Stichting wil vernieuwd dorpshuis Ouwerkerk Verbouw De Smidse is moeizaam project Bijdrage aan VVV Zierikzee probleem Snelle auto geruild tegen jeep na te hard rijden Ruim 1800 wandelaars liepen avondvierdaagse in Zierikzee ■M VERBREDING ZAAL EN TONEEL WONINGEN IN SIRJANSLAND DINSDAG COMMISSIEVERGADERING Kosten Aanvragen DL 5 PWN5E5 Delta College Groene school Kapelle Toorenvliedtscho Ssg Schouwen- Duiveland PZC/streek YERSEKE Prinses Beatrixschoo houdt jaarlijkse kermis en romme markt VRIJDAG 17 JUNI 1988 De oude smidse in Sirjansland wordt verbouwd tot wooneenheid. SIRJANSLAND - De verbouw van de Smidse in Sirjansland is voor de christelijke woningbouwvereniging Schouwen-Duiveland een ware uitda ging. Na een mislukte poging vorig jaar, is de financiering nog steeds niet rond. Woensdag is weer een aanbeste ding gedaan. De woningbouwvereniging is in 1986 benaderd door de gemeente Duive- land. De gemeente had het pand aan gekocht voor een ton. Die honderddui zend gulden kreeg Duiveland uit de knelpuntenpot van de provincie. Met de woningbouwvereniging is afgespro ken dat alle overschrijdingskosten die te maken hebben met de renovatie, op rekening komen van de gemeente. De gemeente moet ongeveer 64.000 gul den bijdragen aan het project dat een half miljoen kost. De buitenkant van de Smidse moet in tact blijven, omdat die past in het dorpsbeeld van Sirjansland. Juist dat maakt de kosten een stuk hoger. Be doeling is dat in de Smidse vier zoge noemde bejaardengeschikte eensge zinswoningen komen. Dit houdt in, dat de badkamer en één slaapkamer op de begane grond zijn gelegen. Op de verdieping komt een slaapkamer of een zolder. De vier woningen zijn niet allemaal precies gelijk. Daar is voor gekozen, aldus De Groot, omdat Sir jansland een kleine kern is waar moei lijk een groep mensen te vinden is met gelijkgestemde wensen. NIEUWERKERK De gemeentelijke plannen voor de verbouw van het dorpshuis in Ouwerkerk gaan de stichting ontwikkeling Ouwerkerk niet ver genoeg. De slechte fundering van de achterzijde van het dorpshuis maakt volgens de stichting een groot scheepse renovatie noodzakelijk. Door gedeeltelijke nieuwbouw zou eveneens tegemoet gekomen worden aan de wens om een breder toneel en een bredere zaal. Dit bracht de waar nemend voorzitter van de Stichting ontwikkeling Ouwerkerk, W. H. Kui per, donderdagmiddag naar voren tij dens de vergadering van de gemeente lijke commissie onderwijs en finan ciën. De plannen van het college van burge meester en wethouders behelzen een verplaatsing van de keuken en de toi letten naar de woning naast het dorps huis, die daartoe aangekocht zou moe ten worden. De zaal wordt door deze verandering aanzienlijk verlengd. Dat stuit op bezwaar van Kuiper. Hij stel de dat het publiek achter in de zaal door deze manoeuvre het toneel niet meer kan volgen. De stichting, die eveneens een ont werp voor verbouw op papier heeft ge zet, wil de zaal en het toneel verbreden. Dat kan volgens haar door een nieuw gedeelte te bouwen in de huidige tuin. Daardoor zou ook het probleem van de slechte fundering worden verholpen. Door verzakking lekt het dak en ko men scheuren in de muren. De verbouw van het dorpshuis zoals het college van burgemeester en wet houders die voorstelt, kost ongeveer vier ton. De stichting ontwikkeling Ouwerkerk had geen prijskaartje aan haar plannen gehangen. Burgemees ter A. Bergshoeff schatte de kosten daarvan op het dubbele, acht ton. Hij waarschuwde dat dit slechts een eer ste indruk was. De PvdA-er A. J. C. Melieste vond acht ton een gigantisch bedrag. Hij vroeg zich af of een klein dorp als Ouwerkerk wel een groter dorpshuis nodig heeft. De overige commissieleden vonden de plannen evenwel 'mooi en prachtig'. De commissie adviseerde gemeente werken de precieze kosten uit te laten rekenen. Als dat gebeurd is zullen de commissieleden zich weer over de kwestie buigen, waarschijnlijk in sep tember. De commissie adviseerde verder 8.000 gulden uit te trekken voor verlichting van het sportterrein en 4.000 gulden voor verwarming in de kleed- en was ruimtes. Ook ging zij akkoord met het voorstel Oosterlands Fanfare te laten ZIERIKZEE - De VW in Zierikzee vraagt van de gemeente een eenmali ge bijdrage van 17.000 gulden. Het in 1987 opgelopen tekort moet daarmee gedekt worden. De gemeentelijke subsidie van 5.000 gulden per jaar en de inkomsten uit contributies en kan toorverkopen, goed voor een bedrag van ongeveer 30.000 gulden per jaar, zijn volgens de VVV niet voldoende. De commissie financiën van de ge meente bekijkt dinsdag 21 juni of de bijdrage gegeven kan worden. De ver gadering in het stadhuis begint om 19.30 uur. Chef van de afdeling financiën G. J. Dijkstra vertelt desgevraagd dat het moeilijk wordt de 17.000 gulden voor de WV vrij te maken. „Over het alge meen houden we ons rond deze tijd be zig met subsidie-aanvragen voor vol gend jaar. Niet met bijdragen voor het afgelopen jaar". De vraag hoeveel geld besteed moet worden aan toerisme is volgens Dijkstra een politieke zaak en niet alleen afhankelijk van de aanwe zigheid van voldoende guldens in de gemeentekas. De WV zou volgens hem de gemeente tegemoet kunnen komen door de contributie te verho gen. Het tekort van de VVV is mede veroor zaakt door de tegenvallende inkom sten van de exploitatie van de Dikke Toren. In een brief aan de leden van de VW zegt voorzitter W. H. Klaassen dat beperking van de openingstijden van het VW-kantoor serieus overwo gen wordt. Ook de exploitatie van de Dikke Toren loopt volgens Klaassen gevaar wanneer de gemeente geen bij drage verleent. Dijkstra betreurt het dat de VW met dergelijke eisen komt. Op die manier wordt de gemeente vol gens hem voor het blok gezet. De commissie verkeer praat woensdag 22 juni onder meer over het meerjaren plan verkeersveiligheid van het minis terie van Verkeer en Waterstaat. Het plan is in het leven geroepen om het aantal verkeersslachtoffers te beper ken. De subsidie voor de actie, waar al le gemeenten op Schouwen-Duiveland aan mee doen, is binnen en de commis sie zal het college van burgemeester en wethouders adviseren over de beste ding van het geld. De huur zal ongeveer 400 gulden per maand bedragen. Een paar aanvragen van woningzoekenden zijn al binnen, maar nog niet genoeg. Bejaarden krij gen voorrang, omdat juist voor hen de woningen worden aangepast. Wan neer te weinig ouderen belangstelling tonen, zijn anderen welkom die een kleine woning zoeken. Vorig jaar is de inschrijving mislukt. Van verschillende aannemers kwa men prijsopgaven binnen, maar ze werden allemaal afgewezen omdat ze boven de raming lagen. De financie ring werd een jaar opgeschort. Woens dag is een hernieuwde poging onder nomen. De prijzen vielen De Groot we derom niet mee. maar de vereniging onderzoekt momenteel of er toch mo gelijkheden zijn. De vereniging kan niet veel bijdragen, omdat zij klein is. Vandaag (vrijdag) houdt de vereniging een ledenvergadering. De stand van zaken rondom de nieuwbouw in Sir jansland wordt besproken. De offertes van de verschillende aannemers wor den niet voorgelegd aan de leden, want daarover beslist het dagelijks bestuur. MIDDELBURG - Voor kantonrechter mr L. J. den Hollander was het woens dag op de zitting in Middelburg een onbegrijpelijke zaak. „Iemand die zó vaak te hard rijdt moet op een gege ven moment toch wéten dat het eens een keer fout loopt Maar nee hoor, u scharrelt rustig met 150 over de weg en gaat gewoon door". De 37-jarige M. J. T. uit Kortgene had daar weinig op te zeggen, behalve dat het niet meer zou gebeuren, dat hij spijt had als haren op zijn hoofd en dat hij zijn Mercedes 300E inmiddels had ingeruild voor een jeep. Wat hem be trof was het dus afgelopen met de snel heidsovertredingen. De overtredingen die hem deze keer tenlaste waren gelegd betroffen een snelheidsovertreding op 18 oktober 1987 bij Dussen op de A27 150 kilome ter per uur) en bij Bruinisse op 21 sep tember, toen hij 157 kilometer per uur reed. In beide gevallen gold daar een maximum snelheid van honderd kilo meter per uur. Vóór die tijd was T. al diverse keren veroordeeld wegens te hard rijden en ZIERIKZEE - De avondvierdaagse in Zierikzee zit er weer op. Donderdag avond werden de 1807 deelnemers op gewacht door minstens evenveel vrienden en bekenden. Vijf muziek korpsen en een majorettenkorps ga ven aan de laatste etappe van de Blokweg naar het Havenplein een extra feestelijk tintje. De voorzitter van de Vereniging avondvierdaagse Zierikzee G. M. van der Wielen zegt dat zich tijdens de 43ste avondvierdaagse geen bijzonde re problemen hebben voorgedaan. Wel vielen donderdag enkele kinderen uit. Door de harde wind waaide het hooi langs de dijken op, zodat ze last kregen van hooikoorts. Toch kunnen ook zij op een medaille rekenen, want de voor zitter vond het wel erg sneu hen die te onthouden. Van der Wielen had zich behoorlijk geërgerd aan het gedrag van verschei dene wandelaars. Hij vond het jammer dat sommigen de resten van hun con sumpties niet in de daarvoor bestem de auto's, maar op straat hadden gede poneerd. Burgemeester en deelnemer mr J. J. P. M. Asselbergs sprak op het Haven plein enkele meelevende woorden tot SCHOUWEN-DUIVELAND 18 en 19 juni 1988 ALARMNUMMER 01184-14444 Artsen: Zierikzee: vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: C. H. G. Daniëls, Poststraat 32. Zierikzee, tel. 01110-13410. Spreekuur voor spoedgevallen van 11.00-11.30 uur. Westhoek en Brouwershaven: vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: G. van Beek-Ver beek en J Ph. P. Stenger, Burghseweg 54, Haamstede, tel. 01115-1861. L. A. M. Bruel. Markt 32, Brouwersha ven, tel. 01119-1280. J. L. Flach, J. van Renesseweg 6, Re- nesse, tel. 01116-1280. Spreekuur voor spoedgevallen van 11.30-12.00 uur en van 16.30-17.00 uur. Bruinisse, Oosterland en Nieuwer- kerk: vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: A. Dor- restein, p.a. Groenekruisgebouw, Pr. Wilhelminalaan 13, Bruinisse, tel. 01113-1280. Dierenartsen S. Bergsma, Zierikzee, tel. 01110- 12180; spreekuur vrij. 19-20 uur, zat. 13-14 uur. Tandartsdiensten Spreekuren voor spoedgevallen zat. en zon. 16.30-17.00 uur: H. B. Geleijnse- Szitajtis, Noordstr. 12, Burgh-Haam- stede, tel. 01115-2698. Apotheek: Apotheek 'Zierikzee', Dam 18, tel. 01110-12906, geopend zat. van 9.00- 12.30 uur en van 16.30-17.30 uur. Zon. van 12.00-12.30 uur en van 18.00- 18.30 uur. Wijkverpleging: Voor dringende hulpvragen is de dienstdoende wijkverpleegkundige (7 x 24 u.) te bereiken via het tel.no. De leerlingen van de Prinses Ireneschool in Kerkwerve gingen onder een spandoek de eindstreep van de avondvierdaagse over. 01110-14433. oefenen in de openbare basisschool De Oosterburcht in Oosterland. Slechts schoorvoetend wilden de com missieleden bijdragen aan het tekort van het werkvoorzieningsschap De Zuidhoek. De gemeenten moeten ge zamenlijk een tekort van 240.000 gul den dekken. Voor Duiveland komt dat neer op bijna 30.000 gulden, 12.000 meer dan geraamd. De commissiele den zagen zo gauw geen andere oplos sing voor het dekken van het tekort, maar gaven de burgemeester mee dat het bestuur van de Zuidhoek 'kritisch naar de uitgaven moet kijken.' YERSEKE - De openbare basissch Prinses Beatrix in Yerseke hoi woensdag 29 juni de jaarlijkse ken en rommelmarkt op het schoolpij De kermis omvat attracties als det nisballenbaan, rad van avontu waarzegster, sterkste-leerling-wi strijd, schminckkraam en kauwgo ballenboom. Het schoolevenement gint om 18.30 uur en duurt tot 20 uur. Het feest wordt besloten metdi lichtvuurwerk. steeds betrof het overschrijdingen van om en nabij de vijftig kilometer. Zijn raadsman voerde aan, dat juist in die periode T. het bijzonder druk had. De man had een fourage-bedrijf met 15 werknemers, er moesten orders bin nenkomen en door de weersomstan digheden moest hij tussen de bedrij ven door regelmatig op pad om zijn 'in kopen' te controleren. Officier van justitie mr H. Oppe had weinig begrip voor T.'s rijgedrag en vond dat het overschakelen van 'grote auto' naar jeep geen enkele garantie biedt. „Een jeep kan ook 180, dus dat geeft mij geen garantie". Verder meen de hij dat talloze mensen het 'druk' hebben en dat zoiets geen vrijkaartje mag zijn voor te hard rijden. Hij eiste daarbij voor de overtreding op 18 okto ber een boete van 275 gulden en een rijontzegging van vier maanden. Voor de overtreding begaan op 21 septem ber eiste hij een boete van eveneens 275 gulden en een voorwaardelijke rij ontzegging van vier maanden met een proeftijd van twee jaar. Het vonnis was conform de eis. de deelnemers. Voorzitter Van der Wielen zette mevrouw Knuist in het zonnetje, omdat zij voor de 35-keer meeliep. Ook voor de twee oudste deelnemers - ver in de zeventig - was er een extra bosje bloemen. Na afloop van de tocht konden de beentjes nog één keer van de vloer. Op het blarenbal in dans school Kramer. MIDDELBURG Aan het Delta College in Middelburg slaagden de volgende kandida ten voor het eindexamen van de afdelingen leao, lmo en mmo-c: LEAO: Sjacky Baas Oostburg; Mark Beeker Mid delburg; Gieta Bhaghu Oost-Souburg; Ma- rielle van Gemert Oost-Souburg; Wim Hengsdïjk Middelburg; Jongker Huwae Oost-Souburg; Jolanda Kamp Middelburg: Thea Kuyt Vlissingen; Ivo Leemans Oost- Souburg; Marleen Louwerse Koudekerke; Renzo de Muijnck Vlissingen; Rinaldo Nie- mantsverdriet Oost-Souburg; Jacco Olijsla- ger Serooskerke; Jan Peter de Pagter Oost- kapelle; Chantal Pijlgroms Oost-Souburg; Mary-Antoinet Rooze Zoutelande; Marcel Schieman Middelburg; Carolien Snoep Groede; Natascha Velthoven Middelburg; Karin Warren Vlissingen: Esmee Welleman Middelburg; Amos Akaulaman Oost-Sou burg; Sigrid de Buck Middelburg; Jan-Jaap Buyck Vlissingen; Roland Cevaal Oost- Souburg; Aimee de Clercq Middelburg; Jo landa van Eenennaam Oost-Souburg; Christel Holtkamp Koudekerke; Henk van der Hout Arnemuiden; Ronny Hrvacanin Oost-Souburg; Herma Jobse West-Sou burg: Miranda Louwerse Middelburg; Pas cal van Luyk Middelburg; Marcelia de Pan Middelburg: Lieneke Sarioa Oost-Souburg; Jonelda Snepvangers Middelburg; Miranda Triou Middelburg; Esther Vergouwe Mid delburg; Kiran Visser Oost-Souburg; Silvia Weezepoel Oost-Souburg; Wendy Wolters Nieuw- en Sint Joosland. LMO: Maja Adriaanse Middelburg; Johan van Belle Vlissingen; Mariska Boone Oost-Sou burg; Claudia Christiaansen West-Souburg; Emiel Duit Vlissingen; Patricia Huibregtse Domburg: Saskia Huser Middelburg; Men- no de Jager Kapelle; Chantal van de Kette rij Oost-Souburg; Angeline Knuijt Arne muiden; Marcel Koole Koudekerke; Ri chard de Koster Kwadendamme; Jacqueli ne Melis Westkapelle; Nicolien Nova Mid delburg; Ellen Swijgman Middelburg; Tan- ja Vert Giezen Middelburg; Angelique Vree- ke Middelburg; Marian Vreeke Domburg; Edwin de Wit Middelburg; Linda de Witte Biggekerke; Elly Zoeter Vlissingen; Evert- Jan Akkerdaas Domburg; Michel Antheu- nisse Middelburg; Bart van den Berge Yer seke; Rene van den Berge Yerseke; Leon van Es Middelburg; Miranda Geelhoed Oost-Souburg; Bertram Haverman Bergen op Zoom; John de Pree Middelburg; Mario Schelfhout Vlissingen; Monique de Veij Oost-Souburg; Fokko Visser Middelburg; Frans Boone Waterlandkerkje; Robin Co- nijn Middelburg; Jos Dekker Sint-Laurens; Maro de Gooijer Domburg; Jos Jobse Oost- kapelle; Maurice Nijssen Middelburg; Ri chard Polderman Koudekerke; Andre Pou- wer Arnemuiden; Jimmy Remijn Kloe tinge; Rene van der Veer Veere; Piet de Visser Domburg; Petro de Visser Oostkapelle. MMO-C: Colinda Augustijn Kortgene; Rino Beer- nink Kioetinge; Joost van Belzen Goes; Martin Bouman Zierikzee; Janhuibert Bouwman Breskens; Ko Brand Domburg; Ingeborg Gijs Eede; Eddy van Hanegem Koudekerke; Jaco Janse Middelburg; Mar ten Jeremiasse Goes: Wilfra Jonker Brou wershaven; Roland van de Kreeke Middel burg; Martin Marinissen Middelburg; Wil liam Roelse Middelburg; Andre Snoep Vlis singen; Jacky Tanghe Hoofdplaat: Paul Verhage Groede; Gerben van der Vinne Ka pelle: Wido van der Vinne Kapelle; Rudi Voet Lewedorp: Matthieu Witlox Vlissin gen. Aan de Groene School in Kapelle zijn de volgende leerlingen voor hun exa men geslaagd: E. Blommaert, Sas van Gent: Werner v. d. Brink, Middelburg: Jan Dekker, Wemeldin- ge: Mark Glerum, Wemeldinge: Peter Kesteloo, Vlissingen; Martin Mies. Vlissin gen; Johan Nieuwenhuize, Yerseke; Erik Rijk, Oudelande: Hans Slabbekoom, Bors- sele; Simon Smits, Lewedorp; Martin Ver sprille, Krabbendijke; Jean P. v. 't Westein de, Heinkenszand: Leo Zandee, Borssele; Jacky van Belzen, Arnemuiden: Stephan Boonman, Goes; Antoin Hilleman, Goes; André de Jong. Kapelle; Roger Joos, Kloos- terzande; Benny de Koeijer, Yerseke; Peter Korstanje, Oudelande; Johan de Koster, 's- Gravenpolder; Erik van Liere, Nieuwdorp; André Marinissen, Biggekerke; Edward Mijnsbergen, Middelburg; Tonnie Nieuw dorp, Biezelinge; Martijn Otjes, Klooster- zande; Nic Potter, Schore; Mare Schipper, Kapelle; Bas Sengers, Middelburg; René Sies, Goes; Tonnie de Waal, Wolphaarts- dijk. Hessel Appel. Baarland; Stefan Arend- se, Oost-Souburg; Ellen van Belzen, Arne muiden; Mathieu Boonman, Ovezande; Ed win Duine, Middelburg; Hessel Eveleens, El- lewoutsdijk; Gert J. de Glopper, Renesse; Piet Goossen, Axel; Ferdinand Jobse, West kapelle; Jos Minnaar. Wemeldinge; Eelco Riedijk, Vlake; Leonard Schrijver, 's-Gra- venpolder; Danny Simpelaar, Middelburg; Erwin Vanhees, Arnemuiden; Bert J. v. d. Velde, Biezelinge; Silvia Weeland, Oost- Souburg; Richard Zaagman, Middelburg; Jan Zandee, Krabbendijke; Arold van Zee, 's-Heer Hendrikskinderen; Toby van Blop- poel, Vlissingen; Wilco Boone, Kruiningen; Arjen Bouwman, Kruiningen; Danny Bi Ier, Biezlinge; Saskia de Bruijn, Sluiskil; jen van den Dries, Nieuwdorp; Mart G hoed, Kamperland; Geertje Geuzenbn Schore; Klaas Kanis, St. Philipsland; Jo da van de Linde, Goes; Jacko Meulb Kwadendamme; Michel Polderman, 0 Souburg; René de Puyt, Lewedorp: Au Raas, Heinkenszand; Arjan Rijk, 's-Heei hoek; Wilbert v. Sluijs, Westkapelle; D Steijn, Yerseke; Sandra Verhagen, 1 burg; Ingrid Westerweel, Zonnemaire; bert Griekspoor, Hansweert; Rudie Klerk, Vogelwaarde: Ronald Mei, Hen dijk; Jan de Nood, Middelburg; Joan Si loos, Hansweert; Johan Verhulst, Ge dijk; Robert Vlonk, Baarland; HansV ke, Zierikzee; Caroline Wisse Nijsse, Ka le; Ronny de Bruijn, Haamstede; Theo( zema, Middelburg; Jan Hoogstrate, Ka le; Angelique Jankovics, Oost-Soubi Dennis de Koek, Vlissingen; Lisette 1 huize, Kats; Joop Liplijn, Goes; Alexan de Moor, Clinge; Jacco Timmerman. Ye ke. MIDDELBURG Aan de Toorenvlii school te Middelburg slaagden voor mavo-diploma: Johan van Belzen Vlissingen; EduardB Middelburg; Bert Doedel Middelburg: trick Eversen Middelburg; Simon Goedl Zierikzee; Frank de Haan Kamperland:! ry den Haan Goes; Henny de Jong Rilla Merlijn de Jong Vlissingen; Ronald van Kreke Vlissingen; Michael Lobbezoo 0( Souburg; Alex Maas Domburg; RemcoS tens Middelburg; Martin Noteboom 's-B Arendskerke; John Riemens Middel!» Paul Mbiombi Vlissingen; Richard San Yerseke; Mare Steiginga Vlissingen; J( fien Vermeer Middelburg; Einar Vers Zoutelande; Henk Versluys Seroosker Rinkje Wal Middelburg: William Wey Hi weert; Annemiek van der' Zouwen Midi burg. Afgewezen: 2x kandidaten. Here mens: geen. ZIERIKZEE Aan de scholengeme schap Schouwen-Duiveland in Zierik slaagden in de afdelingen lhno en ltsdev gende kandidaten voor het eindexamen Klas 4CII: Brouwershaven: Arjan Beuzenberg; K Kristalijn; Jeanette Waleboer. Bruinis Stefan Priemis. Duiveland: Richard Dl bout; Cees Hermes; Martin Krijger. West schouwen: Michael Berrevoets; Arno Keijzer; Jacco Padmos; Arjan v. d. Zat Zierikzee: Bonno Brouwer; Marco Coll non; Danny de Looze; Gaston van Wet wijk. Afdeling LHNO: Verzorgende beroepen: Brouwershal Monique van Baaien; Miranda Beel kamp: Diana Fonteine; Miriam de Geld Monique Hagens; Jolanda van Nieuwr huyze. Bruinisse: Liesbeth Mol. Duivelai Sandra Dorst; Jacqueline Harinck; Mo que Harinck; Nathaly Wijnstekers. Wes schouwen: Coriena Hart. Zierikzee: Miij Bal; Anita Bevelander; Christina denHa Jolanda Hilleman; Bianca Holland: E: Ravia; Marleen Snijders; Wilma Verwes' Kantoor- en verkooppraktijk: Brouwers ven: Sandra Fierens; Louise v. d. Marei: 1 ren Seip. Bruinisse: Corine Bal; Sandra Keyser; Heieen Kik. Duiveland: Jacky Bruine; Jessica Oosterboer; Marian Vlieger. Westerschouwen: Tamara Bc holt; Wendy Schuurbiers. Zierikzee: Del) Bakker; Bianca van Dongen; Heieen Juf mans; Janine Rombouts; Rita Sadhoerai Chantal Schot; Patricia Vijfvinkel. Afdeling LTS: Bouwtechniek: Timmeren: Duiveland jan Bom: Erik Gebraad; Tommie Tar Middenschouwen: Leon de Jonge; Leon) Leeuwen. Zierikzee: Dennis Feijtel; Edr Theuns. C-diploma: Brouwershaven: Robbie Vlieger. Duiveland: Edwin Fluijt. 1''™ schouwen: Mark Lemsom. Schilderen: Bruinisse: Marty DuinhoW Chris Dane. Westerschouwen: RenedeW Zierikzee: Coen Priemis. C-diploma: Westerschouwen: Michel BS man. Consumptieve Techniek: Bruinisse: Arco Kik; Remco van W® burg. Duiveland: Thijs Bal; Erwin del® Henny van Schouwenaar. Middens# wen: Wilfred Kloet. Westerschouwen cel Everaers; Rene Tuinman. Zier® Marcel Koper; Stephano Meier; riel. Elektrotechniek: Brouwershaven: Marco Djjst. Bruii» Gertjan Hanse. Duiveland: Johan Geen Westerschouwen: Leo Boumann; D® Viergever. Zierikzee: Jacco Blom; Pikard. C-diploma: Brouwershaven: Aijan v. d. Meer, wie Weele. Duiveland: Patrick Roozen; Zandijk. Westerschouwen: Walter Eric de Meij. Zierikzee: Christian van t Tonnie Klein; Wendel Kotoun; Robv.o den; Ronald Verkaart.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 44