Boete voor weghouden dochtertje van school Leerlingen Swanenburgh exposeren in bibliotheek Snelle auto geruild tegen jeep na te hard rijden Bushokje brengt verlies voor Vlissingse galerie KANTONRECHTER MIDDELBURG S tere o-installatie KANTONRECHTER: OVERTREDINGEN ONBEGRIJPELIJK EIGENAAR VRAAGT VERWIJDERING Bezwaarschrift Oranje Nassauschool Klarenbeek Groene school Kapelle Delta College Oranjezon Toorenvliedtscho PZC/streek VLISSINGEN SKW-kampen- De Stichting SKW Vlissingen houdt van 2 tot en met 9 juli een fietskamp in België voor 12-16 jari gen. Voor de leeftijdsgroep van 6- tot 12-jarigen wordt er van 2 tot en met 8 juli een kinderkamp gehouden in het Zeeuws Vlaamse Groede. WESTKAPELLE NCVB De afdeling Westkapelle van de NCVB houdt maandag een bij eenkomst ter afsluiting van het sei zoen. Mevrouw Texer uit Meliskerke houdt een lezing over schelpen. De bij eenkomst wordt gehouden in het her vormd jeugdgebouw, aanvang 19.45 uur. Artsen Tandarts: Dierenartsen: Apotheken: Wijkverpleegkundigen: Verloskundige Wijk vereniging zonder bestuur Moluks-Nederlandse Dag- MIDDELBURG VRIJDAG 17 JUNI 1988 MIDDELBURG - Kantonrechter mr L. J. den Hollander heeft woensdag in Middelburg de 36-jarige J. J. uit Kort- gene veroordeeld tot een boete van honderd gulden waarvan vijftig gul den voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar. J. had in de periode van 25 mei tot en met 23 juni van het vori ge jaar zijn 6-jarig (en dus leerplich tig) dochtertje van school gehouden zonder dat hij daarvoor toestemming had van de school en het college van b en w. Op de zitting voerde J. als argument aan. dat wilde hij met zijn gezin op vakantie gaaner weinig mogelijkhe den overbleven. In zijn werkkring kampten zijn collega's met hetzelfde 'probleem' van leerplichtige kinderen en allemaal op vakantie in dezelfde tijd kon niet. Verder meende J. dat hij als het ware was gedwongen, omdat hij in de keuze van zijn school beperkt was. gezien zijn woonplaats. „Als mijn dochtertje op een vrije school had ge zeten had het waarschijnlijk geen pro blemen opgeleverd", meende hij. Daarnaast stelde J. dat zijn dochtertje in die vier weken vakantie aan 'onder wijs' niets tekort was gekomen. „Ze weet nu tenminste waar Griekenland ligt en het kanaal van Korintië". Officier van justitie mr H. Oppe kon de zienswijze van J. niet delen. „Als uw dochtertje in die tijd op school had ge zeten, had zij waarschijnlijk óók gewe ten waar Griekenland en het kanaal van Korintië liggen en mogelijk nog méér". Hij zag dan ook, mede omdat J. al ver van te voren was gewaarschuwd dat hij geen toestemming zou krijgen, gëen reden om van zijn eis af te wijken ën eiste een boete van tweehonderd gulden waarvan honderd voorwaarde lijk met een proeftijd van twee jaar. Mr Den Hollander reduceerde de boete met de helft. Hij motiveerde zijn von nis met de opmerking dat hij best be grip had voor de situatie van J. en dat niet alle colleges van b en w eenslui dend op dergelijke verzoeken beslissen. 'extra vakantie'- De Vlissinger H. J. G. P. (22) had eigen lijk maar één verzoek aan de kanton rechter. Hij wilde zijn stereo-installa tie graag terug. Het boterde niet al te best tussen zijn buurvrouw en hem en om haar te pesten had hij zijn appara tuur hard aangezet. Daarbij bracht hij niet alleen zijn buurvrouw tot wan hoop met die geluidsoverlast, maar ook andere buurtbewoners. Zo regende het klachten bij de Vlis singse politie. Deze bracht na de zo veelste keer een bezoek aan het adres van P., constateerde dat de muziek véél te hard stond en nam de appara tuur in beslag. „In ieder geval bent u er goed in ge slaagd uw buurvrouw te pesten en hebt u andere mensen tot razernij ge bracht", zei mr Oppe. Hij eiste een voorwaardelijke boete van 150 gulden met een proeftijd van twee jaar en ver beurd verklaring van de in beslag ge nomen stereo-apparatuur. Omdat P. zijn apparatuur ter waarde van 1600 gulden erg graag terug wilde hebben en hij inmiddels is verhuisd, besliste mr Den Hollander dat P. zijn stereo-installatie alsnog terug kan krijgen. De geëiste boete verhoogde hij tot vierhonderd gulden. Burgerlijke stand. VALKENISSE Geboren: Jesper, zv P. Francke en J. Schipper; Jin-Long, zv K. Hu en Y. S. Hu: Jeroen, zv P. Nagtegaal en A. Cla- risse: Frank, zv C. Goudt en A. A. Mies; Laurien, zv G. van den Hummel en P. Speijer; Kornelia M. dv K. Roelse en J. A. Janse: Jarah D. zv J. F. de Jong en M. L. A. Talahatu; Tamara J. W. dv R. W. Ingelse en H. W. Geschiere. Ondertrouwd: S. T. Arendts, 28 jr. en E. Repko, 29 jr.; J. J. de Looff, 28 jr. en A. S. Mallie, 26 jr.; A. Francke. 26 jr. en K. J. van der Hilst, 22 jr.; T. Bambagt, 22 jr. en M. Koets, 21 jr.; D. van Witte- ne, 29 jr. en M. Jakobsen, 27 jr. Getrouwd: A. T. Eijkelenboom, 27 jr. en A. van den Berge, 19 jr. Overleden: N. Poppe-de Witte, 81 jr.L. Aarnoutse, 75 jr.; J. H. Spuij, 76 jr.; W. A. Hamerslag-van Maris, 87 jr.; J. A. Huser, 81 jr.; F. J. Izeboud-van der Maas, 85 jr.; J. W. Marinisse-Caljouw, 79 jr.; P. Lievense-Luitwieler, 66 jr.; M. M. Kolber-Hak, 75 jr.; A. Dammers-Vij- zelaar, 91 jr.; M. C. Visser-Almekin- ders, 85 jr.; S. de Warners-de Pagter, 91 jr.; K. van de Gruiter, 87 jr. MARIEKERKE Geboren: geen. Ondertrouwd: P. Wisse, 21 jr. en L. J. den Hollander, 19 jr. Getrouwd: C. van Oord, 27 jr. en J. M. Wisse, 25 jr. Overleden: M. J. Louwerse, 85 jr.; L. J. Maljers, 85 jr. Tekenleraar Guido Metsers iderde van links) temidden van zijn exposerende leerlingen in de Vlissingse bibliotheek. VLISSINGEN - De expositieruimte onder de openbare bibliotheek in Vlissingen biedt momenteel onder dak aan werkstukken van leerlingen van de scholengemeenschap Swanen burgh voor lager beroepsonderwijs. 18 en 19 juni 1988 CENTRAAL ALARMNUMMER 01184-14444 Vlissingen: zat. 0.00-24.00 uur: A. v. d. Griek, Badhuisstr. 46, tel. 12950. Zon. 0.00-24.00 uur: D. C. Bom, Bad huisstr. 81. tel. 12233. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur (zonder afspraak). Middelburg: vrij. 18.00-zat. 24.00 uur: P. de Doelder, Bellinkplein 1, tel. 11721. Zon. 0.00-24.00 uur: J. de la Hayze. Bel linkplein 3, tel. 28574. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen: 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur (zonder afspraak). Middelburg-Zuid: patiënten van de artsen Visser, Ponten. Kodde en Heere zie dienst onder Souburg, Nieuwland en Arnemuiden. Souburg, Nieuwland en Arnemuiden: zat. 0.00-24.00 uur: M. M. L. Pennings, Amstelstr. 55. O.-Souburg, tel. 01184- 61630. Zon. 0.00-24.00 uur: N. Kapteyn, Lek straat 6. O.-Souburg, tel. 01184-61630. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen: 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur. Gapinge, Grijpskerke, Oostkapelle, Serooskerke, Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: zat. 8.00-zon. 23.00 uur: W. Rullens. Dorpsstraat 2, Oostkapel le, tel. 01188-1276. Westkapelle, Zoutelande, Koudeker- ke, Domburg, Aagtekerke, Biggeker- ke en Meliskerke: voor de praktijken van de artsen Van Eede, Vaandrager, Noorlander en Van der Male, vrij. 18.00-zon. 24.00 uur: F. N. van Eede, Casembrootstraat 24. Westkapelle. tel. 01187-1234. Voor de praktijken van de artsen Bou- wense en Stutterheim (ook voor Grijpskerke). Vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: B. Bouwense. Valkenisseweg 14, Big- gekerke, tel. 01185-2190. Spreekuur zat. en zon. van 11.00-12.00 uur: N. Kootstra. Korenbloemlaan la. Arnemuiden, tel. 01182-2929. Landbouwhuisdieren: tel. 01180- 33803, visites aanvragen van 8-9 uur. Kleine huisdieren: E. F. M. v. d. Akker, tel. 01184-60860. Consult alleen na telefonische af spraak. Dierenartsenpraktijk 'Oostkapelle', Oude Domburgseweg 33a te Oostka pelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. De dienst van elke apotheek vangt aan om 17.30 uur en eindigt de vrijdagmor gen daaropvolgend. Middelburg: Stromenwijk-'t Zand. Maasstraat 56, tel. 35565. Vlissingen: J. M. H. v. d. Sande, Bad huisstraat 30-34, tel. 12066. Voor geheel Walcheren via Alarmcen trale, tel. 01184-14444. Vlissingen: vrij. 18.00-ma. 8.00 uur: Mw. A. de Gaay, tel. 71768. Middelburg: vrij. 18.00-zon. 24.00 uur: Mw. De Crom, tel. 27325. MIDDELBURG - Voor kantonrechter mr L. J. den Hollander was het woens dag op de zitting in Middelburg een onbegrijpelijke zaak. „Iemand die zó vaak te hard rijdt moet op een gege ven moment toch wéten dat het eens een keer fout loopt Maar nee hoor, u scharrelt rustig met 150 over de weg en gaat gewoon door". De 37-jarige M. J. T. uit Kortgene had daar weinig op te zeggen, behalve dat het niet meer zou gebeuren, dat hij spijt had als haren op zijn hoofd en dat hij zijn Mercedes 300E inmiddels had ingeruild voor een jeep. Wat hem be trof was het dus afgelopen met de snel heidsovertredingen. De overtredingen die hem deze keer tenlaste waren gelegd betroffen een snelheidsovertreding op 18 oktober 1987 bij Dussen op de A27 (150 kilome ter per uur) en bij Bruinisse op 21 sep tember, toen hij 157 kilometer per uur reed. In beide gevallen gold daar een maximum snelheid van honderd kilo meter per uur. Vóór die tijd was T. al diverse keren veroordeeld wegens te hard rijden en steeds betrof het overschrijdingen van om en nabij de vijftig kilometer. Zijn raadsman voerde aan, dat juist in die periode T. het bijzonder druk had. De man had een fourage-bedrijf met 15 werknemers, er moesten orders bin nenkomen en door de weersomstan digheden moest hij tussen de bedrij ven door regelmatig op pad om zijn 'in kopen' te controleren. Officier van justitie mr H. Oppe had weinig begrip voor T.'s rijgedrag en vond dat het overschakelen van 'grote auto' naar jeep geen enkele garantie biedt. „Een jeep kan oók 180, dus dat geeft mij geen garantie". Verder meen de hij dat talloze mensen het 'druk' hebben en dat zoiets geen vrijkaartje mag zijn voor te hard rijden. Hij eiste daarbij voor de overtreding op 18 okto ber een boete van 275 gulden en een rijontzegging van vier maanden. Voor de overtreding begaan op 21 septem ber eiste hij een boete van eveneens 275 gulden en een voorwaardelijke rij ontzegging van vier maanden met een proeftijd van twee jaar. Het vonnis was conform de eis. VLISSINGEN Het bushokje tegen over de galerie De Blaue Acolye aan het Bellamypark in Vlissingen moet worden verwijderd. J. C. Langedijk, eigenaar van de galerie, heeft donder dag deze eis op tafel gelegd bij de afde ling rechtspraak van de Raad van State in Den Haag. De Vlissinger vroeg om verwijdering, omdat zijn zaak veel verlies lijdt door de aanwe zigheid van de bushalte. Lagendijk sprak van een omzetdaling van veer tig procent. De abri staat sinds eind november aan het Bellamypark. Al voor de plaatsing hadden Lagendijk en het buurtcomité Binnenstad protest laten horen. Zij stelden dat een glazen hokje niet bij een monumentaal pand past. Lagen dijk vreesde ook omzetverlies. Dat is, volgens hem, uitgekomen. De klanten die in een auto de galerie passeren, kunnen niet meer in de etalage kijken. „Zij zien alleen nog die abri met die schreeuwende reclame", zegt de gale rie-eigenaar. Hij ontkent dat de daling van de omzet iets te maken heeft met de opgebroken oprit naar Boulevard De Ruyter. Vele automobilisten die de Vlissingse bin nenstad via die weg binnenkomen, zouden het centrum mijden. Lagen dijk zei dat de verkoop al duidelijk vanaf november is afgenomen. De Vlissingse middenstander heeft, alvorens naar de Raad van State te stappen, een bezwaarschrift inge diend bij de gemeente Vlissingen te gen de verlening van een bouwver gunning. Dat is afgewezen. Lagendijk heeft tegen dat besluit beroep aange tekend bij de Raad van State in Den Haag. Een uitspraak in deze zaken kan lang op zich laten wachten. Van daar dat de galerie-eigenaar een voor lopige voorziening vraagt. Als de waarnemend voorzitter van de Raad van State dat verzoek inwilligt, moet het bushokje in afwachting van een definitieve uitspraak worden weg gehaald. Juridisch medewerker W. Vael van de gemeente Vlissingen stel de donderdag in Den Haag dat de abri bewust op die plek is gezet. Anders zouden parkeerplaatsen verloren zijn gegaan. Waar de bus naar Spijkenisse stopt, gold voordien een verbod op parkeren. Lagendijk vond dat onzin. Het terras voor het cafe Frapo's aan het Bellamypark heeft ook parkeer ruimte gekost. De waarnemend voorzitter van de Het tentoongestelde is door zowel de boven- als de onderbouw gemaakt tij dens de lessen creatief tekenen en tex tiele werkvormen. Volgens tekenleraar G. Metsers zijn diens lessen vooral gericht op de ont wikkeling van de persoonlijkheid en mogelijkheden van iedere leerling. In de loop der jaren wordt de technische tekenvaardigheid opgevoerd. Metsers maakte een selectie uit het werk van de scholieren om in de bibliotheekkel der op te hangen. Het aanbod varieert van abstracte pentekeningen en gra fieken tot realistische portretten. Bij zonder aardig zijn ook de drieluiken van de derdejaars. Daarin wordt een figuur met achtergrond van zwart-wit- te realiteit vervormd tot gekleurde ab stractie. Metsers: „Op die manier leren ze overbodige zaken weg te laten. Die versimpeling wordt echter als zeer moeilijk ervaren. Ik heb ze ook nog nooit zo horen zuchten als toen ik ze de opdracht gaf een in hun ogen simpe le Mondriaan te vervaardigen". Het vak textiele werkvormen wordt gedoceerd door mevrouw A. M. Heins- dijk. In de onderbouw volgen zowel jongens als meisjes deze lessen en ma ken kennis met allerlei technieken. In de bovenbouw kan het worden geko zen als beroepsvoorbereidend vak. De theorie komt dan ook om het hoekje kijken. De leerlingen houden eens per jaar een modeshow met een bepaald thema en presenteren dan hun zelfont worpen en -gemaakte kleding. Metsers wil het tekenen in het nieuwe studie jaar meer combineren met het vak tex tiel. Hij denkt onder meer aan het zelf ontwerpen van de stof. De expositie is te bezichtigen tijdens de openingsuren van de bibliotheek tot en met woensdag 6 juli. In de ge meente Vlissingen hangen overigens ongeveer 150 verschillende posters waarop de tentoonstelling wordt aan gekondigd. Deze zijn door leerlingen zelf gemaakt. Er is niet voor gekozen om het beste ontwerp te laten druk ken, maar om ze allemaal te versprei den. Metsers: „De leerlingen worden in hun zelfvertrouwen gesterkt wanneer ze iets van zichzelf zien hangen. Als je altijd voor het beste ontwerp kiest, zijn er mensen die uit de boot vallen. Dat wil ik ten allen tijde voorkomen". MIDDELBURG Het totale best van de wijkvereniging Dauwend: zal tijdens een vergadering op d dag 21 juni aftreden. De leden zijm meer herkiesbaar. Oorzaak daar is onder meer het geringe enthous me voor de activiteiten van de ver ging en het feit dat binnen de stuursorganisatie te weinig ra kracht is om de zaak goed draaie te houden. De vereniging viert dit jaar haar tienjarig bestaan. De huidige voo ter A. Sohier denkt echter dat het stuursaftreden wel eens het eind de wijkvereniging kan zijn. De vet ging zou nog gered kunnen wori wanneer zich voor de beslissende gadering genoeg bestuurskandid: hebben aangemeld. Die bijeenko begint om 19.30 uur in het Ontn tingscentrum aan de Vrijlandstra: Stromemjdjkschool te Middelt houdt vrijdag 24 juni een Moluks- derlandse Dag, waarbij de Moluks de Nederlandse (met name de Zee se) cultuur centraal staan, 's Morg besteden de kinderen hier aandt aan en verzorgen allerlei optret (dans en zang), 's Middags is er bin op school een tentoonstelling over dagelijks leven op de Molukken over Zeeland. Een Molukse muziekgroep zorgt t de muzikale omlijsting. Buiten n om de school doen alle kinderen s letjes. Hier staat er ook een draaio dat voor de muziek zorgt. Om 17.30 uur wordt een Molukser maaltijd gehouden. Het avondprogramma begint om 1 uur met een optreden van de 1 band Onda. Daarna volgen optret van een Intercultureel Koor van ders, het gitaarduo Telepary, hetz: koor Bunga Tjengkeh, een volksd groep, Molukse kinderdans- en groep en een Molukse muziekgroe Burgerlijke stand MIDDELBURG Geboren: Krina A. dv A. C. en H. C. Corbijn; Poulina J. d Francke en J. L. Kodde. Ondertrouwd: A. Geelhoed, 30 jr.e D. van Kervinck, 26 jr.; O. B. Boo jr. en K. C. Blankenburgh. 27 jr Kees, 35 jr. en Y. Th. Willems, 33jr J. Quaak, 27 jr. en A. E. van Dis, L. H. van Iersel, 23 jr. en M. van Oos 28 jr. Getrouwd: M. van Aartsen, 20jr.e V. Lukas, 20 jr.; J. M. de Jongh,43 B. M. C. Schlüter, 33 jr.; W. C. Verbi 23 jr. en J. M. Schout, 24 jr.; P. D. fert, 21 jr. enM.J. Buijs, 22 jr.; R.Fi rie, 25 jr. en P. M. Alewijnse, 23 jr Westveer, 21 jr. en E. M. Hafkensc 22 jr.; C. P. Broeren, 22 jr. en I Burgs, 23 jr.; H. Chr. van Arkel,25 M. M. Rooijackers, 22 jr. Overleden: A. C. van den Broek, ev A. J. Burghardt; C. M. Joziasse, geh gew met J. C. Vogelenzang; Wielemaker, 61 jr. ev J. van de Woe ne; T. Hooftman, 91 jr. geh gew me A. Gutteling; C. E. Saman. 49 jr. gew met L. de Jonge; P. Francke, geh gew met M. Vreeke. Raad van State in Den Haag doet naar verwachting vandaag, vrijdag, uit spraak in deze zaak. MIDDELBURG - Peggy Leijnse slaagde voor het examen Mavo 6 vakken aan de Oranje Nassauschool voor christelijke mavo in Middelburg. In de uitslagen van donderdag was haar naam weggevallen. MIDDELBURG Aan de christelijke school voor lager en individueel technisch onderwijs Klarenbeek in Middelburg heb ben de volgende leerlingen voor de afde ling installatietechniek hun diploma be haald: Willem-Paul Brinkman; Collin Geschiere; Marco Francke; Gerco Geschiere; Marco Grozema; Edwin de Hond; Leonard Jacob- se; Johnny van Moolenbroek; Chris Olipitz; Steven Ooms; Marcel Riemens; Leonard Rottier; Sander van Unen; Werner Vermeu len; Jan Willem de Wolf; Martin de Wolf en Frank Wouters. Het glazen bushokje aan het Bellamypark in Vlissingen, voor het monumentale pand waarin de galerie De Blauwe Acolye is gevestigd. Aan de Groene School in Kapelle zijn de volgende leerlingen voor hun exa men geslaagd: E. Blommaert, Sas van Gent; Werner v. d. Brink, Middelburg; Jan Dekker, Wemeldin- ge; Mark Glerum, Wemeldinge; Peter Kesteloo, Vlissingen; Martin Mies, Vlissin gen; Johan Nieuwenhuize, Yerseke; Erik Rijk, Oudelande; Hans Slabbekoorn, Bors- sele; Simon Smits, Lewedorp: Martin Ver sprille. Krabbendijke; Jean P. v. 't Westein de, Heinkenszand; Leo Zandee. Borssele; Jacky van Belzen, Arnemuiden; Stephan Boonman, Goes; Antoin Hilleman, Goes; André de Jong, Kapelle; Roger Joos, Kloos- terzande; Benny de Koeijer. Yerseke; Peter Korstanje, Oudelande: Johan de Koster, 's- Gravenpolder: Erik van Liere, Nieuwdorp: André Marinissen, Biggekerke; Edward Mijnsbergen, Middelburg; Tonnie Nieuw dorp. Biezelinge; Martijn Otjes, Klooster- zande; Nic Potter, Schore; Mare Schipper, Kapelle; Bas Sengers, Middelburg; René Sies, Goes; Tonnie de Waal, Wolphaarts- dijk; Hessel Appel. Baarland; Stefan Arend- se, Oost-Souburg; Ellen van Belzen, Arne muiden; Mathieu Boonman, Ovezande; Ed win Duine, Middelburg; Hessel Eveleens, El- lewoutsdijk; Gert J. de Glopper, Renesse; Piet Goossen, Axel; Ferdinand Jobse, West kapelle; Jos Minnaar, Wemeldinge; Eelco Riedijk, Vlake; Leonard Schrijver, 's-Gra- venpolder; Danny Simpelaar, Middelbure: Erwin Vanhees, Arnemuiden; Bert J. v. d. Velde, Biezelinge; Silvia Weeland, Oost- Souburg; Richard Zaagman, Middelburg; Jan Zandee, Krabbendijke; Arold van Zee, 's-Heer Hendrikskinderen; Toby van Blop- poel, Vlissingen; Wilco Boone, Kruiningen; Arjen Bouwman, Kruiningen; Danny Böse- ler, Biezlinge; Saskia de Bruijn, Sluiskil; Ar jen van den Dries, Nieuwdorp; Mart Geel hoed, Kamperland; Geertje Geuzenbroek, Schore; Klaas Kanis, St. Philipsland; Jolan- da van de Linde, Goes; Jacko Meulblok, Kwadendamme; Michel Polderman, Oost- Souburg; René de Puyt, Lewedorp; André Raas, Heinkenszand; Arjan Rijk, 's-Heeren- hoek; Wilbert v. Sluijs, Westkapelle; Diny Steijn, Yerseke; Sandra Verhagen, Middel burg: Ingrid Westerweel, Zonnemaire; Ro bert Griekspoor, Hansweert; Rudie de Klerk, Vogelwaarde; Ronald Mei, Hengst dijk; Jan de Nood, Middelburg; Joan Saar- loos, Hansweert; Johan Verhulst, Geers- dijk; Robert Vlonk, Baarland; Hans Wabe- ke, Zierikzee; Caroline Wisse Nijsse, Kapel le: Ronny de Bruijn, Haamstede; Theo Gro zema, Middelburg; Jan Hoogstrate, Kapel le; Angelique Jankovics, Oost-Souburg; Dermis de Koek, Vlissingen; Lisette Kors- huize, Kats; Joop Liplijn, Goes; Alexander de Moor, Clinge; Jacco Timmerman, Yerse- kc MIDDELBURG Aan het Delta College in Middelburg slaagden de volgende kandida ten voor het eindexamen van de afdelingen leao, Imo en mmo-c: LEAO: Sjacky Baas Oostburg; Mark Beeker Mid delburg; Gieta Bhaghu Oost-Souburg; Ma- rielle van Gemert Oost-Souburg; Wim Hengsdijk Middelburg; Jongker Huwae Oost-Souburg; Jolanda Kamp Middelburg; Thea Kuyt Vlissingen: Ivo Leemans Oost- Souburg; Marleen Louwerse Koudekerke; Renzo de Muijnck Vlissingen; Rinaldo Nie- mantsverdriet Oost-Souburg; Jacco Olijsla- ger Serooskerke; Jan Peter de Pagter Oost kapelle; Chantal Pijlgroms Oost-Souburg; Mary-Antoinet Rooze Zoutelande; Marcel Schieman Middelburg; Carolien Snoep Groede; Natascha Velthoven Middelburg; Karin Warren Vlissingen; Esmee Welleman Middelburg; Amos Akaulaman Oost-Sou burg; Sigrid de Buck Middelburg; Jan-Jaap Buyck Vlissingen; Roland Cevaal Oost- Souburg; Aimee de Clercq Middelburg; Jo landa van Eenennaam Oost-Souburg; Christel Holtkamp Koudekerke; Henk van der Hout Arnemuiden; Ronny Hrvacanin Oost-Souburg; Herma Jobse West-Sou burg; Miranda Louwerse Middelburg; Pas cal van Luyk Middelburg; Marcella de Pan Middelburg; Lieneke Sarioa Oost-Souburg; Jonelda Snepvangers Middelburg; Miranda Triou Middelburg; Esther Vergouwe Mid delburg; Kiran Visser Oost-Souburg; Silvia Weezepoel Oost-Souburg: Wendy Wo Nieuw- en Sint Joosland. LMO: Maja Adriaanse Middelburg; Johan Belle Vlissingen; Mariska Boone Oos:-, burg; Claudia Christiaansen West-Sout Emiel Duit Vlissingen; Patricia Huibre Domburg; Saskia Huser Middelburg, no de Jager Kapelle; Chantal van de K rij Oost-Souburg; Angeline Knuijt muiden: Marcel Koole Koudekerke; chard de Koster Kwadendamme; J ne Melis Westkapelle; Nicolien Nova delburg; Ellen Swijgman Middelburg; ja Vert Giezen Middelburg; Angelique! ke Middelburg; Marian Vreeke Domb Edwin de Wit Middelburg; Linda de Biggekerke; Elly Zoeter Vlissingen; E) Jan Akkerdaas Domburg; Michel Ant nisse Middelburg: Bart van den Berge seke; Rene van den Berge Yerseke; i van Es Middelburg; Miranda Geelbl Oost-Souburg; Bertram Haverman l op Zoom; John de Pree Middelburg; M Schelfhout Vlissingen; Monique de Oost-Souburg; Fokko Visser Middelbi Frans Boone Waterlandkerkje; Robin nijn Middelburg; Jos Dekker Sint-Laun Maro de Gooijer Domburg; Jos Jobse Oi kapelle; Maurice Nijssen Middelburg; chard Polderman Koudekerke; AndreP wer Arnemuiden; Jimmy Remijn Kloetit Rene van der Veer Veere; Piet de Vis Domburg; Petro de Visser Oostkapelle, MMO-C: Colinda Augustijn Kortgene; Rino I nink Kloetinge; Joost van Belzen Go Martin Bouman Zierikzee; Janhuib Bouwman Breskens; Ko Brand Domta) Ingeborg Gijs Eede; Eddy van Ha* Koudekerke; Jaco Janse Middelburg;)! ten Jeremiasse Goes; Wilfra Jonker B wershaven; Roland van de KreekeMio burg; Martin Marinissen Middelburg; liam Roelse Middelburg; Andre Snoep) singen; Jacky Tanghe Hoofdplaat; P Verhage Groede; Gerben van der Vinnel pelle; Wido van der Vinne Kapelle; F Voet Lewedorp; Matthieu Witlox Vliss gen. OOSTKAPELLE Aan de christeU school Oranjezon voor lhno der zlminO' kapelle zijn de volgende leerlingen slaagd voor het lhno-examen 1988: Wilma van Belzen Westkapelle; PetraB. Aagtekerke; Nathalie Boone Aagtekei Marion Elzinga Oostkapelle; Ineke Fa# Westkapelle; Astrid Frederiks Middel» Elonka Gabriëlse Oostkapelle; Anja' Guchte Grijpskerke; Lia van Keulen® kerke; Willeke de Korte Aagtekerke; Sas Midavaine Oostkapelle; Jacqueline K® bos Serooskerke; Petra Schoe Oostkap» Rian Sipma Gapinge; Elna Verhage*» kerke; Hester Verhage Middelburg; 0 leen de Visser Serooskerke; Katinkadt' ser Oostkapelle; Maaike Westerbeke* kapelle; Petra Willemse Meliskerke;.® Wisse Meliskerke. MIDDELBURG Aan de ToorenvW school te Middelburg slaagden voor mavo-diploma: Johan van Belzen Vlissingen; EduardS Middelburg; Bert Doedel Middelburg trick Eversen Middelburg; Simon Goed» Zierikzee; Frank de Haan Kamperland- ry den Haan Goes; Henny de Jong R® Merlijn de Jong Vlissingen; Ronald'® Kreke Vlissingen; Michael Lobbezoo*( Souburg; Alex Maas Domburg; Re®® tens Middelburg; Martin Noteboom Arendskerke; John Riemens Middelo- Paul Mbiombi Vlissingen; Richard Sf Yerseke; Mare Steiginga Vlissingen, fien Vermeer Middelburg; Einar V®> Zoutelande; Henk Versluys Serooss® Rinkje Wal Middelburg; William Weyfl weert; Annemiek van der Zouwen burg. Afgewezen: 2x kandidaten. Hert< mens: geen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 14