Plaats uw familie berichten in de PZC Vliegfeest bloedig drama Gissing over gesprek Walesa en regering Theaterclips in vijftig theaters Binnenlandse zaken in vervuild gebouw Wachttijden van vijftien jaar voor nieuw model Wartburg Russische ambassadeur is schaker Familieberichten KRO en Forum samen op weg naar Mozartjaar Veertien doden door hoogspanningskabel op Pakistaanse bus 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 29 AUGUSTUS 1988 Dankbaar voor het vele dat hij voor ons heeft be tekend. geven wij u kennis dat na een moedig ge dragen ziekbed van ons is heengegaan onze innig geliefde man en vader GERARD VAN DIJK op de leeftijd van 52 jaar. Thea Edwin en Mignon Ryanne en Claus 4337 KX Middelburg, 28 augustus 1988 Kruitmolenlaan 186 Gerard is opgebaard in het rouwcentrum 'Mid delburg'. Buitenhovelaan 1 te Middelburg (Dau- wendaele). Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag van 19.00-19.30 uur. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehou den donderdag, 1 september a.s.. om 10.45 uur in de parochiekerk van de H. Petrus en Paulus, Lombardstraat te Middelburg, waarna de teraar debestelling zal plaatshebben om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Samenkomst voor familie en belangstellenden in de kerk. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Heden overleed onze vriend GERARD VAN DIJK Wij zullen hem missen. Thea en de kinderen heel veel sterkte. Gerard, Martha, Chantal en Nicole Oost-Souburg. 28 augustus 1988. GERARD, Je hebt je strijd gestreden, je hebt het als een moedig mens gedaan. Johnnie, Hetty Miranda Wielinga Vlissingen, 28 augustus 1988 Enige en algemene kennisgeving. De mens ivikt, waar God beschikt. Met diepe verslagenheid geven wij u kennis, dat de Heere plotseling van ons weggenomen heeft onze innig geliefde ADRIE W. J. EGGEBEEN op de leeftijd van 54 jaar. Janna Kinderen en kleinkinderen 4383 BS Vlissingen, 27 augustus 1988 Menno van Coehoorngracht 21 Adrie is opgebaard in het rouwcentrum 'De Voor zorg', Industrieweg 20 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen en de familie te condoleren dinsdag van 19.00-19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag, 31 augustus a.s., om 14.00 uur op de begraaf plaats te Wolphaartsdijk. Vertrek van voornoemd rouwcentrum om 13.15 uur. Met diepe verslagenheid geven wij u kennis, dat de Heere van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde zoon, onze broer, zwager en oom ADRIE EGGEBEEN op de leeftijd van 54 jaar. A. Eggebeen-Verburg Corry en Leen Anja en Ruud Johny 4477 BZ Wolphaartsdijk, 27 augustus 1988 Groenekruisweg 6 Wij namen onverwachts kennis van het over lijden van onze vader, schoonvader en opa ADRIE EGGEBEEN op de leeftijd van 54 jaar. Wolphaartsdijk: Ria Eggebeen 's-Heer Arendskerke: Ans Oreel-Eggebeen Piet Oreel Nathalie en Kevin Geschokt namen wij kennis van het plotselinge overlijden van onze expeditiemedewerker, de heer A. W. J. EGGEBEEN Met dankbaarheid kijken wij terug op zijn grote inzet in bijna 8 jaar van goede samenwerking. Medewerkers en directie PZC/Drukkerij van de Velde Vlissingen, 28 augustus 1988 Geschokt namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze medewerker en collega ADRIE EGGEBEEN Directie en personeel Esso Baskensburg, A. J. G. Nederstigt Vlissingen, 27 augustus 1988. Haar altijd bezige handen hebben nu rust gevonden. Haar hart dat voor ons klopte is nu stil geworden. De Heer heeft haar opgenomen in Zijn vrede. Maar in blijde herinnering leeft zij nog voort bij ons, want moeders sterven niet. Tot ons groot verdriet ging toch nog onverwacht van ons heen onze lieve moeder en oma JANNA MARIA DE RUIJTER weduwe van Francois Jacobus Maas op de leeftijd van 68 jaar. Terneuzen: M. J. Maas Terneuzen: T. C. Geelhoedt-Maas J. Geelhoedt Zaamslag: C. T. van Drongelen-Maas M. A. van Drongelen Terneuzen: H. N. Verhelst-Maas M. Verhelst Terneuzen: J. J. Dieleman-Maas J. Dieleman Sluiskil: C. F. Maas A. E. B. Maas-Burm Vogelwaarde: N. Hamelink en kleinkinderen Zaamslag, 24 augustus 1988 Axelsestraat 35. Correspondentieadres: C. T. van Drongelen-Maas, Axelsestraat 151, 4543 CH Zaamslag. De begrafenis zal plaatshebben heden, 29 augus tus, om 14.00 uur op de Algemene begraafplaats te Zaamslag, na voorafgaande rouwdienst in ge bouw 'de Rank, aanvangende om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemd gebouw. Geen bloemen. Diepbedroefd, maar met grote dankbaarheid voor wat hij voor ons is geweest en heeft bete kend, delen wij u mede, dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa RUDOLF JULIEN DE SMIT echtgenoot van Margaretha Hietbrink op de leeftijd van 68 jaar. Oostburg: M. de Smit-Hietbrink Groede: E. R. de Smit Suleika Talitha 4501 AR Oostburg, 28 augustus 1988, Zuidzandsestraat 46 De teraardebestelling zal plaatsvinden op don derdag, 1 september, om 14.00 uur op de algeme ne begraafplaats te Sluis. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in Ned. Hervormd Kerkcentrum te Oost burg. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze aankondiging als zodanig te beschou wen. Na een moedig en geduldig gedragen lijden is he den van ons heengegaan onze lieve zorgzame va der en opa, mijn huisgenoot en mijn goede vriend PIETER FREDERIK JOZEF VAN VREDEGEM weduwnaar van Johanna Jacoba de Kok in de leeftijd van bijna 70 jaar. Kapelle: Joke en Adrie Oele-van Vredegem Peter en Jolanda Erik en Christine Goes: Betsy van Vredegem Wilfred Rinaldo Goes: Jan Wilde Goes: G. Maas Goes: G. Verberckt 27 augustus 1988, Rozemarijnstraat 35, 4461 BZ Goes. Onze vader en opa is opgebaard in het Uitvaart centrum van Begrafenisonderneming 'Goes', Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar dinsdag, 30 augustus, van 18.30-19.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag, 31 augustus, om 13.15 uur in bovengenoemd Uit vaartcentrum waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is in het Uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager PIETER FREDERIK JOZEF VAN VREDEGEM weduwnaar van J. J. de Kok op de leeftijd van bijna 70 jaar. Goes: M. de Kok-Stroosnijder Kapelle: E. J. Landman-de Kok Goes: P. van der Endt Goes: K. Schoester Sas van Gent: J. de Kok-Bal Goes: F. W. de Kok-Neijt Goes: B. J. de Kok F. L. Roose-Francois Goes, 27 augustus 1988 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere na een moeilijke strijd van ons weggenomen mijn lieve man, onze lieve vader en opa MARINUS NIEUWENHUIJSE echtgenoot van Cornelia Imanse op de leeftijd van 75 jaar. Rilland: Den Helder: Rilland: Middelburg: Middelburg: Rilland: Krabbendijke: Rilland: Kapelle: Krabbendijke: Rilland: Heidelberg (Zuid-Affika): Krabbendijke: C. Nieuwenhuijse-Imanse Joost en Coby Mery en Tin Bets en Piet Jannie en Bram Bouw en Corrie Toos en Minicus Jaap en Marian Mai en Han Wil en Toon Jan en Jacquelien Joke en Anton Connie en Adrie en kleinkinderen 4411 CJ Rilland, 28 augustus 1988, Eversweerdestraat 36. Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium 'De Vlietberg' te Rilland. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar dinsdag, 30 augustus a.s., van 19.00 tot 19.30 uur, ingang van het mortuarium via Cromvlietstraat. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op woens dag, 31 augustus, om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Rilland. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden, waarbij u wordt uitgenodigd in de kerk van de Geref. Gemeente, Swaanhilstraat 13 te Rilland. Aanvang van de rouwdienst om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren direct na de begrafe nis in het dorpshuis 'Luctor et Emergo', Hoofd weg 45 te Rilland. Geen bloemen. Zij die door vergetelheid geen kaart hebben ont vangen, dienen deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met diepe droefheid, maar met grote dankbaar heid voor zijn liefde en voor wat hij voor ons bete kend heeft geven wij u kennis dat geheel onver wachts van ons is heengegaan mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader en onze allerliefste opa JOHANNES ALBERTUS HENSEN echtgenoot van Adriana Westerbeke op de leeftijd van 75 jaar. Hij zal voor altijd in onze herinnering blijven. Westkapelle: A. Hensen-Westerbeke G. J. Hensen A. P. M. Hensen-Beerens Alexander Barbara 4361 BN. Westkapelle, 28 augustus 1988, Noordstraat 46 De overledene ligt opgebaard in het rouwcen trum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 in Middel burg, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen is woensdag van 19.45 tot 20.15 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag, 1 september, om 12.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Vertrek van het Hervormd Jeugdgebouw om 12.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Hervormd Jeugdge bouw. Heden is onverwachts van ons heengegaan, onze beste zwager en oom J. A. HENSEN echtgenoot van A. Westerbeke op de leeftijd van 75 jaar. J. Westerbeke J. W. Westerbeke-Roelse Joh. Westerbeke Fr. Westerbeke-Verhulst Neven en nicht Westkapelle, 28 augustus 1988 Na een langdurig geduldig ernstig lijden geven wij u kennis, dat van ons is heengegaan onze lieve zuster, behuwdzuster, tante en oudtante LEINTJE GOEDBLOED Geboren 14 september 1898 Overleden 28 augustus 1988 Middelburg: Iz. Goedbloed N. Goedbloed J. Goedbloed C. W. Goedbloed-Broodman J. Rijkse Neven en nichten 4332 XP Middelburg. 28 augustus 1988, Nassaulaan 83 De overledene ligt opgebaard in het rouwcen trum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 in Middel burg, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen is woensdag van 19.45 tot 20.15 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op donder dag, 1 september, om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraaf plaats. Heden overleed na een kortstondige ziekte mijn beste broer en onze oom ADRIAAN WALRAVEN weduwnaar van F. S. van den Broeke op de leeftijd van 81 jaar. Namens de familie: P. S. Zandee-Walraven Wolphaartsdijk, 27 augustus 1988 Correspondentieadres P. S. Zandee-Walraven, Veerweg 65, 4471 NB Wolphaartsdijk De overledene is opgebaard in de rouwkamer van 'Ter Valcke', Valckeslotlaan 200 te Goes. Gelegenheid tot bezoek dagelijks van 15.30-16.00 uur en \ban 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag, 31 augustus a.s., om 11.00 uur op de Algemene Be graafplaats te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Bedroefd, maar dankbaar, dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis, dat na een liefdevolle verzorging in het verpleeghuis 'De Stelle' te Oostburg is overleden onze lieve moe der, groot- en overgrootmoeder MARIA FRANSINA LERE sinds 17 juni 1966 weduwe van Jacobus Antonie Hoste op de leeftijd van 97 jaar. IJzendijke: J. C. de Hullu-Hoste J. I. de Hullu Bram en Annelies Jeannette Sjaak en Betty Jaap Martin Adrie Marian en Kees Anneke Nico Jan en Ineke Kloetinge: J. A. Hoste E. J. Hoste-Maquelin Eric en Anne-Marie Nieuwvliet: A. P. Hoste F. M. R. Hoste-Achtergaele Jan Oostburg, 27 augustus 1988 Correspondentieadres: Cadzandseweg 18, 4504 AN Nieuwvliet De begrafenis zal plaatshebben op woensdag, 31 augustus, om 15.00 uur op de algemene begraaf plaats te Nieuwvliet. Na afloop van de begrafenis is in het dorpshuis 'De Heerlijckheyt', Dorpsstraat 39 te Nieuwvliet, gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze aankondiging als zodanig te beschou wen. RAMSTEIN - Medische teams komen slachtoffers van de vliegramp in West-Duitsland te hulp. Uren later liepen nog toeschouwers van het vliegfeest versuft rond op de luchtmachtbasis. Slot van pagina 1 tie van SPD en Groenen, gesteund door de regeringspartij FDP, eiste een onmiddellijk verbod van alle lucht vaartshows. De Groenen willen in een speciaal debat in het parlement minis ter Scholz ter verantwoording roepen. Tot vlak voor het begin van de open dag op Ramstein hadden de oppositie, de evangelische kerk en de milieube weging tevergeefs een verbod van de show geëist. Ook in het deelstaatpar lement kreeg een motie met die strek king geen meerderheid. Drie dagen voor de rampzalig verlopen show ap peleerde de regerende CDU nog aan de bevolking om massaal naar Ramstein te gaan „om hun verbondenheid met de VS en in het bijzonder met de Ame rikaanse soldaten tot uitdrukking te brengen. De Amerikaanse vliegtuigen zijn tot op de dag van vandaag noodza kelijk om onze vrijheid te verdedigen". Luitenant-Kolonel Stroom van de Ko ninklijke Luchtmacht zegt dat het dramatische vliegongeluk bij Kai- serslautern voor de Nederlandse luchtmacht geen reden is om bij voor baat een vliegshow in eigen land niet te laten doorgaan. „In de eerste plaats is de oorzaak van de ramp niet bekend en bovendien zijn vliegshows net zo veilig als gewoon vliegen". HILVERSUM/ENSCHEDE (GPD) De KRO wil minder amusement en meer cultuur op televisie en radio brengen. In het kader van dit nieuwe beleid zal de omroep jaarlijks twee opera-premières van Opera Forum rechtstreeks op tv laten zien en zullen tevens vier radio-uitzendingen aan nieuwe produkties van dit gezelschap uit Enschede worden gewijd. De beide organisaties hebben besloten tot een meerjarige samenwerking. Voorlopig staan er voor het komende seizoen in totaal zeven radio- en vier tv-uitzendingen gepland. Forum zal bij haar programmering re kening houden met de wensen van de KRO, terwijl de omroepvereniging Opera Forum nadrukkelijk zal betrek ken bij haar Mascagni-cyclus, de Vre- denburg-serie en de voorbereidingen van het Mozartjaar 1991. De eerste première die de KRO uit zendt is Rigoletto. Dat gebeurt op vrij dag 11 november via Nederland 1 en Radio 4. KARACHI (AFP) - In Zuid-Pakistan heeft zaterdag een losgeraakte hoog spanningskabel die terechtkwam op een rijdende bus aan veertien mensen het leven gekost terwijl zes mensen gewond raakten Het ongeluk gebeurde 40 kilometer van Jacobabad. De bus vervoerde 40 passagiers. Door onbekende oorzaak knapte een van de hoogspanningska bels naast de weg en viel op de bus. Volgens de politie waren de veertien slachtoffers op slag dood. (Van onze correspondent WARSCHAU - De Poolse partijleider generaal Jaruzelski heeft aan het slot van een extra-vergadering van het centrale commitee van de Communis tische Partij de oprichting van een Raad van Nationale Verzoening voor gesteld om het hoofd te beiden aan de politieke, economische en sociale cri sis in zijn land. De vraag die gisteren in Warschau alles overheerste was of Solidariteitsleider Lech Walesa be reid is deel te nemen aan een „ronde tafelgesprek" tussen de Poolse autori teiten, vertegenwoordigers van maat schappelijke groeperingen en indivi duele Polen, die aan de oprichting van deze Raad moet voorafgaan. Jaruzelski zei dat partij en regering „o- pen staan voor elk redelijk voorstel", dat Polen uit de economische proble men en daarmee gepaard gaande so ciale spanningen kan helpen. Voorwaarden vooraf worden niet ge steld aan de deelnemers, zo zei Jaru zelski. Hij voegde er echter aan toe, dat er twee soorten oppositie zijn: een con structieve en een destructieve. Jerzy Majka, secretaris van het cen traal comité en hoofdredacteur van het partijdagblad Trybuna Ludu, ver duidelijkte tijdens een persconferentie dat aan de ronde tafel geen plaats is voor mensen die uitdrukkelijk als voorzitter van een illegale vakbond aanwezig willen zijn. Zegslieden van Solidarnosc wilden gisteravond niet zeggen of Walesa be reid zou zijn als „particulier" met de autoriteiten te gaan praten. Jaruzelski's voorstel tot een Raad voor Nationale Verzoening was er een uit een reeks waarmee gisteren een tweedaagse bijeenkomst van het cen traal comité werd besloten. Een zit ting, waarop de voorstanders van de harde lijn de nodige ruimte kregen om hun kritiek op de slappe houding van de regering tegenover de stakers te ui ten. Maar ook uit het politbureau werd forse kritiek gegeven op het „gebrek aan daadkracht van de regering". Dat leidde tot groeiende speculaties over een mogelijk aftreden van premier Messner en enkele ministers. Jaru zelski echter zei gisteren dat „geen zondebokken worden gezocht" en „de partij met de regering de verantwoor delijkheid moet dragen voor de huidi ge problemen". ROTTERDAM (GPD) - In navolging van de bioscopen ('Binnenkort in dit theater') en als extra service aan het publiek gaat een groot aantal Neder landse theaters binnenkort in eigen huis reclame maken voor komende produkties. Via televisieschermen bij de kassa, in hal en foyer krijgen bezoekers voor de voorstelling, in de pauze en na afloop video-filmpjes te zien met fragmenten uit voorstellingen die de komende we ken in het betreffende theater worden gespeeld. Deze 'theaterclips' zullen naast recla meboodschappen doorgaans zeven fragmenten van een kleine minuut be vatten. Ongeveer vijftig van de bijna negentig door de producenten bena derde theaters heeft inmiddels (voor drieduizend gulden) een seizoenabon nement op dit 'video-affiche' geno men. (Van onze correspondent) MOSKOU Nog dit najaar zal de 52- jarige beroepsdiplomaat Aleksandr Tsjikvaidze zijn geloofsbrieven aan bieden als de nieuwe Sovjet-ambassa deur in Nederland. Dat is vernomen uit schakerskringen in Moskou en dat is niet toevallig: Tsjikvaidze is namelijk de voorzitter van de Sovjet Schaak Federatie. De huidige ambassadeur in Nederland, Anatoli Blatov, een persoonlijke advi seur van wijlen partijleider Brezjnev, gaat met pensioen. Tsjikvaidze heeft onder meer als con sul in San Francisco gewerkt. Ook was hij bij de internationale afdeling van het Centraal Comité van de Commu nistische Partij hoofd van de sector Afrika. De nieuwe ambassadeur is af komstig uit Georgië, waar hij ook ai voorzitter van de schaakbond was. Hij geldt als een persoonlijke vriend van minister Edoeard Shevardnadze van buitenlandse zaken. (Van onze parlementsredactie) DEN HAAG (GPD) Het ministerie van binnenlandse zaken is ernstig vervuild. Een commissie uit het per soneel dat het gebouw letterlijk bin nenstebuiten heeft gekeerd, komt tot de conclusie dat er al enkele jaren sprake is van vervuiling die nog steeds voortduurt. Volgens de com missie is er in het gehele gebouw praktisch geen schoon plekje meer te vinden, of het moet de kamer van mi nister Van Dijk zijn. De vloerbedekking is al jaren lang ver vuild door gemorste koffie en is op vele plaatsen stuk. In de liften zitten zwar- ite vetvlekken op de plaatsen waar de ambtenaren tegenaan hebben ge leund. Op de kamers is de situatie nog erger. Er liggen dikke lagen stof op de kas ten; overal vonden de controlerende ambtenaren uitgekauwde stukjes kauwgom. Ondanks dat binnen het ministeriegebouw vele plaatsen zijn waar men tijdens de werkuren koffie kan krijgen, trof men op vele kamers in de vensterbanken koffiezetapparaten aan. Het personeelsblad van het mi nisterie trekt de conclusie, dat de ver vuiling mede de schuld is van de amb tenaren zelf. (Van onze correspondent) BONN - Een week voor het begin van de 'Leipziger Messe', het tref punt tussen Oost en West in de DDR, brachten de Oostduitse par tijkranten zaterdag een primeur, waaruit moet blijken hoeveel de partijtop zich gelegen laat liggen aan "het wel en wee van de kamera den. Op pagina drie van het partijblad Neues Deutschland werd de voor DDR-begrippen sensationele pro- duktie aangekondigd van een nieu we auto: een Wartburg uitgerust met een viertaktmotor van VW. Na bijna 40 jaar indoctrinatie over de reusachtige voordelen van de twee- takt motor, waarmee zo wel de Tra- bant als de Wartburg zijn uitgerust, valt de partijleiding van haar geloof. Maar elke verandering heeft zijn prijs. Zo zal de wachttijd voor het nieuwe wonder op wielen tussen de twaalf en 15 jaar bedragen en is de prijs met ruim 30.000 Oostmarken 10.000 mark hoger dan die van de Wartburg oude stijl. De nieuwe Wartburg ziet er goed verzorgd uit en met de 1,3 liter vier taktmotor (58 pk) wordt eindelijk de technische stap gemaakt die al 20 jaar hoog nodig was. Maar in interne Comecon-afspraken was op Sovjet- russische wens bepaald, dat de DDR alleen tweetaktmotoren mocht bouwen. Dat is nu verleden tijd. Met behulp van VW, dat al meer dan tien jaar door de DDR het inte rieur van de Golf laat maken, is een nieuw contract afgesloten. Volkswa gen ontwikkelde de nieuwe motor, die nu door de DDR in een nieuwe fabriek in Karl Marxstadt zal wor den gebouwd voor de Oostduite markt en voor Volkswagen zelf. De 261 industrierobots stammen uit de Bondsrepubliek, de werknemers uit de DDR. De Wartburg nieuwe stijl wordt ondanks de hoge prijs zeker een topper in de DDR. Maar niet al leen daar. Kenners gaan ervan uit dat de Wartburg 1,3 made in e DDR het ook prima zal doen in de andere Oostbloklanden en in het Westen. Mocht dat laatste waar zijn, dan zal de levertijd voor Oostduitse klanten nog langer kunnen worden, want harde valuta kan Erich Honecker nog altijd veel beter gebruiken dan de eigen Oostmarken. I' t' l

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 4