor geheel Walcheren: via Alarmcen trale tel. 01184-14444. Verloskundige Vlissingen: vrij. 18.00-ma. 8.00 uur: mw. De Gaay, tel. 71768, Middelburg: vrij. 18.00-zon. 24.00 uur: mw. Drijdijk, tel. 26045. T oer tocht - De toerclub Axel houdt zondag (19 maart) de jaarlijkse 60 kilo meter lange toertocht, de zogenoemde d'Erpel kapperstocht. De start is om 9.00 uur bij café De Witte Leeuw aan de Zeestraat in Axel. De finish is bij het zelfde etablissement. Koersbal - De Katholieke Bond van Ouderen, afdeling Sint-Jansteen, hield in het plaatselijke gemeen schapscentrum De Warande een wed strijd koersbal. Er waren zestien deel nemers. Uitslag: 1 J. Schelfaut-J. van de Bergen, 2 J. van Bunder-M. Raes. Schoner dan ooit. n

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 14