Campinghouders boos over toeristenbelasting VVV Koudekerke wil verhuizen naar pand Dorpsplein Flatbewoners Bomenbuurt willen een huurbevriezing Cees Schouwenaar: eerste overwinning bij amateurs Stf Tennistoernooi Zierikzee zonder grote verrassingen Dm PZC/streek IN GEMEENTE HONTENISSE Aanrijding in Sint-Maartensdij k Wieleruitslagen Kampdienst SCHIETINGEN Inkomsten Hof van Eede lopen terug Twee auto 'S bij botsing vernield Verbouwen ACHTERSTALLIG WONINGONDERHOUD VERRASSEND SLOT KOERS PHILIPPINE Tennistoernooi Kloosterzande Tennistoernooi Aardenburg H W N W CU X U Q> Wielemakerbv S. Blaas, ts^ ARNEMUIDEN Kraampjesdag In Arnemuiden wordt woensdag 20 juli de derde kraampjesdag van het seizoen gehou den. Vanaf 11.00 tot 21.00 uur worden het centrum en aanliggende straten bevolkt door een tachtigtal kramen met allerhande waar. GOES Concert - Ronald Schollaart ver zorgt vandaag, dinsdag, een orgelcon cert in de grote Kerk in Goes. Het con cert duurt van 12.30 tot 13.00 uur. Schollaart speelt werken van J. S. Bach, D. Scarlatti en Louis Vierne. NIEUWVLIET VLISSINGEN Ringrijden De WV Nieuwvliet hield zaterdag in samenwerking met een manege een wedstrijd ringrijden. Het was voor de vijfde keer dat dit eve nement plaatsvond en er reden 31 rui ters mee. Wandeltocht - De wandelsportver eniging De Vrolijke Tippelaars uit Vlissingen houdt zaterdag 6 augustus haar tweede duin- en strandtocht langs de Zeeuwse stranden en bossen. Deelnemers aan de tocht kunnen 5,10, 15 en 20 kilometer lopen. Transport- en Containerbedrijf Braamweg 10a 4371 EN Koudekerke 01185-2440 Wij houden vakantie van 18 juli t/m 6 augustus. LOODGIETERSBEDRIJF WILLEM 'DE POPPETJES' 50 JAAR CORRIE (O)PA EN (O)MA GERMONPRÉ HOGE BELONING TURKS ANGORA DINSDAG 19 JULI 1988 KLOOSTERZANDE - Campinghou ders uit de gemeente Hontenisse heb ben opnieuw protest aangetekend te gen de toeristenbelasting. De cam pingeigenaren maken bezwaar tegen de belastingaanslag, die hen onlangs werd opgelegd door de gemeente. Het eerste bezwaarschrift is inmiddels gearriveerd op het gemeentehuis in Kloosterzande. P. de Waal, eigenaar van camping De Zeemeeuw in Osse- nisse. is niet van plan de belasting van ruim 3000.- op tafel te leggen. „Ik heb vorig jaar uit de krant moeten verne men. dat in onze gemeente de toeris-. tenbelasting is ingevoerd. Maar sinds dien heb ik taal nog teken gehoord van de gemeente. Men heeft mij niet laten weten, hoe de belasting zou worden ge heven. Daardoor heb ik geen kans ge had om me op de regeling voor te berei den. Mijn camping is gebaseerd op jaarplaatsen. De contracten met de bezoekers zijn al in het vorig jaar gete kend. Daarvan kan ik midden in het seizoen onmogelijk nog afwijken". De nieuwe beroering rond de toeristenbe lasting komt volgens de Waal volledig voor rekening van de gemeente. „De gemeente heeft deze kwestie zeer on zorgvuldig behandeld. Wij zijn veel te laat geinformeerd. Men heeft de zaak op het gemeentehuis laten versloffen". Ook op recreatiegebied De Vogel lag onlangs een aanslagbiljet in de brie venbus. Eigenaar G. van den Bosch spreekt over een bedrag van 25.000,-, dat de gemeente van hem opeist. En SINT-MAARTENSDIJK Bij een aanrijding zondagavond in Sint- Maartensdijk werd één auto vernield. De andere auto werd door de politie in beslag genomen voor technisch onder zoek. De bestuurder van de auto, J. M. van S. uit Scherpenisse, kreeg voor het rijden onder invloed een rijverbod op gelegd. Het ongeluk gebeurde op de Sport- laan. De automobiliste G. B. uit Sint- Maarten wilde linksaf een parkeervak opdraaien. S. had dat te laat in de ga ten en reed op de auto voor hem. Als activiteiten staan er deze keer het luchtkussen, de minicars, oude am bachten, een jongleur, het Veronica Promotieteam en het looporkest 'De Graspollen' op het programma. Om 19.00 uur is er een optreden op de Markt van countryzanger Ricky Dean. Ringrijden - Ringrijdersvereni- ging In Galop uit Arnemuiden hield een wedstrijd. De deelnemers streden over 38 gereden beurten. De uitslagen zijn: 1 Steef de Rijke (27), 2 Din- geman de Visser sr (21), 3 Philip Baas (19), 4 Ko Baas (18), 5 Ab Crucq (18), 6 Liesbeth Kodde (18), 7 Bram van Eenennaam (17), 8 Ko Kwekkeboom (17), 9 Lieven van Belzen (15), 10 Adrie van Belzen (14), 11 Adrie van Dalen (13), 12 Dingeman de Visser jr (12), 13 Rob de Nooyer (12), 14 Jan Maljers Jzn (11), 15 Jan Maljers Kzn (8), 16 Theo Vaes (5), 17 Nicolien Klaasse (5) en 17 Henk Marijs (3). Bekeruitslag: 1 Rob de Nooyer, 2 Adrie van Dalen. 3 Adrie van Belzen, 4 Nicolien Klaas- se en 5 Jan Maljers. Bekeruitslag gastrijders: 1 Steef de Rijke, 2 Dingeman de Visser sr., 3 Bram van Eenen naam, 4 Philip Baas en 5 Ko Baas. Pollepel: Jan Maljers Jzn. Uitslag versie ring: 1 Ko Baas, 2 Adrie van Dalen en 3 Henk Marijs. Meeste volgringen: Ko Baas (5). ook hij peinst er niet over om de belas ting over te maken naar de rekening van de gemeente. Het bezwaar van TERNEUZEN - Met name de nieuwe lingen van de wielervereniging Zeeuws-Vlaanderen zorgen dit sei zoen voor enkele positieve resultaten. Verschillende overwinningen wer den er reeds door hen behaald. Met na me Davy Dubbeldam uit Sluiskil heeft al een paar maal de overwin- ningsbloemen mee naar huis mogen nemen. Afgelopen weekend was Dub beldam er opnieuw kort bij. In het Belgische Sinaai klasseerde Dubbel dam zich op de tweede plaats achter de Belgische winnaar Peter de Vos. Bij de amateurs blijft Robin van Hec- ke uit Sas van Gent zich erg goed thuis voelen in de Belgische wedstrijden. Ditmaal reed hij naar de vijfde plaats in Asse, waar Eric Vereecken uit Hulst overigens op een gedeelde negende plaats eindigde. Winnaar was de Belg Alain van de Bossche. In Oostakker werd Patrick van Hulle uit Sas van Gent elfde (winnaar was De Belg Rudy de Vijlder); Ko Harms uit Axel werd tiende in Zuienkerke (daar won de Belg Luc Vanhaecke) en Ceriel Hoef nagels uit Clinge klasseerde zich in Baasrode als dertiende (de zege was daar voor de Belg Patrick van Buggen- hout). Een groot aantal Zeeuws-Vlaamse ju nioren was actief in Stekene. Jacky Fortrei uit Breskens werd er vijfde, Frank Verbiest uit Hulst zesde, Pa trick van de Vijver uit Zuiddorpe acht ste en Michel Zaan -eveneens uit Zuid dorpe- negende. Winnaar in Stekene was de Belg Danny Daelman. In Den- tergem tenslotte eindigde Sandy de Muynck uit Sas van Gent op de elfde plaats en daar werd de zege opgeëist door de Belg Tom Desmet. BAARLAND Het Zuid-Bevelands Dameskoor uit Goes onder leiding van dirigent F. Smit verleent zondag haar medewerking aan de laatste kampdienst van dit seizoen op cam ping 'Scheldeoord' in Baarland. Verder zal mevrouw A. Schermer-Kra mer uit Goes declameren en zal de plaatselijke hervormd predikant, ds D. W. Koelman, een korte toespraak houden. De dienst begint om 19.00 uur en wordt gehouden in de open lucht bij het jeugdhonk. Bij minder gunstige weers omstandigheden in het jeugdhonk. Ook belangstellenden van buiten de camping zijn welkom. De diensten werden ook dit seizoen weer georganiseerd door de Interker kelijke Recreatiecommissie Baar- land-Oudelande. Van den Bosch is gelijk aan dat van collega De Waal. De gemeente zou de campingeigenaren niet tijdig op de hoogte hebben gesteld. „De overeen komsten met de bezoekers zijn allang getekend. Met terugwerkende kracht die belasting innen gaat natuurlijk niet. Maar als de gemeente voet bij stuk houdt, ga ik direct naar de rech ter. Want hierover zou ik wel eens een gerechtelijke uitspraak willen horen". Bij de gemeente Hontenisse is nie mand zich van enig kwaad bewust. Waarnemend gemeentesecretaris C. Roelands ontkent ten stelligste, dat de campinghouders te laat zijn ingelicht over de toeristenbelasting. „Dat zeg gen ze nou wel. Maar in feite hebben ze allemaal tijdig bericht gekregen". OSSENISSE Op camping de Zee meeuw in Ossenisse werd een schie ting gehouden waaraan 23 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel en eerste zijvogel E. v. d. Kelen Ossenisse: tweede zijvogel F. Adriaansen Ossenisse; grootste aantal klei ne vogels (5) E. de Kort Hulst. STOPPELDIJK In café het Karrewiel in Stoppeldijk werd een schieting gehouden waaraan 27 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel J. Everaert Vogelwaar de; eerste zij vogel O. de Moor Hulst; tweede zij vogel R. Verschoten Vogelwaarde; groot ste aantal kleine vogels (5) E. Lambert Vo gelwaarde. EEDE - De opbrengsten van het Hof van Eede zijn in het seizoen '87/'88 be hoorlijk terug gelopen ten opzichte van het jaar daarvoor. Door het ver trek van de biljartvereniging naar een café zijn de baropbrengsten ge daald van 46.000 naar 30.000 gulden. De inkomsten uit de verhuur van za len verminderde van 10.700 naar 8400 gulden, ondanks een huurverhoging van acht procent. Dit blijkt uit het evaluatierapport van de interim-commissie van het Hof van Eede. Ondanks de negatieve cijfers is de commissie tevreden over het afgelo pen seizoen. Met succes is er orde op zaken gesteld, zo staat in het rapport te lezen, en is een basis gelegd voor een goede exploitatie in de komende jaren. Tegenover het wegvallen van de bil jartvereniging staat een toenemend gebruik van het dorpshuis door jonge ren die niet in clubverband opereren. Verder is een verschuiving te constate ren van de huur van het dorpshuis naar de huur van de gymzaal. In de ogen van de commissie hebben de le den van de voetbalvereniging Eede hun leven gebeterd. „Lieten wij ons in het vorig verslag nog negatief uit over de voetbalvereniging, thans is daar geen enkele aanleiding voor". De uitslag: 1 Wout Bakker, 2 Erwin Brakman, 3 Willem Morel, 4 J. Bakker, 5 N. de Vin, 6 R. de Berth, 7 Johan Buij- se, 8 Passcal Buijse, 9 Jan van de Pias- se, 10 Colinda Minderhout. Tijdens dit evenement konden de toe risten een rondrit maken met de huif kar door het dorp, getrokken door twee paarden van de familie Lookman uit IJzendijke. Inschrijven kan bij strandpaviljoen De Kanovijver in Vlissingen. Deelnemers kunnen tussen 10.00 en 14.00 uur ver trekken voor de wandeltocht. KOUDEKERKE De VW Koudeker ke wil verhuizen van de Duinstraat naar het Dorpsplein. Het bestuur van de Vereniging voor Vreemdelingen Verkeer heeft de gemeente verzocht het pand Dorpsplein 17 aan haar te verkopen. Zover is het voorlopig niet. Burgemeester en wethouders van Valkenisse moeten nog de voorwaar den stellen waaronder eventuele ver koop plaatsvindt en de leden van de VW moeten ook nog met het besluit instemmen. Jonna Bertram, eindexamenkandida te van de Nederlandse Hogeschool voor Toerisme en Verkeer in Breda, be val de verhuizing al aan in haar rap port 'Valkenisse, een drie-eenheid?'. Ze stelde dat het huidige inlichtingen kantoor aan een doorgaande route naar de kust ligt en dat daardoor veel toeristen stoppen voor informatie. Ze vroeg zich echter af of een vestiging aan het gezelligere en levendigere Dorpsplein niet zou leiden tot een be tere promotie van het dorp Koudeker ke dat veel toeristen links laten liggen. „De ambiance rond het plein roept de sfeer op van een oud Walchers dorp. Wellicht kan Koudekerke op die ma nier meer worden dan alleen maar een doorgangsdorp", adviseert Jonna Ber tram. BRUINISSE - Op de Grevelingendam in Bruinisse zijn zondagmiddag om kwart voor drie uur twee auto's zwaar beschadigd bij een kop/staart botsing. J. in 't G. uit Loon op Zand reed in zijn personenauto in de richting van Brui nisse en remde af voor een rij auto's voor hem. De achter hem komende au tomobilist J. R. uit Oud-Beijerland remde eveneens af, maar gleed door op het natte wegdek tegen de achterzijde van de auto van In 't G. Beide auto's werden vernield. De meerderheid van het bestuur kon zich volgens VW-secretaris L. de Wit te in deze woorden vinden en toonde zich voorstander van een verhuizing. Het oog viel op de leegstaande woning van een voormalig gemeentewerk man. De Witte: „Uiteraard zitten er voordelen aan onze huidige lokatie langs een doorgaande weg. Het pand oogt echter nogal armoedig en boven dien hebben we last van het langsra- zende verkeer. Het zou een dure inves tering zijn om deze euvels de wereld uit te helpen". Vandaar dat de VW de aanbeveling om te verhuizen naar het Dorpsplein wil opvolgen, mede in de hoop dat de toerist ook eens even in het dorp blijft hangen. Het VVV-be- stuur heeft bij de gemeente het ver zoek ingediend het pand te mogen ko pen. De douchecel in de woning van mevrouw C. de Witte aan de Pijnboomstraat. Donkere plekken in het stucwerk. TERNEUZEN - De flatbewoners in de Bomenbuurt in Terneuzen zijn in meerderheid voor een huurbe vriezing. Dat blijkt uit het grote aantal bezwaarschriften tegen de huurverhoging van 1 juli jongstle den dat is ingediend door de bewo ners van de flats in de Larixstraat, de Pijnboomstraat, de Eikenstraat en de Amberboomstraat. De flats zijn het eigendom van de woning bouwvereniging Terneuzen. Vol gens het Terneuzense raadslid A. van Himme, die het initiatief nam tot deze bezwaarschriften, blijken negen van de tien mensen graag te willen tekenen. Van Himme (Links Perspectief Ter neuzen) zal te zijner tijd, waarschijn lijk pas in 1989, ook in de zitting van de huurcommissie optreden na mens de bewoners van de vier stra ten. Eerder al heeft hij met succes enkele keren huurbevriezing bepleit voor woningen in de Bloemenbuurt. Net als daar hebben ook de flats in de Bomenbuurt te kampen met ach terstallig onderhoud. Losrakend voegwerk, verrotte kozijnen, tocht en vocht in huis zijn zoal de gebre ken aan de flats. Maar ook wate roverlast op de balkons en een slech te riolering staan op het klachten lijstje. Van Himme heeft op eigen initiatief een bezwaarschrift opge steld dat door de bewoners alleen maar van naam, adres en hanteke- ning hoeft te worden voorzien. PHILIPPINE Bij de junioren start te Cees Schouwenaar uit Goes zijn ac tieve wielerloopbaan destijds veel belovend. In die categorie behaalde de Bevelandse coureur een paar over winningen. Maar dat is inmiddels vier, vijf jaar geleden. Na de overstap naar de amateurs werd het een beetje stil rond Schouwenaar. Regelmatig was hij voorin te vinden, maar echte successen bleven uit. Maandagavond, in Philippine, rekende Cees Schouwe naar met dat verleden af. Een korte solo in de slotkilometers bezorgde hem zijn eerste overwinning als ama teur. Cees Schouwenaar staat in het pelo ton bepaald niet bekend als een 'mee rijder'. De Goesenaar neemt telkens wel initiatief, maar juist in de slotfase van de wedstrijden kwam Schouwe naar steeds kracht te kort. „Ik mis een scherp eindschot. Vandaar dat ik het van een solo moet hebben. Maar die reikten steeds niet ver genoeg", vertel de Schouwenaar (23) maandag na zijn triomf in het Zeeuws-Vlaamse mossel dorp. In de aanloop naar het huidige seizoen had Schouwenaar meer mogelijkhe den om te trainen. „Ik was toen werk loos en toen heb ik een goede basis conditie kunnen kweken. Bovendien merk ik aan mezelf, dat ik het laatste jaar ook veel sterker ben geworden. En natuurlijk gaat de ervaring nu ook mee tellen. Ik heb nu bijvoorbeeld veel meer koersinzicht dan een paar jaar geleden", aldus Schouwenaar, die dit seizoen al een paar maal kort bij de overwinning was, maar in de laatste meters moest de Middelkamper het steeds af leggen tegen de snelle finis hers uit het peloton. Maar in Philippine verraste Cees Schouwenaar die rappe mannen in de slotfase volledig. Een boeiende finale overigens, daar in Philippine. Met nog een dertig kilometer werd de beslis sing ingeluid door het duo Richard de Vrieze en Bob Rasenberg. Zij ont vluchtten het peloton. Elf man sloten er nog aan. Die elf waren Nico van de Klundert, Rob Bijvank, Karei van Goethem, Cees Schouwenaar, Peter Mol, Frank Timmers, Niek de Teaije, Conno van de Sande, Francois Franse, Richard van Loon en Mario van Vlim- meren. In de slotfase hield zowat iedereen re kening met Bob Rasenberg; de ex-be- roepsrenner reed steeds als laatste man in die kopgroep mee. Maar het kwam allemaal anders uit. Frank Tim mers probeerde het als eerste, daarna trachtte Niek de Taeije de spurters te verrassen. Maar tegen het ploegenspel van Theo Middelkamp had niemand een antwoord. Eerst sprong Francois Franse en toen die werd terug gepakt schoot Schouwenaar er als een komeet vandoor op weg naar zijn eerste zege. De uitslagen: Amateurs. 1 Cees Schouwenaar, Goes (80 ki lometer in 1.50.58); 2 Nico van de Klundert, Hoogerheide; 3 Rob Bijvank, Westdorpe; 4 Karei van Goethem, Sluiskil; 5 Conno van de Sande, IJzendijke; 6 Richard de Vrieze, Goes; 7 Niek de Taeije, Eede; 8 Peter Mol, 's- Gravenpolder; 9 Bob Rasenberg, Terheij- den; 10 Francois Franse, Kwadendamme; 11 Mario van Vlimmeren, Hoeven; 12 Frank Timmers, Prinsenbeek; 13 Richard van Loon, Zevenbergen; 14 op 1.23 Ton Akker mans, Prinsenbeek; 15 Frank Gommers, Philippine; 16 Sylvester Aarts, Kruiningen; 17 Eric van Nieuwkerk, Kapelle; 18 Harry Akkermans, Zevenbergen; 19 Peter Kop pen, Eindhoven; 20 Niek van Belzen, Ter neuzen. Nieuwelingen. 1 Casimir Vink, Schijndel (45 kilometer in 1.07.30); 2 op 10 sec Bas van de Oetelaar, Schijndel; 3 Roy Bogaert, 's-Gra- venpolder; 4 Marco van Oord, Hank; 5 Mar cel Verwijmeren, Breda; 6 Ronald Leeuw, Steenbergen; 7 Carlo de Lijser, Made; 8 Mi- quel Polvorosa, Roosendaal; 9 Eric van de Boom, Dongen; 10 Rob Peters, Cuyk; 11 Marco Flokstra, Rotterdam; 12 Derek-Jan Franse, Westdorpe; 13 Roger Oomen, Et- ten-Leur; 14 Roy Görtzen, Kerkrade; 15 Harm-Jan Kruijer, Middelbert. KLOOSTERZANDE In de herenet kei C-categorie van het Kloosters windtoernooi van tennisverenigin Hontenisse uit Kloosterzande zijn d eerste kwartfinalisten bekend. P: trick Vervaet haalde deze ronde nie Na een dubbele 7-5 overwinning o Hans Smolders kwam hij vervolger met 6-3 en 6-1 te kort tegen Regg Lambert. De als derde en vierde gi plaatste Evert van Kampen versloe in zijn eerste partij Sébastien Rott» met 6-4 en 6-3. Jeroen E verling, ook al derde en vierde geplaatst, won eei voudig met twee keer 6-1 van Bai van Kampen. In de herenenkel 17+ categorie ha Rob de Burger drie sets nodig om Wi fried Aper uit te Schakelen. Met 3-6,6- en 6-4 won hij. Fons Schelfhout ha ook drie sets nodig. Tegen Guido Ve straeten werd het 3-6, 6-4 en 6-0. Eugi ne de Maagt versloeg Pieter de Kier met 3-6, 6-4 en 6-0. Enkele uitslagen: herenenkel D+: Johanc Heye-Eddo Lokken 6-3 en 6-1; Etiëm Schauwaert-Donato Nanna 6-3 en 6-3. H rendubbel D: Van de Berg/Van Tatenhov Laplante-Compiet 6-3 en 6-2; Rob de Bu ger-Jan Bogaert 7-6 en 7-5; Erick Francke Stephan van Bunder 6-2 en 6-3; Piet Mah Etiënne Kindt 6-3, 3-6 en 6-4. herenenk 35+: Jan Boagert-Werner Balzereit 6-3 en 2; Peter Provoost-Jan Roelof Stam 6-4 en 2. Damesenkel E 17+: Ellen Aper-Sask Heyndrickx 6-0 en 6-1; Mattie Asselma Miep Vogelaar 6-3 en 6-1; Georgette Bun Bernadette Salomé 7-5 en 6-4. Damesenk E 35+Ineke Bonsel-Miep Vogelaar 6-2 en 1; Lia de Theye-Marijke van Puij velde 6-31 6-3. AARDENBURG Zjaak Risseeii kende een sterke start op de eers dag van het Kikkertoernooi van tt nisvereniging SJEF uit Aardenbui In de categorie Cl klopte hij in tw sets Ralf Scnicke: 6-4 en 6-2. Zijn vi gende tegenstander zal Philip Haldi mans zijn, die met 6-2 en 6-3 Steph Heising uitschakelde. Paul Hendrikse, die zondag de C 2- nale in Sluis nog had gewonnen, sta: te in tegenstelling tot Risseeuw uitei moeizaam in zijn partij tegen M. v; Dijk. Zijn tegenstander profiteer hiervan en won dan ook de eerste s van deze C 2-partij met 3-6. Op tijd w: Hendrikse zich te herstellen en m twee keer 6-2 bereikte hij de twee ronde. Fred van de Peijl, die met 7-5 7-6 van Adri de Putter won, speelt zijn volgende partij tegen Paul He drikse. In dezelfde groep klopte Mai Leenhouwers Pierre Lampaert m twee keer 6-2, terwijl hans Poppelas drie sets nodig had tegen Bart Bonr 6-2, 6-7 en 6-2. Bart Gortmans, die i eerste geplaatst was in de C 2-catej rie, sneuvelde al in zijn eerste par' Met 6-2 en 6-4 moest hij zijn meerdf erkennen in Gijs van Wanrooy. Enkele uitslagen: herenenkel D: Erik son-Tom de Clerck 6-1 en 6-0. Herenenke 35+: Johan Hubregsen-Ronnie Wijffels i 6-4 en 6-4. Damesenkel D: Katrien Wi! marck-Annemarie van Kleef 1-6, 6-3 en Sari Tazelaar-Pauline Trapman 6-4 en Marie Baas-Maddy Claeys 6-0 en 6-1; Tl de Rijcke-Nicolien Groosman 6-0 en 6-1. De woning wordt binnenkort geta xeerd. De gemeente heeft volgens wethouder A. Lampert nog geen prijs vastgesteld en zal weinig voorwaar den aan de verkoop stellen. „Het pand staat reeds leeg. De VVV zal het voor tienduizenden guldens moe ten verbouwen om het als kantoor ge schikt te maken. Het is maar een gewo ne boerenwoning. Misschien dat de WV om de verbouw te bekostigen een regeling met de gemeente kan treffen". Lampert denkt dat de VW haar nieu we onderkomen op zijn vroegst vol gend voorjaar in gebruik kan nemen. „De VW moet haar huidige kantoor ook nog kwijt zien te raken. Eventueel maken we er een inruilproject van en neemt de gemeente het kantoor aan de Duinstraat over, maar dan moeten wij er een gegadigde voor zien te vinden, want zelf hebben we het niet nodig". De voorstellen moeten nog nader wor den uitgewerkt, waarna de gemeente raad en de WV-ledenvergadering zich erover moeten buigen. Kippers, auto's met laadkraan, laadpla- teaus, puincontainers, magazijncontai ners, rolcontainers. Glasophaaldiensten binnen Zeeland. in deze periode is de winkel geopend 's morgens van 9 tot 12 uur. Voor storingen kunt u terecht bij H. Bouwman, Oost straat 11, Domburg. Tel. 01188-1234. Torenstraat 23, Meliskerke. ZIERIKZEE - Maandag is in Zierik zee de vijfde editie van het door de ltc Zierikzee georganiseerde Dikke To- rentoernooi van start gegaan. Zeve nenzestig tennissers en tennissters strijden om dertien titels. Doordat het weer zijn medewerking verleende konden alle geplande wedstrijden doorgang vinden. Het lustrum-toer nooi heeft dit jaar een iets andere op zet dan voorgaande jaren. Dit jaar is het, voor het eerst toegevoegde, he- ren-B toernooi de grote trekpleister. De eerste dag verliep rustig. In de he- renenkel-B competitie was slechts één wedstrijd gepland. Erwin Cornelissen versloeg R. Olijdam een voudig in twee sets: 6-2, 6-3. Cornelis sen ontmoet in de tweede ronde de als eerste geplaatste G. van Wijngaarden. In het belangrijkste damestoernooi, het damesenkel-C, werd ook slechts één partij afgewerkt. Martine Ver schoor versloeg D. Anrochte met twee maal 6-2. Inmiddels zijn er in het da- mesenkel-D al enkele kwartfinalisten bekend. A. Jansen ontmoet de als eer ste geplaatste J. Zuidweg. De weg die F. Clerx tot de kwartfinale bracht gaf één van de spannendste wedstrij den van de dag. F. Clerx won na een enerverend gevecht van C. Verkaart: 6-3,4-6,7-5. De grootste verrassing van de dag kwam in het gemengd dubbel- D. Het als tweede geplaatste koppel Minnaar/Minnaar moest het onderspit delven tegen het duo Hoogerhuis/Hoo- gerhuis. Einduitslag 6-3, 7-6. Hooger- huis/Hoogerhuis is in de tweede ronde gekoppeld aan het paar Kort/Moer land. Dit koppel versloeg eenvoudig De Koning/Pothaar: 6-4, 6-2. Het toer nooi in Zierikzee kent ook een senioren 35+ competitie. Deze strijd vindt dit jaar voor de vierde keer plaats. Ook hier werd één kwartfinalist be kend. De, door een walk-over, uit de eerste ronde komende D. Dool was een gemakkelijke prooi voor de als derde geplaatste J. bij de Vaate: 3-6,1-6. Enkele uitslagen: H.E.-B E. Cornelissen - R. Olijdam 6-2, 6-3 H.E.-C A. van Bockel (2)- E. van Gorkum 6-1,6-4 A. Goedegebeu- re - L. van Geer 6-3, 6-0 D. Bakker - J. Holm 6-2, 6-1. H.E.-D J. Schras - C. Tilroo 7-6, 1-6, 6-2 J. Kroezeman - P. Meuldijk 6-0, 6-1 C. Koorenhof - A. de Spirt 6-0, 6-2 A. de Loof - J.W. Tol w.o.J. bij de Vaate - T. Wolfs 6-3,6- 4 R. Canters - R. Verdam 6-1, 6-2. H.E.-D 35+ J. bij de Vaate (3) - D.Dool 6-3, 6-1 J. Kievit (2) - P. Meuldijk 6-0, 6-4. D.E.-C M. Verschoore - D. Androchte 6-2, 6-2. D.E.-D J. Zuidweg (1) - S. Visser 6-1,6-4A. Jansen - M. de Vlieger 6-3, 7-5 J. Verschuure (3) - R. bij de Vaate 7-5,6-1F. Clerx - C. Verkaart 6- 3, 4-6, 7-5. Rubriek voor gelukwens ter gelegenheid van geboorte, verloving, huwelijk, jubileum, examen, enz. ook voor mededelingen over huisdieren. Alleen voor particulieren. De teksten dienen 1 dag voor plaatsing uiterlijk 09.00 uur, voorde krant van maandag vrijdags vóór 12.00 uur, inhetbezittezijnvan advertentie-afdeling Vlissingen. Tarieven: prijs per regel 1,80over1 kolom. Een regel met grote letter verplicht 3,60. Toeslag voor foto of tekening, maximaal 40 mm hoog, over 1 kolom 20,- over 2 kolom 30,-. Goedemorgen Het is een dag van de vis, dus dat wordt niet mis. Je had beter kunnen zwijgen, want nu zullen wij je krij gen. Je moet nooit meer iets beweren en straks ko men we je feliciteren. Dit paar samen nu Hartelijk gefeliciteerd. De kinderen Hartelijk gefeliciteerd met je verjaardag! 'De vakantiegangers' Lieve Hartelijk gefeliciteerd met uw 55-jarig huwelijks feest. Kinderen en kleinkinderen Vermist sinds zat. 16/7/ '88: rood katertje, wit aan pootjes, naam Spetter. Westerzicht 438, Vlissin gen. Tel. 01184-78598. Gaarne inl. omtrent het adres van degene die on ze witte kater met bl. ogen, in de buurt van de haven van Veere heeft meegeno men. Tel. 01181-384. A A A

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 16