Directeur De Bakker van de Betho neemt afscheid Commissie wil twee toi in strijd met regenwatei Gasthuis Goes viert het derde lustrum Goes akkoord met bouw van gezondheidscentrum PZC/ streek ANBO ZIERIKZEE OP THEMAMIDDAG: WE HEBBEN EEN BEHOORLIJKE TENT HIER Sterk WATEROVERLAST IN HUIZEN VOORKOMEN Competitie zoutwatervissen Zonde Geen moeite Verbeteringen RAAD TREKT TWAALF MILJOEN GULDEN UIT Kantoorpand Artsen: Dierenartsen Tandartsdiensten Apotheek: Wijkverpleging: MIDDELBURG Kinderclubs sociaal cultureel werk SCHARENDIJKE Rommelmarkt - De hervormde kerk Elkerzee/Scharendijke houdt za terdag 11 juni een rommelmarkt. Dat gebeurt bij de kerk en het gemeente huis te Scharendijke. De rommel markt begint om 9.00 uur. Behalve de markt zijn er enkele attracties, zoals een rad van avontuur, een schiettent, een grote sjoelbak, een dartspel, een prikblok, een grabbelton, een lolly bord en een kinderrad. Verder wordt ook de inwendige mens niet overgesla gen. DOMBURG Try out - De brassband Apollo uit Domburg onder leiding van René Pas- senier geeft zaterdag een try out con cert in ontmoetingscentrum Het Schuttershof in Domburg. Het optre den is bedoeld als voorbereiding op het KNF-concours, afdeling Zeeland, dat op zaterdag 28 mei in Middelburg gehouden wordt. Het verplichte num mer is Dimensions van Peter Graham en het keuzewerk Suite Gotique van Léon Boëlmann (arrangement Eric Ball). Het concert begint 16.00 uur. VRIJDAG 20 MEI 1988 De herinrichting van de Zierikzeese binnenstad moet ervoor zorgen dat ook de ouderen zich er veilig op straat kunnen begeven. Ouderen in het verkeer moeten zich verdedigen ZIERIKZEE - De mentaliteit van de weggebruiker moet veranderen en ouderen moeten hun mond durven open doen, wanneer zij vinden dat ze gehinderd worden in hun bewegings vrijheid op de openbare weg. Dat bleek donderdag tijdens een thema middag van de Algemene Nederland se Bond voor Ouderen (ANBO), afde ling Zierikzee over de herinrichting van het Zierikzeese centrum. De AN BO is van mening dat voetgangers steeds meer concessies aan de auto mobilist moeten doen en in die zin vond hij het een goed plan. Directeur gemeentewerken D. D. J. van der Poel deed het plan voor de on geveer 15 aanwezigen uit de doeken. Het is de bedoeling vanaf de zuidzijde van het Havenplein tot aan de bocht bij het Kraanplein een breed voetgan gersgebied te maken. De noordzijde wordt, tot aan de Paardestraat, even eens aangepast voor voetgangers. De kop van de Oude Haven zou moeten worden doorgetrokken tot aan de vluchtheuvel nu in het midden van het Kraanplein en langs het water komt een wandelpad. J. van Noord, ANBO-lid en voorzitter van de werkgroep van de Algemene Nederlandse Invaliden Bond die zich ervoor inzet dat op Schouwen-Duive- land rekening wordt gehouden met de wensen van invaliden, had bezwaar te gen de aanleg van paaltjes, bloembak ken en banken. Volgens hem is het ge vaar groot dat deze objecten struikel blokken gaan vormen voor bijvoor beeld blinden en slechtzienden. Van der Poel antwoordde dat de invulling van het gebied nog niet vast staat en dat deze voorzieningen in ieder geval buiten het looppad worden geplaatst. De rest van de aanwezigen maakte zich vooral kwaad over het gedrag van fietsers en automobilisten in het alge meen. Auto's blokkeren de doorgang op stoepen en fietsers rijden in straten die voor voetgangers zijn gereser veerd. En als je er iets van zegt, aldus de verontwaardigde spreeksters, krijg je een grote mond. Enkelen pleitten voor de aanleg van nieuwe zebrapaden op voor ouderen gevaarlijke krui singen. Volgens Van der Poel is wat dat betreft de remedie erger dan de kwaal, want uit onderzoek blijkt naar zijn zeggen dat zebrapaden verkeers- onveilige situaties kunnen veroorza ken. SCHOUWEN-DUIVELAND 21/22/23 mei 1988 ALARMNUMMER 01184-14444 Zierikzee: vrij. 18.00-zon. 12.00 uur: A. H. J. M. Sleegers, Noordgouwe, tel. 01112-1480. Zon. 12.00-di. 08.00 uur: C. H. G. Daniels, Poststraat32, Zierikzee, tel. 01110-13410. Spreekuur voor spoedgevallen van 11.00-11.30 uur. Westhoek en Brouwershaven: vrij. 18.00-di. 08.00 uur: G. van Beek-Ver beek en J. Ph. P. Stenger, Burghseweg 54, Haamstede, tel. 01115-1861; L. A. M. Bruel, Markt 32, Brouwershaven, tel. 01119-1280; J. L. Flach, J. van Renesse- weg 6, Renesse, tel. 01116-1280; Spreekuur voor spoedgevallen van 11.30-12.00 en van 16.30-17.00 uur. Bruinisse, Oosterland en Nieuwer- kerk: vrij. 18.00-zon. 13.00 uur: M. v. d. Berg, Weth. van Klinkenstraat 10, Nieuwerkerk, tel. 01114-1810. Zon. 13.00-di. 08.00 uur H. Speelman, Mo lenweg 61, Oosterland, tel. 01114-1280. (Vanaf. zat. 9.00 uur): S. Bergsma, Zie rikzee, tel. 01110-12180. Schouwen-Duiveland: Spreekuren voor spoedgevallen zat., zon. en ma. 16.30-17.00 uur: L. Lekkerkerk, Nieuwe Boogerdstr. 25, Zierikzee, tel. 01110- 16066. Apotheek 'Zierikzee', Dam 18, tel. 01110-12906, geopend zat. van 9.00- 12.30 uur en van 16.30-17.30 uur. Zon. en ma. van 12.00-12.30 uur en van 18.00-18.30 uur. Voor dringende hulpvragen is de dienstdoende wijkverpleegkundige (7 x 24 u.) te bereiken via het tel.no. 01110-14433. MIDDELBURG - De kinderclubs van het sociaal cultureel werk in Middel burg-Zuid houden op dinsdag 31 mei en op woensdag 1 juni twee eindmani- festaties van hun kunnen voor ouders, familieleden en andere belangstellen den. Er zijn onder meer optredens van de volksdansgroepen, maar ook de knutsel- en kookclubs zijn present. De kindergroepen uit Dauwendaele houden hun optredens in het Ontmoe tingscentrum Dauwendaele op dins dag en de kinderen uit de Magistraat- wijk zijn op woendag actief in het Zuiderbaken. Beide bijeenkomsten beginnen om 19.00 uur en duren ander half uur. GOES - „De Bakker heeft er altijd voor gewaakt dat aan de primaire doelstelling van de sociale werk plaats werd voldaan. Hij zorgde goed voor de gehandicapte, maar eiste van eenieder binnen zijn mogelijkheden wel een goede, zo niet maximale pres tatie". ,Met die omschrijving wist voorzitter ir P. Stoter van het sociaal werkverband De Betho in Goes giste ren de vertrekkende directeur P. W. de Bakker uitstekend te typeren. In de ruim 6,5 jaar dat De Bakker de vesti gingen in Goes en Tholen leidde, heeft hij de sociale werkplaatsen met stren ge, maar menselijke hand weten om te vormen tot een goed renderend be drijf. Toen De Betho in 1981 een nieuwe di recteur zocht, bevond de sociale werk plaats zich in een moeilijke positie. De Bakker heeft vanaf zijn aanstelling op 1 januari 1982 een stempel op De Be tho weten te drukken, zowel op tech nisch als op commercieel gebied. Zo daalde het nadelig saldo in één jaar met maar liefst één miljoen gulden. Onder zijn leiding kwam ook de ver nieuwbouw van de vestigingen in Tho len en Goes tot stand. Komend uit het bedrijfsleven moest De Bakker in het begin wel even wen nen. Zo haalde hij zich het ongenoegen van enige collega-directeuren op de hals door projectietafels onder een be paalde prijs te leveren. Dat een en an der niet altijd zonder problemen tot stand kwam, verwoordde Stoter met de opmerking dat „het bestuur zelfs een brief kreeg van het ministerie dat we beter moesten toezien op onze di recteur". Namens het algemeen be stuur van de Betho ontving de vertrek kende directeur een tuinameuble- ment. De opvolger van De Bakker, A. W. Leenhouts, roemde de kwaliteiten van de scheidende directeur omdat onder zijn bezielende leiding een ster ke organisatie tot stand is gekomen. „De Bakker heeft er bewust naar ge streefd de mensen op een juiste plaats te krijgen in hechte teams. Onder zijn leiding is de netto-omzet per werkne mer met dertig procent gestegen. De Bakker heeft de Betho klaargestoomd voor externe verandering die op ons af komen". Daarmee doelde Leenhouts op de budgetfinanciering, die met in gang van 1 januari 1989 haar intrede doet. Volgens die nieuwe financiering krijgt elke sociale werkplaats een vast bedrag en niet langer een bijdrage in het nadelig saldo. Op dat systeem is veel kritiek geuit, omdat daardoor de bijdrage van de deelnemende gemeen ten zou stijgen. De rijksconsulent voor de sociale ze kerheid in Zeeland, drs M. J. Tas, noemde de budgetfinanciering in zijn inleiding echter een 'dynamiserende factor' op weg naar de maatschappelij ke erkenning van een volwaardig be drijf. „De zorg voor de werknemers staat centraal, maar laat onverlet de eisen van een modern bedrijfsbeheer". Tas sprak verder over de doorstro ming van SW-medewerkers naar het reguliere bedrijfsleven. Hij nodigde ge deputeerde W. Don uit voor een ge sprek om eens te praten over een pro ject, waardoor medewerkers van so ciale werkplaatsen sneller konden overstappen naar het bedrijfsleven. Don deelde vorig jaar tijdens de ope ning van de nieuwe bedrijfshal mee dat hij geld uit het provinciale werkge- legenheidsfonds beschikbaar wilde stellen voor een dergelijk project. Tot op heden heeft de gedeputeerde die toezegging nog niet waargemaakt. De Bakker relativeerde alle af scheidswoorden met de opmerking dat niet hij alleen, maar alle mede werkers van De Betho het bedrijf run nen. „In 1982 konden we met een scho ne lei beginnen, omdat alle vier direc tieleden net waren begonnen. Daar naast hadden we het grote geluk dat de acht deelnemende gemeenten het gehandicaptenbeleid in goede en strakke banen wisten te leiden. Zo stond het bestuur bijvoorbeeld wel willend tegenover een voorstel om de investeringsachterstand van 6,5 ton in te lopen. Alle factoren om er 'n be hoorlijke tent van te maken waren aanwezig". BURGH-HAAMSTEDE - De wate roverlast waarmee inwoners van de gemeente Westerschouwen de afgelo pen winter te kampen hebben gehad, zal naar verwachting niet meer voor komen. In overleg met het water schap en provinciale waterstaat heeft de gemeente een grondwaterbeleids plan opgesteld. De commissie open bare werken van Westerschouwen heeft donderdagavond geadviseerd bijna twee ton te besteden aan de uit voering van het plan. De kelders van verschillende huizen in de gemeente stonden deze winter on der water ten gevolge van de vele re genval. Een drainagesysteem waarop ZIERIKZEE Voor de tweedemaal in deze hengelcompetitie zout van de HSV Oosterschelde uit Zierikzee is Cees Bolle er in geslaagd een wed strijd te winnen. Wist hij de tweede competitiewedstrijd aan de Noord bout met een enorme voorsprong op de nummer twee te beëindigen, nu was de winstmarge minimaal. De wedstrijd werd vervist aan de Schel phek bij de Plompe tpren met 41 deel nemers. In totaal werden maar drie gepen ge vangen: twee door Ronald Timmer man en een door Greetje Smit. Ook werden tijdens deze wedstrijcj nog twee forse palingen gehaakt, nl. door Ad Verloo en Stoffel den Boer. De rest van de vangsten bestond uit bot, schol, scharm pitvis en zeedonderpad; in totaal bijna 20 kilo vis. De uitslag luidt: 1 C. Bolle 1950 punten; 2 S. den Boer 1871; 3 J. Reyniers 1721; 4 E. W. Smit 1580; 5 C. H. van Schelven 928; 6 D. v. Dikkenberg 945; 7 J. C. Kristalijn 791; 8 mevr. G. Smit 785; 9 C. J.ISchot 711; 10 C. Rossen 688; 11 Karian Verloo 671 (eerste ju nior); 12 H. D. Wabeke 670; 13 A. VErloo 609; 14 J. Bolier 580; 15 C. A. Verhefjen 558. De stand na vijf wedstrijden luidt: 1 J. C. Kristalijn 7399 punten; 2 C. Bolle 6962; 3 S. W. Smit 6747; 4 S. den Boer 5949; 5 M. Kra mer 5485; 6 W. Meerdink 5063; 7 C. J. Schot 4552; 8 C. H. van Schelven 4046; 9 J. Brugge- man 3708; 10 C. Rossen 3676. Door voor de vierde maal als eerste junior te eindigen wist marian Verloo wederom ver der uit te lopen op haar belagers. De stand luidt hier: 1 Marian Verloo 2271 punten; 2 Pascal Timmers 1207; 3 Patric Timmers 648; 4 Jordi de Bruin 638; 5 Johan Verwest. Een aantal Oosterschelde-leden was nog actief bij wedstrijden elders. Zo wist Rijk van den Dikkenberg bij het internationaal zeehengelconcours van 'De Knorhaan' dat bij Dishoek werd vervist als 30ste te eindigen terwijl Stoffel den Boer de 59ste prijs voor zijn rekening nam. Eddy smit eindigde bij een NFSA-bootwedstrijd vanuit Sche- veningen als 13e, terwijl Greetje Smit als 26ste (tevens eerste dame) eindig de. Voor de pure zoutvissers breekt nu qua competitie een rustige tijd aan want de eerstvolgende wedstrijd is pas op zaterdag 15 oktober. Voor de overi gen begint op vrijdag 27 mei de bin nenwatercompetitie. Het vertrek naar de visstek is om 18.30 uur vanaf De Ba lie te Zierikzee. particuliere woningen zich desge wenst kunnen aansluiten, dient de wa teroverlast voortaan te voorkomen. In eerste instantie wordt het systeem al leen aangelegd aan de hoge zijden van de straten. Uit de discussie met de tien aanwezi gen op de publieke tribune bleek dat de gemeente in de toekomst altijd nog over kan gaan tot aansluiting van de lage gedeelten, als het plan toch niet afdoende blijkt. Directeur gemeente werken W. Van Meerten zei te ver wachten dat de problemen hoogst waarschijnlijk zijn opgelost, maar inci denteel zal er volgens hem nog weieens iets mis gaan. Wethouder A. J. Padmos verwachtte in september met de werk zaamheden wordt begonnen, mits de raad de plannen goedkeurt. Het commissielid J. van den Berge (ru) zou graag zien dat tegelijk met uitvoe ring van het grondwaterplan een sys teem wordt aangelegd waarmee het water dat uit de zoetwaterbei ver dwijnt, wordt teruggepompt. Dat wa ter is van een goede kwaliteit, zei het raadslid, en hij vond het zonde dat dat niet wordt gebruikt. Uit onderzoek is volgens de directeur gemeentewerken gebleken dat een opvangsysteem erg duur is. Dat mag zo zijn, bracht Van den Berge daar tegenin, maar daar staat wel zeer goed water tegenover. Wethouder Padmos zegde toe dat de commissie nog nader over één en an der wordt geïnformeerd. Enige discussie ontstond verder over de aanschaf van een parkeerautomaat voor het parkeerterrein aan de Oude Moolweg. Een met de hand bediende automaat kost 15.000 gulden en een computer-gestuurde 50.000 gulden meer. De christen-democraat J. W. Ge- leijnse vond het in 'dit geautomati seerde tijdperk' niet meer verant woord dat de exploitant zelf de bedra gen uit moet rekenen. Van der Salm (pvda) was het met deze visie niet eens. Op een klein parkeerterrein is een par- keercomputer volgens hem niet nodig. De overige commissieleden waren het met de sociaal-democïSat eens en ad viseerden de aanschaf van het goed koopste apparaat. Voor de vernieuwing van de toplaag van het sportveld in Renesse wenste de commissie bijna 14.000 gulden uit trekken. De verbetering is over® vandaag (vrijdag) klaar. De dienst; meentewerken was alvast aan hetfc wei begonnen omdat de sportverei ging het graag voor de zomer klaarw de hebben. De commissie had hie® geen moeite omdat in de meerjan planning al een bedrag was uitgetro ken. Van der Haven-Eikelenboom vro aandacht voor de drukke verkeers tuatie aan de Burghse Weg. Hieru kan nu nog niets gedaan worden,; dus Van Meerten. De verkeerstelu gen deze zomer moeten worden afg wacht. De commissie adviseerde v der 120.000 gulden te besteden aan verbetering van drie huurwoning nen en 13.500 gulden aan het aanbtt gen van verlichting bij de hervorm kerk in Renesse, bedoeld om vanj lisme te voorkomen. Burgerlijke stand DUIVELAND Geboren: Femke de Vries; Willem Verkamman; Wijnand Stins; Janna van Galen; Antonnetta Koetsier^ lem K. Nugteren. Getrouwd: J. J. Kik en A. Maas; J.) Bolle en E. J. de Bonte; F. J. Verme len en A. E. Koning; A. de Jongeenl. J. van Ast. Overleden: C. Vane, 78 jr.; C. Heijbo* 81 jr.; L. Goudzwaard geb. Stouten,1 jr. THOLEN Geboren: Nick A. P. Houke; Comel W. G. K. van Leeuwen; Marinus Lindhoud; Maria F. van Bloppoel;8 dolf B. Schot; Maria Zandbergen;! cardo R. Bos; Aagtje T. Fase; Piete nella A. E. Slager; Gerrit W. Sterk;] cobus A. J. Capelle; Maria H. Andrit se; Frank J. E. van Veldhuizen; S Mol; Cornelia L. Rijstenbil; Marini W. Oosdijk; Mathea den Engelsmai Robbert Slooten; Dirk F. Bentschi Knook; Gerrit J. Eerland; Desireew der Sterren. Getrouwd: C. Safranti en Z. Karap nar; A. J. J. C. Krielen en A. P. M. Hoi mei; P. N. van de Ree en L. G. man; M. J. Elenbaas en C. W. de Jon; H. A. van Herpen en E. H. S. Kiburgj C. Geluk en M. C. B. Haentjes Dekfe M. Chr. den Engelsman en P. Stapel; A. Ketting en J.M. Heijboer; W.L.Pi tappel en A. M. Vermaas; P. denBoi en I. P. Schot. GOES - Het Gasthuis in Goes, rond 1700 begonnen als tehuis voor rondtrekkende lieden en bejaar den, later ziekenhuis met opvang- mogelijkheid voor bejaarden en sinds enkele tientallen jaren ver zorgingstehuis, bestaat al een paar eeuwen. Hoe lang precies is echter niet bekend. Bij de verhuizing van de Oostwal naar de Kievietlaan in 1973 ruimden al te ijverige verhui zers net iets teveel op. Eeuwenoude archiefstukken verdwenen, zodat niet meer te achterhalen viel wan neer het Gasthuis officieel begon nen is. Daarom viert het Gasthuis deze week het 15-jarig bestaan als verzorgingstehuis aan de Kievit laan. „We vieren nu wel een 15-jarig be staan, maar er zijn natuurlijk bewo ners die al langer hier wonen", ver telt directeur E. van Driel-Blom- maard van het Gasthuis. Zo'n be woonster is mevrouw C. Zeevaart, al bijna vijfentwintig jaar in het te huis. De oudste bewoonster van het Gasthuis is mevrouw H. Visser- Koekoek, zij is in mei 101 jaar ge worden. Het verzorgingstehuis heeft in de eerste plaats interne bewoners: een eigen kamer met hulp vanuit het te huis. Die hulp kan verschillend van aard zijn, zoals assistentie bij de da gelijkse verrichtingen, lichamelijke verzorging of verpleging, psycho sociale begeleiding en hulp bij huis houdelijke bezigheden. De tweede mogelijkheid die het tehuis biedt is het zelfstandig wonen in apparte menten. De bewoners zijn daarbi) wel aangesloten op het alarme ringssysteem. De derde mogelijk heid is nieuw en wordt flankerend beleid genoemd. Dit flankerend be leid houdt ondermeer in: dagverzor ging, tijdelijke opname, nachtop- vang en warme maaltijdvoorzie ning. Het doel van flankerend be leid is om op verantwoorde wijze ou deren langer zelfstandig te laten wonen, een aanvulling op en onder steuning van het hulpaanbod van familie, vrijwilligers en instellingen in de eerste-lijns zorg. In 1973 was het bewonersaantal 128, dit is inmiddels uitgegroeid tot 141, Bouwkundig gezien heeft het ver zorgingstehuis sinds 1973 wel enige verbeteringen ondergaan. De bo venste verdieping, oorspronkelijk bestemd voor het intern personeel, is omgebouwd tot een aantal I mers. Drie jaar geleden is brandmeldinstallatie aangebracht, Gelijkertijd zijn er ook automati sche voordeuren en liften in het cen trale gedeelte van het gebouw geko-> men. „De leefbaarheid voor de be woners van het tehuis is er erg op vooruit gegaan dus reden genoeg om ons 15-jarig bestaan te vieren", aldus van Driel. De feestweek wordt vandaag afgesloten met 's morgens een koffietafel voor de bewoners e de medewerkenden en 's middags een grote bingo. Veel mensen namen afscheid van directeur P. W. de Bakker van de Betho en zijn echtgenote. GOES - De gemeenteraad van Goes heeft donderdagavond bijna twaalf miljoen gulden uitgetrokken voor de bouw van een gezondheidscentrum op de hoek M. A. de Ruyterlaan/Piet Heinstraat. In dit gebouw, dat waar schijnlijk in het voorjaar van 1990 ge reed zal zijn, zullen tien provinciale en regionale instellingen die actief zijn op het gebied van de volksge zondheid zich vestigen. Dat zijn onder andere de provinciale vereniging Het Zeeuwse Kruis, de districtsgezond heidsdienst Zeeland en de Beveland- se vestiging van het Zeeuws consulta tiebureau voor alcohol en drugs. Voor de manier waarop het dagelijks bestuur van de gemeente initiatieven heeft genomen die hebben geleid tot de samenbundeling van zoveel instel lingen in één centrum, had de gemeen teraad veel lof. Een groot deel van de vragen die nog over het voorstel wer den gesteld, had betrekking op de par keervoorzieningen in het zuidwestelij ke deel van de stad. Het terrein waarop het gezondheidscentrum zal verrijzen, staat bekend als het Magnoliagebied. Het is thans in gebruik als - gratis - par keerterrein voor langparkeerders. De vrees bestaat dat het wegvallen van die parkeerruimte tot problemen op andere plaatsen in dit gedeelte van de stad zal leiden. De gedachten gaan uit naar het ge bruik van het sportveld aan de Willem Barentszstraat, het zogenaamde Hol- landiaveldje, voor dit doel. Het college van burgemeester en wethouders voelt er wel iets voor ongeveer 3000 vierkante meter van dit terrein te be nutten voor kantoorbebouwing. Er blijft dan nog ruimte over voor zeker 250 parkeerplaatsen. Loco-burge meester L. H. de Leeuw maakte een vergelijking met het Molenplein aan de noordrand van de binnenstad, waar langparkeerders hun auto ook gratis kunnen stallen. Uit een oogpunt van een goede spreiding van dergelijke parkeervoorzieningen over de stad leek hem zo'n parkeerterrein op het Hollandiaveld een prima oplossing. Verscheidene raadsleden wezen even wel op de bedenkingen die de prille wijkvereniging Goes-West heeft tegt een nieuwe functie voor dit veldje. De Leeuw vestigde er ook de aandact op dat plannen in voorbereiding voor de invulling van de westkant v» de Piet Heinstraat, tegenover het tol komstige gezondheidscentrum. Df" staan nu nog de gebouwen van voormalig garagebedrijf. Het is de» doeling dat er kantoor- en showro® ruimte voor in de plaats komt, met« boven twee en drie lagen koopwona gen- De raad trok 20.000 gulden uit voor11 aanpassing van de voormalige Ja® ta kleuterschool aan de Tulpstraat wijkgebouw voor de wijkverenig" Goes-Oost. Voor ruim 190.000 gul® besloot de raad de grond onder» panden van de voormalige graant® del Duvekot en het eveneens opg® ven houtveredelingsbedrijf Cons" due aan de J. A. van der Goeskade verkopen. Eigenaar wordt Cebec Handelsraad, waarvan beide bedri ven dochterondernemingen zijn- spraak is dat Cebeco Handelsraadg bouwen en grond verkoopt aan a Bouwfonds Nederlandse Gemeente die er woningen zal bouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 36