JOHN ROELOFS LUIDT DE NOODKLOK CLUBARTS AC MILAN: KRO sponsor Bokser Mike Tyson manisch depressief spelers aan PZC/sport Forse boete voor Glasgow Rangers Glasgow Rangers 29 Dieptepunt Pijlers Hoop Rivaliteit Toptreffen Kijkcijfers JUNIORENVOETBAL VRIJDAG 23 SEPTEMBER 1988 Dames EMM terug bij af TERNEUZEN - „Als we zondag maar met zes doelpunten ver schil verliezen, komen we juichend terug uit Limburg", zegt John Roelofs aan het begin van de zaalhandbalcompetitie, die tomend weekeinde voor de eerste divisie van start gaat. De landbaltrainer begint alweer aan zijn derde seizoen bij de da mes van EMM. Nooit zijn de vooruitzichten zo slecht geweest als voor deze competitie. Tachtig procent van het Middelburgse team van vorig seizoen is vertrokken :en gevreesd moet worden dat de de gradatie onafwendbaar is. Roelofs: „We beginnen weer op het nulpunt. Degraderen is geen ramp". „Het handbal is dood in Zeeland", riep afdelingsvoorzitter Cees de Ridder vo rige week nog. Voor het hoogst spelen de damesteam van Zeeland is die uit spraak niet ver bezijden de waarheid. Uit de formatie, die vorig jaar nog tweede eindigde in de eerste divisie, zijn Diana Niemantsverdriet, Kristel van den Velde (beiden naar (DWS) en Marja Kamermans (gestopt) verdwe nen. Wat overblijft is een magere selec tie van ongeveer zeven speelsters, die het voortbestaan in de eerste divisie moeten waarborgen. De voorbereiding gaf weinig hoop. Het was een aanschakeling van nederla gen met twee weken geleden als triest dieptepunt het optreden in een toer nooi te Munstergeleen, waar EMM het lachertje van de dag werd. „Door enke le blessures had ik na twee wedstrijden nog maar vier speelsters over. We moesten ons dus terugtrekken. Zoiets had ik nog nooit meegemaakt", weet de 34-jarige Terneuzenaar. „De gemakkelijkste weg voor mij was natuurlijk geweest om er eind vorig seizoen een streep onder te zetten", zegt de oefenmeester, „maar die ande re meiden riepen „en wij dan?". We hebben nu een streep onder vorig sei zoen gezet. We moeten weer verder". De belangrijkste vraag is nu natuurlijk hoe het verder moet. Het is immers geen geheim dat Diana Niemantsver driet, Kristel van den Velde en Marja Kamermans de pijlers waren waarop het team rustte. Roelofs: „We hebben natuurlijk veel ingeleverd aan hand balintelligentie en ervaring. Je kan dat opvangen door veel op vaste patronen te trainen, maar het gevaar is dan dat je daarin vastroest'. De Terneuzenaar heeft er voor aanstaande zondag een hard hoofd in. „We moeten naar Sittar- dia, één van de sterkste ploegen. Een kleine nederlaag is daar pure winst. We moeten de punten pakken de week daarop als Hercules, een andere degra datiekandidaat, op bezoek komt". Roelofs moet het in de eerste wedstrij den ook doen zonder drie speelsters die nog op vakantie zijn. Toch kan Roelofs die speelsters geen verwijten maken. „De competitiestart werd plotseling vervroegd terwijl ze hun vakantie al hadden gepland". Daar naast zijn er ook enkele blessures in de ploeg. Roelofs zal daarom zondag met drie speelsters van het tweede team in het veld komen. }ohn Roelofs: degraderen is geen ramp. MILAAN (GPD) Het is nagenoeg uitgesloten dat Ruud Gullit op 19 oktober met het Nederlands elftal in München tegen Westduitsland zal meedoen. „De blessure van Gul lit", aldus clubarts Monti van AC Milan, „geneest alleen met geduld, rust en voorzichtigheid. Normaal gesproken is hij vier weken uitge schakeld, maar pas over een dag of vier kan ik hier wat concreter over zijn". Onmiddellijk nadat Gullit afgelo pen dinsdag aan zijn linker enkel geblesseerd raakte, werd de voet in het gips gezet. Maandag moet Gul lit zich opnieuw melden voor een medisch onderzoek en afhankelijk van het genezingsproces zal het gips na tien dagen worden verwij derd. Volgens Monti gaat het om een 'klassieke' voetbalblessure. Er is geen sprake van een gescheurde enkelband, maar wel van een fikse bloeduitstorting. Gullit, die reeds eerder aan dezelfde enkel is geopereerd, tobde ook voor het eerste kwalificatieduel tegen Wales al met een blessure (aan de knie). Hij kon toen door intensieve behandeling nog net op tijd speelklaar worden gemaakt en was vervolgens van grote waarde voor Oranje door de enige en winnende treffer te scoren. Gullit: „Daarna ging het steeds be ter met mij. Ik voelde me met de dag sterker worden en had geen last meer van mijn knie. Maar dins dag toen ik geblesseerd raakte tij dens de training had ik meteen in de gaten dat ik weer opnieuw moet beginnen. Gelukkig begint de com petitie in Italië pas op 9 oktober, zodat ik niet veel competitiewed strijden hoef te missen. Dat ik nu waarschijnlijk niet tegen West duitsland kan meedoen, is natuur lijk bijzonder spijtig. Maar laten we eerst maar even komende maandag afwachten". toch weer hoop. Maar het is niet haal baar om in Zeeland alle goede speel sters naar één vereniging te halen. De clubs houden angstvallig vast aan hun speelsters en de mentaliteit van de Zeeuwse handbalster is ook te slap. De meiden durven meestal de uitdaging niet aan om het eens hogerop te probe ren". De komst van enkele sponsors zou de situatie misschien kunnen verande ren. Het probleem is echter dat die moeilijk te vinden zijn, „zeker als een afdelingsvoorzitter hoog en breed ver kondigt dat zijn sport dood is". „Dat was inderdaad niet erg slim van hem. Maar de sponsoring is een groot pro bleem. Ze moeten bij ons bijvoorbeeld allen hun eigen trainingspak aan schaffen en dat terwijl je in de eerste divisie speelt. Ik ben er ook van over tuigd dat Diana en Kristel waren ge bleven als we de middelen hadden ge had". Hoewel de situatie weinig hoopgevend is aan de vooravond van het nieuwe seizoen ziet Roelofs het niet al te ^om ber in. „We moeten het positief blijven benaderen, al krijgen we misschien el ke wedstrijd klop", realiseert hij zich. „Ik kan in ieder geval rekenen op een groep die alle inzet heeft. Ik maak die meiden ook zo gek als ik zelf wil. Ze zijn bereid om daar in mee te gaan". Damesselectie EMM: Carina Vonck, Karin Markusse, Paula Kappeteyn, Sophie Felius (weer begonnen), Linda Kanninga, Carolien Peperzak, Ingrid de Kok (nog geblesseerd), Aletta Baan, Miranda Ridderhof, Annema- rie Minnaart, Renate Hendrikse (nog ge blesseerd). Had dit nu niet allemaal voorkomen kunnen worden? Roelofs: „Als ik het Zeeuwse team zie spelen dan geeft dat GLASGOW (RTR) - De Schotse voet balclub Glasgow Rangers is donder dag door de Europese voetbalunie UE FA een boete opgelegd van 14.000 gul den. De UEFA acht de club schuldig aan een incident tijdens het Europa Cup-duel tegen de Poolse vertegen woordiger Katowice. Verdediger Brown kreeg van de arbiter een gele kaart toen hij de tas van de Poolse ver zorger buiten de lijnen gooide. Bij die handeling schoot het slot los en ver spreidde de inhoud zich over het veld. Brown zal het tweede duel tegen de Polen in ieder geval missen. Hij werd door de UEFA voor twee wedstrijden geschorst. ZEIST (ANP) - De KRO is de eerste omroeporganisatie die zich op het vlak van sportsponsoring heeft begeven. Het elftal van FC Wageningen, dat uit komt in de landelijke jeugdcompeti- tie, draagt op het tenue het embleem van de katholieke omroep. De Italiaan Maurizio Trusoni (links) en Hans Markusse: aanwinsten voor Oemoemenoe. Italiaan aanwinst voor Oemoemenoe MIDDELBURG - De 26-jarige Mau rizio Frusoni was nog niet zo lang geleden een gewaardeerd rugby- speler in zijn vaderland. De stevig gebouwde Italiaan was met zijn 1 meter 90 in lengte haast niet te ver slaan en hij kon als geen ander bal len veroveren uit de line-outs. Twee maanden geleden verhuisde hij samen met zijn vriendin naar Vlissingen. Hij meldde zich onmid dellijk aan bij Oemoemenoe en is daar inmiddels een vaste waarde in het hoogst spelende team. Zijn lengte is niet meer zo opvallend als bij zijn vorige club. Hij is nu een kopje kleiner dan Hans Markusse, die ook tot de nieuwe aanwinsten bewoort, maar door zijn ervaring en techniek kan Frusoni het niveau moeiteloos aan. Zelfs nu hij op de rest van de spelers een conditionele achterstand heeft. Zijn grootste zorg is voorlopig het gewicht dat hij moet meedragen. „Ik weeg rond de honderd kilo, omdat ik al een paar maanden niets heb gedaan." rond het veld. „Rugby is populair bij ons, vooral in de noordelijke stre ken", vertelt hij. „Wij speelden in de derde divisie, maar ook daar was het spelpeil behoorlijk." Zondagmiddag staat Maurizio Fru soni met zijn nieuwe club in de com petitie voor een toptreffen. De twee ongeslagen koplopers (Oemoeme noe en RCC) ontmoeten elkaar in Roosendaal. Door winst stijgen de kansen op de titel en komt een plaats in de ereklas dichter bij. De Italiaan, die zich verstaanbaar kan maken in het Engels, is verbaasd dat te horen. „Ja, mogen we dan in de hoogste klasse spelen? Dat zou prachtig zijn voor de club en voor mij." Zijn eerste indrukken van het rugby in Nederland zijn overigens iets te gengevallen. Toen hij nog voor Fi des Livorno, een club in de buurt van Piza speelde, stonden er meest al zo'n vijfhonderd toeschouwers Hans Markusse, die dit jaar van To- vaal is gekomen: „Maurizio speelt heel agressief en fanatiek vergele ken met ons. Dat is kennelijk het grote verschil tussen rugby in Italië en rugby hier. Toen hij voor het eerst meedeed met ons vroeg hij is dit nou rugby in Nederland? Hij was het harder, veel agressiever ge wend." Frusoni: „We speelden voor de competitie vaak tegen ploegen onze omgeving. Dan was er een enorme rivaliteit en ging het hard tegen hard." „Het Italiaanse spel", zegt Hans Markusse, „is te vergelijken met dat in Frankrijk. Wij hebben in Parijs bijvoorbeeld wel eens tegen een ve- teranenploeg gespeeld. Jongens tussen de dertig en de veertig, maar fanatiek dat ze nog waren. Zo schijnt het er in Italië ook aan toe te gaan. Het is niet onsportief,'maar gewoon veel feller." Maurizio Frusoni groeide in dat mi lieu op, speelde er rugby vanaf zijn veertiende jaar en deed af en toe ook aan roeien. Het ging er vrij professio neel aan toe, hoewel er niet echt werd betaald aan spelers. „Reiskos ten, kleding, en dat soort dingen werden wel vergoed. Het gebeurde ook wel dat we per vliegtuig naar uitwedstrijden gingen, maar beta len deden ze niet op ons niveau." Toen hij in Middelburg ging spelen voor de club waarvan hij de naam niet kan uitspreken moest er zelfs nog geld bij. „Ja", legt Hans Mar kusse uit. „Wij moeten onze spul letjes zelf kopen, we moeten ook voor onze uitwedstrijden betalen. Daar stond-ie van te kijken, Mauri zio. Ik denk zelfs dat dat nog voor komt bij de clubs die hier aan de top spelen. Rugby heeft in de eerste plaats niet zulke hoge kijkcijfers. Wij spelen onze thuiswedstrijden hooguit voor vijftig, honderd toe schouwers." Toch is Maurizio Frusoni terecht ge komen bij een club die aardig aan de weg timmert. De Zeeuwen lijken door een drietal versterkingen (Kruyk, Markusse en Frusoni) op weg naar een kampioenschap. Zon dag, in de kraker tegen RCC, staat er sportief gezien veel op het spel. Hans Markusse: „Speltechnisch en mentaal zijn we er een beetje aan toe om de stap te wagen naar de hoogste klasse." Oemoemenoe in de top van de natio nale ranglijsten? Hans Markusse: „Het verschil met de ereklas is voor veel clubs te groot. We zullen in dat opzicht nog moeten groeien. We moeten bijvoorbeeld, volgens Mau rizio, anders gaan spelen met onze voorwaartsen." Frusoni: „We zou den aanvallend dichter bij elkaar, compacter dus, moeten spelen. Dat zie je van de sterke rugby landen ook." Hans Markusse: „Maar dan moet je als ploeg conditioneel heel sterk zijn." Maurizio Frusoni kan zijn ploeg maats kortom nog wel iets leren op het technische vlak. De Italiaan, die een baan heeft aangenomen als metaalbewerker in 's-Heer Arends- kerke, is vooral ook daardoor een aanwinst. Het ziet er bovendien niet naar uit dat hij snel weer zal vertrekken. „Mijn vriendin stu deert hier en ik heb werk gevonden. Mijn enige zorg was eigenlijk: is er een rugbyclub in de buurt. Die heb ik nu ook gevonden." NEW YORK (AFP) - Zijn tegenstan ders zullen het nauwelijks kunnen ge loven. Mike Tyson, de wereldkam pioen boksen zwaargewicht voor alle boksfederaties, is 'manisch-depres- sief en eigenlijk elke dag „op van de zenuwen'. De 22-jarige Amerikaan verklaarde dat donderdag bij een in terview met een verslaggever van de New York Post. De diagnose zou zijn gesteld door de psychiater dr. Curtis, vlak voor het vertrek van Tyson naar Moskou waar hij de opening van de eerste golfbaan luister bij zette. Volgens de bokser, die er een gewoonte van maakt zijn opponenten binnen een ronde naar het canvas te slaan, is er geen sprake van iets ongewoons in de Verenigde Staten. „Miljoenen men sen hebben er last van", verklaart hij in de Post. „Ik heb al sinds mijn ge boorte. Ik weet niet beter. Maar mis schien is het wel een verklaring voor het feit dat ik soms van die woede-aan vallen heb. En misschien is het ook wel een van de oorzaken van mijn succes." Tysons verklaring komt na een serie van incidenten waar de beste zwaarge wicht ter wereld in kort tijdsbestek bij betrokken is geweest. Al maanden gaan de geruchten over een mogelijke scheiding nadat hij zijn vrouw zou heb ben mishandeld. Een maand geleden kreeg hij in Harlem in een winkel ruzie met een andere zwaargewicht, Mitch Green. Hij liep daarbij een scheurtje in een botje in zijn linkerhand op. Nauwe lijks bekomen van die knokpartij zette de Amerikaan zijn wagen tegen een boom. Het (voorlopig) laatste incident waar bij Tyson betrokken was, gebeurde een paar uur voor het interview. Bij terugkomst uit Moskou werd hij ge volgd door een televisieploeg. Dat ir riteerde hem zo dat hij zijn walkman naar een cameraman gooide en de man daarna zijn apparatuur uit de handen sloeg. De werknemer van de televisiemaatschappij kwam er in te genstelling tot de normale tegenstan ders zonder verwondingen vanaf. Mike Tyson TILBURG (ANP) - John Short heeft zich nog steeds niet neergelegd bij de toernooizege van Anatoli Kartpov in Tilburg. De Brit pakte donderdag in de elfde, voorlaatste, ronde zijn laat ste kans de Sovjet nog te achterhalen. Van der Wiel fungeerde als het onge willige slachtoffer voor Short die door de remise van Karpov tegen de zwaar verkouden Hübner op één punt van Karpov is gekomen. De winst van Short was de enige op de voorlaatste speeldag. Nikolic en Hjar- tarson zochten lang naar winstkansen, pas op de 59e zet zag het tweetal het nut van verder spelen niet meer in. Die beslissing hadden Timman en Por- tisch, als voorspel voor hun kandida ten-match, al eerder genomen. Na 22 zetten stelde de Oosteuropeaan deling van het punt voor, de Amsterdammer gaf hem gelijk. Waar meniggeen zich al bij de toer- nooi-winst van Karpov zou hebben neergelegd, deed Nigel Short donder dag een ultieme poging de eindezege van de Sovj nog een dag uit te stellen. De Brit diende daarvoor wel een zege te behalen op John van der Wiel. De Leidse grootmeester gaf het zijn oppo nent niet kado. Na een rustige, Spaan se, opening, trok de Brit op de 27e zet ten aanval. Heel secuur en langzaam bouwde hij een voordelige positie op. Op de 54e zet was Short dicht bij een snelle triomf. Tenminste, dat hadden de analysten gezien. De Brit overzag een winstcombinatie. De Nederlander deed echter niet onder voor zijn tegen stander. Hij miste op de 59e zet de af wikkeling naar remise. De twee fouten werden niet meer gevolgd door andere. Short herstelde het overwicht en na 69 zetten gaf Van der Wiel zijn verzet op. Anatoli Karpov was toen al lang klaar. Hübner had weinig zin in een opwindend gevecht, hoewel de orga nisatie hem daar in eerste instantie wel voor had aangetrokken. De West duitser verschuilde zich achter een verkoudheid die hem behoorlijk dwars zat. Na dertien zetten, die het tweetal drie minuten hadden gekost, werd zijn aanbod het punt te delen en de zaal te verlaten, door Karpov zon der veel overdenkingen aangenomen. Uitslagen: Hübner-Karpov 1/2-1/2, Van der Wiel-Short 0-1, Nikolic-Hjartarson 1/2-1/2, Portisch-Timman 1/2-1/2. Stand: 1 Karpov 8, 2 Short 7, 3 Nikoiic 6, 4 Hübner, Portisch, Timman 5,7 Hjartarson 41/2,8 Van der Wiel 3 1/2. EDINBURGH (Reuter) - Glasgow Rangers heeft de finale bereikt van de strijd om de Schotse League-beker. In de halve eindstrijd versloegen de Ran gers in het Hampden Park Hearts met 3-0. Wijnstekers versterking Herades trekt Racing Club Mechelen MECHELEN (GPD) Het contrast is tekenend. Zie je in Rotterdam de machtige contouren van de Kuip al op kilometerafstand opdoemen, in Me chelen daarentegen moet je straat èn huisnummer weten om het 'stadion' Oscar Vankesbeeck, de aloude thuis haven van de Kon. Racing Club Me chelen (anno 1904), te kunnen ontwa ren tussen de slordig neergekwakte flats en fabrieken. „Een wereld van verschil", zal Ben Wijnstekers later ruiterlijk toegeven, „maar daarom nog niet minderwaardig". Joop Lankhaar (ex-FC Den Haag), die ook bij de Racing Club Mechelen speelt, geeft als commentaar: „Wijn stekers is precies de man, die we nodig hebben. Een doorgewinterde prof, die in het veld leiding kan geven. Hij is in de defensie op alle plaatsen inzetbaar en kan eventueel ook als meest verde digende middenvelder opereren". In de ontvangstruimte van Racing Club Mechelen heft voorzitter Fons Rooms samen met Wijnstekers en diens nieuwe vriendin het glas. „Waar een wil is, is een weg", haalt de bemin nelijke directeur van de plaatselijke vestiging van Dupont de Nemour (een multinational in chemische produk- ten) het oubollige verenigingsmotto vol overgave aan. „Drie maanden gele den was het hier nog een chaos. De hoofdsponsor stapte plotseling op, evenals enkele bestuursleden. Het heeft dan ook even geduurd, voordat de organisatie weer op poten stond, maar het begint er eindelijk een beetje op te lijken. Nu de resultaten nog". Ben Wijnstekers (33), de oer-Feyenoor- der van wie iedereen dacht dat-ie de Kuip nooit de rug toe zou keren, kan het zelf ook nog maar nauwelijks gelo ven. „Het is allemaal ontzettend snel gegaan. Eind vorige week toonde eerst Heracles interesse, waarna ook RC Mechelen aan de bel trok. Ik heb heel bewust voor België gekozen. In Neder land zou ik nog teveel met Feyenoord worden geconfronteerd, ook door de supporters. Ik ben na al die jaren hard toe aan een nieuwe uitdaging, een nieuw avontuur, in een andere omge ving en met andere mensen. Boven dien ziet het er in financieel opzicht ge zond uit en is ook het woonklimaat hier uitstekend. Deze kans kon ik echt niet laten lopen". Dat het sportief gezien een flinke stap terug is, neemt Wijnstekers, die regle mentair pas volgende week zondag bij RWDM z'n debuut mag maken, op de koop toe. „Ik weet heel goed waar ik aan begin. Met alle respect, Racing is natuurlijk niet te vergelijken met een club als Feyenoord, waar alles tot in de puntjes is geregeld. Maar aan al die luxe til ik niet zo zwaar, ik weet me overal en altijd gemakkelijk aan te passen. Dat er veel van me wordt verwacht, is logisch, maar die druk kan ik wel aan. Ik draai de laatste we ken lekker en dan heb je vanzelf het vertrouwen om dat ook uit te stralen naar de medespelers. Tegen een slo pende degradatiestrijd zie ik niet op, ik heb het immers altijd van m'n vechtlust moeten hebben". ALMELO (ANP) - SC Heracles 74 heeft twee spelers aangetrokken, beiden van FC Groningen. Erik Manders (21- j aar) tekende een verbintenis van twee seizoenen, Marco Waslander (20) zal waarschijnlijk volgende week een con tract voor een zelfde lengte tekenen. C II Ben wijnsteker A-jun. Interr.: RCS Al-Vogelwaarde Al 0-2, HVV Al-Middelburg Al 1-4, Halsteren Al- DoskoAl 7-1, Rood Wit Al-Goes 5-2, Vlissin gen Al-Roosendaal Al 3-2, NAC Al-Zierik- zee Al 7-1; B-jun. Interr.: Baronie Bl-Tern. Boys BI 3-1, Zierikzee Bl-Vlissingen BI 1-2, Internos Bl-Jeka BI 4-2, Kloetinge Bl-TSC BI 3-1, Middelburg Bl-NAC BI 0-3. RBC Bl-HW BI 2-1; hoofdklas A-junioren: Ro- bur Al-Tern. Boys Al 4-1, Axel Al-Koe- wacht Al 5-2, Lewed. Boys Al-Wemeldinge Al 8-2, Zaamslag Al-Arnemuiden Al 0-7, VCK Al-Patrijzen Al 3-0; hoofdklas B-ju- nioren: AZVVBl-Terneuzen BI 1-5, Walche ren Bl-Kapelle BI 3-1, Yerseke Bl-Breskens BI 0-12. Hontenisse Bl-VCK BI 6-2, Dau- wendaele Bl-Axel BI 5-2; hoofdklas 1 C- jun.: Kapelle Cl-Kloetinge Cl 12-1, Zierik zee Cl-SSV Cl 11-1; hoofdklas 2 C-jun.: Ka pelle Cl-Kloetinge Cl 12-1, Zierikzee Cl- SSV Cl 11-1; hoofdklas 2 C-jun.: Middelburg Cl-Vlissingen Cl 2-3, Dauwendaele Cl-VCK Cl 4-0; hoofdklas 3 C-jun.: Tem. Boys Cl- HVV Cl 1-3, Teneuzen Cl-Aardenburg Cl 5- 0; groep A3: Duiveland Al-DFS Al 1-8, Ka pelle Al-Bruse Boys Al 8-3; groep A4: Kloe tinge A2-Zeelandia Al 6-3, Middelburg a2- RCS A2 12-1, Heinkenszand Al-SSV Al afg.; groep A5: Yerseke Al-Kruiningen Al 2-1, Luctor Al-Volharding Al afg.; groep A6: Hansw. Boys Al-Kloetinge A3 7-2; groep A7: Vlissingen A2-Meeuwen Al 1-2, Walcheren Al-Oostkapelle Al 2-1; groep A8: RCS A3- Middelburg A3 1-10; groep A9: Terneuzen Al-Hontenisse Al 1-1, Steen Al-AZVV Al 3- 1; groep AIO: Clinge Al-Corn Boys Al 1-9, Oostburg Al-Philippine Al 2-2; groep All: Axel A2-Graauw Al, Sluiskil Al-Terneuzen A2 2-4; B-junioren: groep B3: Renesse Bl- DFSB11-3, SKNWK Bl-Bruse Boys BI 3-1; groep B4: Krabbendijke B2-Dauwendaele B3 0-7; groep B5: 's-H. Arendskerke Bl-Ro- bur BI 3-1, Wemeldinge Bl-Kruiningen BI 4-2, Kloetinge B2-Rillandia BI 1-3; groep B6: Krabbendijke Bl-SSV BI 3-5; groep B7: Nieuwdorp Bl-Lewed. Boys BI 0-14, SVD Bl-Heinkenszand BI SVD n.o.g., Goes Bl- Hoedekenskerke BI 0-7; groep B8: Meeu wen Bl-Noormannen BI 2-4, Serooskerke Bl-Oostkapelle BI 1-2; groep B9: Zeelandia Bl-Veere BI 1-7, Middelburg B2-GPC BI 2- 4, Jong Ambon Bl-RCS B2 4-2; groep B10: Domburg Bl-RCS B3 7-2; groep Bil: Sluis Bl-Oostburg BI 0-13, Schoondijke Bl-IJ- zendijke BI 4-2; groep B12: Philippine Bi- Steen B2 13-0, Hontenisse B2-Hoek B2 4-6; groep B13: Koewacht Bl-Steen BI 0-8, Vo gelwaarde Bl-Ria W BI 1-1; C-junioren: groep C4: ZSC Cl-Dreischor Cl 3-1; groep C5: Bruse Boys Cl-SKNWK Cl 3-0; groep C6: Waarde Cl-Hansw. Boys Cl 0-2, Krui- ningen Cl-Apollo Cl 7-0; groep C7: groep C7: Yerseke C2-Heinkenszand C2 5-5, Ril- landia C2-Kapelle C2 2-7; groep C8: Kwa- dendamme Cl-Wolfaartsdijk Cl 4-5; groep C9: Vlissingen C2-Middelburg C2 1-5, RCS C3-Jong Ambon Cl 0-7, Lewed. Boys Cl-Zld. Sport Cl 9-1; groep C10: Meeuwen Cl-Arne- muiden Cl 0-3, Oostkapelle Cl-Noorman- nen Cl 1-0, Wissenkerke Cl-Bevelanders Cl 4-2; groep Cll: Meeuwen C2-Middelburg C3 1-0, RCS C4-Dauwendaeie C3 7-1; groep C12: Zeelandia Cl-Serooskerke Cl 6-3, GPC Cl-Dauwendaele C2 7-1; groep C13: Bres- kens Cl-Groede Cl 3-2, IJzendijke Cl- Schoondijke Cl 6-2. Oostburg Cl-Hoofd- plaat Cl 4-2; groep C14: Spui Cl-Hoek Cl 6- 4, Philippine Cl-Sluiskil Cl 1-3; groep C15: Vogelwaarde Cl-Zaamslag Cl 3-0, AZW Cl-Hotenisse Cl 2-3. SDO Cl-Axel Cl 5-2; groep C16: HW C2-Vogelwaarde C2 2-7, Terneuzen C2-Graauw Cl 2-4; groep C17: Biervliet Cl-Oostburg C2 4-2; groep C18: Kloetinge C2-Rillandia Cl 0-15; Heinkens zand Cl-Yerseke Cl afg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 29