Spanning aan kop zaalvoetbal A. Sturm. M&S maakt mode betaalbaar. MODE gemeente vlissingen f Pantalons, <atoen Rokken Leuke accessoires Vlotte jacks Regenmantels Mantels REGIO WALCHERENIBEVELAND Plaats uw familie berichten in de PZC UTRECHT SLAVAKTO1988 Nü Nü Nü Nü Nü Nü Deze aktie loopt tot en met zaterdag 26 november a.s. DE PERFEKTl PARKA. Kindervoorstelling "Wiellie Wiebel" gaat vanmiddag niet door gemeenteraad hinderwet bouwaanvraag gemeenteraad iedereen leest de krant altijd en overal. Dit bekroonde stuk is deze week te zien in onze zaak en natuurlijk gratis proeven! Eigen Worstmakerij - Rokerij - Drogerij - Vakmanschap .^keëfjoutoertj zuiver scheerwol in de Prins van Oranje te Goes i.v.m. ziekte van Cees Brandt De voorstelling is alsnög te zien ZEEMnD op zaterdag 21 januari (15.00 uur) Reeds gekochte kaarten blijven geldig Behandeling begroting 1989 Maandelijkse vergadering Kennisgeving vergunnin aanvraag met ontwerp-beschikking 16' PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 16 NOVEMBER 19; MIDDELBURG/GOES - Feesthuis Goes is leider Schinkel Assurantiën tot op één punt genaderd in de hoofdklas zaalvoetbal regio WalcherenyBeveland. De Feest huisformatie behaalde een forse 10-3 overwinning op Brammetje Dump. Ook Sport Stijl Sinke behoudt aan sluiting met de kopgroep. De Sport- stijlers zegevierden met 7-5 in de par tij tegen Warme Bakker Grent. Het team heeft ook nog een wedstrijd min der gespeeld dan de twee concurren ten. El Torro was de gelukkigste ploeg iii de gelijkopgaande en spannende ont moeting tegen Jong Ambon. De Goe- senaren konden met een 5-4 winst naar huis terug. Maric haalde de volle winst in Goes weg; de ploeg boekte een 5-2 zege op Parbo. Delphi en VW Audi Poppe hielden elkaar in evenwicht. De partijen speelden met 3-3 gelijk. Parbo - Maric 2-5: Maric was te sterk voor de onervaren formatie van Parbo. Shamroe plaatste wel de openingstref fer voor Parbo maar nog voor rust had Maric al de leiding door doelpunten van René Schreuder en Peter Tahi- tu. In het tweede gedeelte liep Maric uit tot 4-1 toen Schreuder nog twee keer raak schoot. Rob Hunte bracht Parbo terug tot 4-2 waarna Schreuder zijn vierde doelpunt maakte en tevens de eindstand op 5-2 bepaalde. Jong Ambon - El Torro 4-5: Twee doel punten van Meivin Roethof en een treffer van Izak Rehatta zorgden voor een 2-1 ruststand in het voordeel van El Torro. Ronald Jongelings schoot twee keer raak waardoor de Zuidmo- lukse formatie aan de leiding kwam, 3-2. Roks Dahoe, Jurgen Timmerman en Meivin Roethof brachten El Torro weer op voorsprong, 5-3. Rein Telussa maakte er nog 5-4 van maar verder kwam Jong Ambon niet meer. Feesthuis Goes - Brammetje Dump 10-3: De leeftijd van de Dumpers be gint mee te spreken, zeker als er maar met een wissel wordt gespeeld wordt het uithoudingsvermogen danig op de proef gesteld. De Feesthuis-formatie beschikte over een betere conditie en wist dat ook in doelpunten uit te druk ken. Met de rust keken de dumpers al tegen een 6-1 achterstand aan. Voor Feesthuis scoorden Kees Dorrepaal, Jacco de Kok, Marcel de Nijs, Ron Krijger (ieder 2x), Gé Wolters en Jacco Dorrepaal. De debutant in de ploeg van Brammetje Dump, Julio Fa- gundez, schoot drie keer raak voor zijn ploeg. Delphi - VW Audi Poppe 3-3: Een leuke partij zaalvoetbal met een gelijkop gaande strijd. Rob Theunissen opende de score voor Delphi. Chris van der Maas en Ronald Aarnoutse bezorgden Poppe een 2-1 voorsprong bij de rust. Marcel Nijsse bracht de partijen weer op gelijke hoogte, 2-2. Fred Meerman zette de autoploeg weer op voorsprong door een feilloos genomen strafschop en Alex Lourens bepaalde de eind stand op 3-3. Sport Stijl Sinke - WB Grent 7-5: Van beide kanten werd er goed en aanval lend gevoetbald. De Sport Stijl-ploeg had de meeste routine in huis en pakte daarmee de overwinning. Met de rust stonden de warme bakkers met 3-2 achter. Jan de Rijke (3x), Piet Baan, Jimmy Saya (2x) en Michael Sinke brachten de zeven treffers voor de Sport Stijlploeg op het scorebord. Al- bert Slinger (2x), Anton Crucq, Ron de Visser en een SSS-speler schoten voor WB Grent raak. De stand: 1 Schinkel Assurantiën 9-16, 2 Feesthuis Goes 9-15,3 Sport Stijl Sinke 8-14, 4 El Torro 8-11, 5 Heinkenszand 8-10,6 Maric 8-8,7 Brammetje Dump 10-7,8 Jong Ambon 8-6, 9 Warme Bakker Grent 8-5,10 VW Audi Poppe 8-4,11 Parbo 8-2,12 Delphi 8-2. Het wedstrijdprogramma, woensdag 16 no vember, sporthal Baskensburg, Vlissingen: 21.15 uur Warme Bakker Grent - Delphi, 22.10 uur VW Audi Poppe - Schinkel Assurantiën; sporthal Goes: 21.30 uur Parbo - El Torro; sporthal Nassaulaan, Mid delburg: 21.00 uur Brammetje Dump - Jong Ambon, 22.10 uur Maric - Feesthuis Goes. Bij vonnis van de arrondis sementsrechtbank te Mid delburg d.d. 7 november 1988 is de besloten ven nootschap met beperkte aansprakelijkheid Aanne mersbedrijf Ligtendag B.V., gevestigd te 4675 PX Sint-Philipsland aan de Nijverheidsweg 6, in staat van faillissement ver klaard met benoeming van mr. A. A. Schuering tot rechter-commissaris en ondergetekende tot cura tor. Mr. E. de Jonge, curator Stationsplein 11, 4461 HP Goes. ook deze keer behaalden we weer succes! Onze ham met meloen opgemaakt op spiegel werd bekroond met een bronzen medaille JVprige keer werden andere produkten uit onze eigen worstkeuken bekroond met goud voor onze fijne boerenham en gekookte worst zilver voor gedroogde worst - Gelderse rook worst - gebraden gehakt - boerenleverworst brons voor Zeeuws spek - en saladeschotel Met al onze vleeswaren is het elke dag feest op uw tafel Komt u maar! aan de Veersesingel Middelburg, tel. 01180-12343 99, M&S In deze sportievi parka met leuke printvoeringen afknoopbare capuchon kun j< overal tegen. Sublieme twill van 100%katoer In lichtbeige, carbon en olijf- LANGE DELFT, MIDDELBURG STRAAT, GOES. stadhuisplein 2 4382 LG vlissingen tel. 01184-87000 Deze week behandelt de gemeenteraad de begroting voor 1989. Dat gebeurt in drie vergaderingen. De eerste daarvan werd gisteren, dinsdag, gehouden. Daarbij wer den door vertegenwoordigers van de ver schillende fracties de algemene beschou wingen uitgesproken. De teksten van deze beschouwingen liggen met ingang van vanmiddag (woensdag) ter inzage iri de ge meentelijke informatiehoeken. Vanavond, woensdag, zullen burgemees ter en wethouders vanaf 19.30 uur de alge mene beschouwingen beantwoorden. Vrijdag tenslotte volgen (vanaf 10.00 uur) de reacties van de fracties op die antwoor den van b. en w. Met het antwoord van het college daar weer op èn de vaststelling van het welzijnsprogramma 1989, het milieu actieplan 1989, het fonds stadsvernieu wing 1989 en de begroting voor volgend jaar wordt de begrotingsbehandeling afge sloten. De twee vergaderingen worden gehouden in de raadzaal van het stadhuis. Ze zijn openbaar. zie voor gemeentelijke inform, ook 'in den blauw geruiten kiel 'de vlissinger' van vandaag. 19.30 uur. Het is de 'normale' maandelij raadsvergadering. De agenda en de stukken voor deze bije komst liggen vanaf vrijdagmorgen ter» ge in de gemeentelijke informatiehoeke het stadhuis en de openbare biblioth (Lange Zelke 91). Maandagmiddag zu ze vports ter inzage worden gelegd in andere drie informatiehoeken. Bij het Stafbureau voorlichting en inspr (stadhuis) kunt u de achterliggende sl ken inzien. De burgemeester van Vlissingen maakt openbaar bekend dat bij het college van burgemeester en wethouders van deze ge meente is ingekomen de bouwaanvraag van de Directeur Openbare Werken voor de verbouw en uitbreiding van het voor malige gasthuis (Hellebardierstraat 4) tot archiefruimte. B. en w. zijn van plan de gevraagde bouw vergunning te verlenen. De artikelen 18a of 19 yan de Wet op de ruimtelijke ordening en/of 50, lid 8 van de Woningwet openen daartoe de mogelijkheid. Voordat over het verlenen van de bouwver gunning een beslissing wordt genomen liggen de bouw- en situatietekeningen ter inzage. Dit, ingaande 17 november 1988 en gedurende 14 dagen (tot en met 30 novem ber 1988). Belangstellenden kunnen de stukken inzien bij de Dienst Openbare Werken in het stadhuis (tweede verdieping, kamer 207). Tijdens bovengenoemde termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk hun bezwa ren indienen bij burgemeester en wethou ders. Vlissingen, 16 november 1988 J. C. Th. van der Doef, burgemeester Volgende week donderdag (24 november) vergadert in het stadhuis de gemeente raad van Vlissingen. De aanvang is om Burgemeester en wethouders van Vlis gen maken ingevolge het bepaalde in Wet algemene bepalingen milieuhygii bekend dat de heer R. de Ridder te Vlis: gen een vergunning ingevolge de Hint wet heeft aangevraagd voor het oprich en in werking hebben van een frituur: gen aan de Piet Heinkade te Vlissingen Zij zijn voornemens de vergunning te: lenen onder voorschriften. Vanaf heden ligt de aanvraag met dec werp-beschikking en de daarop betrek) hebbende bescheiden ter inzage bij de deling milieuzaken van de dienst volkshi vesting, ruimtelijke ordening en milieu wel op werkdagen - behalve zaterdage van 8.30 tot 12,30 uur en van 13.30 tot 1E uur, tot het einde van de termijn waarl -nèn beroep kan worden ingesteld tegen beschikking op de aanvraag. Genoemde stukken liggen eveneenstei zage buiten de werkuren van 17 novem tot en met 16 december 1988, op woens gen van 17.15 tot 20.15 uur bij het Sta' reau voorlichting en inspraak. In verband met de bereikbaarheid van stukken verzoeken wij u indien u de stuk tijdens de avonduren in wilt zien, vot contact op te nemen met de afdeling lieuzaken (tel.: 01184-87204). Voor een eventuele toelichting op des ken kunt u zich onder kantooruren et eens wenden tot deze afdeling. Schriftelijke gemotiveerde bezwaren te het verlenen van de vergunning kunne: hun college worden ingediend van 1/ vember tot en met 16 december 1988. De persoonlijke gegevens van degene een bezwaarschrift indient, worden in< daarom wordt verzocht, niet bekend maakt. Het verzoek daartoe moet scnr lijk tegelijkertijd met het bezwaarscl worden ingediend. Indien daarom (telefonisch) wordt verzi kunnen tot en met 9 december 1988 ff deling bezwaren worden ingebrachte bij tevens gelegenheid zal worden gege tot een gedachtenwisseling. Zij vestigen er de aandacht op dat de - vrager, de betrokken adviseurs, dege die gebruik hebben gemaakt van ee meer van de genoemde mogelijkhedei het indienen van bezwaren en degener aantonen daartoe redelijkerwijze nie staat te zijn geweest, later beroep kuf instellen bij de Kroon tegen de beschiK op de aanvraag. Vlissingen, 16 november 1988. J. C. Th. van der Doef, burgemeester J. M. A. van Nassau, secretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 16