De ingang. Uniek Inhcentrum Sanitair. Snel en goed, dankzij de computer BECOM-24 uurs service. Het Sne^eiyicemgazijn. Advies en assistentie. Handig Documenfafecenfrum. Het werkteen stuk prettiger metdeïU. in de buurt. Wat is voor professionele installateurs, detaillisten en zelfinstallerende bedrijven echt prettig werken? In de buurt kunnen halen wat je nodig hebt. Zoals elektrotechnische artikelen, sanitaire en verwarmingstechnische materialen en apparaten voor de elektrotechnische detailhandel. Zonder zoeken, zonder wachten, zonder zelf voorraden aan te hoeven houden. Daarom is het voor alle professionals in elektrotechniek, sanitair en verwarmingstechniek zulk goed nieuws dat de Technische Unie vandaag haar nieuwe Verkoopkantoor, aan de Arnesteinweg 65 te Middelburg opent! Arnesteinweg 65,4338 PD Middelburg, Telefoon 01180-33030, Postbus 8051,4330 EB Middelburg, Telefax 01180 - 3 90 85. VRIJDAG 9 SEPTEMBER 1988 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WB De ingang van het nieuwe Verkoopkantoor. De toegang tot de handige, efficiënte wereld van de Technische Unie. Open op alle werkdagen, van acht tot half vijf. Het wordt nu echt prettig werken voor de installateur: het nieuwe Verkoopkantoor van de Technische Unie is open! In het speciale Infocentrum Sanitair staat alles op het gebied van sani tair, kranen en accessoires overzichtelijk bij elkaar. De nieuwe informatie-opstellingen maken het vergelijken van vormen, kleuren en uitvoeringen nog eenvoudiger dan voorheen. Een voortreffelijke plek dus voor de installateur om zijn klanten te laten kiezen en daarbij vakkundig te adviseren. Dat voorkomt mis verstanden en levert veel tevreden klanten op. Wat het Verkoopkantoor niet in voorraad heeft, bestelt de in stallateur gewoon. Dat kan persoon lijk, per telefoon en zelf s via de computer, met TechniTel. Diezelfde nacht nog wordt de bestelling door het Centrale Magazijn van de Technische Unie bij het Verkoopkantoor afge leverd. Daar kan de installateur het bestelde 's ochtends al afhalen. Of hij krijgt het in de loop van de dag keurig aan de zaak of op het werk afgeleverd. De computer van het Verkoopkantoor staat rechtstreeks in verbinding met het Centrale Magazijn van de Technische Unie in Alphen a/d Rijn. Zonder tijd verlies worden op die manier de be stellingen doorgegeven en leverings informatie opgevraagd. Het is door die vooruitstrevende automatisering dat de mensen van de Technische Unie zo snel en goed voor hun afnemers kunnen werken. ment van de Technische Unie telt vele tienduizenden artikelen. De meest courante daarvan liggen in het Snelservicemagazijn. Ze zijn overzichtelijk per groep inge deeld, dus makkelijk te vinden. Het voordeel voor de installateur is duide lijk: hij loopt even binnen, pakt wat hij nodig heeft, gaat er even mee langs de counter en in korte tijd is hij alweer onderweg naar het werk. Met de juiste artikelen en een minimum aan tijdverlies! Aan de counter van het Snelservice- magazijn ontmoet de installateur de adviseurs van de Technische Unie. Vakmensen, die pre cies weten wat ze in huis hebben en die hen graag terzijde staan met advies en assistentie. Ook via de telefoon kan de installateur zijn vragen kwijt. De artikelspecialisten op het Verkoopkantoor van de Technische Unie informeren hem overde nieuwste ontwikkelingen, de materialen om ze te verwerken en de technieken om ze toe te passen. Het totale assorti- Een andere belang- rijke afdeling in het nieuwe Verkoop- kantoor is het Documentatiecentrum. Hierin vindt de installateur honder den folders, brochures en catalogi van evenzovele binnen- en buiten landse leveranciers. Onder het genot van een geurig kopje koffie van de zaak, kan hij zich ter plekke informeren over produkten en nieuwe ontwikkelingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 22