Randstad heeft de banen m GROEPSLEERKRACHT (m/v) Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland ir randstad uitzendbureau Gl/T W4LCHEREN GROEPSLEIDER M/V VIJVERVREUGD reserve medewerk(st)ers verzorgingsdienst reserve medewerk(st)er schoonmaakdienst HERENGRACHT medewerk(st)er bewegingstherapie DER BOEDE reserve avond-/ nachthoofd m/v leerling kok m/v voor de duur van 1 jaar GEMEENTE BORSELE Administratief medewerk(st)er zuidelijke landbouw maatschappij kennis der natuur biologie gezondheidskunde godsdienst maatschappijleer - 8 lestijden p.w. - 1 lesuur p.w. - 3 lestijden p.w. - 4 lestijden p.w. - 2 lestijden p.w. all-round buitendienstmonteur kelner terrasmedewerkers/sters vakantiekrachten Vlissingen (winkelcentrum Papegaaienburg), Papegaaienburg 30, 2$ 01184 - 6 54 25. MEDEWERK(ST)ER DATA-ENTRY TEKSTVERWERKING 34 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT De Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de gezondheidszorg en verzorgt in totaal ongeveer 1450 bewoners/patiënten. Er werken bij de SVRZ ruim 2000 mensen, onder wie de hieronder genoemde vacatures bestaan. te Middelburg zwakzinnigeninrichting Koudekerkseweg 145 met 360 bewoners tel. 01180-25751 ca. 425 medewerkers Binnen de verzorgingsdienst hebben wij op korte termijn plaats voor een Welke bij ziekte van het huidige personeel, op basis van een 0-uren-contract, bij oproep beschikbaar zijn om diverse werkzaamheden in de diverse paviljoens en op de dependance 'ipenoord' te Oostkapelle te kunnen voortzetten. Functie-eisen: De te benoemen medewerk(st)ers dienen woonach tig te zijn op Walcheren, tevens in het bezit te zijn van diploma A, B of Z-verpleegkundige, danwel het ZV- diploma. Kandidaten die niet in het bezit zijn van bovenge noemde diploma's, doch wel ervaring hebben met de zwakzinnigenzorg kunnen ook reflecteren. Inlichtingen: Voor nadere informatie over bovenstaande vacature kunt u bellen met de heer JFlammanadjunct-direc teur verzorgingsdienst. Binnen de schoonmaakdienst hebben wij op korte termijn plaats voor een De te benoemen medewerk(st)ers, afkomstig uit de regio Walcheren, zullen de oproepbasis, in geval van ziekte of andere omstandigheden werkzaam zijn op werkdagen van 07.30-12.00 uur. Inlichtingen: Voor nadere informatie over bovenstaande vacature kunt u bellen met mevrouw I. E. M. Schipper-Auster- mann, algemeen assistente civiele dienst of me vrouw L. I. W. de Wijze-Bax, hoofd schoonmaak dienst. te Middelburg Herengracht 48 tel. 01180-12501 ca. 70 medewerkers organisatorisch een onderdeel van het gecombineerd verpleeg huis 'Der Boede' te Koudekerke, met 60 psycho-geriatrische bewoners voor 10 uur per week In tijdelijke dienst voor de duur van de ziekte van de huidige kracht. Werktijden: 5 dagen a 2 uur. Functie-inhoud: - het verrichten van werkzaamheden gericht op bewegingstherapie en bewegingsactivering van individuele en groepen bewoners. Functie-eisen: - opleiding op MBO-CIOS niveau, - of de cursus 'meer beweging voor ouderen', - ervaring in bejaardengymnastiek. Inlichtingen: Voor nadere informatie omtrent deze vacature kunt u contact opnemen met de heer P. M. M. van den Beemt, verpleegkundig directeur, bereikbaar onder telefoonnummer (01185) 4000. te Koudekerke Ter Poorteweg 15 tel. 01185-4000 gecombineerd verpleeghuis met 370 bewoners ca. 550 medewerkers Binnen de verplegingsdienst is er op korte termijn plaats voor een op uurloonbasis die bij oproep beschikbaar is voor het verrichten van avond- of nachtdiensten. Piaatsingsmogelijkheid is er zowel binnen het ver pleeghuis 'Der Boede' te Koudekerke als het ver pleeghuis 'Herengracht' te Middelburg. Functie-inhoud: - het geven van leiding en begeleiding aan aanwezig personeel gedurende de avond- of nachturen. - het verrichten van activiteiten met betrekking tot de verzorgende en verpleegkundige werkzaam heden. Functie-eis: - diploma Verpleegkunde A. Inlichtingen: Voor nadere informatie over bovenstaande vacature kunt u bellen met de heer H. Leijdekker, coördine rend hoofdverpleegkundige. Binnen de voedingsdienst is er per 1 juli 1988 plaats voor een Wij zoeken iemand, die dit jaar het LBO-consump- tieve techniek op C-niveau afrondt, eventueel aange vuld met de differentiatie koken/serveren, en die van plan is om via het leerlingstelsel de opleiding voor instellingskok in Breda te gaan volgen. 'Der Boede' fungeert hierbij als leerbedrijf. Het is de bedoeling iemand te benoemen voor 4 dagen per week a 8 uur per dag. De vijfde dag volgt de leerling de theoretische opleiding in Breda. De kosten voor genoemde opleiding zijn voor eigen rekening. Arbeidsvoorwaarden en salariëring zijn conform de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen: Voor nadere informatie over bovenstaande vacature kunt u bellen met de heer J. Duinhouwer, hoofd keuken. Een video-reportage over het werken bij de Stichting is op verzoek te zien bij het Centraal Bureau, afdeling Voorlichting en PR van de SVRZ en bij de Zeeuwse arbeidsbureaus. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen zeven dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de afdeling Personeelszaken van de SVRZ, Postbus 100,4330 AC te Middelburg. Graag vacature en huis/instelling duidelijk vermelden. In verband met een benoeming elders van de hui dige groepsieerkracht, roepen burgemeester en wethouders van Borsele kandidaten op te solli citeren naar de functie van Het betreft hier een functie van 40 uur per week aan de openbare basisschool 'De Meidoorn' te Nisse met in gang van 1 augustus 1988. De school is voor het nieu we schooljaar 3.15 formatie toegewezen. De te benoe men leerkracht dient in het bezit te zijn van de be voegdheid tot het geven van kleuteronderwijs. Op grond van artikel E 14 van de overgangswet WBO moet er namelijk tot uiterlijk 31 juli 1990 ten minste 1 kleuterleid(st)er aan de school verbonden zijn. Functie-eisen: in het bezit van aktes van bekwaamheid als leidster of hoofdleidster bij het kleuteronderwijs; bezit van het diploma volledig bevoegd onderwij zer strekt tot aanbeveling; bereidheid tot werken in andere groepen; affiniteit met instandhouding enige school in klei ne dorpskern. Nadere inlichtingen over deze functie worden u ver strekt door de directeur der school, de heer L. F. Bak ker, tel. 01194-518 (school) of 01194-258 (privé). Belangstellenden worden verzocht om hun schriftelij ke sollicitatie binnen 14 dagen na verschijning van dit blad te zenden aan burgemeester en wethouders van Borsele, Postbus 14450 AA Heinkenszand, onder ver melding van 'Personeel en Organisatie' in de linkerbo venhoek van de envelop. Het werk omvat o a. het coderen van nota's en het verwerken van kas-, bank- en girobescheiden op de computer. Ervaring is niet vereist maar u dient accuraat te zijn en interesse te hebben in boekhouden/administratie. Opleiding op MEAO-niveau. Natuurlijk zijn mannen èn vrouwen welkom. Informatie bij Caroline van Cranenburgh of Anje van der Poel, tel. 01180-23 755, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Het bestuur van de Stichting Gezinsvervangend Te huis Walcheren vraagt voor het Gezinsvervangend te huis aan de Paardenstraat te Vlissingen, waar 12 ver standelijk gehandicapte mensen wonen, een (100% dienstverband) Wij zoeken iemand die evenwichtig en initiatiefrijk is en ervaring heeft, zo mogelijk in een Gezinsvervan gend tehuis. Naast begrip en inlevingsvermogen ver wacht het bestuur van de groepsleid(st)er dat hij/zij een functionele bijdrage kan leveren aan het schep pen en instandhouden van een goed leef- en werkkli maat in het tehuis. Gezien de samenstelling van het team gaat de vor- keur uit naar een mannelijke kracht. De C.A.O. voor dagverblijven en tehuizen voor gehan dicapten is van toepassing. Inlichtingen over deze functie kunnen worden inge wonnen bij Kees v.d. Guchte, plv. hoofd van het huis (tel. 01184-16070). Sollicitaties met uitgebreide motivatie en referenties kunt u, binnen 7 dagen, richten aan het bestuur van de Stichting Gezinsvervangend Tehuis Walcheren, Gro te Kade 22, 4461 BE Goes. onder hoge bescherming van hare majesteit de ko ningin De Zuidelijke Landbouw Maatschappij (ZLM) heeft per 1 augustus aan de Prot. Chr. school voor Ihno 'O- ranjezon' te Oostkapelle de volgende vakatures Sollicitaties te richten aan: mevrouw A. v. d. Leeden- consulente - Grote Markt 28 - 4461 AJ Goes. e JVC "Remotes" bieden mogelijkhe den die tot nu toe voor onmogelijk gehouden werden. Alle functies van uw JVC apparatuur kunnen op afstand afgesteld en fijngeregeld worden. Vooral de combinatie van de uitgekiende afstandsbedieningssystemen met de door JVC ontwikkelde Compulink-techniek, maakt dat de JVC Midi-systemen u het toppunt van audio-visuele integratie bieden. Het resultaat voor u is een optimale geluids- en beeldkwaliteit, gecombineerd met een zeer groot bedieningsgemak. Compulink Systeem Dankzij de interactieve Compulink bediening is het mogelijk dat u met één druk op de toets van uw "remote", bij voorbeeld uw CD-speler inschakelt, waarbij automatisch de eventueel spelende cassette speler, of tuner, of platenspeler, wordt uitge schakeld en de versterker ook automatisch wordt ingesteld op CD weergave. JVC Midi-systemen De tijd dat afmetingen een bewijs van kwaliteit waren, is definitief voorbij. De compacte JVC Midi-systemen hebben inmiddels bewezen dat "hoe kleiner, hoe fij ner", ook geldt voor HiFi apparatuur. De laatste vindingen op het gebied van digi tale microtechniek zijn in deze Midi-syste men verwerkt. Hierdoor is een JVC Midi-systeem, ondanks zijn geweldige prestaties, compact genoeg voor een bescheiden plaatsje op uw boeken plank. De componenten van het JVC Midi-sys- teem De individuele kwaliteit van de diverse componenten bepalen de kwaliteit van het totale systeem. JVC heeft daarom in iedere set de top appara ten van elke prijsklasse bijeen gebracht. Hierdoor is het dus mogelijk dat JVC in iedere prijsklasse het beste Midi-systeem kan aan bieden. Bijvoorbeeld: het hierbij afgebeelde JVC Midi-systeem, type W 700 dat bestaat uit de volgende top componenten: De versterker De versterker heeft een continu vermogen van 2 x 50 Watt aan 8 Ohm, ruim vol doende voor de allergrootste woonruimtes. Bovendien ook bij laag volume een volle rijke dynamische weergave. De tuner Een zeer gevoelige ontvanger, dank zij de quartz-PLL digitale frequentie synthesi zer. Dankzij een "kabelvriendelijk" voorkeuze programma van 40 FM-, midden- en lange golfzenders, biedt deze JVC tuner een groot bedieningsgemak. De CD-speler De markt wordt overstroomd met vele, soms zeer voordelig lijkende CD-apparatuur. Een goede CD-speler is ech ter een hoog gekwalificeerd elektronisch precisie apparatuur, waarbij zeer sterk geldt "alle waar is naar zijn geld". Het beste is wanneer u zich beperkt tot kwali- teitsapparatuur, zoals de drie-straals laser-precisie CD-speler, die een harmoni sche component is van het hier besproken JVC Midi-systeem. De technische kwalifica ties van deze JVC CD-speler voldoen aan de hoogste eisen. Bovendien heeft deze CD-speler de "editing zoekt met spoed: met een GAWALO-opleiding, die bereid is om in het weekend te werken en in het bezit van een rijbewijs. Een bedrijfsauto staat tot uw beschikking. Leeftijd 18-25 jaar. De werkzaamheden vinden plaats door geheel Zeeland. leeftijd 19 a 20 jaar en het liefst met ervaring. Deze funktie is bij een relatie in Vlissingen. bij een relatie in Vlissingen. Verder kunnen wij ook weer plaatsen: Wilt u méér informatie, neem dan even kontakt op met ingrid Hesseling van onze vestiging in Is Vlissingen Iets te ver weg? Iedere woensdag tussen 10.00 en 12.00 uur zijn wij aanwezig in het Hervormd Gemeentecentrum, Dorpsstraat 26 Oostkapelle. Iedere donderdag tussen 10.00 en 12.00 uur zijn wij aanwezig in "De Schakel" Bachtensteene 14 Middelburg. alle funkties m/v Het ADZ is een organisatie in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening, met ca. 250 werknemers, verdeeld over diverse afdelingen en met vesti gingen in Vlissingen, Goes en Terneuzen. Het ADZ voert een ver scheidenheid aan werk zaamheden uit op admini stratief en dienstverlenend gebied, zowel intern als extern, en omvat naast een moderne offset-drukkerij, een administratiekantoor, een afdeling voor mailing, microverfiiming en tekst verwerking, een automati seringsafdeling, waar input- en software-service wordt verleend en een afdeling externe objecten. Bij het ADMINISTRATIEF DIENSTENCENTRUM ZEELAND te Vlissingen en Goes zijn vakatures ontstaan van Functie-informatie Het verrichten van data-entry en tekstverwerkingswerkzaamheden t.b.v externe opdrachtgevers, welke zowel in beide vestigingen als ook extern worden uitgevoerd. Functie-eisen Minimaal MAVO-niveau, gevolgd door een basiscursus informatica| en/of een type-opleiding. Enige ervaring in een soortgelijke functie. Men moet in staat zijn om de werkzaamheden zelfstandig en accuraat uü| te voeren. Verdere gegevens De Wet Sociale Werkvoorziening is de regeling die qua rechtspositie van| toepassing is. Het salaris is mede afhankelijk van opleiding en ervaring. Deze oproep is bestemd voor diegenen die door een handicap niet (meer)irl het bedrijfsleven werkzaam kunnen zijn en derhalve zijn aangewezen op| werkzaamheden in een aangepaste omgeving. De mogelijkheid bestaat om de functie in deeltijdarbeid uit te voeren. Informeren en solliciteren Indien u van mening bent dat u in aanmerking komt, of nader geïnformeerd wilt worden, kunt u contact opnemen met de afdeling personeelszaken ver het ADZ, Postbus 140, 4380 AC Vlissingen, telefoon 01184-17910. ir C

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 34