eünie Petrus Hondius yceum neemt vorm aan Adoptieklas De Rietvliet droeg oorlogsmonument over College van Oostburg wil het dure Ledeltheater weer kwijt IB&MMfiga u.rnif-r iMiiiam WERKT aatste driekamp De Sterre, It Liduina en Blaauwe Hoeve Een brand blussen is meer dan de kraan open en spuiten maar Uitwisseling van boilers 400 AANMELDINGEN Oostburg won eerste duel om zondagbeker pNDERHANDELINGEN VERKOOP Dure hobby Behoefte VERKOOP RIJ EXECUTIE VEILING TE KOEWACHT Truttig gedoe PZC streek Vlissingen, Sint-Jacobsstraat 16a, 01184-15059. otBnEUZEN - Nadat de eerste be en in de pers zijn verschenen het 75-jarig bestaan van het Pe- Hondius Lyceum in Terneuzen, en al meer dan 400 oud-leerlin- genf an die school te kennen gegeven de unie die op zaterdag 24 septem- "Tvordt gehouden, te willen bijwo- En nog dagelijks komen aan- ingen binnen", aldus rector A. ie. De werkgroep onder leiding anifim Broekhuysen rekent dan ook ipluizend tot vijftienhonderd reu en. De organisatie zal van de groep dan ook nog heel wat werk en alvorens die stroom van be ers zich zal aanmelden in de ol in de Zuidlandstraat. begin is evenwel al gemaakt. De die achter de school komt te staan besteld en de directie van het landtheater heeft na overleg be- n op die dag geen voorstelling op enda te zetten. Rector Janse stelt aard ook de gehele school ter be king aan de deelnemers van de De oudste die zich tot heden 't opgegeven is ruim tachtig jaar. Ook is de eerste aanzet gegeven tot het maken van een draaiboek. Het ligt in de bedoeling de bezoekers te ontvan gen tussen 14.00 en 15.00 uur. Muziek, wellicht dweilorkesten gevormd door oud-leerlingen die nog eens samen de instrumenten willen bespelen, begroet de gasten. Vanaf drie uur tot in de vooravond kan men bekenden ont moeten onder het genot van een verf rissing na een voor velen lange reis: uit geheel Nederland komen de namen bij de administratie van de school binnen rollen. Nadat op verschillende plaat sen in de school en in de tent de inwen dige mens is versterkt begint de uitein delijke feestavond. De bedoeling is om in de tent en op twee plaatsen in de school levende muziek te produceren. Zondagochtend om één uur wordt het feest besloten. Gezien de mogelijke wens van oud-leerlingen om in de buurt te overnachten, zal de organisa tie nog bekijken hoe dit centraal kan worden geregeld. Pim Broekhuyzen: „Alleen al de te verwachten verkeers drukte die een dergelijke toeloop naar Terneuzen met zich meebrengt zal de nodige zorgen baren, daaarom ook heeft rector Janse al in een vroeg sta dium de gemeentepolitie op de hoogte gebracht van de plannen voor de reu- "nie". Hij vervolgt: „Kandidaat-reü nis ten wordt dringend gevraagd hun be langstelling kenbaar te maken bij de administratie van de school. Alle na men met adressen worden direct inge voerd in de computer. Een service van de school die wij ten zeerste op prijs stellen". Overigens zou het wel eens kunnen zijn dat heel wat jubileum-gangers al een dag eerder de Scheldestad komen opzoeken. In de week van de réunie is het namelijk ook kermis in Terneuzen. Voor velen is dit wellicht een gelegen heid om op de markt en in de vele hore- ca-zaken, nog eens terug te gaan in de tijd. Over twee weken komt de werkgroep wederom bij elkaar. Dan zal men trachten de dagindeling te program meren en tevens beslissen wat de kos ten voor de deelnemers zullen zijn. De leerlingen van De Rietvliet droegen de zorg voor het oorlogsmonument tijdens een korte plechtigheid over. SAS VAN GENT - Voor de verbroede ringscommissie Bailleul (Belle)-Sas van Gent begint het 'uitwisselingssei zoen' weer. De bolclub Nooit Gedacht uit Philippine speelt volgende week zaterdag en vriendschappelijke uit wedstrijd tegen de boilers uit Belle. Die komen op hun beurt in augustus naar Philippine voor een wedstrijdje. De junioren van voetbalvereniging RIA uit Westdorpe gaan een week la ter naar Frans-Vlaanderen. Zij spelen op zondag 19 juni een wedstrijd tegen hun leeftijdgenoten uit Belle. Vol gend jaar trapt de jeugd uit Bailleul' in Westdorpe tegen de bal. Middelbare scholieren uit Belle ko men woensdag 22 juni naar de LHNO in Sas van Gent. De Sasse leerlingen zijn eerder al in Belle geweest. Het Franse gezelschap wordt om 11.30 uur in het gemeentehuis aan de Westkade ontvangen. Door de verbroederde ge meentebesturen is afgesproken dat al le bezoekende groepen officieel wor den ontvangen. KOEWACHT - Oostburg won vrijdag avond de eerste finalewedstrijd om de Zeeuwse zondagbeker tegen het tweede elftal van Koewacht. De Oost- j|OSTBURG - Het Ledeltheater Bioet zo snel mogelijk weer worden fflerkocht vindt de Oostburgse wet houder van financiën J. Thomaes. Bet gebouw is een molensteen rond d financiële nek van de gemeente Bostburg. Gezien het geringe ge- ïjruik dat verenigingen van het Bieater maken acht hij het ook niet iodig om de zaalruimte in het mul- Wfuntioneel gebouw Den Hoekzak B vergroten. Tussen het Lecfèltheater en wethou- |er Thomaes heeft het nooit gebo- Ipd. In het najaar van '86 heeft hij ■les uit de kast gehaald om de aan loop van het gebouw tegen te hou- len. Het gebouw zou een veel te ■root beslag op de gemeentelijke Eaddelen leggen. Maar Thomaes' Itrijd was tevergeefs. Het gaat er laar uitzien dat Thomaes ruim an- lerhalf jaar later alsnog z'n zin gaat ■rijgen. Niet zonder voldoening ver- Bit hij dat ook de andere collegele den inmiddels op het standpunt ■taan, dat het gebouw weer verkocht Boet worden. Sterker nog, de onder handelingen met de Rabobank ■est-Zeeuwsch-Vlaanderen over de lerkoop van het theater zijn al be- ■onnen. Be wijziging in de opstelling van het lollege is ingegeven door de bezuini gingen die ook de komende jaren Beer opgevangen moeten worden. lOostburg krijgt voor 1989 bijna 1,5 B>n minder voor sociaal cultureel Berk", licht de Oostburgse schatbe waarder toe, „Dan zijn er ook nog l'at andere rijksuitkeringen die ver- I tagd worden. Dan kun je twee din- I en doen: de belastingen met hon- I erd procent verhogen of gemeente- I Jke voorzieningen afstoten. Als ik I an de 100.000 gulden aan exploita- I ekosten van het Ledel afzet tegen Iet gebruik, dan zeg ik: dat gebouw I erkopen kost de minste pijn". I olgens Thomaes is de aankoop I 'oor 4,5 ton) niet de enige fout ge- I 'eest, die er rond het Ledeltheater is emaakt. „Het begon er al mee, dat we ook de woning en de filmcabine moesten overnemen; in feite nuttelo ze dingen voor de gemeente". De filmcabine is inmiddels onder een laag stof verdwenen. Er kunnen al leen bioscoopfilms (35 mm) op ge draaid worden, maar de gemeente heeft geen bioscoopvergunning. Ook de beheerderswoning bij het theater heeft de gemeente extra geld gekost. Vorig jaar besloot de raad om 85.000 gulden uit te trekken voor achterstallig onderhoud. De bedoe ling was dat dit weer terug zou vloeien in de gemeentekas, wanneer de woning verkocht zou worden. Maar de woning is nog steeds be woond en wat als voorschot bedoeld was, is een extra uitgave voor het theater gebleken. Verder is er met het beheer ook van alles fout gegaan, aldus Thomaes. „Het was de bedoeling dat de be heerscommissie, die een ton voor de exploitatie tot z'n beschikking had, het theater met vrijwilligers zou lei den. Maar de voormalige beheerder van de bioscoop doet het werk voor die club. Hij wordt daar ook voor be taald uit het exploitatiegeld. Van al die mooie beloftes is niets terchtge- komen". De mate waarin het theater ge bruikt wordt, rechtvaardigt in de visie van Thomaes geenszins de gro te uitgaven. Uit een inventarisatie bleek vorig jaar dat muziek-, to neel-, dansverenigingen enzovoort voor negentig voorstellingen per jaar zouden zorgen. „Ik geloof dat het nog niet de helft is. Als er dan nog eens gebruik van gemaakt wordt, zijn het voornamelijk scho len. Het is een dure hobby, waar de samenleving veel te weinig aan heeft". Thomaes is er overigens niet rouwig om, dat de verenigingen uit de tien dorpen van de gemeente niet in het Ledeltheater optreden. „De muziek- en toneelverenigingen blijven geluk kig in hun eigen dorpen. Voor de leef baarheid is dat alleen maar goed. Oostburg heeft niet zo'n bloeiend verenigingsleven om het theater al leen in stand te houden". De gemeente is volgens Thomaes op het punt gekomen, dat er voorzienin gen afgestoten moeten worden. Als het even kan moet het sociaal-cultu reel werk buiten schot blijven, maar voor de wethouder van financiën zijn de drie stichtingen die op dit gebied werkzaam zijn niet heilig. „Kijk, je kunt op alle drie weer bezuinigen met als gevolg dat ze niet goed meer kunnen functioneren. Het alterna tief is dat je één van de stichtingen opheft. En ik kies dan voor de stich ting streek jeugd centrale. We kun nen dan een ambtenaar op het ge meentehuis het jongerenwerk laten coördineren". Zo ver is het echter nog niet. Zowel de raad als het college willen eerst proberen elders geld te vinden. „Ver koop van het Ledeltheater staat daarbij bovenaan het lijstje van mo gelijkheden". Thomaes wil het geld uit de verkoop van het theater aan de algemene middelen toevoegen om daarmee toekomstige tekorten op het sociaal-cultureel werk op te vangen. Andere collegeleden hebben een an dere bestemming voor het Ledel- geld. Zij willen het multifunctio neel centrum Den Hoekzak uitbrei den, zodat er toch grote voorstelling in Oostburg plaats kunnen vinden. Absoluut niet nodig, vindt Tho maes. „Behoefte aan grote zaal ruimte is er niet, dat blijkt wel uit het gebruik van het Ledel. Komt het dan toch nog eens voor, dat een ver eniging uit de gemeente meer stoe len nodig heeft dan er in Den Hoek zak staan, dan moeten ze maar meer voorstellingen geven". Het gemeentebestuur lijdt geen ge zichtsverlies meent Thomaes, wan neer het Ledeltheater nog geen twee jaar na aankoop al weer verkocht gaat worden. „De raad heeft het theater gekocht onder de voorwaar de, dat de zaak na een evaluatie op nieuw bekeken zou worden. Valt die evaluatie negatief uit, dan kun je het theater weer afstoten zonder dat je enige blaam treft. Valt de evaluatie positief uit, kom je er ook zonder kleurscheuren af als je Den Hoekzak gaat aanpassen." Behalve het Ledeltheater heeft Tho maes nog een paar voorzieningen op het oog, die zijns inziens wel kunnen verdwijnen. „Kijk, een duik in een zwembad van de gemeente kost de belastingbetaler 25 gulden. Dat is toch te gek. Er zullen zeker drie zwembaden dicht moeten". En na de strandwachten en de jachthaven, weet Thomaes nog wel een aantal za ken te bedenken, die geprivatiseerd kunnen worden: alle sportaccommo daties, het groenonderhoud in de ge meente, en de zoutopslagen en glad- heidsbestrijding. Zijn liberale principes trouw, ver wacht Thomaes veel van de privati seringen. „Het is voor de gemeente veel goedkoper vanwege de grotere betrokkenheid van de beheerders. Niets ten nadele van ambtenaren, maar iemand met een eigen zaak kijkt niet naar uur of tijd. Zo is de in stelling van de mens nu eenmaal". Maar heeft de VVD de afgelopen ja ren niet net zo hard als de andere fracties gepleit voor het uitbreidin gen van de gemeentelijke voorzie ningen? „Nou, een deel van die voor zieningen, met name de zwemba den, zijn van net voor de herinde ling van 1970. Daar zitten we dus al mee. Verder moet ik zeggen dat onze fractie al zeker zo'n zes jaar op de bres staat voor privatiseringen. Het gaat helaas zeer schoorvoetend. De raad heeft nog onvoldoende politie ke moed om voorzieningen af te sto ten. Kijk maar naar de besluitvor ming rond het voetbalveld in Bres- kens. Maar in de komende jaren zul len we er niet aan ontkomen!" Frans Bosscher Op last van de ontvanger der rijksbelastingen te Goes, zullen op woensdag 8 juni 1988 te 11.00 uur ten laste van Nieuwenhuyse en de Braai B.V. gevestigd te Kruinin- gen, Stationsweg no. 6a worden verkocht: kantoorinventaris w.o. computer merk Aprico, printer Nahayima AR55, Telefax merk Multifax, elek. typemachines, kopieermachine merk Can non, werkplaatsinventaris; schroefcompressor met tank merk Crimex, 2 st. lastrofo's, gritstraal- kastje, hydraulische pers compact MP100, hef truck Toyota 2 stuks, garagekachels Kusters en wat verder te koop zal worden aangeboden. Kijkdagen op bovenstaand adres dinsdag 7 juni 1988 van 13.30 tot 17.00 en woensdag 8 juni 1988 van 9.30 tot 10.30. De verkoop vindt plaats in het Dorpshuis te Kruinin- gen, Berghoekstraat no. 3 en geschiedt a contant zon der opgeld. Afvoeren der goederen geschiedt donder dag 9 juni 1988 tussen 9.00 en 12.00 uur. Nadere informatie van 8.00 tot 9.30 uur, tel. 01100-14410, tst. 26. De deurwaarder, belast met de executie. Notaris mr. G. Tj. R. Borgers te Axel zal op woensdag 8 juni 1988 des avonds om half 8 in het café van de heer A. de Schepper te Koewacht, gemeente Axel, Nieuwstraat 30, krachtens artikel 1223 lid 2 van het burgerlijk wet boek, publiek bij opbod verkopen: het café-restaurant annex woonhuis met garage en verder aanbehoren, ondergrond en bijbeho rende grond te Koewacht, gemeente Axel, plaat selijk bekend Nieuwstraat 8, uitmakende kenne lijk op het terrein uitgepaalde gedeelten ter geza- melijke grootte van ongeveer vier are twintig centiare van de kadastrale percelen gemeente Axel, sectie H, nummers 80 en 82. Aanvaarding: de koper kan met de grosse der akte van veiling voor eigen rekening de ontruiming bewerkstelli gen. Betaling: de onkosten binnen 8 dagen en de koopsom binnen 1 maand na toewijzing. Lasten: voor rekening van de koper vanaf 1 januari 1988, alsmede eventuele achterstallige lasten. Bezichtiging: in overleg met voornoemde notaris, tij dens kantooruren. Nadere inlichtingen ten kantore van voornoemde nota ris. (01155-1414). 1ST Voor de vijftiende en laat- <eer werd vrijdagavond een spor- e driekamp gehouden tussen per- :elsleden van het Sint Liduinazie- i|huis in Hulst, het Instituut voor istelijk Gehandicapten De Sterre n linge en het verpleeghuis De lauwe Hoeve in Hulst. Zoals ge- Bkelijk vonden de spelen onder en grote publieke belangstelling Bts in de Berenkuil op het zieken- ifeterrein. ffiens de op til zijnde sluiting van het Bt Liduinaziekenhuis bonden de B personeelsgroepen dit jaar voor het laatst de strijd met elkaar aan. De ziekenhuissluiting zat dan ook in een paar spelen verwerkt. Zo hadden enke le van de zeven spelen namen als 'De laatste reddingsactie is er nog hoop' en 'Op weg naar de Honte'. De ploegen bestonden elk uit veertien personen, samengesteld uit acht dames en zes heren. Bovendien beschikte iedere ploeg over een verkleed directielid, dat als joker eenmaal kon worden ingezet om dubbele punten te verkrijgen. Gro te hilariteit was er bij de spelletjes waarbij de deelnemers een nat pak op liepen of in een schuimbad terecht kwamen. De Hulster vrijwillige brand weer verleende hiervoor medewer king. Natuurlijk ontbrak ook het voor af onbekende rode-draadspel niet. De zeven spelen eisten veel van de con ditie, concentratie en samenwerkings- bereidheid van de deelnemers. Na een spannende strijd eindigde de ploeg van De Blaauwe Hoeve met 20 punten op de eerste plaats. Tweede werd het team van De Sterre met 16 punten, ter wijl het Sint Liduinaziekenhuis met 15 punten beslag legde op de derde plaats. Na afloop volgde in de refter van het ziekenhuis nog een gezellig sa menzijn met een hapje en een drankje. HULST De tweede-klasleerlingen van de rk scholenge meenschap voor lager beroepsonderwijs De Rietvliet uit Hulst droegen vrijdag de verantwoordelijkheid voor het in 1986 geadopteerde oorlogsmonument 'De Gevallenen' aan de Glacisweg over aan de huidige eerste klassers. De overdracht en adoptie gebeurden met het nodige ceremo nieel vertoon. De belanghebbenden werden 's morgens om half twaalf in de aula van de school verwelkomd door di recteur P. Hamelink. Hierna hielden burgemeester mr F. A. W. Jacobs van Hulst en de heer D. Aronson van de Stichting Februari 1941 twee korte toespraken. Jacobs benadrukte het belang van nooit meer oorlog. Het officiële gedeelte in de aula werd besloten met het zingen van twee coupletten van het Wilhelmus. Hierna vertrok het gezelschap in stille tocht naar het mo nument. Bij het monument legden een leerling van De Rietvliet en een oud-strijder bloemenkransen. Met trom petgeschal en het hijsen van de nationale driekleur werd de plechtigheid aan de Glacisweg besloten. Op school gaven de ruim honderd eerste-klasleerlingen blijk van hun vredesgedachte door elk een ballon met daar aan een vredeswens het luchtruim in te laten. De komende week krijgen zij nog een herinneringsvaantje, terwijl de tweede-klasleerlingen een oorkonde ontvangen. TERNEUZEN - Eigen veiligheid is troef vrijdag tijdens het examen brandwacht tweede klas in Terneu zen. Decor van het 'hete gebeuren': de gebouwen van Scheepswerf Swets BV aan het Kanaal Gent-Terneuzen. Achttien kandidaten uit heel Zeeuwsch-Vlaanderen treden er, na tachtig uur opleiding, in looppas aan in hun werkkloffie: zwarte rubberen laarzen, zwarte overall en, om toch in het donker op te kunnen vallen, een witte helm. Onder het streng toeziend oog van tien examinatoren werken ze zich in het zweet. Veertig avonden van twee uur lang waren ze van huis om de gemeen schap te dienen. Vrijwillig. Het valt van hun gezichten af te lezen; zoiets van: de maatschappij mag dankbaar zijn dat er gekken zijn zoals wij. Er zou den anders heel wat meer belasting centjes betaald moeten worden voor beroepsbrandweerlieden. Geld mocht het examen overigens niet teveel kos ten. De kandidaten die vier praktijk problemen tot een goed einde moeten zien te brengen, hebben veelal te ma ken met geïmproviseerde situaties. Lege waterslangen moeten volle voor stellen, een blindfolie, (een soort blauw plastic zakje) dat de aspirant-brand weermannen voor de ogen gespannen krijgen, moet hun het idee geven dat ze zich in een waar rookgordijn bevinden. Nadat er negen tweetallen gevormd zijn, worden de kandidaten op de proef gesteld bij vier stands. Het meest elementaire, een brandje blus sen, blijkt toch nog heel wat proble men op te leveren. Een gigantische vuurbol ontstaat als één van de kan didaten met poeder (BCF) midden in een bak met brandende olie spuit. De brandende vloeistof spuit alle kanten op. Eén van de examinatoren weet de kanidaat nog net op tijd weg te trek ken. „Hij dacht die 'bol' nog even te kunnen bestrijden van dichtbij...". Dat blijkt nu net niet de bedoeling. „BCF is een stof die alle zuurstof bij de olie wegtrekt. Maar dat kan alleen als het spul óver de olie gespoten wordt. In dit geval krijg je een ave rechts effect", licht J. Bruggeman, commandant van de Terneuzense brandweer, toe. Eigen veiligheid staat boven alles. Dat blijkt eveneens als de kandidaten een slachtoffer uit 'een huis' moeten be vrijden. Nadat het commando 'Zoek!' is gegeven strompelen er twee, met een cilinder met zes liter samengeperste buitenlucht op de rug, het bouwvallige pand binnen. Als Siamese tweelingen zijn ze met elkaar verbonden. Een blindfolie lijkt als rook voor de ogen zodat ze tastend met handen en voe- worden. Het is dan vaak ook nog don ker en veel heter. Bovendien is het slachtoffer ook bewusteloos en dan zegt ie niet veel. Onder die spanning houden velen het niet lang vol en ra ken in paniek. Dan krijg je dit soort truttig gedoe. Eén slachtoffer is erg, maar is altijd nog beter dan drie", zegt één van de keurmeesters terwijl een scherpe pieptoon de twee tot meer ac tie maant. Het teken dat ze nog slechts voor vijf minuten lucht hebben. De te- 17 YiimPïl^ rugweg gaat een stuk sneller dan de heenweg. burgers gingen tegen alle verhoudin gen in met een 1-0 overwinning lo- pem. B. Coryn maakte het winnende doelpunt. De returnwedstrijd wordt morgen (zondag) in Oostburg ge speeld. In de beginfase kon Oostburg nog pro fiteren van het nerveuze spel van Koe wacht. Er werden een paar kansen ge creëerd, maar meer dan dat leverde het niet op. De Koewachtenaren kwa men daarna sneller in hun ritme. Oost burg-doelman A. Langedijk kon een omhaal van H. Verschuren maar net wegstompen. Scheidsrechter I. Geen- se gaf Koewacht-speler R. van Daele nog een boeking wegens ruw spel. Vlak na rust dreef de ploeg van trainer R. Rietjens Oostburg meteen weer in de verdediging. Tot tweemaal toe moest de bal van de lijn worden weggehaald, ruim tien minuten voor tijd viel echter de genadeklap voor Koewacht. Coryn liet de Koewacht-doelman kansloos door in te lopen op een voorzet van J. de Bakker. Oostburg-trainer J. Moerman toonde zich na afloop zer tevreden. Rietjens daarentegen vond het schandalig dat een eerste elftal zo laf kon spelen. Hij gaf zich voor zondag zeker niet verlo ren. Als ze terug buitenkomen druppelt het zweet uit hun masker. Even tijd voor een gloeiend heet bakje koffie en dan snel een pop bevrijden uit een au to, een nep-schoorsteenbrandje ver helpen, een paar blokken hout doorza gen met een elektrische kettingzaag en als klap op de vuurpijl met trillen de handen en knieën bij de voorzitter van de examencommissie, C. D. F. A van den berg, om de uitslag van het examen. Als de achttien superman nen daarna weggebracht worden richting kazerne, gaan alle duimen omhoog. Ze zijn allemaal de brand meester. TERNEUZEN Aan de scholenge meenschap voor beroepsonderwijs De Vaart in Terneuzen slaagden de vol gende cursisten voor het examen geïn tegreerd lassen; booglassen beginners en gevorderden: N. G. Aerssens te IJzendijke, F. C. M. de Bruin te Philippine, E. A. Duijsserinck te Biervliet, J. Klaassen te Terneuzen, B. Kool- en te Terneuzen, A. B. M. Lauret te Philippi ne, A. N. Luteijn te Oostburg, L. Peeters te Terneuzen, Th. Pronk te Sluis, E. Riemens te Terneuzen, P. in den Bosch te Terneuzen. Autogeen lassen voor beginners en gevorderden: J. A. Bakker te Zaamslag, R. J. Melse te Ter ten de weg van de minste weerstand volgen. „Slachtoffer!", roept één van de twee herhaaldelijk. Een zacht „help", is telkens het resultaat. De ze nuwen van de kandidaten gaan parten spelen. Nadat een paar minuten bene den rondgedoold is besluiten de twee naar boven te gaan. Tijdens hun op dracht hebben ze immers te horen ge kregen dat zich daar het slachtoffer be vindt. In werkelijkheid zou het al ge stikt zijn. Ook boven worden nog een paar rond jes gedraaid, waardoor het gevaar groot wordt dat ze niet meer weten waar ze zich nu bevinden. „Ze zouden beter moeten luisteren uit welke rich ting de noodkreten komen. Ze staan maar wat te pingelen. In werkelijkheid Een bak met brandende olie blussen met poeder was een van de opdrachten moet er namelijk veel sneller gewerkt voor de brandwachten tweede klas in spe. 4 JUNI 1988 kzij de medewerking van de brandweer leverde de driekamp in Hulst schuimende taferelen op.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 49