docent informatica MSD Rabobank S deRlerk cüjj I. vervangend kantoorbeheerder (m/v) II. Ie baliemedewerker bedrijvenhoek (m/v) Bedrijfsleider m/v MERCK SHARP& DOHME? STAFVERPLEEGKUNDIGE M/V ZEELAND, een MSD-rayon met karakter! artsenbezoeker (m/v) Rabobank Goes technisch commercieel medewerker binnendienst medewerk(st)er GEMEENTE GOES 18 De HOGESCHOOL ZEELAND, sector Hogere Technische School te Vlissingen, zoekt per 1 april 1989 - in verband met het vertrek van één van haar docenten naar het buitenland - een (m/v) voor een volledige betrekking. Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland ■■■■■■■■HM!*! Werving Selectie: Hogehilweg 10 1101 CC Amsterdam 020-912121 ,ieshureai\~~y Adviesbureau In deze stoel gaat er roor V een wereld open PROGRAMMEUR (M/V) PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 28 JANUARI 1989 De Hogeschool Zeeland Is een long en dynamisch bedrijf, dat hogere beroepsopleidingen biedt in een plezierig leefklimaat. Er zijn studies mogelijk binnen het administratief- economisch, technisch, nautisch, sociaal en pedagogisch onderwijs en binnen het gezondheids zorg- en laboratorium onderwijs. Post-HBO en contract onderwijs worden ook door de Hogeschool verzorgd. De Hogeschool telt 325 personeelsleden en circa 2500 studenten. Hij of zij zal gedurende circa 16 lesuren het onderwijs verzorgen in de theoretische en praktische informatica en voorts worden belast met circa 6 lesuren wiskunde. Tevens zal ontwikkeling van de informatica tot zijn of haar taak behoren. Kennis van de programmeertaal C strekt tot aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring: minimum f. 3.209,- maximum f. 6.908,- bruto per maand. Nadere INLICHTINGEN bij de sector directeur, ir. C.W. Wondergem, telefoon (01184) 8.92.40. SOLLICITATIES binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de heer M.P.F. Haak, directeur Personeels zaken, Edisonweg 4, 4382 NW Vlissingen. De Stichting Psychiatrisch Ziekenhuis voor Zeeland heeft onderstaande psychiatrische voorzieningen in de provincie onder haar beheer: Op de hoofdiokatie te Goes/Kloetinge is het algemeen psychiatrisch ziekenhuis met 200 klinische behandelplaatsen gevestigd. Voorts beschikt de Stichting te Goes en Zierikzee over een polikliniek, 26 plaatsen voor deeltijdbehandeling en 9 plaatsen in 2 socio-woningen. In Middelburg en Terneuzen zijn resocialisatie-afdelingen met ieder 16 behandel plaatsen, terwijl eveneens in Terneuzen een afdeling deeltijdbehandeling funktioneert met 16 plaatsen. De oprichting van verdere uitbreidingen met 100 plaatsen is in voorbereiding. De Stichting heeft thans 300 medewerkers in dienst. Door uitbreiding van de werkzaamheden is de formatie van het stafbureau patiënten zorg uitgebreid met de full-time funktie van (vakaturenummer: 8.816.89.02) Het stafbureau ressorteert rechtstreeks onder de direkteur patiëntenzorg en funk tioneert vanuit de hoofdiokatie. De taak van het stafbureau bestaat uit: Het adviseren van het management met betrekking tot aspekten van de patiënten zorg, het scheppen van randvoorwaar den voor een kwalitatieve patiëntenzorg, het koördineren van de dienstrooster- planning en de stages van leerling B-ver pleegkundigen. Naast de vakante funktie wordt het staf bureau bezet door een stafverpleegkun- dige (50%) en een sekretaresse. Voor de beide stafverpleegkundigen is een taak verdeling aangebracht, welke er voor de vakante plaats in grote lijnen als volgt uit ziet: - Het mede verantwoordelijk zijn voor de planning van de instroom en de werving en selektie van leerling verpleegkundi gen; - het zorgdragen voor informatievoorzie ning binnen patiëntenzorg, maar ook extern; - het zitting nemen in de HBO-V leerplan kommissie; - het belast zijn met de invoering en bege leiding van projekten en onderzoeken; - het nemen van initiatieven voor de bij scholing van in het bijzonder verpleeg kundigen. Van kandidaten verwachten wij, dat zij in het bezit zijn van het diploma psychia trisch verpleegkundige of HBO-V. Daar naast is een kaderopleiding of gelijkwaar dige opleiding vereist, alsmede enkele jaren ervaring in het vakgebied. Tevens zijn sociale vaardigheden en organisato rische kwaliteiten van belang. Salariëring en andere arbeidsvoorwaar den zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie kunt u inwinnen bij mevrouw L.T.A. Segaar- Wittenbernds, stafverpleegkundige, tel.: 01100-37000, toestel 721. Schriftelijke sollicitaties, onder ver melding van het vakaturenummer links boven op de enveloppe, kunt u binnen 10 dagen richten aan het hoofd van de dienst personeelszaken van het Psychia trisch Ziekenhuis Zeeland, Postbus 253, 4460 AR Goes. Onze relatie Merck, Sharp Dohme BV (MSD BV), is dankzij de uitstekende prestaties op het gebied van produkt/people management, research en innovatie al jarenlang een marktleider in de farmaceutische industrie. Het betreft een internationaal concern, waar van het moederbedrijf is gevestigd in de U.S.A. De 550 medewerkers van de Nederlandse vestiging, MSD Haarlem BV, houden zich onder meer bezig met de produktie, promotie en export van humane en veterinaire geneesmid delen. In verband met een vacature in het rayon Zeeland, willen wij graag op korte termijn in con tact komen met kandidaten voor de functie van Functie-inhoud in persoonlijke gesprekken en groeps bijeenkomsten, die u zelf initieert, legt u contacten met artsen en apothekers uit uw rayon u werkt met nieuwe en bestaande pro- dukten en houdt zich op de hoogte van recente ontwikkelingen in de branche als zelfstandig buitendienstmedewerker rapporteert u aan uw Sales Manager en bent u verantwoordelijk voor de resulta ten in uw regio; dit laatste impliceert te vens, dat u als een ondernemer uw rayon bewerkt u volgt regelmatig opleidingen, die zich richten op het verwerven van medische kennis, produktkennis en commerciële vaardigheden Uiteraard kunt u rekenen op een goed salaris, aangevuld met dito emolumenten. Uw sollicitatie met c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan het A.V.P., t.a.v. de heer drs. P. Herfst. Een beknopt psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de voorselectie. Het A. V.P., lid van het N.I.P.maakt deel uit van Content Beheer N.V. Profiel minimaal VWO-diploma met een exact vakkenpakket, evt. gevolgd door een HBO-opleiding een zelfstandige, zakelijke instelling ge koppeld aan een scherp analytisch ver mogen uitstekende contactuele vaardigheden, overtuigingskracht en een gedreven heid voorgenomen doelstellingen te realiseren leeftijd tot ca. 30 jaar bereidheid tot verhuizen AVP Lid van de Orde van Adviseurs voor Werving en Selectie OAWS. is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een: alsmede een De Rabobank Goes behoort tot de grotere banken in Zeeland. Met zijn 7 vestigingen en 71 medewerkers is hij actief in een gebied dat een centrumfunctie vervult in de regio. Hij voert een geïntegreerd relatiebeheer, zowel in de particuliere sector als in de bedrijvenmarkt. Daarbij maakt hij gebruik van geautomati seerde toepassingen in de gegevens verwerking en de informatievoorziening. De bank is verder binnen de organisatie betrokken bij en proefbank in tal van bancaire processen en ontwikkelingen. Functie-omschrijving I: De vervangend kantoorbeheerder wordt ingezet op bijkantoren, waar de kantoor- beheerder door ziekte of vakantie niet aanwezig is. Tevens dient hij of zij de relatiebeheerders Particulieren van het hoofdkantoor, wanneer noodzakelijk, te kunnen vervangen. Functie-eisen: De vervangend kantoorbeheerder dient minimaal in het bezit te zijn van een HAVO- dipioma, aangevuld met relevante vak technische studies. Tevens dient hij of zij te beschikken over een flinke dosis leiding gevende, contactuele en representatieve eigenschappen. Ervaring in een soort gelijke job is noodzakelijk. Functie-omschrijving II: De eerste baliemedewerker bedrijvenhoek handelt balietransacties af met behulp van een balieterminal. Daarenboven is de gevraagde functionaris belast met het adviseren over en verkopen van bancaire produkten ten behoeve van bedrijfs- relaties, teneinde de relatie met de cliënt te verdiepen. Functie-eisen: Voor deze functie denken wij aan een kandidaat, welke in het bezit is van een HAVO-diploma, aangevuld met middelbaar economisch onderwijs. Tevens dient hij of zij aanvullende vaktechnische studies doorlopen te hebben. Het vermogen om goede zakelijke contacten op te bouwen en in stand te houden is voor deze functie een vereiste. Ervaring in het bankwezen in een soortgelijke baan is absoluut noodzakelijk. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functies, dan kunt u bellen met de heer H. Heijloo, hoofd Particulieren, telefoon 01100 - 39208. (Jw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto, wordt binnen 14 dagen, verwacht door de directie van de Rabobank, Grote Markt 14461 AH Goes. Onze relatie is een jong elektrotechnisch bedrijf gevestigd in Zeeland. Het bedrijf richt zich met name op industriële automatisering, brandmeldsystemen en bedrijfsinstallaties. Door specialisatie is men er in korte tijd in geslaagd een vaste klantenkring in geheel Nederland te verwerven. Verdere uitbouw en versteviging van het bedrijf is nu de volgende stap. Om dit te realiseren zoekt men een Profiel: Gezocht wordt iemand die de wil en potentie heeft om mede-ondernemer te zijn. In de huidige fase is een goede kommerciële feeling een must. Naast praktisch inzicht op het gebied van elektrotechniek en leidinggevende kapaciteiten gaat zijn belangstelling dan ook met name uit naar acquisitie. Eisen: MBO niveau Relevante ervaring Een praktische en doortastende kommerciële instelling Goede kontaktuele eigenschappen Leidinggevende kapaciteiten Leeftijd 30 - 40 jaar Voor de persoon met de juiste kommerciële kapaciteiten, zijn voldoende doorgroeimogelijkheden aanwezig. Indien bovengenoemde funktie voor u de juiste uitdaging biedt, dan zien wij gaarne een uitgebreid c.v. tegemoet vóór 6 februari op onderstaand adres. 11 vn ïng selektie Londensekaai 7 Postbus 293. 4330 AG Middelburg telefoon 01180-37676. fax 01180-36611 metdoter Amgas is een gezonde en dynamisch groeiende onderneming met een dochteronderneming in West-Duitsland. Zij ontwikkelt, fabriceert en verkoopt rookgasafvoersystemen voor de Europese markt. Voor ons bedrijf in Middelburg, waar de productie geconcen treerd is, zoeken wij op korte termijn een Functie-eisen: MTS B of Wtb-niveau; leeftijd 25-35 jaar; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse taal (kennis van Engels en Duits strekt tot aanbeveling); technische kennis van de bouw; bij voorkeur enig inzicht in metaalbewerking; commerciële en dienstverlenende instelling. Taken: assisteren van de binnen- en buitendienstmedewerkers met betrekking tot het berekenen van aanvragen voor rookgas afvoersystemen in projekten en het offreren hiervan; beheren en bewaken van de projektaanvragen ten aanzien van termijnen van aanbiedingen, aanbestedingen, lever tijden en hoeveelheden; afhandelen van klachten en het medebegeleiden van een servicemonteur; mede opstellen, vormgeven en beheren van de technische dokumentatie en installatievoorschriften; algemene commerciële aktiviteiten verkoop binnendienst. De technisch commercieel medewerker staat onder de dagelijkse leiding van het hoofd verkoop binnendienst en rapporteert aan de verkoopleider. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaarne binnen 10 dagen tegemoet. Deze kunt u richten aan: Amgas B.V., Postbus 135, 4330 AC Middelburg t.a.v. mw. I. M. Umbgrove, afd. Personeelszaken Telefoon 01180-33041. Goes is een actieve centrumgemeente vol bedrijvigheid in het hart van Zeeland met rond de 32.000 inwoners. De gemeente heeft veel voorzieningen op het gebied van wonen, werken, winke len, onderwijs, gezondheidszorg en recreatie. Door zijn ligging aan Oosterschelde en Veerse Meer en zijn historische binnen stad is Goes een attractieve recreatiegemeente. Bij het bureau sociale dienstverlening van de gemeentelijke sociale dienst is op korte termijn plaats voor een voor 38 uur per week voor de periode tot 1 januari 1990. (Verlenging van het dienstverband is niet uitgesloten). Functie-informatie: het verrichten van continueringsonderzoeken en hercontroles voor de ABW/ RWW en IOAW. Functie-eisen: een op de functie gerichte opleiding op mbo-niveau; ervaring bij een gemeentelijke sociale dienst strekt tot aanbeveling; goede contactuele eigenschappen. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring gemeente-ambtenaar V 2175,2972,- bruto per maand (aanlooprang); gemeente-ambtenaar VI 2336,3284,- bruto per maand (functierang). De bij de gemeenten gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Nadere informatie omtrent deze functie kan worden verkregen bij de chef van het bureau sociale dienstverlening, de heer F. J. Ots, telefoon 01100-21212, toestel 244. Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad richten aan burgemeester en wethouders van Goes, Postbus 2118, 4460 MC Goes, onder vermelding van vaca turenummer 1225. ictierang). Een snelgroeiend ingenieursbureau met 400 medewerkfstjers op kantorenteAlmere, Brielle, Middelburg, Roosendaal, Spijkenisse, Terneuzen en Zelzate (B). Werkzaam op het gebied van engineering, landmeten hydrografie, project management en informatica. De afdeling Informatica binnen de Bravenboer Scheers groep heeft tot taak de verkoop van de door haar ontwikkelde software alsmede het stimuleren van informatica toepassingen binnen de organisatie. De informatica-activiteiten liggen in hoofdzaak op het gebied van de geodesie, vastgoedbeheeren CAD toepassingen en zijn daarmee van strategisch belang voor de Bravenboer Scheers organisatie. Zoekt voor standplaats TERNEUZEN, Taak: Het adviseren bij het opstellen en onderhouden van het technische deel van het systeemontwerp. Het adviseren en assisteren bij het opzetten van een prototype van een informatiesysteem of delen hiervan. Het ontwerpen, bouwen, onderhouden en testen van applicatieprogrammatuur. Het assisteren bij de systeem- en acceptatietest, de systeeminvoering en de systeemevaluatie. Het samenstellen en onderhouden van programma- documentatie. Vereisten: Opleiding op HBO-niveau. Ervaring in programmeerwerk op het gebied van engineering en/of geodesie strekt tot aanbeveling. Sociale vaardigheden. In staat zijn om zowel in teamverband als zelfstandig te werken. Leeftijd 25-35 jaar. Bravenboer Scheers biedt goede arbeidsvoorwaarden, plezierige werkkring en goede toekomstperspectieven. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. P. Scheers of J. P. van Joie. Bent u geïnteresseerd in deze vacature? Stuurt u dan uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae naar: Mr. FJ. Haarmanwcg 16 Postbus 55 4530 AB Terneuzen Tel.: 01150-87000

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 18