Gezinsverzorging Schouwen-Duiveland kan de vraag niet volledig aan stappen in PZC/streek ALS L>L KINDEREN TEVREDEN ZIJN HEBT U RUST 9\ Éli 14, Categorieën Arbeidsplaatsen Vrouwenhulp Woensdag 15 juni Donderdag 16 juni Vrijdag 17 juni Zaterdag 18 juni Zondag 19 juni Vrijdag 24 juni Maandag 20 juni Dinsdag 21 juni Zaterdag 25 juni Zondag 26 juni Maandag 27 juni Dinsdag 28 juni Woensdag 22 juni Donderdag 23 junil WOENSDAG 15 JUNI 1988 i >«C> j| p K ,.ib Een bungalowpark draait vooral om het zwembad HEILBACHSEE - Nodig een aantal Zeeuwse en Zuid-Hollandse bestuur ders en ambtenaren uit, stop ze een weekeindje in een bungalow en laat ze zien hoe een vakantiedorp in elkaar zit. Dat dacht de directeur van het na tuur- en recreatieschap de Grevelin- gen, R. Rietveld. Hij kwam op dat idee naar aanleiding van de bouw van het vakantieproject Port Zélande op de Kabbelaarsbank in het Grevelingen- meer. Rietveld: ,,Het is geen snoepreisje. In de eerste plaats is het goed voor de le den van de raad van bestuur van het Grevelingenschap. dat ze elkaar eens in een ongedwongen sfeer tegenko men. En ze hebben tevens een indruk van de werkwijze van Vendorado, de firma die straks ook Port Zélande gaat exploiteren." En zo kon het dus gebeuren dat vrij dag, na een vergadering van de raad van bestuur van het natuur- en recrea tieschap in Dirksland, een deel van het gezelschap naar de Duitse Eifel afreis de. Onder hen de Brouwershavense burgemeester C. Slabbekoorn. Hij kon het reisje in zijn schema passen tussen de vergadering vrijdagmorgen en de prijsuitreiking van de brandweerwed strijden in Dreischor die zaterdag werd gehouden. Overigens liet de Zeeuwse vertegenwoordiging het een beetje afweten, want Slabbekoorn was de enige bestuurder uit die provincie. Verder bevonden zich vooral ambte naren, al df niet voorzien van echtge note en kinderen, in het gezelschap. Dat kon gemakkelijk want Vendora had de bungalows voor een vrienden prijsje aan het Grevelingenschap be schikbaar gesteld. Een informeel weekeinde met een in formatief karakter, zo luidde het pro gramma. De informatie kwam van de medewerkers van Vendorado, onder wie de directeur van het bungalow park in Heilbachsee, R. J. Dogterom. Tn zijn verhaal stonden begrippen als 'het concept' en 'het zwembadgebeu- ren' centraal. Want dat was al snel dui delijk: wil een bungalowpark enige kans op succes hebben dan moet er toch op zijn minst een zwembad bij en dan het liefst nog voorzien van de nodi ge golfslag. Wat dat betreft was het park in Heilbachsee een slecht voor beeld, want het zwembad had bepaald geen olympische afmetingen. De eer ste reactie van de kinderen van de se cretaris van het schap, A. E. J. Lens was dan ook: „Klein hè." Dogterom is zich van dit feit bewust: „De accommodatie moet zo ingericht worden dat de bezoekers niet van het weer afhankelijk zijn. Daar komt bij dat we ons heel erg op kinderen rich ten. Want u weet het: als uw kinderen het naar hun zin hebben, heeft u rust en is de vakantie al voor een deel ge slaagd." Uit zijn verhaal blijkt dat aan dit aspect bij Port Zélande ruim schoots aandacht zal worden besteed. Weliswaar is daar al veel vertier in de vorm van Noordzeestrand en Greve- lingenmeer voorradig, maar als de weergoden niet meewerken hoeven de bezoekers zich niet te vervelen. Op de Kabbelaarsbank komt een flink sub tropisch zwemparadijs en verschillen de voorzieningen worden aan een over dekt plein ondergebracht. Tijdens een rondleiding door het Duitse vakantiedorp vertelt Dogte rom dat in Vendorado-kringen drie categorieé n voor de bungalowdorpen bekend zijn. Dat is de categorie 'goed', voor parken zoals in Heilbachsee. Dan is er de categorie 'beter' die op gaat voor de parken van - zoals Dogte rom het uitdrukt - de collega's van Centerparks. Tenslotte komt de cate gorie 'best'. Die noemer zal van toe passing worden op de nieuwe parken die Vendorado gaat bouwen. Waar die komen is al bekend. Momenteel wordt gewerkt aan een nieuw park bij Zand- voort. Het tweede Nederlandse pro ject is Port Zélande, dan komen er nog parken in de Moezel, in Zuid-Enge- land en een bij Parijs. Dat laatste park ligt op een toplokatie, namelijk recht tegenover de hoofdingang van het te bouwen Disneyland in de buurt van de Franse hoofdstad. Vendorado gok te en kocht de grond al toen Disney land nog twijfelde tussen Spanje en Parijs. De gok pakte goed uit voor de Nederlandse projectontwikkelaar. De keus voor de lokatie op de Kabbe laarsbank en zeker die bij Parijs leren dat Vendorado voor een nieuw beleid heeft gekozen. Werden in het verleden de parken nog ergens in het onbeken de achterland gebouwd; nu komen de bungalows naar de mensen toe. Want op Kabbelaarsbank en in Zandvoort, maar zeker tegenover Disneyland is het al druk. Dat is wel wat anders dan een bijna in het groen verborgen vakantiedorpje in de Duitse Eifel. Dogterom: „We hebben gekozen voor absolute toplokaties. We willen ook buiten het park veel te bieden heb ben." De koerswijziging, bestaande uit een luxe aanpak van de nieuw te bouwen parken en andere lokaties. heeft te ma ken met de oprichting van de Vendora; do Leisure nv. In deze onderneming neemt Vendex International nv voor 31,25 procent deel, terwijl het GAK deelneemt namens de stichting be drijfspensioenfonds voor de metaalin dustrie, de stichting bedrijfspensioen fonds voor de koopvaardij, de stich ting bedrijfspensioenfonds voor archi- tectenbureau's en de stichting be drijfspensioenfonds voor het beroeps vervoer, ook voor 31,25 procent. De Philips Pensioenfondsen participeren evenens voor 31,25 procent en de Ne derlandse Merchantbank nv voor 6,25 procent. Het in Zuid-Franse stijl te bouwen pro ject Port Zélande moet het vlagge- schip worden en een goed voorbeeld van de nieuwe koers van Vendorado en partners. Toch, geeft Dogterom toe, blijft de succesformule in grote lijnen hetzelfde: „Het zwembad blijft het trekpaard. Het aanpassen van i de for mule zit vooral in het bungalowgebeu- ren. We moeten de gasten nog meer kunnen bieden qua sfeer en kwaliteit. We hebben de ervaring dat mensen best bereid zijn wat meer te betalen als de kwaliteit van het gebodene goed is." Wat dat betreft zit het bedrijf een beetje in zijn maag met Heilbachsee. Door het ontbreken van een aantrek kelijk zwembad is de belangstelling voor het park tanende. Vendorado staat dan ook voor de keus om ofwel miljoenen te investeren in een nieuw zwembad ofwel van het vijfsterren- park een viersterren-park te maken. De mensen die er komen zijn liefheb bers van het Eifel-landschap en ver maken zich met wandelingen en tocht jes door de omgeving. Ze komen vooral voor hun rust, legt de directeur van het park uit. Die rust werd overigens 's nachts tij dens het Zeeuws/Zuid-Hollandse be zoek nogal eens geweld aangedaan. Vooral in de nacht van zaterdag op zondag was het prijs. Enkele Engelse voetbalsupporters en een Duitse mo torclub troffen elkaar in de disko- theek die bij het park hoort. Welis waar liepen de gemoederen na een spontane striptease van een van de Duitsers even wat hoog op, maar Duits bier schijnt te verbroederen. Want na sluitingstijd van de disco theek, om 24.00 uur, trok het hele ge zelschap naar de bungalow van de motorclub om daar onder het aanho ren van een zeer lawaaierige radio een flinke bres in de drankvoorraad te slaan. En hoe het concept er in dit ge val uitziet is onduidelijk, want de huurders van de omliggende bunga lows hebben bepaald geen rustige nacht doorgebracht. De discotheek is evenals de Engelse pub en de bowling- en kegelbanen en welkome aanvulling van het voorzie- <ningenpeil van het nabij gelegen dorpje Gunderath. Een groot deel van de bevolking van het nog geen 30 hui zen tellende dorpje werkt in Heil bachsee. Het is gebruikelijk, vertelt Dogterom, om de plaatselijke bevol king in te schakelen voor het vullen van de arbeidsplaatsen. „Het is toch veel beter voor de gasten om de weg te vragen of informatie in te winnen over plaatselijke bezienswaardighe den, bij iemand die zelf uit de buurt komt. En dat doe je in de praktijk bij de mensen die aan de balie werken of bijvoorbeeld in het restaurant of de bar werken.." Dat opent perspectie ven voor de bevolking van Goeree- Overflakkee en van Schouwen-Duive- land. Want bij Port Zélande wordt ge dacht aan vele tientallen arbeids plaatsen. En dat gedurende het hele jaar. Volgens de directeur van het park in Duitsland profiteert de omgeving ook nog op een andere wijze van de komst van Port Zélande. Als voorbeeld noemt hij de benzinepompen, maar ook kapsalons en restaurantjes in de buurt. Want al zijn die wel in het vakantiedorp aanwezig, een groot deel van de gasten zal er liever eens op uit trekken. Dit zijn duidelijke voordelen van het miljoenenproject op de Kabbelaars bank. Maar er zijn ook nadelen. De toe- ristendruk, die nu al incidenteel tot ex cessen in bijvoorbeeld de Schouwse Westhoek leidt, zal toenemen. Het ge volg is overvolle wegen en stranden, wachttijden in winkels en zeker niet in de laatste plaats een stellige aantas ting van de natuurwaarden in het Gre- velingenmeer en de twee nabij gelegen eilanden. René Schrier ZIERIKZEE - De vraag naar gezins verzorging op Schouwen-Duiveland, Tholen en Sint Philipsland heeft vo rig jaar het aanbod van de maat schappelijke dienstverlening onder grote druk gezet. „Alle mogelijkhe den moesten worden benut. Deson danks kon in vaak schrijnende situa tes soms niet het volledig aantal geindiceerde uren hulp worden gege ven. Een kwalijk verschijnsel", aldus de federatie maatschappelijke dienst verlening Noord-Zeeland in het dins dag verschenen jaarverslag. Opgemerkt wordt dat een verder ver minderen van de gemiddelde hulp- duur in de toekomst 'nauwelijks moge lijk' zal zijn. Het ontstaan van lange wachtlijsten kon vorig jaar alleen wor sen voorkomen door de hulpverle- ningsduur te verkorten. In 1987 bleef het aantal hulpaanvragen ongeveer gelijk aan de vraag in het jaar daar voor. Niettemin werden in 1987 bijna 10.000 hulpverleningsuren minder ge geven dan in 1986. Vergeleken met 1986 daalde het aantal zogenaamde al- pha-uren vorig jaar met 6.000. In het jaarverslag komt naar voren dat de eisen die aan de kwaliteit van de hulpverlening worden gesteld 'scher per' worden. Dat is met name een ge volg van de accentverlegging naar de zorgverlening in huis, die weer voort vloeit uit de groeiende behoefte van ouderen om in de eigen omgeving te blijven. De intensievere zorgverlening gaat sa men met een - geleidelijke - stijging van het aantal gediplomeerde krach ten in de gezinsverzorging. In het werkgebied Noord-Zeeland wordt on geveer 25 procent van het totale aantal hulpverleningsuren gegeven door ge diplomeerden. Tevens wordt in het verslag vastgesteld dat de gezond heidstoestand van veel cliënten van de gezinsverzorging in toenemende mate zorg en aandacht noodzakelijk maken, (demente bejaarden, ernstig gehandicapten, terminale patiënten, bejaarden die in aanmerking komen voor opname in verzorgings- of ver pleeghuis). Vanuit de federatie maat schappelijke dienstverlening wordt in dat verband getracht de hulpverle ningsmogelijkheden te verruimen. Daarbij worden onderscheiden de zo genaamd Alpha-hulp, hulp gedurende dagdelen, korte perioden en buiten kantooruren. Andere mogelijkheden, samengevat onder de noemer 'hulp op maat', zijn bijvoorbeeld de gastgezin hulp, hulp aan gezinnen met gehandi capte kinderen en gespecialiseerde ge zinsverzorging. Bij het algemeen maatschappelijk werk in Noord-Zeeland is vorig jaar in zeer geringe mate een beroep gedaan op de nieuwe taak 'slachtofferhulp'. Anders gesteld is het met de vrouwen hulpverlening, waarvoor inmiddels een speciaal opgeleide maatschappe lijk werkende beschikbaar is. „Deze heeft een grondige scholing ondergaan en is erin geslaagd de positieve effec ten daarvan in de hulpverlening zicht baar te maken". De hulpverlening aan asielzoekers wordt eveneens als een nieuwe hulp verleningstaak aangemerkt. Vrijwil ligers zijn aangetrokken om de asiel zoekers met raad en daad bij te staan. Sportpaleis Ahoy - 20.00 - Concert Fleedwood Mac Rotterdamse Schouwburg, grote zaal - 20.15 - In het kader van Rotter dam '88: De Rotterdamse dans groep met 'A Quiet Mess'. Een avondvullende produktie van Ton Simons met live muziek van Test Department Theater Zuidplein, grote zaal - 20.15 - Dansvoorstelling, produktie Rot terdamse Dansacademie Poppentheater Lucia Sies - 14.30 - 'Stapelgek', poppentheatervoor stelling voor kinderen vanaf 6 jaar Studio Al Porto - 20.30 - De Italiaan-, se danser/choreograaf Certini laat zich inspireren door het thema rei zen ne bedoelt daarmee zowel fysie ke als innerlijke reizen. Drie dansers en een musicus voeren het uit Oude Kerk, Delfshaven - 20.15 - Cy clus van Barok naar Klassiek, met werken van Bach Discotheater Ibiza - 22.30 - Deel 2 van de trilogie: Private Public Acts door de groep Cloud Chamber. In deze voorstelling roepen ze de sfeer van een balzaal op, waar aller lei interacties plaatsvinden DWL- Berenplaat - 21.00 - Bewe gingstheater BEWTH laat zich ver lokken door de futuristisch ogende ruimte van dé grootste waterfabriek in Nederland. Speciale bus vertrekt van Schouwburgplein voor de Doe len om 21.00 - Zuidplein en Centraal Station, resp. 09.15 en 09.30 - Haven rondrit, tocht per bus door het ha vengebied met o.a. diapresentatie havens, bezoek aan int. Centrum voor Zeevarenden 'De Beer' en be zoek aan Brielle Theatergroep Bonheur - 17.30 - Rondreis met Bonheur naar een avontuur geïnspireerd op het werk van de schrijfster Anna Blaman Plaswijckpark, naast ingang -15.00 - 'De Appelboom van Katrijntje', poppentheatervoorstelling voor kinderen van 3 tot 9 jaar door Anne ke Strack Bennik De Doelen, grote zaal - 20.15 - Rot terdams Philharmonisch Orkest, Mozartcyclus Hofpleintheater - 20.15 - Rotter dams Conservatorium, einduitvoe ring lichte muziek Rotterdamse Schouwburg, diverse ruimten - 20.00 en 21.30 - 'Antigone', voorstelling RO-theater, met Ta- mar Baruch en Jaap van Donselaar Theater Zuidplein, grote zaal - 20.15 - Dansvoorstelling Rotterdamse Dansacademie Grote of Sint-Laurenskerk - 12.45 - Middagpauzeconcert: Leonardo Muzii - blokfluit, Irmelin Heiseke - viola da gamba, Salvatore Carchio- lo - clavecimbel Studio Al Porto - 20.30 - De Italiaan se danser/choreograaf Certini (zie woensdag 15 juni) Zaal De Unie - 21.00 - Concert door negen eigenzinnige muzikanten op veel electrische gitaren, radioes en slagwerk Discotheater Ibiza - 22.30 - Deel 2 van de trilogie 'Private Public Acts' (zie woensdag 15 juni) Rotown - 22.00 - Close Harmony, Rotterdams Workshop Orkest Drinkwaterleiding Berenplaat - 21.00 - Bewegingstheater BEWTH (zie woensdag 15 juni) Theatergroep Bonheur - 17.30 - Rondreis (zie woensdag 15 juni) Rotterdamse Schouwburg, diverse ruimten - 20.00 en 21.30 - 'Antigone' (zie donderdag 16 juni) Zaal De Unie - 20.00 tot 23.00 - Ge luidskunstenares Christina Ku- bisch tovert Zaal De Unie om tot 'De Donkere Doos'. Ze verdeelt geluids velden over de ruimte, met koptele foons kan men het gebeuren waar nemen Theater Zuidplein, grote zaal - 20.15 - Dansvoorstelling 'Tangram en Surplus', produktie Havo voor dans en muziek, Rotterdamse Dansaca demie Studio Al Porto - 20.30 - De Italiaan se danser/choreograaf Certini (zie woensdag 15 juni) Passage Theater Schiedam - 20.00 - 'De Wijze Kater', toneelstuk ge speeld door Stichting voor Toneel Prinsenkerk - 20.15 - Concert door koor en orkest Rotterdamse Stu denten Muziekgezelschap, met werken van Bach, Monteverdi en Beethoven Grote of Sint Laurenskerk - 12.45 - Middagpauze-orgelconcert m.m.v. Johann Th. Lemckert of leerlingen van de conservatoria The Harbour Jazzclub - 21.30 - The Tin Pan Alley Jazzband Drinkwaterleiding Berenplaat - 21.00 - Bewegingstheater BEWTH (zie woensdag 15 juni) Theatercafé Floor (Schouwburg) - 19.30 -17 Rotterdamse kunstenaars zetten hun huizen en ateliers open voor het publiek, dat per speciale bus van plek naar plek wordt ver voerd. Men laat iets zien van eigen werk Theatergroep Bonheur - 17.30 - Rondreis per bus (zie woensdag 15 juni) Vrije School Prinsenland - 20.15 - 'Taniko: De Worp in de afgrond', theater van het woord, geschikt voor kinderen vanaf 14 jaar De Doelen, kleine foyer - 20.15 - 'Poe try International' intercultureel dichtersfestival, wordt geopend met een avond van nieuwe Nederlandse poezie Rotterdamse Schouwburg, grote zaal - 20.15 - In het kader van het Holland Festival: De Nederlandse Opera 'Nixon in China', muzikale leiding Edo de Waart m.m.v. het Ne derlandse Operakoor, Nationale Ballet, e.a. Freek de Jonge is te zien in Theatro Fantastico. De Doelen, grote zaal - 20.15 - Ga- zal-show, Pankaj Udhas, zang. M.m.v. Indiase artiesten Ahoy Complex - vanag 05.00 hele dag 'MIR, Meedoen In Rotterdam', gro-" te sportieve manifestatie, met o.a. sportmarkt, demonstraties, kermis, en vooral gelegenheid tot deelname aan tal van sportieve evenementen Zaal De Unie - 12.00 tot 17.00 - Ge luidskunstenares Christina Ku- bisch (zie vrijdag 17 juni) Theater Zuidplein, grote zaal -14.00 - Dansvoorstelling 'Tangram en Surplus' (zie vrijdag 17 juni) Grote of Sint Laurenskerk - 19.00 - Cantatedienst: Theresia Mis van Jo seph Haydn Studio Al Porto - 20.30 - De Italiaan se danser/choreograaf Certini (zie woensdag 15 juni) Theatercafé Floor (Schouwburg) - 19.30 - Rotterdamse kunstenaars zetten hun huizen en ateliers open (zie vrijdag 17 juni) Het Park (bij de Euromast) - 11.00 tot 19.00 - Poetry Park: festival van de niet-westerse kunsten, o.a. mu ziek, dans, theater en poezie, tevens een informatiemarkt en kramen met exotische gerechten De Doelen - 14.00 en 20.15 - Poetry International Rotterdam, een geva rieerd programma met poezie en muziek. Hieraan zullen ongeveert 15 dichters deelnemen. Om 20.15 Avond van Hebreeuwse poezie met 7 dichters Noorse Kerk - 20.00 - Benefietcon cert Noorse pianist Kjell Baekke- lund, t.g.v. het 75-jarig bestaan van de kerk Discotheater Ibiza - 22.30 - Deel 2 van de trilogie 'Private en Public Acts' (zie woensdag 15 juni) Fflan C - 20.00 - Uitvoering SKRV muziekschool, pop, funk en latin De Doelen, grote zaal - 20.15 - Rot terdams Philharmonisch Orkest: Mozartcyclus De Doelen, kleine foyer - 20.15 - Poe try International Rotterdam: inter nationale poezie-avond Studio-ruimte RO-Theater (schouwburg) - 20.30 - Nationaal Fonds: 'De ziekte van de dood', een voorstelling op basis van een ver haal van de Franse schrijfster M. Duras over een ontrhoeting tussen een vrouw en een man De Doelen, grote zaal - 20.15 - Roti terdams Philharmonisch Orkesif Mozartcyclus Rotterdamse Schouwburg, grotf zaal - 20.15 - Theatre du Movement 'Attention on la Marche' (Let op ...voetgangers), Frans bewegings theater met als thema 'lopen' Museumpark, naast Museum Boy mans-van Beuningen 'Theatro Fait tastico', festival met dans, muziek theater en tal van randactiviteitei in de openlucht. Met o.a. voorstell» gen van Freek de Jonge, Alex d'E lectrique, Theo en Thea De Doelen, grote zaal - 20.15 - Eind uitvoering Klassieke Muziek doo: het Rotterdams Conservator!® met o.a. Bartok-Concert voor orkest De Doelen - 20.15 - Poetry Intema tional Rotterdam, de resultaten va het vertaalproject rond de van Yehuda Amichal, gepresenj teerd. Er volgt een feestelijk slotpro| gramma na de pauze Oude Haven, Rotterdam - Japa® Festival, met o.a. slagwerkgroei Circle Ensemble, Thom Hoffman komonoshow, Japans Waarzegge koto-speler enz. Beursplein - 11.00 tot 16.00 Ronfll ritten met stoomlocomotief Hercuj les Oude Haven en O verblaak - Japanl Festival, met o.a. Yoko Abe. piancl Schminken voor kinderen, organifl vliegers maken en Bunraku Japansj poppentheater) Museumpark, naast Museum Bo)J mans van Beuningen 'Theatro Fan| tastico' (zie vrijdag 24 juni) De Doelen, grote zaal - 20.15 - R"'! terdams Jeugd Kamerorkest gastorkest Greater BaltiW®| Youth Orchestra Rotterdamse Schouwburg, gr®'l zaal - 20.15 - Holland Festival:®! Nationale Ballet Four Schum® Pieces - Hans van Manen, Nieu Ballet - Nils Christe/Ellen TaffeZ»» lich, Nieur Ballet - Edouard W e.a. Rotterdamse Schouwburg, zaal - 20.15 - Holland Festival: Nationale Ballet Burgemeester C. Slabbekoorn (l) tijdens de rondleiding door het Duitse vakantiedorp. Zaal De Unie - 12.00 tot 17.00 en 20.00 tot 23.00 - Geluidskunstenares Christina Kubisch (zie vrijdag 17 ju ni) Theater Zuidplein, grote zaal - 20.15 - Dansvoorstelling 'Tangram en Surplus' (zie vrijdag 17 juni) Poppentheater Lucia Sies - 14.30 - 'Stapelgek' (zie woensdag 15 juni) Studio Al Porto - 20.30 - De Italiaan se danser/choreograaf Certini (zie donderdag 16 juni) Grote of Sint Laurenskerk - 15.00 - Laurenscantorij-Laurenskerkmu- ziek: Mis voor koor en blazaers van J. Strawinsky Grote of Sint Laurenskerk - 20.15 - Zomerzaterdagconcert: organist Hans van Gelder Jazzsocieteit L'Esprit - 21.30 - Cindy Peress (blues) Harbour Jazzclub - 21.30 - Andor's Jazzband Drinkwaterleiding De Berenplaat - 21.00 - Bewegingstheater BEWTH (zie woensdag 15 juni) Theatercafé Floor (Schouwburg) - 19.30 -17 Rotterdamse kunstenaars zetten hun huizen en ateliers open (zie vrijdag 17 juni) Theatergroep Bonheur - 17.30 - Rondreis per bus (zie woensdag 15 juni) Rotterdamse Schouwburg, gr0(e zaal - 20.15 - Xian Ballet: 'De ziel van het Terra Cotta leger', ballet gezel, schap bestaat uit 55 Chinese dan sers Jazzcafé Dizzy - 22.00 - Optreden C' est Ci Band Discotheater Ibiza - 22.30 - Deel 2 van de trilogie Private Public Acts (zie vrijdag 17 juni) Drinkwaterleiding Berenplaat 21.00 - Bewegingstheater BEWTH (zie woensdag 15 juni) De Doelen - 20.15 - Poetry Interna tional Rotterdam Rotterdamse Schouwburg, grote zaal - 20.30 - Xian Ballet (zie dinsdag 21 juni) Poppentheater Lucia Sies - 14.30 - 'Stapelgek' (zie woensdag 15 juni Oude Kerk Delfshaven - 20.15 Nieuw Nederlands Strijkkwartet cyclus van Barok tot Klassiek De Doelen - 20.15 - Poetry Interna tional Rotterdam Zaal De Unie - 21.00 - Horst Rickels met 'The union of airmindec', multi- instrumentalist ontwikkelde klank- installaties die op luchtdruk func tioneren

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 28