PZC Eisen Boulevard in Cadzand liggen vast Buurthuis De Bolster in Terneuzen naar schooltje Hulst komt tegemoet aan bezwaren tegen winkel streek Oostburg wil ambtsketens van oud-burgemeesters uitstallen ANTWERPEN BRUGGE KNOKKE GENT WOENSDAG 25 JANUARI 1989 *18 IN PERMANENTE TENTOONSTELLING RAAD OOSTBURG BESLUIT: HUISVESTING VOLDEED AL LANG NIET MEER AARDENBURG AXEL HULST KOEWACHT OSSENISSE SLUISKIL Wens Aanpassen VERVANGENDE PARKEERPLAATSEN NASSAU BOLWERK Winkelingang m süW, Ai Burgemeester kreeg eerste exemplaar Aardenburgs werkje over brandveiligheid Bezichtiging van carnavalswagens Auto botst op rand Oostsluis Terneuzen na uitwijkmanouvre Lezing over werk Vincent van Gogh Films Ballet Concerten Theater Musical Theater Concerten Ballet Films Theater Film Films OOSTBURG - Het Oost- burgse gemeentebe stuur wil een permanen te tentoonstelling van plaquettes en ambtske tens van oud-burge meesters inrichten. De herinneringstentoon stelling moet onderge bracht worden in het streekmuseum in IJzen- dijke. In 1970 vormden tien kleine gemeenten de huidige gemeente Oost burg. De burgemeesters van Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondij- ke, Waterlandkerkje en Zuidzande kregen bij die gelegenheid hun ambts ketens als cadeau aan geboden. Het gemeente bestuur heeft de betref fende oud-burgemees ters inmiddels gevraagd om de ketens tijdelijk of definitief af te staan voor de tentoonstelling. De gemeente beschikt al enige tijd over de pla quettes van de oud-bur gemeesters Van Zuyen van Breskens en Grata- ma van Oostburg, en het borstbeeld van oud commissaris van de ko ningin De Casembroot. De onduidelijkheid over de verblijfplaats van de plaquette van Van Zuyen was voor VVD- fractielid J. Provoost aanleiding om het colle ge enkele vragen te stel len. Provoost veronder stelde dat de plaquette ergens onder het stof ligt. Onterecht vindt hij, want „deze is indertijd geschonken door de be volking van Breskens ter verfraaiing van het gemeentehuis." De disco-ruimte van buurthuis De Bolster in het huidige pand in de bomenbuurt in Terneuzen. TERNEUZËN - „Een enorme verbete ring". Zo noemt voorzitter Jan Tulier van het buurthuis De Bolster in de Terneuzense bomenbuurt de verhui zing naar het voormalige gebouw van kleuterschool 't Schelpenhoekje een paar honderd meter verderop in de wijk. De plannen, geruime tijd gele den door de leiding van De Bolster bij de gemeente ingediend, worden bin nenkort gerealiseerd. Het gebouw aan de Dokweg wordt zoveel mogelijk aangepast aan de wensen van het buurthuiswerk. Het werd hoog tijd: De Bolster voldeed al geruime tijd niet meer aan de eisen Plattelandsvrouwen - De afde ling Aardenburg van de Nederlandse bond van plattelandsvrouwen houdt 31 januari haar jaarvergadering in de Ontmoetingsruimte aan de Sassen- straat. Mevrouw van Helden vertelt over haar verzameling strijkijzers. De vergadering begint om 20.00 uur. Bingo De afdeling Groot Hulst van de Algemene Nederlandse Bond van Ouderen houdt zaterdagmiddag een bingomiddag voor alle leden vanaf 50 jaar in het restaurant van het bejaar den- en verzorgingstehuis De Blaauwe Hoeve in Hulst. De bingo begint om 13.30 uur Ouderen - De afdeling Koewacht van de Katholieke Bond van Ouderen houdt zaterdag een dansavond in ge meenschapscentrum De Vlaschaard in Koewacht. Iedereen van boven de vijftig jaar is welkom. De dansavond begint om 20.00 uur. Tijdens de pauze is er een 'snelloterij'. Gaaibolling - Gaaibolclub 'De Dwarsliggers' uit Ossenisse hield een gaaibolling, waaraan 33 mensen deel namen. De uitslag, hoge vogel: H. Minnaert, Ossenisse en mevrouw A. Sponselee, Kloosterzande; rechter zijvogel: M. de Guytenaer, Westdorpe; linker zijvo gel: F. Valckx, Ossenisse; grootste aantal kleine vogels (7): R. de Brouwer, Spui. Ruilbeurs - De peuterspeelzaal Jip en Janneke houdt vandaag (woens dag) een ruilbeurs voor carnavalskle ding op het adres Louisastraat 36 in Sluiskil. De beurs begint om 14.00 uur en duurt twee uur. Er kan ook kleding worden aangeboden voor verkoop. van de brandpreventie, was te klein en stond een uitgebreid activiteitenpak ket in de weg. Tuller: „Van alles wat we wilden doen moesten we twee-derde laten vallen vanwege de slechte ac commodatie". Zo moest voor de bingo-avonden naar het Zuidlandtheater worden uitgewe ken, terwijl ook het kaarten wegens ruimtegebrek van de agenda ver dween. De brandbeveiliging is er debet aan dat de disco moest verhuizen van boven naar beneden. Het zou te kost baar zijn geweest de eerste etage nog aan te passen aan de veiligheidseisen, met de aangekondigde verhuizing voor de deur. Gevolg van dit alles, stelt Tuller vast: het buurthuiswerk vloog met rasse schreden achteruit. De voorzitter verwacht dat de activi teiten in 't Schelpenhoekje omstreeks Pasen kunnen beginnen al is dan bij voorbeeld de disco-ruimte nog niet aangepast. Een woordvoerder van de gemeente was voorzichtiger met het prijsgeven van een datum voor de in gebruikname. Bij de afdeling Welzijn gaat men ervan uit dat de plannen nog in het eerste kwartaal van dit jaar aan de raad kunnen worden voorgelegd, vermoedelijk in de raadsvergadering van maart. Nog voor de zomer zou de verbouwing gereed moeten zijn. Het karwei behelst onder meer het creëren van een peuterspeelzaal en een algemene ruimte voor diverse ac tiviteiten. Ook zal rekening worden gehouden met een andere wens van de stichting Welzijn: een disco-ruimte. „Vandaar dat we veel aandacht beste den aan de geluidsisolatie, zowel naar buiten als tussen de lokaliteiten on derling", aldus de gemeentelijk woord voerder. Voorts zullen ook de toiletten aangepast moeten worden voor het ge bruik door volwassenen. De toekomstige bestemming van De Bolster is nog onduidelijk. Het gebouw is eigendom van de Woningbouwver eniging Terneuzen. Waarschijnlijk wordt de huur opgezegd. CADZAND-BAD - De bouwplannen van drie ondernemers voor hoog bouw langs boulevard De Wielingen in Cadzand-Bad kunnen niet worden uitgevoerd. De raadsfracties in Oost burg hebben maandagavond name lijk besloten de afspraken over de hoogbouw niet opnieuw ter discussie te stellen. De ondernemers gaan nu bekijken wat hen te doen staat. In de zomer van 1987 pasten de fracties de beleidsafspraken aan, nadat diver se ondernemers met plannen voor ho tels en appartementencomplexen kwamen. De raad bepaalde dat er in het gebied aan de noordzijde van de boulevard tussen het haventje en het Strandhotel zes gebouwen mochten komen. Drie daarvan zouden een ma ximale hoogte van dertien meter mo gen hebben, twee van zestien meter en één van 25 meter. Rond de jaarwisseling kwamen er op het gemeentehuis plannen binnen, die deze hoogtes overschreden. De frac ties zijn niet van zins hieraan mede werking te verlenen. „We hebben an derhalf jaar terug de afspraken bijge steld om mogelijkheden te scheppen de boulevard enige allure te geven", al dus L. Cuelenaere-Faes, fractievoor zitster van het CDA. „Na veel discussie zijn toen de hoogte- en rooilijnen be paald. Aan die afspraken moet je nu niet weer gaan tornen. Dat zou onge loofwaardig zijn. Niemand weet dan wat wel en niet mag". Bridge Bridgeclub Axel speelde de vijfde wedstrijd van de wintercom petitie in het cultureel centrum De Halle. Er namen 63 paren deel. De uitslag groep A: 1 echtpaar IJsebaert, 2 de heren Arnoldi/van Bambost, 3 de heren Scheele/de Block: groep BI: de dames Van Waes/Vereecken, 2 mevrouw Hoek'de heer Koek, 3 mevrouw Van Leeuwenide heer Vo gel: groep Bil: 1 echtpaar Scheele. 2 de da mes Moons/Lackoix, 3 mevrouw Vogels/de heer Zaman: groep CII: 1 de heer en me vrouw Geilleit, 2 mevrouw Van Stee/de heer Verpoorte, 3 echtpaar De Wever; groep Dl: mevrouw Haak/de heer Van Asperen, 2 echt paar Antheunis, 3 de dames de Poorter- Schreurs. PCOB De afdeling Axel van de Protestants Christelijke Ouderen Bond (PCOB) houdt maandag 6 fe bruari de jaarvergadering in de zaal van de gereformeerde kerk vrijge maakt. Naast de huishoudelijke zaken enbestuursverkiezing, vertoont de heer D. P. Schutz de diaserie 'Wat zie je...' De bijeenkomst begint om 14.30 uur. Kaarting - Showkorps Thalia uit Axel houdt vrijdag haar zevende sei- zoenkaarting in het Gregoriuscen- trum aan de Walstraat. Liefhebbers van bieden en jokeren kunnen vanaf 20.00 uur de kaarten ronddelen. Tus sen 19.00 en 20.00 uur is er gelegenheid om in te schrijven. De uitslag van de vorige kaarting: Bieden: 1. F. Lensen, 2. J. Dieleman, 3. F. Kesbeke; Jo keren: 1. Mevrouw Kempe, 2. Mevrouw De Waal, 3. Mevrouw Van Kerkvoorde. HULST - Na toezeggingen van de ge meente Hulst heeft een aantal tegen standers van een Albert Heijnsuper- markt aan het 's Gravenhofplein zijn bezwaarschrift ingetrokken. In de helft van de reacties naar aanleiding van de hoorzitting wordt de AH-vesti- ging in de binnenstad niet langer af gewezen. De provincie beoordeelt binnenkort de resterende bezwaren. Op het gemeentehuis in Hulst werden de afgelopen weken twintig brieven bezorgd, waarin uiteenlopende bezwa ren werden opgesomd tegen de plan nen voor de komst van Albert Heijn. Vooral het dreigende verlies aan par keerruimte heeft geleid tot verzet. Door de vestiging van de supermarkt aan het 's Gravenhofplein gaan vele tientallen parkeerplaatsen verloren. Ook de ligging van de winkel viel bij een aantal omwonenden niet in goede aarde. Enkele buurtbewoners waren bevreesd, dat de toegang tot hun ber ging zou worden belemmerd. Boven dien stuitte de plaats van de winkelin gang op bezwaren. De gemeente is erin geslaagd de groot ste onvrede weg te nemen. Tijdens de hoorzitting van enkele weken geleden kwam de gemeente aan de belangrijk ste bezwaren tegemoet. De gemeente wil vervangende parkeerplaatsen rea liseren op het Nassau Bolwerk aan de stadswallen. Het verlies aan parkeer vakken kan verder worden beperkt door een herinrichting van de bestaan de ruimte op het 's Gravenhofplein. Dankzij deze maatregelen zal de be schikbare parkeerruimte in de binnen stad niet teruglopen. Een tweede verandering in het oor spronkelijke voorstel is de plaats van de winkelingang. De gemeente kan in stemmen met een hoofdingang aan de Overdamstraat. De toegang aan het 's Gravenhofplein zal fungeren als dien stingang. De omwonenden houden voldoende ruimte over bij hun ber gingen, doordat de ligging van de su permarkt is aangepast. Slechts drie tegenstanders hebben la ten weten dat ze hun bezwaarschrift onverkort handhaven. Anderen zijn bereid hun verzet op te geven, indien aan enkele voorwaarden wordt vol daan. De realisering van vervangende parkeerruimte op het Nassau Bolwerk speelt hierbij een sleutelrol. Elf brief- V feSSn ■NÈffA ."tN m,J*. - - V .VN duidelijk is dat de fracties op hun strepen blijven staan, krijgen de on dernemers bericht dat deze plannen niet uitgevoerd kunnen worden", zei wethouder A. de Feijter van bouwbe leid, „Ze moeten hun plannen aanpas sen". A. de Nijs, die een hotel- en apparte mentencomplex wil bouwen ter ver vanging van het Badhotel, kende gis teren de opstelling van de Oostburgse raad nog niet. „Maar we gaan er nu snel verder aan werken en kijken wat nog mogelijk is. Er hangt natuurlijk ook een prijskaartje aan". Het college heeft de vergadering over de beleidsafspraken afgewacht om te reageren op de bouwplannen. „Nu schrijvers hebben sinds de hoorzitting niets meer van zich laten horen. Hun bezwaarschriften zullen door de ge meente worden overgedragen aan de provincie. De oudheidkundige kring De Vier Am bachten heeft zich in milde bewoordin gen uitgelaten over de aanleg van par keervakken op het Nassaubolwerk. Het voorstel van de gemeente is voor De Vier Ambachten aanvaardbaar mits het om een tijdelijke oplossing gaat. De oudheidkundige kring geeft de voorkeur aan parkeerruimte buiten de stadswallen. Het Nassau Bolwerk mag slechts worden gebruikt tot het moment, dat elders voldoende par keergelegenheid is gerealiseerd. Wethouder G. A. van de Voorde vindt het voorbehoud van de oudheidkundi ge kring aanvaardbaar. „Ik ben zeer blij met de positieve opstelling van De Vier Ambachten. De oudheidkundige kring heeft oog voor het grote belang van een goede parkeergelegenheid. De gemeente zal ervoor zorgen, dat aan tasting van het Nassau Bolwerk wordt vermeden. We zullen daarom geen as falt of beton gebruiken. We voelen meer voor een verharding van klinkers of kasseien". Het Nassau Bolwerk in Hulst, waar vervangende parkeerplaatsen worden aangelegd voor de nieuwe vestiging van Albert Heijn aan het 's Gravenhofplein. AARDENBURG - Bij verschillende instellingen en instanties in Aarden burg kunnen inwoners van de ge meente een gratis brochure over brandveiligheid in en om de woning bemachtigen. Dit boekje staat vol praktische tips over brandbeveili ging, brandblussers, rookmelders, open haarden, behandeling van brandwonden, vluchtmiddelen bij brand en aanwijzingen om ontstane brand zoveel mogelijk te binnen de perken te houden. De brochure wordt de bevolking aangeboden door de vrijwillige brandweer in Aarden burg. Het initiatief voor de brochure kwam van de brandweercommandant van Aardenburg, I. van Gaelen. de brochu re kwam tot stand in samenspraak met het college van b en w en dankzij de medewerking van het bedrijfsleven uit de West-Zeeuws-Vlaamse regio. Dinsdagmiddag ontving burgemees ter mr E. F. Jongmans van Aaarden- burg op het stadhuis het eerste exem plaar van 'De brandweer vraagt uw aandacht', uit handen van de brand weercommandant, vergezeld door zijn adjudanten A. Moens en T. A. P. van de Veire en I. van Gaelen. De burgemeester sprak de hoop uit dat de Aardenburgers er hun voordeel mee kunnen doen en dat het boekje een steentje bijdraagt aan de algeme ne brandpreventie. Van huis-aan-huis- verspreiding is afgezien omdat men al leen de echt geïnteresseerden wil be reiken. De verkrijgbaarheid is daarom beperkt tot openbare gelegenheden als het stadhuis, het postkantoor, de bibliotheek, dorpshuizen en banken. HULST - De leden van de stichting al gemeen Hulster carnaval De Vossen gaan vrijdagavond in Hulst 'wagentje kijken'. Behalve de leden zijn ook an dere belangstellenden welkom om de creativiteit van de wagenbouwers te bewonderen. De deelnemers komen om 20.00 uur bijeen in café De Ster (Vossenhol) waar de route van de tocht bekend wordt ge maakt. Alle lokaties van de bouwers in de kern Hulst worden bezocht. Bij te rugkomst om ongeveer 23.00 uur krij gen de wagenkijkers in het Vossenhol erwtensoep. Het wagentje-kijken wordt muzikaal begeleid door de hof kapel 'De Kallesaien'. TERNEUZEN - De auto van Bossche naar P. S. raakte dinsdagmorgen om streeks half elf zwaar beschadigd toen de automobilist in dichte mist te gen de betonnen rand van de Oost- sluis reed. S„ rijdend richting Hoek, moest uitwijken voor een groene Opel Kadett (oud model) die de bocht te ruim nam. De chauffeur van deze auto reed door. „Er staan wel camera's van Rijkswa terstaat, maar door de mist is daar niets op waargenomen. We zouden de mensen die iets gezien hebben dus wil len oproepen om ons te waarschu wen", aldus een woordvoerder van de Terneuzense gemeentepolitie. TERNEUZEN - Ton de Brouwer uit Nuenen houdt vandaag, woensdag, een lezing over Vincent van Gogh in de Goede Herderkerk in Terneuzen. De Brouwer is auteur van het boek 'Van Gogh en Nuenen' en is eigenaar van ruim 300 boeken over het leven en werk van de schilder. Zijn lezing, met dia's, begint om 14.30 uur. De Brouwer komt naar Terneuzen op uitnodiging van de Nederlandse vereniging van huisvrouwen, afdeling Terneuzen. Rex - Cocktail, a.l.: 12,14,16,18, 20 en 22 uur. Rex-club Coming to America, a.l.: 12, 14, 16.30, 19 en 21.30 uur. Odeon 1 The bear, a.l.: 14, 16, 18, 20 en 22 uur. Odeon 2 The bear, a.l.: 15, 17, 19 en 21 uur. Odeon 3 Camille Claudel, a.l.: 14.30 en 20.15 uur. Odeon 4 La petite voleuse, a.l.: 14.20, 16.40, 19 en 21.20 uur. Astrid The fox and the hound, a.l.Ned. versie 14 en 16 uur. Engelse versie 18 en 20 uur. Vendöme 18 again, a.l.: 14, 16, 18, 20 en 22 uur. Rubens Gorilla's in demist, 14.15, 17.15 en 20.15 uur. Quellin 1 Who framed Roger Rabbit?, a.l.: 14,16,18, 20 en 22 uur. Quellin 2 Scrooged, a.l.: 14,16,18, 20 en 22 uur. Quellin 3 Bull Durham, a.l.: 14, 16, 18, 20 en 22 uur. Metro 1 A nightmare on Elm- street 4: 14,16,18, 20 en 22 uur. Metro 2 The dead pool, 16 jr.: 14, 16, 18, 20 en 22 uur. Sinjoor A fish called Wanda, a.l.: 14.20, 16.40, 19 en 21.20 uur. Brabo Salsa, a.l.: 14, 16/-18, 20 en 22 uur. Tijl - Willow, a.l.: 14;-i6.30, 19 en 21.30 uur. Wapper The unbearable light ness of being, 16 jr.: 14,17.15 en 20.30 uur. Ambassades Die hard, a.l.: 14, 16.30, 19 en 21.30 uur. Ambassadesclub 1 Beetlejuice, a.l.: 14,16,18, 20 en 22 uur. Ambassadesclub 2 Good mor ning Vietnam, a.l.: 14, 16.30, 19 en 21.30 uur. Ambassadesclub 3 Licence to drive, a.l.: 14, 16,18, 20 en 22 uur. Ambassadesclub 4 Buster, a.l.: 14,16, 18, 20 en 22 uur. Het Appeltje do. 26, vr. 27, za. 28 jan. om 20.30 uur, zo. 29 jan. om 15 uur: De Kreutzersonate. Het Klokhuis do. 26, vr. 27, za. 28 jan. om 20.30 uur, zo. 29 jan. om 15 uur: Schuilen. 't Klein Raamteater wo. 25, do. 26, vr. 27, za. 28 jan. om 20 uur: kaasi EWT-Randstadteater do. 26, vr. 27, za. 28 jan. om 20.30 uur: Valstrik voor een man alleen. Café-theater Multatuli vr. 27, za. 28 jan. om 20.30 uur: De Kerstmanis een smeerlappeke. Noordteater vr. 27, za. 28, zo. 29 jan. om 20.30 uur: Blackmail. Int. Zeemanshuis vr. 27, za. 28 jan. om 20.30 uur: De rat van St.-An- dries. Bourlaschouwburg do. 26, vr. 27, za. 28, ma. 30 jan. om 20.15 uur, zo. 29 jan. om 14.30 uur: De roof van Ceci lia. Theater Paljas ma. 30, di. 31 jan. om 20.30 uur: De Grap van Jos Van- deloo. deSingel - do. 26, vr. 27, za. 28 jan. om 20 uur: Sept peaux de rhinoce ros door Josef Nadj en Théatre Jel. Stadsschouwburg wo. 25, do. 26, vr. 27, za. 28 jan. om 20 uur, zo. 29 jan. om 15 uur: Het huis van Bernar- da Alba. Prov.centr. Arenberg wo. 25 jan. om 20.15 uur: Fiesta Flamenca; do. 26 jan. om 20.15 uur: Damiaan door Alex Wilequet; vr. 27 jan. om 20.15 uur: Open Huwelijk en Dagboek van Eva van Dario Fo. Echt Antwerpse Schouwburg za. 28, di. 31 jan. om 20.15 uur: Mijne ge- buur heeft het zuur. Fakkelteater do. 26, vr. 27, za. 28 jan. om 20.30 uur, zo. 29 jan. om 15.30 uur: Nonsens. Meirteater do. 26, vr. 27, za. 28, zo. 29 jan. om 20.30 uur: Poen. Kelderteater ma. 30, di. 31 jan. om 20.30 uur: Huis Clos van Jean- Paul Sartre. Kolveniershof vr. 27 jan. om 12.30 uur: Edith Volckaert (viool) en Jean-Claude Vandeneynde (piano), Riverside music club vr. 27 jan, om 22 uur: Ben Crabbe The Floor- show; za. 28 jan. om 22 uur: Guido Belcanto. Kon. Elisabethzaal wo. 25 jan, om 20.30 uur: Kamerorkest van de USSR; do. 26 jan. om 20.30 uur: Kon. Filharmonisch orkest van Vlaanderen. deSingel - vr. 27 jan. om 20 uur: Kon. Filharmonisch orkest van Vlaanderen; za. 28 jan. om 20.30 uur: Nieuw Belgisch Kamerorkest; ma. 30 jan. om 20 uur: Orchestre Phil- harmonique de Liège; di. 31 jan. om 20 uur: London fortepiano trio. Stadsschouwburg zo. 29 jan. om 11 uur: Rotterdams jeugdorkest. St.-Carolus Borromeuskerk - vr. 27 jan. om 20 uur: I Fiamminghi. Rubenshuis zo. 29 jan. om 16 uur: Concert voor oude muziek door de Academia d'Harmonia. Salto Mortale wo. 25 jan. om 22 uur, zo. 29"jan. om 03.00 uur: Dirk Joris in concert; ma. 30 jan. om 22 uur: Charlie Dynamite Combina tion. Swingcafé wo. 25 jan. om 22 uur: Jack van Poll en Philippe Aerts; zo. 29 jan. om 22 uur: Jean Vijdt en het Huisorkest; ma. 31 jan. om 22 uur: Dirk Joris in concert. Kon. Vlaamse opera do. 26, vr. 27, za. 28, zo. 29 jan. om 20 uur: Me and my girl. De Korre wo. 25, do. 26, vr. 27, za. 28 jan. om 20.30 uur: Variaties om trent eend. De Dijk vr. 27 jan. om 20 uur: Een dag Piet Snot door Theater Stijn. De Werf vr. 27 jan. om 20.30 uur: De dienstlift van Harold Pinter, met Pol Goossen en Jos Dom. Marionettentheater zo. 29 jan. om 15 uur: De avonturen van Lowie- ke. Stadsschouwburg za. 28 jan. om 20.30 uur: De eeuwige fietser door Muziektheater Orakel; di. 31 jan. om 20 uur: Jeanne D'Arc met o.a. Josine van Dalsum en Lex Goud smit. Belfort wo. 25, za. 28, zo. 29 jan. om 14.15 uur: Beiaardconcert. J. Ryelandtzaal za. 28 jan. om 20 uur: Pianorecital met Claude Cop- pens; zo. 29 jan. om 11 uur: Pink Passion. De Werf za. 28 jan. om 20.30 uur: Lenna and the snakemen. Stadsschouwburg do. 26 jan. om 20 uur: Cappricio door het Kon. Bal let van Vlaanderen. De Dijk: Oom Ferdinand, wo. 25 jan. om 14.30 uur. Gulden Vlies: Scrooged, a.l.: za, zo., wo. om 14.30 uur, zo. ook om 17.15 uur. The unbearable lightness of being, 16 jr.: 20 uur. Cocktail, 20 uur: vr., za. ook om 22.30 uur, za., zo., wo. ook om 14.30 uur, zo. ook om 17.15 uur. Beetlejuice, a.l.: 20 uur: vr., za. ook om 22.30, za., zo., wo. ook om 14.30 uur, zo. ook om 17.15 uur. Memling: A fish called Wanda, a.l., 20 uur: vr., za. ook om 22.30 uur, za., zo., wo. ook om 14.30 uur, zo. ook om 17.15 uur. Rembrandt: Lady Libertien, 16 jr.:, vr.,za. om 22.30 uur. L'Ours, a.l.: 20 uur, zo. ook om 14.30 en 17.15 uur. Kennedy: Who framed Roger Rabbit?, a.l., za., wo. om 15 uur, zo. om 14.30 en 17.15 uur. Willow, a.l.: 20 uur, za., wo. ook om 15 uur, zo. ook oha 14.30 en 17.15 uur. Forbidden America, 16 jr.: vr., za„ zo. om 22.30 uur. Licence to drive, a.l.: 20 uur, vr., za., zo. ook om 22.30 uur, za., wo. ook om 14.30 uur, zo. ook om 14.30 en 17.15 uur. Sammy and Rosie get laid, 16 jr. 20 uur, vr., za., zo. ook om 22.30 uur. Gorilla's in de mist, a.l.: 20 uur, vr., za., zo. ook om 22.30 uur, za., wo. ook om 15 uur, zo. ook om 14.30 en 17.15 uur. Betrayed, 16 jr.: 20 uur, vr., za, zo. ook om 22.30 uur. Salsa, a.l.: za., wo. om 15 uur, zo, om 14.30 en 17.15 uur. Scharpoord vr. 27, za. 28 jan. om 20 uur: De Ramkoning. Beverly Sereens: Salsa, a.l., za., zo., wo. om 15 uur, zo. ook om 17.30 uur. Who framed Roger Rabbit?, a.l, za., zo. wo. om 15 uur, zo. ook om j 17.30 uur. L'itinéraire d'un enfant gaté, a.l.:, za., zo., wo. ook om 15 uur, zo. ook om 17.30 uur. Midnight run, a.l.: 20.30 uur, vr, za. ook om 22.45 uur, za., zo., wo. ook om 15 uur, zo. ook om 17.30 uur. Good morning Vietnam, a.l.: 20.30 uur, vr., za. ook om 22.45 uur. Buster, a.l.: 20.30 uur, vr., za. ook om 22.45 uur. Masquerade, a.l.: 20.30 uur, vr., za. ook om 22.45 uur, za., zo., wo. ook om 15 uur, zo. ook om 17.30 uur. Scharpoord: Prizzi's honor, zo. 29 jan. om 20.30 uur. Vooruit Kinderhuwelijk, ma. 30 jan. om 21 uur. Decascoop: The unbearable lightness of being, 16 jr.: 20 uur. Die hard, a.l.: 17 en 20 uur. Who framed Roger Rabbit?, a.l.: 14.30 uur. The bear, a.l.: 14.30 en 17 uur. Betrayed, a.l.: 17, 20 en 22.30 uur. Willow, a.l.: 14.30 en 20 uur. Moonwalker, a.l.: 14.30 uur. Scrooged, a.l.: 14.30 en 17 uur. Salsa, a.l.: 14.30 uur. Dead pool, 16 jr.: 14.30, 17, 20 en 22.30 uur. 18 again, a.l.: 14.30, 17, 20 en 22.30 uur. Cocktail, a.l.: 14.30, 17, 20 en 22.30 uur. A fish called Wanda, a.l.: 14.30, 17, 20 en 22.30 uur. Matador, 16 jr.: 20 en 22.30 uur. Spoorloos, 16 jr.: 22.30 uur. Gorilla's in de mist, 14.30, 17, 20 en 22.30 uur. Bull Durham, a.l.: 17, 20 en 22.30 uur. Homeboy, 17, 20 en 22.30 uur. A nightmare on Elmstreet 4, 14.30, 17, 20 en 22.30 uur. Studioskoop: Sur, 17.30 en 22.30 uur. Salaam Bombay, 15, 20 en 22.30 uur. Drowning by numbers, 22.30 uur. Une affaire de femmes, 20 uur. Le maitre de musique, 17.30 uur. De reddertjes, a.l.: 15 uur (Ned. ver sie).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 46