uit honneponnetje PZC/ vrijdagkrant straatfestival circus holliday herman van vliet wim wilschut michel jezo sander van marion twee duiven piet uiterlinden maandagavondzang charles de wolff bassie en adriaan new look trio annemarie de beer jongenskoor STRAATFESTIVAL 10 electro bibliotheek schuttershof alhambra grand theater ledel theater de koning roxy cinem' actueel luxor Plot VRIJDAG 22 JULI 1988 Het Straatfestival van Vlissingen wordt dit jaar van maandag 25 juli tot en met woensdag 3 augustus gehouden. Het festival speelt zich grotendeels af op het Arsenaalterrein, tussen de Oranjedijk en het arsenaal, maar er zijn ook andere locaties. Het programma tot en met donderdag ziet er als volgt uit: maandag en dinsdag Cirque d'Archaos op Westduin bij Skandia Sauna. Aan vang: 21.00 uur. Het toernee van Nederlands grootste tentcircus Circus Holliday in Zeeland duurt nog tot en met zaterdag. Er zijn voorstellingen om 16.00 en 20.00 uur. Als bijzondere attractie wordt het optreden van Albert Althoff ge presenteerd. Hij zal de 2500 kilo zware neushoorn Racvicki berijden. Deze dompteur is winnaar van de Oscar Carré Trofee. Hij heeft in Circus Holliday ook de zorg voor de olifanten, een nijlpaard, lama's, kamelen, een giraffe en acht Friese hengsten. De rest: clowns, poe dels, wild west. een spring groep, het rad des doods, hoogwerk, dui ven en kakatoes. Circus Holliday treedt op: Datum Plaats Terrein vrij 22 juli Ouddorp Oosterweg zat 23 juli Zierikzee St.-Hilaire Scheldestraat Sander van Marion In de Nieuwe Kerk in Middelburg wordt dinsdag het vijfde orgel concert in de zomeravondserie van de Stichting Orgelcentrum ge houden. Herman van Vliet verleent medewerking. Aanvang 20.00 uur. Het programma ziet er als volgt uit: Koraalbewerking psalm 138 van F. Asma, Largo uit Concerto in f-moll van J.S. Bach, Sonate in bes van G.F. Handel, drie koraalbewerkingen van resp. J.G. Töpfer, F. Lux en M. Reger, Passacaglia in es van S. Karg-Elert, Serenade van Ch. M. Widor, Toccata van L, Becker, Koraalfinale van Herman van Vliet. VRIJDAG Het tweede marktconcert van het zomerseizoen in de St. Jacobs- kerk in Vlissingen wordt vrijdag gegeven door Wim Wilschut uit Schoondijke. Aanvang 12.00 uur Wilschut studeert sinds 1983 orgel en clavecimbel aan het Brabants conservatorium in Tilburg. Hij is organist van de hervormde kerk in Schoondijke. Hij speelt vandaag werken van Bruhns, Bach en Du- pré. ZATERDAG De Fransman Michel Jezo geeft dinsdag een orgelconcert in de Gro te of Sint Nicolaaskerk in Brouwershaven. Aanvang 20.00 uur. Het programma: Van Girolamo Frescobaldi 'Messa della Madonna' (extraits) Toccata avanti la Messa, Canzona dopo l'Espistola, Ricer- care dopo il Credo, toccata per 1' Elevatione, van Franciso Correa de Arauxo Tiento de quarto tono, Tiento de medio registro de tiple de decimo tono, van Pablo Bruna 'Tiento sobre la letania de la Virgen', van J.S. Bach Partien über 'O Gott, du frommer Gott', van Dietrich Buxtehude praeludium in g, canzona in d, canzona in G, fuga in C, van Heinrich Scheidt 'Modus ludendi pleno Organo' en Variationen über das Niederlandische Lied 'Ei. du feiner Reiter'. Michel Jezo is organist van de kathedraal in het Franse Vannes. Hij geeft dinsdagmiddag (aanvang 12.30 uur) ook een concert in de Gro te Kerk in Goes. De Haagse organist Sander van Marion geeft zaterdag een concert in de hervormde kerk in Kapelle. Aanvang 20.00 uur. Op het Batz-Witte-orgel speelt Van Marion werken van A. Valente. S. Rossi, J.S. Bach, T. Albinoni, Ph. Pool, A. Soler, F.A. Guilmant, S. Karg-Elert. Flor Peeters, alsmede enkele eigen improvisaties. Van Marion is cantor-organist van de Bethelkerk in Scheveningen. Hij verzorgt orgelconcerten in binnen- en buitenland en maakte een groot aantal platen. Onder auspiciën van de stichting Oude Zeeuwse Kerken geeft Piet Uiterlinden zaterdag een concert in de hervormde kerk van Baar land. Aanvang 20.00 uur. Het programma ziet er als volgt uit: Preludium en fuga in G van J.S. Bach, Koraalvoorspel 'Jesus meiner zu versicht' van J.S. Bach, Ko- raalvoorspel 'Vater unser im Himmelreich' van J.S. Bach, twee sona tes in D en G van Starlatti, Cornet voluntary van William Walond. Fantasia en fuga in a van J.S. Bach en orgelconcert opus 4 nr 5 in F van Handel (larghetto, allegro, alla Sicciliana, presto). MAANDAG Jan van den Driest verzorgt maandag weer de avondzang in de ge reformeerde kerk in Haamstede. Aanvang 20.00 uur. Medewerking verlenen deze keer Leo Torn (trompet) en Harry Ha mer (orgel). Hamer speelt onder andere de Toccatine over psalm 24 van Cor Kee. een introductie en allegro van William Walond en Va riaties over 'Vater unser im Himmelreich' van F. Mendelssohn. Sa men met deze organist speelt Leo Torn dan het Concert in C van John Stanley. Air and march uit Suite D van G.F. Handel en Imagi nary landscapes van Lourens van Rooyen. Organist Charles de Wolff geeft maandag een concert in de gerefor meerde kerk in Vrouwenpolder. Aanvang 20.00 uur. Op het programma staan werken van J.S. Bach: de koraalpartita 'Sei gegrüsset Jesu gütig', Preludium en fuga in c-moll. Fantasia en fuga in c-moll en de Passacaglia in c-moll. Charles de Wolff studeerde orgel aan de conservatoria in Utrecht en Amsterdam en bij de Franse organiste Jeanne Demessieux. Behalve organist is hij vaste dirigent van het Noordelijk Filharmonisch Orkest, het Toonkunstkoor Bec ker in Groningen en het Bachkoor Holland. i Bassie en Adriaan komen maandag met hun 'lachspektakelshow' naar het openluchttheater in Domburg. De voorstelling begint om 15.30 uur. DINSDAG In Braai-Tapperij De Mug in Middelburg treedt dinsdag het New Look Trio op. Het optreden begint om 21.00 uur. De leden van de band zijn: de Belg Roger Vanhaverbeke op bas. de Nederlander Johan Clement op piano en de Belg Freddy Rottier op drums. Gedurende de hele zomer zijn er in galerie-theater De Twee Duiven aan de Slijkstraat in Groede op dinsdag en vrijdag kleinkunstvoor- stellingen, gepresenteerd door Adri Oosterling. Dinsdags staat 'De boom in' op het programma, vrijdags 'Uit het land van de zwemmende leeuw'. Aanvang 21.00 uur. WOENSDAG Een Middelburgs trio geeft woensdag een concert in de hervormde kerk in Oostkapelle. Aanvang 20.00 uur. Er worden werken gespeeld van Frescobaldi, Purcell, Hotteterre en Telemann. De muzikanten zijn Annemarie de Beer op blokfluit, Mar- ja Smet op blokfluit en Jos Vogel op clavecimbel. In de serie zömeravondconcerten in de hervormde kerk in Zoute- lande treedt woensdag het jongenskoor 'The choir of St. George's college' uit het Britse Weybridge op. Het is de twaalde keer dat dit koor. dat onder leiding staat van Paul Reed, optreedt in Zoutelande. Het concert begint om 19.30 uur. Willfried Promnitz geeft vrijdag 29 juli een orgelconcert in de her vormde kerk in Middelharnis. Aanvang 20.30 uur. Rolf Wolfensberger geeft vrijdag 29 juli een orgelconcert in de St. Jacobskerk in Vlissingen. Aanvang 12.00 uur. Leen de Broekert geeft vrijdag 29 juli een orgelconcert in de lutherse kerk in Middelburg. Aanvang 20.15 uur. Kees van Iersel geeft zaterdag 30 juli een orgelconcert in de Grote Kerk in Goes. Aanvang 20.00 uur. Jan van der Zwart verzorgt zaterdag 30 juli een carillonconcert in Veere. Henk van Putten doet dit op donderdag 4 augustus. De con certen beginnen resp. om 19.00 en 14.30 uur. Henry Groen geeft zaterdag 30 juli van 15.00 tot 16.00 uur een beiaardconcert op de St. Jacobstoren in Vlissingen. Aanbevolen luisterplaats: Oude Markt. Jan van den Driest leidt maandag 1 augustus weer de avondzang in de gereformeerde kerk in Haamstede. Aanvang 20.00 uur. Vincent de Vries geeft dinsdag 2 augustus een orgelconcert in de Nieuwe Kerk in Middelburg. Aanvang 20.00 uur. MIDDELBURG (01180-38900) 'Dirty Dancing'. Vrijdag 19.00 uur, zaterdag en zondag 14.00 en 19.00 uur. 'Ironweed'. Vrijdag, zaterdag en zondag 21.00 uur, maandag, dinsdag en woensdag 20.30 uur. 'Salsa'. Donderdag 19.00 en 21.30 uur. MIDDELBURG (01180-30235) 'Cry Freedom'. Vrijdag, zater dag, maandag, dinsdag en woensdag 20.30 uur. 'Ironweed'. Donderdag 20.30 uur. MIDDELBURG (01180-13482) 'I've heard the mermaids sin- ging'. Vrijdag 21.00 uur. 'Pinkeltje'. Zaterdag 14.00 uur. 'Betty Blue'. Zaterdag 21.00 uur. 'Amadeus'. Zondag 20.30 uur. 'The Mission'. Maandag 21.00 uur. 'Le dernier metro'. Dinsdag 21.00 uur. 'Van geluk gesproken'. Woens dag 21.00 uur. 'L'ingorgo'. Donderdag 21.00 uur. VLISSINGEN (01184 12260) 'Police Academv 5'. Dagelijks 14.00, 19.00 en 21.30 uur. 'Crocodile Dundee 2'. Dage lijks 19.00 en 21.30 uur. 'Benji'. Dagelijks 14.00 uur. GOES (01100-15165) 'Honneponnetje'. Vrijdag, za terdag en zondag 19.00 en 21.30 uur, maandag, dinsdag en woensdag 20.00 uur. 'Benji'. Zondag en woensdag 14.00 uur. OOSTBURG (01170-2735) 'Three men and a baby'. Vrij dag en zaterdag 20.00 uur, zon dag óók 14.30 uur. HULST (01140-12030) 'Police Academy 5'. Vrijdag en zaterdag 14.30, 19.00 en 21.30 uur, zondag 13.45, 16.15, 19.00 en 21.30 uur, maandag en dins dag 14.30 en 20.00 uur, woens dag 20.00 uur. 'Honneponnetje'. Vrijdag en zaterdag 14.30, 19.00 en 21.30 uur, zondag 13.45, 16.15, 19:00 en 21.30 uur. maandag en dins dag 14.30 en 20.00 uur, woens dag 20.00 uur. 'Benji'. Vrijdag en zaterdag 14.30 uur, zondag 13.45 en 16.15 uur, maandag en dinsdag 14.30 uur. 'Can't buy me love'. Vrijdag en zaterdag 14.30, 19.00 en 21.30 uur, zondag 13.45, 16.15, 19.00 en 21.30 uur, maandag en dins dag 14.30 en 20.00 uur. 'Cry Freedom'. Dagelijks tot en met dinsdag 20.00 uur. BERGEN OP ZOOM (01640- 54886) 'Honneponnetje'. Dagelijks 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Zon dag óók 16.30 uur. 'Hamburger Hill'. Dagelijks 19.00 en 21.30 uur. Zondag óók 16.30 uur. 'De Speurneuzen'. Dagelijks 14.00 uur. BERGEN OP ZOOM (01640- 54886) 'Cry Freedom'. Dagelijks 20.00 uur. Zondag óók 16.30 uur. 'Junglebook'. Dagelijks 14.00 uur. 'Police Academy 5'. Dagelijks 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Zon dag óók 16.30 uur. 'Overboard'. Dagelijks 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Zondag óók 16.30 uur. John Candy (I) en Steve Martin in 'Planes, trains and automobiles', (luxor theater Terneuzen). TERNEUZEN (01150-20505) 'Junglebook'. Vrijdag 14.30 uur, zondag 13.45 uur, maan dag en dinsdag 14.30 uur, woensdag 20.00 uur. 'Crocodile Dundee 2'. Vrijdag 14.30, 19,00 en 21.30 uur, zater dag 19.00 en 21.30 uur, zondag 13.45, 16.15, 19.00 en 21.30 uur. maandag en dinsdag 14.30 en 20.00 uur, woensdag 20.00 uur. 'Planes trains and automobi les'. Vrijdag, zaterdag en zon dag 19.00 uur, maandag 20.00 uur. 'A prayer for the dying'. Vrij dag en zaterdag 21.30 uur, zon dag 16.15 en 21.30 uur, dinsdag 20.00 uur. Naar diepzinnige bedoelin gen of uitzonderlijke ar tistieke pretenties zal men vergeefs speuren in Ruud van Hemerts derde filmkomedie Honneponnetje. Het is ander maal vederlicht amusement waarmee de maker van Schatjes en Mama Is Boos thans een tachtigtal biosco pen van zomerkost wil voor zien. Dat het nog niet zo sim pel is om pretentieloos leuk te zijn en de jeugdige doelgroep daadwerkelijk te veroveren, dat hebben met Kerstmis de makers van Donna Donna!er varen. Dat het Van Hemert met Honneponnetje beter zal lukken is waarschijnlijk. De formule is oud als de weg naar Rome. Een onschuldig meisje, net zestien jaar oud ge worden, ontvlucht haar be schermde omgeving (een non nen-internaat) en begeeft zich op ontdekkingsreis naar de grote wereld. Niet beseffend hoe prikkelend mooi ze wel is en niet vermoedend hoe zeer ze in staat is om het beest in het manvolk los te maken, veroor zaakt ze flierefluitend alle soor ten van chaos, maar bereikt desalnietemin ongeschonden de omarming van een even eens fris gebleven, zij het ietsje wereldwijzere leeftijdgenoot. De inspiratie voor Honnetpon- netje lijkt een jaar of twintig oud te zijn. De titelsong die Van Hemert er samen met Wil- leke Frima bij verzonnen heeft, is melodisch meer dan een tik keltje ontleend aan een grijze hit van Boudewijn de Groot: "Arm Kind, zestien lentes zo pril. Ach, wat lig je hier stil, langs de kant van de weg." Over net zo'n meisje als Hon neponnetje, maar toen liep het slecht af. Zo niet bij Ruud van Hemert die de zon in het water kan zien schijnen en meer een film ge maakt heeft zoals Roman Po- lanski het 15 jaar geleden heeft gedaan met Che? (What?) waarin toen de liftende Sydney Rome net zo pril en argeloosde erotische fantasieën van oude re heren liet overkoken als in Honneponnetje Nada van Nie het voor elkaar krijgt. Onder de naar groene blaadjes hun kerende oude bokken bevindt zich nu de naar het schijnt on vermijdelijk geworden char meur Herbert Flack: een op kleine meisjes vallende filmre gisseur die Apollo Romansky gedoopt werd. Van Hemert kent zijn klassieken. Ook de klassieken van de va derlandse stripliteratuur trou wens, getuige een telkenmale zijn vervoermiddel in puin- poeier rijdende, overijverige motor-agent die regelrecht schijnt te zijn weggesnord uit Peter de Smets De Generaal. Ruud van Hemert heeft zich al- tij d een virtuoos betoond in "citeren". Hij had vooral daaraan zijn eerste filmsucces met Schatjes te danken. Er is ook weinig op tegen, want deze cineast weet ook wel degelijk iets onmiskenbaar eigens aan zijn films toe te voegen. Zo pleegt hij altijd categorisch voor de jeugd te kiezen en te gen de volwassenen. Ook nu. Kinderen kunnen tegen een stootje, hebben er recht op zich te ontplooien en het leven te ontdekken, zonder de vergaan de betutteling door ouders, op voeders en religieuze huiche laars. Dit is niet een visie die als echt een dragend thema in Honneponnetje verwerkt zit, het is meer de mentaliteit van waaruit Van Hemert zijn klucht bij elkaar heeft verzon nen. Aanleiding om bij voor beeld een meute geldhongeri- ge nonnen achter het heldin netje aan naar Amsterdam te dirigeren, tot in de peep shows van de warme buurt toe. Of dat ook leuk is? Ja, dat is blij vla gen tamelijk leuk. Niet minder dan Mama Is Boos in elk geval. De plot is krankzinnig en toch redelijk doortimmerd. Grap pig is het om te zien hoe Van Hemert Amsterdam voorziet van Harlem-achtige sloppen en daar de fietsendiefstallen zo welig laat tieren dat zelfs politiecommissaris Coen Flinck zijn rijwiel op zijn bloedeigen kantoortje vastke tent met drie hangsloten. En koddig ook zijn Hans Man in 't Veld en Marijke Merckens die amper hebben vernomen dat hun oogappel uit het kloos ter verdwenen is of ze hebben al geconcludeerd dat er sprake moet zijn van ontvoerders die het op hun geld gemunt heb ben. En prompt zitten ze tra nen wegpinkend voor tv-came- ra's het volk toe te spreken. Dat zo'n grap subtiel zou zijn, met een paar tragische kid- nap-affaires en daarmee sa menhangende tv-toespraken nog vers in het nationaal ge heugen gegrift, kun je moeilijk beweren. Maar voor subtilitei ten hebben we nooit bij Ruud van Hemert moeten aanklop pen. Daarvoor vereenzelvigt hij zich op 50-jarige leeftijd nog te zeer met de opgeschoten jongeren voor wie hij zijn films maakt. PIET ER VAN LIEROP vlissingen is even anders Bassie en Adriaan j Laserstralen schieten door de nacht. Het terrein waar het achtste Straatfestival in Vlissingen wordt gehouden, is van heinde en verre te zien. Voor mensen die niet al te vaak in de Scheldestad komen, is het even zoeken: het Straatfestival vindt voor het eerst plaats rondom en in het Arsenaal, ach terin de binnenstad van Vlissin gen. Klaas Overdam, medewer ker van de Vlissingse culturele raad, is zeer te spreken over het terrein. Het buitenterras be hoeft, zoals in 1987 op de Zeil- markt, niet te wijken wanneer een band het hoofdpodium be treedt. En als het regent, kan de dorstige Straatfestival-bezoe ker zich laven op het binnenter- ras in het Arsenaal. Rondom dit gebouw is genoeg ruimte voor de Spiegeltent, twee podia, het Nomad Theater en de tent van de permanent aanwezige arties- tengroep De Stijle, Want. De zeedijk, direct naast het Arse naal, kan dienen als zitplaats en decor. Het Straatfestival, één van de weinige die nog in Nederland is overgebleven, duurt van vrijdag 29 juli tot en met dinsdag 3 au gustus. Dat geldt althans voor het gebied rond het Arsenaal. Het Franse Cirque d'Archaos opent officieel het zomerevene- ment in het recreatiegebied Westduin aan de Van Woelde- renlaan bij de Vlissingse wijk Paauwenburg. Een première voor Nederland. Het circus, een paradepaardje van Frankrijk, is maandag en dinsdag te zien. De show begint om 21.00 uur. De bouw van de circustent vergt twee dagen en vangt vandaag, vrijdag, aan. Een koord met een totale lengte van vijftienhon derd meter is het podium voor een groot aantal artiesten van Cirque d'Archaos: het Chapi- teau de Cordes. Andere materia len waarvan de Fransen gebruik maken, zijn vrachtwagens, mo toren, motorzagen en kippen. Vuurwerk komt er ook aan te pas. Theater, live-muziek, circus, een film op een doek van veertien bij tien meter, dat zijn de belang rijkste ingrediënten van het achtste Straatfestival. Vuur werk en theater gaan voor een groot deel samen. Dat begint vrijdag 29 juli al met Artific- tions, ook Frans. Dit gezelschap brengt in de buitenlucht vanaf 22.30 uur een Grieks toneelspel. Het eindigt met een gigantisch vuurwerk. De Griekse god Zeus neemt wraak op z'n onderdanen door meer dan vierduizend pro jectielen de lucht in te sturen. Artifictions is niet de eigenlijke openingsact. De Vlaamse zwen- delzwaaiersgroep Marino Basso neemt die voor haar rekening. Het festivalterrein is zaterdag 30 en zondag 31 juli het podium voor Airvag. Twaalf doorzichti ge, verlichte, van plastic ge maakte kegels verplaatst de Frans-Engelse kunstenaars groep door het duister. De ke gels zijn tien tot dertien meter hoog. Andere theaterprojecten 2. L. in de buitenlucht zijn Fratelli Fiasco (zondag 31 juli, 19.30 uur, en maandag 1 augustus, 21.45 uur) en vrijwel elke avond Flup Ju Bedrijf met De Verplaatsing. Flup Ju Bedrijf, afkomstig uit Zeeland, gebruikt voor zijn spektakel regelmatig de zeedijk als podium. De onderneming sluit het Straatfestival 1988 woensdag 3 augustus af met De Bevlieging. Dit evenement vangt middernacht aan. Het Straatfestival heeft dit jaar meer ruimte dan andere jaren. Nieuw is in elk geval het Arse naalcafé op de benedenverdie ping van het oude complex van het ministerie van defensie. Tu- do Bern, een internationale band die vooral Zuidameri- kaanse muziek laat horen, speelt vrijdag 29 juli op de plaats waar tot voor enkele maanden de conservenblikken lagen opgeslagen. Het uit Eind hoven afkomstige muziekgezel schap In Memoriam Generaal Heusdenbroeck staat zaterdag 30 juli in het Arsenaalcafé. Jazz-muziek uit de jaren dertig weerklinkt dan vanaf 22.30 uur. Crisiskoor De Goot brengt zon dagmiddag 1 augustus smart lappen en zondagavond vanaf 23.00 uur is het de beurt aan de komediant en tevens gooche laar Sam Angelico. Herb Mews and the Mules treedt maandag 1 augustus in het Arsenaalcafé op met muziek van de vader van de rock 'n roll: Chuck Berry. Dit optreden, aanvang 21.45 uur, gaat vooraf aan de vertoning in de openlucht van de film Chuck Berry Hail! Hail! Rock 'n Roll op een filmdoek van veertien bij tien meter. Het terrein rond het Arsenaal mag groot zijn, zaterdag 30 juli is het nog te klein. Het Straatfesti val neemt dan bezit van de Vlis singse binnenstad. Op vijf podia en gewoon op straat tonen onge veer vijftien artiesten en arties- tengroepen hun kunnen. Zij zijn afkomstig uit Nederland, West- Duitsland, Frankrijk, Groot Brittannië en de Verenigde Sta ten. Alle vormen van straat kunst worden tentoongespreid, van mime tot zang, van gooche len tot en met dans. De Frans man Frank Baruk crosst onder meer rond op een solex. De stich ting Otomobil uit Amsterdam brengt mime en dans. Pieter Baalbergen is present met twee paarden. De Brit John Lee laat kinderen verdwijnen. De Ameri kaan Moshé jongleert, speelt voor clown en goochelt. Het pu bliek wordt, zoals gewoonlijk bij straattheater, vaak direct be trokken in de optredens. 1, De trekkers van het Straatfesti val zijn, de titel zegt het al, di muzikale hoofdacts. Traditiege trouw heeft de culturele raad ge kozen voor de muzieksoortei blues, soul en salsa. Blueszange Jou Louis Walker en zijn bant The Boss Talkers openen zater dag 30 juli de rij. Johnny Pache to, de orkesten Cojuncto Clasici en Enos staan zondag 31 ju) klaar voor een super salsa-festi val. Het Amerikaanse duo Wo mack Womack is maandag augustus goed voor een portii soulmuziek. Pigeon Drop breng een dag later op het hoofdpc dium humor en muziek bij d kaar. Roberto Jacketti tl" Scooters, La Petite Fanfare ei Junior Walker (bekend met dl Motown Sound van onder andt ren Diana Ross) sluiten hoofdacts af die over het a meen vrij vroeg in de avond ginnen en om 22.30 uur eindigen De gemeente Vlissingen wil op die manier de geluidsoverlast tot een minimum beperken Het Vlissings Straatfestiva biedt meer en is vrijwel uniek» zijn soort in Nederland, zou eer reclameleuze kunnen zijn. Zo) negentig bedrijven werken nancieel dan wel materieel m« aan het evenement. Zij zorger onder meer voor bloemende» raties in het Arsenaalcafé, e® fontein op het festivalterrein meters rode stof voor een stw rondom het hele Arsenaal. Vlis singen is even anders. HARMEN VAN DE W£«' y

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 10