schilder (m/v) leerlingmonteur Autobedrijf Klip b.v. HOOFD ADMINISTRATIE M/V .0^ Senior informatie- en automatiseringsadviseur voor de lagere overheid (ref. L.O.) Senior automatiseringsadviseur Ervaren adviseur of jonge senior automatiseringsadviseur (ref. Z.W.) MONSTERNEMER wim PZEM een leraar/lerares voor: electronics b.v. ervaren electronica-monteurs m/v ervaren electro- enlof installatiemonteurs (m/v) ervaren tekenaar (m/v) tekenaar (m/v) commercieel magazijnmedewerker (m/v) 9 6H1N Groep/ Volder Vis ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER N.V. WATERMAATSCHAPPIJ ZUID-WEST-NEDERLAND (WMZ) MIDDELBURG MACHINEFABRIEK J. DE JONGE B.V 2 MUSKUSRATTENBESTRIJDERS (M/VI 40 n.v. provinciale zeeuwse energie-maatschappij Wij bieden een afwisselende baan in een prettige werk sfeer. Zowel persoonlijke als schriftelijke reakties zijn wel kom. Industrieweg 17,4382 NA Vlissingen. Oranje-Nassauschool voor Chr. Mavo, Oranjelaan 114332 VA Middelburg. Telefoon 01180-25274. Etec Electronics richt zich ondermeer op het ontwerp, uitvoering en onderhol^) van sterk- en zwakstroom-, beveiligings- en telecommunicatie-installaties voi industrie en utiliteitsbouw. Voor deze snel groeiende groep zoeken wij enige enthousiaste medewerk(st)er; waaronder met een MTS-opleiding en meerdere jaren ervaring in de installatie en het onde houd van electronische apparatuur, zoals mobilofoons, portofoons, industrie! en kantoor-intercomsystemen, bedrijfstelevisie, beveiligingssystemen en vf1^ mogenselectronica. met een LTS-E en VEV-opleiding, of MTS-opleiding. Ook hierbij denken wij aa iemand met meerdere jaren ervaring, met name in het installeren van electro- ei of meet- en regeltechnische installaties. met een MTS-E opleiding en meerdere jaren ervaring in het ontwerpen en tekfg. nen van uitgebreide installaties, schakelpanelen en eventueel ook meet- e regeltechnische installaties en electronische schema's. Ervaring met CAC systemen is een pre. met een MTS-E opleiding. De tekenaar levert in teamverband en onder begelel ding van ervaren collega's een bijdrage aan de produktie van electrotechnischl en electronische tekeningen. Hierbij wordt voor een belangrijk deel gebruik gef maakt van een CAD-systeem. met een LTS-E opleiding en meerdere jaren ervaring in de electro- en electronica branche. Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief richten aan Etec Holdin B.V., Postbus 115,4530 AC Terneuzen, t.a.v. de heer J. Breur. Voor nadere ir formatie kunt u ook bellen: 01150-13557. Volder Vis is een van de grotere adviesbureaus in Nederland. De organisatie houdt zich bezig met veelsoortige adviesopdrachten voor bedrijven, overheidsinstanties en non-profit-organisaties. Ongeveer de helft van deze opdrachten heeft betrekking op informatieproblemen en automatisering. Daarnaast worden adviesopdrachten op het gebied van strategisch management, organisatievraagstukken, financieel-econo- mische beheersing en besturing, milieu en human resource management uitgevoerd. Kenmerken van de organisatie van Volder Vis zijn: samenwerking met andere disciplines, een praktische benadering ondersteund door gede gen methodologische kennis, een hoge mate van zelfstandigheid, ruime gelegenheid tot participatie in het bureaubeleid en de verdere persoonlijke ontwikkeling, uitstekende arbeidsvoorwaarden en groeimogelijkheden. Volder Vis maakt deel uit van de TRN Groep, waarin samengewerkt wordt met de Nederlandse Accountants Maatschap de Tombe (registerac countants), Begheyn Sneep Melse (belastingadviseurs) en Van der Laan Siebesma (accountants-administratieconsulenten). Internationaal is de TRN Groep aangesloten bij Touche Ross International. Wij zijn op zoek naar verschillende ervaren automatiseringsadviseurs. U heeft een, bij voorkeur academische, bedrijfskundige of bedrijfseco nomische opleiding. Uw kennis op automatiseringsgebied bestrijkt een breed terrein, waaronder informatie- en automatiseringsplanning, project management, datamanagement, datacommunicatie, kantoorautomatise ring. U bent op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op het gebied van softwarepakketten en bijbehorende hardware. U heeft minimaal zes jaar advieservaring, bij voorkeur in de externe praktijk, ook met lagere overheden, en werkt graag in groepsverband samen met andere disciplines aan de verdere uitbouw van de praktijk. U bent niet ouder dan 40 jaar en woont bij voorkeur in het midden van het land. (ref. O.N.) U heeft een, bij voorkeur academische, bedrijfseconomische of-admi- nistratieve opleiding. Uw kennis op automatiseringsgebied strekt zich uit van informatie- en automatiseringsplanning, datamanagement, systems engineering, datacommunicatie tot hard- en software selectie en accepta- tietesten. U bent op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op het gebied van softwarepakketten ten behoeve van handel, industrie en dienstverle ning. U heeft minimaal zes jaar ervaring in de externe adviespraktijk, bent bekend met de accountantswereld. Bovendien heeft u de ambitie een eigen adviespraktijk op te bouwen en leiding te geven aan een groep jonge adviseurs. U bent niet ouder dan 40 jaar en woont in de regio Zwolle. U heeft een, bij voorkeur academische opleiding in bedrijfskunde, bedrijfseconomie of bestuurlijke informatiekunde. Uw kennis op automa tiseringsgebied omvat onder meer informatie- en automatiseringsplan ning, systems engineering, datamanagement, datacommunicatie, hard- en softwareselectie en acceptatietesten. U bent op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op het gebied van softwarepakketten voor handel, in dustrie en dienstverlening. U heeft minimaal enkele jaren ervaring in de externe adviespraktijk en bent bekend met de accountantswereld. U bent ongeveer 30 jaar en woont in het zuidwesten van het land. Heeft u interesse in een van bovengenoemde functies neem dan con tact met ons op. Dat doet u door een beknopte brief met vermelding van de referentie te schrijven aan TRN Groep/Volder Vis Organisatie-Advi seurs, afdeling Personeelszaken, Van Alkemadelaan 700,2597 AW's-Gra- venhage, ter attentie van mevrouw E.L. Vissers. Voor meer informatie kunt u haar natuurlijk ook bellen: 070-264741. D provinciale waterstaat PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 4 JUN11! De NV Watermaatschappij Zuid-West- Nederland (WMZ) heeft ten doel de ver zorging van de drinkwatervoorziening in de provincie Zeeland, op Goeree- Overflakkee en in het westelijk deel van de provincie Noord-Brabant. Vanwege het vertrek van een der medewerkers ontstaat bij het laboratorium de vacature van Het laboratorium heeft een preventieve en advi serende taak op het gebied van de waterkwali teit. Naast de wettelijk verplichte kwaliteitscontrole wordt controle en onderzoek gedaan die aan sluit op recente ontwikkelingen en inzichten in zake de hygiëne van het drinkwater. Functie-vereisten: diploma KMLO of gelijkwaardige oplei ding; rijbewijs BE; leeftijd tussen 25 en 35 jaar; het vermogen om nauwkeurig te werken; enige ervaring in een soortgelijke func tie strekt tot aanbeveling. Functie-inhoud: het volgens vastgestelde programma's en schema's nemen van watermon sters; het volgens vastgesteld programma verrichten van fysisch-chemische me tingen bij monstername; het zonodig verrichten van laborato- riumwerkzaamheden. Arbeidsvoorwaarden de functie omvat een volledig dienst verband; het aanvangssalaris ligt tussen bruto 2.392,- en 3.428,- per maand, terwijl een verdere uitloop mogelijk is tot ma ximaal 3.598,-. De salarisinpassing is afhankelijk van opleiding en ervaring; de arbeidsvoorwaarden (waaronder de salariëring) zijn geregeld in de CAO wa terleidingbedrijven; de standplaats is Terneuzen. Inlichtingen: Nadere inlichtingen kunnen worden ingewon nen bij de heer G. J. Peters, hoofdanalist, tele foon 01150-18564 of bij de afdeling personeels zaken te Goes, tel. 01100-32333, toestel 244. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties dienen uiterlijk woens dag 15 juni 1988 te worden gezonden aan de directeur van de NV Watermaatschappij Zuid- West-Nederland (WMZ), postbus 121, 4460 AC Goes. Op envelop en brief vermelden vakaturenum- mer 227. Voor de afdeling Openbare Verlichting te Vlissingen zoeken wij een voor het - onder leiding van de 1e schilder - verrichten van schilderwerk aan lichtmasten en toebehoren, alsmede voor het periodiek verwisselen, van lampen. Gevraagd wordt: LTS, elementaire kennis elektro-. techniek; rijbewijs B. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie - zonder post zegel - te zenden aan: N.V. PZEM, afdeling P&O, antwoordnummer 205, 4330 VB Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer 270.C 43B. In ons jong en dynamisch bedrijf is nog plaats voor een enthousiaste Reinigingsbedrijf BOON is een dynamische onderneming - met vestigingen in Middel burg, Rucphen en Axel - die zich binnen de vervoersbranche heeft toegelegd op afval- transport. Met een gespecialiseerd wagen park en een toegespitst containerassorti ment worden de diverse soorten afval - waaronder ziekenhuisafval en chemische af valstoffen - op adequate en betrouwbare wijze afgevoerd. Naast riool-, kolk- en straat reiniging verzorgen wij ook een respectabel aantal huisvuildiensten in Zuid-West Neder land. Daar de huidige functionaris een baan elders heeft aanvaard, is er op onze vestiging in Rucphen een vacature voor een De inhoud van deze functie omvat o.m.: het zelfstandig voeren van de financiële administratie en de bedrijfsadministratie, het opstellen van begrotingen en het maken van periodieke ver slagen en het samenstellen van de jaarverslaglegging, het coördineren, leiden en organiseren van de totale administra tie, het leveren van managementinformatie en van een stevige in breng in de beleidsbepaling Kandidaten voor deze staffunctie hebben: een middelbare vooropleiding en een afgeronde S.P.D.-ll-op- leiding gedegen kennis van een geautomatiseerde administratie minimaal enige jaren ervaring in een soortgelijke functie goede contactuele eigenschappen leeftijd 30 a 40 jaar Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie-procedu re. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan de Directie van REINIGINGSBEDRIJF BOON B.V. Postbus 1175, 4700 BD Roosendaal Het bestuur vraagt per 22 augustus 1988 muziek maatschappijleer 6-12 uur 6-12 uur Van sollicitanten wordt verwacht dat zij, op grond van eigen overtuiging, medever antwoordelijkheid willen dragen voor het christelijk karakter van de school. Sollicitaties te richten aan de directeur W. P, Littooij, G. v. d. Veenstraat 48, 4333 AV Middelburg, tel. 01180-11533 (huis). Etec Electronics B. V. is een dochteronderneming van Etec Holding. Etec is een snel groeiende onderneming, gevestigd in Terneuzen. Momenteel telt de organisatie ruim zestig mede werkers die voor het grootste deel betrokken zijn bij het uitvoeren van projecten op het gebied van electro, electronica en automatisering voor de industrie. Glasvezel communicatie, meet- en regeltechniek, brand- en inbraakdetectie, CCTVen kast- en paneel bouw zijn enkele werkgebieden. Daarnaast omvat Etec een handelsmaatschappij die ondermeer industriële com municatiesystemen impor teert en installeert in Europa, het Midden- en het Verre Oosten. Dit jaar wordt het 20-jarig bestaan gevierd. Met de bouw van een nieuw bedrijfspand is een begin gemaakt. lg V ,UU1 af sti and ire.l ZOC Organisatie-adviseurs Onder het merk AM AC vervaardigen wij in een modern geoutilleerd bedrijf met «I 100 medewerkers, landbouwmachines die hun weg over de gehele wereld v/ncfe'|py< Wij zoeken voor de administratie een Taken: verzorgen van de inkoopadministratie vastleggen van de financiële gegevens middels een computer bereidheid te assisteren bij overige voorkomende werkzaamhe| den. Gevraagd: diploma MEAO of gelijkwaardig daaraan goede contactuele eigenschappen en nauwkeurigheid. Geïnteresseerden voor deze functie worden uitgenodigd schriftelijk te sollicitere| naar onderstaand adres: Machinefabriek J. de Jonge B.V., t.a.v. afdeling personeelszaken, Cingeldijk -| 4453 CN 's-Heerenhoek. De provinciale waterstaat is een beleidsadviserende en uitvoerende dienst, werkzaa» op o.m. gebieden verkeer en vervoer, kwantiteits- en kwaliteitsbeheer van water, vet dediging tegen het water eri milieubeheer. De provinciale waterstaat bestaat uit een directie-secretariaat, de afdelingen A (alge mene zaken), D (droge waterstaat), M (milieuzaken), N (natte waterstaat) en dienstkriit gen. Bij de afdeling N is o.m. de muskusrattenbestrijdingsorganisatie ondergebracht. Dl huidige organisatiestructuur van de provinciale diensten (provinciale griffie, provin ciale waterstaat en provinciale planologische dienst) wordt gewijzigd. Deze reorgani satie krijgt in 1988 en 1989 feitelijk gestalte. Bij de afdeling N kunnen worden geplaatst waarvan 1 voor rayon noord (gebied ten noorden van de Westerschelde, met stand plaats op Walcheren) en 1 voor rayon zuid (gebied ten zuiden van de Westerschelde met standplaats midden Zeeuwsch-Vlaanderen). De functionaris dient de werkzaamheden uit te voeren onder functionele leiding va» een rayonambtenaar, belast met de muskusrattenbestrijding. De opleiding tot muskus- rattenbestrijder duurt ongeveer zes maanden en zal plaatsvinden onder leiding va» ervaren muskusrattenbestrijders in verschillende gebieden, zo nodig ook buiten de provincie. De muskusrattenbestrijder heeft als voornaamste taken: het signaleren en bestrijden van de muskusrat (85%); het verstrekken van inlichtingen en geven van voorlichting (5%); het rapporteren en bijhouden van de administratie (5%); het medewerken aan technisch en operationeel onderzoek (5%). Vereist: een lagere beroepsopleiding; een praktisch inzicht en aantoonbare belangstelling voor het natuurgebeuren; een bekendheid met de werkzaamheden in het kader van het faunabeheer van de land- en tuinbouw en van het beheer en onderhoud van dijken en waterlopen; goede contactuele eigenschappen; zelfstandig kunnen werken; goede lichamelijke conditie; rijbewijs BE. Vertegenwoordigers van de betrokken Zeeuwse waterschappen zullen betrokken zij» bij de selectie; tot de procedure behoort een zogenaamde veldtest. Voor deze voltijd functie bedraagt het bruto-maandsalaris (norm. 1-9-1987) afhankelijk van leeftijden ervaring minimaal 2.041,- (schaal 3 aanloopniveau) en maxiaal 2.736,- (schaal4 functieniveau). Het provinciaal beleid is erop gericht het aantal vrouwelijke medewerkers in provincia le dienst te vergroten, zodat vrouwen uitdrukkelijk worden uitgenodigd om te sollicite ren. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer A. P. Abrahamse, tel. 01180- 35920 (tijdens kantooruren). Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 14 dagen te worden gezonden aan de hoofdin genieur-directeur van de provinciale waterstaat in Zeeland, onder vermelding van het rayon, waarnaar de belangstelling uitgaat. het groene woud 1, postbus 165, 4330 ad middelburg, tel. 01180 35920 tl

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 40