Gemeenschapscentrum Ossenisse in stichting KAARTINGEN Kinderspelen en muziek op tweede dag Gildefeesten SCHIETINGEN De Loetzers winnen steppenrace in Hulst ,EMEENTE EN KERKBESTUUR AKKOORD 'linge in finale oernooi Axel eugdcircus leinardi in Hulst oudt instuif Hulst wil zich >eperken tot één )arkeerwachter Botsing in Rozenlaan Zwemvierdaagse in Oostburg Jeugdtennis Schoondijke Botsing door voorrangsfout EMM houdt lesgeefdag TIJDENS TWINTIGSTE BRADERIE HULST Cursussen - Zaterdag 3 september wordt in de bibliotheek van Hulst een aantal cursussen voor volwassenen ge presenteerd. Diverse instellingen zul len uitleg geven over het cursusaan bod voor het seizoen 1988-1989. Be langstellenden kunnen tussen 10.00 en 12.00 uur en tussen 13.00 en 16.00 uur in de bibliotheek terecht voor informa tie. Bridge De bridgeclub Hulst speelde de eerst wedstrijd voor de na jaarscompetitie in de grote zaal van het gemeenschapcentrum Den Dul- laert. [ATERDAG 27 AUGUSTUS 1988 ULST - Na maanden van onderhan- lingen is vrijdag eindelijk overeen- emming bereikt over de verkoop an het gemeenschapscentrum in Os- misse. De gemeente Hontenisse en jt kerkbestuur van Ossenisse be- ikten een akkoord over de over- racht van het dorpshuis naar een ichting. De koopsom is vastgesteld 60.000,-. De gemeente draagt 40.000,- bij in de vorm van een subsi- aan de stichting, die zelf de reste nde 20.000.- bijlegt, stichting voert al enkele jaren het heer over het gemeenschapscen- um. Al die tijd hoefde geen cent huur worden betaald voor het gebouw, omzet was zo groot, dat de stich- ng een aardig kapitaal wist op te bou- 1XEL - De finale van het toernooi van voetbalvereniging Axel brengt norgenmiddag (zondag) Sluiskil in iet veld tegen Clinge. Nadat Sluiskil ich donderdagavond had geplaatst en koste van Axel (7-2), was het giste- enavond Clinge dat tot de eindstrijd loordrong door Terneuzen met 3-2 te erslaan. Jlinge had in het begin van de wed- itrijd het beste van het spel en drukte iet overwicht binnen een tijdsbestek ian 25 minuten in treffers uit van Mark Mest en Boudewijn van Craenen- iroeck. Daarna echter werd Terneu- en Clinge's gelijke en door twee doel- iunten van Geert van Haveren (een ïieuwe aanwinst van het Belgische ivergem) - één voor en één na de rustj ïerd het 2-2. Een kwartier voor tijd vas het opnieuw Mark Triest die voor Ilinge scoorde. Terneuzen ontbeerde oen de kracht om nog eens terug te tomen: 3-2. Ilinge en Sluiskil spelen morgen om 5.00 uur tegen elkaar en Terneuzen en ixel (in hun strijd om de derde plaats) im 13.00 uur. ULST - Jeugdcircus Reinardi houdt aterdag 3 september een circus-in- uif in Hulst. Alle jongens en meisjes de leeftijd van zes tot zestien jaar unnen van 14.00 tot 18.00 uur oefenen het Houtenkwartier. De circus- lummers lopen uiteen van koorddan- en en akrobatiek tot allerlei vormen an jongleren. oefenmiddag staat onder deskun- lige leiding van medewekers van het eugdcircus. Reinardi kiest voor deze lijzondere wijze van presenteren om Ie jeugd op het bestaan van het circus wijzen. Ondanks vijftien optredens >er jaar blijkt het jeugdcircus bij veel ónderen onbekend te zijn. Het afgelo- )en jaar was het circus te zien in diver- plaatsen in Nederland en België. 1ULST - De gemeente Hulst wil jaar- ijks enkele tienduizenden guldens esparen door slechts één in plaats an twee parkeerwachters aan te stel en. De gemeente heeft per 1 septem- er een controleur voor 20 uur aange- teld. In de overige uren zal het toe- icht worden uitgeoefend door een ge- neenteambtenaar en de reservepoli- ie. gemeente had in de begroting voor iet betaald parkeren nog rekening ge- louden met een financiële last van 50.000,- tot 60.000,- per jaar. Daarbij ng men echter uit van de aanstelling an een voltijds controleur. Tijdens de fgelopen weken rees het plan om fors besparen op de personeelskosten. De controleur belastingen van de ge meente probeert een opsporingsbe- oegdheid te verwerven en zal als weede parkeerwachter worden inge- In noodgevallen kunnen de leden an de reservepolitie bijspringen. De meente heeft in augustus al het no- öge bespaard op de personeelskosten, ijdens de eerste maand van het be- aald parkeren was de controle volle- lig in handen van de reservepolitie. wen. Dit bedrag is van doorslaggeven de betekenis geweest bij het welslagen van de onderhandelingen. De gemeente heeft in de loop van het overleg een flinke scheut water bij de wijn moeten doen. In januari probeer de de gemeente het dorpshuis over te nemen voor het symbolische bedrag van één gulden. Het kerkbestuur wees het aanbod verontwaardigd van de hand en liet het gebouw door een onafhankelijk bureau op zijn eigenlij ke waarde schatten. De taxateur kwam uit op een bedrag van 120.000,-. De gemeente deed enkele maanden een nieuw voorstel aan het kerkbestuur, deze keer was men be reid om 10.000,- voor het gemeen schapscentrum neer te leggen. Weder om liet het kerkbestuur zich niet ver murwen, ook al beloofde de gemeente zorg te dragen voor een opknapbeurt van het pand. Enkele maanden gele- De WALSOORDEN In café Rue du Nord in Walsoorden werd een kaarting gehouden, waaraan 111 personen deel namen. Uitslag: 1 F. Neve, Kloosterzande, 2 H. Sor ter, Paal, 3 R. de Booij, Kloosterzande, 4 uw. Hemelaar, Rozenburg, 5 A. de Kort, Kloosterzande. Uitslag jokeren: 1 mw. Im- pens, Axel, 2 mw. Freyser, Kloosterzande, 3 mw. Asselman, Kloosterzande. GRAAUW De R.-K. Bond voor Ou deren in Graauw hield een kaarting in het gemeenschapshuis, waaraan 33 personen deelnamen. Uitslag: 1 mw. Haulex Hulst, 2 U. Willaert, ilinge, 3 J. Remortel, Clinge, 4 J. de Letter, Clinge. HENGSTDIJK In zaal 't Jagerhuis Hengstdijk werd een kaarting ge houden, waaraan 49 personen deelna men. Uitslag bieden: 1 mw. v. d. Hemel, Terneu zen, 2 mw. Thilleman, Nieuw-Namen, 3 mw. Schenkel, Ossenisse, 4 J. Rombout, Koe wacht, 5 F. Piessens, Clinge. Uitslag joke ren: 1 mw. De Kort, Hengstdijk, 2 mw. Rom- bout, Koewacht, 3 mw. De Waal, Ossenisse. KLOOSTERZANDE In café de Rei zende Man in Kloosterzande werd een kaarting gehouden, waaaan 45 perso nen deelnamen. Uitslag jokeren: 1 mw. v. Goethem, Kloos terzande, 2 mw. Domines, Hulst, 3 mw. De Waal, Hengstdijk. Uitslag bieden: 1 P. Jon kers, Kloosterzande, 2 L. v. Goethem, Kloosterzande, 3 E. Kint, Kloosterzande, 4 mw. Lucasse, Kloosterzande, 5 H. v. d. Berg, Westdorpe. den kwam de gemeente op de proppen met haar uiterste bod, een koopsom van 40.000,-. Het kerkbestuur, dat in de onderhandelingen werd bijgestaan door de econoom van het bisdom, deed vrijdag een tegenvoorstel. Het ge meenschapscentrum kon voor de prijs van 60.000,- worden overgenomen door de stichting, die het gebouw mo menteel beheert. De gemeente kon in stemmen met deze constructie. Waar schijnlijk komt het financiële voor stel nog in september in de gemeente raad. Door de verkoop kan weer nieuw leven worden geblazen in de ontwikke ling van het dorpsplan Ossenisse, dat al maanden ligt te wachten op zijn vol tooiing. De gemeente Hontenisse gaat er nu vanuit, dat in januari een begin kan worden gemaakt met het dorps plan Terhole. HOEK - Bij een botsing op de Rozen- laan in Hoek zijn woensdag twee per sonenauto's zwaar beschadigd. J. de V. uit Terneuzen en C.E.V.-L. uit Hoek lieten elkaar bij het passeren te weinig ruimte. Het gevolg was een frontale botsing. Beide bestuurders bleven on gedeerd. In de PZC van donderdag werd abusievelijk gemeld dat de bot sing plaatsvond op de kruising Rozen- laan-Korenbloemstraat-Molenstraat. OOSTBURG In de zwembaden in de gemeente Oostburg wordt van 29 augustus tot en met 2 september de Nationale Zwemvierdaagse gehou den. Daarvoor kan men terecht in de zwem baden in Breskens, Groede, Schoon- dijke en IJzendijke (geopend van maandag tot en met vrijdag tussen 13.00 en 19.00 uur) en in het zwembad van Oostburg (geopend van maandag tot en met vrijdag tussen 7.30 en 12.00 uur en 16.00 en 18.00 uur). Zij die voor de veertiende keer aan de zwemvier daagse deelnemen, ontvangen na het volbrengen van de voorgeschreven af stand een gouden medaille met in scriptie '14'. Via sponsoring kan er geld worden ingezameld voor Unicef. SCHOONDIJKE Afgelopen week zijn de jaarlijkse clubkampioen schappen voor de jeugd tot en met ze ventien jaar van de Tennisvereniging Schoondijke (TVS) in Schoondijke ge speeld. Winnaars: meisjes enkel t/m 13 jaar: Esther Klooster; jongens enkel t/m 13 jaar: Arjen van der Schaaf; meisjes dubbel t/m 13 jaar: Nienke Verhoeff en Esther Klooster; jongens dubbel t/m 13 jaar: Jürgen Doens en Dennis Len- se; mixed dubbel t/m 13 jaar: Nienke Verhoeff en Arjen van der Schaaf; jon gens enkel t/m 17 jaar: Anjer van der Schaaf; jongens dubbel t/m 17 jaar: Pa trick en Anjer van der Schaaf; verlie zersronde meisjes enkel t/m 13 jaar: Linda Poissonier; jongens enkel t/m 13 jaar: Dennis Lense. Uitslag: Groep A: 1 heren Van Aart/De Kerf; 2 heren Snuverink/Burggrave; 3 dames Biesbroeck/Pouwels. Groep B: 1 dames Stallaert/Van Cauteren; 2 heren Simpelaar/ Zwaan; 3 dames Voet/Van Hootegem. Groep C: 1 dames Seydlitz/Holtz; 2 dames Hillege/Van Esbroeck; 3 dames Vervaet/Bo- gaert. Groep D: 1 echtpaar Van Opstal; 2 da mes Van Leeuwen/Kint; 3 mevrouw Per- daen/heer Terburg. SLUIS Twee auto's zijn bij een aan rijding donderdagavond omstreeks zes uur op de kruising Gouverneur- straat-Brandarisstraat in Sluis be schadigd. Bestuurder H. F. G. uit IJ zendijke kwam vanuit de Brandaris- straat en verleende op de kruising geen voorrang aan de van rechts ko mende auto bestuurd door L. de B. uit Breskens. TERNEUZEN - De Terneuzense gymnastiekvereniging EMM houdt vandaag (zaterdag) een lesgeefdag voor cursisten. Om dit te verwezenlij ken zijn er leerlingen nodig. Vanaf 10.00 uur komen jongens van 6 tot 10 jaar en meisjes van 8 tot 14 jaar naar het Zeldenrustcollege in Terneuzen. 's Middags kunnen meisjes vanaf 14 jaar hun medewerking verlenen, ter wijl er voor de dames om 15.00 uur een recreatieve gymnastiek wordt gege ven. KLOOSTERZANDE De renovatie van bejaar dentehuis Sint Antonius aan de Groenendijk in Kloosterzande is in volle gang. Toen voorzitter F. de Waal van het stichtingsbe stuur in november vorig jaar de eerste paal de grond insloeg, sprak hij de wens uit dat de ver bouwing voorspoedig zou verlopen. Inmiddels is de eerste fase van het hele project, waarmee zo'n negeneneenhalf miljoen gulden is gemoeid, vol tooid. Een nieuwe entree aan het Pastoor Versterplein, de keuken, de recreatiezaal, het winkeltje met kapsalon en zes nieuwe kamers voor bewoners zijn al in gebruik. Momenteel wordt de recreatie zaal ook als bezinningsruimte gebruikt, maar dat is, zo zei adjunct-directeur A. Bisschop, maar tij delijk. „Want we hopen in oktober de nieuwe ka pel in gebruik te kunnen nemen". Nu wordt er hard gewerkt aan de sloop van de vroegere hoofd ingang en aangrenzende kamers langs de Groe nendijk. Volgens de bouwplannen moeten daar in de toekomst vier woonetages verrijzen. Bouw bedrijf Van Kerckhoven uit Kloosterzande, dat de plannen uitvoert, hoopt begin 1990 de hele klus te hebben geklaard. SLUISKIL De tweede dag van de Gildefeesten stond voornamelijk in het teken van de oudere en jongere in woners van Sluiskil. De middag werd voor de ouderen muzikaal opgeluis terd door mevrouw Benjaminsz op de piano en verteller Ed Steijns, die in onvervalst dialect de zaal aan zijn voeten kreeg. De kinderspelen voor de basisschoolleerlingen bestonden uit het voorttrekken van een vracht auto. Meer dan honderd kinderen beproef den onder grote belangstelling hun krachten. Na een spannende strijd kwam uiteindelijk de Oranje-Nassau- school als eerste uit de strijd, basis school De Vrije Vlucht werd tweede en de Sint Antoniusschool derde. Een pu blieksjury beoordeelde de eerste twee dagen de stands van de combi-beurs. Er werd voornamelijk gelet op inrich ting, presentatie en verzorging van de stand. Ongeveer honderd bezoekers kozen uiteindelijk de stand van mode huis Rosy/Berkhout uit Sas van Gent tot de beste stand van de beurs. Twee de werd R. W. Elcock, kunstschilder en derde kapsalon Lissy uit Sluiskil. Tussen 18.00 en 19.00 uur was er een soundmix-playbackshow voor de jeugd tot zestien jaar. Een vijfkoppige jury onder leiding van Jo Luijcks moest twee prijzen uitreiken voor soundmix- en playback-deelnemers. De soundmix werd gewonnen door Wendy Ducheine (Whitney Houston), 2 Patricia de Groot (Olivia Newton- John). De playbackwedstrijd werd ge wonnen door de groep van Pim Griens (Meatloaf), 2 Judith van de Branden (Madonna). In de late uren volgde een soundmix/komische actwedstrijd voor volwassenen. Vandaag (zaterdag) is de combibeurs geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Tus sen 14.00 en 18.00 uur zijn er trek- en trek-combiwedstrijden voor Sluiskilse groeperingen. Dan zijn er ook jeu-de- boules- en gaaibolwedstrijden waar aan iedereen kan deelnemen. In de beurstent treedt Vader Abraham op. 's Avonds is er een optreden Jvan de Sluiskilse formatie Yankee Doodle Session met troubadour Piet Brak man. Tijdens dit optreden wordt ook de eerste Sluiskilse langspeelplaat van zanger Diederick Benjaminsz ten doop gehouden. Morgen, zondag, is het gehele feestter rein beschikbaar voor de zondag- markt. Een primeur voor de Sluiskilse Gildefeesten. het geheel wordt muzi kaal begeleid door verschillende Zeeuws-Vlaamse boerenkapellen. De afsluiting van de Gildefeesten vormt een optreden van de formatie Yankee Doodle Session met The Blue Dia monds. CLINGE De R.-K. Bond voor Oude ren in Clinge hield een kaarting in het gemeenschapshuis Malpertuus, waar aan 52 personen deelnamen. Uitslag: 1 A. Willaert Clinge; 2 P. de Nijs Clinge; 3 R. Huibrechts Clinge; 4 A. v. Hooije Clinge; 5 J. Ferket Clinge. Competitiestand: Heren: 1 R. Huibrechts; 2 C. v. d. Branden; 3 J. de Letter. Dames: 1 mevr. Elegeert; 2 mevr. P. de Vos-Govaert. NIEUW-NAMEN In café J. de Loos in Nieuw-Namen werd een koppel- kaarting gehouden. Uitslag: 1 A. Vergauwen/A. Thielens; 2 A. Verhulst/R. Verbist; 3 A. Petinda/A. Apers. KLOOSTERZANDE In café De Reizende Man in Kloosterzande werd een kaarting gehouden waaraan 54 personen deelnamen. Uitslag: Bieden: 1 H. Pauwels Kloosterzan de; 2 A. Verhelst Terneuzen; 3 mevr. v. Goe them Hulst; 4 A. Dominus Hulst. Jokeren: 1 mevr. Pauwels Kloosterzande; 2 mevr. v. Vooren Ossenisse; 3 mevr. Sponselee. NIEUW-NAMEN - In café R. Thille man in Nieuw-Namen werd een pun- tenkaarting gehouden. Uitslag: 1. C. de Winckel-R. Thilleman, 2. P. Praet-J. Vermeerschen, 3. M. Petuida-A. Verhulst. NIEUW-NAMEN - In café J. Schroder in Nieuw-Namen werd een pun ten- kaarting gehouden. Uitslag: 1. E. de Kind-T. Praet, 2. J. de Winc- kel-L. Timmerman, 3. E. Wijenbergh-C. de Winckel. De hindernisbaan was een van de onderdelen tijdens de steppenrace in Hulst. HULST Nadat burgemeester mr F. A. W. Jacobs van Hulst vrijdagavond de twintigste braderie officieel had geopend door het sein te geven voor een grote ballonwedstrijd voor de jeugd begon op het circuit rond de Ba siliek de traditionele steppenrace. Het organiserende comité Hulster braderie steppenrace bracht voor de zesde keer heel wat stepfanaten aan de start. De tien deelnemende teams werden aangemoedigd door enkele honderden toeschouwers die het parkoers om zoomden. Na de voorstelling van de ploegen moesten de deelnemers op de beruchte hindernisbaan halsbrekende toeren uithalen. Tijdens het tweede onderdeel, een estafette, stepten drie deelnemers per ploeg elk een volle ron de van 330 meter af. De snelste sportie- veling van elk team kwam aan de start voor de tijdrit, waarna een afvalrace het eerste gedeelte van de autoped-ra cer besloot. Hierna bestreden de coa ches van de deelnemende ploegen el kaar tijdens een coach-race. De leider van het team Europe's Music Centre kwam als winnaar tevoorschijn. Het tweede gedeelte van de wedstrijd be stond uit de finales van de onderdelen tijdrit, estafette en afvalrace. Na het afwerken van alle onderdelen bleek dat de carnavalsvereniging De Loet zers uit Terhole met kop en schouder boven de rest van het deelnemersveld uitstak. Evenals vorig jaar gingen zij met de hoogste eer strijken voor het team van bar-discotheek Champs Dis- ques. De derde plaats was voor de dartsclub Bulls van bar De Smidse. Na afloop ontving elke deelnemende ploeg een beker en voor de winnaar was er een wisseltrofee. KOEWACHT - Schutterssociëteit Thuis Weg in Koewacht hield een schieting in café P. de Vlieger, Waar aan 37 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel F. Martens, Koewacht, eerste zij vogel E. Vervaet, Stekene, tweede zij vogel O. Zaman, Koewacht, grootste aan tal kleine vogels (5) M. v. Puyvelde, Koe wacht. KOEWACHT Schutterssociëteit de Blauwe Hoek in Koewacht hield een schieting in café De Oude Molen, waaraan 29 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel L. v. Kerkhoven, Hei kant, eerste zijvogel C. v. Gassen, Hulst, tweede zijvogel R. Baert, Koewacht, groot ste aantal kleine vogels (6) C. Baert, Koe wacht. KOEWACHT —In café De Oude Mo len in Koewacht werd een bejaarden- schieting gehouden waaraan 28 schut ters deelnamen. Uitslag: hoge vogel C. Gijsel, Koewacht, eer ste zijvogel A. v. Branden, St.-Jansteen, tweede zijvogel R. de Smet, Koewacht, grootste aantal kleine vogels (5) D. v. Hooije, St.-Jansteen. HULST in Café W. Blommaert in Hulst werd een schieting gehouden, waaraan 31 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel R. Sterkx, Zelzate, eer ste zijvogel E. Luijkx, Hulst, tweede zij vogel J. de Waal, Koewacht, grootste aantal klei ne vogels (7) E. de Kort, Hulst. EMMAHAVEN In het café Het Ver dronken Land in Emmahaven werd een schieting gehouden waaraan 25 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel en eerste zijvogel E. de Maat Ossenisse; tweede zijvogel H. de Maayer Ossenisse; grootste aantal kleine vogels (5) J. Verras Paal en G. D'Haens Graauw. WALSOORDEN In café R. de Jonge werd een kermisschieting gehouden waaraan 35 schutters deelnamen. Uitslag: eerste hoge vogel T. de Waal Kloos terzande; tweede hoge vogel A. v. Geersdae- le Walsoorden; eerste zijvogel en tweede zij vogel J. v. Eekhout Ossenisse; derde zijvo gel P. Rik Hengstdijk; grootste aantal klei ne vogels (5) mw. der Weeduwe Kloosterzan de. CLINGE In café de Troubadour in Clinge werd een schieting gehouden, waaraan 41 personen deelnamen. Uitslag hoge vogel en eerste zijvogel J. de Waal, Koewacht, tweede zijvogel F. Vos, Kieldrecht, grootste aantal kleine vogels mw. M. de Kint, St.-Jansteen. KLOOSTERZANDE In café De Reizende Man in Kloosterzande werd een schieting gehouden waaraan 52 schutters deelnamen. Uitslag: wip 1 hoge vogel en eerste zij vogel T. Vos Hulst; tweede zijvogel M. Heijens St.-Jansteen; grootste aantal kleine vogels (6) L. Jonckheijm Kloosterzande. Uitslag wip 2 hoge vogel T. Vos Hulst; eerste zij vogel P. Neve Kloosterzande; tweede zijvogel A. Ludwig St.-Niklaas; grootste aantal kleine vogels (5) P. Goossen Kloosterzande. CLINGE In café De Troubadour in Clinge werd een schieting gehouden waaraan 36 schutters deelnamen. Uitslag: eerste hoge vogel mw. Geerts Beve- ren; eerste zijvogel F. de Vos Kieldrecht; tweede hoge vogel M. Kint Clinge; tweede zij vogel J. de Waal Kieldrecht; grootste aan tal kleine vogels J. de Waal Koewacht (5) en F. de Vos Kieldrecht. KLOOSTERZANDE In café Molen hof in Kloosterzande werd een bejaar- denschieting gehouden waaraan 27 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel J. de Beule Hulst; eerste zijvogel B. Beulaert Hulst; tweede zijvogel L. v. Leuven Boschkapelle; grootste aantal kleine vogels (5) J. Cabbe Kloosterzande. OSSENISSE Op camping De Zee meeuw in Ossenisse werd een schie ting gehouden waaraan 29 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel R. Buyl Ossenisse; eer ste zij vogel R. Michels Ossenisse; tweede zij vogel R. d'Hondt Ossenisse; grootste aantal kleine vogels (5) F. Peijl Ossenisse. KOEWACHT In café P. de Vlieger in Koewacht werd een bejaardenschie- ting gehouden waaraan 37 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel P. de Bot Heikant; eer ste zij vogel J. Blommaert St.-Jansteen; tweede zij vogel mw. v. Meelen Kloosterzan de; grootste aantal kleine vogels (4) B. Baert Koewacht. HENGSTDIJK - Op camping De Vo gel in Hengstdijk werd een kaarting gehouden waaraan 96 personen deel namen. Uitslag bieden: 1. J. Boogaert, Kloosterzan de, 2. Y. van Driel, Terneuzen, 3. mevr. Boone, Hulst. Uitslag jokeren: 1. mevr. Van Gink, Axel, 2. J. Hermes, Hengstdijk, 3. mevr. Kempe, Axel. TERHOLE - In café De Kroon in Ter hole werd een kaarting gehouden waaraan 40 personen deelnamen. Uitslag: 1. E. vban Stevendaal, Terhole, 2. mevr. Wauters, Kloosterzande, 3. A. Treij- ver. Terhole, 4. J. v. d. Wende, Hulst, 5. W. Causbeen, Terhole. NIEUW-NAMEN - in café J. de Loos in Nieuw-namen werd een koppelkaar- ting gehouden. Uitslag: 1. T. Praet-L. Timmermans, 2. A. Verhulst-A. Tebinda, 3. F. Blommaert-P. Praet. NIEUW-NAMEN In café Het Sleep bootje in Nieuw-Namen werd een schieting gehouden waaraan 20 schut-1 ters deelnamen. Uitslag: hoge vogel P. v. Gassen Prosperpol- der; eerste zij vogel C. de Moor St.-Jansteen; tweede zijvogel A. de Poorter Nieuw-Na- men; grootste aantal kleine vogels (4) mw. Vermeulen Verrebroek. OSSENISSE Op camping De Zee meeuw in Ossenisse werd een gaaibol- ling gehouden waaraan 39 personen deelnamen. Uitslag: hoge vogel C. Verbist Hengstdijk; rechterzij vogel M. d'Hooghe Hengstdijk; linkerzijvogel W. Vermeulen Hengstdijk; grootste aantal kleine vogels (6) F. Adriaan- sen Hengstdijk. HENGSTDIJK Op camping De Vo gel in Hengstdijk werd een gaaibolling gehouden waaraan 50 personen deel namen. Uitslag: hoge vogel T. Borremans Hengst dijk; rechterzij vogel G. Borrermans Hengst dijk; linkerzij vogel F. Crombeen Hengst dijk; grootste aantal kleine vogels (4) E. v. Rooijen Hengstdijk. WALSOORDEN In café R. de Jonge in Walsoorden werd een gaaibolling gehouden waaraan 23 personen deel namen. Uitslag: hoge vogel J. Eggermont Hulst; rechterzij vogel en linkerzij vogel M. Goos sen Noordstraat; grootste aantal kleine vo gels (5) M. Dankaert Hengstdijk. OSSENISSE Op camping Mussen- nest in Ossenisse werd een gaaibolling gehouden waaraan 34 personen deel namen. Uitslag: hoge vogel P. Dullaert Ossenisse; rechterzijvogel P. Baetens Ossenisse; lin kerzijvogel M. Tieleman Ossenisse; grootste aantal kleine vogels (6) G. Dullaert Ossenis se. OSSENISSE In zaal Hof ter Nesse in Ossenisse werd een gaaibolling gehou den waaraan 19 personen deelnamen. Uitslag: hoge vogel A. Rottier Ossenisse; rechterzijvogel H. de Waal Ossenisse; extra vogel P. v. Velpen Ossenisse; grootste aan tal kleine vogels (6) A. de Waal Ossenisse en J. van Heese Kloosterzande.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 45