PZC Officiële instanties benaderd met klachten buurtbewoners Notenbalkenbrij dol in beeld gebracht streek HOEZO GEEN WERK? POLAR RockWatch van de REE 63. Modijefsky" havenwerkers: Auto's beschadigd in Aardenburg Goese cantorij te beluisteren op Radio 5 werk(t) voor u OVERLEG OVER MIDDELBURG-ZUID ZATERDAG 22 OKTOBER 1988 Slecht imago Standaardschutting ARNEMUIDEN NCVB - De afdeling Arnemuiden van de NCVB houdt dinsdag een gourmet avond in verenigingsgebouw De Arne. Er zijn tijdens de bijeenkomst enkele voordrachten van proza en poezië. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. gastvrouwen - schoonmakers - elektromonteurs - produktiemedewerkers MIDDELBURG Plattelandsvrouwen - De afde ling Middelburg van de Bond van Plat telandsvrouwen en de afdeling Wal cheren van de Christelijke Platte landsvrouwenbond houden dinsdag een gezamenlijke modeshow. Een mo dehuis, een schoenenzaak en een kap salon uit Arnemuiden werken aan de show mee. De show begint om 17.45 uur in de Ontmoetingskerk aan de Oosterscheldestraat. VLISSINGEN Droogbloemen Buurthuis De Paraplu in de Vlissingse wijk Paau- wenburg begint donderdag 3 novem ber met een cursus 'werken met droog bloemen' voor zowel beginners als gevorderden. De cursusduur is vier we ken en de lestijden zijn van 13.45 tot 15.30 uur. NCVB De afdeling Lammerenburg van de NCVB houdt donderdag de maandelijkse vergadering in de Mar- nixschool in Vlissingen. Mevrouw Van Oerle uit Breda zal dan het een en an der vertellen over de Nierstichting in Nederland. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. Artsen Tandarts: Dierenartsen: Apotheken: Wijkverpleegkundigen: Verloskundige een aanbouwsysteem van massief grenen met onbegrensde mogelijkheden. Walstraat 54, Vlissingen Het Zwitserse horloge uit graniet. Juweliers VLISSINGEN Nieuw-Apostolische Kerk. w,.J burg (Westerbaan) 9.30 en 16, wol dag 20 dienst. Leger des Heils. Middelburg io e| mevr. De Heer; Vlissingen 10 kl Bijl. Anglicaanse Kerk. Vlissingen-J (kapel zeemanshuis Scheldepol 10.30 Morning Prayer, 19.30 Holy Coj munion. Zevendedags-Adventisten (zaterd I Vlissingen (Het Anker) 9.15 ds. J Kamp; Middelburg (Doopsgezil Kerk) 11 ds. v. d. Kamp. Baptisten Gemeente. Middelburg fj pel Bree 8) 10 ds. Ezinga. Pinkstergemeente. Vlissingen 14.31 woensd. 19.30 dienst. Evangelie Gemeente. Middelburg I Wijngaard, LTS) 9.30 dienst i.s.m. 11 Fund. Volle Evangelie Gemeente. Vlissinl (Filadelfia, Vrouwenstraat 5) 9.451 menkomst; Berea (Westerbaan 16| samenkomst; Arnemuiden (geb. manuel/De Krab) (Westdijkstraat I 10 dienst. Gereformeerde Gemeente in Ne land. Middelburg: Westerkerk 9.3oj en 18.30 dienst. Arnemuiden 9.30, 14 en 19 leesdien Vrije Evangelische Gemeente. wJ kapelle 9.30 dhr. Lok. De kerk van Jezus Christus van Heiligen der Laatste Dagen. Vlisi gen (Badhuisstr. 161) 10 dienst. Evang. Baptistengemeente. Midq burg (Damplein 12) 10 dhr. Makkiiü Volle Evangelie Bethel Kerk. Midd burg (geb. 't Zand) 16 dienst. Zondag 23 oktober '88 Nederlands Hervormde Kerk. Aagte- kerke 10 drs. v. d. Ploeg, 19 ds. Kers- sen. Arnemuiden 9.30 en 15 ds. Ruijg- rok. Biggekerke 9 ds. Simons. Dom burg 10 ds. de Boer, 19 mevr. Spaans. Grijpskerke 10 ds. de Boon, 14.30 ds. Jobsen. Kleverskerke 11 mevr. Spaan. Koudekerke 9 en 10.30 ds. de Jong. Me- liskerke 10.15 ds. Simons. Middel burg: Oostkerk 9.30 ds. v. Hoek, 11 ds. Droogers, 18.30 ds. De Rijke; Nieuwe Kerk 10 ds. Fox; Thomaskapel 9.30 ds. Den Engelse; Koorkerk 10 ds. Van Bork; Ontmoetingskerk 10 ds. Else- man; Engelse Kerk 19 ds. Elseman; Nieuw- en Sint Joosland 10.30 ds. v. Oostende; Oostkapelle 10 ds. Kuin; Oost-Souburg: (Kanaalstraat) 9.30 ds. Westerneng; Oranjeplein 9.30 ds. Klijnsma, 19 dhr. Heemskerk; Rit- them 9 ds. v. Oostende; Serooskerke 10 dhr. Lagendijk, 19 ds. Bregman; Sint-Laurens 10.30 ds. Meijer; Veere 9.30 mevr. Spaans; Vlissingen: Sint- Jacobskerk 10 ds. De Boer, 17 dhr. Me- su; Johanneskerk 9.30 ds. Rothfusz; BethesdaiSint-Joseph 10 ds. Joosse; verpleeghuis Der Boede ds. Coppool- se; Open Hof 9.30 ds. Kalksma; De Schaapskooi 9.30 ds. De Nooij; Vrou wenpolder 9.30 ds. v. Maurik; Westka- pelle 9.30 ds. Smit, 19 mevr. ds. De Boon; Zoutelande 9.30 ds. Nauta. Gereformeerde Kerk. Arnemuiden 9.30 en 14.30 ds. Mink; Domburg 10 ds. Mol, 19 ds. mevr. Spaans; Gapinge 10 ds. Lorier, 14.30 ds. Feddema; Grijps kerke 10 dhr. Jobsen; Koudekerke 9.30 en 17 ds. Wijnands; Meliskerke 10 en 14.30 ds. Bouwer; Middelburg: Hof- pleinkerk 9.30 ds. IJkel, 14.30 ds. Pau- lus; Getuigeniskerk 9.30 ds. v. d. Berg, 17 ds. IJkel; De Hoeksteen 9.30 ds. Paulus, 17 ds. v. d. Berg; Oostkapelle 10 en 17 ds. Schout; Serooskerke 10 ds. De Craene, 17 ds. Mink; Sint-Laurens 10 ds. Melse, 17 drs. Westerneng; Veere 9.30 mevr. Spaans; Vlissingen: Petrus- kerk 9.30 ds. Groenenveld, 17 ds. de Nooij; Open Hof 9.30 ds. Kalksma; De Schaapskooi 9.30 ds. De Nooij; Vrou wenpolder 10 dhr. Hondius, 14.30 ds. De Nooij; Westkapelle 9.30 dienst, 14.30 ds. Mol. Gereformeerde Gemeente. Aagteker- ke 9.30,14 en 19 leesdienst; Meliskerke .9.30 en 14.30 ds. v. Ruitenburg; Mid delburg-Centrum 9.30,14 en 18.30 dhr. De Leeuw, woensd. 19.30 dhr. Melis; Middelburg-Zuid 9.30 en 14 leesdienst, 19 ds. v. Ruitenburg; Oostkapelle 10 en 15 ds. Harinck; Vlissingen 9.30 en 16 ds. Vreugdenhil; Westkapelle 9.30, 14 en 18.30 leesdienst, woensd. 19.30 ds. Weststrate; Zoutelande 9.30 en 14.30 leesdienst, woensd. 19.30 dhr. De Leeuw. Nederlands Gereformeerde Kerk. Middelburg (Engelse Kerk) 9.30 ds. Brands, 17 dhr. Riemen. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Souburg en Vlissingen (De Lannoy- straat) 9.30 en 16.30 ds. Zomer; Vrou wenpolder 9 ds. Kuiper, 14.30 lees dienst. Christelijk-Gereformeerde Kerk. Mid delburg 9.30 en 16.30 ds. De Bruijne; Vlissingen 9.30 en 17 ds. Brons. Vereniging van Vrijzinnig Hervorm den en Remonstranten. Middelburg (Koorkerk) 10 ds. v. Borg. Evangelisch-Lutherse Gemeente. Mid delburg 10 drs. Van Klaveren. Doopsgezinde Gemeente. Middelburg 10 ds. Postema. Hersteld Apost. Zendingsgemeente. Vlissingen (Bakkersgang) 10 en 16.30 dienst. Geredja Kristen Maluku Selatan di Belanda. Oost-Souburg 13 dhr. Latu- heru; Koudekerke 11.45 dhr. Latuhe- ru. MIDDELBURG - De resultaten van de welzijnsenquète in Middelburg- Zuid onder bewoners van Radenhove, Poortershove, een gedeelte van de Rentmeesterlaan en een gedeelte van de Spinhuisweg, zijn onlangs over handigd aan betrokken instanties. De werkgroep van het wijkwelzijnsover- leg, die de enquête gehouden heeft, heeft de indruk dat de klachten van bewoners zeker zijn opgepikt. Inmiddels zijn over de uitkomsten van het enkele maanden geleden gehou den onderzoek, gesprekken gevoerd met de woningbouwvereniging en met een vertegenwoordiging van de ge meente. „In het algemeen vonden wij het overleg positief', zegt werkgroep lid Cees Rozemond. „Er werd werke lijk naar de klachten geluisterd en waar mogelijk werd toegezegd, dat er wat gedaan zou worden. Het is alleen jammer, datje er eerst zo de nadruk op moet leggen, voor dergelijke zaken op gepikt worden." Geklaagd werd onder meer over rom mel op straat en bij huizen, over ge vaarlijke verkeerssituaties, vieze don kere brandgangen, gebrek aan speel- gelegenheid, slecht onderhoud van straten en groenvoorzieningen en slechte staat van huizen. Er bestond een algemene indruk van achteruit gang van de wijk. De woningbouwvereniging heeft nu toezeggingen gedaan om onder meer onderzoek naar bestrijding van vocht in schuurtjes te doen. In de brandgan gen kunnen mogelijk extra afvoer- putjes worden gemaakt om waterover last tegen te gaan. De vraag is nog of dat een taak van de gemeente of van de woningbouwvereniging is. Tegen gehorigheid van de huizen is niets te doen, dat heeft te maken met de con structie van de oudere woningen. Het aanbrengen van extra muren zou te veel kosten. den gezet, zodat voorkomen wordt dat overhangend groen de gangen vol ledig blokkeert en het aanzien beter wordt. Bij die plannen moeten nog wel de kosten opgesteld worden. De gemeentevertegenwoordigers kon den minder concrete toezeggingen doen dan de woningbouwvereniging, maar beloofd werd in ieder geval aan dacht aan zaken als verkeersveilig heid en gebrek aan verlichting in brandgangen te besteden. Verkeers- remmende maatregelen zijn in veel straten niet mogelijk, omdat er ook bussen doorkomen, die niet bestand zijn tegen bijvoorbeeld verkeersdrem pels. Het middenterrein van Radenho ve en Poortershove wordt opgeknapt en opnieuw ingeplant. Aan de klachten over stankoverlast bij bepaalde weertypen is weinig te doen. De oorzaak is wel bekend, maar het kost een hoop geld om de riolering aan te passen en dat is voorlopig niet voor handen kreeg de werkgroep te horen. Voor de 'hoven' is verder door de ge meente en woningbouwvereniging sa men zoals gemeld al eerder een aantal verbeteringsplannen ontworpen. Dit heeft ook te maken met de klachten die vanuit het wijkwelzijnsoverleg toen al werden overgebracht. De enquête werd gehouden vanwege de steeds harder in allerlei kringen uit gesproken veronderstelling dat de wijk - en met name het onderzochte deel - 'achteruit' ging. Die indruk is door de enquête wel bevestigd, maar aan de andere kant bleken ook heel veel mensen erg gehecht aan hun wo ning en woonde men toch al langere tijd best plezierig in Middelburg-Zuid. der nog eens de nadruk gelegd op sfeerverbeteringen, waar de bewoners zelf veel aan kunnen doen, zoals het onderhoud van tuinen. De werkgroep van het wijkwelzijns overleg, die bezig geweest is met,het onderzoek naar het woon- en leefkli maat in de buurt, is tevreden over de resultaten tot nu toe. De groep is zeker van plan een oogje in het zeil te blijven houden. Over de klachten rond het ge brek en de slechte staat van speelvoor- zieningen in de wijk komt nog een apart rapport van een andere werk groep. Gedacht wordt verder aan meerdere buurtonderzoeken in bijvoorbeeld de Edelstenenbuurt of de oudere gedeel ten van Dauwendaele. Daarvoor moe ten dan wel weer vrijwillige mede werkers worden gevonden. De zaak staat op de agenda van het komende wijkwelzijnsoverleg, dat woensdag 26 oktober vanaf 19.30 uur in de Roo- zenburchschool wordt gehouden. Ook het buurtonderzoek in de Magistraat- wijk komt aan de orde. „Dat gegeven is een extra reden om wat te doen aan het slechte imago en om goed te luisteren naar wat de men sen op te merken hebben. Je moet een idee van: 'Nou ja, er is toch niets meer aan te doen, laten we maar verhui zen', zien te voorkomen", zegt een an der werkgroeplid. Karst Dijkstra. Groepen buurtbewoners werden daar om ook zelf via buurtbijeenkomsten bij de enquête betrokken. Er bestond zeker bereidheid zelf een handje toe te steken. In sommige gevallen is dat ook al gebeurd. Een Turkse familie uit Ra denhove heeft het initatief genomen om een bewonersgroep bij elkaar te roepen, die onder meer de brandgan gen heeft schoongemaakt. De groep komt nu nog regelmatig bij elkaar. Via voorlichting door zowel de instan ties als de wijkorganisaties wordt ver- AARDENBURG - Bij een aanrijd op de Peursenstraat in Aardenbj zijn donderdagmiddag omstrei kwart over drie twee personenauf beschadigd. De auto bestuurd door N. V. uit Mal gem reed in de richting van de Dra brugseweg. Hij stopte op de kruisij maar dat werd te laat gezien door D uit Maldegem die achter hem in auto Een aanrijding was het gevoj GOES - De Maria Magdalenacantorij uit Goes is zondagavond te beluiste ren in een uitzending van de IKON op Radio 5. De opnamen werden 15 okto ber gemaakt in de Domkerk in Utrecht, waar het koor werken uit voerde die waren geschreven in het kader van een compositiewedstrijd. Aan het concert werkten mee de so praan Karin van de Poel en de bas Kees Jan de Koning. Het grote Dom- orgel werd bespeeld door de Zeeuwse organist Jan Hage. Het geheel stond onder leiding van Kees van Eersel uit Kloetinge, die tevens zitting had in de jury. Het ligt in de bedoeling de betref fende composities zondag 20 novem ber ook ten gehore te brengen in de Grote Kerk in Goes. De radio-uitzen ding duurt zondag van 18.10 tot 18.40 uur. gaat het oók om de outfit: domme Miss Holland-dress of suikerzoete witte jurkjes. En door alles heen een heel subtiele, nergens op vast te pinnen, onderkoelde .overkill aan show-element. Onderwerp van de songs is bijna al tijd de romantische liefde. (Er zijn uitzonderingen, waarover straks.) Niet alleen door de manier van brengen wordt die bespot, ook in een aantal kleine sketches wordt de liefde op de hak genomen. Vijand no. 1 van de liefde -de egotripperij- viert feest in de opsommingen van alle goede eigenschappen van de meisjes. Dat zijn er vele. Dat geeft ruimte voor no. 2: het minderwaar digheidscomplex, voor no. 3: de ja- louzie en die op zijn beurt voor no. 4: overspel. Ze zijn niet allemaal even pakkend, die sketches. De tanen- de-liefde-en-dus-verliefd-op-een- ander-confrontatie viel echter op: in duo werd de slachtoffer-helft van het gesprek vertolkt. Wie ooit wel eens een crisis heeft meegemaakt kon de rest erbij dromen. Veel zelf voldaanheid verder, maar ook eer lijkheid: "Ik ben blij dat ik geen verkering met mezelf heb." Zoals eerder gezegd, de zang van de meisjes was uitstekend. Er waren enkele zeer fraaie close-harmony nummers en een paar heel mooie songs, die ik alleen als blues-jazzy kan omschrijven. Die waren uiter aard niet romantisch maar erg wee moedig: "There's a moon over Burban Street" en het bijna hart verscheurende "I'll sell my soul for total control (over you)". Net als je er helemaal inzit en met bloe dend hart meeleeft, breekt het num mer af en gaat de beklagenswaardi ge zangeres (ditmaal Carolina Mout) verder over haar laag, voor- af-bedacht overspelletje. Schitte rende anti-climax. Er was -met de muziek op band op genomen en met draagbare, heel se xy gebruikte microfoons- natuur lijk veel techniek achter het pro gramma. Maar moet het dan altijd zo hard en scherp uit de luidspre kers komen? En het brengt mij op een boze, bange gedachte. Het zal toch niet allemaal play-back ge weest zijn? Dat zou pas echt goed zijn: de muziekliefhebber totaal bij de neus genomen. MIDDELBURG, STADSSCHOUW BURG 'Stuck with a fantasy', komisch muziek programma van De Meisjes Carolina Mout, Suzanne Venneker, Paulette Wil- lemse en Saskia van Zutphen). Arrange menten van Willem Ennes. Plannen zijn er om enkele garages te slopen en zo de brandgangen beter toegankelijk te maken. Mogelijk kun nen er ook vanuit de vereniging stan daardschuttingen bij de huizen wor- Terwijl de zaal langzaam vol loopt, wordt in doorlopende herhaling het nummer "Morgen ben ik de bruid' (was dat niet Willeke Alberti?) afgedraaid. Com pleet met klokgelui, elke keer aan het eind. Moet die meligheid de toon van de avond zetten? Is er ei genlijk wel iemand, die het hoort? Je hebt van die muziek, die nie mand opvalt en er toch is: noten balkenbrij. Bedrijfsleidster voor een nieuwe slagerswinkel in Middelburg. Ge vraagd wordt een middenstandsdiploma en erva ring in deze bedrijfstak. Geboden wordt een full time dienstverband voor onbepaalde tijd. Informatie Leo Breure, tel. 01180-83575. Verkoopster (part-time) voor bovengenoemde slagerswinkel zoeken wij ook nog een gemotiveerde verkoopster. Leeftijd tot 20 jaar. Informatie Leo Breure, tel. 01180-83575. Kantinemedewerksters voor werk bij bedrijfskantines in Vlissingen-Oost. Het betreft werk op oproepbasis in onregelmatige dienst. Gedacht wordt aan mensen met horeca-er- varing van 30 jaar. Eigen vervoer is een vereiste. Informatie Ina Vermet, tel. 01184-12590. Havenwerkers en heftruckchauffeurs voor werk op afroepbasis in Vlissingen-Oost. Informatie: Harmen v/d Weel, 01180-83572. Gerard Hemmen, 01184-12590. Er is direct plaats voor: mannen die een suikerboot willen lossen kunnen rekenen op een goed salaris. Vervoer vanuit Vlissingen is geregeld. Verder zoeken wij regelmatig: voor de weekenden met enige verkooperva ring en kennis van Engels en Duits. Interesse? Bel maandag direct of kom even langs voor meer informatie. St. Jacobsstraat 16A, tel. 01184-15059, Vlis singen. Het enige verband, dat er bij het opengaan van het doek nog is met onze Willeke, is dat de songs die De Meisjes vertolken meestal behoren tot dezelfde notenbalkenbrij. Mu ziek voor een restaurant misschien, voor een disco, een lange autorit door de nacht. Muziek waar je niks bij denkt, omdat je wel wat leukers (of moeilijkers) te doen hebt. Songs met teksten, die een mens geblind doekt zou kunnen schrijven: "Baby, come and get me" - "I need a little loving" "You're so beautiful to me" - "Love is in control". Knap gearrangeerd hoor, dat wel. Ze glij den lekker ritmisch naar binnen. De manier waarop De Meisjes deze songs brengen maakt het echter heel bijzonder. Geen enkel lied wordt "normaal" gebracht. In de presentatie zit juist alle lol, en ik geloof dat ook De Meisjes er zo over denken. Anders waren ze vast wel als "heuse zangeressen" door het leven gegaan, want zingen dat kunnen ze. Maar ja, kan je dan nog liggend op het toneel "Seven o'clock in the morning" brengen en zitschuifelend "After mid night (we gonna let it all hang out)" in de microfoon hijgen? Meestal draait het om dolle choreo grafie, idiote gebaartjes, maffe hou dingen. Je gelooft nooit, dat ze de volgende "kingsize kiss" nog op tijd verlangend door de luidspre kers geperst krijgen met al dat druk heen en weer geren. En pats, precies op tijd is-t-ie er. Prima timing. Soms Burgerlijke stand VEERE Geboren: Pieter L. van Lieren; Moni que Beekman; Geert-Jan Schoe; Ben C. L. Batelaan; Cornelia R. Brasser; Joost R. de Stigter. Getrouwd: A. Maljers en S. S. Don; M. Vreeke en D. M. Sinke; A. C. Sturm en P. C. Bakelaar; C. Gilde en N. W. Pop- pe; C. van den Bosse en M. E. Goed- bloed; J. A. P. Bliek en N. D. Jonker. Overleden: J. M. Brasser, 82 jr. wv C. A. Polderdijk; Chr. Wattel, 74 jr.; E. van Pamelen, 21 jr. MARIEKERKE Geboren: Willem, zv A. Wouters en J. Maljaars; Pieter A. zv C. de Bonte en N. M. Dieleman; Harmen M. zv J. Koppe- jan en S. Margraf. Ondertrouwd: A. J. Souisa, 33 jr. en M. R. r. R. De Vriend, 24 jr. Getrouwd: P. Wijkhuijs, 25 jr. en A. P. E. M. Hermus. 23 jr.; L. Boogaard, 22 jr. en M. J. P. Adriaanse, 20 jr.; I. J. R. Poppe, 23 jr. en M. C. M. Dekker, 21 jr. Overleden: J. Jakobsen, 53 jr. Op bovenstaande vacatures kunnen zowel mannen als vrouwen reageren. Middelburg, St.-Sebastiaanstr. 12 Vlissingen, Bellamypark 151 Willem Nijssen 18.00-zon. 24.00 uur: A. A. van der Male Duinweg 59, Zoutelande, tel. 01186- 1282. 22 EN 23 OKTOBER 1988 CENTRAAL ALARMNUMMER 01184-14444 Vlissingen: zat. 0.00-24.00 uur: D. C. Bom, Badhuisstraat 81, tel. 12233. Zon. 0.00-24.00 uur: F. A. v. d. Berg, Giessenburg 12 (Bossenburg), tel. 65253. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur (zonder afspraak). Middelburg: vrij. 18.00-zat. 24.00 uur: S. A. v. d. Haak, Rouaansekaai 4A, tel. 12637. Zon. 0.00-24.00 uur: F. J. J. Buitendijk, Noordweg 353, tel. 12460. Visites aanvragen vóór 10.00 uur. Spreekuur voor dringende gevallen: 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur (zonder afspraak). Middelburg-Zuid: patiënten van de artsen Visser, Ponten, Kodde en Heere zie dienst onder Souburg, Nieuwland en Arnemuiden. Souburg, Nieuwland en Arnemuiden: zat. 0.00-24.00 uur: F. J. Heere, J. H. Huyssenstraat 15, Middelburg, tel. 01180-11501. Zon. 0.00-24.00 uur: J. Visser, Wachtto ren 19, Middelburg, tel. 01180-37431. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen: 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur. Gapinge, Grijpskerke, Oostkapelle, Serooskerke, Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: zat. 8.00-zon, 23.00 uur: J. W. Oosterhoff, Markt 10, Veere, tel. 01181-271. Westkapelle, Zoutelande, Koudeker ke, Domburg, Aagtekerke, Biggeker ke en Meliskerke: voor de praktijken van de artsen Van Eede, Vaandrager, Noorlander en Van der Male, vrij. En de makelaar weet van wanten en kranten. Voor de praktijken van de artsen Bou- wense en Stutterheim (ook voor Grijpskerke). Vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: B. Bouwense, Valkenisseweg 14, Big gekerke, tel. 01185-2190. Spreekuur zat. en zon. van 11.00-12.00 uur: A. E. B. Schotel, Damplein 26, 4331 GD Middelburg, tel. 01180-28207. Landbouwhuisdieren: tel. 01180- 33803, visites aanvragen van 8-9 uur. Kleine huisdieren: dhr. A. Ruys te Middelburg, tel. 01180-13118. Consult alleen na telefonische af spraak. Dierenartsenpraktijk 'Oostkapelle', Oude Domburgseweg 33a te Oostka pelle, tel. 01188-1443. Behandeling, kleine huisdieren op afspraak. De dienst van elke apotheek vangt aan om 17.30 uur en eindigt de vrijdagmor gen daaropvolgend. Middelburg: W. K. Hummelen, Markt 69, tel. 12134. Vlissingen: Apotheek Singel, Singel 9, tel. 12730. Voor geheel Walcheren: via Alarmcen trale tel. 01184-14444. Vlissingen: vrij. 18.00-ma. 8.00 uur: A. de Gaay, tel. 71768. Middelburg: vrij. 18.00-zon. 24.00 uur: J. Drijdijk, tel. 26045. Uniek als 'n vingerafdruk, persoonlijk als 'n hand- Uw dealer voor xVVS tekeninq. WALCHEREN: Wolstraat hoek Lange Zelke 's Werelds meest individuele horloge uit GRANIET. In diverse schitterende kleuren 395,-.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 16