\drie van der Poel dest wellicht voor ormatie Godefroot Priem laat de Giro schieten KM Gullit schiet j\lilan langs Real Madrid 'olitiebond is egen terugkeer ingelse clubs Richard Verwei naar Vlissingen eyenoord speelt ïgen drie 'eeuwse clubs Punten Heimwee OVERTUIGD VAN DEELNAME TOUR Verder Andere winnaar LRIJDAG 20 MEI 1988 [1LAAN (AFP) - Ruud Gullit heeft de taliaanse kampioen AC Milan don- erdagavond aan de prestigieuze verwinning op Real Madrid gehol- en. Drie minuten voor tijd bracht de ederlandse international de 75.000 [ilanezen in het Meazza-stadion tot rote vreugde door doelman Buyo te loppen: 2-1. lij rust was de stand op het door de vervloedige regen spekglad gewor- en veld nog gelijk (0-0). Michel zorgde ort na de pauze voor de voorsprong an Real. Borghi, de van Como geko- len Argentijn, schoot in de 77ste mi- uut de gelijkmaker in de touwen, ten minuten later tekende Gullit oor de tweede aansprekende zege in rie dagen tijd. Dinsdag werd Man chester United al door AC Milan ver lagen (3-2). arakteristiek: AC Milan (Ita) - Real Ma- 'rid (Spa) 2-1 (0-0), 47. Michel 0-1,77. Borghi 1 87. Gullit 2-1. Toeschouwers: 75.000. cheidsrechter: Casarin. ,0NDEN (AFP) - De Britse politie- ond is tegenstander van terugkeer an de Engelse clubs in de Europese ekertoernooien. De organisatie van olitiemensen in Groot-Brittannië, ie 125.000 leden telt, meent dat de ijd er nog niet rijp voor is. „Het ge- rag van de Engelse supporters is nog iet voldoende verbeterd sinds de amp in het Heizelstadion van 1985", af de bond als motivatie van zijn landpunt. IVij kunnen het verlangen van de ubs niet ondersteunen, de risico's, :rbonden aan een terugkeer zijn nog groot", verklaarde Tony Judge, ^oordvoerder van de politie-organisa- in het Engelse dagblad Today. Als borbeeld noemde hij de gebeurtenis- en rond de interlandwedstrijd Enge- ind-Nederland. Judge omschreef het edrag van een deel van de supporters ij die vriendschappelijke wedstrijd in faart als angstaanjagend, et bestuur van de Europese Voetbal |nie zal aan het einde van het toernooi West-Duitsland, 25 of 26 juni, be- ;nd maken of de terugkeer van de En- :lse clubs, met uitzondering van ampioen Liverpool, plaats vindt in ït volgende seizoen. LISSINGEN - In de komende zomer eelt Feyenoord in de aanloop naar nieuwe competitie wedstrijden te- bn drie Zeeuwse tegenstanders. Ie Rotterdamse eredivisieclub treedt fop dinsdag 26 juli op Zeeuwse bodem ftn tegen Zierikzee. Op maandag 1 au- Tistus brengt Feyenoord een bezoek ja; i Arnemuiden en op dinsdag 2 au- |istus aan Serooskerke. Alle drie de I edstrijden beginnen om 19.00 uur. I eyenoord hervat de training op iaandag 11 juli. In de voorbereiding |)P de competitie is het bekende Feye- Toordtoernooi het belangrijkste eve- fcment. Aan dit toernooi, dat op vrij- Jag 5 augustus en zondag 7 augustus ■ordt gehouden, nemen naast de Rot- ^rdamse club Real Madrid, Antwerp k Glasgow deel. Piet Louwerse (links) neemt met Hennie Kuiper, gisteren bij de presentatie van de 29e Ronde van Midden-Zeeland in Kamperland ere-gast, het ronde- boek door. Kuiper, herstellend van een kleine medische ingreep aan zijn been, denkt volgende week zaterdag van de partij te kunnen zijn maar betwij felt of hij de wedstrijd helemaal zal kunnen uitrijden. Alle klassieker- winnaars in Ronde Midden-Zeeland KAMPERLAND - Als alles meezit staan volgende week zaterdag op de Grote Markt in Goes alle winnaars van de voorjaarsklassiekers - inclu sief Laurent Fignon - aan de start van de internationale profronde van Midden-Zeeland. De enige onze kere factor is nog de komst van Sean Kelly, vorige week winnaar van de Ronde van Spanje, die volgens de laatste berichten van zijn sponsor niet de verplichting zou hebben ge kregen deel te nemen aan de Ronde van Aragon die gelijktijdig met Midden-Zeeland wordt afgewerkt. „Als Kelly zich aanmeldt", zei orga nisatie-voorzitter Piet Louwserse donderdagmiddag in Kamperland tijdens het jaarlijkse gezellig samen zijn van sponsors en enkele andere betrokkenen bij de wielerkoers, „hebben we kwantitatief en vooral kwalitatief het sterkste deelnemers veld uit de geschiedenis van de ron de. Op papier. Dat moet ik er bij zeg gen, want de afgelopen jaren is ons maqr al te vaak gebleken dat con tracten niet veel waard zijn in de wie lersport". Louwerse riep de nationale- en inter nationale wielerbonden op het aan binden van de strijd tegen die con tractbrekers zelf ter hand te nemen en niet aan de organisatoren over te laten. „Organisaties laten het wel uit hun hoofd om iets te ondernemen tegen de grote ploegen, die het laten afwe ten. Als ze een boete eisen, weet je zeker dat ze het jaar daar op zeker niet meer zullen komen." Nu heeft Louwerse nog goede hoop dat het schuldbewustzijn bij de grootheden zodanig is dat ze zich voor eerdere absentie in Midden- Zeeland willen rehabiliteren. Lau rent Fignon reisde vorig jaar pei' vliegtuig naar Midden-Zeeland, maar kon door het laaghangende, dikke wolkendek niet landen op het gelijknamige vliegveld bij Arnemui den. „Hij moet nu maar over de weg komen", aldus Louwerse. De hoop op de komst van Kelly had hij al opgegeven, tot vorige week Hein Verbruggen - de voorzitter van de FICP (profsectie van de interna tionale wielrenunie) - hem meedeel de van Kelly's Spaanse sponsor te hebben vernomen dat de Ier wel de gelijk in Zeeland zou vertrekken. On danks intensief telefonisch verkeer met de sponsor is dat bericht nog niet bevestigd. Met Kelly er bij zijn alle „klassieker- winnaars" van dit seizoen van de partij: Ronny van Holen (Omloop Het Volk), Laurent Fignon (Milaan- San Remo), Eddy Planckaert (Ron de van Vlaanderen), Dirk Demol (Pa- rijs-Roubaix), Rolf Gölz (Waalse Pijl), Adrie van der Poel (Luik-Baste naken-Luik), Sean Kelly (Gent-We- velgem), Jelle Nijdam (Amstel Gold Race) en Michel Dernies (Henniger Turm, Frankfurt). Sterk vertegen woordigd zijn de ploeg van Jan Raas (naast Gölz en Nijdam onder ande ren met Ducrot en Edwig van Hooy- donck)Cees Priem (Anderson, Ca- piot), PDM (Arras, Knetemann, Van der Poel), Panasonic (Talen, Wam- pers), ADR (Planckaert, Hoste, Kuum), Hitachi (Lieckens, Criquie- lion, Veenstra), Weinmann (Bauer, Veldscholten), Systeme U (Fignon, Mottet, Lavainne) en Caja Rural (Hermans, Nijboer). De Ronde van Midden-Zeeland telt dit jaar mee voor het FlCP-klasse- ment. „Er zijn heel wat punten te ver dienen in kleinere koersen, waardoor, wedstrijden zoals Midden-Zeeland voor ploegleiders maar ook voor de individuele renners belangrijker zijn geworden. De punten van de vijf bes te renners van elke ploeg worden aan het eind van het jaar bij elkaar opge teld en bepalen het klassement van de ploegen. De beste twintig zijn ver zekerd van deelname aan de belang rijke wedstrijden, die meetellen voor de wereldbeker", legde Roger van Es van de commissie beroepsrenner van de KNWU het belang van Mid den-Zeeland uit. i De Zeeuwse wielerwedstrijd keert dit jaar terug naar de vertrouwde start- en fmishplaatsen. De start (11.30 uur) voor de 250 kilometer lan ge wedstrijd op de Grote Markt in, Goes, waar alle deelnemers op het bordes van het stadhuis het contro leblad tekenen. De aankomst (17.25 uur) is weer gesi tueerd aan de Bergweg in Goes. Vol gend jaar, zo kondigde Louwerse aan, zal getracht worden Rotterdam aan te doen. Als het even kan wil hij met zijn wielercircus over de Cool- singel rijden. Dat is een eis van de kandidaat-hoofdsponsor van de ron- .de. Behalve een profwedstrijd vindt er zaterdag 28 mei ook een amateur ronde van Midden-Zeeland plaats. Die begint om 10.30 uur en eindigt na 185 kilometer omstreeks half drie. Vanaf twaalf uur is er een groot afwachtingsprogramma op het Bergweg-circuit. OTTERDAM (GPD) Adrie van der oei beslist „uiterlijk in het pinkster- 'eekeinde" over zijn nabije wieler- (ekomst. De 28-jarige Brabander aat 'nog één keer' rond de tafel met jn werkgever van 1987 en '88, PDM, d zal de uitkomst van dat gesprek (êgen naast de drie zeer lucratieve anbiedingen uit België van Domex, igma en Roland. an der Poel: „Het zal niet anders zijn an een mondeling akkoord, tekenen (ag uiteraard pas na het WK, maar ik *1 op dat woord niet meer terugko- ien. Alle ploegen willen nu al weten aar ze voor volgend seizoen aan toe Jn, dus is het zaak serieus te onder- andelen". Hoewel PDM nog niet uit a race is, lijkt, van alle ploegen die lomenteel naar de Nederlandse num- ler drie in het FICP-klassement din- Ht de nieuw op te zetten Domex-for- 'atie van Walter Godefroot de beste apieren te hebben. 'e naam van Van der Poel is in dat ver and reeds gevallen op de dag dat hij uik-Bastenaken-Luik won. Zijn kari katuur als kopman werd toen na- rukkelijk gerelateerd aan Raymond oulidor, zijn toekomstige schoonva- w, die pr-werk voor de nieuwe ploeg aat verrichten. an der Poel: „Maar dat geeft niet de oorslag. wat wel? De financiën èn een antal sportieve voorwaarden. Sigma ^-Kuiper, red.) en Domex ver halen niet veel in geld, maar voor 'gnia voel ik iets minder, omdat ik aar in een grote, bestaande ploeg zou die een dubbel programma Jut Domex is nieuw, wordt niet gro- an veertien man, wat ten goede nat aan de onderlinge verstandhou- S> ik kan zelf de renners uitkiezen, Jn eigen programma maken. De eni- Me die ik nog wil is, dat ik niet nodig onder druk word gezet, word Pgejaagd als de overwinningen eens n uitblijven. Net als bij Raas dus, als nu Qjsbers. Klassieke «antie kan ik niet geven, wél 200 per mit inzet". a twee jaar geleden begon PDM po- e!®n,te uudernemen Van der Poel e kopen bij de toenmalige Kwan tum-ploeg van Jan Raas. Van der Poel kon veel meer gaan verdienen dan Raas hem kon/wilde betalen; gespro ken werd van een contract van vijf ton per jaar. Raas adviseerde Van der Poel toen voor het geld te kiezen. Zo ongeveer ligt nu de situatie nu op nieuw. PDM-ploegleider Jan Gisbers: „Ik weet wat Adrie is geboden. Daar zeg ik op: zover willen wij niet gaan. Wij heb ben nog één gesprek met Van der Poel omdat we hem alle kanten van zo'n voorstel willen laten zien. Je moet alle bedragen steeds van de nettokant be kijken: wat houd je wérkelijk over? Hij weet nu in wat voor een ploeg hij zit, wat er gezamenlijk wordt verdiend. Maar als de nullen inderdaad waar zijn, zal ik hem net als Raas twee jaar terug eveneens adviseren de stap te nemen. Hoe graag ik hem er ook bij wil houden, hoe lang en hoe goed ik hem al ken". Jan Timman (voorgrond) speelde gisteren remise tegen Kasparov. De nummer drie van de wereldrang lijst, die volgens geruchten acht ton zou gaan verdienen: „Godefroot wil een ploeg rond mij bouwen, dus die heeft haast, wil vastigheid. Wat mij be treft kan hij die krijgen. Als het ver schil tussen PDM en Domex zo groot blijft, dan bel ik nog voor het weekend Godefroot dat hij op me kan rekenen. PDM heeft een maand kunnen naden ken, dat ga ik niet nog eens rekken". Mocht Van der Poel vertrekken, dan neemt hij in ieder geval zijn trouwe Belgische helper Mare Dierickx mee, zijn broer Jacques van der Poel en mo gelijk Jacques Hanegraaf. Van der Poels 'transfer' zou meteen nieuwe perspectieven bieden aan Jo- han van der Velde. De 31-jarige Rijs- bergenaar in Italiaanse dienst (GIS) wil volgend seizoen definitief terug naar Nederland. Bij PDM heeft Gertjan Theunisse in middels voor twee jaar bijgetekend, zoals John Talen dat heeft gedaan bij Panasonic. AMSTERDAM (ANP) - De wetten van de logica gaan ook in de schaakvier kamp in Amsterdam op. Na zes ron den, op de helft van het toernooi, komt de stand overeen met de wereld ranglijst. Wereldkampioen Kasparov leidt met vier punten, op een halfje ge volgd door nummer twee, Karpov. Een vol punt achterstand heeft num mer drie, Timman. Van der Wiel, 49e op de wereldranglijst, grabbelt in de schaakdoos en pikt op wat de anderen laten liggen, 11/2 punt. Timman deed donderdag in de zesde ronde met wit een poging Kasparov onderuit te halen. Hij bediende zich van een ongebruikelijke, scherpe va riant van het Grünfeld-Indisch. De da mes verdwenen snel van het bord en wit kreeg een comfortabele stelling, die alle kans bood op winst te spelen. Kasparov had echter een belangrijke versterking gevonden. Timman speel de alert, behield door een pionoffer het initiatief. Kasparov verdedigde zich actief, ruilde paard voor loper en kwam in het toren-eindspel niet meer in moeilijkheden (1/2-1/2). Van der Wiel had met zwart tegen Kar pov lange tijd remise in handen, maar liet zich in de tijdnoodfase beetnemen. De Rus speelde de Dame-Indiër op zijn eigen, onnavolgbare manier. Van der Wiel kreeg steeds minder bewegings ruimte, moest zich voortdurend con centreren op zijn geïsoleerde pion en kwam door de moeilijke afweging van de gecompliceerde stelling in tijd nood. In het vluggeren, vier minuten voor tien zetten, beging hij een blunder. Op de 32e zet posteerde hij zijn dame op een verkeerd veld, waardoor Karpov met een eenvoudige combinatie kwali teit won. De partij was direct uit (0-1). Uitslagen zesde ronde: Timman (Ned) - Kas parov (Sov) 1/2-1/2; Karpov (Sov) - Van der Wiel (Ned) 1-0. De stand is: 1. Kasparov 4 punten, 2. Karpov 3 1/2,3. Timman 3, 4. Van der Wiel 1 1/2. KAMPERLAND - Cees Priem rekent er vast op dat hij met zijn TVM-wie- lerploeg zal worden toegelaten tot de Ronde van Frankrijk. Om die reden heeft de Zeeuw besloten niet te zullen vertrekken in de Ronde van Italië, die maandag in Urbino van start gaat. Priem: „Wij hebben geen ploeg om aan twee grote ronden deel te nemen, dus moet je een keus maken. Inder daad, voordat het honderd procent ze ker is dat we mogen rijden in de Tour. Maar dat risico moet je nemen. Zeker nu we de indruk hebben gekregen een redelijk goede kans te maken." Op wiens uitlatingen hij die verwach ting baseert wil Priem niet zeggen. „We hebben uit Parijs de mededeling gekregen om ons niet ongerust te ma ken. Dat doen we dan ook niet." Het bericht was geruststellend genoeg om af te zien van de Giro. „Je kunt beter één ronde goed, dan twee op halve kracht rijden." De Zeeuwse ploegleider heeft een po ging ondernomen om de in Italiaanse dienst rijdende Rijsbergenaar Johan van der Velde als gelegenheidskop man voor de Tour de France te strik ken. De Brabander zelf wil wel, maar er zitten reglementair nog al wat haken en ogen aan voordat dat plan gecon cretiseerd kan worden. Van der Velde is wel één van de renners die een aan bod heeft gekregen van TVM voor vol gend seizoen, maar ook PDM wil de 31-jarige Brabander inlijven. - Ondanks de afwezigheid van de TVM- fermatie nemen er toch elf Nederland se wielerprofs deel aan de 71e Ronde van Italië. De Giro is de laatste paar jaar weer in de Nederlandse actualiteit gekomen, omdat, na de Locomotief periode in de j aren vijftig en het Tele vi- zier-tijdperk van een decennium later, opeens weer successen worden be haald door renners met een KNWU-li- centie. De multinationale sponsors kijken te genwoordig verder dan de Tour de France. Bewijs daarvan is bijvoor beeld het debuut dit jaar van de PDM-ploeg van Jan Gisbers, met de Panasonics van Peter Post tekenend voor de belangrijkste Nederlandse in breng. Bovendien zijn ook weer Johan van der Velde bij het Italiaanse GIS, en Johan Lammerts bij het Franse Toshiba present. Post brengt vijf Nederlanders aan de proloogstart in Urbino: rondetalent Erik Breukink, verder Peter Winnen, Teun van Vliet, Henk Lubberding en Theo de Rooy (aangevuld met Eric Vanderaerden, Guy Nulens, Alain Pei- per en Urs Freuler). PDM komt met vier Nederlanders: Steven Rooks, Gertjan Theunisse, Peter Steevenha- gen en Mare van Orsouw (tot negen ge completeerd door Greg Lemond, Vin cent Barteau, Jorg Müller, Rudy Dhaenens en Dag-Erik Pedersen). De 71e Giro start aan de Adriatische Zee, zakt naar het zuiden, komt op de zesde dag op het 'scheenbeen' van de laars, stijgt over de Abruzzen naar om hoog, en trekt vervolgens door Alpen en Dolomieten (via een uitstapje naar Innsbruck, Oostenrijk) naar finish- plaats Vittorio Veneto, waar de ronde zondag 12 juni wordt afgesloten met een individuele tijdrit over 43 km. To taal aantal wedstrijddagen: 21, zonder een rustdag. Totaal aantal kilometers. 3628, waarvan 110 tegen het horloge: proloog van 9 km, ploegentijdrit van 40 km, klimtijdrit van 18 km, en de epi loog net boven Venetië. De 71e Giro is op papier een tamelijk zware. Nu Moser en Saronni niet meer rijden, respectievelijk afbouwen, is organisator Vincenzo Torriani de laatste jaren steeds meer naar een on- Italiaans parkoers gaan neigen. Even als vorig jaar wacht het peloton vijf aankomsten op een col (ritten 6,12,13, 15 en 18), en valt er nog heel wat ander 'zwaars' te verteren onderweg. Lastig zijn de drie etappes achter Ro me; rit 6, 7 en 8 door de Abruzzen. En verder wacht de karavaan o.a. in rit 13 de Passo di San Marco (1985 m), rit 14 de Passo di Gavia (2621 m), rit 15 de Passo dello Stelvio/Cima Coppi (2758 m), rit 16 Passo del Rombo (2491 m). Verraderlijk is voorts nog twee dagen voor het einde rit 19 door het midden gebergte van Friuli. De Giro van 1988 krijgt in ieder geval een andere winnaar dan vorig jaar: de Ier Stephen Roche tobt nog altijd met zijn knie (die hem er ook van weer houdt in de Tour de France te starten) en met hem blijft de complete, peper dure Fagor-ploeg thuis. Kandidaat winnaars genoeg niettemin, in het 20 ploegen van 9 renners tellende veld: tien Italiaanse, twee Nederlandse en Spaanse, en verder teams uit Frank rijk, Zwitserland, Oostenrijk, San Ma rino, België en de Verenigde Staten. De ploegen met hun kopmannen zijn: Alba Cucine (Colage), Ariostea Ralf Serensen), Atala ICalcaterra), Can-era (VisentinilZim- mermann), Chdteau d'Ax BugnoDel Ton- go (Saronni), Fanini (Gavazzi), Gewiss (Ar- gentin), GIS GiovanettilVan der Velde), Selca (Conti); Panasonic (Breukink), PDM (RookslLemond): Reynolds (Delgado), Za- hor (Juan Fernandez); Alfa Lum (Fon- driestCinderella GisigerIsoglass (Re- dant); Malvor Contini7-Eleven Hamp- sten) en Toshiba (Bernard). MIDDELBURG - Vlissingen heeft de selectie voor het komend seizoen op nieuw uitgebreid. Middelburger Ri chard Verwei verruilt, het landelijke jeugdteam van Sparta voor de Zeeuwse hoofdklasser. De 17-jarige Verwei kwam twee jaar geleden nog uit voor Zeelandia en speelde in die tijd vier interlands in de allerjongste Oranje-teams. Bij de jeugd van Sparta kwam Richard Verwei het afgelopen jaar wat minder uit de verf, omdat hij herhaaldelijk ge blesseerd was. „Ik had het er ook niet zo naar m'n zin", moet hij toegeven. Het komend schooljaar begint de aan valler met een opleiding aan het cios in Goes. „Maar tegelijk wil ik toch zo hoog mogelijk spelen en daarom heb ik voor Vlissingen gekozen", aldus Verwei, die ook als rechtermiddenvel der inzetbaar is. Handbal Eerste dag van het vierlandentoernooi da meshandbal in Sassari (Sardinië): Neder land-Zwitserland 19-13. Italië en Oostenrijk zijn de andere ploegen. Plankzeilen Judo Europese kampioenschappen judo in Pam plona: dames: boven 72 kg: Seriese (Ned) wint van Tondola (Ita), ippon. Halve finales: Vainio (Fin) - Seriese; Paque (Fra) - Tomova (Bul). Tot 72 kg: De Kok (Ned) wint van Schüttenhelm (WD1), beslissing. Halve fina les: Berghmans (Bel) - Meignan (Fra); De Kok - Cortabitarte (Spa). Tot 61 kg: Gross (Ned) verliest van Fleury (Fra), beslissing, halve finales: Bell (GBr) - Lehner (Oos); Go mez (Spa) - Koejeva (Bul), tot 66 kg: Stoel tjes (Ned) verslaat Garcia (Spa), koka; Stoeltjes verliest van Hartl (Oos), ippon. halve finales: Hartl (Oos) - Pierantozz,Ita); Adamczyk (Pol) - Schreiber (WD1). Heren: Boven 95 kg: Buiting (Ned) wint van Bergmann (IJsl), ippon; Buiting verliest van Von der Groeben (WD1), beslissing. Halve fi nales: Von der Groeben (WD1) - Zaprianov (Bul); Veritsjev (Sov) - Salonen (Fin). Tot 86 kg: Spijkers Ned) wint van Fekete (Hon), yu- ko; Spijkers wint van Anitoaie (Roe), koka; Spijkers wint van Suplis (Bel), yuko. Halve finales: Spijkers - Canu (Fra); Seisenbacher (Oos) - White (GBr). tot 78 kg: Wurth (Ned) wint van Lambert (GBr), opgave; Wurth wint van Perez (Spa), opgave. Halve finales: Varajev (Sov) - Wurth (Ned); Wieneke (WD1) - Tayot Fra). tot 95 kg (geen Nederlandse deelnemer) halve finales: Van de Walle (Bel) - Petsjoerov (Sov); Valev (Bul) - Sosna (Tsj). Brest: Europees kampioenschap in de divi sie 2: Zesde race: 1. Nagy (Fra), 2. Wirz (Ita), 3. Bonga (Zwi), 10. Tellier (Ned), 32. Reintse- ma (Ned), 35. Verschoor (Ned). Klassement na zes races, met aftrek slechtste resultaat: 1. Kelbert (Fra) 36,2. Cadre (Fra) 48,3. Belot (Fra) 49,10. Tellier 104,17. Reintsema 114.7, 41. Verschoor 236. Tennis Kwalificatietoernooi voor de open Franse tenniskampioenschappen in Parijs: Nlco- lette Rooimans - Karmen Skqj (JS1) 6-2,6-3; Marianne van der Torre - Helena Dahlström (Zwe) 6-3,6-0; Jonna Jonerup (Zwe) - Simone Schilder 6-2, 6-3; Catherine Bonnet (Fra) - Karin Bakkum 6-3,3-6,6-3. Nicole J agerman - Maya Kidowski (Jap) 6-2, 6-2. Heren: Lod der - Rackl (WD1) 6-7,7-5, 6-3. Landentoernooi in Düsseldorf: Blauwe groep: Zweden - Spanje 2-0. Edberg - Emilio Sanchez 7-6 (7-5), 7-6 (8-6); Jarryd - Javier Sanchez 6-2, 6-4. West-Duitsland - Tsjecho- slowakije 2-0. Steeb - Vajda 6-2, 6-3; Jelen - Srejber 3-6, 6-4, 6-1. Turnen Europese kampioenschappen ritmische gymnastiek in Helsinki: baloefening lan- denwedstrijd is: 1. Bulgarije 20,00,2. Sovjet unie 19,90, 3. Spaqje 19,70, 11. Nederland 19,25. Wielrennen Vredeskoers: rustdag.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 25