erblij fs vergunning gewenst Maand voor heling van 7 compact-discspelers Leggen laatste steen opening van school Terneuzens bedrijf zamelt het huisvuil Axel in DAIHATSU Waterschap handhaaft heffing op vervuiling Kleuters Klein Dqimpje verhuizen hun meubilair Kloosterzandenaar wraakt uitspraak wethouder Mangnus Prijs aankoop telefoongebouw valt VVD in raad Axel tegen Vakantieservice voor 60,- uwauto nagezien IOCCASIONSI PZC/streek TERNEUZEN STEUNT VERZOEK POLITIERECHTER MIDDELBURG Proef-verbetering Graaf Jansdijk in Westdorpe Koewacht krijgt ïen dameselftal Rechercheur RAAD BESLIST NA SCHORSING VERGADERING Kostenpost Schaaktoernooi moet promotie voor Sas van Gent worden Directie weigert actie~verhaal in ziekenhuisblad iULST )ud Papier - De leden van de HVV- lulst gaan morgen, zaterdag, door een eel van de stad om oud papier op te ialen. De binnenstad en de wijk Dul- lert worden vanaf 9.00 uur bezocht. 7LISSINGEN londenvereniging Honden- ereniging Walcheren hield examens a gedrag en gehoorzaamheid. Voor iet elementaire certificaat slaagden: l. Wijs met kruising Asta; E. Kerybin met olden retriever Laika; M. Pennings met ouvier Cintha; T. Hertogii met briard Cha- s; R. Seits met bouvier Shadow; E. Hooft- lan met berner sennenhond Gabber; M. loose met dwergpoedel Dreumes; H. En- ers met vlinderhondje Sheila; L. Eekman aetHeidewachtel Fana; R. v. d. Linden met ruising Bruce; G. Pannekoek met labrador etriever Clint; H. Wissenkerke met golden etriever Boris; M. Schuil met golden retrie- er Kim; M. Kuiper met kruising Jody; A. fooiwij k met gordon setter Goldy. van da BMW-dealer Garage Verinvgge bv OFFICIËLE DEALER OOSTBURG Geslaagd Aan de katholieke uni versiteit in Nijmegen is Fransje Bac- kerra uit Oostburg geslaagd voor haar doctoraal examen geschiedenis. IJZENDIJKE Hengelwedstrijd Aan de twee de wedstrijd van de IJzendijkse hen gelsportvereniging 'Lukt het vandaag niet, dan lukt het morgen', in De Veste in IJzendijke, namen in totaal 21 leden deel, onder wie zes jeugdleden. Er werd in totaal 1806 centimeter vis gevan gen. VRIJDAG 1 JULI 1988 rERNEUZEN - Het gemeentebestuur van Terneuzen steunt een verzoek van ie Terneuzense kerken aan staatssecretaris Korte-Van Hemel om de in Ter- ïeuzen wonende Mocambiquaan A. Macaringue zo snel mogelijk een ver- jlijfsvergunning te geven. De raad schaarde zich donderdagavond eensgezind ichter de concepttekst van een brief van burgemeester C. Ockeloen aan de itaatssecretaris. Jitaat uit de brief: „De heer Macarin gue staat goed bekend in de Terneu- fense gemeenschap. Om een eind te naken aan de spanning waarin dit jon- »e gezin reeds geruime tijd verkeert en ie heer Macaringue in staat te stellen jij zijn echtgenote en dochtertje te runnen blijven, doe ik een beroep op u lem op korte termijn een verblijfsver gunning te verlenen". Aan de tekst verd donderdagavond nog toege voegd dat de brief werd onderschreven ioor de hele raad. Het gezin van de Mocambiquaan leeft al geruime tijd in onzekerheid. Maca ringue beschikt niet over een geldig paspoort. De kerken vrezen dat de man straks om puur formele redenen naar zijn vaderland wordt terugge stuurd. Raadslid A. A. P. van Himme (Links Perspectief) wist donderdag avond te melden dat de landsadvocaat inmiddels het beroep tegen de uit spraak van de Haagse rechtbank heeft ingetrokken. De rechtbank bepaalde dat Macaringue tot zijn definitieve uit- MIDDELBURG De politierechter n Middelburg heeft de 29-jarige A. T. lit Terneuzen donderdag wegens he- ing tot drie maanden gevangenis straf waarvan twee maanden voor waardelijk veroordeeld. T. kocht voor 1500 gulden zeven compact-dis- jspelers die twee dagen daarvoor uit i Advertentie) 75 JAAR VERTROUWD VAKMANSCHAP NET EVEN ANDERS! Fred van Eedenstraat 1 TERNEUZEN Tel 01150-13456 Hofte Zandeplem 17 KLOOSTERZANDE Tel 01148 1412 -j SAS VAN GENT - Een klein deel van de Graaf Jansdijk in Westdorpe wordt binnenkort van een nieuw wegdek voorzien. Dat gebeurt bij wijze van experiment. Het gemeentebestuur van Sas van Gent wil daarmee onder zoeken of de hele dijk kan worden op geknapt. Dat zei burgemeester me vrouw J. M. H. M. van Rest donderdag tijdens de raadsvergadering. Het ge meentebestuur, dat al jaren tegen de steeds weerkerende verzakkingen in ie belangrijkste straat van Westdor pe aankijkt, heeft de problematiek in banden van deskundigen gegeven. Het raadslid voor Gemeentebelangen Groot Sas, M. V. Weemaes, stelde de Graaf Jansdijk steeds aan de orde bij ie behandeling van de wegverbetering van andere straten. Weemaes merkte ip dat de weg zo slecht is dat de stenen ;rvan inmiddels in Axel liggen. Veel vertrouwen in de proefverbetering ;oonde hij niet. „Zo duurt het nog wel ;ien of vijftien jaar voordat het klaar is. Vaar de nood het hoogst is, waar de iiepste putten zijn, moet nu al wat ge- iaan worden. Er wonen mensen aan de Graaf Jansdijk die in de avonduren of ïun vrije weekeinde zelf wat aan de veg timmeren". tOEWACHT - De voetbalvereniging Koewacht gaat in de nieuwe competi- ie van start met een dameselftal. Het s voor het eerst in het 33-jarig be- itaan van de club dat een damesteam s gevormd. Inmiddels hebben zich al !2 dames aangemeld. /oorzitter Cees Jansen zei tijdens de >prichtings-vergadering in de kantine lat de vereniging met de geboorte van iet team aan het begin van een nieuw ■ijdperk staat. Het initiatief tot de op- ichting werd dan ook door het be- ituur met veel enthousiasme begroet. 5e 22 aanmeldingen geven volgens fansen voldoende perspectief voor de oekomst. „Goed begonnen is half ge- vonnen", zei hij. Het idee tot de op- ichting ontstond een paar maanden ;eleden toen de A-junioren van Koe vacht kampioen werden. racqueline Rombout, ooit speelster ran De Groene Duivelinnen (Belgi- che Koewacht) en Club Brugge werd ip de bijeenkomst tot trainster en be leidster gebombardeerd. h)or het clubdiploma slaagden: de Waardt met kruising Ferro; S. Sakkers aet mechelse herder Guus; K. Woudstra iet kruising Vera. her combinaties werden afgewezen. Keurmeester was A. v. d. Bosch uit ieeuwsch-Vlaanderen. een radiozaak aan de Nieuwstraat in Terneuzen waren gestolen. Hij wist dat het om gestolen goed ging, zoals hij zelf op de zitting toegaf. Hij zei ze te hebben doorverkocht met een winst van slechts 500 gulden. Officier van justitie mr C. M. P. Nijmeijer had geen goed woord over voor wat T. deed: „U geeft de dief de gelegenheid zijn spullen af te zetten. De dief haalt de kastanjes uit het vuur en de heler strijkt de winst op". Hij eiste drie maanden waarvan één maand voorwaardelijk. De advocaat mr A. H. Rijkse vond deze straf wel erg zwaar voor iemand als T. die nog niet eerder met de justitie in aanraking was geweest. Politierechter mr G. H. No- mes vonniste drie maanden waarvan twee voorwaardelijk die hij met een proeftijd van twee jaar tegoed houdt. De eveneens uit Terneuzen afkomsti ge Z. G. (24) werd tot twee weken voor waardelijk en 300 gulden boete veroor deeld voor heling van een radio-casset terecorder. Het apparaat was februari ■vorig jaar van een particulier gestolen. G. zei dat hij het in september van dat jaar gekocht had om het aan de eige naar terug te bezorgen. De man zou links en rechts gevraagd hebben of ie mand wist waar het gebleven was. G. betaalde er 75 gulden voor. Officier en rechter geloofden niets van zijn ver haal en concludeerden dat er sprake was van opzetheling daar G. wist dat het apparaat gestolen was. Het vonnis was conform de eis. wijzing in Nederland mag blijven. Er loopt nog een procedure bij de Raad van State. Van Himme: „Het gevaar is dus nog lang niet geweken". De raad werkte zich (in een vriendelij ke sfeer; burgemeester Ockeloen zat de raad voor het eerst sinds lange tijd weer voor) in snel tempo door een lan ge agenda heen. De raadsleden Van Himme en R. Arends (D66) maakten van de behandeling van een voorstel over te gaan tot intergemeentelijke sa menwerking op het gebied van de so ciale recherche gebruik nogeens be zwaar te maken tegen dat hele insti tuut van de sociaal rechercheur. En de PvdA liep voorop bij het protest tegen het opstellen van een recon structieplan voor de Schuttershofweg in Terneuzen (kosten 75.000 gulden). Want, lichtte raadslid A. Bruin toe, je kon dat toch niet los zien van het plan om de mr Haarmanweg door te trek ken. En daarmee heeft de PvdA grote moeite. Die doortrekking was echter niet aan de orde. Wethouder W. Gosse- laar (openbare werken) gaf Bruin de raad nog even met z'n kritische kant tekeningen te wachten tot dat plan tot doortrekking op tafel ligt. Het wordt waarschijnlijk kort na de vakantie ge presenteerd. De meerderheid van de raad had overigens geen moeite met het opstellen van een reconstructie- én financieringsplan. De kinderboerderij in Terneuzen wordt uitgebreid met een instructie ruimte. De inrichting daarvan wordt mede mogelijk gemaakt door een schenking van de jarige Rabobank (7500 gulden). (Advertentie) Wethouder J. Thomaes legt, met hulp, de laatste steen. OOSTBURG Met het leggen van een legosteen heeft wethouder J. Thomaes van de gemeente Oostburg de nieuwe huisvesting voor de laagste groepen, de kleu ters, van de openbare basisschool geopend. De kleuters, die voorheen in een gebouw in Orion zaten, hebben nu de beschikking over een nieuw gebouw, dat aan het gebouw voor de hogere groepen is gebouwd. Met de bouw was in totaal een bedrag van 440.000,— gemoeid. De samenwerking met architectenbureau Van Doorn uit Goes en aannemer Lohman uit Cadzand is uitstekend geweest. Hoofdonderwijzer Malipaard: „Het gebouw is één geheel gebleven". De voormalige kleuterschool in Orion wordt verbouwd zodat de christelijke basisschool daar gehuisvest kan worden. De middag werd voor de kinderen opgeluisterd met een optreden van Piet Brakman, 's Avonds was het open huis met een tentoonstelling op creatief gebied. Industrieweg 37 4538 AG Terneuzen Telefoon 01150-81121' AXEL - Enkele raadsle den van Axel hadden donderdag nogal wat moeite met de prijs die het college voor het voormalige telefoonge bouw aan de Nieuwen- dijk wil betalen. Acht tien mille was in hun ogen veel te veel voor dit pand. Wethouder J. M. van Schaik kon die reactie begrijpen, want zelf had hij in eerste instantie ook niet aan meer dan 10.000 gulden gedacht. „Toen wij echter met de eigenaar gingen onder handelen, liet hij ons de aanslag voor de onroe- rend-goedbelasting zien. Die was gebaseerd op een taxatie van 18.000 gulden", verklaarde de wethouder. P. T. A. M. R. Apers (VVD) vond dat het col lege een 'gevaarlijke ge dragslijn' volgde als ze de onderhandelingen op basis van de taxatie waarde van de onroe- rend-goedbelasting zou den voeren. De taxatie van het voormalige tele- fongebouw was echter 'een foutje' meende Van Schaik. „De rest van on ze onroerend-goedbelas- ting gebeurt allemaal aan de hand van zeer voorzichtige taxaties. Dit gebouw is er helaas doorgeslipt. Maar we kunnen het niet voor minder verwerven en willen het toch graag zelf kopen. Dan kunnen we het gebouw slopen en er een leuk stukje groen van maken. Veel mensen komen bij de Nieuwen- dijk Axel binnen en het is toch aardig als dat er dan een beetje represen tatief uitziet". Behalve de drie aanwezige VVD'ers, fractieleider Cijsouw was met kennis geving afwezig, vonden de raadsleden dit reden genoeg om het pand toch aan te kopen. AXEL - In de gemeente Axel wordt het huisvuil vanaf volgend jaar opge haald in minicontainers. Het bedrijf Verstraeten en Verbrugge BV uit Ter neuzen gaat het afval inzamelen. B en w van Axel hadden voorgesteld dat het plaatselijke reinigingsbedrijf Boon de opdracht zou krijgen. Boon was weliswaar wat duurder, maar er waren in de loop der jaren goede erva ringen met het bedrijf opgedaan. Burgemeester A. Hack deelde donder dag tijdens de raadsvergadering ech ter mee dat er toch weer aanvullende offertes door beide bedrijven waren in gediend die het college de raadsleden niet wilde onthouden. De vergadering werd vervolgens geschorst, de publie ke tribune ontruimd en de raadsleden (Advertentie), Industrieweg 37, Terneuzen 4538 AG, tel. 01150-81125. vergaderden een uurtje verder achter gesloten deuren. Toen publiek en pers terug mochten komen, hoorden ze dat de raad met uitzondering van VVD'er P. T. A. M. R. Apers voor Verstraeten en Verbrugge stemden. Hack wilde na de raadsvergadering wel verklappen dat die beslissing gebaseerd was op vertrouwen in de kennis en mogelijk heden van het bedrijf en een zo'n tien mille lagere inschrijving. „Het is ge heel een beslissing van de raad ge weest. Het voorstel van b en w is gea mendeerd en vervolgens kon de meer derheid zich achter het amendenment scharen", aldus de burgemeester. Voor er over de order gesproken werd, was de raadsleden eerst gevraagd wat ze van de invoering van de containers vond. Drie fracties lieten de voordelen voor het milieu prevaleren. Alleen het GPV wilde liever de oude vertrouwde plastic zakken houden. J. de Putter dacht dat het voor velen een extra kos tenpost zou zijn, omdat ze de zakken toch zouden blijven gebruiken. „Bo vendien is minister Nijpels nogal wat van plan. Als het afval over een paar jaar gescheiden moet worden opge haald, moeten we weer van systeem veranderen. Misschien kunnen we dan beter nog even wachten." Toen de an dere drie fracties daar niet voor bleken te voelen, had De Putter daar vrede mee. „Het is voor ons geen halszaak en daar komt bij dat de kaarten geschud zijn zo te zien." De raadsleden konden zich ook vin den in een op het laatste moment ge wijzigd voorstel over de automatise ring van het stadhuis. B en w willen de administratie geheel opnieuw op poten zetten met behulp van een an der automatiseringssysteem met meer en flexibeler mogelijkheden dan het huidige. Ze hadden daarvoor al een systeem uitgezocht, maar hoor den op de valreep dat er alweer een nieuw systeem op stapel staat. Dit nieuw in produktie te nemen systeem is nu de eerste keus van het college. Maar omdat de levering op 'een soort loterij' kan uitdraaien, vroeg het col lege de raad direct toestemming om het een na nieuwste systeem aan te schaffen als Axel een 'niet' trekt. De raad ging daar na uitleg van wethou der J. M. van Schaik unaniem mee ak koord. De uitslag: senioren: 1 G. van Keulen, 520 pnt; 2 F. van Keulen, 379; 3 C. de Smit, 206; 4 P. de Jong, 173; 5 C. Willems, 135. Junioren: 1 Chris de Smet, 69 pnt; 2 Paul van Him- schoot, 20. TERNEUZEN - De heffing van het waterschap De Drie Ambachten blijft het komende jaar 66 gulden per ver vuilingseenheid. Hoofdingelanden voor industriële vervuilers vroegen donderdag in de algemene vergade ring om een verlaging van de heffing naar zestig gulden. Vertegenwoordi gers van andere groeperingen voel den daar echter niets voor. De vertegenwoordigers van de indus trie in de kanaalzone vinden dat het bestuur van het waterschap te voor zichtig is en te veel geld reserveert. „Het aantal vervuilingseenheden was 45.000 hoger dan geraamd. Dat leverde ruim 1,8 miljoen gulden meer op. Als dat volgend jaar weer zo zou zijn dan loopt de reserve nog verder op. Die re serves worden grotendeels door de in dustrie opgebracht, terwijl de indus trie al kosten maakt om het eigen af valwater te zuiveren. Dubbel op dus", aldus J. van der Wal. Griffier A. Ro- mijn stelde dat het bestuur niet van té- voren op meevallers rekent. „Eventu eel kunnen achteraf de bedragen wor den aangepast. Dat doen we dit jaar ook door de heffing gelijk te houden in plaats van een verhoging van acht gul den door te voeren zoals eerst de be doeling was". Volgens Romijn zou ook het Rijk niet zo blij zijn met een verlaging. „Er is be rekend dat we 83 gulden per vervui lingseenheid moeten vragen tegen de tijd dat de nieuwe rioolwaterzuive ringsinstallatie draait. Het ministerie wil dat we de verhoging van de heffin gen geleidelijk invoeren. Het zal al overtuigingskracht genoeg kosten orii het een jaartje niet te laten stijgen", verwachtte Romijn. Hoofdingeland W. Gosselaar vond dat de vergadering wat eenzijdig werd' voorgelicht. Volgens hem bleek ook in de commissie al dat de industrie een verlaging van de heffing voorstond. De overige vertegenwoordigers kozen echter voor het voorstel van het be stuur. Na stemming bleek dit opnieuw zo te zijn en werd besloten dat de hef fing per vervuilingseenheid in 1989 net als in dit jaar 66 gulden bedraagt. SAS VAN GENT - De gemeenteraad van Sas van Gent wil meer profiteren van het ECI Internationale Schaak toernooi. Donderdagavond werd be sloten dit toernooi, dat door de Sasse schaakvereniging Het Witte Paard wordt georganiseerd, met 3000 gulden te subsidiëren. Het toernooi wordt van 4 tot en met 13 augustus in de Vlaanderenhal gehouden. Maar het raadslid voor GGS (Gemeentebelan gen Groot Sas) A. G. van Belleghem merkte op dat de naam Sas van Gent in dat toernooi wel wat vaker mag vallen. Het is een belangrijke wedstrijd waar voor jonge schakers uit een groot aan tal landen naar Sas van Gent komen en waar ook veel pers aanwezig is. J. G. M. van Hecke voegde eraan toe dat hij de subsidie een beetje onlogisch vond. Het Sasse geld gaat in een grote pot waaruit het forse prijzengeld wordt be taald. Liever ziet Van Hecke een subsi diëring op één bepaald, herkenbaar onderdeel. Wethouder L. E. M. Marqui- nie was het met beide sprekers eens. Er was 'echter nu te weinig tijd geweest om verder aan de subsidiëring te werken. Bij het volgende toernooi, het zestiende, dat over twee jaar wordt ge houden, wil Marquinie er wel voor zor gen dat de naam Sas van Gent er meer uit springt. De kleuters bezig met de verhuizing van de inboedel van hun oude school. BRESKENS De kleuters van de openbare basis school in Breskens hebben donderdag de laatste dag beleefd in hun school. Na vijftien jaar wordt de kleu terschool Klein Duimpje aan de J. F. de Millianostraat niet meer gebruikt. Het volgende schooljaar zitten alle groepen van 1 tot en met 8 in de verbouwde openbare basisschool aan de J. van Dalestraat. Een afscheid met een beetje weemoed. Zeker voor juf Rita Loonen. Zij was er al bij toen de school in november 1973 de eerste kleuters ontving. Na ruim vijftien jaar met kleuters te hebben gewerkt, zal ze zich het volgende schooljaar over groep vijf ontfermen. Gisteren namen de kleuters afscheid van de school met een kabouterfeest. De kleuters aten tussen de middag pannekoeken op school en 's avonds was er een af scheidsdiner. Wat er met het gebouw gaat gebeuren, is nog niet bekend. In het gemeentehuis van Oostburg wordt daar nog over nagedacht. KLOOSTERZANDE - De heer G. Brand uit Kloosterzande heeft wet houder P. J. Mangnus gedreigd met ju ridische stappen vanwege een uit spraak in de vergadering van de ge meenteraad. In een brief aan de wet houder eist de man een herroeping van de gewraakte uitlatingen van af gelopen woensdag. De wethouder moet zich uiterlijk zaterdag van zijn uitspraken hebben gedistantieerd. De bewoner van de Cloosterstraat be schuldigt wethouder Mangnus van schending van zijn privacy. De omstreden uitspraken van de wet houder zouden zijn gedaan bij de be spreking van de ingekomen stukken. Daarbij kwam ook een brief van Brand aan de orde, waarin werd gepleit voor een milder belastingklimaat voor de bewoners van de Cloosterstraat. De overlast van het uitgaansleven in de straat zou de bewoners zoveel schade berokkenen, dat daartegenover best een afschaffing van de hondenbelas ting en een verlaging van de onroerend goed belasting mocht worden gesteld. Raadslid A. P. J. Roctus (eigen lijst) wees de verlaging van de onroerend goed belasting niet bij voorbaat van de hand. Door de waardevermindering van de huizen zou ook de belasting kunnen dalen, legde hij uit. De ge meente moest volgens hem de bewo ners van de Cloosterstraat daarom at tenderen op de mogelijkheid om een herziening van de taxatie van de wo ningen te vragen. Volgens Brand is wethouder Mangnus in zijn daaropvol gende reactie flink over de schreef ge gaan. De wethouder vond het niet nodig om de briefschrijver speciaal op de hoogte te stellen van de mogelijkheid tot be lastingverlaging. „We hoeven die man niet in te lichten. Hij werkt bij de belas tingen en weet dus alles van aangif ten", las Brand donderdag tot zijn ver bazing in de krant. Hij ervaarde deze uitspraak van Mangnus als een ontoe laatbare aantasting van zijn privacy. „Een ieder uit Kloosterzande weet, dat er maar een persoon in de Clooster straat woont die bij de belasting werkt en dat is dhr G. Brand", schreef hij in een boze brief aan de wethouder. „Ik wil u dan ook met klem vragen om in de krant alsnog een rectificatie te plaatsen, dat mijn werk niets te maken heeft met deze OGB kwestie", eist hij van de Mangnus. Het ultimatum van Brand loopt zaterdag af. Mocht wet houder Mangnus op die dag nog geen gehoor hebben gegeven aan de oproep, dan worden juridische stappen niet uitgesloten. Wethouder Mangnus ligt niet wakker van de brief. „Ik vind dit een beetje ver gezocht. Bovendien heb ik niet het woord 'aangiften' gebruikt, maar de term 'aanslagbiljetten'. Daarmee be doelde ik slechts, dat deze man de pro cedure ongetwijfeld al kent. Hij weet allang, dat hij binnen twee maanden een bezwaarschrift kan indienen te gen een belastingaanslag. Dat staat nota bene duidelijk vermeld op de achterzijde van het aanslagbiljet. Die informatie krijgt elke inwoner ieder jaar opnieuw in de bus. Daarop hoef ik hem dus echt niet te attenderen. Maar dat wil ik hem best schriftelijk nog eens meedelen". SLUISKIL - De directie van de ziekenhuisgroep Zeeuwsch- Vlaanderen heeft een stokje ge stoken voor de publicatie van een verslag over de perso- neelsacties van 31 mei jongstle den. Drie personeelsleden die aan de acties hebben deelgeno men hadden over hun ervarin gen een verslag gemaakt en aan geboden aan het Infoblad, het maandblad voor het personeel. In het verslag wordt onder meer gesteld dat de verwarring, het onbegrip en de desillusie onder de aanwezigen tijdens de actie dag groot was toen directie en vakbonden mededeelden dat er een akkoord bereikt was. „Velen liepen en lopen nog steeds rond met een kater, echter een kater die een lange staart blijkt te hebben", zo schrijven de personeelsleden. De rest van het artikel bevat een verslag van de acties die een groot deel van het personeel voerden tegen de eventuele ont slagen en de functieverlagingen als gevolg van de fusie in het Zeeuws-Vlaamse ziekenhuiswe reldje. Directeur Algemene Zaken drs P. C. J. de Wolf zei gisteren dat de redactie niet goed raad wist met het artikel en het daarom aan de directie heeft voorgelegd. De di rectie heeft daarop, met de redactiestatuten in de hand, be sloten het verhaal te weigeren. In de statuten wordt namelijk be paald dat het Infoblad geen ruimte zal bieden aan disputen tussen directie en personeel. De Wolf betreurt het initiatief van de betreffende personeelsleden om zo'n stuk te schrijven. „Wij willen na het afronden van de on derhandelingen niet opnieuw on rust in de organisatie opwekken. We zijn nu duidelijk op één lijn gekomenen en nou wordt door zo'n artikel alles weer opgera keld", aldus De Wolf.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 45