PZC Kamer stelt beleid Ruding aan de orde Japanse bedrijven iit Nederland extra beveiligd tégen aanslagen Nieuwe moord houdt mogelijk verband met Mandela-zaak In mini-onderneming proeven scholieren van bedrijsleveh binnen- en buitenland ■ée redifiüxic not F~ het weer in zeeland Westduitsland wil via V-raad intrekking doodsvonnis Rushdie EG-COMMISSIE MAAKT HAAST Scholiere overlijdt aan nekkramp Files vallen mee volgens De Korte Geen goedkope invoer schol Stimulans VRAGEN ROND ALM1RANTE GRAU Tekort veiligheid MOGELIJK TERREUR ROND BEGRAFENIS HIROHITO MEISJE (13) DOODGESCHOTEN HOUDING IRAN VEROORDELEN en in europa Wethouder van Bergen op Zoom mag blijven VRIJDAG 24 FEBRUARI 1989 Vandaag Vooruitzichten Nautisch bericht Hoog water Hoog water Laag water Vooruitzichten Minister wil geen uitstel stormstuw Nieuwe Waterweg Binnengrenzen voor 1992 open (Van onze correspondent BRUSSEL - De Europese Commissie wil dat niet tot eind 1992 gewacht wordt met het afschaffen van de persoonscontroles aan de binnengrenzen in de EG. Als de twaalf het nog voor de zomer eens worden over EG-regels voor asielrecht, uitleve ring en visumbeleid, dan kunnen de controles al veel eerder verdwenen zijn. koming van de vrije Europese markt niet op tijd klaar zijn, zo waarschuwde hij. De EG-commissaris voor de interne markt, de Westduitser Martin Bange- mann, zei gisteren dat langer wachten met het regelen van die drie kwesties problemen zal opleveren. Als we hier niet in slagen dan zal ook de totstand- DEN HAAG (GPD) De kamercom missie voor financiën wil precies we len welk beleid CDA-minister Ruding financiën) rond het in ons land op knappen van de Peruaanse kruiser Al- inirante Grau, de vroeger hr.ms. De Ruyter, heeft gevoerd. Onlangs kwam de zaak-Almirante Grau opnieuw in het nieuws. Vanuit de Nederlandse Credietverzekerings- maatschappij (NCM) werd gemeld dat Peru niet meer betaalde voor de werk- jaamheden die aan het schip zijn ver richt. Het ging om een contract ter iraarde van 480 miljoen gulden. Begin verliet de Almirante Grau ons and. Daarna staakte Peru betalingen voor de order. De Staat der Nederlan den heeft het risico voor de NCM her verzekerd. Inde brief wijst de commissie erop dat Ruding twee maal informatie heeft verschaft over de werkzaamheden aan het schip: in januari 1985 en in juli 1987. Daarna hoorde de commissie niets meer. De Kamer wenst nu alsnog te vernemen wat er sedert het laatste bericht van de minister allemaal ge beurd is rond de Almirante Grau. „Meer in het bijzonder stelt de com missie belang in het beleid dat u hebt gevoerd om de belangen van de Neder landse Staat in deze zaak optimaal te behartigen, de maatregelen die u in dit verband hebt getroffen, dan wel voor nemens bent te treffen, en uw verwach tingen omtrent de uitkomsten van uw beleid", aldus de brief, ondertekend door het VVD-kamerlid Joekes als voorzitter van de betrokken commis sie. Het afschaffen van de persoonscontro les zal daarentegen juist stimulerend werken, zei Bangemann. Volgens hem zal de Europese burger het succes van die vrije EG-markt vooral afmeten aan datgene waarmee hij het meest direct wordt geconfronteerd: namelijk het vrij kunnen passeren van alle grenzen in Europa. Woensdag kwam voor het eerst de 'Groep van Rhodos' bijeen. Een eind vorig jaar na de EG-topconferentie op Rhodos ingestelde werkgroep van hoge justitieambtenaren uit de lidsta ten, die zich moeten buigen over de vraag hoe de grenscontroles kunnen verdwijnen, zonder dat de veiligheid in de lidstaten wordt aangetast. "Bij afschaffing van grenzen ont staat een tekort aan veiligheid", gaf Bangemann toe. Maar hij is tegen de wens van diverse lidstaten om toch controles, al is het maar via steek proeven, aan de grenzen te houden. Vooral de Britten willen dat in de strijd tegen misdaad, drugshandel en terrorisme. Bangemann geeft de voorkeur aan ver scherping van de controles aan de bui tengrenzen van de Gemeenschap en het beter samenwerken tussen de op sporingsdiensten van de twaalf. Voor het idee van de Westduitse bondskan selier Kohl om een soort Europese FBI op te richten, een politiekorps met grensoverschrijdende bevoegdheden, voelt Bangemann echter niets. Wel moeten er duidelijke afspraken komen over asielbeleid, visumregels en uitlevering van verdachten en cri minelen. ff In Tokyo protesteerden tientallen mensen tegen het keizerlijke systeem in Japan. DEN HAAG (ANP) - Een aantal Ja panse bedrijven in Nederland heeft de veiligheidsmaatregelen aange scherpt uit voorzorg voor mogelijke terreuracties rond de begrafenis van keizer Hirohito. De Japanse ambassa de had onlangs de 160 bedrijven in Ne derland dit advies gegeven, na gelui den uit Japan dat bepaalde groeperin gen de begrafenis zouden aangrijpen om iets in het buitenland te onderne men. Dat heeft een woordvoerder van de Ja panse ambassade donderdag beves tigd. Op de ambassade werd bena drukt dat er geen enkele directe aan wijzing is dat Japanse bedrijven in ons land het doelwit van acties zullen wor den. Bij het elektronisch bedrijf Sony in Badhoevedorp liet een woordvoerder weten dat er inderdaad verscherpte beveiligingsmaatregelen zijn geno men. Daar bestaat overigens al een „behoorlijke" beveiliging. Bij het foto- en filmconcern Cannon in Amsterdam is volgens een woordvoerder het bevei ligingskorps opgedragen iets meer te observeren, ondanks dat „tegen pure professionals vrijwel niets is te doen". Bij andere bedrijven, zoals Nissan (au to's) in Amsterdam, Fuji foto en film in Tilburg en Yoshida (ritssluitingen) in Sneek zijn geen extra maatregelen ge nomen. In het Japanse bedrijfsleven in Neder land wordt vrijdag voor zover bekend geen bijzondere aandacht besteed aan de begrafenis van Hirohito. Men werkt gewoon door. Hier en daar hangt de vlag halfstok, zo bleek bij navraag. De Japanse am bassade in Den Haag is die dag geslo ten, aldus de woordvoerder van de ambassade. pceaandepressies zullen de komende lagen voor een wisselvallig en koud teertype zorgen. Een depressiekern vanochtend vroeg dichtbij de in gang van het Kanaal en trekt in onze jchting. Het systeem zal de komende nacht ons land passeren. Vanochtend nerken wij niet veel van deze ontwik kelingen. Het is droog en er komen mnige perioden voor. Pas vanmid- iag wordt bewolking van de depressie Krwacht en vanavond zal het gaan iegenen. De temperatuur loopt op tot ':Kn graad of 6. De zuidelijke wind iraait later meer naar zuidoost en is neest vrij krachtig tot krachtig maar neemt overdag enige tijd iets af. Voor het weekeinde: aanhoudend on bestendig en koud. Wisselend bewolkt en perioden met regen of winterse buien. Maximum temperatuur rond 5 graden. De westelijke wind is variabel van kracht maar van tijd tot tijd krachtig of hard (6 tot 7 Bft.). Voor maandag en dinsdag: koud met af en toe zon maar ook enkele winterse buien. Maximum temperatuur rond 5 paden, 's Nachts landinwaarts kans bp vorst aan de grond. De wind draait maandag naar west-noordwest en is meest vrij krachtig (4 tot 6 Bft.). 'Wind: zuid 5 tot 6, vanmiddag krim pend zuidoost 5 tot 6. vanavond moge- 7 Bft., zicht: matig tot goed, van- wond slecht, temperatuur kustwater: Vrijdag 24 februari Vlissingen Terneuzen Bath Roompot buiten Zierikzee Yerseke Philipsdam West 05.55 Zaterdag 25 februari Vlissingen 04.38 228 Terneuzen 04.57 251 Bath 05.57 297 Roompot buiten 04.40 166 Zierikzee 06.10 159 Yerseke 06.15 183 Philipsdam West 06.20 169 Vrijdag 24 februari rond 6 graden, afwijking waterstan- den: geen afwijking van betekenis, maximum golfhoogte monding Schei- des: omstreeks een halve meter. ZON EN MAAN 25 februari Zon op 0734 Maan op 2357 Vlissingen Terneuzen Bath 10 11 12 36 214 06 224 2.05 249 Roompot buiten 10.30 161 Zierikzee 11.55 163 Yerseke 12.00 177 Philipsdam West 11.50 172 Zaterdag 25 februari Vlissingen Terneuzen Bath Zierikzee Yerseke 11.06 206 11.25 216 00.05 222 Roompot buiten 10.50 158 12.20 161 12.25 174 Philipsdam West 12.20 169 16.56 220 17.16 243 18.16 291 16.55 160 18.30 153 18.40 177 18.40 164 22.36 184 23.02 195 22.30 132 23.55 134 23.55 148 23.55 143 22.59 181 23.31 191 12.32 241 23.00 134 lari i De Amerikaanse schrijver Norman Mailer houdt een rede ten gunste van Sal man Rushdies boek Satanic Verses. W m/s °C Amsterdam onbewolkt zzw 7 5 Aberdeen zwaar bew. zzw 9 1 Athene half bew. windst 12 Barcelona motregen wzw 2 13 Berlijn zwaar bew. w 4 6 Budapest zwaar bew. O 3 6 Bordeaux zwaar bew. wnw 2 9 Brussel licht bew. z 4 3 Cyprus onbewolkt w 6 15 Dublin zwaar bew. zw 4 5 Frankfurt zwaar bew. zw 2 5 Genève regen z 2 7 Helsinki sneeuw z 5 0 Innsbruck zwaar bew. ozo 6 11 Istanbul onbewolkt no 4 7 Klagenfurt licht bew. verand 7 Kopenhagen licht bew. zw 4 2 Las Palmas half bew.' n 9' 18' Lissabon half bew. w 6 10 Locarno zwaar bew.' z 1 7 Londen half bew. zzw 7 6 Luxemburg zwaar bew. verand 3 Madrid regenbui o 2 7 Malaga zwaar bew. nw 5 13 Mallorca zwaar bew. zzw 7 15 Malta half bew. z 3 15 Moskou licht bew. zw 1 -2 München regen windst 8 Nice onweer nnw 3 11 Oslo half bew. z 7 3 Parijs licht bew. wzw 3 6 Praag zwaar bew. zzo 6 6 Rome zwaar bew. z 3 12 Split zwaar bew. ozo 3 13 Stockholm zwaar bew. zzw 2 1 Warschau licht bew. z 4 7 Wenen onbewolkt verand 7 Zurich zwaar bew. nnw 3 7 Zuid-Scandinavië: wisselend be wolkt en regen- en sneeuwbuien. Middagtemperatuur net boven het vriespunt. In de nacht temperatuur om het vriespunt. Denemarken: wisselend bewolkt en buien, mogelijk met natte sneeuw. Middagtemperatuur rond 3 graden. In de nacht temperatuur om het vriespunt. Britse Eilanden: regen- en sneeuw buien. Middagtemperatuur rond 6 graden. Benelux en Bondsrepubliek Duits land: regen- en sneeuwbuien. Mid- dagtemperauur rond 6 graden, in zuid-Duitsland eerst nog Iets hoge re middagtemperatuur. Frankrijk: in het zuiden eerst re gen, later in het hele land regen buien. Middagtemperatuur van 6 graden in het noorden, tot 13 in het zuiden. Alpenlanden: eerst nog regen en boven de 1500 meter sneeuw, snel gevolgd door regen- en sneeuw buien, de laatste boven 1500 meter. Middagtemperatuur in de dalen en lage gebieden rond 8 graden. Spanje en Portugal: naar het zuiden wegtrekkende bewolking met af en toe regen, gevolgd door buien. Middagtemperatuur van 12 graden in het noorden, tot 20 a 21 aan de zuidkust. Italië, Joegoslavische- en Griekse kust: naar het oosten wegtrekken de bewolking met af en toe regen, gevolgd door buiig weer. Middag temperatuur van 7 graden in het noorden, tot 18 in het zuiden. (Van onze correspondent BONN (GPD) - De Westduitse rege ring wil via de Verenigde Naties pro beren de Iraanse revolutionaire lei der Khomeiny te bewegen zijn op dracht de Indiase auteur Rushdie te vermoorden, in te trekken. Bonn is er een voorstander van dat de Veilig heidsraad de houding van Iran ver oordeelt. Dat deelde regeringswoord voerder Ost woensdag mee na afloop van de kabinetszitting. De woordvoerder zei verder dat minis ter van buitenlandse zaken Genscher in een brief aan zijn Iraanse collega Ve- layati geappelleerd heeft alles te doen om te voorkomen dat Rushdie of ande re bedreigde mensen worden omge bracht. De regering-Kohl heeft ook het besluit van de EG-ministers van buitenlandse zaken bekrachtigd dat er voorlopig geen contacten op hoog niveau plaats vinden met Iran. Landbouwminister Kiechle heeft zijn bezoek aan Teheran afgezegd. Ook de voorbereidingen voor de herfstzittlng van de Duits- Iraanse economische commissie zijn bevroren. Een definitieve beslissing over de Duitse uitgave van Rushdies omstre den boek is nog niet gevallen. Kiepen- heuer und Witsch, onder andere uitge ver van Heinrich Böll en Günter Wall- raff, heeft de Duitse rechten en lijkt na enige aarzeling toch bereid te zijn het boek te drukken. Onder aanvoe ring van de schrijver Günter Grass willen ook ruim 20 auteurs als uitge ver optreden. Zij weten zich gesteund door minister van sociale zaken Norbert Blüm, die zegt als mede-uitgever te willen wor den genoemd, „omdat je je niet kunt laten chanteren door een moorddrei ging". (Van onze correspondent JOHANNESBURG (GPD) - Een 13-ja- rig meisje is woensdagnacht in een woning in de Soweto-wijk Orlando- West doodgeschoten bij wat mogelijk een aanslag is geweest uit wraak op de moord vorige week op Maxwell Madondo. Deze Madondo werd op zijn beurt vermoord, omdat hij lid was van de omstreden lijfwacht van Win nie Mandela, die beter bekend is als het voetbal-team 'Mandela United'. De aanslag op het huis in Orlando- West werd uitgevoerd door onbekende personen, die uitgerust waren met AK-47 machine-geweren. Het huis LEIDEN (ANP) - Een 15-jarig meisje uit Leiden is woensdag aan nekkramp overleden. De scholiere werd dins dagmorgen op school onwel. Woens dagmorgen is zij opgenomen in het Academisch Ziekenhuis Leiden waar ze enkele uren later overleed. Dat heeft H. Gijsman van de GG en GD in Leiden donderdag bevestigd. Het meisje is overleden aan een bacteriële vorm van meningitis. Het onderwijs aan de betrokken school, de Rembrandt Scholenge meenschap, gaat gewoon door. De leerlingen en hun ouders is inmiddels geadviseerd om goed op de gezond heid te letten. „Net als dat landelijk ge beurt, geven wij ook het advies om bij misselijkheid, hoofdpijn en koorts wat sneller dan anders naar de dokter te stappen", aldus Gijsman. Staatssecretaris Dees van volksge zondheid gaat bezien of er (financiële) mogelijkheden zijn voor een onder zoek naar het toegenomen aantal ge vallen van nekkramp dit jaar. Hij kon digde dit aan tijdens een mondeling overleg met de commissie voor volks gezondheid in de Tweede kamer. HEERLEN (GPI)) Mei de Amrobank als financier start binnenkort in Maastricht een experiment met mini-ondernemingen. Naar Belgisch model krijgen leerlingen van een middelbare of hogere beroepsoplei ding in zo'n mini-onderneming een aardig inzicht in de gang van zaken in het bedrijfsleven. De Amro heeft het idee overgenomen van de Belgische Generale Bank. Als het experiment in Maastricht goed bevalt, worden later in het hele land mini-ondernemingen opgezet. Op Belgische scholen zijn mini-ondernemingen niet on gebruikelijk. Leerlingen kunnen er een tijdelijk eigen bedrijfje beginnen, compleet met aandeelhouders en verlies- en winstrekeningen. Uiteindelijk is het de be doeling dat zo'n tijdelijke onderneming een zelfge maakt produkt met winst probeert te verkopen. Het belangrijkste is echter dat de scholieren - die ieder een hogere of lagere functie in het bedrijf vervullen - er varingen opdoen die later goed van pas kunnen komen. De leerlingen moeten hun bedrijf zelf financieren door aandelen te verkopen. De bank blijft bij de mini-ondernemingen zo veel moge lijk op de achtergrond. Er wordt een aparte stichting in het leven geroepen die het experiment gaat begeleiden. Die stichting krijgt een garantiekapitaal, waarmee eventuele schulden die de mini-ondernemingen maken, kunnen worden betaald. Bovendien wordt een comilé samengesteld van mensen met ervaring in het bedrijfs leven, die de activiteiten van de mini-ondernemingen kunnen toetsen en beoordelen. De bank wil met de mini-ondernemingen voor jonge mensen de drempel naar een zelfstandig ondernemer schap verlagen. werd met kogels doorzeefd. De aanval lers wierpen ook benzinebommen in het huis, dat afbrandde. Een vrouw en een elf-jarig kind liepen lichte brand wonden op. De aanslag was het laatste incident in een reeks die twee maaden geleden be gon met de ontvoering door de lijf wacht van Winnie Mandela van een viertal jeugdige activisten uit het op vanghuis van de methodisten- predi kant Paul Verryn. Een van de vier. de 14-jarige Stompie Mokhetsi, werd la ter vermoord en de ontdekking van zijn lijk leidde tot een reeks beschuldi gingen aan het adres van Winnie Man dela en haar lijfwacht. Inmiddels zijn in verband met deze laatste moord een aantal arrestaties verricht. Naar wordt vernomen woonde een van de gearresteerden, een vrouw, in het huis, dat woensdag nacht met kogels werd doorzeefd en in brand werd gestoken. Gezien het feit, dat deze aanslag werd uitgevoerd met AK-47 machinegeweren, wordt het waarschijnlijk geacht, dat de da ders in kringen van radicale zwarte jongeren, die met Winnie Mandela sympathiseren, moeten worden ge zocht. BERGEN OP ZOOM (ANP) - Wethou der W. Stuart van economische zaken en grondbedrijf van Bergen op Zoom mag van een meerderheid van de ge meenteraad blijven. Wel raakt hij zijn portefeuille kwijt. Volgende week zal een herschikking van portefeuilles binnen het college plaats hebben. Dit bleek donderdagavond tijdens een raadsvergadering. De CDA-wethouder kwam in op spraak door een artikel in het week blad Nieuwe Revu van 18 januari. De journalisten Storms en Ruigrok wek ten daarin de suggestie dat Stuart vat baar zou zijn voor corruptie en finan cieel gewin bij een transactie. De jour nalisten deden zich voor als de heren Francois en Christiaan van het fictieve bedrijf Abel Consultancy BV. In meerderheid oordeelde de gemeen teraad donderdagavond tijdens een rumoerige en rommelige raadsverga dering dat de suggestie in Nieuwe Re vu niet te rechtvaardigen is. Wel sprak een meerderheid zich uit in een motie dat het gedrag van de wethouder ern stig wordt betreurd. De wethouder had het college van b en w op de hoogte moeten brengen van de gesprekken die hij gevoerd heeft met Abel Consultancy. Bovendien heeft de wethouder het departement van eco nomische zaken en het bedrijf General Electric Plastics in Bergen op Zoom in verlegenheid gebracht door uit de school te klappen over eerder aange gane transacties en de methodes die daarbij gebruikt werden. Een motie waarin staat dat het colle ge in de huidige samenstelling niet langer te handhaven is, werd met 19 tegen 10 stemmen verworpen. DEN HAAG (GPD) - De situatie op de Nederlandse wegen is -ook in de Randstad- ondanks de filevorming „nog reuze gunstig". Het is dan ook niet verwonderlijk dat buitenlandse bedrijven die in de EG willen investe ren, de infrastructuur in ons land als positief punt noemen ten opzichte van andere lidstaten. Minister De Korte (Economische Za ken) heeft dit gisteren in de Kamer ge zegd. Met zijn uitlatingen staat de be windsman lijnrecht tegenover zijn col lega's Smit-Kroes (Verkeer en Water staat) en Nijpels (VROM). Naar aanleiding van een onderzoek van het bureau McKinsey naar de me ning van potentiële buitenlandse in vesteerders over ons land, waaruit het gunstige oordeel over de infrastruc tuur naar voren kwam, zei De Korte: „Ik vind dat niet verrassend. De situa tie is hier, ook in de Randstad nog heel erg gunstig. Degenen onder u die wel eens in Parijs of London zijn geweest, weten dat". DEN HAAG (ANP) - Minister Smit (Verkeer en Waterstaat) is niet van plan de bouw van een stormvloedke ring in de Nieuwe Waterweg uit te stellen. Dat heeft zij de Tweede Ka mer donderdag geschreven. De waterschappen vinden dat zij eerst haar programma voor versterking van de dijken moet uitvoeren, maar zij noemt dat in de brief onverantwoord. Bovendien vindt de minister dat de za ken worden omgedraaid als eerst aller lei dijken worden verhoogd. Die verho gingen zijn volgens haar zinloos als er toch een stormvloedkering in de Nieu we Waterweg komt. Dat is 300 miljoen gulden weggooien, aldus Smit. De bewindsvrouw heeft niet voldoen de geld voor de bouw van een storm vloedkering. Om die reden wil zij dat de waterschappen 200 miljoen gulden bijdragen. Daarvoor moeten zij hun heffingen verhogen. De waterschap pen voelen daar absoluut niets voor. BRUSSEL (ANP) - Minister Braks van landbouw en visserij is er donderdag in de Europese visserijraad niet in ge slaagd om bij de EG- commissie ge daan te krijgen dat hij -tegen een ver laagd invoertarief- dit jaar 5.000 ton schol uit IJsland in Nederland mag in voeren. Dat betekent dat de Neder landse visverwerkende industrie dit jaar op schol die zij uit IJsland impor teert vijftien in plaats van 3,7 procent invoerrechten moet betalen. Die industrie exporteert per jaar voor een bedrag van 1,87 miljard gulden. De import van vis in ons land vertegen woordigt een waarde van ongeveer 865 miljoen gulden. De waarde van de vis die per jaar door de Nederlandse vis sersvloot wordt gevangen komt neer op ruim 800 miljoen gulden. PZC Directie: K. Scherphuis, W. F. de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P. Dieleman en C. van der Maas. Vlissingen: Oostsouburgseweg 10, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen Tel. 01184-84000. Steunpunt: Boekhandel Bikker, Walstraat 94 Middelburg: Markt 51, 4331 LK Middelburg Tel. 01180-81000. Goes: Grote Markt 2, 4461 AJ Goes Tel. 01100-31800. Terneuzen: Nieuwstraat 22, 4531 CW Terneuzen Tel. 01150-94457. Hulst: Steenstraat 6, 4561 AS Hulst Tel. 01140-14058. Zierikzee: Oude Haven 41, 4301 JK Zierikzee Tel. 01110-15380 Opening kantoren: maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. Zaterdags in Vlissingen, Middelburg en Goes van 8.00 tot 10.30 uur. Centrale redactie: Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, 01184-84000; 's avonds op zondag t/m vrijdag: vanaf 19.00 uur; in het weekeinde: verwijzing via de telefonische boodschap op de kantoren. Bezorgklachten: maandag t/m vrijdag: op de kantoren gedurende de openingstijden; zaterdags tot 16.00 uur: op de kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing op te volgen. Overlijdensadvertenties: maandag- t/m vrijdagavond van 20.30 tot 22.00 uur en zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur: 01184-84000. Abonnementsprijzen: per kwartaal 72,05; franco per post 86,50; per maand 24,85; jaarabonnement 275,00; jaarabonnement franco per post 335,00; losse nummers: maandag t/m vrijdag 1,25, zaterdag 1,50 p.st., (alle bedragen inclusief 6 pet. btw). Postrek.nr.: 3754316 t.n.v. PZC ab.rek. Vlissingen. Advertentietarieven: 140 cent per mm; minimumprijs per advertentie 21,-; ingezonden mededelingen 2,5 x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 5,- meer. Volledige tarieven met contractprijzen op aanvraag (alle advertentieprijzen exclusief 6 pet. btw). Giro: 35 93 00, Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B.V., Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 3