laders en lossers Èfe Stavibei Scheikundige Analisten HLO leuk verdiene éfe Stavibei Et AGRIMARiCr Zeelandia bewaarder/ WINKELMEDEWERKERS(STERS) Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland w OPERATIE-ASSISTENT(E) CHIRURGIE i .mill nilii Controlebakker m/v nATiitAvifiaiy inyiflififiitCEtAKivlfAv ''i Streekziekenhuis Walcheren Ook ongeschoolde mensen UITZENDBUREAU 76 VIJVERVREUGD medewerker bezigheidsactivering psychologisch assistent(e) op basis van 20 uur per week TER SCHORRE afdelingshoofd m/v Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen zeven dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de afdeling Personeelszaken van de SVRZ, Postbus 100,4330 AC te Middelburg. Graag vacature en huis/instelling duidelijk vermelden. Arnesteinweg 11, Middelburg ii, Stichting DRUKWERK AAN JETOEKOMST Depauw Stokoe kunnen bij Stavibei terecht. Bel snel 01180-39052 Arnesteinweg 11Middelburg M«spo«, PART-TIME OPROEPKRACHTEN Voor een in Middelburg nieuw te openen Agrilandwinkel met als sortiment tuinartikelen, diervoeders, gereedschap pen, verf, werkkleding, schoeisel e.a. zoeken wij enkele (zowel full-time als part-time) Leeftijd: 17-22 jaar. Opleiding: Mavo of gelijkwaardig en agrarische of detailhan delsschool. Kennis van en belangstelling voor landbouw- en tuingereed schap en tuinartikelen is een pluspunt. PERSONEEL Dutch Northsea Labour b.v. ^^JLIiJL liCrJLIi IuJLCaJLJb JhJLtJi JU W jLM&X2M* (v/m) in het Huis van Bewaring in Middelburg In verband met o.a. interne doorstroming van enkele medewerkers is in het huis van Bewaring in Middelburg plaats voor een aantal bewaarders/penitentiair inrichtingswerkers (v/m). Aanstelling kan op korte termijn plaatsvinden. Meer weten over de functie? Stuurt u dan de nevenstaande bon (in een enveloppe als brief gefrankeerd) naar: Het werk De functie van bewaarder/penitentiair inrichtingswerker is in de eerste plaats beveiligingswerk, zoals het voorkomen van ontvluchtingen, Maar er is meer. Gedetineerden zijn mensen m een moeilijke situatie, die het recht hebben straks weer normaal in de samenleving te worden opgenomen. Dus bezig zijn met de gedetineerden in arbeid, vormings-, sport- en ontspannings activiteiten is ook een taak. Het is een baan die niet altijd even gemak kelijk is, maar wel veel voldoening kan geven. En u krijgt er een gedegen opleiding voor. In diensttijd. de personeelsafdeling van het Huis van Bewaring Kousteensedijk 2 4331 JE Middelburg U krijgt dan een informatiepakket met sollicitatieformulier toegestuurd. Na selectie van de geretourneerde sollicita tieformulieren zullen de hiervoor in aan merking komende kandidaten op korte termijn worden uitgenodigd voor een gesprek in het Huis van Bewaring. De bon moet uiterlijk 15 augustus a.s. binnen zijn. Wij bieden Bij aanvang van uw opleiding begint u direct te verdienen: minimaal 2223,- bruto per maand en maximaal 2736,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Na die opleiding kunt u na enige jaren een salaris van 2972,- bruto per maand bereiken met een uitloop op grond van diensttijd tot 3130,- bruto per maand. Bevordering is onder bepaalde voorwaarden mogelijk. Deze brutosalarissen zijn exclusief 8% vakantie-toeslag en een toelage voor het verrichten van onregelmatige diensten. Wij vragen een leeftijd van mm. 24 en max. 48 jaar een opleiding op tenminste MAVO-niveau een MBO-IW-opleidmg of studerend hiervoor wordt op prijs gesteld (studiefaciliteiten kunnen hiervoor worden verleend) bereidheid in Middelburg of omgeving te wonen bereidheid te werken in een volledige baan op onregelmatige tijden bereidheid mee te werken aan psycho logisch, geneeskundig en antecedenten onderzoek (inzenden m enveloppe, IS v/IM gefrankeerd als brief) Wilt u mij een informatiepakket toezenden. Naam: Straat en huisnummer: Postcode en plaats: Project: Huis van Bewaring Middelburg 1988 Vrouw O Man O PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 30 JULI 1988 De Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de gezondheidszorg en verzorgt in totaal ongeveer 1450 bewoners/patiënten. Er werken bij de SVRZ ruim 2000 mensen, onder wie de hieronder genoemde vacatures bestaan. te Middelburg Koudekerkseweg 145 tel. 01180-25751 zwakzinnigeninrichting met 360 bewoners ca. 425 medewerkers Binnen de bezigheidsactivering hebben wij op korte termijn plaats voor een op basis van 32 uur per week De afdeling bezigheidsactivering richt zich op bewo ners die niet in aanmerking komen voor plaatsing op de Z.M.L.K.-school of op de afdeling arbeidstraining. De afdeling stelt zich tot doel in samenwerking met de groepsleiding de activering- en ontwikkelingsmo gelijkheden van deze groep bewoners tot ontplooi ing te brengen. Functie-inhoud: - dagelijkse kortdurende activering van een aantal individuele en groepen bewoners, - ondersteuning van de groepsleiding voor wat activering betreft, - medewerking aan deeltaken van de afdeling bezigheidsactivering. Onze gedachten gaan uit naar bij voorkeur manne lijke kandidaten gezien de samenstelling van het team en de aard van de werkzaamheden, die - een opleiding hebben op minstens middelbaar beroepsniveau, b.v. MBO-AB, Z-opleiding of Kleuteropleiding, - zelfstandig willen en kunnen werken. Inlichtingen: Voor nadere informatie over bovenstaande functie kunt u bellen met de heer RF. Bleekrode, hoofd O. P.-dienst of met mevr. I. Kersten, hoofd afdeling Bezigheidsactivering Binnen de Ortho-Pedagogische dienst hebben wij op korte termijn plaats voor een Functie-inhoud: - deelname aan de uitvoering en uitwerking van psychologische onderzoeken, - observatie, - deelname aan behandelingen, - administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: - vooropleiding op HAVO-niveau, - beschikken over het diploma psychologisch assis tent. Kandidaten die bereid zijn het diploma te halen komen ook voor de functie in aanmerking, - beschikken over typevaardigheid. Inlichtingen: Voor nadere informatie over bovenstaande vacature kunt u bellen met de heer RF. Bleekrode, hoofd O. P.-dienst. te Terneuzen Churchilllaan 1188 tel. 01150-96351 gecombineerd verpleeghuis met 206 bewoners ca. 260 medewerkers Op een somatische afdeling, waar 33 bewoners worden verzorgd, is er op korte termijn plaats voor een voor 40 uur per week Functie-inhoud: - het coördineren en organiseren van de uit te voeren werkzaamheden op de afdeling, - het geven van leiding en begeleiding aan alle afdelingsteamleden, - het zorgdragen voor een goede woon- en werk sfeer op de afdeling, - het (mede) samenstellen van het afdelingsbeleid, zowel t.a.v. personeel als t.a.v. bewonerszorg, - het er op toezien dat de te verlenen zorg aan bewoners wordt afgestemd op diens behoefte, - het onderhouden van intensieve contacten met bewoners en familie. Functie-eisen: Onze gedachten gaan uit naar kandidaten die in het bijzonder de nadruk weten te leggen op het begelei dingsaspect naar bewoners, familie en personeel. Gezien de zwaarte van de functie dienen sollicitanten bij voorkeur in het bezit te zijn van de diploma's Verpleegkundige A en B en de Kaderopleiding. Eventueel behoort het volgen van de Kaderopleiding tot de mogelijkheden. Tevens dienen zij te beschikken over leidinggevende en goede contactuele eigenschappen. Inlichtingen: Nadere informatie wordt graag verstrekt door de heer C. Brouwer, coördinerend hoofd. Een video-reportage over het werken bij de Stichting is op verzoek te zien bij het Centraal Bureau, afdeling Voorlichting en PR van de SVRZ en bij de Zeeuwse arbeidsbureaus. Sollicitaties: Stavibei heeft plaats voor in Vlissingen Hoge verdiensten voor jonge mensen die van aanpak ken weten. Tevens voor directe plaatsing vragen wij met spoed: twee representatieve jongedames van 19 jaar voor werkzaamheden in een slagerij in Vlissingen (32 en 20 uur). Heb je interesse of wil je informatie, vraag dan naar Henk. Bel snel 01180-39052 Momenteel bestaat op de Operatie-afdeling plaatsings mogelijkheid voor een full-time of part-time (minimaal 0,60) De werkzaamheden zullen in Middelburg en Vlissingen plaatsvinden. Funktie-eisen: Men dient te beschikken over het diploma operatie assistent chirurgie. De arbeidsvoorwaarden zijn vastgelegd in een eigen Rechtspositiereglement waarin opgenomen het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds en het Instituut Ziektekostenvoorziening Ambtenaren en een verhuiskostenregeling. Informatie wordt graag verstrekt door mw. C. Sturm, hoofd Operatie-afdeling Middelburg, tel. 01180 - 37000, tst. 117. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van "Sollicitatie-S" op de enveloppe, vóór 15 augustus 1988 richten aan afdeling Personeel Organisatie. Bethesda-St. Joseph Ziekenhuis, Koudekerkseweg 88, Vlissingen. Korrespondentie-adres: Postbus 640,4330 AP Middelburg. Telefoon: 01184-25000. De Stichting Streek ziekenhuis Walcheren is ontstaan door fusie van het Bethesda- St. Joseph Ziekenhuis te Vlissingen met het Gasthuis te Middel burg. Het Streekzie kenhuis is één organi satie op twee lokaties, met een gezamenlijke kapaciteit van 462 bedden en 900 medewerkers. Depauw Stokoe N.V. Sinds vele jaren 'n vertrouwde naam in mari tieme kringenals dienstverlenend bedrijf gespecialiseerd in kwantita tieve en kwalitatieve kontroles van petroleum-en petrochemische produkten. Een naam die ook staat voor een wereldwijde service door de binding met de Zwitserse groep SGS Société Générale de Surveil lance. Wij hebben een vacature voor (m/v): Dat kan in de DRUKWERKINDUSTRIE. Je werkt vier dagen In de week. Je gaat één dag In de week naar schooi en Je krijgt vijf dagen betaald. Het werk is afwisselend, zodat Je Je niet zult vervelen. Bovendien werk Je met de modernste apparatuur, aan produkten die Je dagelijks ziet. Je doet een hoop vakkennis op enl Je leert voor een erkend en waardevol diploma. Je toekomst Is dan verzekerd. Want het gaat goed in de DRUKWERKINDUSTRIE en vaklieden worden goed betaaldl Als Je meer wilt weten, bel dan het speciale infonummer 020-5475611Je krijgt dan de folder thuisgestuurd. CENTRAAL BUREAU VOOR DE GRAFISCHE BEDRIJVEN, POSTBUS 220,1180 AE AMSTELVEEN Uw funktie in ons labo U voert kwalitatieve analyses uit van een zeer uitgebreid gamma petroleum-en petrochemische produkten. Ook analyses i.v.m. milieuproblematiek kunnen in gepast worden in uw taak. Uw profiel: U heeft een opleiding genoten tot Scheikundig Analist HLO. U bent maximum 30 jaar oud en vrij van legerdienst. U woont in de omge ving van Terneuzen. U verstaat en spreekt Engels. U hebt enige in dustriële labo-ervaring. Voor deze funktie bieden wij u een interessant salaris. Inzet wordt ex tra gewaardeerd in onze snel groeiende onderneming. Interesse? Stuur dan uw sollicitatie met volle dig c.v. en recente pasfoto naar on derstaand adres, t.a.v. de Personeelsdienst. Deze vacature wordt afgesloten op 12 augustus. U krijgt van ons een antwoord vóór 27 augustus. De aanwerving is voorzien per 1 september 1988. U zal werken in ons nieuw laboratorium te Terneuzen. SGS Depauw Stokoe N.V., Polderdijkweg (Hansadok407), 2030Antwerpen. gevraagd: i.v.m. toenemende werkzaamheden, leeftijd tot 20 jr. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties liefst met pasfoto aan: FOTO - VIOEO COMPUTERS St. Jacobsstr. 25-27, 4381 EK Vlissingen. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties te richten aan Agrimarkt B.V., Postbus 4, 4424 ZG We- meldinge. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer A. C. de Zwart, tel. 01192-1345. voor de scheepvaart en offshore Zoekt u, als zeevarende, een tijdelijke plaatsing voor een korte of langere perio de, neem dan eens contact op met DNL. B=-a ni Postbus 941, 1780 AX Den Helder UIM L. Telefoon 02230-27799 Koninklijke Zeelandia H. J. Doeleman B.V. een industriële onderneming, nationaal en internationaal werkzaam op het gebied van de fabrikage en verkoop van grondstoffen voor de brood- en banketbakkerij, zoekt een voor de controlebakkerij brood. Zijn/haar taak zal zijn het uitvoeren van baktechnische controles op broodverbeter- middelen en grondstoffen. Funktie-eisen: L.T.S. (bakkerij); Leeftijd tot 25 jaar. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling personeelszaken van Koninklijke Zeelandia H. J. Doeleman B.V., Poststraat 11, 4301 AA Zierikzee. vac.nr. 8-0064/0111

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 16