PZC Verbeterd wegdek op Graafjansdijk in zicht Rederijkerskanièr Zuidzande komt met 'Vrouw Holle.. Burgemeesters fietsten brug Cadzand-Bad open Automobiliste in de sloot door verblindend zonlicht VERBINDING MET ZWINDORP Streek DINSDAG 21 FEBRUARI 1989 V erkeersknelpunten Terneuzen aan de orde in WN-cursus VAST AGENDAPUNT SAS VAN GENT AXEL CLINGE SINT-JANSTEEN HOEK NIEUW-NAMEN OOSTBURG WESTDORPE KLOOSTERZANDE ZA AM SLAG Nutsbedrijven SAS VAN GENT W edstr ij dcommissie hengelclub vergadert Volleybal in Cadzai HW -veteranen tegen oud-Ajax Schietingen SAS VAN GENT - Het gebed van Mau rice Weemaes (gemeentebelangen groot sas) lijkt dit jaar dan eindelijk, gedeeltelijk, in vervulling te gaan. B en w van Sas van Gent hopen over en kele maanden het startsein te kunnen geven voor een opknapbeurt van de Graafjansdijk in Westdorpe. De dijk vormt al sinds jaar en dag on derwerp van bespreking in elke com missie- en raadsvergadering in Sas. Vooral Graaf]ansdijkbewoner Wee maes liet geen gelegenheid (meestal de rondvraag) voorbij gaan om op de er barmelijke staat van het wegdek te wijzen. En hoewel heel bestuurlijk Sas het met hem eens was, was het argu ment altijd: 'geen of niet genoeg geld'. Alle pogingen van de afgelopen vijf tienjaar om de weg te verbeteren wer- Brdige Bridgeclub Axel speelde de 8e wedstrijd van de wintercompeti tie in het cultureel centrum De Halle. De uitslag, groep A: 1 mevrouw Groene- woud/de heer Scheele; 2 echtpaar IJsebaert: 3 de dames Koek/Pel. Groep BI: 1 mevrouw Hoek/de heer Koek: 2 mevrouw Van Him- schoofde heer Van der heyden: 3 mevrouw Mattheeuws/de heer De Haan. Groep Bil: 1 mevrouw Van Weelden/de heer Kuijk; 2 de dames Van Bundere/De Koning; 3 de dames Naeye/Geilleit. Groep CI: 1 mevrouw Vo gels/de heer Zaman; 2 echtpaar Van de Wagt; 3 de dames Koers/Trekers. Groep CH: 1 echtpaar Kraayenbrinek; 2 echtpaar De Wever; 3 mevrouw Van Stee/de heer Ver- poorte. Groep D: de dames Joose-Wikke- rink; 2 mevrouw Willems/de heer Geertse; 3 de dames De Poorter-Schreurs. Ouderenbond - De Algemene Ne derlandse Bond voor Ouderen (AN- BO), afdeling Groot Hulst, houdt za terdag een dansavond in het gemeen schapscentrum Malpertuus te Clinge. De aanvang is om 19.30 uur. Koersbal Leden van de koersbal- club van de ANBO, afdeling Groot Hulst, spelen donderdagmiddag koersbal in Malpertuus te Clinge. De aanvang is om 13.30 uur. uitslag: E. Goetheer-M. Pauwels 1-0, E. Nachtegaal-R. Remortel 0-1; G. de Block-G. J. Uytdewilligen 0-1; S. Quist-H. Kindt 1-0. Stand na 5 ronden: 1 Meivin Pauwel 4 pnt., 2 Edwin Nachtegaal 3 pnt., 3 Earl Goetheer 3 pnt., 4 G. J. Uytdewilligen 3 pnt., 5 S. Quist 3 pnt. De volgende competitieronde wordt ge- speeld vrijdag 3 maart om 19.00 uur in het clublokaal van HWP. Koersbal De Katholieke Bond van Ouderen afdeling Sint-Jansteen hield in het plaatselijke gemeen schapscentrum De Warande een wed strijd koersbal. Er waren 18 deelne mers. Uitslag: 1 W. de Windt - A. van Re- moortere - Aarts, 2 J. Schelfhout - M. Mortier. Kaarting In café Sport in Sint-, Jansteen wordt woensdag een kaar ting voor ouderen gehouden. Aanvang 14.00 uur. Bingo De afdeling Zeeland van de Gehandicapten Organisatie Neder land houdt zaterdag een bingo-mid dag in het gemeenschapscentrum De Warande in Sint-Jansteen. Aanvang 14.00 uur. Instuif Het buurthuis de Hoekse Rakkers in Hoek houdt morgen (woensdag), een instuifmiddag voor de groepen 1 tot en met 6 van de basis scholen. Men kan knutselen, spelletjes doen, koken in de keuken, dansen in de disco en nog veel meer. Het buurt huis is open van 14.00 tot 16.00 uur. Voor de kinderen van groep 7 en 8 is er vrijdag een instuifavond van 18.30 uur tot 20.00 uur. Parijdijsloop Zaterdag 25 fe bruari staat in Hoek weer de Paradijs loop centraal. Aan deze prestatieloop, die wordt georganiseerd door het buurthuis De Hoekse Rakkers in Hoek, kan iedereen, dus ook de kinde- ren, meelopen over de afstanden van 2, 4, 8 of 16 km. De start is op het Molen plein in Hoek om 15.00 uur. Zwemclub De zwemvereniging De Braakman uit Hoek houdt vrijdag een kennismakingavond voor nieuwe leden en hun ouders in de kantine van recreatiecentrum De Braakman. De bijeenkomst begint om 19.00 uur. Schieting - In zaal Molenhof in Kloosterzande wordt donderdag een schieting voor ouderen gehouden. De aanvang is oml4.00 uur. Lezing vondsten - De oudheid kundige kring De Vier Ambachten houdt maandag 27 februari een lezing in hotel Van Leuven in Kloosterzande over vondsten uit de schorren in de Westerschelde. De heren J. Steijns en E. Bogaert, beiden geboren en getogen in de gemeente Hontenisse, tonen tij dens deze bijeenkomst vondsten die zij tientallen jaren hebben vergaard in de tegenwoordige schorren, op de plaats waar in de Middeleeuwen de ne derzettingen Ossenisse en Hontenisse lagen. Zij maken daarbij gebruik van een uit gebreide diaserie. De bijeenkomst in hotel Van Leuven begint om 19.30 uui en is toegankelijk voor alle belangstel lenden. KVO De leden van de KVO (Katho lieke Vrouwen Organisatie) afdeling Westdorpe. houden donderdag om 19.30 uur hun maandelijkse bijeen komst. Deze avond wordt verzorgd door dokter R. Coster, die vanuit zijn functie in het verpleegtehuis Ter Schorre te Terneuzen met de leden praat over werken in een verpleegte huis en over de problemen bij het ou der worden. Bejaardenmiddag - De bejaar- denbond in Westdorpe houdt woens dag een informatiemiddag over vakantiereizen in zaal Concordia. Er worden dia's vertoond over vakantie reizen van de stichting recreatie voor ouderen. De bijeenkomst begint om 13.30 uur. KAARTING Ko van Doorn heeft de tweede ronde om het clubkam pioenschap van de kaartvereniging DW uit Zaamslag gewonnen. Zijn broer Jaap heeft na twee wedstrijden de leiding in het tussenklassement. Uitslag. 1 Ko van Doorn; 2 J. van Doorn; 3 C. van Doorn; 4 R. Knol; 5 C. Kaan. den tijdens de vergadering van de commissie ruimtelijke ontwikkeling en inrichting maandag nog eens op een rijtje gezet door het hoofd gemeen tewerken, A. van Dongen. Elke keer begaf de dijk het echter opnieuw om dat de 'opsluiting' van het wegdek nooit stand hield. „Met een damwand van een meter of zeven hebben we natuurlijk geen enkel probleem meer", gaf Van Dongen de beste stuurlui op de dijk nog eens ge lijk. „Maar", voegde hij er aan toe „ik hoef niet uit te leggen wat dat kost". Na jaren tobben, proberen en rekenen hoopt het college nu een aanvaardba re oplossing te hebben gevonden. Er moet een asfaltweg komen met om de vier of vijf meter trekstangen of -ka bels die de opsluitingen aan beide kan ten van de dijk vasthouden. En anders dan bij vorige werkzaamheden moet het hele wegdek in één keer worden aangelegd, zodat niet de ene kant al weer verzakt als de ander nog aange legd moet worden. Van Dongen en commissievoorzitter burgemeester mevrouw J. van Rest gaven toe dat asfalt duurder is dan de nu gebruikte betonklinkers. „Maar het asfalt verdient zich terug omdat het goedkoper is in onderhoud. Af en toe een nieuwe slijtlaag is genoeg". Tot nu toe hielden openbare nutsbe drijven een dijk van asfalt tegen. Het is veel te kostbaar om zo'n soort weg dek open te breken als je bij de leidin gen wilt. De gemeente'heeft nu echter aangeboden om de meerprijs voor haar rekening te nemen. „En hoewel we nog niet alle antwoorden binnen hebben, gaan we er een beetje van uit dat de nutsbedrijven akkoord gaan", stelde Van Rest. Zij voegde eraan toe dat het door moderne 'asfalt-snijme- thoden' makkelijker - en goedkoper - is geworden om in zulk wegdek werk zaamheden uit te voeren. De gemeente wacht ook nog op een aantal suggesties van hogere techni sche scholen uit den lande. Het college heeft alle HTS-en aangeschreven en het probleem van de Graafjansdijk voorgelegd. Tot nu toe is nog nergens een ervaring met een gelijksoortig pro bleem opgedoken. Op vragen van en kele commissieleden zei de burge meester dat 'we alle antwoorden af wachten'. „Veel hoop op de gouden tip hebben we niet, maar we blijven alert". De meeste geraadpleegde deskundi gen vinden de oplossing die de ge meente nu als proef wil uitproberen de beste. Gemeentewerken hoopt deze zomer de twee meest problematische gedeelten van de dijk van een 'veran kerde asfaltlaag' te voorzien. Na het natte seizoen kan dan volgend jaar bekeken worden hoe de stukken wegdek zich onder de ranseling van duizenden auto's en, de grote boosdoe ners, bussen en vrachtwagens, hebben gehouden. Mocht de proef slagen dan zal de dijk langzaam helemaal be-, werkt worden en moet Weemaes op zoek naar een nieuw politiek stok paardje. Een scène uit het blijspel "Vrouw Holle en de zoutmixer'. ZUIDZANDE - De rederijkerskamer 'Al doende leert men' uit Zuidzande geeft zaterdag 4 maart de jaarlijkse toneel uitvoering. Ze brengt het blijspel 'Vrouw Holle en de zout mixer', geschreven door Theo Akkermans, op de planken. Het stuk speelt zich af in de woning van Trees en Jacoba Hanegraaf. In de nabijheid van hun woning staat een reeks buitenhuisjes, die Trees en Jacoba verhuren aan bejaar den. Omdat de kosten van het onderhoud steeds maar stij gen, wil Jacoba de mensen naar een bejaardenhuis sturen of samen laten wonen. Zodra dat ter sprake komt, slaat de vlam in de pan, want wie gaat er met wie samenwonen? Het stuk wordt gespeeld door de dames I. Timmerman-Van Oosten, J. de Lijzer-Quist, A. de Vilder-Hoogendoorn, M. Dattheijn-Van Oosten, T. van Oorschot-De Poorter en de heren C. van Oorschot en L. Basting. 'Vrouw Holle' wordt opgevoerd in hotel De Zwaan in Zuidzande en begint om 20.00 uur. CADZAND-BAD - De burgemeesters van Oostburg en Sluis werden gister middag tijdens de officiële ingebruik name van de voetgangersbrug over het uitwateringskanaal in Cadzand- Bad op de bon geslingerd. Ze pleeg den een strafbaar feit door over de brug te fietsen. De wachtmeester eer ste klas C. van Meeuwen van de rijks politie West-Zeeuwsch-Vlaanderen had dat 'toevallig' gezien en kwam op zijn motorfiets aangesneld om de twee burgervaders te berispen. Omdat de beide burgemeesters geen ontheffing hadden om daar te fietsen en zij ook niet gezien hadden dat het een voetpad was, werden ze geverbali seerd. Beiden bekenden de overtre ding. De 'bekeuringen', voor elke bur gemeester 25 gulden, zal in de kas van de personeelsvereniging van de politie verdwijnen. Het toneelspel begon omstreeks vier uur. Burgemeester M. Everaers van Sluis kwam op een fiets uit de richting van de gemeente Sluis en burgemees ter J. Kruize vertrok met zijn stalen ros op het grondgebied van de gemeente Oostburg. Op het midden van de brug hadden wethouder A. de Feijter en de waarnemend dijkgraaf van het water schap 't Vrije van Sluis F. Thomaes plaatsgenomen. Zij gaven door middel van scheidsrechtersvlaggen (geleend Zangkoor - Het Nieuw-Naamse zangkoor Sint-Cecilia, onder leiding van dirigent G. Pollet, verzorgt zondag 26 februari de gezangen tijdens de mis in het verzorgings- en verpleeghuis De Blaauwe Hoeve in Hulst. Het koor wordt op het orgel begeleid door P. Pluym. Bridge De Bridgesociëteit Oost burg speelde de vijfde wedstrijd voor het clubkampioenschap. De uitslag: Groep A: 1 de heren Ouweneel-Neve, 2 de dames Van Opdorp-Fermont, 3 het echtpaar Verbist. Groep B: 1 mevrouw Van Ombergen-de heer Kools, 2 de da mes Jonker-Van Dun, 3 de heren Kok- Vogels en 4 mevrouw Van der Schaaf de heer Mabelis. Vara De Vara-afdeling West- Zeeuwsch-Vlaanderen houdt woens dag haar jaarlijkse algemene ledenver gadering. Tijdens de bijeenkomst wordt gesproken over het beleid van de omroep in 1988. Verder komt de ver kiezing van enkele bestuursleden aan de orde. De vergadering begint om 20.00 uur in café De Ambassadeur in Oostburg. Bridge - De Oostburgse recreatie bridgeclub speelde in café Du Com merce te Oostburg voor de promotie en degradatie. De uitslag: groep A (tien paren): 1 dames De Vries/Poissonnier, 2 echtpaar Brugge, 3 me vrouw De Badts/H. van Wanrooy, 4 me vrouw Christiaansen/A. Wagenaar. Groep B (tien paren): 1 R. van Wanroy/de heer De Badts, 2/3 echtpaar Legrand en dames De Zeeuw/Van Wezel, 4 dames Backerra/ Schouffour. Schaken - In de jeugdcompetitie van het Witte Paard uit Sas van Gent, is de vijfde schaakronde gespeeld. De auto belandde op zijn kop in een sloot aan de overkant van de weg en werd onherstelbaar beschadigd. HULST - De 46-jarige automobiliste E. D. uit Hulst is maandagmiddag omstreeks half zes ernstig ge wond, toen zij met haar auto in een sloot belandde langs de Absdaalseweg nabij Absdale. Zij werd met hoofd- en rugletsel per ambulance overge bracht naar het streekziekenhuis De Honte in Ter- neuzen. Het slachtoffer reed uit de richting Hulst over de Absdaalseweg. Verblind door de laagstaande zon reed zij in een lange S-bocht rechtdoor de berm in. Bij het corrigeren van deze manoeuvre belandde de auto slippend in de berm aan de overzijde van de weg. Daar kwam het voertuig op zijn kop in een sloot tot stilstand. De auto is onherstelbaar beschadigd. van de voetbalvereniging Breskens) het startsein voor de burgemeesters. In het midden van de brug waren twee linten gespannen, die door de burge meesters doormidden werden gere den. Daarmee was de brug officieel in gebruik gesteld. De brug vormt een verbinding van het dagjescentrum met het Zwindorp. Daarmee is een goede rondwandelmo- gelijkheid gecreëerd en tevens een kortere verbinding naar de verblijfsac- commodaties aan beide zijden van het kanaal. „Van het ene recreatiecen trum, Cadzand-Bad, naar het andere recreatiecentrum, Retranchement- Bad", merkte wethouder De Feijter op. Hij noemde de verbinding door middel van de brug een historische ge beurtenis. De brug, die al sinds eind vorig jaar over het kanaal ligt, heeft in totaal 260.000 gulden gekost. Daarvan kwam 75 procent voor rekening van de ministeries van landbouw en economi sche zaken. Het resterende deel werd door de gemeente Oostburg betaald. TERNEUZEN - De afdeling Groot Terneuzen van Veilig Verkeer Neder land (vvn) begint op maandag 27 fe bruari met een verkeerscursus in het politiebureau aan de Rosegracht. De cursus bestaat uit tien lesavonden. Allerlei bijzondere verkeerssituaties in de gemeente Terneuzen worden on der de loep genomen. Daarnaast heeft de VVN nog andere activiteiten op de kalender staan. Voor 450 leerlingen van basisscholen wordt in april in samenwerking met de gemeentepolitie een Verkeersproef op touw gezet. De VVN-wielerploeg wil meedoen aan de Ronde van Den'oek. Tijdens de Havenfeesten in juni staat de WN met een botssimulator bij de Veerhaven, met ruggesteun van de da mes van het WN-promotieteam. CLINGE - De wedstrijdcommissie van de Clingse Hengelaars Vereni ging houdt vrijdag een bijeenkomst voor de wedstrijdvissers. De wed strijdcommissie wil met hen van ge dachten wisselen over het voeren van de vis tijdens wedstrijden, het voeren met amorce-katapult, winckle pieker en match-hengel. De bijeenkomst in zaal De Troubadour te Clinge begint om 20.30 uur. Het match-hengelen komt donderdag al aan de orde tijdens een bijeenkomst in café Breydel te Sint-Gillis-Waas. De wedstrijdcommissie heeft ook een voorlopig wedstrijdschema opgesteld voor dit jaar. Het ziet er als volgt uit: 22 april: marathon koppelwedstrijd op de Zestigvoetkreek; 6 mei: zeehengel- wedstrijd aan de Westerschelde; 27 mei: wedstrijd aan de Zestigvoet kreek; 17 juni: hengelwestrijd aan de Verkorting; 8 juli: wedstrijd tegen GOA in Axel; 11 augustus: wedstrijd aan de Zestigvoetkreek; 26 augustus: Zeeuws-Vlaams kampioenschap in Axel; 9 september: wedstrijd aan de Zestigvoetkreek; 30 september: wed strijd aan de Verkorting tegen GOA uit Axel; 28 oktober: zeehengelwed- strijd aan de Westerschelde; 25 novem ber: zeehengelwedstrijd aan de Wes terschelde tegen GOA uit Axel. Een film over vissen in Ierland wordt 3 maart vertoond in de Famihal Peters- kerk te Sint-Niklaas (B). HEIKANT - In café Th. de Block ir Heikant werd een schieting gehoudei waaraan 30 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel: W. Dieleman, Wachte beke (B), 2e hoge vogel: J. Leeraert, Sint Jansteen, le zijvogel: R. Herrewegh, Hei kant, 2e zijvogel: J. van Damme, Moerbeki (B). Meeste kleine vogels (4 stuks): L. vai Gremberghe, Koewacht en A. Cockheyt Absdale. LAMSWAARDE - In café De Vie Jaargetijden in Lamswaarde werd eet schieting gehouden waaraan 33 schut ters deelnamen. Uitslag: hoge vogel: E. Hulshout, Lams waarde, extra hoge vogel: J. v.d. Hove, Koe wacht, le zijvogel: A. Roels, Graauw, 2e zij vogel: M. Heyens, Sint-Jansteen. Meesti kleine vogels (4 stuks): Roy Gerrits, Lams waarde. WALSOORDEN - In café Rue du Non in Walsoorde werd een schieting houden waaraan 15 schutters deelna me. Uitslag: hoge vogel en le zijvogel: P, Maas Kloosterzande, 2e zij vogel en meeste klein vogels (5 stuks): J. Everaert, Vogelwaarde. KOEWACHT - In café De Oude Molei in Koewacht werd een schieting houden waaraan 32 personen deelna men. Uitslag: hoge vogel: B. Inghels. Zuiddorpi le zijvogel: E. Hulshout, Lamswaarde, 2e zi vogel: en meeste kleine vogels (5 stuks): de Waal, Koewacht. KOEWACHT - In café De Oude Mole in Koewacht werd een schieting g< houden waaraan 28 schutters deeln; men. Uitslag: hoge vogel: R. de Smet, Koewach le zijvogel: C. Gijsel, Koewacht, 2e zijvoge A. van Landeghem, Stekene (b). Meeste kle ne vogels (4 stuks): R. d'Hondt, Zuiddorpe LAMSWAARDE - In café De Lamst ren in Lamswaarde werd een schietin gehouden voor ouderen, waaraan 2 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel: A. Roels, Graaus, le zi vogel: T. Rijk, Kloosterzande, 2e zijvogel: Hiel, Kloosterzande. Meeste kleine vogels stuks): B. Beulaert, Hulst. HULST - In café W. Blommaert Hulst werd een schieting gehoude waaraan 36 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel: M. van Kerkhovei Hulst, le zijvogel: W. Blommaert, Hulst, 1 zijvogel: R. Wilking, Hulst. Meeste kleit vogels (4 stuks): W. de Kuyper, Hulst. KOEWACHT - In zaal P. de Vlieghe in Koewacht werd een schieting jouden waaraan 41 schutters deeln men. Uitslag: hoge en le zijvogel: E. Janssen Moerbeke (B), 2e zijvogel: R. de Smet, Ko wacht. Meeste kleine vogels J. Colpaei Koewacht. HULST - In café W. Blommaert Hulst werd een schieting gehouden! waaraan 33 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel: W. Kuyper. Hulst, le vogel: R. Herrewegh, Heikant, 2e zijvogH G. Herwegh, Hulst. Meeste kleine vogels |(5 stuks): R. de Waele, Moerbeke (B). LAMSWAARDE - In café De Vier Jaargetijden in Lamswaarde werd ee: schieting gehouden waaraan 21 schu, ters deelnamen. Uitslag: hoge vogel en le en 2e zij vogel: F. d Meyer, Oossenisse. Meeste kleine stuks): A. Roels, Graauw. ZUIDDORPE - In café Onder de Li den in Zuiddorpe werd een schietir gehouden waaraan 30 schutters de« namen. Uitslag: hoge vogel: R. Rottier, Sas vs Gent; le zijvogel: G. Herrewegh, Hiekant, zijvogel: R. Rottier, Sas van Gent. Mees kleine vogels (4 stuks): M. Bambost, Zui dorpe. WALSOORDEN - In café Rue du Nol in Walsoorden werd een schieting g houden waaraan 33 schutters deeln men. Uitslag: hoge vogel: R. Verschuren, Vog waarde, le zijvogel: J. de Kort, Ossenisse, zijvogel: H. van Rijt, Kloosterzande. Mees kleine vogels (5 stuks): mevrouw Dobbela Vogelwaarde. KOEWACHT - In café De Oude Molf in Koewacht werd een schieting i houden waaraan 31 schutters deeln men. Uitslag: hoge vogel: J. de Waal, Koewae le en 2e zijvogel: F. Martens, Koewae Meeste kleine vogels (5 stuks): mevrouw Gucht, Kloosterzande. KOEWACHT - In Zaal P. de Vliegh in Koewacht werd een schieting houden waaraan 37 schutters deeln men. Uitslag: hoge vogel: E. de Zaeger, Si) Niklaas (B), le en 2e zijvogel: W. FerkH Koewacht. Meeste kleine vogels (3 stuks E de Zaeger, Sint-Niklaas (B). HEIKANT - In zaal 't Helleken kant werd een schieting gehoudj voor ouderen waaraan 52 schuttd deelnamen. Uitslag: hoge vogel: J. van Kerkhovj Sint-Jansteen, le zijvogel: W. de Baks Verrebroek (B), 2e zijvogel: A. van Landl hem, Stekene (B). Meeste kleine vogelsQ stuks): R. Vermeulen, Verrebroek (B). HULST - In c afé W. Blommaert Hulst werd een schieting gehoui waaraan 42 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel: E. Luyckx, Hulst, leaf vogel: R. Herrewegh, Heikant, 2e zijvoi R. Wilking, Hulst. Meeste kleine voge!^ stuks): F. de Kint, Sint-Jansteen. CADZAND - In poule B van de reet tieve volleybalcompetitie in Cadza eindigden drie van de vier wedst| den in een 3-0. Alleen ABN en Verdegem kwamen j andere uitslag overeen. ABN verlj met 1-2. DSV, VCG en Rabo wonij met 3-0 van ARC, IJVC 2 en NMB. Stand: VCG 21; IJVC 16; DSV 15 1/2; 14; Rabo 13 1/2; ABN 11 1/2; Verdegem 4ur, ARC 6 1/2. HULST - De veteranen van HVW| uit Hulst bestaan dit jaar 35 jaar. V willen ze weten ook. In het kader pa de viering wordt op 15 april een v|| balwedstrijd tegen oud-Ajax yffl speeld. Op 6 mei is er in het Hof van Vlaa. ren in Hulst een reünie voor ouu-m ste elftalspelers van HW uit ae j|| 1950-1975, waarop ook oud-bestuu® den, trainers, leden van de elfta J missies uit die periode, veteranen^ oud-veteranen verwacht worden Op die feestelijke reünie wora boekje over de jaren 195-1975 u l reikt. Als laatste punt van de J leumviering heeft het bestuur (vo ter Guust Voet, secretaris Rudy ff en penningmeester Etienne o JH waert) op 12 augustus een grootjg ranentoernooi op het progr staan. r Cl nci/,; stuks) E ïin Hél li den

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 32