Marca's kinderkleding irdeelfeest! 6.-"8r iuke mode, laag geprijsd, E gemeente vlissingen I bouwaanvragen ML Auto Poppe Walcheren BV. Baby kruippakjes 8? Baby slobbroekjes Baby truitjes Baby sweatpakjes Jongens en meisjes denim jacks Jongens en meisjes bermuda 's Jongens en meisjes sweatshirts Jongens en meisjes shorts Meisjes T- shirts en polo 's 5; Meisjes blouses 9r Jongens broeken Jongens polo 's en T- shirts D en advertentie plaatsen in de 'Kleintjes' rubrieken van deze krant betekent voor weinig geld grote kans maken op succes. Het telefoonnummer is 01180-81000 of 01184-84000 gemeenteraad I mededelingen hinderwet DE PZC 'N DIJK _yAN EEN KRANT. ERVAREN SECRETA RESSE Schoevers- secrelaresse j.de visser a zn UITZENDBUREAU WALCHEREN 16- nu voor nü voor I nu voor nu voor van 45.- en 69.- nü voor 29.-en 39." van 19.- en 29.- nü voor 15; van 19.- en 25.- nu voor nu voor m nu voor 1 van 15.- en 19.- nu voor van 27.- nü voor I nu voor 1 Vlissingen Miro-Center Gildeweg 6 Nationale herdenking Vergunning straatoptredens in binnenstad op 30 april besluiten: Vergunning straatverkoop in binnenstad op 30 april besluiten: Uitvoering winkelsluitings wet 1976 Kennisgeving vergunningaanvraag met ontwerp-beschikking. (Morgen breken ze los in onze showroom!) WEGENS ENORM SUCCES VAN AN DERE JAREN VVacht met Henk zeggen als He- He- He Herman zich aan u voors telt. Cicef stol teraars even tie tijd. Q&scAcA£> TvedAs iW u PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 27 APRIL igl k HRE-322 I stadhuisplein 2 4382 LG vlissingen tel. 01184-87000 Morgen, donderdag 28 maart, vergadert in het stadhuis de gemeenteraad van Vlissin gen. De aanvang is om 19.30 uur. De agen da en de voorstellen van burgemeester en wethouders liggen ter inzage in de ge meentelijke informatiehoeken. De burgemeester van Vlissingen maakt be kend dat: volgende week woensdag (4 mei) in het kader van de nationale herdenking, op de Noorderbegraafplaats (President Rooseveltlaan) eeneenvoudige herden kingsplechtigheid wordt gehouden. Het programma daarvoor is verkrijgbaar in het stadhuis bij het stafbureau voorlichting en inspraak. Voorafgaande aan de herden king ligt deze ook gereed in de aula en de wachtgelegenheid van de begraafplaats. Belangstellenden worden verzocht om op 4 mei om 19.50 uur op de Noorderbegraaf plaats aanwezig te willen zijn. Volgende week woensdag (4 mei) de ex ploitatie van de horeca-bedrijven zoda nig moet zijn, dat hieraan van 18.00- 21.00 uur ieder vermakelijkheidsaspect ontbreekt. Opgenoemde uren moet de buitenverlichting :zoals neons en licht bakken) zijn gedoofd. Er mag bovendien geen andere muziek ten gehore worden' gebracht dan die van de officiële Neder landse radioprogramma's. Er volgende week woensdag (4 mei) tussen 18.00-21.00 uur geen openbare vermakelijkheden mogen worden ge houden, danwel vermakelijkheidsas pecten aan activiteiten dienen te ontbre ken. De burgemeester verzoekt de burgerij voorts: op woensdag 4 mei van 18.00 uur tot zonsondergang (21.08 uur) de vlag half stok uit te hangen; van 20.00 tot 20.02 uur overal en alge meen stilte in acht tenemen. Vlissingen, 27 april 1988. J. C. Th. van der Doef, burgemeester. De burgemeester van Vlissingen; gelezen het verzoek van de winkeliersver eniging winkelcentrum Vlissingen d.d, 6 april 1988 ingekomen 8 april 1988 onder nummer 5679, waarin wordt verzocht op 30 april 1988 de mogelijkheid te bieden par ticulieren voorstelling te doen geven in een van de volgende straten: Walstraat, Nieu- wendijk, Bellamypark, Oude Markt, St.-Ja- cobsstraat, Kleine Markt, Lange Zeike; gelet op het feit dat op deze dag de winkels van 09.00 tot 17.00 uur voor het publiek ge opend zijn; gezien het besluit van het college van bur gemeester en wethouders om particulieren vergunning te verlenen voor het innemen van een standplaats in genoemde straten; gelet op artikel 122 van de algemene poli tieverordening voor Vlissingen; Aan particulieren, niet zijnde commercieel werkende artiesten, vergunning te verle nen op grond van artikel 122 van de alge mene politieverordening voor Vlissingen ten behoeve van het geven van vertonin gen dan wel het ten gehore brengen van muziek en zang op zaterdag 30 april 1988 in de bovengenoemde straten van 09.00 tot 17.00 uur onder de navolgende voorwaar den: 1Het is verboden bij vertoningen dan wel het ten gehore brengen van muziek en zang gebruikte maken van geluidsappa raat als bedoeld in artikel 1 van de wet geluidhinder (langs electronischeweg versterkte apparatuur); 2. een ieder die gebruik maakt van deze vergunning dient de aanwijzigingen danwel bevelen van de politie direct op te volgen; 3. indien, naar beoordeling van de politie hiertoe aanleiding bestaat kan deze be schikking onmiddellijk worden ingetrok ken. Vlissingen, 27 april 1988. J. C. Th. van der Doef, burgemeester. f Burgemeester en wethouders van vlissin gen; gelezen het verzoek van de winkeliersver eniging winkelcentrum Vlissingen d.d. 6 april 1988 ingekomen 8 april 1988 onder nummer 5679 waarin wordt verzocht op 30 april 1988 de mogelijkheid te bieden parti culieren standplaats in te laten nemen op de volgende straten: Walstraat, Nieuwen- dijk, Bellamypark, Oude Markt, St.-Jacobs- straat, Kleine Markt, Lange Zelke; gelet op het feit dat de winkels op deze dag van 09.00 tot 17.00 uur voor het publiek ge opend mogen zijn; gelet op artikel 18 van de algemene politie verordening voor Vlissingen; Aan particulieren, niet zijnde handelaren, vergunning op grond van artikel 18 van de algemene politieverordening voor Vlissin gen te verlenen ten behoeve van het inne men van een standplaats voor de verkoop van tweedehands produkten dan wel ei gengemaakte artikelen, niet zijnde voe- dings- en genotmiddelen of dranken in een van de hierboven genoemde straten op za terdag 30 april 1988 van 09.00 tot 17.00 uur onder de volgende voorwaarden: zie voor gemeentelijke informatie ook 'in den blauw geruiten kiel' in 'de vlissinger' van vandaag. 2. per persoon mag niet meer dan 10 m2 vloeroppervlak worden ingenomen; het plaatsen van kramen of andere der gelijke verkoopinrichtingen is verbo den; 3. er mag slechts standplaats worden inge nomen op trottoirs en promenadege deelten tegen de gevels van panden; 4. een ieder die gebruik maakt van deze vergunning dient de aanwijzigingen en/ of bevelen van de politie direct op te vol gen; 5. iedere standplaats dient na afloop schoon te worden achtergelaten; 6. het gebruik van geluidinstallaties hoe ook genaamd is verboden; 7. indien naar beoordeling van de politie hiertoe aanleiding bestaat kan deze be schikking worden ingetrokken. Vlissingen, 27 april 1988. J. C. Th. van der Doef, burgemeester. J. M. A. van Nassau, secretaris. I Burgemeester en wethouders van Vlissin gen brengen ter openbare kennis, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 25 februari 1988, nummer 3-1, heeft besloten tot het vaststellen van de 'verordening plaatselijke omstandigheden 1988'. Dit be sluit is op 14 april 1988 goedgekeurd door de staatssecretaris van economische za ken. Dit besluit is voor iedereen gedurende drie maanden ter lezing neergelegd ter ge meentesecretarie, kamer 130 en is tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar gesteld. De verordeninggeeft een wettelij ke basis voor verruimde openstelling van winkels, o.a. voor zondagen op de boule vards. Vlissingen, 27 april 1988. J. C. Th. van der Doef, burgemeester. J. M. A. van Nassau, secretaris. De burgemeester van Vlissingen brengt ter openbare kennis, dat bij het college van burgemeester en wethouders zijn ingeko men de bouwaanvragen van: J. Griffioen voor de bouw van een wo ning op een perceel aan de Marga Kiom- pélaan; de woningbouwvereniging Basco voor de bouw van een portiek aan het pand J. M. Kemperstraat 26-80; H. Nieuwpoort voor de bouw van een schuur, ren en schutting bij het pand Primulalaan 2. Burgemeester en wethouders zijn van plan de gevraagde bouwvergunningen te verle nen. De artikelen 18a en 19 van de wet op de ruimtelijke ordening en/of 50, lid 8 van de woningwet openen daartoe de mogelijk heid. Voordat over het verlenen van de bouwver gunning een beslissing wordt genomen, liggen de bouw- en situatietekeningen, in gaande 28 april 1988, gedurende 14 dagen (tot en met 11 mei 1988) voor een ieder bij de dienst openbare werken in het stadhuis (tweede verdieping, kamer 207). Tijdens bovengenoemde termijn hebben belanghebbenden de gelegenheid schrifte lijk hun eventuele bezwaren hiertegen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Vlissingen, 27 april 1988. J. C. Th. van der Doef, burgemeester. Burgemeester en wethouders van Vlissin gen maken ingevolge het bepaalde in de wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend dat de vereniging jachthaven van Vlissingen 'Schelde' te Vlissingen een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de hinderwet heeft aangevraagd, zulks in verband met uitbrei ding en wijziging van een jachthaven met bovengrondse opslagtanks voor oliepro- dukten, een werkplaats en een helling op het perceel Prins Hendrikweg 4 te Vlissin gen. Zij zijn voornemens devergunning te verle nen onder voorschriften. Vanaf heden ligt de aanvraag met de bijbe horende bescheiden, alsmede de ontwerp beschikking op de afdeling milieuzaken van de dienst VROM ter inzage en wel op werk dagen - behalve zaterdagen - van 8.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 15.00 uur tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag. Genoemde stukken liggen eveneens ter in zage buiten de werkuren van 28 april tot en met 27 mei 1988 op woensdagen van 17.15 tot 20.15 uur bij het stafbureau voorlichting en inspraak. In verband met dce bereik baarheid van de stukken verzoeken wij u in dien u de stukken tijdens de avonduren in wilt zien vooraf contact op te nemen met de afdeling milieuzaken (tel. 01184-87204). De ze afdeling en stafbureau voorlichting en inspraak kunt u beide vinden in het stad huis. Schriftelijke, gemotiveerde bezwaren te gen het verlenen van de vergunning kun nen bij hun college worden ingediend van 28 april 1988 tot en met 27 mei 1988. De per soonlijke gegevens van degene die een be zwaarschrift heeft ingediend, worden in dien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schrif telijk, tegelijkertijd met het bezwaarschrift, worden ingediend. Indien daarom telefonisch wordt verzocht kunnen tot en met 20 mei 1988 mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij te vens gelegenheid zal worden gegeven tot een gedachtenwisseling. Zij vestigen er de aandacht op dat degenen die gebruik hebben gemaakt van één of meer van genoemde mogelijkheden tot het indienen van- bezwaren en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijze niet in staat te zijn geweest later beroep kunnen instellen bij de Kroon tegen de genomen beschikking. Vlissingen, 27 april 1988. J. C. Th. van der Doef, burgemeester. J. M. A. van Nassau, secretaris. Ijsberen inde Volkswagen showroom? Gildeweg 22, 4483 NK Vlissingen. Telefoon 01184-19610. ★Weer gratis koninginnesalade Niet één dag, maar de gehele week. Bij aankoop van 250 gram salade naar keuze één bakje ko ninginnesalade gratis. 5 oranjeschijven halen en maar 4 betalen a 1,50 250 gram oranjeworst 2,50 Mag het iets lekkerder zijn? Oude Koudekerkseweg 26, 4335 CD Middelburg Tel. (01180) 13021. Informatie voor mensen met stotter- problemen bij zichzelf, in hun gezin of naaste omgeving: 01808-1531 of SVS, Postbus 119, 3500 AC Utrecht. Publikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame. SIRE inH^.i.iiuu^iii YfaKiiHfHik Gevraagd met spoed: Opleiding: MEAO-secretarieel of Ervaring in notuleren is gewenst. Lange Geere 12, 4330 LX Middelburg Tel. 01180-29658.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 16