chool Axel houdt eurs voor Zaïre Verdeeldheid over adoptie kinderen in raad Hontenisse Briljant en diamant Museum in IJzendijke trok dit jaar al 5000 bezoekers TMTEITEN OUDEREN IN DE KNEL Eenheidswordt LEDING EN SPEELGOED ^toonstelling n postzegels Kieldrecht zing in Hulst er keukenkruiden irochie viert meenschapsdag Terneuzen IN KADER FOSTER PARENTS Garnalenverkoop voor gehandicapten Technische gebrek aan 29 brommers Gemeenschapsgeld TOEVALLIGE PASSANTEN HEBBEN WIJ HIER NIET Peperkoeke V oetbal wedstrij d Breskens-Walcheren PvdA Sluis-houdt informatie-avond Commissie Sluis juicht niet korten op welzijn toe Volleybalclub en judoclub vieren feest in Clinge Zangvereniging in Koewacht vierde 10-jarig bestaan Driebandentitel voor J. Josiassen PZC/streek ENSDAG 21 SEPTEMBER 1988 Nodige kritiek op velzijnsplan Sluis IIS - „Het zou jammer zijn als het eltheater in Oostburg- zou ver- jnen". Dat merkte het CDA-raads- H. Lokerse dinsdagavond op tij- s de vergadering van de welzijns- missie in Sluis. Hij maakte die ierking tijdens de behandeling het concept welzijnsplan 1988- I. „Waar moeten de grotere evene- iten, bijvoorbeeld voor ouderen worden gehouden? Als dat Ledel- iter wegvalt, is er een leegte", al- Lokerse. commissielid L. Maenhout, verte- voordiger van de stichting welzijn ouderen in West Zeeuwsch- inderen (SWO), déelde mee dat dit geen sociaal-culturele activiteiten ouderen meer zullen plaatsvin- „Dit is het gevolg van de bezuini- ;en. Als de begroting voor volgend niet wordt verhoogd, zullen er ook end jaar in die sector geen activi- :n worden georganiseerd", aldus nhout. 'erwachtte ook dat de belangstel voor het meer bewegen voor oude- zal teruglopen. „In het kader van iezuinigingen zullen we de contri- e moeten verhogen. Juist in kleine len zijn we bang voor een terug loop". Zij had in het dat kader ook kri tiek op het concept welzijnsplan. „In het plan wordt veel belang gehecht aan die zaken, maar uitvoering van die belangrijke dingen komt in gevaar door de bezuinigingen", aldus Maen hout. Wethouder A. Oosterling erken de dat hij liever een leuker verhaal had geschreven. „Maar we moeten roeien met de riemen die we hebben". Me vrouw Maenhout was verder van me ning dat er in het plan werksoorten zijn opgenomen, die er niet in thuis ho ren. „Het ouderenwerk en het plaatse lijk vormings- en ontwikkelingswerk vallen niet onder de welzijnswet". Het raadslid H. Masclee (D66) die zit ting had in de regionale werkgroep, die het plan samenstelde, had daar tij dens de eerste vergadering van de werkgroep al op gewezen. „Ik vind dat er een aparte ouderennota zou moeten komen". Hij vond ook dat het plan niet voldoende vertaald was naar de eigen gemeente. „Het is een eenheidsworst geworden", aldus Masclee. J. Boogaard (PvdA) vond dat niet alles in aparte nota's moet worden ver woord. Hij wees erop dat er over enige tijd één bedrag in de gemeentelijke pot terecht komt. „En zoek het als ge meente dan maar uit", aldus Boog aard. Verbijsterd was de directeur van de stichting maatschappelijke dienst West Zeeuwsch-Vlaanderen (MADI) H. Damen, over het plan om het maat schappelijk advies- en informatie cen trum (MAIC) te verplaatsen naar Den Hoekzak. „Vindt men dat MADI het niet goed doet? Dan valt er over te pra ten. Als dat niet het geval is, moet men niet zulke opmerkingen maken. Heb ben mensen die het plan schrijven wel enig zicht op wat ze schrijven", zo vroeg hij zich af. Voor het MAIC heeft de stichting MADI een vrijwilligster. Wethouder Oosterling vond dat de heer Damen die kritiek al in een eerder stadium had kunnen leveren. Mascle- de wist te vertellen dat het MAIC niet aan de orde was geweest in de werk groep. ÏL - De St. Antoniusschool in Axel it vrijdag een tweedehands speel- 1- en kledingbeurs. De actie is op v gezet voor een Zaïrees gezin, dat g jaar plotseling het land werd ezet. Tot het moment van uitwij- bezochten twee kinderen uit dit n de Axelse basisschool, lat in Zaïre schoolbenodigheden, ing en speelgoed schaars, maar erg duur zijn, wil de school dit ge le helpende hand toesteken. De af- pen weken is de oudervereniging (menwerking met de leerkrachten bezig gefeest met het inzamelen speelgoed en kleding. Via een cil werd de ouders van de leerlin- van de school het verzoek gedaan tollige spulletjes aan hun kinde- mee te geven naar school. De res- i op dit verzoek was overweldi- 1. af 15.15 uur zullen op het speelter- van de school (bij slecht weer in de eenschapsruimte) deze spullen te 3 worden aangeboden, ust heeft de ouderkommissie ge- ■n voor verkoop en niet voor het op sport naar Zaïre stellen van alle 1 bruikbare spullen. Mevrouw Pol- jen van de initiatiefneemster van iroject: „Natuurlijk kan het gezin UW-NAMEN - Ter gelegenheid de Kieldrechtse kermis houden Kieldrechtse Verzamelaarsvrien- een tentoonstelling van Belgi- 1 postzegels in het kantoor van de (A-bank in Kieldrecht. entoonstelling is zondag open van 0 tot 18.00 uur en woensdag 28 sep- ber (jaarmarkt) van 10.00 tot 18.00 Er wordt een volledig overzicht ;ven van alle Belgische postzegels, rijn uitgegeven vanaf 1849. Kieldrechtse Verzamelaarsvrien- houdt ook een tentoonstelling van Ikaarten uit de gehele wereld in de lietbank in Kieldrecht. De collec- :omt uit het speelkaartenmuseum Turnhout. Deze tentoonstelling is lag open van 14.00 tot 17.00 uur en nsdag 28 september van 10.00 tot uur. jST - In het pand van de stichting ma, het centrum voor paranorma- iagnostiek en holistische genees- :e in Hulst, houdt Richard de w vrijdag een lezing over keuken- iden als (eerste) hulp. e dagelijkse kruiden in de keuken nder voedsel zijn in wezen geculti de geneeskruiden die een heilza- werking hebben op ons lichaam, gebruik hiervan kan volgens De w tot prachtige resultaten leiden, voorbeeld is de aardappel. Inwen- in verse toestand (nieuwe aardap- n) is dit een rijke bron aan vitami- Het sap is goed tegen maagkwa- ■n uitwendig tegen jeuk en bepaal- uidziekten. e lezing wordt ingegaan op de di- e mogelijkheden waarbij kruiden hulp-, zelfs als geneesmiddel ge kt worden. De bijeenkomst in de iwe zaal van Prisma in de Bonte- Sstraat in Hulst begint om 20.00 (NEUZEN - De parochiegemeen- ip van de H. Willibrordus viert lag de jaarlijkse gemeenschaps- Om 10.30 uur wordt er in de Trini- skerk in Terneuzen een bijzondere ing gehouden met medewerking beide parochiekernen. Het accent iggen op de gezamenlijke verant- 'rdelijkheid van alle leden van de eenschap. wordt tot uitdrukking gebracht 1 symbolen. Na de viering is er een rmatiemarkt waar de parochiële ■peringen zich presenteren, terwijl ik plaats is ingeruimd voor de We- winkel en andere organisaties. Er in tevens een koffiesoos. Op de ge nschapsdag wordt ook een infor- ieboekje gepresenteerd en een be- pte geschiedenis van de parochie. een groot aantal spullen uitstekend gebruiken. Maar wil je die verschepen, dan duurt het maanden voor ze op de plaats van bestemming zijn. Per vlieg tuig is het gewoon onbetaalbaar. Fa milie van het gezin in Brussel heeft al eens schoolartikelen meegenomen, maar dan gaat het slechts om een klei ne hoeveelheid. Daarom hebben we gekozen voor deze verkoop, zodat men daar van het geld de benodigde goede ren kan aanschaffen. Niet alleen schoolbenodigheden, maar bijvoor beeld ook om naaigerei. De kleding is er voor Middenafrikaanse begrippen erg duur en dan kan men die zelf ma ken. Zo trachten wij de hoogste nood van dit gezin wat te lenigen. Doordat we alles via de familie in Brussel kun nen regelen, zijn we er van verzekerd dat het geld op de juiste plaats terecht komt". Mochten er vrijdag spullen onver kocht achterblijven, wat de organisa toren overigens niet hopen, dan wor den deze geschonken aan het Leger des Heils. KLOOSTERZANDE - Onder gemeen teraadsleden van Hontenisse bestaat verdeeldheid over het voorstel om twee kinderen te adopteren in het ka der van het Foster Parents Plan. Bin nen de fractie Roctus leven grote be zwaren tegen het initiatief. Volgens de leden van de fractie is de adoptie geen taak van de gemeente, maar van de individuele burgers. Het ziet er steeds meer naar uit, dat de gemeente zal besluiten twee kinderen uit de Derde Wereld onder haar hoede te nemen. Daarmee geeft Hontenisse gehoor aan een oproep van de gemeen te Dodewaard, die eerder tot adoptie besloot. Aanvankelijk werd de brief van de gemeenteraad van Dodewaard slechts ter kennisgeving aangenomen in Hontenisse. Op aandrang van raadslid W. Gelderland (cda) heeft het college van b en w zich alsnog achter het initiatief geschaard. De adoptie zal de gemeente jaarlijks 1080,- kosten. De gemeenteraad neemt woensdag 28 september een besluit. De fractie Roctus heeft zich vanaf het begin tegen het voorstel uitgesproken. Al in de vergadering van de welzijns- commissie in mei keerde mevrouw J. L. M. de Kock-Ringoot zich tegen het initiatief. Ze argumenteerde, dat NIEUW-NAMEN - Zaterdag houdt 'Het vlottend scheepje' voor de negen de keer de jaarlijkse verkoop van gar nalen en krukels. De opbrengst komt ten goede aan de gehandicapten van Kieldrecht, Nieuw-Namen en Meer- donk. Er is nog behoefte aan enkele garna- lenvangers en verkopers. Wie mee wil gaan moet zaterdag om 6.30 uur aan het Marktplein zijn voor het vertrek naar het Verdronken Land van Saef- tinge, waar de garnalen worden gevan gen. Omstreeks 13.00 uur wordt ieder een terug verwacht bij café Sint-Ceci- lia in Nieuw-Namen. Het gezelschap gaat in optocht naar Kieldrecht, waar op het Marktplein de gevangen garna len worden gekookt en verkocht. OOSTBURG - Bij een controle in Oostburg en omgeving zijn dinsdag middag 29 bromfietsers bekeurd we gens technische gebreken aan hun bromfiets. In totaal werden 38 brom fietsen gecontroleerd. De controle werd uitgevoerd door de rijkspolitie West-Zeeuwsch-Vlaande ren in samenwerking met de verkeers post Terneuzen, in het kader van de actie 'Min 25 procent verkeersslachtof fers'. Het Terneuzense echtpaar De Bokx-de Blaeij uit Terneuzen. TERNEUZEN - Het echtpaar J. de Bokx-de Blaeij vierde dinsdag het 65- jarig huwelijksfeest temidden van fa milie, kennissen en personeel in het bejaardencentrum De Blide in Ter neuzen. Het echtpaar P. Hamelink-de Putter vierde tegelijk in het bejaar dencentrum De Molenhof in Zaam- slag zijn 60-jarig huwelijksfeest. Burgemeester C. Ockeloen van Ter neuzen kwam het brilj anten paar in De Blide feliciteren, terwijl het bejaarden koor De Veste het jubileumfeest muzi kaal ondersteunde. In de recreatiezaal van het Terneuzense bejaardencen trum werden de gasten getrakteerd op koffie en gebak. Ook bloemstukken en cadeaus ontbraken niet. De heer J. de Bokx (85) heeft als voor naamste hobby's fietsen en kaartspe len. Zijn 86-jarige vrouw doet nog steeds graag aan handwerken en maakt deel uit van het zangkoor De Veste. De gezondheid van beiden laat niets te wensen over. De heer De Bokx heeft tot in de vijftiger jaren een kolenhan del gehad. Met paard en kar ging hij zijn klanten af. Tevens bleef hij daarna werkzaam in de kolenboten bij de Ter neuzense firma A. de Meijer. In 1965 werd hij parkwachter in de gemeente Terneuzen. In de beginjaren van hun huwelijk was mevrouw C. de Bokx-de Blaeij als vroedvrouw vaak een welko me hulp bij vele gezinnen. Het Terneuzense echtpaar, de laatste zeven jaar woonachtig in De Blide, heeft twee kinderen, zeven kleinkinde ren en 13 achterkleinkinderen. Naast veel gelukwensen overhandigde wethouder J. van Rooijen van milieu zaken, recreatie en toerisme van de ge meente Terneuzen in het gezelschap van zijn vrouw het echtpaar Hamelink een bloemstuk in verband met het dia manten huwelijk. De heer Hamelink (88) heeft het grootste deel van zijn le ven in de agrarische sector gewerkt. De laatste jaren tot aan zijn pensioen was hij in de bouw werkzaam. „Ik heb voornamelijk in het vlas en de aardappelen gewerkt. Dat is ook altijd mijn grootste hobby geweest. Dage lijks was ik op het land te vinden. Ik heb daar ook mijn vrouw leren ken nen", aldus de nog steeds in goede ge zondheid verkerende Hamelink. Hij werd op De Val geboren en zijn vrouw C. Hamelink-De Putter (87) zag het eerste levenslicht op de Griete. De eerste 20 jaar woonde het echtpaar op De Reuzenhoek. Later verhuisde het naar Zaamslag, tot zes jaar gele den de verhuizing naar de Molenhof plaats vond. adoptie geen gemeentelijke aangele genheid is, maar een zaak van particu lieren. Ze waarschuwde voor een pre cedentwerking, aangezien vergelijk bare instanties als Foster Parents voor subsidie zouden kunnen aankloppen bij de gemeente. Haar fractiegenoot P. A. Kindt nam het vaandel maandag van haar over in de vergadering van de commissie fi nanciën. „Zo zijn er talloze projecten denkbaar, die in aanmerking komen voor subsidie. Er zijn genoeg voorbeel den van mensen in nood. Het geven van financiële steun is een persoonlij ke zaak. Nu gebeurt het met gemeen schapsgeld". W. Gelderland, de initiatiefnemer van het adoptieplan in Hontenisse, is het oneens met de kritiek. „Een gemeente raad vertegenwoordigt de hele bevol king. Dit voorstel heeft duidelijk een voorbeeldfunctie voor onze burgers. We kunnen ons wel steeds laten leiden door rationele overwegingen, maar we moeten ook de durf hebben om ons hart te laten spreken. Bovendien past dit uitstekend in het promotiebeleid van onze gemeente". Het echtpaar Hamelink-de Putter uit Zaamslag. IJZENDIJKE - Rond twee uur dins dagmiddag werd in het Streekmu seum 'West Zeeuwsch-Vlaanderen presenteert' in IJzendijke de 5000ste bezoeker van dit jaar verwelkomd. De gelukkige was mevrouw A. van Aver- beke uit Groede. Zij kreeg bij aan komst een bos bloemen van museum voorzitter Pol van de Vijver. Mevrouw Van Averbeke, die sedert de opening van het museum de 66.000ste Voorzitter Pvan de Vijver (midden) van het Streekmuseum in IJzendijke overhandigde een bos bloemen aan de 5000ste bezoeker van dit jaar, mevrouw A. van Averbeke uit Groede. m bezoekster was, kwam niet alleen naar het museum. Zij bracht een bezoek aan de tentoonstelling 'Van tram tot bus' in gezelschap van nog zo'n 25 vrouwen van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen van de afde ling Groede. Na haar entree werd de 5000ste meegetroond naar de boven zaal in het museum, waar een versier de stoel voor haar klaar stond. Van de Vijver vertelde over de tot standkoming van het Streekmuseum, dat gevestigd is in het voormalig ge meentehuis van IJzendijke en in juli 1972 begon met een eerste tentoonstel ling die de naam 'West Zeeuwsch- Vlaanderen presenteert' droeg. „Na veertien dagen hadden we de duizend ste bezoeker binnen. Over het hele jaar kwamen er 2700 mensen", aldus Van de Vijver. Op 5 mei 1973 werd het museum offi cieel geopend door burgemeester Schipper. Van de Vijver beklemtoont dat tentoonstellingen in het museum altijd een stuk geschiedenis van de streek bevatten. „We proberen verbin dingen te leggen tussen vroeger en nu". Het bezoekersaantal zegt hem ei genlijk niet zo veel. „Iedere bezoeker komt hier met een achtergrond. Zijn komst is doordacht. Toevallige pas santen zoals je dat in Amsterdam hebt, hebben wij niet", zegt Van de Vij ver. Na zijn toespraak overhandigde hij mevrouw Van Averbeke een tegel en een 'peperkoeke'. „De peperkoeke is het symbool voor gastvrijheid. Als je vroeger op een boerenerf kwam, zei men vaak: Eet eerst een schelletje pe perkoeke", aldus Van de Vijver. De vrouwen van de Plattelandsafdeling kregen een drankje aangeboden. Bezoekers aan het Streekmuseum ko men volgens de beheerder C. van de Wijnkei uit heel Zeeland. „Ik denk dat we in september dicht tegen de 6.000 bezoekers aan zitten. Aan het eind van dit jaar zijn er naar verwachting 8.000 belangstellenden geweest". De tentoostelling 'Van tram tot bus' over de geschiedenis van het openbaar vervoer in de streek is nog te zien tot en met 30 oktober, dagelijks van 10.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur. Za terdags en zondags is het museum open van 14.00 tot 17.00 uur. In het najaar wordt er een tentoon stelling ingericht met werk van kun stenaars uit de streek en borduur werk en kant. In het voorjaar 1989 komt er een expositie over weven, in de zomer over de geschiedenis van het voortgezet onderwijs in de streek en in het najaar een tentoonstelling over het wel en wee van Belgische krijgs gevangenen. In 1990 komen tentoon stellingen over suiker, de geschiede nis van de sport en de amateurkunst aan de beurt. Nog een jaar later zal aandacht worden besteed aan landar beiders in Zeeuwsch-Vlaanderen, grond en grondbeheer en humor in Zeeuwsch-Vlaanderen. BRESKENS De voetbalclub Bres kens speelt vanavond een vriend schappelijke wedstrijd tegen Walche ren uit Vlissingen. De wedstrijd begint om 19.30 uur op het sportpark Baer- sande. HEILE - De afdeling Sluis van de Par tij van de Arbeid houdt vrijdag een in formatie-avond in het Dorpshuis te Heile. De aanvang is om 20.00 uur. Er kunnen vragen worden gesteld aan de Sluisse wethouder A. Oosterling en het raadslid J. Boogaard. SLUIS - Het plan van burgemeester en wethouders van Sluis om niet te korten op het welzijnswerk werd dinsdagavond in de welzijnscommis- sie positief ontvangen. Het bedrag dat Sluis moet bezuinigen bedraagt bijna 3.000 gulden. Het college is van plan dat geld uit een andere begrotings post te halen. Het raadslid J. Boogaard (PvdA) was benieuwd waar het geld vandaan ge haald wordt. „Het blijft spannend voor ons. We zullen het wel zien". Met het concept jaarprogramma sociaal cultu reel werk 1989 had de commissie even min problemen. Wethouder A. Ooster ling zei wel dat paal en perk gesteld moet worden aan het te laat indienen van subsidieverzoeken. „Soms worden verenigingen wel drie keer aange schreven. We hebben daar binnen de afdeling moeite mee", aldus Ooster ling. Het CDA-raadslid H. Lokerse merkte op dat de gemeente de bevolking moet dienen. „Je moet niet vergeten dat het allemaal vrijwilligerswerk betreft. Een herinneringsbriefje vind ik wel op z'n plaats", zei Lokerse. Oosterling gaf als voorbeeld carna valsvereniging Sluis. „Men denkt er pas op de elfde van de elfde aan om subsidie aan te vragen. We moeten spelregels maken. Dat geldt ook voor afrekeningen", stelde de wethouder. Lokerse zei dat men niet te hard moet zijn voor de verenigingen. „Ze tobben ook al met het krijgen van bestuursle den". Het commissielid C. van Oor schot meende echter dat de gemeente niet met zich moet laten sollen. CLINGE - De Clingse volleybal Com binatie en de Judovereniging Clinge houden zaterdag een volksfeest. Bei de verenigingen vieren dit jaar hun 20-jarig bestaan. Naast de activitei ten, die zowel met judo als met volley bal hebben te maken, zijn er ook acti viteiten die voor iedereen toeganke lijk zijn. De volleyballers spelen op het oefen terrein van de voetbalvereniging Clin ge het vijftiende internationaal volley baltoernooi. Er zijn teams aanwezig uit Nederland en België. Tevens wordt er gestreden om de Friet-Cup. Dit is een onderling toernooi van Clingse verenigingen. Fietsliefhebbers kunnen zich tussen 10.00 en 10.30 uur laten inschrijven voor een fietstocht van 10,20 of 30 kilo meter. Het vertrek is om half elf vanaf het gemeenschapscentrum Malper- tuus. Om half twee vertrekken de wan delaars voor een wandeltocht van 5,10 of 15 kilometer. De inschrijving hier voor is vanaf 13.00 uur. In de loop van de middag maakt fanfa re Weldoen door Vermaak een muzika le rondwandeling, terwijl het volks feest verder muzikaal wordt omlijst door Sjoris Ambrasband. Om drie uur wordt in de sportzaal van Malpertuus een judodemonstratie gegeven door de jeugd van de Clingse judoclub. Om half vier volgt een demonstratie van Taekwondo, een gevechtssport die momenteel als demonstratiesport tijdens de Olympische Spelen in Seoul is te zien. De demonstratie in de sport zaal van Malpertuus staat onder lei ding van Vierde Dan Wim van de Putte uit Terneuzen. Om 17.00 uur is de prijs uitreiking van het volleybaltoernooi in de foyer van Malerpertuus. KOEWACHT - De zangvereniging van de Katholieke Bond van Ouderen afdeling Koewacht vierde dinsdag middag het 10-jarig bestaan. Om dit luister bij te zetten, waren naast de plaatselijke zangvereniging ook de zangverenigingen van de ouderen bond uit Sint-Jansteen en Hulst naar het gemeenschapscentrum De Vla schaard gekomen. Na een welkomstwoord van voorzitter Geerards van de Koewachtse ouderen zangvereniging zongen de ruim hon derd aanwezigen samen het Zeeuws- Vlaamse volkslied. Het geheel stond onder leiding van dirigent P. Apers. Hierna bracht elk koor afzonderlijk een tiental nummers ten gehore. Tij dens de pauze was er voor de zangers en zangeressen koffie met gebak. Het programma werd vervolgd met het aanbieden van attenties door de aan wezige koren aan de jubilerende ver eniging. Het -muzikale evenement werd besloten met een samenzang. HULST - De eerste kampioen van het biljartdistrict Zeeuwsch-Vlaanderen is bekend. Zondagavond werd Jo Jo siassen van de biljartvereniging De Smickel voor eigen publiek gehul digd voor het behalen van de titel in de spelsoort driebanden (derde klas). Josiassen liet er in zijn eerste optre den van het nieuwe biljartjaar geen twijfel over bestaan dat hij alleen recht had op de titel. Hij startte met winst en was na vijf ronden al bijna onbereikbaar. Op dat moment was Jo siassen nog altijd ongeslagen en al theoretisch kampioen. Met nog twee partijen te gaan immers had de leider een voorsprong van vier punten opgebouwd op het achtervol gende duo Walter Mortier en Eddy Morcus. Bovendien lag het gemiddel de van de koploper toen al stukken ho ger. Zondagmiddag maakte Josiassen aan alle onzekerheid een einde door ook zijn zesde wedstrijd (tegen Gene- tello) in winst om te zetten. De uitslag: 1. Jo Josiassen De Smickel Hulst 14-0.505-5; 2. Walter Mortier De Smickel 10- 0.432; 4; 3. Eddy Morcus WBC Walsoorden 8-0.341-4; 4. Willem Dieleman KOT Terneu zen 6-0.352-5; 5. Harold Pluym CBC Clinge 6-0.336-4; 6. Joop Genetello HOL/KOT Sas van Gent 5-0.324-4; 7. Toon van de Bosch WBC 4-0.319-4; 8. Rinie Verstraeten NASA Axel 3-0.288-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 39