PZC Wereldwinkel opent haar deuren in Serooskerke Werk aan Dorpsdijk bij Vrouwenpolder in zomer '90 gereed Bergpadschool vierde feest in Grijpskerke Koploper drie punten los in hoofdklas zaalvoetbal streek Jubilerende hengelsportclub huldigde leden van verdienste MET GELD ZENDINGSCOMMISSIES Zaalvoetbal in Vlissingen Overgangsklas zaalvoetbal BELEIDSNOTA GEMEENTE VEERE Zwembad Bus NIEUW SCHOOLVIGNET ONTHULD vlissingen MAANDAG 7 NOVEMBER 1988 Erfrecht - De afdeling Koudekei en omstreken van het CNV hoi maandag 14 november een bije, komst over erf- en schenkingsrecht wat daar mee samenhangt. De bije komst vindt plaats in verenigings bouw De Couburg en begint om is uur. Het onderwerp wordt toegelii door mr P. A. M. Matthijssen van ad catenkantoor Janse de Jonge uitM delburg. middelburg Plattelandsvrouwen Deal Paauwenburg - Het wijkcom Paauwenburg in Vlissingen vergad vanavond - maandag - in buurthuis Paraplu. Aan de orde komen eent cussiestuk van de werkgroep le stand Paauwenburg en het activil tenplan 1989. De bijeenkomst beg om 19.30 uur. Koffieconcert - in het hoofd westkapelle Inzameling - Voor het wereldd conaal project in Umtata (Transk wordt zaterdag 12 november in We kapelle kleding, schoolspullen, na gerei en speelgoed opgehaald. c 10.00 uur wordt de inzameling van goederen, die overigens zeewaarf verpakt dienen te zijn, gestart. grijpskerke CBTB - DeCBTB-afdelingWalt ren-noord houdt maandag 14 noV( ber een avond over de financiële n tie tussen gezin en bedrij f in het dot huis van Grijpskerke. Mevrouw o, Wouters-Olieman, sociaal-eco misch voorlichtster van de CB' leidt het onderwerp in. De bije komst begint 19.30 uur. koudekerke FNV-vrouwen - De afdelingl delburg van de Vrouwenbond F houdt donderdag 10 en donderdai november bijeenkomsten in 't P over de inkomenspositie van vroir van boven de 50. Ter sprake kome: nieuwe regelingen voor AOW- AWW-uitkeringen en mogelijkhe om invloed uit te oefenen op defir ciële positie van vrouwen. Beide eenkomsten beginnen om 13.30uu Gevonden - Op 2 november werden door de Zeeuwse Biblioth te Middelburg de navolgende gei den voorwerpen bij de gemeentel tie Middelburg, ingeleverd: pullover, blauw/grijs/geel, maat 52; lj lichtblauw, popelin, Funfit, maat 14 sweater, zwart/wit, merk Luigi Rossi; lj petrolblauw, nylon, maat 152; 1 jack,z\i leder, maat 50, Raoul Simon; 1 jack, r maat 86; 1 paar sokken, wit/rood; 1 sc) apparaat, Contour; 1 spuitbus deodoi Gillette, Gevonden In de periode var oktober 1988 tot en met 31 okto 1988 zijn bij de gemeentepolitie ink delburg de volgende voorwerpen gevonden aangegeven: Gevonden In de periode van 6 en met 27 oktober werden in hetT center Middelburg de volgende gev den voorwerpen aangetroffen: een flessen draagrek; een kinderporten neetje, bordeauxrood; een beertje, zt wit/geel; een zonnebril, grijs montuir; dameshorloge, chroom, merk Zentra, zwart bandje; een sleuteletui, zwartle met twee sleutels VW en 1,50; een Si sleutel plus hanger; vier bromfietscont sleutels; een fietssleutel; een halsban zwart leder met gouden kraaltjes. oost-souburg Sjoelen Bij een sjoeltoernooi Venlo is Sonja Provoost van Schijf uit Oost-Souburg als tweede gei digd in de B-klasse. Huurderscomité - De aanh dende vochtproblematiek in de om ving van de Oostsouburgse Turnho straat wordt tijdens de vergader van het huurderscomité weer aan orde gesteld. De Woningstichting W cheren zal binnen drie maanden in woningen twee verschillende sj! men testen. Eerdere onderzoeken h ben niet het gewenste resultaat op leverd. Andere agendapunten van openbare bijeenkomst zijn de woi buurtverbetering en het schoorste vegen. De vergadering wordt mai dag 21 november gehouden in wijko trum Middenhof en begint om 19 uur. sint laurens Kleinere kernen - De wijkven Anneke Ober. penningmeester. Ika van deBurght. winkelbeheerster, burgemeester G. W. vanMontfrans. Jo den Herder voorzitter. Mineke de Visser, secretaris en Greta Louws. algemeen medewerkster genieten van een bakje 'zuivere koffie' uit de derde ivereld. SEROOSKERKE - De wereldwinkel Serooskerke heeft zaterdagochtend haar deuren laten openen door burge meester mevrouw G. W. van Mont- frans-Hartman van Veere. De winkel is gevestigd in de bestuurskamer van het Jeugdhonk aan de Oostkapelse weg. Het is de vijfde wereldwinkel op Walcheren. De winkel verkoopt produkten uit de Derde-Wereld-landen. ,,De prijzen van VLISSINGEN - Het team van De Stoof 1 moest zich in de le klas zaal voetbal tevreden stellen met een 5-5 gelijkspel tegen het laagst geplaatste Uiterton 1. Concurrent J. rukte op naar de tweede plaats op de ranglijst door een 8-4 zege op Ver. Spaarbank 1. Westkapelle 1 gaf de ploeg van Pro vincie Zeeland een lesje in zaalvoet ballen en versloeg laatstgenoemde ploeg met 7-0. 3e klas: Door de 8-5 overwinning op RCS 1 blijft Hoechst Boys 1 koploper in deze klasse. Windhoek 1 had het niet gemakkelijk tegen het veel lager ge klasseerde team van Haven van Vlis singen 2, het werd een benauwde 3-2 zege. Westkapelle 2 liet duidelijk zien.d at zij ook nog behoren tot de kanshebbers voor de bovenste plaats, het versloeg SSVW 1 met 9-2. Twee kostbare winstpunten haalde Vanuus 1 binnen door een kleine maar zeer nuttige 1-0 overwinning op THC 1. BVC 2 wacht nog steeds op zijn eerste winstpunt in deze competitie, het ver loor nu met 5-1 van VAW 2. 4e klas A: Een kleine zege kon Pechi- ney 1 noteren in zijn boeken, het ver sloeg DVV 2 met 2-1. 4e klas B: De ploeg van de Zeeuwse Ruiter 2 blijft nog steeds ongeslagen, het won met ruime cijfers (7-2) van Vanuus 2. GVBK 2 tweede op de rang lijst won met 4-3 van PZEM 4. Schinkel Assurantie 3 haalde de volle winst bin nen door het zwakke team van CGP te verslaan met 6-2. TCV 2 blijft medespe len voor de bezetting van de bovenste plaats, er werd met 7-3 gewonnen van Westkapelle 3. Wedstrijdprogramma: Sporthal Zeevaart school, woensdag19.30 uur: VPS 1-DVV 1 20.10 uur: Schinkel Ass 2- VAW 1; 20.50 uur: Van Ruiten Fruit 2-Haven van Vlissingen 1; 21.30 uur: Delphi 2-Toma 3; 22.10 uur: BW 1-FC Total. Sporthal Souburg, donderdag, 18.45 uur: DVV 2-VPS 219.25 uur: Roovers Sport 2-Mento20.05 uur: PZEM 3-Uiterton 2; 20.45 uur: Pechiney-Delphi 3; 21.25 uur: De Zeeuwse Ruiter-PZEM 4; 22.05 uur: TCV 2-Vanuus 2. Sporthal Baskensburg Vlissin gen, vrijdag 20.15 uur: CGP-VAW 3; 20.55 uur: Westkapelle 2-Schinkel Ass 321.35 uur: De Zeeuwse Ruiter-Vanuus 1; 22.15 uur: Mento-De Stoof. MIDDELBURG/GOES In de over gangsklas zaalvoetbal regio Walche- ren7Beveland is Draadkrabbers enke le plaatsen gestegen op de ranglijst dankzij een 5-1 overwinning op Raja Wali. 's Heer Arendskerke boekte een 4-2 winst op De Pantalon. De Beve- landse formatie klom door die zege eveneens enkele plaatsen in de rang schikking. De koplopers waren vrij. De stand: 1 Van Ruiten Fruit 6-12, 2 PZEM 6-9, 3 Welsinge 7-9, 4 Raja Wali 8-8, 5 's-Heer Arendskerke 7-8,6 Roovers Sport 5-7,7 Mid delburg 7-7, 8 Draadkrabbers 8-7, 9 De Pan talon 7-5,10 TCV 6-3,11 De Belt 5-2,12 Toma 6-1. Het wedstrijdprogramma, vandaag tmaan dag 7 november), sporthal Goes: 20.20 uur 's-Heer Arendskerke - Draadkrabbers woensdag 9 november, sporthal Baskens burg, Vlissingen: 18.30 uur Van Ruiten Fruit - PZEM, 19.25 uur Taxicentrale Vlissingen - Roovers Sport, 20.20 uur Toma - De Belt vrijdag 11 november, sporthal Kruitmolen, Middelburg: 19.50 uur Middelburg - De Pan talon. Burgerlijke stand VLISSINGEN Geboren: Kevin Hollander; Arno A. P. Lugtenburg; Nathalie T. du Crocq; An- gelo M. R. van der Welle; Souhaila Bahri; Stefanie Vergouwe; Tessa Leer; Irma C. Verhulst; Siddhartha W. Par ker; Irina Davidse; Willem M. Blaasse; Claudia Stroo; Monique Koene; Daisy Verkerk; Jaimy Jasperse; Michael Adriaansens; Ralph Bomer; Jessica C. de Bree; Lotte E. Walraad. Getrouwd: C. J. van 't Noordende, 54 jr. en J. van der Werf, 59 jr.; L. Klijn, 31 jr. en J. M. M. Capello, 26 jr.; C. del T. Robles Rojas, 33 jr. en P. Schipper, 41 jr.; J. M. Deelen, 28 jr. en A. M. Mat- thijs, 23 jr.; P. van de Vreugde, 23 jr. en B. Schreurs, 22 jr.; P. de Rijke, 26 jr. en E. J. M. van Moort, 22 jr. Overleden: P. Machielse, 89 jr.; F. T. Lawson, 74 jr.; J. J. America, 74 jr.; W. Deurwaarder geb. van der Maas, 94 jr.; G. H. Michel, 74 jr.; P. Verhage, 89 jr. de produkten liggen doorgaans iets hoger dan in de supermarkt. Maar om de concurrentie is de winkel niet opge richt," zei Jo den Herder in zijn ope ningstoespraak. Hij is voorzitter van de werkgroep Wereldwinkel Seroos kerke. Den Herder: ..De belangrijkste taak is voorlichting geven over de situatie in de Derde Wereld. Die is wel te vergelij ken met de situatie in Nederland in de jaren dertig, toen armoede troef was. Dat willen wij hier niet meer en ook niet in de derde wereld. Om dat te be reiken hebben we deze winkel opge richt", besloot Den Herder. Het geld voor de oprichting van de winkel, drieduizend gulden, is ge schonken door de zendingscommiss- sies van de gereformeerde en hérvorm- de kerk. De werkgroep die de winkel beheert bestaat uit twintig vrijwilli gers. De winkel is alleen zaterdags ge opend van 9.30 uur tot 12.00 uur. MIDDELBURG - Tijdens het jubi leumfeest van de 40-jarige hengel sportvereniging 'Middelburg', zater dagavond in de Concert- en Gehoor zaal in Middelburg, is een aantal le den onderscheiden voor hun verdien sten voor de club in de afgelopen veer tig jaar. Oprichter en eerste verenigingsvoor zitter W. C. Kunst werd benoemd tot erelid. Hij kreeg daarbij, evenals J. A. van Loon die al eerder tot erelid werd uitgeroepen, de bijbehorende oorkon de uitgereikt door voorzitter L. van Straten. Van Straten had zelf eerder een onderscheiding gekregen voor zijn 15-jarig voorzitterschap van de Mid delburgse hengelaars. Tot lid van verdienste werden voorts benoemd de heren W. Swigtman, F. Minderhoud, L. Hubregtse (vanaf het begin in 1948 lid), J. A. Koning, P. Steu- tel (25 jaar bestuurslid) en P. J. Wolf. Ook de leden van verdienste kregen een oorkonde uitgereikt. 's Middags was er eveneens in de Con certzaal een receptie. Namens de leden kreeg het bestuur een grote feesttaart aangeboden, die vervolgens werd ge schonken aan de verpleeginrichting Ipenoord in Oostkapelle. Een delega tie van 'De Elf Apostelen', een bevrien de visclub uit het Engelse Folkestone, bood de jubilerende hengelsportver eniging 'de Apostel-cup' aan. De hengelsportvereniging Middelburg heeft voor het eerst in veertig jaar een eigen voorzittershamer. Tijdens de feestavond werd dit kleinood op ludie ke wijze aangeboden door een paalvis- ser die een grote vis binnenhaalde. Uit de 'ingewanden' van de vis haalde voorzitter Van Straten de hamer te voorschijn. Voorts werden tijdens het feest de prij zen uitgereikt van de jubileum viswed strijd en kon er worden gedanst op de muziek van 'Johnny en de Sukkels' en 'Stardust'. VEERE - Met de reconstructie van het kruispunt op de Dorpsdijk in Vrouwenpolder wordt na het zomer seizoen volgend jaar begonnen en het werk moet vóór het zomerseizoen in 1990 klaar zijn. Dat is althans het stre ven. Maar een definitieve oplossing voor de verkeersoverlast op de Dorps dijk zal nog lang op zich laten wach ten, vrezen b en w van Veere. Zij uitten die bezorgdheid in de be leidsnota voor 1989, die hoort bij de be groting voor volgend jaar. De proble men worden veroorzaakt door het vele verkeer dat via de Oosterscheldeke- ring en de Veersegatdam op het be wuste kruispunt terechtkomt. Al diverse keren heeft Veere er bij Rijkswaterstaat op aangedrongen zo snel mogelijk het weggedeelte tussen de damaanzet en het kruispunt Dorps- dijk/Vrouwenpolderseweg (rijksweg 57) aan te pakken en een parallelweg aan te leggen, maar tot nu toe zonder resultaat. „Zolang het op de Veerse- dam aansluitende wegvak niet is gere construeerd en we ook niet weten wan neer en hoe dit gebeurt, blijft het on mogelijk een definitief verkeersplan voor Vrouwenpolder en omgeving op te stellen en uit te voeren", verzuchtte het college. groei van de eigen bevolking. Het door de provincie vastgestelde (planolo gisch) maximum van veertien wonin gen per jaar is te laag om aan de vraag naar woningen te voldoen. Wél duidelijkheid is er over de aanleg van de eerste fase van een parkeerter rein (tachtig parkeerplaatsen) in de gedempte haven van Veere. Dit werk moet vóór Pinksteren 1989 gereali seerd zijn. De raad kan binnenkort een voorstel daarover tegemoet zien. B en w nodigen de raad uit 'mee te den ken' over de busverbindingen door de kernen Veere en Serooskerke. Die ver bindingen zijn goed en noodzakelijk, maar ze veroorzaken ook veel overlast in de vorm van lawaai en trillingen. De straten die de bus gebruikt kunnen in Veere niet worden geasfalteerd vanwe ge het monumentale karakter en in Se rooskerke evenmin omdat er kabels en leidingen onder de weg liggen. Het Veerse college gaat daarom praten met de busmaatschappij ZWN over het gebruik van materiaal dat zo wei nig mogelijk hinder veroorzaakt en er wordt een beroep op de ZWN gedaan om de snelheden binnen de bebouwde kom zoveel mogelijk te beperken. B en w betreuren het dat de woning bouw in de gemeente beperkt moet worden tot mensen die economisch of sociaal gebonden zijn en dat de capaci teit van de bestemmingsplannen moet worden afgestemd op de natuurlijke Het Veerse college vindt het jammer dat er - bij voorbaat - al zoveel onrust is ontstaan over geruchten dat het zwembad in Serooskerke zou worden gesloten. De sluiting is een aanbeve ling van Bureau Terp dat een econo misch onderzoek in de gemeente Vee re heeft verricht. Het zwembad is 22 jaar oud en hard aan renovatie toe. Ie der jaar is er een exploitatietekort, dat voor 1989 wordt geraamd op ruim tachtig mille. B en w willen nu eerst dat de dienst ge meentewerken samen met een des kundig bureau het zwembad onder de loep neemt, waarbij het uitgangspunt is dat het zwembad - in de huidige vorm - moet blijven. „Wij zijn van me ning dat het op dit moment onverant woord is om besluiten te nemen over het al dan niet handhaven van het zwembad of om in deze fase verwach tingen te wekken c.q. (onterechte) te leurstellingen te veroorzaken". B en w hebben ook enkele voornemens op een rijtje gezet die volgend jaar moeten worden uitgewerkt zoals: de herinrichting van parkeerterrein bij De Zandput in verband met de bouw van een nieuw postkantoor: herinrich ting van de Kerkring in Serooskerke; uitbreiding van de trainingsaccomo- datie van sportpark Noordhout in Se rooskerke; groot onderhoud aan de voormalige stadshaven; eigen acco- modatie voor schietvereniging 'De Treffers' en verdere reconstructie van de zeemuren en de Torenwal. Het vullen van de post voor onvoorzie ne uitgaven vormt een probleem op zich. Die bevat f 9.709,- en dat is veel te weinig voor een gemeente als Veere. Vijftig mille is het minimum. Daarom stellen b en w voor de afvalstoffenhef fing te verhogen met 12,5 procent, de legestarieven met 10 procent en de be grafenisrechten met verschillende procenten (dit percentage is afhanke lijk van de leeftijd van de overledene en van de vraag of het al dan niet om een familiegraf gaat). In totaal leveren de verhogingen veertig mille op, zodat de post onvoorzien straks is gevuld met precies f 49.709, -. Begroting en beleidsnota worden be handeld in twee zittingen: 23 novem ber vanaf drie uur en 24 november vanaf twee uur. MIDDELBURG/GOES - In de hoofd klas zaalvoetbal regio Walcheren/Be veland heeft Schinkel Assurantiën drie punten voorsprong genomen op concurrent Feesthuis dank zij een 6-3 overwinning op EI Torro. De positié aan de kop van de ranglijst is overi gens wat vertekend omdat de Feest huisploeg een wedstrijd minder heeft gespeeld dan de koploper. Het team van Brammetje Dump is een plaatsje in de rangschikking opge klommen door een 6-5 \yinst op Parbo. Maric liep in Goes een verpletterende 16-4 verlies op tegen Heinkenszand. De grote nederlaag van de Middelbur gers was voornamelijk te wijten aan het feit dat de ploeg zonder wisselspe lers moest opereren. De wedstrijden in Goes waren de enige competitiewed strijden van deze week. In verband met het optreden van het Zeeuws team - woensdag in Vlissingen - ston den er voor die dag geen andere hoofd- klaswedstrijden op het programma. El Torro - Schinkel Assurantiën 3- 6: Schinkel kwam al vrij snel op een 3-0 voorsprong door doelpunten van Ge rard en Dennis (2x) de Nooijer. Tom Huiskens bracht El Torro terug naar 3-1. Angelo Ludema schoot Schinkel naar een 4-1 ruststand. Door Ronnie Proos kwam El Torro terug tot 4-2 voordat Dennis de Nooijer en Gert-Jan Bouterse en 6-2 van maakten. Ricardo de Marco maakte er nog 6-3 van, maar verder kwamen de Goesenaren niet meer. Heinkenszand - Maric 16-4: Maric was zonder wisselspelers naar Goes geko men. Aanvankelijk kon de schade nog beperkt worden gehouden, maar naar mate de wedstrijd vorderde kreeg Heinkenszand steeds meer kansen en die werden veelvuldig benut. Carlos de Jonge schoot zes keer raak en Jan- Kees de Jonge maakte vijf doelpun ten. Leo Boonman wist drie keer de Maric-keeper te passeren en Eduard de Schipper en Ronald de Jonge maakten de zestien compleet. Edwin de Graaf (3x) en René Schreuder schoten voor Maric raak. Parbo - Brammetje Dump 5-6: De par tijen waren goed aan elkaar gewaagd. In een gelijkopgaande strijd werd er over en weer gescoord. Brammetje Dump deed dat net een keer meer dan de tegenstander en kon de punten mee naar Middelburg nemen. De Dumper treffers waren van Hans Carol (2x), Kees Vreeke (2x), Wim Dekker en Leo Leeuwesteijn. De stand:«l Schinkel Assurantiën 9-16, 2 Feesthuis Goes 8-13,3 Sport Stijl Sinke 7-12, 4 Heinkenszand 8-10, 5 El Torro 7-9,6 Bram metje Dump 9-7, 7 Maric 7-6, 8 Jong Ambon 7-6, 9 Warme Bakker Grent 7-5, 10 VW Audi Poppe 7-3,11 Parbo 7-2,12 Delphi 7-1. Het wedstrijdprogramma, woensdag 9 no vember, sporthal Baskensburg, Vlissingen: 21.15 uur Delphi - VW Audi Poppe, 22.10 uur Sport Stijl Sinke - Warme Bakker Grent; sporthal Goes: 21.30 uur Feesthuis Goes - Brammetje Dump, 22.25 uur Parbo - Maric sporthal Nassaulaan, Middelburg: 22.10 uur Jong Ambon - El Torro. ling Middélburg en omstreken van Nederlandse Bond van Plattelan vrouwen houdt morgen, dinsdag 8 vember, een 'doemiddag' in gebc De Schakel aan het Bachtensteeni Middelburg. Van verschillende mi rialen worden er allerlei voorwer; gemaakt met betrekking tot i terklaas en kerst. Naald en sch moet door de deelnemers zelf won meegebracht. De bijeenkomst beg om half twee. GRIJPSKERKE - Door het onthullen van een nieuw vignet van de school werd vrijdagmiddag de Bergpad- school in Grijpskerke heropend. Na een verbouwing is de onderbouw van de school, die gehuisvest was in het Zonnehoekje, bij de Bergpadschool ingetrokken. Nu zijn alle ongeveer honderd kinderen van de christelijke basisschool in één gebouw onderge bracht. De afgelopen weken hebben alle kin deren van de school een ontwerp ge maakt voor een nieuw vignet. Het win nende vignet van Annemarie Cevaal staat afgedrukt op een T-shirt, dat alle leerlingen ter gelegenheid van de hero pening ontvingen. Het vignet is door mevrouw Alie Kam- meraat, vakleerkracht handwerken, in patchwork gemaakt. Dit werkstuk werd als openingshandeling onthuld door de oudste en de jongste leerling: Franciska Dingemanse en Sander Wondergem. Door de hal iets te verkleinen kon een speellokaal worden gerealiseerd met een gymnastiekvloer. Een ander lo kaal is geschikt gemaakt als speel werklokaal voor de onderbouw. Tijdens de officiële heropening kon de voorzitter van het bestuur, heer A. Ma- ris, vele belangstellenden verwelko men. Burgemeester mr B. J. van Put ten van Mariekerke was de eerste die het bestuur, het team en de leerlingen complimenteerde met het nieuwe ge bouw. In zijn toespraak ging de hij te vens in op de financiële kant van de zaak en het nog niet afgeschreven, in middels leegstaande, gebouw van 't Zonnehoekje. Aansluitend konden de genodigden de nieuwe lokalen bekijken alsmede een fototentoonstelling, die in de hal was ondergebracht, Deze bracht het 'schoolgebeuren' van de afgelopen ja ren in beeld. bouw van de Vlissingse rijksschol! gemeenschap Scheldemond aan Brouwenaarstraat wordt zondag november een koffieconcert geh( den. Het Zeeuws Koperkwartet brer een gevarieerd programma n werken van Bach, Ramsoe, Beetl ven, Berger en Scott Joplin. Hetci eert begint om 11.30 uur. Bij aankomst van de brandweer bij het oude sluizencomplex in Hansweert sloegen de vlammen in het voormalige doua nekantoor al naar buiten. HANSWEERT - Een voormalig on derkomen van de douane op het oude sluizencomplex in Hansweert is zon dag aan het eind van de middag vrij wel uitgebrand. Het vuur is waar schijnlijk aangestoken door spelende kinderen. Financiële schade is er nau welijks omdat het pand binnenkort zou worden gesloopt. Zoals gebruikelijk bij branden in Hansweert rukte de brandweer van Kruiningen met twee bluseenheden uit. Voor het eerst kon daarbij gebruik worden gemaakt van de route over het nieuwe sluizencomplex. Rijkswater- staat heeft een dag of tien geleden la ten weten dat de brandweer in voorko mende gevallen over de sluizen mag rijden. Die zijn normaal niet voor au toverkeer toegankelijk. De Kruiningse brandweer was van plan vandaag (maandag) tijdens de wekelijkse oefen avond het nieuwe traject te verken nen. De brand zondagmiddag schoof die verkenningstocht één dag naar vo ren. 1 fietstas, groen kunstleer, inh. zwemspu en regenpak; 1 gouden damesschakeli band; 1 boekje Nederlanders in Ned. I» cadeauverpakking; 1 zilveren ring mei scriptie; 1 herenhandschoen, linker, a glacée; 1 bankbiljet van 10,-; 1 slem tuitje, grijs met 2 sleutels; 1 verlengk voor aanhangwagen; 1 kinderstep, roo huissleutels en Toyota-hanger; 1 pad dersriem, lichtbruin met mes; 1 jaarabo mentskaart Stadsstreekvervoer; 1 re broek, grijs; 1 kinderregenjas; 1 lichtb sleuteletui met 2 sleutels; 1 speelgoed (wasbeer); 1 bankbiljet van 25,-; ldraa re radio, kleur, rood; 1 knipportemoi bruin met inhoud; 1 portemonnee, li bruin met inhoud; 1 dubbele sleutelring 3 sleutels en flesopener; 1 bruine ham met inhoud; 1 beige portefeuille mei houd; 1 portemonnee met sleutels; 1 kin schoentje, donkerblauw; 1 sleuteha; Gorters met 2 sleuteltjes; 1 zilveren ki: rarmbandje met naamplaatje. Dieren; 1 kiet, blauw (part.); 1 kater, zwart, pli mnd. ging Sint Laurens houdt vanavc (maandag) een bijeenkomst overl (welzijns)beleid voor de kleinere li nen - en in het bijzonder Sint Lauri - van de gemeente Middelburg. aantal beleidspunten zal worden t Kinderen van de Bergpadschool in Grijpskerke in hun nieuwe schoolshirt. Vooraan de oudste en jongste leerling naast ,enyoor*js is het mogelijk! bIJcclgt Van geaacmen te wisselen, ue d»u begint om 20 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 6