mot ministerie en verladers Sociale partners zijn verdeeld over pleidooi van Duisenberg Kamer snoert bewindslieden de mond rond benoemingen Nelissen (AMRO) in top van Generale PZC/binnen-buitenland Israëlische leger doodt infiltranten het weer in zeeland LPG 2,5 cent per liter duurder Kabinet moet veel forser bezuinigen en in europa Visolie verlicht pijn door reuma «OTTERDAM (ANP) - De schippersbonden ONS en ASV mogen van hun achterban niet deelne- Bnen aan spoedoverleg dat vandaag gevoerd zou worden met de verladersorganisatie EVO en iet ministerie van Verkeer en Waterstaat. Het overleg gaat als gevolg hiervan niet door. 1 I Nautisch bericht Hoog water Laag water Vooruitzichten Vooruitzichten GEM Fracties Tussenstation NAAR AANLEIDING ZAAK - BROKX De Benedetti LqENSDAG 27 APRIL 1988 (Schippersbonden iet naar overleg |Het leek ons aanvankelijk wel zinvol, laar de situatie is op het ogenblik zo lespannen dat de schippers eerst wil- i weten of Granaria definitief met l'uwbakken mag gaan varen", zei J. de pries van de ONS dinsdag, landaag behandelt het College van Beroep voor het Bedrijfsleven het be- jep dat ONS en ASV hebben inge leid tegen de vergunning die minister |mit (verkeer en waterstaat) aan Gra- laria heeft verleend om lading voor laan met duwbakken, dus buiten de iiippersbeurzen om, te gaan vervoe- s reactie op dat besluit weigeren de [aeeste binnenvaartschippers sedert week lading te transporteren. |)e ËVO had om hierin verandering i te brengen bij het ministerie van Imit op spoedoverleg aangedrongen. Bet ministerie had daarop de betrok- fen uitgenodigd vanmorgen te komen Iraten. Een woordvoerder van het ministerie Jei dinsdagmiddag dat tot afgelasting lande bijeenkomst is besloten omdat Iet weinig zinvol leek alleen met de IVO en de derde schippersbond, de federatie, te praten. EVO had spoedoverleg gevraagd tjnderbijslag - Inkomsten uit akantiewerk zijn tot 1400 gulden niet an invloed op het recht op kinderbij- g. Staatssecretaris De Graaf van so- :iale zaken heeft dat dinsdag bepaald, let vrije bedrag is even hoog als vorig I aar. Als met vakantiewerk meer rordt verdiend dan 1400 gulden, rordt alleen met het meerdere reke- ling gehouden bij de beoordeling van let recht op kinderbijslag. om de rust in de binnenvaart te her stellen. Schippers die nog wel bereid zijn lading te vervoeren worden door stakende collega's volgens de EVO on der sterke druk gezet om hun schepen eveneens stil te leggen. TEL AVIV (DPA) - Het Israëlische le ger heeft dinsdag in alle vroegte aan de Israëlisch-Libanese grens een Pa lestijns commando onschadelijk ge maakt. Drie Palestijnen en twee Is raëlische militairen kwamen daarbij om het leven, zo maakte een Israëli sche legerwoordvoerder bekend. Syrië en de Palestijnse Bevrijdingsor ganisatie PLO zijn overeengekomen gezamenlijk de Palestijnse opstand in de door Israel bezette gebieden te steunen. Dit hebben Palestijnse func tionarissen dinsdag verklaard. PLO- leider Arafat verliet Damascus dins dag na besprekingen met president Hafiz al-Assad. De Palestijnse opstand heeft Israël tot nu toe ongeveer 800 miljoen shekel (meer dan een miljard gulden) gekost. Dit zei gisteren de Is raëlische minister van economie Gad Jacobi. Deze hoge uitgaven zijn onder meer gebaseerd op het inzetten van extra re serve militairen en materieel. Ook de export van Israëlische produkten naar de bezette gebieden heeft schade gele den. Bovendien is het internationale toerisme naar Israël zeer sterk terug gelopen. tot zwaar bewolkt en in het weekeinde kans op regen. Stijging van tempera tuur. enhogedrukgebied boven Scandina- të,dat ons tot nu toe vrij zonnig weer leeft gebracht, houdt nog stand. Toch er vandaag minder zon dan giste- m. Eer^f storing boven Engeland is lier verantwoordelijk voor. Het bijbe- ierend regengebied houdt het hoge- Irukgebied op afstand, maar bewol- ing van de storing ziet wel kans om et onze omgeving door te dringen. Het nlkendek is echter niet geheel geslo- en, zodat we ook nu en dan de zon mo ten verwachten. j 27 april ZON EN MAAN n het temperatuursniveau komt niet teel verandering. De wind zit in de mdoosthoek en dat betekent aan een van frisse lucht vanuit Scandina- ie. Het kwik komt daarin niet hoger m 11 graden. De wind is eerst zwak, taan vanmiddag matig in kracht. (find, noordoostelijk, 2 tot 3, vanmid- ag toenemend 3 tot 4 Bft. Zicht: goed. temperatuur kustwater: 9 graden. Af- hjking waterstanden: geen afwijking |w betekenis. Maximum golfhoogte jonding Scheldes: minder dan een latoe meter. Zon op 0618 onder 2057 Maan op 1603 onder 0454 uur cm uur i cm Woensdag 27 april Vlissingen 12.30 155 0.53 151 Terneuzen 12.49 176 Bath 1.10 169 13.38 207 Roomp. (B) 12.40 123 Zierikzee 1.10 95 13.50 126 Yerseke 1.30 111 14.00 149 Phil.dam (W) 1.20 108 13.55 139 Donderdag 28 april Vlissingen 13.14 182 Terneuzen 1.11 175 13.33 206 Bath 2.02 208 14.25 242 Roomp. (B) 1.05 111 13.20 141 Zierikzee 2.10 114 14.40 140 Yerseke 2.25 135 14.50 166 Phil.dam (W) 2.15 127 14.45 15? F 'V'i 'oor morgen (donderdag): wolkenvel- tei, maar overwegend droog. Mid- togtemperatuur 11 graden, een frisse noordoostenwind, kracht 4 tot 5. ioor vrijdag tot en met zondag: half uur cm uur cm Woensdag 27 april Vlissingen 6.13 159 18.39 147 Terneuzen 6.28 167 18.58 156 Bath 7.15 182 19.50 175 Roomp. (B) 6.30 132 19.05 114 Zierikzee 7.15 140 20.00 124 Yerseke 7.30 157 20.05 140 Phil.dam (W) 7.20 148 20.10 131 Donderdag 28 april Vlissingen 7.08 179 19.25 166 Terneuzen 7.28 188 19.47 177 Bath 8.19 207 20.42 201 Roomp. (B) 7.20 142 19.40 124 Zierikzee 8.20 150 20.55 133 Yerseke 8.30 167 21.00 150 Phil.dam (W) 8.25 158 21.00 141 Zuid-Scandinavië: Wisselend be wolkt en vrijdag kans op regen. Middagtemperatuur ongeveer 7 paden. Britse Eilanden: Wolkenvelden en en toe regen. Middagtempera- tuur van 9 graden in het noordoos ten tot 13 graden in het zuidwesten. Benelux: Wolkenvelden en vrijdag hogelijk regen. Middagtempera- tuur ongeveer 12 graden. Denemarken en Noord-Duitsland: wolkenvelden en mogelijk regen. Middagtemperatuur van 10 graden 'n Denemarken tot 14 graden in het zuidwesten. frankrijk: Af en toe zon, maar van «et noordwesten uit regen. Middag- temperatuur van 12 graden in Nor- mandie tot 20 graden in het zuiden. Midden- en Zuid-Duitsland: Wisse lend bewolkt en mogelijk regen. Middagtemperatuur rond 14 gra den. Alpengebied: Half tot zwaar be wolkt en af en toe regen of een bui, vooral in het oostelijk Alpengebied. Middagtemperatuur in de dalen aan de noordzijde rond 13 graden, aan de zuidzijde ongeveer 17 gra den. Spanje en Portugal: zonnige perio den en droog. Middagtemperatuur van 16 graden in het noorden tot 23 graden in het zuiden. Italië en Joegoslavische kust: Ver anderlijke bewolking en af en toe regen. Middagtemperatuur rond 19 graden. W m/s °C Amsterdam zwaar bew. ono 2 10 Aberdeen half bew. ono 6 8 Barcelona zwaar bew. o 9 15 Berlijn licht bew. nno 3 10 Budapest licht bew. zo 2 12 Bordeaux zwaar bew. zw 2 16 Brussel onbewolkt nno 4 12 Dublin zwaar bew. windst 13 Frankfurt licht bew. nno 4 14 Genève licht bew. wnw 5 16 Helsinki sneeuwbui nno 4 0 Innsbruck half bew. verand 18 Klagenfurt onbewolkt verand 15 Kopenhagen half bew. verand 9 Lissabon licht bew. n 8 18 Locamo licht bew. w4 19 Londen zwaar bew. zzw 2 14 Luxemburg licht bew. no 4 13 Madrid zwaar bew. no 6 13 Malaga licht bew. wnw 5 21 Mallorca zwaar bew. ono 3 15 Moskou zwaar bew. zzw 2 4 München onbewolkt n 3 14 Nice half bew. ozo 3 17 Oslo onbewolkt n 3 9 Parijs licht bew. o3 14 Praag half bew. nno 3 10 Rome licht bew. wzw 5 18 Split zwaar bew. zzw 1 13 Stockholm half bew. n 6 5 Warschau licht bew. nw 4 8 Wenen onbewolkt zo 4 15 Zürich licht bew. no 1 17 Het Comité van Graanhandelaren heeft minister Smnit-Kroes dinsdag gevraagd de schippersbeurzen te slui ten, nu de meeste schippers toch wei geren lading te accepteren. Zolang de beurzen open zijn, blijven verladers verplicht hun lading daar aan te bie den. Na sluiting kunnen verladers di rect met schippers overeenkomsten afsluiten. Volgens het comité is het noodzakelijk dat het vervoer van granen en veevoe dergrondstoffen voor de agrarische in dustrie weer zo spoedig mogelijk op gang komt. De Graan Elevator Maatschappij (GEM), het grootste graanoverslagbe- drijf in de Rotterdamse haven, dreigt te worden lamgelegd als gevolg van acties, zo zei directeur Bührmann van de GEM dinsdag. Circa 75 procent van de lading die door de GEM wordt overgeslagen gaat di rect van het zeeschip het binnenvaart schip in. Dat wordt nu steeds moeilij ker. „We hopen dat dit niet te lang gaat duren, want anders gaan de zeesche pen uitwijken naar andere havens", al dus Bührmann. Op de vleesafdeling staat een 'vleeswijzer' waarop te zien is hoe het vlees kan worden klaargemaakt. De recepten kunnen worden afgedrukt om mee naar huis te nemen. TILBURG (ANP) - In Tilburg is gisteren de eerste Nieu we Supermarkt (NSM) van Albert Heijn officieel ge presenteerd. In de winkel zijn tal van nieuwigheden verwerkt. De nieuwe supermarkt, die vandaag voor het publiek wordt opengesteld, herbergt met ruim 10.000 artikelen het grootste assortiment van Nederland. Naast 500 ge wone winkelwagens, zijn er ook 15 wagentjes met een streepjescodelezer. Met deze „zelfscanners" kan een klant een gewenst artikel zelf langs de scanner halen, die de prijs in het geheugen noteert. Bij een speciale ba lie wordt de wagen na het boodschappen doen aan de kassa gekoppeld, waar binnen enkele tellen een kassa bon wordt geproduceerd. Bij het afrekenen komt ook uit als een klant een artikel in het karretje zou hebben gelegd zonder te scannen. Een andere bijzonderheid is een koffie- en thee-afdeling. Op verzoek worden melanges samengesteld en wordt koffie ter plaatse gebrand. De diepvries afdeling is on dergebracht in een aparte 'straat', waar de klant zonder deuren van koelkasten te openen de artikelen kan pak ken. De winkel beschikt verder over boodschappenklui- zen en automaten waar men ook na sluitingstijd terecht kan voor de meest gangbare artikelen. DEN HAAG (GPD) Werknemers en werkgevers hebben verschillend ge reageerd op het pleidooi voor extra ombuigingen door president Duisen berg van de Nederlandsche Bank. Volgens de FNV kunnen extra ombui gingen ter wille van een lager financie ringstekort nooit goed zijn voor de eco nomische groei en de werkgelegen heid. De federatie vindt dan ook dat Duisenberg met zijn betoog op de ver keerde weg zit. Het CNV verwijt Duisenberg dat hij kennelijk zelf niet in staat is geweest om een eerste aanzet te geven voor een nieuw bezuinigingsprogramma. De bankpresident volstaat volgens het CNV met de vaststelling dat extra be zuinigingen noodzakelijk zijn en dat het steeds moeilijker wordt om bezui nigingsmogelijkheden te vinden. Het CNV had liever concrete aanwijzingen gezien. Ook had het verwacht dat Dui senberg zou ingaan op mogelijkheden om het financieringstekort op een an dere manier omlaag te brengen. De twee grote werkgeversorganisaties VNO en NCW delen de kritiek van pre sident Duisenberg op het gezondma- ken van de overheidsfinanciën. Er is volgens beide organisaties een grotere daadkracht nodig bij het doorvoeren van de bezuinigingen. Het VNO vindt dat een verdere verla ging van het tekort gepaard moet gaan met gelijktijdige verlaging van de druk van premies en belastingen. Ver der moeten de overheidsuitgaven wor den teruggedrongen door regelingen met een open einde (zoals huursubsi dies) aan te pakken en de koppelingen tussen lonen en uitkeringen door te knippen, meent het ondernemersver- bond. De christelijke werkgevers willen nog verder gaan dan de vijf tot tien miljard aan extra ombuigingen die Duisen berg nodig vindt. „Indien ons land wat betreft belasting- en premiedruk niet te zeer wil afwijken van het ons omrin gende, concurrerende buitenland, komt dit bedrag hoger te liggen", al dus het NCW. ROTTERDAM (ANP) - Met ingang van vandaag, woensdag, gaat de prijs van een liter LPG (autogas) met 2,5 cent omhoog en komt dan op 48,9 cent per liter, zo is dinsdag in Rotterdam bekendgemaakt. De prijsverhoging is een gevolg van prijsstijgingen op de internatioanle produktenmarkt. Volgens een zegs man heeft de prijsverhoging ook te maken met een plotseling tekort aan LPG, doordat vijf Nederlandse raffina derijen vrijwel tegelijkertijd aan on derhoudswerk op de LPG-installaties zijn begonnen. Als gevolg daarvan moet tijdelijk LPG worden geïmpor teerd, hetgeen tot een opwaartse druk op de marktnoteringen heeft geleid. (Van onze correspondent) SINGAPORE In Zuidkorea is men druk doende de gisteren uitgebrachte stemmen voor de parlementsver kiezingen te tellen. De eerste uitslagen lijken te wijzen op een nederlaag voor de regerende Democratische Ge- rechtigheidspartij. Nadat ongeveer dertig procent van de stemmen waren geteld zag het ernaar uit dat de op positiepartijen 117 zetels zouden kunnen winnen. De Gerechtigheidspartij leidde toen in negentig districten. De verkiezingen zijn allesbehalve rustig verlopen. In Seoel braken gevechten uit tussen duizenden demon stranten en de politie. De studenten beschuldigden de regering ervan de computeruitslagen tevoren te hebben geprogrammeerd. De regeringspartijen CDA en WD zijn het eens met de president van de Nederlandsche Bank, dr. W. Duisen berg, dat het financieringstekort van de overheid nog veel te hoog is. Namens het CDA zei financieel woord voerder Van Amelsvoort dat het kabi netsbeleid om het tekort tot 5,25 pro cent in 1990 terug te brengen, moet voortgezet worden. Daarnaast moet de loonmatiging doorgaan. Dat kan als belastingen en premies dalen of mi nimaal gelijk blijven, aldus de CDA'er. De Grave (WD) meende dat het beleid gericht op verdere bezuinigingen niet mag verslapppen. Het feit dat het fi nancieringstekort van de overheid nog niet voldoende is gedaald, schreef De Grave toe aan een daling van de aard gasbaten voor de overheid. PvdA-kamerlid Wöltgens noemde het teleurstellend dat Duisenberg zo wei nig zegt over de hoge werkloosheid. Daaraan zou door gerichte overheids investeringen iets gedaan kunnen worden. Een stijging van het financie ringstekort noemde de sociaal-demo craat in dit verband aanvaardbaar. (Slot van pagina 1) de Nederlandse economie wordt vol gens Duisenberg alleen vertroebeld „doordat wij er niet in geslaagd zijn in de achter ons liggende 'vette jaren' de financiële situatie bij de overheid we zenlijk te verbeteren". Het financieringstekort van de totale overheid (Rijk plus lagere overheid) was in 1987 nauwelijks een procent la ger dan vijf jaar eerder. Het bedroeg vorig jaar 9,2 procent (tekort Rijk 7,7 procent plus 1.5 procent voor de lagere overheid) van het netto nationale in komen en was daarmee nog steeds on geveer twee keer groter dan het tekort dat Nederland zich op lange termijn kan veroorloven. Ook in de eerste maanden van dit jaar heeft zich nog geen teruggang afgetekend. Duisenberg zou al tevreden zijn als het financieringstekort op het tussen station 1990 uitkomt op de 5,25 pro cent van het nationale inkomen, die in het regeerakkoord is vastgelegd. „Daarna moet er nog altijd 2,25 pro cent af'. Maar zelfs als die 5,25 procent gehaald wordt, betekent dat dat de financie ringsbehoefte van minister Ruding van financiën stijgt van 45 miljard in 1988 tot zo'n 70 miljard in 1990. Duisenberg: „Het zal duidelijk zijn dat het dekken van een dergelijke finan cieringsbehoefte ernstige gevolgen zou kunnen hebben voor de rente'Die moet dan omhoog om voldoende fi nanciers (beleggers) te krijgen. En een hoge rente is per definitie slecht voor de economie. Aldus Duisenberg. GRONINGEN (ANP) - Visolie ver zacht de pijn bij reumapatiënten. Dat blijkt uit een onderzoek van de onder afdeling Reumatologie van het Aca demisch ziekenhuis in Groningen dat door het Nationaal Reumafonds werd gesubsidieerd. Visolie blijkt te zorgen voor een afname van de ontstekings processen die ten grondslag liggen aan gewrichtsreuma. Bij de onderafdeling Reumatologie kwam men op het idee de werking van visolie te onderzoeken, nadat geble ken was dat bij volkeren waar vis een belangrijk onderdeel van het voedsel- patroon vormt, bij voorbeeld bij Eski mo's, gewrichtsreuma met minder pijn gepaard gaat dan bij reumapatiënten in West-Europa. De wetenschappers hielden hun on derzoek onder zo'n dertig gewrichts reuma-patiënten. Bij zeventig procent van hen bleek visolie een gunstige wer king te hebben. Door het toedienen van visolie kon bij hen het gebruik van ontstekingsremmende medicijnen worden verminderd. De overige dertig procent merkte niets van een verbete ring door de toediening van visolie. Gif in grapefruits - De gezondheids autoriteiten van Rome hebben dins dag opdracht gegeven alle grapefruits uit de winkels te verwijderen nadat er enkele vruchten zijn aangetroffen die met vergif waren ingespoten. Volgen^ de autoriteiten gaat het waarschijnlijk om een tegen Israël gerichte actie. Het gifalarm volgt op een anoniem te lefoontje zaterdag waarin werd gezegd dat vergif was geïnjecteerd in uit Israël afkomstige grapefruits. Consumenten in Rome en omgeving zijn opgeroepen alle grapefruits weg te gooien. Men heeft nog niet vastgesteld om wel ke giftige stof het gaat. DEN HAAG (ANP) - De Tweede Ka mer heeft dinsdag eens en voor altijd duidelijk vastgelegd dat het niet aan gaat dat bewindslieden in het open baar mededelingen doen over de in houd van het rapport van een vertrou wenscommissie aangaande een voordracht voor een burgemeesters benoeming alsmede over kandidaten voor zo'n functie. Een overgrote kamermeerderheid schaarde zich dinsdag achter een mo tie van deze strekking van de PvdA'er Niessen. Alleen de PPR stemde tegen de motie. Deze partij vindt dat de openheid rond burgemeestersbenoe mingen niet ver genoeg kan gaan op weg naar een gekozen burgemeester. De motie is de formele vastlegging van het oordeel van de Kamer vorige week over de rol van premier Lubbers in de procedure die uitmondde in de benoe ming van oud-staatssecretaris Brokx tot burgemeester van Tilburg. Lubbers is met name verweten dat hij op zijn wekelijkse persconferentie na afloop van het kabinetsberaad in on gekende loslippigheid te kennen gaf dat de vertrouwenscommissie uit de Tilburgse gemeenteraad Brokx in het geheel niet op het lijstje van aanbeve ling had geplaatst. De Kamer maakte Lubbers in het debat daarover vorige week duidelijk dat ook hij zich heeft te houden aan de geheimhoudingsplicht zoals die geldt voor leden van de ver trouwenscommissie. Lubbers heeft al laten weten zich in de opvatting van de Kamer te zullen schikken. BRUSSEL (GPD/ANP) De voorzit ter van de Raad van Bestuur van de AMRO-bank, dr. Nelissen, en dr. Hoo- gendijk, lid van die raad, zijn dinsdag door de aandeelhouders van de Gene rale Bank van België gekozen tot lid van de Raad van Bestuur van die bank. Dat is een direct gevolg van het eerder dit jaar genomen besluit van beide banken om nauw te gaan samenwer ken. De AMRO-bank heeft een belang van 9,9 procent genomen in de Genera le Bank, en die heeft op haar beurt het zelfde gedaan bij de AMRO-bank. Generale-voorzitter Jacques Groot- haert zei dinsdag „een goede keuze te hebben gedaan" met de samenwer king met de AMRO. Alleen door sa menwerking op de Europese markt zullen de Europese banken en onder nemingen het hoofd kunnen bieden aan de concurrentie uit Japan en de Verenigde Staten. De Italiaanse industrieel Carlo de Be nedetti heeft een nieuw doelwit uitge kozen voor zijn expansiedrift. Komen de vrijdag zal hij op de aandeelhou dersvergadering van Credito Romagnolo proberen een greep naar de macht te doen bij deze bank, één van de grootste en meest winstgeven de financiële instellingen in de Ita liaanse particuliere sector. De Benedetti, kennelijk geenszins uit het veld geslagen door zijn nederlaag in de strijd om de Belgische Generale Maatschappij, zal op de vergadering een uiterst invloedrijke coalitie tegen over zich vinden. Het gaat om een door het Fiat-concern gesteunde groep. An dere partners zijn het drankenconcern Martini e Rossi en Enzo Ferrari, de op richter van de gelijknamige racewa genfabrikant. Ook de Aga Khan zou de groep willen steunen. PZC Directie: K. Scherphuis, W. F. de Pagteren F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P. Dieleman en C. van der Maas. Vlissingen: Walstraat 56-60, Postbus 18,4380 AA Vlissingen Tel. 01184-84000. Middelburg: Markt 51, 4331 LK Middelburg Tel. 01180-81000. Goes: Grote Markt 2,4461 AJ Goes Tel. 01100-31800. Terneuzen: Nieuwstraat 22, 4531 CWTerneuzen Tel. 01150-94457. Hulst: Steenstraat 6.4561 AS Hulst Tel. 01140-14058. Zierikzee: Oude Haven 41 4301 JK Zierikzee Te!.01110-15380 Opening kantoren: maandag t m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. Zaterdags in Vlissingen, Middelburg en Goes van 8.00 tot 10.30 uur. Centrale redactie: Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, 01184-84000; 's avonds op zondag t m vrijdag: vanaf 19.00 uur; in het weekeinde: verwijzing via de telefonische boodschap op de kantoren. Bezorgklachten: maandag t m vrijdag: op de kantoren gedurende de openingstijden: zaterdagstot 16.00 uur: op de kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing opte volgen. Overlijdensadvertenties: maandag- t m vrijdagavondvan 20.30 tot 22.00 uur en zondagavondvan 20.00 tot 22.00 uur: 01184-84000. Abonnementsprijzen: per kwartaal 70,65; franco per post 85,00: per maand 24,35; jaarabonnement 270,00; jaarabonnement franco per post 330,00; losse nummers 1,25 (alle bedragen inclusief 6 pet. btw). Postrek.nr.: 3754316t.n.v. PZC ab.rek. Middelburg. Advertentietarieven: 137 cent per mm; minimumprijs per advertentie 20,55; ingezonden mededelingen 21/2 x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 5,- meer. Volledige tarieven met contractprijzen op aanvraag (alle advertentieprijzen exclusief 6 pet. btw). Giro: 35 93 00, Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B.V., Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 3