PZC Sluiskil blijft geteisterd door blessures Ferdy Hermans koestert nog ilusies met AZVV Debutant C VC nu zelfs gevreesde tegenstander Aad de Mos getergd door gebrek inzet sport D Savok houdt toernooi recreanten VRIJDAG 24 FEBRUARI 1989 ZONDAG TEGEN MIDDELBURG Breskens Axel ZATERDAG TEGEN HOEK Vierde klas Clinge Promotie AANVAARDT GEEN STERALLURES TOTAAL ONGESCHIKT VOOR VOETBALMAAR TOCH... Lokeren Zonder pijn TERNEUZEN - Voor Sluiskil-trainer Jan Geelhoedt staat vast dat de uitwedstrijd tegen Middelburg zondag voor zijn ploeg van doorslaggevend belang wordt voor het verdere competi tieverloop. „Dat wordt een sleutelwedstrijd", zo kijkt de Ter- neuzense oefenmeester tegen dat duel aan, omdat alleen een overwinning telt en een nederlaag of zelfs een gelijkspel de problemen alleen maar groter maakt. Maar aan de vooravond van het in de strijd tegen degradatie zo gewichtige duel wordt Sluiskil opnieuw door blessures geteisterd. Twee weken terug leek tegen MOC'17- uit eindelijk de zon weer eens door te breken. Het werd 1-1 in Bergen op Zoom en voor Sluiskil was dat meer dan een hoopgevend resultaat. Maar daarna ontmoette de ploeg louter te genslagen. Van de elf, die tegen MOC speelden, moesten Adrie Meijer en Mark van Tatenhove nog binnen de week afhaken met een liesblessure en een spierscheuring en in de oefenwed strijd tegen Clinge viel ook voorstop per Willy de Jaeger uit met een enkel blessure, die hem deze week niet toe stond om te trainen. „Zo langzamerhand kan ik nauwelijks nog een elftal op de been brengen", verzucht de veelgeplaagde trainer dan ook, „Ik vestig mijn hoop nu zo'n beetje op Peter Zwart en Bennie Boer- jan, die weer volledig met de groep meetrainen. Misschien kan ik die twee over enkele weken weer inzetten. La ten we hopen dat het dan nog niet te laat is". SAS VAN GENT - De volleybal vereniging Savok uit Sas van Gent houdt van dinsdag 28 maart tot en met zaterdag 1 april voor de tiende keer het be kende recreantentoernooi in de sporthal De Vlaanderen. Er kan voor dit toernooi, dat in voor gaande jaren met 72 ploegen een maximale bezetting kende, tot 5 maart worden ingeschreven bij Marjolein Steijaert. Er wordt gespeeld in de categorieën 'heren', 'dames' en 'gemengd'. De voorronden worden op dinsdag-, woensdag en donderdagavond van 19.00 tot 23.0 uur afgewerkt, waarna vrij dags de nummers vijf en zes uit de poules de plaatsingswedstrij den spelen. Zaterdags komen in de ochtenduren de nummers drie en vier van de poules tegen el kaar uit en 's middags spelen de nummer seen en twee om de eindklassering. Om het recreatieve aspect van dit toernooi te benadrukken stelt Savok ook dit jaar weer een aantal eisen aan de deelnemende ploegen. Zo mag er per team slecht seen competitiespe ler in het veld staan en moeten deelnemers minimaal veertien jaar zijn. Bovendien moeten in de categorie 'gemengd' minstens drie vrouwen in het veld staan. Evenals andere jaren wordt het toernooi met een feestavond be sloten. Thuis won Clinge met 5-0 en van dat duel herinnert trainer George de Block zich een ploeg „met een hele zwakke linkerkant". „DIVO is echt heel zwak. Als we honderd procent ge concentreerd zijn moeten we daar makkelijk van kunnen winnen. Met die instelling gaan we er trouwens ook naar toe: alleen een overwinning is goed genoeg". Bij Clinge zijn Mark Triest en Pascal de Block nog lichtge- blesseerd, maar de middenvelder en de verdediger trainden deze week al weer met de groep mee. George de Block hoopt beiden zondag dan ook beschikbaar te hebben. Jaap Lensen: ..We mogen nu niet te lang meer rond die onderste plaatsen blijven hangen.' Bij Breskens gaf het nieuwe bestuur vorige week Sjaak Verduijn de lei ding over de eerste selectie (ten koste van Robbie de Clerck) in de hoop dat zodoende nog gered kan worden wat nog te redden valt. Veel zal Sjaak Ver duijn niet veranderen binnen de spe lersgroep, „want", beweert hij, „voet ballen kunnen ze wel. Alleen mentaal schort er het een en ander aan. Ik zie het als mijn eerste taak om wat meer enthousiasme in de groep te brengen, meer werklust ook, want tot nu toe was het maar een dooie boel". Tegen Steenbergen-thuis zal de op stelling op zich dus nauwelijks afwij ken van die van de eerste competitie helft. „Misschien zal er eens iemand op een andere plaats staan", houdt de nieuwe trainer de mogelijkheid van een kleine ingreep open, „maar daar ben ik voor mezelf nog niet helemaal uit. Belangrijker vind ik voorlopig dat de geest weer terug in de ploeg komt. Omdat ik er van overtuigd ben dat we alleen als dat gebeurt ons kunnen red den". In de vierde klas van het zondagvoet bal speelt koploper HVV'24 zondag de uitwedstrijd tegen IJzendijke dat met Philippine en Hontenisse de voorlaat ste plaats deelt. Patrijzen - HVV's eni ge concurrent, op een theoretische achterstand van niet minder dan zes punten, gaat op bezoek bij Steen. Onderaan de ranglijst is met name Domburg - Hontenisse van belang. Bij winst vergroot Hontenisse zijn voor sprong op de hekkesluiter tot vijf pun ten. Voor Philippine wacht de uitwed strijd tegen Walcheren en voor Hoofd plaat staat de uitwedstrijd tegen Le- wedorpse Boys op het programma. In Boschkapelle tenslotte wordt Vogel waarde - Koewacht gespeeld. Het programma: Tweede klas: Middelburg - Sluiskil Derde klas: Axel - VES'35, Bres kens - Steenbergen en DIVO - Clinge. Enthousiasme kan Axel niet ontzegd worden, maar zo veel beter dan Bres kens staat de ploeg van Jaap Lensen er niet voor. Negen punten uit veer tien wedstrijden houden Axel nog ze ker een aantal weken in de onderste regionen en alleen een aantal over winningen op rij kan voor enige op luchting zorgen. „Het moet nu maar eens gebeuren", vindt bijvoorbeeld Jaap Lensen, met de thuiswedstrijd tegen VES'35 voor ogen, „want hoe langer we zo rond die derde plaats van onderen blijven han gen, des te groter worden onze proble men". Tegen VES'35-thuis (eerder dit seizoen verloor Axel met 4-0 de uitwedstrijd) hoopt Jaap Lensen iedereen beschik baar te hebben. De enige wiens mee spelen twijfelachtig is, is Fonny Ver- straeten. De all-rounder kampt op nieuw met een liesblessure. Voor kampioenskandidaat nummer één Clinge staat zondag de uitwed strijd naar DIVO op het programma. Willy de Jaeger kon deze week door een enkelblessure niet trainen met Sluiskil. CLINGE - Het zag er dit seizoen aanvankelijk naar uit dat het vrou wenteam van CVC een moeilijk vol leybaljaar tegemoet zou gaan. On der leiding van Eric Burm was de Clingse ploeg er vorig jaar in ge slaagd om de fel begeerde promotie naar de hoogste Zeeuwse klas te realiseren, maar na vier wedstrij den leek CVC al tot een figuranten rol gedoemd. Een plotselintge ople ving snoerde echter de mond van de sceptici, die vorig jaar al vonden dat CVC niets in de promotieklas te zoeken had. Dank zij een opmerke lijke reeks uitslagen heeft de for matie van Eric Burm zich inmid dels opgewerkt tot de vierde plaats. De debutant is zelfs in korte tijd uit gegroeid tot een gevreesde tegen stander, die al geruime tijd ongesla gen is. CVC voldoet daarmee boven verwachting en zou nog wel eens een grote rol kunnen spelen in de strijd om het kampioenschap. Het gat met de bovenste twee ploegen is te groot, zo wordt in Clinge ook wel beseft. Maar de ploeg zou tegen de twee ti telkandidaten Dynamo'70 en Tonny Leijnse/EWC 2 nog wel eens willen stunten. Eric Burm, de 28-jarige trainer, wed vijf jaar geleden aangetrokken en eiste destijds, toen de ploeg in de tweede klas begon, een prestatiege richte instelling van zijn pupillen. „Er kwamen geregeld speelsters bij," weet hij nog, „en die heb ik steeds voor de keus gesteld. Ik had een team en de .nieuwe speelsters moesten maar bewijzen dat ze de zesde of zevende man konden wor den. Ze moesten echt voor hun plek knokken. De wisselspelers zaten in die tijd ook meestal liever een meter of zes, zeven van mij vandaan. Maar nu gaat dat beter: ze horen er echt bij. Ze spelen zeker anderhalve set en vullen bijvoorbeeld de pullen." Na drie jaar in de eerste klas te heb ben meegedraaid, promoveerde CVC vorig seizoen naar de hoogste Zeeuwse klasse. Het vergde echter nogal wat aanpassing om op dat ho gere niveau mee te kunnen draaien. „Het is altijd mijn streven geweest om promotieklas te spelen," zegt de trainer. „We hebben er ook hard voor gewerkt. Vorig jaar, aan het eind van het seizoen in de eerste klas, konden ze nog amper penetre ren. In augustus hebben we de draad weer opgepakt en ik moet zeggen dat de ploeg enorm vooruit is gegaan. Ze zouden nu het oude systeem niet eens meer kunnen spe len," verzekert hij. „Ik wil gekke dingen doen, ik hou van uitdagend en aanvallend spel, maar het moet wel effectief zijn. We zijn nu bij voorbeeld bezig om aan het mid denspel te werken. De schijnaan- val, de staffel, de achteraanvallers gebruiken, dat begint te komen," stelt hij tevreden vast. Het zag er echter aan het begin van het seizoen niet naar uit dat CVC in de promotieklas een rol van beteke nis zou kunnen spelen. „We hebben In december nog een gesprek ge had," geeft Eric Burm graag toe. „Zo van: gaan we er nog voor knokken en wat doen we als we eventueel de graderen? Maar toen pakten we Sa vok opeens en daarna kwam José de Wilde erbij." Vooral dank zij de inbreng van deze speelster, die voordat ze trouwde als José de Theije bij het succesvolste team dat Morres/Hulst ooit op de been bracht speelde, won CVC aan kracht. José de Wilde haakte des tijds af, omdat ze de inspanningen op het niveau van de eerste divisie door een hardnekkige rugblessure niet meer kon opbrengen. „Haar man Erwin kwam terug op Clinge volleyballen," herinnert Eric Burm zich. „Ze ging dus al dikwijls naar de heren kijken en op de feestavond van het 20-jarig bestaan heeft ze na veel vijven en zessen de knoop door gehakt. De speelsters moeten bij mij op de training diep gaan," beweert hij. „Maar José heeft nóg wel eens last van haar rug en daar houd ik dan rekening mee. Ze kómt ook maar één keer in de week trainen." „José is een hele waardevolle kracht," verzekert hij. „Ze heeft zo veel ervaring, ze zet de spelers op hun plaats. Jo Everaert heeft haar ook nog wel eens gepolst. Maar dat doet ze niet. Zo hoog spelen als bij Morres, dat vindt ze voor haar ge zondheid niet verantwoord." Zo gaat het CVC ook in het vijfde jaar onder Eric Burm voor de wind. „Ze hebben hier altijd trainers ge had, die het niet zo lang volhielden. Eén maand, drie maanden," somt hij op. „Langer dan een half jaar is hier nooit iemand geweest. Ik steek er veel tijd in, maar ik train hier nog steeds met plezier. Op den duur ga je die meiden kennen. De sfeer is ook goed. We gaan wel eens met zijn al len stappen en 's zaterdags blijven we altijd tot een uur of elf zitten in De Landbouw. Dat heb ik bij som mige teams wel eens anders gezien. Die doucehn en gaan daarna naar huis. Dat is bij deze groep ondenk baar." Eric Burm: ik wil gekke dingen ioen. TERNEUZEN - Met nog zeven wed strijden te spelen lijkt AZVV in de tweede klas van het zaterdagvoetbal vrijwel kansloos in de strijd tegen de dreigende degradatie. De Axelse for matie van Ferdy Hermans heeft al vele weken achtereen geen wedstrijd meer in winst om kunnen zetten, maar bovendien begint ook de con currentie zich steeds meer te roeren. PTT Breda voegde na de winterstop drie punten aan zijn totaal toe en Kloetinge imponeerde onder een nieuwe leiding met een 5-0 overwin ning op Wilhelmina'26. Vooralsnog ligt AZVV's grootste pro bleem voorin, want in 15 wedstrijden werden amper elf treffers gescoord en met name de laatste weken blijkt één enkele tegengoal al voldoende voor een nieuwe nederlaag. Eenmaal op achterstand weet AZVV zich in verlo ren positie, zoals bleek tegen Arnemui- den en zoals ook bleek tegen PTT Bre da. Mag de ploeg zich de komende wed strijden (Hoek-thuis en Wilhelmina- uit) dan ook nog enige illusie koeste ren? „Natuurlijk wel", zo beantwoordt trainer Ferdy Hermans die vraag, vol strijdlust, „Stel je voor zeg, dat we ons nu al bij de degradatie zouden neerleg gen. Wat is er in zeven wedstrijden al niet mogelijk?". Uiteraard beseft ook Hermans dat Hoek op dit moment veel hoger inge schat moet worden dan zijn eigen ploeg, maar dat betekent niet dat AZVV zich bij voorbaat al bij een nieu we nederlaag zal neerleggen. „Nor maal gesproken is Hoek natuurlijk te sterk voor ons. Ik heb ze zaterdag te gen SSC gezien en toen hebben ze op mij een voortreffelijke indruk nagela ten. Maar won Sparta zondag ook niet van Ajax? Ik zie daarom echt niet in waarom wij morgen niet van Hoek zou den kunnen winnen". In tegenstelling tot Hoek (dat com pleet is) heeft AZVV nog altijd enkele problemen waar het de opstelling t treft. Rinus Scheele ontbreekt morgi vanwege een korte vakantie en Frai van Drongelen wordt nog steeds do een onwillige rug het spelen belet. Terneuzense Boysin de derde klas vi het zaterdagvoetbal heeft Terneuze se Boys zijn positie in twee weken ti belangrijk verbeterd. Na het 1-1 gelij spel uit tegen Oostkapelle, volgde zaterdag een 3-1 overwinning (de twf de dit seizoen in een uitwedstrijd) Bruse Boys. Na de lange reeks van r derlagen en gelijke spelen in de eers competitiehelft heeft Jan Dooms i ruggegrepen op een aantal spele van wie hij in een eerder stadium al scheid genomen had, en tot nu toe lij die ingreep niet ten onrechte. Zo had bijvoorbeeld Eric-Jan Wilti een belangrijk aandeel in de zege i Bruse Boys met twee treffers in de sic fase. Morgen speelt Terneuzense Bo thuis tegen Kapelle, waarvan eerd dit seizoen met 2-0 verloren werd. Ei nieuwe overwinning brengt de plo> vrijwel zeker in veiligheid. Zaamslag Ook voor Zaamslag begi stilaan de tijd aan te breken om zie van de onderste plaatsen te verwijd ren. Weliswaar werd twee weken ten op eigen veld 0-0 gespeeld tegen Bru Boys, maar de basis is met tien punti uit vijftien wedstrijden en een doelsi do van 9-15 niet stevig genoeg. „We zouden eens op voorsprong mo ten komen", stipt aanvaller Jan Zwarte de problemen van zijn plo< aan, „want zoals het nu gaat, gaat h eigenlijk niet goed. We dwingen veel weinig af'. Morgen speelt Zaamslag elk geval uit tegen Tholense Boys, d; eerder dit seizoen in Zaamslag met 2 won. Johan Haak is voor dat duel nc een vraagteken, maar voor het overig is Zaamslag compleet. Het programma: Tweede klas; AZW Hoek Derde klas: Terneuzense Boys - K| pelle en Tholense Boys - Zaamslag. TERNEUZEN - De strijd om de Belgi sche voetbaltitel lijkt in een paar we ken tijd beslist te zijn. Anderlecht leed de laatste paar wedstrijden tot twee maal toe puntverlies: eerst zorg de Beerschot voor een verrassing door een 2-2 gelijkspel en vorigfe week konden de Brusselaars niet voorbij Charleroi komen: 0-0. Daardoor heeft KV Mechelen nu plotseling drie pun ten voorsprong weten te nemen. Anderlecht lijkt zich intussen bij de si tuatie neergelegd te hebben. Zo meld de Georges Grun na de wedstrijd te gen Charleroi bijvoorbeeld: „Wij mis sen voldoende talent in opbouwend opzicht, zo simpel is dat". Met Anderlecht is meteen de laatste concurrent van KV Mechelen wegge vallen. Tenminste, als de ploeg van trainer Aad de Mos op dezelfde wijze geïnspireerd blijft als de oefenmeester ,zelf is. De Mos legt zijn spelers een gro te druk op; hij verwacht van hen dat ze er iedere wedstrijd opnieuw weer voor de volle honderd procent staan. In dat concept is voor de Nederlandse oefenmeester geen plaats voor „dikke nekken", zoals ze dat in België zo mooi uitdrukken. „Zoals tegen Beerschot, toen het op een bepaald moment min- der ging. Als een ploeg het moeilil heeft, dan moet dat door inzet word! opgevangen. En dat gebeurde niet. A| ik bijvoorbeeld zie dat Johnny Bol man Jos Daerden zo maar voorbij laj lopen in plaats van andersom, danj voor mij de maat vol". Aad de Mos kende in die wedstrij dan ook geen pardon voor zijn spelel die volgens hem nadrukkelijk beuj den hun kunnen liepen te voetballa En op zulke momenten plukt KV Dl chelen uiteraard de vruchten van 4 vooral brede selectie; voor bijna dere plaats in het elftal heeft De Ml twee volwaardige eerste klasse-s|| Iers ter beschikking. Tegen Beerschot zette De Mos zfl woorden kracht bij. Johnny Bosml (toch altijd één van de favoriete sa Iers van De Mos) en Pascal de Wilf weten na die wedstrijd nu ook, dat I een voorbeeldige en vooral optim$ inzet wordt verlangd. De twee werden dan ook zonder m<J gewisseld. „In de rust had ik hei a door: in de kleedkamer lagen er e| paar bij alsof ze aan het zonnen warj op het strand van Gran Canaria" dus de furieuze De Mos na die wJ strijd. De Nederlander kondigde ol gelijk maatregelen aan: „Dit zal on j twijfeld nog een staartje krijgen". Charleroi zal daarom morgen, zat® dag, ongetwijfeld een getergde leide(| ploeg tegenover zich krijgen. HOEK - Twee weken terug circuleerde binnen de Zeeuws-Vlaamse voetbalwereld het hard nekkige gerucht dat Guido van Boom zijn car rière noodgedwongen had moeten beëindigen. Want een vergroeiing in zijn heup, zo heette het, stond de 23-jarige allrounder van Hoek niet lan ger toe voor de tweedeklasser of voor enig an der elftal aktief te zijn. Maar uit tegen Nieuw Lekkerland zat Van Boom gewoon op de bank en tegen SSC-thuis viel hij zowaar de laatste twintig minuten in. Zo op het oog zonder enig lichamelijk ongemak. Wat was er dus waar van dat onheilspellende bericht? En: is Guido van Boom nog in staat tot een terugkeer op het niveau van de tweede klas? Voor een goed begrip: tot het begin van dit sei zoen had Guido van Boom nooit last van zware of lang aanlopende blessures. Hij ontwikkelde zich sinds zijn debuut op 16-jarige leeftijd gaan deweg tot een vaste waarde binnen de ploeg en slechts in uitzonderingsgevallen ontbrak hij. Maar aan het begin van dit seizoen begon alle ellende pas goed. „Bij een ongelukkige botsing op de training", zo gaat hij terug in de tijd, „kreeg ik een tik tegen mijn enkel. Een week of acht ben Ik daar zoet mee geweest en kennelijk heb ik me daarna .ge forceerd. Je kent dat wel: de voorbereiding is achter de rug, de competitie is begonnen en je wilt er weer zo snel mogelijk bij zijn. Ik heb mijn heup toen overbelast, zo zeer zelfs dat ik maar amper een half uurtje kon trainen. Ik wéér stop pen natuurlijk, want op d'n duur kon ik niets meer. Vijf maanden heb ik daarna niets meer ge daan. Ik sukkelde wat verder, maar echt vooruit gang zat er niet in. Ten lange leste ben ik toen naar dokter Martens gegaan..." ...die met een weinig hoopgevende analyse kwam Guido van Boom: „Ja, dokter Martens had foto's laten maken en daarop kon hij zien dat mijn heup totaal ongeschikt was voor het bedrijven van de voetbalsport. Dat zei-ie zomaar recht voor zijn raap: alle loopsporten kon ik wel verge ten. Zwemmen en fietsen kon ik nog wel, maar voetballen absoluut niet meer. Op dat moment besefte ik nog niet wat dat inhield, later pas drong dat tot mij door. En toen wist ik ook wat ik zou missen". Dus ben je toch maar verder gegaan, ondanks je handicap Van Boom: „Ik ben daarna direct naar Jack Ca- luwé gegaan en die zei me, nadat hij de foto's had gezien: waarom zou je stoppen? Die vergroeiing heb je al zolang en tot dit seizoen heb je er nooit last van gehad. Jack adviseerde me gewoon door te gaan en iedere keer weer te kijken hoe ver ik kon gaan. Kreeg ik pijn, dan moest ik direct stop pen, bleef ik zonder pijn dan was dat alleen maar in mijn voordeel. Jack zei me ook: er zit nu wat vooruitgang in, waarom zou die zich niet voort zetten. Als ik me maar driemaal per week liet be handelen... En wat bleek na een paar weken: ik had nergens last meer van. Zó raar kan het dus lopen, het ene moment hoor je datje beter kunt stoppen, het andere kun je weer spelen. Ik heb me wel voorgenomen het voorlopig rustig aan te doen en niets te overhaasten. Hoewel dat wel moeilijk voor me is: het gaat goed met Hoek ten slotte en de meest interessante fase van de com petitie komt er aan...". seizoen weer sprinten zonder dat ik enige pijn voelde. Ik moet er nu ook echt op letten wil ik wat voelen. Raar eigenlijk, maar gelukkig wel waar..." Een medisch wondertje, heet dat. Maar beter zo Vandaar dus datje alweer tweemaal op de bank zat? Van Boom: „Ik heb inderdaad tweemaal achter een op de bank gezeten. Tegen Nieuw Lekker land nog de hele wedstrijd, maar tegen SSC heb ik toch alweer zo'n twintig minuten gespeeld. Dat kon ook voor mijn gevoel, want op de laatste training vóór SSC kon ik voor de eerste maal dit Guido van Boom werkt nu langzamerhand weer aan een come-back op de velden. uiteraard dan andersom. Zó is je definitieve come-back eerder aanstaande dan je afscheid? Van Boom: „Ik ben daar in elk geval wel steeds mee bezig. Over die twintig minuten tegen SSC was ik wel tevreden. En erna geen beetje last! Nu op naar de drie kwartier, hoewel ik weet dat het moeilijk is om daarvoor een ploeg die goed draait aan te passen. Ik weet dat Hoek in deze samen stelling een uitgebalanceerd elftal heeft, maar als ik een kans krijg zal ik die met twee handen aanpakken. Ik wil er alles aan doen om weer in de basis te komen, zó ambitieus ben ik nog wel". Maar voorlopig zit een basisplaats er niet in. Za terdag tegen AZVV zit je hooguit weer op de bank Van Boom: „Waarschijnlijk wel, hoewel je nooit weet wat er gebeurt. Ik kan deze week toch weer last krijgen. Maar als ik fit ben en ze vragen me ga ik gewoon mee. In de hoop uiteraard dat ik weer een tijdje kan meespelen, want ik vind niet dat ik alleen maar meemoet om in noodgevallen ingezet te worden. Dan geef ik er toch de voor keur aan in het tweede wat wedstrijdritme op te doen". Overigens: was jij het niet die in deze kolommen al na twee wedstrijden uitriep dat Hoek zonder meer kampioen zou worden. Het leek op groot spraak toen, maar het begint er aardig op te lij ken datje gelijk gaat krijgen. Van Boom: „Wist ik veel dat er toen een verslag gever naast me stond. Er waren er een paar die die bewuste wedstrijd wat negatief stonden te doen. Ik heb toen gezegd: we kunnen vandaag best matig spelen, maar wat doet dat er toe. We worden toch kampioen, 's Maandags stond dat meteen met koeieletters in de krant. Ach, op zich vond ik dat helemaal zo erg niet. Op zijn tijd moet je eens durven bluffen. En kijk eens waar we nu staan. Als we dit seizoen geen kampioen worden, worden we het misschien nooit meer. Zo dicht zijn we er nog nooit bij geweest". Voor Lokeren lijkt er een uitefl moeilijk seizoenseinde in het vfl schiet. Vooral na de 0-1 nederlaag 9 gen Lierse stapelen de problem» voor de Waaslanders zich op. Tffl overmaat van ramp werd in die ol moeting Patrick van Veirdeghem oofc nog eens uit het veld gestuurd Trainer Aimé Antheunis wijt de teg® vallende resultaten van de laatste tfl vooral aan „de vele blessures, zoals B die hebben binnen de selectie." MiH volgens Antheunis is er vooraf mg „geen enkele reden tot paniek. Feius gewoon, dat we niet beter kunnen en door die vele blessures hebben we rwr menteel niet veel beters voorhanden ook. In de uitwedstrijd tegen Club Brugge mag Lokeren in feite dan ook allM maar hopen op een goed resultaat. Met nog twaalf wedstrijden te spelen is| stand in België als volgt. 1 38 41-14 2 35 55-20 30 4 5-16 29 42-21 28 40-26 24 31-27 24 ::®j 9 23 37-24 6 23 3ffl! 10 19 2®S 7 19 l!#1 11 17 15-33 10 17 25-3! 10 17 29 13 15 l»1 12 15 24-41 14 12 2® 13 11 ifl KV Mechelen Anderlecht Club Luik Club Brugge Antwerp Standard Luik Sint Truiden Waregem KV Kortrijk Beveren Charleroi Lierse Lokeren Beerschot RWDM Racing Mechelen Cercle Brugge Racing Genk 22 17 22 15 22 11 22 11 22 10 22 9 22 9 22 10 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 Het complete programma voor dit wdH einde is: Zaterdag (20.00 uur): KV Mecrn len-Charleroi; Antwerp-Beerschot; Sfl dard Luik-RWDM; Lierse-Cercle Brugu Sint Truiden-Club Luik; Anderlecht Kortrijk. Zondag (15.00 uur): Club Brugge-LokerM Beveren-Racing GenkWaregem-RacwH Mechelen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 38