Meese wordt niet vervolgd Opperste Sovjet is tegen apart Nagorny-Karabach Ook regermgskrant pleit voor invrijheidstèlling ''lort ;;Mrtrt^a Gegevens personen eenmalig opslaan Vele chartervluchten leiden tot chaos op de Britse vliegvelden PZC/ binnen-buitenland misverstand zegt Lubbers Lubbers legt krans bij Yad Vashem Kritiek VVD het weer in zeeland KRAKERS STEKEN GEBOUW IN BRAND Uit hele land GEBIED KRIJGT 9VOLLEDIGE AUTONOMIE9 Italiaanse fabriek dicht na gifwolk KRITIEK OP LUCHTVAARTAUTORITEITEN Nachtvluchten AMSTERDAM (GPD) In één ruk heeft de politie in Amsterdam gisteren drie kraakpanden ontruimd. Aan de Herengracht en in de Vondelstraat werden zonder tegenstand twee huizen uit de handen van krakers genomen, nadat eerder op de dag bij de ontruiming van een gebou wencomplex in de Conradstraat een ware veldslag had gewoed. Vandaag Nautisch bericht Hoog water Vooruitzichten Laag water Vooruitzichten Toonkunstenaars - De Nederlandse Toonkunstenaarsbond (NTB) heeft een kort geding aangespannen tegen de Staat. De NTB heeft daartoe beslo ten omdat minister de Koning (Sociale Zaken) niet wilde ingaan op haar eis te verklaren dat de gewestelijke arbeids- bureau's geen persoonlijke gegevens van ingeschrevenen mogen verstrek ken aan commerciële bemiddelings- bureau's en agenten op het gebied van de podiumkunsten. DINSDAG 19 JULI 1988 Ware veldslag bij ontruiming pand Al in de vroege ochtenduren braken hevige gevechten uit tussen de politie en ruim 300 krakers en hun sympathi santen. Het gebouwencomplex in de Conradstraat, dat plaats moet maken roor sociale woningbouw, ging in lammen op. Korte tijd dreigde het ge vaar dat het vuur zou overslaan naar je woningen op een tiental meters af tand van het kraakcomplex. Onder ■en regen van stenen raakten twee po- itiemensen lichtgewond. Er werden ;es arrestaties verricht wegens open- ijke geweldpleging. Bij aankomst van de Mobiele Eenheid op de Herengracht verlieten de twintig daar wonende krakers het pand met de handen gevouwen op het hoofd. In de Vondelstraat bleek niemand aan wezig. De bewoners van dat kraak pand waren nog in de omgeving van de Conradstraat. In totaal waren gisteren ruim 600 po litiemensen met de ontruimingen be zig. Meer dan de helft daarvan waren ME'ers, die uit alle delen van het land waren opgeroepen. Daarnaast waren WASHINGTON (RTR) - Een speciale (fficier van justitie in Washington ïeeft in een maandag gepubliceerd apport gezegd dat de minister van ustitie, Edwin Meese, waarschijnlijk vetten heeft overtreden, maar dat en proces niet gewettigd is. Dnder de overtreden wetten is die wel- ;e het regeringsfunctionarissen ver- liedt van hun bevoorrechte positie ge- iruik te maken om eigen belangen te lienen. let onderzoek van de speciale officier, fames McKay, spitste zich toe op de jeschuldiging dat Meese de defensie- everancier Wedtech Corp. in New York aan rijkscontracten had gehol pen en dat hij was betrokken bij plan nen voor het aanleggen van een olie- buisleiding in Iraq. McKay stelde ook een onderzoek in naar vergaderingen die minister Mee se had met regionale directeuren van de Bell Telephone Company, terwijl hij een telefoonaandelenpakket van 14.000 dollar had. McKay onderzocht voorts een reeks aandelenafstotingen door Meese in 1985. De opbrengst gaf hij niet aan op zijn aangiftebiljet van de inkomsten belasting tot dat afschriften daarvan aan de speciale officier van justitie wa ren overgedragen. Iet weer knapt tijdelijk op. Een zwak ogedrukgebied boven Noord-Frank- ijk trekt door naar Duitsland en beïn- loedt het weer in Zeeland. Gisteren >ees een af en toe doorbrekend zonne- 'e al op het naderen van het hoge- rukgebied. Een volgende storing bo en de Britse Eilanden komt maar mgzaam dichterbij, zodat we tot de vond in ieder geval van meer zon en roog weer kunnen genieten. 'et een maximumtemperatuur van 21 raden is het ook warmer als gisteren, et wordt dan ook best redelijk randweer. De watersporters zullen 'n rustdag in moeten lassen, want de ind is maar zwak tot matig uit west oj lidwest. anavond gaat het opnieuw verslech- ren. De storing boven Engeland irgt dan voor een toename van de be ft Iking gevolgd door regen. ind: tussen west en zuidwest, 2 tot 4 rt. Zicht: goed. Temperatuur kustwa- Ir 16 graden Celcius. Afwijking wa its tanden: geen afwijking van bete- trns. Maximum golfhoogte monding fheldes: omstreeks een halve meter. mr lor morgen (woensdag): het regen- bied van de storing is zorgenmiddag ■passeerd. Vanuit het westen volgen in opklaringen. De maximumtempe- iuur wordt 18 graden. De wind 'aait van zuid naar west en neemt toe lar matig tot vrij krachtig. ^>or donderdag tot en met zaterdag: mderdag droog, perioden met zon en In middagemperatuur van 21 gra ft. Daarna opnieuw meer bewolking kans op regen. uur cm uur cm Dinsdag 19 juli 1988 Vlissingen 06.17 213 18.31 202 Terneuzen 06.36 236 18.51 226 Bath 07.35 277 19.51 264 Roompot-buiten 06.20 160 18.35 148 Zierikzee 07.55 152 19.55 143 Yerseke 08.00 181 20.10 172 Philipsdam-West 08.00 165 20.05 155 Woensdag 20 juli 1988 Vlissingen 06.53 203 19.08 191 Terneuzen 07.12 226 19.27 215 Bath 08.11 266 20.27 253 Roompot-buiten 07.00 152 19.15 142 Zierikzee 08.30 148 20.25 139 Yerseke 08.30 176 20.40 167 Philipsdam-West 08.30 161 20.35 151 A uur cm uur cm Dinsdag 19 juli 1988 Vlissingen 12.23 161 00.56 197 Terneuzen 12.47 172 Bath 01.50 235 13.51 196 Roompot-buiten 12.30 112 00.55 150 Zierikzee 01.45 159 13.45 117 Yerseke 01.45 177 13.55 136 Philipsdam-West 01.50 170 13.55 126 Woensdag 20 juli 1988 Vlissingen 12.57 156 Terneuzen 01.20 208 13.21 168 Bath 02.23 231 14.25 194 Roompot-buiten 13.05 111 Zierikzee 02.15 157 14.25 118 Yerseke 02.20 175 14.30 136 Philipsdam-West 02.20 167 14.35 126 Voor actuele weers- en waterstandsver- wachtingen van het Hydro Meteo Centrum Zeeland kunt u het antwoordapparaat van het KNMI in Vlissingen bellen: 01184-14420 Met ingang van 25 juli wordt dit nummer ge wijzigd. Het nieuwe telefoonnummer luidt dan: 01184-15600. Zuid-Scandinavië: Veranderlijk bewolkt. Hier en daar een bui. Mid- dagtemperatuur 20-23 graden, langs de zuidwestkusten lager. Britse Eilanden: Eerst perioden met zon en vooral in het noorden en kele buien. Op donderdag voorna melijk in Ierland opkomende regen, "iddagtemperatuur van 16 graden n het noordwesten tot 23 graden in uidoost-Engeland. enemarken: Hier en daar wat zon. 'ok op enkqle plaatsen een bui. 'iddagtemperatuur van 18 graden angs de westkust tot 20 a 22 graden lders. enelux, noord-Duitsland: Woens- ag enige regen en weinig zon, don- erdag vanuit het westen meer zon. iddagtemperatuur van 18 graden angs de kust tot 22 graden landin waarts. rankrijk: Zonnig, vooral op oensdag in het noorden wolken- elden. Vrijwel overal droog, Mid- agtemperatuur van 20 graden jangs de westkusten tot 28 graden |n het zuiden. Op donderdag enkele raden warmer. uid-Duitsland, Alpengebied: Vrij onnig. In Duitsland en aan de oordzijde van de Alpen laagland- omperaturen van 21-24 graden aan 'e zuidzijde van de Alpen tot 30 gra- en. Op Donderdag vooral in het oorden warmer. Panje, Portugal: Zonnig. Middag- fmperatuur van 21 graden langs e noordwest-kust van Spanje en noord-Portugal tot 28 a 33 graden elders. Landinwaarts in zuid-Span- je tot 38 graden. Italië, Joegoslavië, Griekenland: In de kustgebieden vrijwel overal zonnig en in de middag meest rond de 30 graden. Landinwaarts vooral in Joegoslavië en noord-Grieken land in de middag en avond lokale onweersbuien. Temperaturen in het laagland 30 tot 36 graden. Weerrapporten 18 juli 20 uur W m/s °C Amsterdam regenbui w 3 18 Aberdeen zwaar bew. zo 4 17 Athene half bew. ono 6 34 Barcelona onbewolkt zw 5 28 Berlijn zwaar bew. w 4 21 Budapest half bew. nw 2 25 Bordeaux onbewolkt no 4 28 Brussel half bew. wzw 4 19 Dublin zwaar bew. zw 4 18 Frankfurt zwaar bew. w 4 18 Genève onbewolkt wzw 3 26 Helsinki onbewolkt 05 29 Innsbruck half bew. 03 24 Klagenfurt regenbui verand 24 Kopenhagen zwaar bew. zw 2 22 Lissabon onbewolkt w7 24 Locarno onbewolkt wnw 1 28 Londen onbewolkt w 6 23 Luxemburg zwaar bew. w 3 15 Madrid zwaar bew. z 3 37 Malaga onbewolkt zzo 4 30 Malta onbewolkt nw 5 31 Moskou zwaar bew. windst 30 München zwaar bew. nw 3 20 Nice onbewolkt 03 25 Oslo zwaar bew. zzw 3 23 Parijs licht bew. w 2 22 Rome onbewolkt wnw 8 27 Split onbewolkt wnw 2 32 Stockholm motregen wnw 4 17 Warschau zwaar bew. wzw 2 22 Wenen zwaar bew. w 6 26 Zürich onbewolkt nw 4 22 vele gemeentelijke instanties betrok ken. Zo stond het RIAGG paraat omdat zich in het gebouwencomplex in de Conradstraat diverse psychiatrische patiënten bevonden. De conservator van het Stedelijk Museum was ook aanwezig om eventuele achtergelaten kunstwerken van de artiesten in het kraakpand veilig te stellen. De ge meente begroot de totale kosten van de ontruiming op een miljoen gulden. De politie is uren bezig gewest om het voormalige complex van de Rijkskle dingmagazijnen in haar bezit te krij gen. De veelal met bivakmutsen ver momde actievoerders hadden om en in het pand een vuurzee gemaakt en de komst van de brandweer liet geruime tijd op zich wachten. De ontruimingsacties begonnen om zes uur, nadat een vredesmissie van vier agenten met platte petten op een agressief onthaal was gestrand. Over een groot deel van de hoofdstad hing een vette zwarte rookwalm van bran dende autobanden en rookaanjagers. De krakers hadden grote barricaden opgeworpen. Een deel van de Conrad straat was opengebroken. Op het dak van het gebouwencomplex stond een geladen katapult, vaten olie en zwaar materiaal dat naar beneden kon worden gegooid. De ME kwam van meet af onder een spervuur van stenen te staan. Het werd zo zwaar voor de politiemensen, dat ze zich in eerste instantie kortston dig in de ME-busjes moesten terug trekken. Nadat extra versterking was gearriveerd, voerde de ME diverse charges uit. Daarbij werd ook het wa terkanon ingezet. Na een klein uur had de ME het gebied rond het complex onder controle. AMSTERDAM - De ME schermt het brandende kraakpand aan de Conradstraat in Amsterdam af van de stenengooiende sympathisanten van de krakers. JERUZALEM (GPD) Premier Lub bers heeft de kritiek van VVD-fractie- voorzitter Voorhoeve op het in het weekeinde bereikte begrotingsak koord, afgedaan als een „misver stand". Lubbers zei in Jeruzalem, waar hij mo menteel op bezoek is, dat Voorhoeve de afspraken over de bezuinigingen op de prijscompensatie (de vergoeding die departementen krijgen voor geste gen prijzen) verkeerd interpreteert. De premier wilde niet reageren op het verwijt van de VVD-leider dat de be zuinigingen op de studiebeurzen te zacht zijn. Over het uitstel van de ver laging van de vennootschapsbelasting zei Lubbers: „Als blijkt dat het finan cieel niet nodig is, zullen we het niet doen". MASSA (DPA/AFP) - Het openbaar ministerie in Italië heeft maandag de onmiddellijke sluiting gelast van de chemische fabriek „Farmoplant". Zondag was op het terrein van de fa briek in Massa een tank ontploft met een vloeistof voor het maken van een insectenverdelgend middel. Een dikke zwarte rookwolk maakte zich daarbij los en honderden mensen in de omgeving sloegen op de vlucht. Meer dan 150 mensen meldden zich in zienkenhuizen met klachten als hoofd pijn en misselijkheid. De meesten kon den nog zondagavond weer naar huis. Hoe giftig de rookwolk was, is nog niet vastgesteld. MOSKOU (RTR/DP A/ AFP/UPI/T AS S) - Het presidium van de Opperste Sov jet (het Sovjetparlement) heeft maan dag het verzoek van de Armeense en clave Nagorny-Karabach in Azer- bajdzjan om bij Armenië te worden ingedeeld, verworpen. Dit heeft het officiële nieuwsagentschap TASS ge meld. Volgens TASS bepaalde het presi dium unaniem dat Nagorny-Karabach bij Azerbajdzjan hoort. Het presidium van de Opperste Sovjet was bijeenge roepen nadat Nagorny-Karabach vori ge week op eigen houtje besloten had zich af te scheiden van Azerbajdzjan. Volgens TASS besloot het presidium van het Sovjetparlement tegelijkertijd tot maatregelen die de „volledige au tonomie" van het gebied moeten ver zekeren. Verder drong het hoogste staatsorgaan van de Sovjetunie erop aan haast te maken met de verwezen lijking van een economisch en cultu reel ontwikkelingsplan voor Nagorny- Karabach. De voorzitter van het Armeense parle ment, Grant Voskanjan, had op de spoedvergadering gewaarschuwd dat verwerping van de Armeense eis om ZON EN MAAN 21 juli Zon op 0546 onder 2146 Maan op 1401 onder Winnie Mandela zingt met haar dochter <l) en kleinzoon het volkslied tijdens de persconferentie ter gelegenheid, van de zeventigste verjaardag van haar man. JOHANNESBURG fAFPIDPA/RTR- Een van de in vloedrijkste, de blanke regering van Zuidafrika goed gezinde dagbladen, 'Beeld', heeft maandag, ter gelegen heid van zijn 70e verjaardagom de invrijheidstelling gevraagd van Nelson Mandela. Beeld schreef dat het gevangen houden van Mandela in Pollsmoor bij Kaapstad schadelijker is voor land en re gering dan wanneer hij vrij zou rondlopen. De Zuidafrikaans e minister van voorlichting Stoffel van der Merwe is het niet met de krant eens. Hij zei dat de invrijheidstelling van een man van Mandeia's sta tuur „in feite kan leiden tot oproer, tot geweldpleging, tot de dood van mensen." De tijd is volgens Van der Mer we nog niet rijp voor het vrijlaten van Mandela. Mandela's vrouw Winnie zei op een persconferentie in Johannesburg dat zij niet gelooft dat haar man „in de komende paar jaar" zal worden vrijgelaten. Wanneer zijn invrijheidstelling ophanden was, zei zij, zou de rege ring al begonnen zijn met het daartoe scheppen van het klimaat. Er werden tal van boodschappen van hoge en gewone buitenlanders voorgelezen. Er waren er, zo werd ge zegd, uit Nederland alleen al 100.000. Zindzi Mandela las een boodschap van Tambo als een leider van het ANC, waarin hij zei dat de gevangenschap van Mande- la de gevangenschap van Zuidafrika was. De Zuidafrikaans e radio-omroep vermeldde maandag morgen noch Mandeia's verjaardag, noch de gelukwen sen uit de hele wereld. Paus Johannes Paulus II heeft maandag zijn bewonde ring uitgesproken voor Mandela. De paus heeft volgens een Vaticaanse woordvoerder gesproken over zijn „grote respect voor het menselijk drama van deze man." teruggave van Nagorny-Karabach „niet te voorziene gevolgen" kan heb ben in Armenië. Het geschil tussen Ar menië en Azerbajdzjan over Nagorny- Karabach leidde in februari tot ernsti ge rellen in Azerbajdzjan, waarbij ruim 30 mensen om het leven kwamen. Tijdens het debat kwam het tot felle woordenwisselingen tussen verte genwoordigers van Armenië en Azer bajdzjan. Sovjetleider Michail Gorbatsjov riep de twee zuidelijke republieken tijdens de vergadering op elkaar tegemoet te komen. Gorbatsjov zei dat het „voor ons allen van levensbelang is dat de zaak in alle rust wordt opgelost". Waarnemers verwachten dat het afwij zende besluit een nieuwe golf van pro testen zal losmaken in Armenië. DEN HAAG (GPD) Persoonsgege vens van burgers moeten door de overheid zo veel mogelijk eenmalig worden opgeslagen in een decentraal systeem. De opslag moet gebeuren bij instanties die dicht bij de burgers staan, zoals gemeenten, bedrijfsver enigingen en sociale diensten. Over wogen moet worden elke burger één registratienummer te verstrekken. Dat adviseert de Voorlopige Raad voor de Persoonsinformatievoorzie ning in de nota 'In enkelvoud invullen s.v.p.'. De Raad overhandigde het rap port gisteren aan minister Van Dijk (binnenlandse zaken). Volgens het rapport kan het uitwisse len van de gegevens van burgers in de toekomst via de computer veel een voudiger plaatsvinden, wanneer elke Nederlander één registratienummer heeft. De burger hoeft dan niet steeds opnieuw formulieren in te vullen. Vol gens de Raad schendt dat de privacy van de burger niet. Bescherming van die privacy moet worden gezocht in wet- en regelgeving, zo meent het ad viescollege. Uit onderzoek is de Raad gebleken dat verschillende overheden hun eigen weg gaan bij het registreren van perso nen. Zo wordt veel dubbel werk ge daan en is de registratie weinig door zichtig. Ook valt er veel aan te merken op de kwaliteit van de registratie, con cludeert de Raad. Op basis van een op te stellen wet moet de burger ook meer inzicht krij gen in welke gegevens zijn opgeslagen, meent het college. De Gemeentelijke Basisadministratie (GBA) kan vol gens de Raad als uitgangspunt dienen voor het verzamelen van de gegevens. Het GBA wordt na 1994 ingevoerd en kan dienen als controle-instrument voor registraties in andere systemen. (Van onze correspondent) LONDEN Tussen de niet aflatende regenval thuis en het zonbeschenen strand in het buitenland, gaapt een gat vol ellende. Dat hebben vele tien duizenden Britse vakantiegangers er varen. De chaos op 's lands vliegvel den, veroorzaakt door de enorme hoe veelheid chartervluchten naar de zon, heeft in Groot-Brittannië al zijn vaste plaats veroverd in het dagelijkse nieuws. Steeds meer stemmen gaan op voor ingrijpen van premier Thatcher en het ontslag van de Britse luchtvaart autoriteiten. De laatsten hebben ove rigens al laten weten dat de vakantie- chaos als een blijvertje moet worden gezien. De reisorganisaties gaan er vanuit dat de zucht naar de zon zo groot is dat hun klanten de lange wachttijden op benauwde en stinkende luchthavens snel vergeten zullen zijn en volgend jaar weer gewoon boeken. Een aantal conservatieve Lagerhuisle den dringt er bij premier Thatcher op aan om in te grijpen en orde op zaken te stellen in de chaos van de vakantie charters, die een kettingreactie van eindeloze vertragingen veroorzaakt. Politici stellen onomwonden vast dat er op de kracht van de lage prijzen steeds meer charters worden volge boekt en ingezet, zonder aandacht voor de onderhand nijpende kwestie of er wel voldoende tijd en ruimte is in het steeds vollere Europese luchtruim. Sommigen beweren zelfs al dat de ver antwoordelijke minister van trans port, Paul Channon met dit gevaarlij ke beeld voor ogen niets heeft onder nomen. En dus een brevet van onver mogen verdient. Channon moet maar vertrekken, vinden de meest heetge bakerde politici en afgaande op hun woede geldt dit ook voor de leden van de Civil Aviation Authority (lucht vaartautoriteiten). Vooral omdat die er vanuit gaan dat het de komende ja ren niet veel beter zal worden. Van alle kanten gaan nu stemmen op om de restricties op nachtvluchten op te heffen. Zeker voor Boeings 757 en 767, die net als de Europese Airbus minder geluidshinder veroorzaken. Als deze maatregel wordt genomen is het nog maar de vraag of de buiten landse vliegvelden van de vakantie- JERUZALEM (GPD) Met een krans- legging bij het Israëlische holocaust monument Yad Vashem en de onthul ling van een herdenkingssteen van het Drentse dorp Nieuwlande heeft premier Lubbers maandagochtend de jodenvervolgingen uit de Tweede We reldoorlog herdacht. De 120 inwoners van het -westelijk van Coevorden ge legen- Nieuwlande verborgen gedu rende de oorlog 500 joden, onder wie honderd kinderen. De minister-president onthulde sa men met Max Leons, een van de toen malige leiders van de massale onder- duikoperatie, een plaquette. Samen met minister Van den Broek, de Israë lische premier Shamir en minister Pe res plantte Lubbers op de berg van Yad Vashem nog vier olijfbomen, één van de symbolen van Israels kracht. Lubbers roemde in zijn toespraak bij de herdenking het inspirerende werk van de verzetsman Johanes Post, die tijdens de oorlog werd gefusilleerd. De kranslegging bij het monument, vol gend op een rondleiding door de mu sea over de concentratiekampen, ver liep overigens niet vlekkeloos: Lub bers legde de krans per ongeluk ver keerd om neer, met de bloemen naar beneden. bestemmingen deze extra stroom wel kunnen en willen verwerken. In Londen wordt dan ook aangedron gen op een speciale Europese confe rentie. Want duidelik begint het beeld door te breken van gewoon té veel chartervluchten met te weinig tijd er tussen. Zodat al bij het geringste op onthoud de kiem kan worden gelegd voor enorme vertragingen. Intussen heeft de KLM maandagmid dag haar lijndiensten op Parijs en Lyon hervat. Maandagochtend nog waren twee vluchten naar Parijs gean nuleerd wegens de aangekondigde ac ties van Franse verkeersleiders. Dit weekeinde is de Franse regering ech ter voor een deel tegemoetgekomen aan de eisen van twee van de drie bon den van verkeersleiders. Directie: K. Scherphuis, W. F. de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P. Dieleman en C. van der Maas. Vlissingen: Walstraat 56-60, Postbus 18,4380 AA Vlissingen Tel. 01184-84000. Middelburg: Markt 51, 4331 LK Middelburg Tel. 01180-81000. Goes: Grote Markt 2,4461 AJ Goes Tel. 01100-31800, Terneuzen: Nieuwstraat22, 4531 CWTerneuzen Tel. 01150-94457. Hulst: Steenstraat 6,4561 AS Hulst Tel 01140-14058. Zierikzee: Oude Haven 41, 4301 JKZierikzee Tel. 01110-15380 Opening kantoren: maandag t m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. Zaterdags in Vlissingen, Middelburg en Goes van 8.00 tot 10.30 uur. Centrale redactie: Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, 01184-84000: 's avonds 'op zondag t/m vrijdag: vanaf 19.00 uur; in het weekeinde: verwijzing via detelefonische boodschap op de kantoren. Bezorgklachten: maandag t/m vrijdag: op de kantoren gedurende de openingstijden; zaterdagstot 16.00uur: op de kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing op te volgen. Overlijdensadvertenties: maandag- t m vrijdagavondvan 20.30 tot 22.00 uur en zondagavondvan 20.00 tot 22.00uur: 01184-84000. Abonnementsprijzen: per kwartaal 70,65; franco per post 85,00; per maand 24,35; jaarabonnement 270,00; jaarabonnementfranco per post 330,00; losse nummers 1,25 (alle bedragen inclusief 6 pet. btw). Postrek.nr.: 3754316t.n.v. PZC ab.rek. Middelburg. Advertentietarieven: 137 cent per mm; minimumprijs per advertentie 20,55; ingezonden mededelingen 2'/2 x tarief. Voor brieven bureau van dit blad/ 5,-meer. Volledige tarieven met contractprijzen op aanvraag (alle advertentieprijzen exclusief 6 pet. btw). Giro: 35 93 00, Uitgeverij ProvincialeZeeuwse Courant B.V., Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 3