Jeugd- en Jongerenwerk Hulst heft zichzelf op Kerstverrassing Ziekenomroep De Honte kreeg vorstelijk bedrag Natuurconsulent kritisch over plan Zwinmuseum Sluis Zwemmarathon van start streek TEVREDEN MET BELEID GEMEENTE Buurthuis in Zaamslag houdt de jeugd bezig De Twee Duiven Koffieconcert jongerenkoor in Aardenburg Kerstconcert in kerk Groede Folder met tips Werkgroep Milieu en Huishouden VAN ZEELAND SUPPLY BV Schade aan drie auto's bij botsing Ds A. J. Gunst neemt afscheid van Terneuzen Schoorsteenbrandje ZATERDAG 24 DECEMBER 1988 GEMEENTE BEWANDELT VERKEERDE WEG AARDENBURG HULST KOEWACHT LAMSWAARDE SINT-JANSTEEN IJZENDIJKE ZAAMSLAG VAN DE SANDE PRETTIGE FEESTDAGEN HULST - De Stichting Jeugd- en Jon gerenwerk in Hulst heeft zichzelf offi cieel opgeheven. De stichting is tevre den over de wijze, waarop de gemeen te zich inzet voor het jeugd- en jonge renwerk. Wel krijgt de gemeente het dringende verzoek zich te laten bege leiden door het provinciale adviesor gaan voor sociaal-cultureel werk. De stichting heeft haar wortels in 1973, toen het jeugd- en jongerenwerk in Hulst van de grond kwam. Een werk groep ging zich ter ondersteuning van het gemeenschapswerk speciaal rich ten op jongeren. Van een eigenlijke stichting was pas aan het eind van de jaren zeventig sprake. Sinds enkele ja- ZAAMSLAG - Het buurthuis 't Klu- puus in Zaamslag is 30 december open. Jongeren kunnen er terecht om allerlei activiteiten te doen. Het be stuur van het buurthuis wil hiermee problemen voorkomen, zoals die zich in voorgaande jaren hebben voorge daan in de week voor de jaarwisse ling. De projectgroep Bestrijding Vandalisme in Terneuzen begeleidt de activiteitendag, die van 11.00 tot 18.00 uur duurt. „Het is de eerste keer dat we dit doen", vertelde E. Bosselaar van 't Klupuus vrijdag, ..We hebben het allemaal op korte termijn georganiseerd. Ik hoop dat we het beoogde doel bereiken". En dat doel houdt in dat er in de dagen voor oud en nieuw geen moeilijkheden met vuurwerk ontstaan, 't Klupuus volgt het voorbeeld van het buurthuis De Hoekse Rakkers in Hoek. Daar is vorig jaar ervaring opgedaan met het organiseren van activiteiten, waarmee vandalisme kan worden voorkomen. In Hoek was iedereen bijzonder tevre den over die aanpak. ren wordt het jeugd- en jongerenwerk georganiseerd door de gemeente, die voor deze taak een ambtenaar in dienst heeft. Aanvankelijk kreeg het jeugd- en jon gerenwerk weinig erkenning van de gemeente. De stichting kreeg geen subsidie en moest zich redden met de steun van het gemeenschapswerk. Aan het eind van 1985 was de maat vol voor de Hulster jongeren. Ze dreigden met een demonstratieve tocht naar het stadhuis, indien de gemeente haar beleid weigerde om te gooien. Toen een televisieploeg interesse toonde voor de protestmars in Hulst ha aide de gemeente snel bakzeil. De gemeente beloofde zich actief te gaan inzetten voor het jeugd- en jongerenwerk. De gemeente kweet zich zo goed van haar taak, dat de stichting jeugd- en jongerenwerk eigenlijk overbodig is geworden. Het bestuur van de stich ting hield woensdag een vergadering, waarin men besloot zichzelf op te hef fen. Voorzitter L. Brusselaers vindt, dat de gemeente het niet slecht heeft gedaan. „Ik zal niet zeggen, dat we vol maakt tevreden zijn. Er moeten nog een aantal dingen worden opgelost. Maar als we alles op een rijtje zetten, dan is er echt wel iets bereikt. Het is een goede zaak, dat de gemeente nu zelf het initiatief neemt om naar de jongeren te stappen. De jongeren groep Eureka in Nieuw-Namen kreeg een gemeentelijke bijdrage, hoewel ze eigenlijk niet aan de subsidienorm vol deed. Ook is in Sint-Jansteen een jeugdsoos opgericht". Eén van de laatste wapenfeiten van de stichting is een brief aan de ge meente. De stichting doet de raad het voorstel om contact te zoeken met het provinciaal adviesorgaan voor de on dersteuning van sociaal en cultureel werk. De consulente van het orgaan kan de gemeente waar mogelijk steu nen in haar jongerenbeleid. Ondanks de beperkte financiële steun, die de stichting tijdens haar be staan heeft ontvangen, raakte de kas niet helemaal uitgeput. Luc Brusse laers maakt met enige trots melding van het huidige vermogen. „We kun- Leerlingen van De Rietvliet bieden de Bosdorpbewoners hun geschenken aan. HULST - Een afvaardiging van de scholengemeenschap voor lbo De Rietvliet in Hulst bracht vrijdagmid dag een bezoek aan het pensiontehuis Het Bosdorp in Hulst om de bewoners een kerstverrassing aan te bieden. Bij de kerstviering op De Rietvliet wordt jaarlijks de kerstgedachte in de prak tijk gebracht. Met de opbrengst van een inzameling op school werden ca deautjes gekocht die deze keer wer den aangeboden aan de twintig bewo ners van Bosdorp. Daarnaast kregen bewoners, perso neel en vrijwilligers van Bosdorp nog een kerststukje. De presentjes werden overhandigd door vier leerlingen van de scholengemeenschap. Behalve de leerlingen waren ook directeur P. Ha melink en de godsdienstdocenten P. Apers en mevrouw Ch. van de Veeken namens De Rietvliet aanwezig. Om de kerstgedachte nog meer inhoud te ge ven had een klas spontaan taarten en GROEDE - Adrie Oosterling brengt 27 december een kerstprogramma in zijn huistheater De Twee Duiven in Groe- de en niet 29 december, zoals vrijdag abusievelijk in de PZC werd vermeld. Het programma van Oosterling be staat uit luisterliederen en teksten uit eigen repertoire. Het optreden begint om 20.15 uur. Advertentie Voor iedereen die een Indonesië-vakantie over weegt. Een avond met veel informatie en een prachtige dia-show. Om te proeven van de sfeer en om te kiezen uit de acht tours die Van Ginkel voor u heeft voorbe reid Aanvang 20.00 uur. De grote belangstelling voor deze avonden maakt plaatsreservering noodzakelijk. Reserveer nü bij uw eigen DO. 5 JAN. reisburo of bel: 01828-11966. Den Hoekzak De entree a 12.50 p p met. koffie Langestraat dient aan de zaal te worden voldaan nen afsluiten met een positief saldo van 320,90. Onlangs hebben we van de bank nog veertig cent rente gekre gen. Al het geld gaat als cadeau naar het open jongerencentrum. Daar wordt op 29 april een groot feest ge houden naar aanleiding van het tienja rig bestaan van de Werkgroep Kern energie Zeeuwsch-Vlaanderen". De stichting heeft overigens flinke haast gemaakt met de opheffing. Ex- voorzitter Brusselaers geeft een een voudige verklaring voor de voortva rende aanpak. „We moesten er vóór het einde van het jaar een punt achter zetten. Anders waren we nog zestig gulden kwijt geweest aan contributie voor de Kamer van Koop handel". cakes gebakken die bij de bewoners van het tehuis de komende Kerstda gen als extraatje op tafel verschijnen. AARDENBURG - Het Aardenburgs jongerenkoor geeft woensdag 28 de cember voor de eerste keer een koffie concert in de Burgerzaal van het stad huis te Aardenburg. Op het programma staan zowel klas sieke als moderne kerstliederen. Het ongeveer zeventig leden tellende koor zal muzikaal ondersteund worden door een combo, bestaande uit Anja Rammelaere-de Putter (orgel), Joop de Kraker (gitaar), Edwin Moens (trompet) en slagwerk van Carlo Ultee en Wim de Rijcke. Het geheel staat on der leiding van de jeugdige Freddy Moens. Aanvang van het concert is 19.30 uur. Tijdens de pauze worden de toehoor ders onthaald op een kopje koffie. Het koffieconcert is om 21.00 uur afgelo pen. Voor hen die woensdag niet in de gelegenheid zijn, bestaat de mogelijk heid hetzelfde concert dinsdag 3 ja nuari te beluisteren in het bejaarden centrum Coensdike te Aardenburg. Het optreden begint daar eveneens om 19.30 uur. GROEDE - In de hervormde kerk van Groede wordt 29 december het tradi tionele kerstconcert gegeven. Het ka merkoor Nomen Nescio uit Veldhoven brengt The Young Christmas van Tom Parker. Als voorprogramma wordt The Young Messiah opnieuw uitge voerd. Nomen Nescio bracht dit stuk vorig jaar ook met veel succes. The Young Christmas is een bont ge heel van muziek, dans en voordracht. Tom Parker heeft aan de hand van een aantal kerstliederen een eigentijds kerstverhaal samengesteld. Het con cert, dat georganiseerd is door de Groese concertcommissie, begint om 20.00 uur. SAS VAN GENT - De werkgroep Mi lieu en Huishouden in Sas van Gent heeft een nieuwe folder uitgegeven. Kort voor de feestdagen geeft de groep de bevolking van Westdorpe, Zandstraat, Philippine en Sas van Gent nog wat nuttige tips om ook in het huishouden het milieu een handje te helpen. Zo wordt de consumenten op het grote nadeel van batterijen ge wezen, worden adviezen voor de schoonmaak gegeven en tips om ener gie te sparen. De werkgroep schrijft in haar folder dat er vaak juist voor en na de feestda gen goed schoongemaakt wordt in veel huishoudens. „Wellicht wordt er nog even danig gepoetst om alles feestelijk te laten blinken. Jaarlijks gaat er zo'n 80 miljoen kilo schoon maakmiddelen over de toonbank. Maar allesreiniger, vlekkenwaters, toi letreinigers of vloeibare schuurmidde len zijn niet de meest milieuvriendelij ke producten. Schoonmaken zonder chemische middelen gaat ook". De groep wijst op goede vervangende middelen zoals allesreinigers, groene zeep en afwasmiddel. Milieu en Huis houden benadrukt nogeens de schade lijkheid van de batterij. Ook hier wor den weer adviezen gegeven om de minst schadelijke batterijen te kun nen kiezen. In de folder staan ook nog wat tip's om energie te besparen. „Zui nig zijn met energie staat gelukkig niet gelijk aan oncomfortabel leven en kou leiden. Zuinig zijn op het milieu gaat samen met zuinig zijn op de portemo- nee". De werkgroep wijst de bevolking ook nog op het hergebruik van oud-papier. „Alle enveloppen en de kerst-en nieuwjaarskaarten, inpakpapier en natuurlijk de kranten, dozen en week bladen kunt u meegeven met het oud papier". Directeur Jan Hamelink van Zeeland Supply (rechts) overhandigt de 'cheque'aan voorzitter Dick Maters van de ziekenomroep in Terneuzen, onder het toezeind oog van Peter Boon. TERNEUZEN - Directeur Jan Ha melink van Zeeland Supply bv, in dustriële toelevering en veiligheid, overhandigde vrijdag een vorstelij ke cheque van tienduizend gulden aan voorzitter Dick Maters van de Stchting Ziekenomroep Radio De Honte in Terneuzen. Niet alleen was deze blij met de schenking, maar ook met de technische hulp die Zeeland Supply had gegeven bij het aansluiten van de apparatuur. Voorzitter Maters verklapte ook dat het geld al was besteed. De luis teraars van de ziekenomroep krij gen een perfecte klankweergave door onder meer een nieuw meng paneel en twee CD-spelers, die kon den worden aangeschaft dank zij de gift van het Terneuzens bedrijf. „In het verleden gaven we voor een klein kapitaal weg aan kerstatten ties", lichtte de heer Hamelink zijn schenking toe, „Maar echt bevredi gend was dit niet. Nu we sinds enke le jaren proberen dit geld nuttig te besteden, merken we aan de reac ties van onze klanten dat zij het fles je niet missen en de besteding op deze manier toejuichen. Ik hoop op deze wijze ook een beetje een voor beeldfunctie te hebben". Bij het korte samenzijn na afloop van de overdracht waren van het Stichtingsbestuur ook aanwezig Pe ter Boon, secretaris, en Ton van Duist, programmaleider. Directeur G. H. J. Ramaekers be sloot de toespraakjes door niet al leen namens de ziekenhuisdirectie Zeeland Supply te bedanken, maar ook op te merken dat de ziekenom roep geen doel maar een middel is om de patiënten te bereiken. SLUIS Op basis van de huidige plannen krijgt Sluis geen provinciale subsidie voor het Zwinmuseum. Vol gens adviseurs uit kringen van na tuurbescherming heeft de gemeente in 't geheel nog niet duidelijk ge maakt of de inrichting van het mu seum voldoende kwaliteit heeft. En het provinciaal bestuur heeft de sub sidietoezegging afhankelijk gemaakt van die kwaliteit. Volgens burge meester M. L. Everaers is er echter wel degelijk sprake van een gedegen inrichtingsplan. Bij de voorbereiding van de museum plannen zijn drie adviseurs van milieu groepen betrokken: van de stichting Het Zeeuws Landschap, 't Duumpje en het Instituut voor Natuurbescher mingseducatie. Volgens M. Wiersma, de Zeeuwse consulent natuurbescher mingseducatie, heeft de gemeente de verkeerde weg bewandeld bij het op stellen van de plannen. „De inrichting had voorop moeren staan. Dus vragen als: wat wil je laten zien, aan wie wil je het laten zien en wat is daar aan materiaal en geld voor nodig. Met een gebouw en een vogel collectie ben je er niet. Er is nu een ont werp van een gebouw. Maar de finan ciering daarvan is zó krap, dat ik voor de inrichting moet vrezen". Op de glo bale begroting, die vorige week door de raad is goedgekeurd, is 27.000 gul den uitgetrokken voor de inrichting. De totale kosten komen op ruim 3,5 ton. Wiersma wil pas een positief advies ge ven als de kwaliteit en de continuïteit gewaarborgd zijn. „Kwaliteit breng je aan door een goede expositie, een goe de verhaallijn. Maar daar is nog niets over bekend. Dat geldt ook voor de ex ploitatie. Er is wel eens wat gezegd over hoe het museum aantrekkelijk kan blijven, maar verder dan de sug gestie van wisseltentoonstellingen De start van de zwemmarathon in Terneuzen. TERNEUZEN - De eerste nacht- zwemmarathon van de Terneuzen- se zwem- en poloclub De Schelde ging vrijdagavond onder grote be langstelling van start. De deelne mers van de 39 ploegen begaven zich in het overdekt zwembad De Honte na het startsein om acht uur enthousiast te water. Er wordt in zes banen gezwommen. Van elke ploeg, bestaande uit acht zwem mers/zwemsters, behoort geduren de de marathon een deelnemer in de baan te zijn. In de wedstrijdcategorie met start vergunninghouders zijn er veertien teams en bij de recreanten bedraagt de opkomst vijfentwintig teams. Een aantal vrijwilligers houdt de score (het aantal gezwommen ba nen) bij en ziet er tevens op toe dat alles reglementair verloopt. Het zwemfestijn in Terneuzen leverde een unieke sfeer op met langs de kant en op het terras veel bekijks van zwemtrainers, familieleden en kennissen. Het Terneuzense zwem bad was in de avonduren met zo'n 600 aanwezigen prima 'gevuld'. Ook de klanken van een heus 'huis orkest' gaven een extra dismensie aan de zwemmarathon. Jacques van der Hooft sprak gisteravond na mens de Schelde-organisatie bijna al van een geslaagd evenement. „De start is vlekkeloos verlopen. Alle teams zijn er, dan loopt de rest zo wat vanzelf. Ik verwacht wel een moeilijke periode vannacht tussen twee en vijf uur. Dit geldt niet alleen voor de deelnemers, maar ook voor de verzorgers, vrijwilligers en orga nisatoren. Bij de wedstrijdcategorie kunnen de eerst aankomende ploe gen na twaalf uur zwemmen om en nabij de zestig kilometer uitkomen, mits ze dit tempo vasthouden". kwam dat niet. Het is dan ook vol strekt onduidelijk hoe men de conti nuïteit wil bewaren". Behalve uit het beoordelen van de plannen bestaat Wiersma's betrok kenheid uit het verwijzen naar des kundigen en instellingen, waar de ge meente voor raad en geld terecht kan. Tot nu toe is het overleg met de ge meente niet naar tevredenheid verlo pen, zei Wiersma. „Af en toe werd er eens iemand opgetrommeld om te ko men kijken. Dat werkte natuurlijk niet goed. We hebben nu met z'n drieën af gesproken, dat we gezamenlijk optre den". Het advies dat de natuurbeschermers uiteindelijk geven over de inrichting is van doorslaggevende betekenis voor de subsidie (er is toezegd dat veertig procent van de stichtingskosten ver goed worden tot een maximum van 200.000 gulden). „Voordat die subsidie wordt uitgekeerd, wil ik een absolute garantie dat de natuurwaarden van het Zwin in voldoende mate onder de aandacht van het publiek worden ge bracht", aldus gedeputeerde G. de Vries-Hommers, „Dergelijke informa tie is uitermate belangrijk voorde be scherming van het gebied. Immers, als de mensen de waarde van het gebied waar ze recreëren inzien, zijn ze eerder genegen om er voorzichtig mee om te springen. Met een collectie opgezette vogels, hoe fraai ook, wordt niet aan dat doel voldaan". De Vries-Hommers voegde er aan toe, dat de milieuvereni gingen haar die garantie moeten ge ven. Burgemeester Everaers reageerde vrij dag wat geïrriteerd op de kritiek van Wiersma. „Ik begrijp de commotie niet goed. Wiersma heeft pas de plannen van ons gezien en was daar positief over. Hij heeft ons nog wat ideeën aan de hand gedaan over de wijze waarop we het verder kunnen aanpakken. Bin nenkort gaan we verder praten en in januari hopen we het complete mü- seumplan te presenteren". Over de in richtingsplannen wilde hij dan ook nog niets kwijt. Everaers stelde verder dat er voor de inrichting meer'geld wordt uitgetrokken dan de 27.000 gul den, die specifiek voor dit doel in de begroting zijn opgenomen. „Ook in de bouwsom zitten uitgaven voor de in richting". Het plan voor een Zwinmuseum ont stond vorig jaar toen loco-burgemees ter J. du Fossé een collectie opgezette vogels kocht van de Stockmanshoeve bij Damme. Everaers heeft bij die plannen steeds benadrukt dat een mu seum meer moet zijn dan een aantal vitrinekasten, waarin de vogelcollec tie wordt opgesteld. Om toeristen te rug te laten komen, zijn bijvoorbeeld wisseltentoonstellingen nodig, is zijn idee. Sluis heeft enige haast met het museum; Everaers streeft ernaar dat het de komende zomer geopend kan worden. BRESKENS Bij een botsing op de I kruising Langeweg-Westlandstraat te Breskens zijn vrijdagmiddag om streeks vijf uur drie personenauto's zwaar beschadigd. Bestuurder M. A. E. uit Breskens I kwam vanaf de Westlandstraat en I reed in de richting van de Langeweg. Door vermoedelijk een te hoge snel-1 heid raakte hij in een bocht van zijn I weghelft en botste tegen de auto van I G. V. uit Groede, die uit tegenoverge- stelde richting kwam. De auto van E I schoof door de klap naar de rechter kant van de weg, waar deze tegen de I geparkeerd staande auto van L. A. W. uit Breskens botste. De ademanalyse I die bij E. werd afgenomen, bleek posi- f tief. TERNEUZEN/THOLEN - Ds A. J Gunst, predikant van de gereformeer-1 de gemeente van Terneuzen, zal zon-1 dag 1 januari afscheid nemen in ver-1 band met zijn vertrek naar Tholen. Hier volgt hij ds J. J. Tanis op, die in I 1987 naar Ridderkerk vertrok. De af-1 scheidsdienst begint om 18.00 uur inl het kerkgebouw aan de Frans Hals laan in Terneuzen. Hij doet donderdag 12 januari intrede I in Tholen. Om 14.30 uur wordt hij be l vestigd door ds J. Beens te Scherpenis- f se. De intrededienst begint om 19.0 uur. Beide diensten worden gehouden in de Rehobothkerk in Tholen. Schieting Handbooggilde Sint Sebastiaan in Aardenburg hield ver-| schillende wedstrijden. Uitslag hanenschieting: eerste hoogvogel C. de Schepper, tweede hoogvogel H. de Rijc ke, eerste zijvogel J. Toubast, tweede zijvo-1 gel H. de Rijcke, eerste kal W. Scheele, twee-1 de kal E. de Vreeze. Hanen: N. van Daele, A. L. B. de Coninck, C. Verstringe. Prijzen: G Frans, A. Rotsaert, O. Staelens. Uitslag vijfde puntenschieting: hoogvogel I R. Pielaet, zij vogel Fr. Thilleman, M, Ver-[ ploeg, kallen E. de Vreeze, Fr. Thilleman I Meste kleine vogels E. Champion. Hand-[ kampioenschap: Fr. Thilleman, R. Pielaet, G. de Vriend. Uitslag vijfde klepschieting: Eerste en twee-I de R. Rij ckaert en Fr. Thilleman. Handkam- pioenschap: Fr. Thilleman, R. Pielaet, E. de| Vreeze. Uitslag gildeschieting en gemeeenteperso-l neel: hoogvogels D. van Hermon, Fr. Thilie-I man, zij vogels Fr. Thilleman, E. van DaeleU kallen Fr. Thilleman, G. de Vriend, J. del Muijnck. Winnaar trofee St. Sebastiaan: jf| Cattoor. Winnaar trofee gemeente: E. de Loeg. Prijsvogels F. van Elke, G. de VriendJ R. de Wispelaere. Uitslag zesde puntenschieting: hoogvogell Fr. Thilleman, zijvogel Fr. Thilleman. Thl Lampaert, kallen H. Ginneberge, Fr. Thille-I man. Meeste kleine vogels H. Ginebergf j Handkampioenschappen: Fr. Thileman. R.f Pielaet, G. de Vriend. Uitslag zesde klepschieting: R.Pielaet, J de Muijnck. Handkampioenschappen: Fr. Thilleman, R. Pielaet, E. de Vreeze. Kaarting De voetbalvereniging! HVV '24 houdt maandag, Tweede j Kerstdag, een kaarting in de spelsoort| bieden. De kaarting begint om 14.0 uur in de kantine. Schieting In café W. Blommaertl in Hulst wordt vandaag (zaterdag) enl maandag, Tweede Kerstdag, eenl schieting gehouden. Aanvang 14.30J uur. Schieting In café De Oude Molenl in Koewacht wordt maandag, Tweedel Kerstdag, een schieting gehoudenj Aanvang 14.30 uur. Schieting In café De Vier Jaargel tijden in Lamswaarde wordt maan-l dag, Tweede Kerstadg, een schieting| gehouden. Aanvang 14.30 uur. Kaarting in café De Oude Aar-I end in Sint-Jansteen wordt zondag,! Eerste Kerstdag, een kaarting gehou-J den. Aanvang 14.00 uur. Kaarting In café Het Centrum inl Sint-Jansteen wordt vandaag (zater-f dag) een kaarting gehouden. Aanvang| 14.00 uur. Herdertjesmis De werkgroepl Kinderdiensten houdt op zondag 25l december, Eerste Kerstdag, om 10.30] uur een herdertjesmis in de rooms-1 tholieke kerk te IJzendijke. De diens! wordt opgeluisterd door het IJzendijkl se rooms-katholieke jeugdkoor en eenf aantal muzikanten. In de herdertjes! mis wordt geprobeerd om het KerstJ verhaal op een eenvoudige manier t vertellen aan kinderen vanaf vier jaarl Dit gebeurt met behulp van dia's. Iel dere bezoeker ontvangt een boekje! dat rijkelijk versierd is met tekeningen en kleurplaten. Aan het eind van da dienst heeft de werkgroep voor alle bej zoekertjes een verrassing in petto. Oud papier - Voor de laatste maal dit jaar halen leden van de plaatselijke! korfbalvereniging vandaag, zaterdag! tussen 9.00 en 12.00 uur oud papier opr in Zaamslag. De opbrengst is bestemt] voor de clubkas. BRESKENS De Breskense brand weer rukte vrijdagmiddag omstreeks drie uur uit voor een schoorsteen brand in Breskens. De schoorsteen van de familie K. in Ghistelkerke had vlamgevat. In de woning ontstond wat rookschade. De brandweer heeft de schoorsteen geveegd. (Advertentie) Agenda's flLOFAX. simply indispensable Timefax Succes Boekhandel Noordstraat 55 Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 54