Marathon- dames geven zege uit handen d o S I Opvallende prestaties in Vlissingen en Goes Titel voor Spui Vlissingse hockeydame: winnen van Rapide: 3- Badmintontoernooi was sterk bezet Hannewijk snelste op Scheldecircuit PZC/sport v pfflES #)RBE' jJOHRES Drie Zeeuwen met Molukse selectie naar Indonesië Biljarters in achterhoede Zeeuwse judoka's op dreef Witte Paard naar titel jeugdschaken Versterking voor Luctor Degradatie Wendy Geschiere naar turnfïnale TIJDENS ATLETIEKWEDSTRIJDEN Damfinale gaat tussen Goes en Middelburg MIDDELBURG IN DEGRADATIEGEVAAR RALLYCROSS OM CLUBKAMPIOENSCHAP HULST - Door een zwaar bevochten 3-1 overwinning op rivaal Sportclub Morres is het dames team van Morres/Hulst zaterdag kampioen geworden van de Zeeuwse promotieklas. De forma tie van Jo Everaert speelt volgend seizoen dus in de derde divisie. De zeer jeugdige ploeg had het in de Hulster derby niet gemakkelijk. Nadat de thuisclub in de eerste set al op achterstand was gezet, werd Morres/Hulst ook later in de wedstrijd tot de achtervolging gedwongen. Marathon-Erp '70 Marathon-WSC Marathon-Black Eagles DINSDAG 26 APRIL 1988 Jo Everaert promoveert met jeugdig damesteam tegenstanders een lastige ploeg was. EWC 2 won met 3-0 van Mytilus 2 en Voorwaarts sloot de competitie af met een 1-3 zege bij Marathon 2. Nadat de titel was behaald vertelde Jo Everaert dat hij lange tijd in spanning had gezeten. Natuurlijk wist de trainer dat een punt voldoende was om het kampioenschap te kunnen vieren, „maar ik ben een stuk grijzer een een stuk lichter geworden", gaf hij toe. Dat was in feite een compliment aan het adres van Sportclub, dat zaterdag weer ouderwets op dreef was. Keihard werkend gaven de bezoekers uitste kend partij en dat leverde de door Gui- do de Beule getrainde ploeg in de eer ste set meteen een overwinning op (12-15). Ook daarna bleef Sportclub Morres een lastige tegenstander. Nadat de stand was gelijkgetrokken, kwam deze ploeg in de derde set zelfs via 0-5 met 2-8 voor, maar in een enerverende slot fase boekte Morres/Hulst toen een naar later bleek beslissende zege. De vierde set was namelijk niet meer dan een formaliteit. Savok legde met een achterstand van drie punten beslag op de tweede plaats en mag op grond daarvan mee doen aan de zogeheten opvullings wedstrijden. De Sasse damesploeg boekte in de laatste thuiswedstrijd (tegen BOK) een gemakkelijke over winning. Nadat de thuisclub de eerste twee sets had gewonnen (met 15-5 en 15-6), profiteerde een goed serverend BOK van de nonchalance, die in Sasse gelederen was binnengeslopen (16- 18). Door een 15-6 zege bepaalde Sa vok vervolgens de eindstand 3-1. Het in de versukkeling geraakte Mara thon verloor (1-3) van Even Kijken, dat in de tweede competitiehelft voor veel 1 VLISSINGEN - In de landelijke bas ketbalcompetitie speelden dit week einde alleen de heren, de dames en de meisjes junioren van Marathon. Alle drie de ploegen verloren. Doordat Erp maar met zes speelsters was opgekomen, probeerden de dames van Marathon door een zo hoog moge lijk tempo te spelen de tegenstanders te vermoeien. In de eerste helft konden de Brabantse dames het tempo echter goed bijhouden: ze gaven niets toe aan de Vlissingse formatie en behaalden een 36-34 ruststand. Ook na de hervat ting ging de strijd gelijk op, maar na tien minuten was Erp duidelijk opge brand en klaar om opgerold te worden. Door ongeconcentreerd spel verzuim de Marathon dit echter te doen: in de zeventiende minuut was de stand nog 63-62. Hierna liep Marathon toch uit naar 72-64 in de negentiende minuut. In de laatste negentig seconden lever de Marathon de bal keer op keer in bij de tegenstanders, waardoor de over winning uiteindelijk wel heel erg knul lig werd weggegeven: eindstand 72-73. De heren van Marathon traden met een sterk verzwakt team (slechts zes spelers) aan tegen kampioen WSC, waardoor de kansen al bij voorbaat erg klein waren. Tot de tiende minuut (15- 17) ging het gelijk op, maar hierna kreeg Marathon meer moeite met de WSC-press. Hierdoor liep WSC uit tot een 24-37 ruststand. Na de pauze liep de Brabantse ploeg door de press weer verder uit. Door goede afstandschoten van Arjen Joziasse (17 punten mede door vijf driepunters) en een vrij goede verdediging bleef de schade uiteinde lijk beperkt tot 61-89. In de meisjesjuniorenwedstrijd tussen Marathon en Black Eagles kon de uit ploeg door een overwinning het kam pioenschap binnenhalen. In het begin zag het hier zeker niet naar uit: Mara thon liep uit naar een 15-6 voorsprong. In één minuut kwam Black Eagles te rug tot 15-10, waarna de ruststand door twee driepunters op 15-16 be paald werd. Na de pauze hield Ellen Pruyssers (18 punten) haar ploeg op gelijke hoogte tot de dertiende minuut (33-31), maar hierna zag een weinig overtuigend spe lend Black Eagles toch kans om uit te lopen naar 33-41, waarna met een 41-48 eindstand het kampioenschap werd binnengehaald. HELMOND Wendy Geschiere, een turnster van Koudekerke, heeft zich geplaatst voor de finale turnen in de C-lijn. Zij werd in Helmond tijdens voorwedstrijden zevende, welke klas sering voldoende was voor deelname om de nationale titel bij de meisjes tot 12 jaar. Mariska de Haze van Volharding plaatste zich als tweede reserve bij de jeugdturnsters. Zij werd 12e in Hel mond. De andere Zeeuwse deelneem sters kwamen niet bij de eerste tien. In Sliedrecht moesten de jongens en heren zich kwalificeren voor de natio nale kampioenschappen turnen in de B- en de C-lijn. Geplaatst zijn: Michel van Tiel, Joost Ruikes en Arthur van Reimersdal (A/TV), Tjeerd Nijsen en Thijs van Gu- lik (MTV), Davy Fonteine en Patrick Tito (Volharding), Ronny Nuyten (Astrow), Joris Fassaert, Alexander de Mey, Angelo Roeland en Sjaak Koole (THOR). Voor de turners in de A-lijn werd in Alkmaar de eerste kwalificatiewed strijd voor de nationale kampioen schappen gehouden. De uitslagen zijn: Klasse 4A: 4 René de Feij-' ter 44.70; 13 Piet de Haze 32.10. Klasse 5A: 9 Martijn Schipper 31.30; 12 Garip Bouziani 28.55; 21 Jan-Willem Grootjans 24.40; 27 Ser ge Leijten 21.80. Klasse 6A: 25 Sander Ver maas 29.20; 26 Mark Schipper 29.05. Hoewel CVC in Vlissingen in een mum van tijd afrekende met het ver zwakte tweede team van EWC (0-3) degradeert de Ciingse herenploeg, omdat concurrent Labyellov zich van lijfsbehoud verzekerde door een punt te pakken tegen De Polder. René Bur gers van De Polder vertelde met klem dat zijn ploeg aan de sportieve plicht had voldaan. „We hebben er echt wel voor gespeeld, maar op sommige momenten mis je net dat beetje extra inzet datje anders wel hebt", vertelde hij na de 3-2 (15-11, 4-15,15-12, 9-15 en 15-10) zege van zijn ploeg. Kampioen Scheldesport versloeg in ei gen huis BOK met 3-0 en Mytilus liet zich verrassen door de reserves van Dynamo'70: 2-3. VVR benutte de laat ste competitiewedstrijd om drie pun ten aan het totaal toe te voeren. Dat ging ten koste van Voorwaarts, dat met 3-1 werd teruggewezen. Jo Everaert rechtsmet zijn kampioensteam. MIDDELBURG Drie Zeeuwen begeleiden een Moluks elftal uit Nederland tijdens een 17-daagse trip naar Indonesië. Bert Pentury gaat met de selectie mee als trainer-coach, de Middelburgse huisarts P. F. de Doelder, die ook arts is van de afdeling Zeeland van de KNVB. gaat mee als leider van het medische team en Jimmy Pentury, trainer van Jong Ambon uit Middelburg, maakt ook deel uit van het gezelschap. Molukse voetballers uit Zeeland zijn overigens niet opgenomen in deze Neder lands selectie, die uitsluitend uit profs en semi-profs bestaat. Tijdens de wed strijden in Indonesië zal Simon Tahamata de grote trekpleister van dit Molukse elftal zijn. Het gezelschap vertrekt op dinsdag 24 mei en keert op donderdag 9 juni terug. Het elftal zal zes wedstrijden in Indonesië spelen, onder meer een duel op Ambon. Bert Pentury treedt samen met Dick Buitelaar, een van de bondscoaches van de KNVB, op als trainer-coach. VLISSINGEN - Tijdens atletiekwed strijden op de kunststofbaan in Vlis singen zorgde vooral eerste jaars B- junior Gregory Lede voor opvallende prestaties. Bij het hoogspringen reik te hij tot 1.80 en op de 110 meter hor den liep Lede een prima tijd van 16.0 seconden. Ook op het verspringen (6.21) en discus (35.20) liet de atleet van Marathon al vroeg in het seizoen zijn naamkaartje achter. Ook de talentvolle C-junior Emiel Roodenburg uit Vlissingen kwam tot goede prestaties op kogelstoten met 13.24 en hoogspringen tot 1.75, wat te vens op beide nummers een persoon lijk record betekende. Bij de heren sprong Koen Logge 1.90 hoog en Bram van Peenen kwam met de 800 gram speer tot 49.44. Op de 3000 meter bleek alleen Rian van de Broeke onder de negen minu ten grens te lopen. Hij won in een tijd van 8.50. Na twee jaar lang in de bles- surehoek gezeten te hebben maakte de talentvolle atleet Revelino Rijk bij de A-junioren zijn rentrée op de 400 meter. Rijk won gemakkelijk in 52.3 seconden. In Goes kwamen de jongste atleten van AV'56 uit op onderlinge wedstrij den. D-junior Rachel Stone sprong bij de meisjes 4.60 ver en Mirjam Teunisse noteerde een nieuw clubrecord bij de C-junioren discuswerpen (26.18). Len ny Ossewaarde kwam tot twee over winningen, op de 60 meter in 8.8 en de 600 meter ging in een prima tijd van 1.48.2. De uitslagen in Vlissingen waren: Jongens D: Rienk Weijs, ver 4.40. Jongens C: Emiel Roodenburg, kogel 13.24 en hoog 1.75. Meis jes C: Christel Dingemans ver 4.70, Danielle van Catzand 600 m. 1.44.2. Jongens B: Gre gory Lede ver 6.21, hoog 1.80, 110 mh. 16.0 en discus 35.20. Ingmar Hofman 110 mh. 19.5, Walter Houtzager 800 meter 2.09.6, 4 x 100 meter Gregory Lede, Ingmar Hofman, Mar co hogerland en Walter Houtzager in 48.5 sec. Jongens A: Revelino Rijk 400 meter 52.3. Heren: 3000 meter, Rian van de Broek 8.50, Bert Hartogh 9.28. Manfred Meulmeester 10.16. Koen Logge, hoog 1.90, Bram van Pee nen, speer 49.44. De uitslagen in Goes: Meisjes pupillen C: Astrid Pleunis 40 m. 7.8. Meisjes pupillen B: Marijke Wierenga 40 m. 6.8, Mieke van Hove kogel 4.49. Jongens pupillen B: Peter van eder Poel 40 m 7.0, Jongens Pupillen A: Ivo: Pleunis 1000 m. 3.44.4, Erwin Simpelaar 60 j m. 9.2, Meisjes D: Lenny Ossewaarde 60 m. 8.8 en 600 m. 1.48.2, Rachel Stone ver 4.60 (CR). Meisjes C: Mirjam Teunisse discus 26.18 m. (CR). SPUI - Het is de voetballers van Spui deze competitie voor de wind gegaan. Ze werden zaterdagmiddag kampioen van de derde klas in het afdelingsvoetbal na een 2-1 overwinning opAZVV3. Foto: de eerste selectie van Spui voor de beslissende wedstrijd. HOOGERHEIDE - De drie Zeeuwse deelnemers aan de gewestelijke bil jartfinale tweede klas bandstoten in café Boullevard in Hoogerheide zijn in de achterhoede geëndigd. Jo Blom- maert van het district Zeeuwsch- Vlaanderen werd vijfde, Ger Monster (Schouwen-Duiveland) en Henk Quakkelaar (Walcheren De Bevelan- den) sloten met een zevende en achtste klassering de rij. Kampioen werd Ger van Zundert uit Roosendaal die ook naar het Nederlands kampioenschap gaat. 's-GRAVENPOLDER Voor de Zeeuwse beker-damwedstrijden is in middels de halve finale afgewerkt! 's- Gravenpolder kwam in eigen huis niet verder dan 5-5 tegen Lammeren- burg en omdat Lammerenburg het eerste winnende bord had, gaat dit team over naar de finale. Goes klopte overtuigend Middelburg met 7-3. De gedetailleerde uitslagen: 's-Gravenpol- der-Lammerenburg 5-5: J. Veerhoek-C. van Rijswijk 1-1, E. Hamers-H. Bos 0-2, C. Ha- mers-J. Boone 0-2, E. Nobel-J. Koppejan 2-0, A. v. d. Schraaf-W. v. Oppen 2-0. Goes-Middelburg 7-3: C. Rijk-A. C. Goed hart 2-0, L. Anderson-D. Kasse 1-1, J. Sinke- E. M. Wiskerke 1-1, S. Sandee-P. Schunse- laar 2-0, C. de Klerk-C. de Wolf 1-1. MIDDELBURG De streekderby tus sen de dames van Vlissingen en Rapi de in de veldhockeycompetitie is ge wonnen door Vlissingen: 3-1. Bij de dames verloor Middelburg met 0-1 van AMHC '65 en komt daardoor in degradatiegevaar. Bij de heren in de derde klasse blijven Rapide en Olym- pia, goed meedraaien in de top. Vlissingen was tegen Rapide de sterk ste ploeg en haalde een verdiende overwinning. De thuisploeg opende de score door een mooie solo van Fleur van Ouwerkerk: 1-0. De ruststand werd bepaald door Ina de Loof, die een rebound van een strafcorner benutte. Na de rust was Rapide echter de sterk ste ploeg en zorgde voor onrust in de Vlissingse verdediging. In die fase maakte Diane Damme er 2-1 van door een strafcorner zuiver in te slaan. Na dat doelpunt werd Vlissingen actiever en scoorde 3-1 via Christiane van In- gen. De Middelburgse sames traden met in vallers aan en hadden in de eerste helft moeite met de opbouw van het spel. In die fase scoorde AMHC '65 1-0 door een frommeldoelpunt. Ruststand: 1-0. Na de rust was Middelburg wel goed in het spel en had enige goede kansen, die echter werden gemist. Middelburg kreeg in de tweede helft te weinig. Vol gende week moet de wedstrijd tegen Pelikaan beslissen wie van beiden de gradeert. De Goese dames ontvingen Aeolus en verloren met 0-1. Ze kregen weer te weinig voor hun goede spel van de laatste weken. Goes begon zeer aan vallend, maar Aeolus kwam tegen de verhouding in op 0-1. Dat was ook de eerste aanval van Aeolus in de eerste helft. Na de rust ging het gelijk op, met de beste doelkansen voor Goes, maar veel pech bij het afronden. Olympia speelde uit bij Tempo '34, de koploper in de derde klas en verloor met 2-0. Tempo '34 was de eerste helft sterker en kwam al snel op 2-0. Na de rust was de partij gelijk opgaand met doelkansen voor Olympia die niet be nut werden. In de vierde klas dames verloor HSD uit tegen DES met 3-1. DES was de be tere ploeg, die contant aanviel. De HSD'se verdediging hield de schade beperkt tot 1-0 in de eerste helft. Na de rust kwam DES al snel op 2-0. Charlot te van Eek scoorde echter 2-1 tegen met een mooi velddoelpunt. DES be paalde de eindstand echter op 3-1. Bij de heren in de derde klas moest Olympia uit bij Pelikaan winnen om voor het kampioenschap door te gaan. Pelikaan kreeg echter de volle punten. De eerste helft was Pelikaan iets ster ker. Olympia nam echter als eerste voorsprong via Maarten de Hens. Peli kaan drong veel aan en bepaalde de ruststand op 2-1. Na de rust kwam pl likaan op 3-1 en leek de wedstrijd bl slist. Maarten de Hens benutte vol Olympia nog een strafbal en bepaalq de eindstand op 3-2. Rapide speelde uit bij de Cadetten c een moeilijk bespeelbaar veld. 0-J door het harde veld kwamen er g echte kansen. Na de rust kwam RFad de toch op 0-1 door Philip van Gassej een lange corner vol op de stick. In de vierde klas heren waren nog twj inhaalwedstrijden, maar het ka pioenschap is al behaald door Vlissil gen. Middelburg speelde thuis tegel Goes en won met 4-0. Middelburg bl gon sterk en kwam snel op 1-0 dol Wim Siebum. Joris Buitendijk bepaaj de de ruststand op 2-0. De Goese vei] dediging had het nogal moeilijk, maf de Middelburgers misten veel kansel] Na de rust scoorde Michiel Jacobs nq twee keer. HSD won uit bij HCGO met 1-3.1 Zeeuwen hadden het beste van h| spel en scoorden snel 0-1 door Fra Huisson. Wouter Bakx nam de veH diende 0-2 voor zijn rekening. HCGl scoorde nog tegen met een frommej goal, maar na de rust zorgde Fra Huisson voor 1-3. GOIRLE Marco Drost (Judovereni ging Reimerswaal) en Jos van de Gug- ten (Kiaï) zijn in Goirle geslaagd voor het examen eerste dan judo. Beide ju doka's slaagden direct voor hun eer ste technische examen, wat gezien de moeilijkheidsgraad een bijzondere prestatie is. Ook Adjan Honkoop (Rei merswaal) en Rinus Nieuwenhuize (Kiaï) slaagden voor het examen. Door in de finale Arjan Fraay uit te schakelen behaalde judoka Michel de Wee van Reimerswaal de overwinning in zijn gewichtklasse in Geertruiden- berg. De 11-jarige Martijn van Oosten- brugge van Breskens behaalde ook een opmerkelijke overwinning. Hij won al zijn wedstrijden met ippon. Overige Zeeuwse prijswinnaars in Geertrui- denberg: Eerste prijzen: Edwin van Alphen (Kiaï), Jesper van Dijke (Breskens), Patrick Danker (Reimerswaal). Tweede prijs: Mau rice Christiaansen (Kiaï), Ronnie van 't Westeinde, Regina van Gorsel (Breskens), Richard Weijermans, Stefanie Flikweert (Reimerswaal). Derde prijs: Wendy Simonse (Breskens), Mariska Kersten (Kiaï), Colin Breas (Reimerswaal). TERNEUZEN Mauric Perotti is winnaar geworden van het invitatie- toernooi badminton voor jeugd dat zaterdag werd gespeeld in Terneuzen. In sporthal 't Zwaantje kwamen 75 spelers uit Zeeland bij elkaar. Ze wer den geïnviteerd naar aanleiding van hun prestatie in de regiotoernooien die deze winter plaatsvonden. Mauric Perotti werd eerste bij de heren IA. Het herendubbel was in deze klas voor Peter van Cleemputte en Dennis Nijhoff. De overige eindstanden, heren 1B, he ren enkel: Roel Velleman; heren dub bel: Eric de Vos/Edwin Eggink; IC, he ren enkel: Sander Melieste; dames en kel: Jacqueline Altena; heren dubbel: Hanko de Vos/Sander Melieste; dames dubbel: Pamela Visser/Manon van de Berge; 2A, heren enkel: Bram Bruy- nes; heren dubbel: Ronald Klippel/ Bram Bruynes; 3A, heren enkel: Ar- noud Septer; dames enkel: Marloes Koster; heren dubbel: Idsar en Arnoud Septer; dames dubbel: Marloes Kos- ter/Simone Kieviets; 3B, heren enkel: Ruben Polman; dames enkel: Rosie van Riet; heren dubbel: Bart van de Linde/Ruben Polman; dames dubbel: Cindy Dieleman/Judith Mangnus; 4A, heren enkel: Pim Griens; dames enkel: Ellis Houterman; heren dubbel: Ikec Rooy/Pim Griens; dames dubbel: Di borah Hoff/Regina Sandee; 4B, herel enkel: Frans Koopman; dames enkel Kathy Vis; dames dubbel: Chant van Hooye/Esmeralda Campens. Na afloop reikte districtsvoorzitt Jan Hoff de prijzen uit. RILLAND-BATH Met 24 rijders in de rallycross en een gelijk aantal cou reurs in de 2-CV-klasse ging op het Scheldecircuit in Rilland de eerste van zes races van start voor het club kampioenschap van de AEWBR. Een mager deelnemersveld, onderver deeld in vier klassen. Enkele rijders zijn door tijdgebrek nog niet klaar met hun nieuw gebouwde auto, ande ren lijken van het toneel verdwenen. De wedstrijdleiding besloot voor aan vang van de wedstrijd dat er vier man ches waren en dat de drie snelste tij den bepalend waren voor plaatsing in de finale. Tonny Hannewijk uit Vrouwenpolder zette twee keer de snelste tijd van alle rijders neer. Een uitstekende start derhalve op het Scheldecircuit. Hannewijk startte in de vierde manche zelfs in de opgevoer de klasse, om zich daar te meten met Ko Kasse in de twee motoren Goll GTI. Twee seconden later dan Kasse kwam Hannewijk over de finish in deze rit. Kasse, die de Golf vorig jaar van twee motoren voorzag, heeft zijn wagen de ze winter voorzien van vierwielbestu- ring door middel van een tandwielcon structie. Hij kampte nog wel met pro blemen met de ophanging en de banden. Tijdens de finaleraces ging in de stan- daadklasse boven 1600 cc de overwin ning niet naar Tonny Hannewijk, maar naar Jos Boone uit dijk. Boone, teamgenoot van Wolphaarts- Hannewijk, - - 38g: Jos Boone rechtsen Tonny Hannewijk ilinks) in een zij-aan-zij gevecht op het Scheldecircuit. reed voortdurend enkele meters ach ter Hannewijk. Toen Hannewijk ech ter vlak voor de finish een stuk langza mer ging, kon Jos Boone hem net op de finishlaan passeren en de eerste plaats opeisen. Dick Krijger uit Wolphaartsdijk en Dick Maljers uit Middelburg moesten uitmaken wie de overwinning in de - 1600 cc klasse op zou eisen. Maljers, in de manches duidelijk sneller, moest door een stuurfout Krijger voor laten gaan. Maar Maljers, die daarna drie ronden lang bijna boven op de bumper reed van Krijger, kon hem niet passe ren. De rijder uit Wolphaartsdijk hield netjes de deur dicht en reed zo naar de eerste plaats. De einduitslag van de rallycrosswedstrijd in Rilland: Standaardklasse 0-1300 cc: 1 Harry Deelen, 2 Bram dekkers Grijpskerke, 3 Peter Schepers, 4 Carlo van de Berg; 1300- 1600 cc: 1 Sjacco Bliek Scherpenisse, 2 Ba rend de Jong, Middelburg; 1600-2000 cc: 1 Jos Boone, Wolphaartsdijk, 2 Tonny Hanne wijk, Vrouwenpolder, 3 Carel Keim, Seroos- kerke, 4 Tineke de Poorter, Terneuzen, 5 Cees Jansen; Diverse 1-1600 cc: 1 Dick Krij ger, Wolphaartsdijk, 2 Dick Malhers, Mid delburg. Specials: 1 Ko Kasse, Veere. TERNEUZEN - De finaleronde van d Zeeuwse jeugdcompetitie van cluli schaakteams voldeed in Terneuzel aan de verwachtingen. De winnaaT bij de A-categorie werd het favoriet! Het Witte Paard uit Sas van Gent. BI de B-categorie verliep de strijd in ha voordeel van Souburg, in de jongst] categorie ging de eerste plaats naai Terneuzen. De Zeeuwse kampioenen mogen d| jaar nog meedoen aan de landelijk competitie. De beste vertegenwoordl gers uit de verschillende regio's stril den om het schaakkampioenschaj van Nederland. De uitslagen in Terneuzen: A-jeugd Sou burg-Terneuzen 2 1/2-2 1/2; Goes-Het Witu Paard 0-5. I B-jeugd Souburg-Vlissingen 4 1/2-1/2; Mid delburg-Goes 4-1. I C-jeugd Terneuzen-De Zwarte Dame 4-1 Souburg-Vlissingen 3-2; Middelburg-Goesl 1/2-2 1/2. De eindstand van de jeugdchaakcompetl tie: A-categorie 1. Het Witte Paard, Sas val Gent 6 m.p. -12 1/2 b.p.; 2. Terneuzen 3 m.pl 8. b.p.; 3. Souburg 3 m.p.-8 b.p.; 4. Goes^ m.p.-l 1/2 b.p. B-categorie: 1. Souburg 8 m.p.-15 1/2 b.p Middelburg 6 m.p.-15 1/2 b.p.; 3. GoesJ m.p.-8 b.p.; 4. Terneuzen 2 m.p.-6 1/2 b.p Vlissingen 2 m.p.-4 1/2 b.p. C-categorie: 1. Terneuzen 10-19 12; 2. Soil burg 8-17; 3. De Zwarte Dame, Kruiningel 6-12; 4. Middelburg 3-10 1/2; 5. Goes 3-8; Vlissingen 0-8. TERNEUZEN - Met een titel in de eel ste klas afdeling van het veldkorfbJ binnen bereik is de versterking d'l KV Luctor uit Terneuzen dit seizoel kreeg erg welkom. Na Kees Prooa van Tjoba kwam vorige week de ovel schrijving tot stand van Kees Olf steegh van Swift. Opsteegh, die aan het begin van ha seizoen nog deel uitmaakte van de eea ste selectie van de Middelburgse ovel gangsklasser, kwam zaterdag voor zijl nieuwe vereniging uit in het tweecl team. „Maar als hij zich bij ons thuiT voelt is Kees Opsteegh volgend jaai natuurlijk een man voor de eerstl ploeg", reageerde KV Luctor-voorziJ ter Rinus Nieuwdorp op deze transtel

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 22