Liever n Philips. PHILIPS Want hoe vaak gebeurt het niet dat een programma later begint dan staat aange kondigd? Ook nieuw is de afstandsbediening, waarmee u al uw apparatuur eenvoudig kunt bedienen. Ook wat u in de toekomst nog denkt aan te schaffen. Naast veel techniek biedt Philips u ook het nodige vertier. Zo voelt u straks de klap pen die Arnold Vanderleijde in de Olympische ring gaat uit delen bij wijze van spreken. De techniek is anders dan in een gewone televisie. De toe passing van compacte lenzen en vloeistofkoppeling tussen lens en beeldbuis betekenen een contrastrijker beeld. Bovendien zijn de kleu ren echter, doordat gebruik wordt gemaakt van nieuw ont wikkelde beeldbuizen. Indrukwekkend. Dat woord dringt zich met een op, als u eenmaal voor een Philips Super- screen zit. Nagenoeg levensecht en levensgroot. De beelddiagonaal meet maar liefst 104 cm, of als u nog groter wilt zelfs 117 cm. En het geluid is al net zo overweldigend. nummers voor u vast. De pagina's die u regel matig raadpleegt hoeft u dus nooit meer op te zoeken. Al dit vernuft houdt u in de hand met Tevens introduceert Philips kleuren televisies met Picture-in-Picture. Het gaat om een kleiner beeld in het normale beeld, waar mee u o.a. de andere netten via uw videorecorder in de gaten kunt houden. De geluidsweergave van Superscreen is een verhaal apart. De drie frontspeakers worden gevoed door een krachtige HiFi stereo versterker, met een vermogen van 2 x 40 W. Zo kan ook het ruimtelijke stereo-geluid gemakkelijk vergeleken worden met de plaatse lijke bioscoop. De Philips Superscreen heeft overigens 90 voorkeurzenders en de computer controlled teletekst legt maar liefst 20 voorkeurpagina de draadloze afstandsbediening. U kunt de Philips Supercreen in werkelijkheid zien en horen. Hij wordt tentoongesteld op de Firato en zal er ongetwijfeld de nodige aandacht trekken. Ook de CD Video-speler wordt op de Philips- stand, of beter in de Philips-hal, geïntroduceerd. Het is de eerste CD-speler die de muziek in beeld brengt. Van videoclips tot en met complete concert-registraties en opera-uitvoeringen. In een speciaal voor deze gelegenheid gebouwd theater presenteert Jan Rietman een groot spektakel met bekende gasten. Bovendien wordt elke dag om exact 16.00 uur de Philips Olympische Quiz gespeeld. Ria Visser toetst kandidaten op hun kennis van sportzaken. Er zijn prachtige prijzen te ver dienen. De hoofdprijs wordt een reis naar Seoul. Uiteraard met toegangskaarten voor de Olympische Spelen. Alle reden dus om naar de Firato te komen, of liever, de Phirato. FIRATO Westhal J7 PHILIPS HOOFDSPONSOR N.O.C. 8 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 27 AUGUSTUS Op de Firato kunt u zien dat er nagenoeg geen verschil meer is met de werkelijkheid. De Computer Controlled Teletekst onthoudt 3 teletekst-pagina's en 20 voorkeurpaginanum mers. U hoeft dus nooit meer te wachten. De grootste Superscreen heefteen beelddiago naal van 117 cm, de kleinste versie nog altijd 104 cm. Met de handzame en overzichtelijke afstands bediening regelt u alle functies zoals bijvoor beeld de keuze van 1 van de 90 voorkeurzenders of het volume Imuzlekvermogen 2 x 40 W|.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 8