Gevorderd FRffflSSEN B.V Randstad heeft volop werk T elefoniste-receptioniste VERZEKERINGSADVISEUR M/V hoortoestellen full-time en part-time fiimoperators en part-time kassa-/kioskmedewerkers nv Streekvervoer Zuid -West- Nederland w "ir randstad uitzendbureau pekaar s ff s f 4a W DE LEEUW CORNELISSE B.V. COMMERCIEEL/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V VISSER B.V. POORTVLIET Technisch installatiebedrijf ervaren automobielverkoper 21 Moret Limperg Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland DER BOEDE medewerker interne dienst m/v Controleur Instellingskok Produktiemedewerker Constructiebankwerker Elektromonteur HTS'er Bouw/W&W accountants-administratieconsulenten Delta SMps and Industrial Service B.V. OPROEPKRACHTEN DE EERSTE HOLLANDSCHE ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER GEVRAAGD ELEKTROMONTEUR C.V.-MONTEUR Van Fraassen B.V. jzATERDAG 24 DECEMBER 1988 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Assistent- Accountant (m/v) De naam Moret is een begrip in de wereld van accountancy, belasting zaken, administratieve dienstverlening, alsmede organisatie en informatica. Met ruim 45 vestigingen, waar in totaal 3.500 mensen werken, bestrijkt de organi satie geheel Nederland. Zij omvat de volgende maatschappen: Moret Limperg Registeraccountants, Moret Gudde Brinkman Belastingadviseurs, Moret Advies Adviseurs voor Organisatie en Informatica, Moret Acma Accountants en Be lastingconsulenten en Moret Ondernemingsrecht. In het buitenland is de Moret-organisatie sterk vertegenwoordigd via Arthur Young International. Een wereldwijd opererende organisatie, waarbij accoun tants, belasting- en organisatie-adviseurs in zo'n 70 landen zijn aangesloten. Het analyseren en controleren van de financiële gegevens staat bij het werk van Moret Limperg centraal. Als adviseur vervult de accountant een belangrijke rol in het beslissingsproces rond investeringen, kredieten, fusies en administratief-organisatorische ontwikkelingen bij alle mogelijke bedrijven en instellingen. Onze vestiging in Middelburg is volop in ontwikkeling. Van onze mensen vraagt dit een extra dynamiek. Zowel door ons eigen cliënten pakket als door nauwe samenwerking met overige vestigingen kunnen wij garanderen dat u een ge varieerde ervaring in de accountancy opdoet. Wij zoeken een ervaren assistent-accoun tant die met de NIVRA-studie gevorderd is tot en met het onderdeel administratieve organisatie en over ervaring in de accountancy beschikt. Leeftijd tot ca. 30 jaar. Van onze mensen verwachten wij een ruime interesse in alle aspecten van het accountants- beroep. Daartegenover stellen wij goede arbeids voorwaarden en verdere carrièremogelijkheden. Voor nadere informatie en/of schrifte lijke sollicitatie kunt u zich richten tot Moret Limperg Registeraccountants, de heer K. Beijer, Damplein 33, Postbus 201,4330 AE Middelburg, tel. 01180-15951. LID VAN ARTHUR YOUNG INTERNATIONAL De Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de gezondheids zorg en verzorgt in totaal ongeveer 1450 bewoners/ patiëntenEr werken bij de SVRZ ruim 2000 mensen onder wie de hieronder genoemde vacature bestaat te Koudekerke Ter Poorteweg 15 tel. 01185-4000 gecombineerd verpleeghuis met 370 bewoners ca. 550 medewerkers Binnen de interne dienst hebben wij op korte termijn plaats voor een voor 20 uur per week, te weten 5 dagen per week, volgens rooster. Het betreft een tijdelijk dienstverband, namelijk voor de duur van 1 jaar in verband met verbouwingswerkzaam heden. Functie-inhoud: - verzorgen van extern en intern transport, respec- r/eve/ijk van patiënten, goederen en post, - assisteren bij reparatiewerkzaamheden en tech nische onderhoudswerkzaamheden, - verrichten van overige werkzaamheden ten be hoeve van de interne dienst. Functie-eisen: - in bezit van groot rijbewijs, - enig technisch inzicht en vaardigheden zijn ver eist, - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken, - affiniteit ten aanzien van het verpleeghuis. Inlichtingen en sollicitaties: Nadere informatie wordt graag verstrekt door de heer J. Dijkstra, hoofd interne dienst. Een video-reportage over het werken bij de Stichting is op verzoek te zien bij het Centraal Bureau, afdeling Voorlichting en PR van de SVRZ en bij de Zeeuwse arbeidsbureau's. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen zeven dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de afdeling Personeelszaken van de SVRZ, Post bus 100, 4330 AC te Middelburg. Graag vacature en huis/instelling duidelijk vermelden. industrie Uw werk bestaat uit kwantitatieve controle van scheepsladingen. U bent in het bezit van eigen vervoer en u heeft geen bezwaar tegen wisselende werktijden. Informatie bij Anke Louwerse of Corthea Goeman Borgesius, tel. 01180-23 755, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Voor een zelfstandigwerkende kok hebben wij direct werk bij een instelling in Middelburg. Duur: 2 maanden. Informatie bij Anke Louwerse of Corthea Goeman Borgesius, tel. 01180-23 755, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Spoed! Voor het completeren van een team harde werkers. U moet bereid zijn alles aan te pakken en als het nodig is over te werken. Informatie bij Carin Blanckaert, tel. 01150-14 488, Terneuzen, Herengracht 9. techniek Voor een relatie in Zeeuws Vlaanderen. De werkzaamheden zijn voor lange tijd. Informatie bij Carin Blanckaert, tel. 01150-14 488, Terneuzen, Herengracht 9. Minimaal LTS-opleiding. U gaat zelfstandig elektrische bedrading aanleggen. Informatie bij Carin Blanckaert, tel. 01150-14 488, Terneuzen, Herengracht 9. Voor een part-time functie bij een bedrijf in Temeiizen. Informatie bij Carin Blanckaert, tel. 01150-14 488, Terneuzen, Herengracht 9. Natuurlijk zijn mannen èn vrouwen welkom. iedereen leest de krant altijd en overal goes middelburg stellendam breda Ons kantoor is een middelgroot accountantskantoor, dat zich met gebruikmaking van moderne hulpmiddelen toelegt op de dienstver lening in het financiële vlak. Naast het verrichten van administra tieve- en accountancy-werkzaamheden worden aan onze relaties adviezen verstrekt op bedrijfseconomisch en fiskaal-juridisch ge bied. Hiertoe wordt samengewerkt met Pekaar Vingerhoeds, Register accountants en Pekaar Belastingadviseurs. De provincie Zeeland en de aangrenzende gebieden in de provincies Zuid-Holland en Noord-Brabant gelden als werkgebied van onze organisatie. Het kantoor heeft vestigingen in Goes, Middelburg, Stellendam en Breda. Voor ons kantoor te GOES zoeken wij op korte termijn een enthousiaste en representatieve Haar werk zal bestaan uit het bedienen van de telefooninstalla tie en het ontvangen van relaties. Daarnaast zullen ook andere werkzaamheden, zoals het typen van korrespondentie en het gereed maken voor verzending van de uitgaande post, tot haar taak behoren. In verband met de aard van de funktie zijn goede kontaktuele eigenschappen, vriendelijkheid en akkuratesse noodzakelijk. Onze gedachten gaan uit naar een kandidate op Havo-niveau met typediploma. Ijcppü Geïnteresseerden worden uitgenodigd hun sollicitatie lllpllg schriftelijk te richten aan ons hoofdkantoor te Goes: mIItx! Postbus 98, 4460 AB Goes. lid NOvAA zoekt voor spoedige indiensttreding i.v.m. toe nemende activiteiten in de regio Terneuzen en Vlissingen. voor diverse werkzaamheden in de havens en op industriële projecten. Leeftijd: 18 jaar en ouder en in het bezit van eigen vervoer. INLICHTINGEN: D.S.I.S. B.V. Postbus 1023, 4530 GA Terneuzen of telefo nisch tijdens kantooruren: 01150-14180. Vragen naar Piet Bakker of Lizzy Groenewoud. De Eerste Hollandsche. Een verzekeringsmaatschappij voor schade- en levensverzekeringen. Dankzij haar beperkte omvang biedt de Eerste Hollandsche meer werkvariatie en ruimere persoonlijke ontplooiingsmogelijkheden. Daarbij staat ze, op basis van intensief contact, de consument bij met begrijpelijke adviezen en verzekeringsproducten. Het feit dat de Eerste Hollandsche een zelfstandige dochter is van een Internationaal verzekeringsconcern, garandeert een solide basis, zowel financieel als wat know-how betreft. De Eerste Hollandsche zoekt op korte termijn een Voor het rayon Middelburg en één voor het rayon Vlissingen. Iemand die - na een gedegen, op de praktijk gerichte opleiding - onder begeleiding van onze inspecteur een eigen afgebakend werkgebied krijgt in de eigen woonomgeVing. Dat betekent: een grote mate van vrijheid en zelfstandigheid. Eigen initia tieven kunnen ontplooien in cliënten benadering. Zeer directe contacten onderhouden met cliënten op vertrou wensbasis. Adviseren in gewone mensentaal. Waarbij de cliënten vaak 's avonds bezocht worden. Verzekeringen bieden die men begrijpt. Uiteraard altijd met alle moge lijke middelen ondersteund door het hoofdkantoor. Terwijl door eigen b /~T ff I >V| ;V i iV f inspanning het basisinkomen flink wat kan worden opgeschroefd. Als deze manier van werken u aanspreekt, u 25 tot 40 jaar oud bent, in het bezit bent van een rijbewijs en een opleiding op middelbaar niveau, nodigen wij u uit om te solliciteren. Graag schriftelijk vóór 9 januari a.s. gericht aan mevrouw J.M. Hiemstra, Eerste Hollandsche, afdeling perso neelszaken, Keizersgracht 174-176, Postbus 1884,1000 BW Amsterdam, onder vermelding van vacature nummer 88/540 (Middelburg), 88/541 (Vlissingen). Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de inspecteur van deze rayons de heer M.C. de Jonge, telefoon 01103-1624. i VERZEKERINGEN VAN MENS TOT MENS. oesters mosselen De Leeuw Cornetisse B.V. te Yerseke, een sinds 1902 bestaand familie bedrijf, houdt zich bezig met de mossel- en oesterhandel onder de merk naam 'Zeeland's Roem'. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij een De werkzaamheden bestaan uit het leggen en onderhouden van contacten met afnemers in binnen- en buitenland. Daarnaast zal de medewerker te vens belast zijn met de administratieve afhandeling van transacties. Er dient bereidheid te zijn tot het verrichten van werkzaamheden in het weekend. Het opleidingsniveau dient minimaal heao-CE of gelijkwaardig te zijn waarbij ervaring tot aanbeveling strekt. Het is een voorwaarde dat de ken nis van de moderne talen (Engels, Frans, Duits en eventueel Spaans) aan wezig is. Om binnen het team te passen is de maximum leeftijd van de medewerker gesteld op 40 jaar. Als u in aanmerking wilt komen voor deze functie, dan verzoeken wij uw schriftelijke sollicitatie, voor 15 januari a.s., te sturen aan De Leeuw Cor- nelisse B.V., Postbus 3, 4400 AA Yerseke. Schoonenberg Hoortoestellen, specialist op het gebied van gehoorverbetering zoekt voor haar vestiging in Middelburg een Hij/Zij zal voor halve dagen, behalve met administratieve werkzaamheden, ook worden belast met de ontvangst en begeleiding van cliënten. Voor een representatieve jongeman of vrouw in de leeftijd van 25 tot 30 jaar, die over goede kontaktuele eigenschappen beschikt is een aantrekkelijke job beschikbaar. Gewenst opleidingsnivo: mavo/havo. Aan belangstellenden wordt verzocht te schrijven naar of te bellen met Pieter Zeemanweg 47, 3316 GZ Dordrecht Telefoon: 078 - 52 73 33. Landelijk erkend c.v.-, elektra- en gawalo-installateur Onze gedachten gaan uit naar iemand: a. met ervaring; b. die zelfstandig kan werken; c. in bezit van rijbewijs-BE; d. die een goede inzet toont. Sollicitaties schriftelijk t.n.v. Techn. Bureau Visser b.v. Paasdijkweg 23, 4693 RE Poortvliet. Telefonisch: 01662-2650. Directie en medewerkers wensen u prettige kerstdagen en een voorspoedig 1989. President Rooseveltlaan 768 Vlissingen Volvo Personenwagen Dealer in verband met de succesvolle verkopen van ons merk Volvo vra gen wij een Voor deze functie verlangen wij een middelbare opleiding, een representatief voorkomen, flexi bele opstelling, goede contactuele eigenschap pen, voorkeur I.V.A.-diploma. Leeftijd min. 26 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een recente pasfoto en c.v. kunt u richten aan: t.a.v. de directie Pres. Rooseveltlaan 768, 4382 NB Vlissingen De N.V. Streekvervoer Zuid-West-Nederland is een bedrijf dat met ruim 800 medewerkers en rond 300 autobussen het openbaar vervoer verzorgt op de Zuidhollandse eilanden en in de provincie Zeeland. Het bedrijf is georganiseerd in 5 rayons. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zierikzee. Zuid-West-Nederland beheert de expositie Delta Expo, waar informatie wordt gegeven over de Nederlandse waterbouw in het algemeen en over het Delta Plan in het bijzonder. Een breed scala van hulpmiddelen, zoals een documentatiecentrum, maquettes, modellen, elektro technische en audiovisuele apparatuur, staat daarbij ter beschikking. Delta Expo is in de maanden april tot en met oktober dagelijks geopend, in de wintermaanden van woensdag tot en met zondag. Gestreefd wordt naar een zo hoog mogelijk niveau van dienstverlening, gericht op een internationaal publiek. In 1989 zullen naar verwachting bijna een half miljoen mensen Delta Expo bezoeken. Ten behoeve van film operating en verkoop van entreebewijzen zijn er de volgende vacatures: De arbeidsovereenkomst geidt vooralsnog voor een bepaalde tijd, nl. tot 30 september 1991Voor de part-time functies geldt een gemiddelde arbeidstijd van 30 uur per week. Als full-time filmoperator bedient u de filmprojectoren volgens een vast programma en bewaakt u de kwaliteit van de films. Verder beheert u het voorlichtingsmate riaal (films, dia's, sheets en video's) en pleegt u onderhoud aan de apparatuur; dat betekent niet alleen schoonmaken maar indien nodig ook het verwisselen van onderdelen. Wij vragen technische kennis op LTS-niveau, zorgvuldigheid, accuratesse en een goed gevoel voor kwaliteit. U beschikt verder over een publieksvriendelijke houding en een georganiseerde manier van werken en u kunt goed in teamverband werken. Als part-time filmoperator bedient u de filmprojectoren volgens een vast programma. Wij vragen enige technische feeling, zorgvuldigheid, accuratesse en een goed gevoel voor kwaliteit. U beschikt verder over een publieksvriendelijke houding en een georganiseerde manier van werken en u kunt goed in teamverband werken. Als part-time kassa-/kioskmedewerker verkoopt u entreebewijzen en voorlichtings artikelen en verstrekt u eenvoudige informatie aan het publiek. Verder houdt u de dagvoor- raad (van de kiosk) bij en beheert u de eigen kasgelden. Wij vragen een opleiding op MAVO-niveau, een grote mate van accura tesse (ook bij grote drukte) en gevoel voor verantwoordelijkheid. U kunt verder publieks vriendelijk werken - ook goed in teamverband - en u beschikt over enige kennis van de moderne talen. Arbeidsvoorwaarden De medewerkers van de Delta Expo vallen onder de CAO Autobusdienstondernemin- gen. Indien u op zaterdag en zondag werkt, kunt u rekenen op onregelmatigheidstoeslag. Een medisch en psychologisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure; de testresultaten worden eerst na uw toestemming meegedeeld. Bellen of schrijven Meer informatie kunt u verkrijgen bij de heer F van Spaandonk, algemeen manager Delta Expo, te bereiken via (01115) 94 11 Uw schriftelijke sollicitatie - met uitgebreide gegevens - kunt u binnen 14 dagen richten aan N.V. Streekvervoer Zuid-West-Nederland, Postbus 6003, 4300 LA Zierikzee.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 21