se Bouw coördinatiecentrum walradarketen begonnen D66 stelt vragen over veiligheid kerncentrale Jeugdbrandweer in Vlissingen gastheer gewestelijke teams Ruzie rond kunst onder water PZC/ provincie grote antiekveiling GRi lEIENDE BEZORGDHEID MIDDELBURG fA >pertest 'ulst DINSDAG 12 APRIL 15; O wil afdeling e oprichten ÖJdingbeurs JV-gebouw Meer dan 500 nummers. Verkeerslichten Geld ministerie en provincie voor experiment rond kinderopvang Kadercursus voor ouderen afgesloten Loop-fiets wedstrij d r rijkspolitie - Koi enavond "1 in irote Kerk Ter neuzen DELEGATIE BEZOCHT BORSSELE GEWESTELIJKE WEDSTRIJD Derde in t Afgepakt Rommelmarkt Af; DONDI RDAG 7 APRIL 1988 studie gevolgen uitstel Dammen weg ILBIJRG - Burgemeester en wethouders van Middel- illen een onderzoek laten instellen naar de economi evolgen van uitstel van de Dammenroute tot na 2000. ij gaat het om vragen naar de wachttijden voor het ver- a en rond de Zeeuwse hoofdstad, veranderend consu- ngedrag en een verslechtering van het vestigingskli- Aan het onderzoek zullen waarschijnlijk de provincie d en de Kamer van Koophandel meewerken. altaten moeten in september zijn. Aan de hand van het on- waarvoor een gespecialiseerd bureau zal worden ingeschakeld, wil len b en w komen tot een 'gefundeerd feleidoo richting Den Haag om de. aanleg van de Dammenweg en een' ID aquaduct onder het Kanaal door Wal cheren e versnellen. en w Middelburg gingen deze week akkoojd met een onderzoeksvoorstel van het bureau economische zaken en j statistiek van de gemeente. Al eerder uitte bi gemeester mr C. G. J. Rutten zijn bezorgdheid over geluiden uit het circuit, dat de aanleg van de nroute zeker tien jaar wordt Jtgest ;ld wegens geldgebrek. 'vooral de Zeeuwse hoofdstad - knoopt unt van aan- en toevoerwegen vanaf de Oosterscheldekering dreigt iet slachtoffer te worden van die maiatregel. Om het kabinet te kun nen bestoken met zoveel mogelijk ge gevens. wil het college laten nagaan in wc hoever het verkeer toeneemt nu de weg over de pijlerdam is opengesteld en wat afgezien van de ergernis on- ^ln groeiend aantal Middelbur- de economische gevolgen zijn Jrkeersopstoppingen in en rond Nu al is het voor Middelbur- Jr, de wijken ten zuiden van het gemakkelijker om inkopen te In Vlissingen dan (eindeloos) te wachl :n voor Schroe- en Stations- brug.l Jitstel van de Dammenroute en EEDE deren 08 I Ide Schouwburg te Middelburg.) Veilingmeester A. I. Verhage, 01180-27639 een derde Kanaalkruising heeft ook ingrijpende consequenties voor het vaststellen van de richting, waarin de stad moet worden uitgebreid en het aanleggen van terreinen voor klantge richte bedrijven die niet meer in het centrum passen. Het onderzoeksbu reau (b en w willen offerte vragen aan vijf firma's, waaronder het Centraal In- Jaar Vergadering Zeeuws-Vlaamse onderwijskring SAS VAN GENT De kring basison derwijs Zeeuwsch-Vlaanderen van de Katholieke Onderwijs Vakorganisa tie (KOV) houdt maandag 11 april haar jaarlijkse ledenvergadering in het gemeenschapscentrum De Straete in de Zandstraat in Sas van Gent. Voor de pauze wordt naast de huis houdelijke agendapunten ook aan dacht besteed aan de Katholieke On- derwijsdag in 1989. Na de pauze houdt Corrie Roeken, lid van het sectiebestuur, een inleiding over 'Het jonge kind'. Het thema 'Hoe kunnen we, ondanks allerlei belemme ringen zoals bezuinigingen en de oplei dingen, proberen het jonge kind een zo goed mogelijke plaats te geven in het basisonderwijs' wordt door haar aan gedragen. Hierna is er volop gelegen heid tot vragen stellen en discussie. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. stituut voor het Midden- en Kleinbe drijf, CIMK) moet tenslotte aangeven of het mogelijk is om noodoplossingen te treffen, die de verkeersoverlast be perken tot het tijdstip waarop de Dammenroute wordt gerealiseerd. Een eerste overleg van de gemeente met gedeputeerde J. de Voogd en se cretaris mr R. de Blij van de Kamer van Koophandel wees uit, dat ook de ze instanties voelen voor een onder zoek. Daarbij wordt er vanuitgegaan, dat Middelburg het plan voorbereidt tot en met de offertes, waarna provin cie en Kamer van Koophandel beslis sen of en hoe ze meewerken. Zij krijgen dan evenals Middelburg elk drie verte genwoordigers in de commissie die het project begeleidt. Als de procedure volgens de plannen verloopt, kunnen de onderzoekers half juni aan de slag. Als bescheiden stap ter vermin dering van de verkeersperikelen krijgt de Middelburgse gemeenteraad 18 april een voorstel om de verkeers lichtinstallaties Torenweg/Schroe- weg, Banckertplein/Koudekerkse- weg en Koudekerkseweg/Laan der Verenigde Naties aan te sluiten op de processor, een automatisch werkend systeem, dat een snellere doorstro ming moet garanderen. Bij de verkeerslichten aan Statenlaan/ Schroeweg, Banckertplein/Koude- kerkseweg en Koudekerkseweg/Laan der Verenigde Naties komt een VE- TAG-busbeïnvloedingssysteem, waardoor oponthoud voor lijnbussen wordt beperkt. Tenslotte ligt er een plan om de installaties Groenewoud/ Poelendaelesingel, Blauwedijk/ Schroebrug, Kanaalweg/Schroebrug en Statenlaan/Schroeweg te vernieu wen. Een aantal werkzaamheden wordt gecombineerd met de asfalte ring van de Schroeweg tussen eind september en begin oktober. De bouwplaats aan de Commandoweg waar woensdag de eerste paal werd geslagen voor het Schelde CoOrdinatie Centrum. VLISSINGEN De eerste heipalen voor het Schelde Coördinatie Cen trum (SCC) aan de Commondaweg in Vlissingen zijn woensdag, zonder enig ceremonieel, de grond ingedre ven. Het SCC wordt het zenuwcen trum van de Westerschelde-radar- keten die de tweede helft van 1990 in gebruik moet zijn. Het gebouw aan de Vlissingse Commandoweg moet juni volgend jaar gereed zijn. Het Schelde Coördinatie Centrum zal vijf verdiepingen tellen. Het wordt samen met de verkeerscentra- le Vlissingen in het nieuwe pand on dergebracht. De verkeerscentrale Vlissingen is één van de vijf beman de verkeersposten van de Wester- schelde-radarketen en komt op de vijfde étage van het SCC-gebouw. Het SCC, waar de gegevens over scheepvaartbewegingen op en in de monding van de Westerschelde bin nenkomen en worden verwerkt, wordt op de derde verdieping ge huisvest. Als het gebouw aan de Commandoweg klaar is, volgt een periode waarin de elektronica voor de radarketen moet worden geïn stalleerd en getest. De ingebruikna me van het pand vindt daarom meer dan een jaar na de oplevering plaats. De verkeerscentrale Vlissingen ver trekt tezijnertijd van Boulevard De Ruyter waar zij sinds jaar enaageen onderkomen heeft. De bouw van een 36 meter hoge wal- radartoren achter Boulevard De Ruyter, het tweede onderdeel van de Westerschelde-radarketen in Vlis singen, begint de tweede helft van mei. De walradartoren is één van achttien onbemande posten die aan de Westerschelde en de Schelde ver rijzen. De Vlissingse walradartoren neemt de taak over van de kleine witte toren op het gebouw van het Belgische loodswezen. Zij komt ter hoogte van de trap van de Boule vard De Ruyter naar de Breewater- straat. VLISSINGEN - Het ministerie van wvc heeft 30.000 gulden beschikbaar gesteld aan de Stichting Overleg Kin dercentra Zeeland (SKOZ). Gedepu teerde staten van Zeeland willen hieraan nóg eens eenzelfde bedrag toevoegen. De gelden zijn bestemd voor een experiment kinderopvang in de proefregio's Oostburg/Aarden burg/Sluis en de gemeente Tholen. Het voorstel van het dagelijks bestuur van de provincie komt ter sprake ih de vergadering van provinciale staten op vrijdag 20 mei. De SKOZ wil door middel van een speerpuntsgewijze benadering de kin deropvang in Zeeland beter van de grond krijgen. Daartoe is een experi menteerplan ontwikkeld waarin speci fiek rekening gehouden is met knel punten, die voortvloeien uit de klein schaligheid van de regio's Tholen en Oostburg Aardenburg Sluis. Op die manier zou een voorbeeld kunnen ont staan voor de rest van de provincie. Het experiment loopt van het vooijaar 1988 tot uiterlijk 1 maart 1990. Het eer ste jaar (fase 1) is voor inventarisatie en onderzoek naar wensen, mogelijk heden. financieringsbronnen en het ontwikkelen van een uitvoeringsplan. In het tweede jaar (fase 2) zal daaraan dan uitvoering worden gegeven. De to tale kosten zijn 60.000 gulden. Het mi nisterie van wvc is bereid in 1988 30.000 gulden beschikbaar te stellen. Gede puteerde staten willen het resterende bedrag voor hun rekening nemen. Dit bedrag komt in twee termijnen, in 1988 en 1989, vrij. PHILIPPINE - Dertig cursisten van de Katholieke Bond van Ouderen heb ben onlangs een kadercursus in Phi lippine afgesloten. De cursus was be doeld om organisatorisch, econo misch en sociaal beter onderlegd te zijn. De dertig kaderleden, afkomstig uit de gemeenten Sas van Gent en Hontenis- se, kunnen zich nu ook beter voor de belangen van ouderen inzetten. Kring adviseur P. van Laar hoopt dat in de toekomst meer mensen de cursus zul len volgen. - De Katholieke Bond van Ou- (KBO) heeft plannen om een zelfst: ndige afdeling in Eede op te richfè i. De bond houdt daarom van daag, londerdag, een bijeenkomst in café de Kreeke vanaf 14.30 uur aan de Valeis eek in Eede. Het KBO-bestuur wil Eedenaren van p^Bjaar en ouder laten weten wat de bond 1 ien te bieden heeft. Zo adviseert de tlnd ouderen over gezondheids zorg, uitkeringen en geeft zij voorlich ting lver wonen en bewegen voor ou deren. De culturele activiteiten van de KBO zouden uitstekend gecombi- neerl kunnen worden met hetgeen er get ;urt op dat gebied in Eede, ver wacht kringadviseur P. van Laar. T - De atletiekvereniging V houdt vandaag, donderdag, gemeentelijk sportpark van ie eerste Coopertest van het sei- ir kan vanaf 18.30 uur in de kan- jan RKHAV worden ingeschre- e eerste serie van deze conditie- int om 19.00 uur. PPINE De Rijkspolitiesport- ging DEHO'80 houdt zaterdag il in Philippine een loop-fiets- rijd. De deelnemers kunnen in- en op drie afstanden. De A-ca- |e omvat drie km lopen plus 9.5 tsen. De deelnemers in de B- moeten deze afstanden twee maalfafleggen en in de C-klasse drie maal. De sftrt is om 14.00 uur aan de sport zaal i|i de Laureij nestraat. De organi satie! >erust bij Paul de Groene uit Phi lippic en Hans Lucasse uit Koe- wach waar men ook voor verdere in- lichtir. ;en terecht kan. TERIIeuzeN - In de Grote Kerk aan de Noordstraat in Terneuzen wordt 15 aprillen korenavond gehouden, ^^werking verlenen het rk kerk- K°°rJiet koor Hammaaloth, het kin derkot chavarim en de Hervormde °e uitvoering begint om 20.00 lur. Derk Thijs fietst een rondje over de Middelburgse Markt in zijn tent/iets. MIDDELBURG - Het is een fiets, maar je kunt 'm ook als tent gebruiken, als hangmat en als stoeltje. Het nieuwste ontwerp van Bram Moens en Derk Thijs uit Middelburg is de tentfiets. Aanstaande zaterdag is de tweewie- Ier te zien in het Veronica-programma 'De nationale Ideeënbus', dat om half zes wordt uitgezonden op Nederland 2. Het is niet de eerste fiets die het twee tal heeft ontworpen. Al eerder maak ten ze een ligfiets en daarna kwam de roeifiets, die vorig jaar in hetzelfde tv- programma werd getoond. „Maar", zegt Derk Thijs, „we wilden steeds sneller. De tent op de nieuwste fiets zit gestroomlijnd om je lichaam heen, daaroor heb je minder luchtweerstand en ga je veel harder. De topsnelheid be draagt tachtig kilometer. Om die te bereiken heb je een 'aanloop' nodig van twee a drie kilometer. Een ander voordeel van de tentfiets is datje altijd droog zit, alleen je hoofd steekt eruit. Als het hard regent kun je daar altijd een muts opzetten". De ontwerpers hadden eerst een po lyester kuip gemaakt, maar die was te zwaar. Vervolgens ontstond een tent met een polyester neus en de rest van zeildoek, maar die was te breed en te dik. Het uiteindelijke ontwerp be staat alleen maar uit zeildoek met aan de binnenkant ronde latjes in de breedterichting. Met twee moeren wordt de tent op de ligfiets gemon teerd, in opengeklapte toestand. Thijs: „Je stapt er in, doet je hoofd door een daarvoor bestemd gat en je ritst het geheel dicht. Je voeten steken eruit en er zijn speciale openingen ge maakt voor de handen om de richting aan te geven. De tent wordt op span ning gezet door middel van een alumi nium draaiboom die achter het stoel tje wordt bevestigd en daar ga je". De tentfiets is goed te gebruiken tot windkracht vier. „Maar ik heb er ook mee geoefend op de Westkapelse Zee dijk. Met een flinke zijwind, werd het een zeilfiets. Ik hoefde niet te trappen en haalde een snelheid van 35 kilome ter". Als de fietstocht is beëindigd en de berijder wil kamperen, dan haalt hij de tent eenvoudig van de fiets af. Thijs vertelt: „Hij legt een grondzeiltje neer. dat vastgezet wordt met vier haringen. Daar wordt de tent opgezet met be hulp van twee haringen en de slaap plaats is klaar voor gebruik. Het stoel tje kan ook heel simpel van het rijwiel worden afgehaald en je kunt zitten". In opengeritste toestand kan de tent op zijn kop tussen twee bomen worden gehangen. Resultaat: een hangmat. De twee ontwerpers hebben ongeveer een halfjaar over hun tentfiets gedaan. Omdat alles met de hand is gemaakt, valt het rijwiel nogal duur uit: de lig fiets kost 3000,- en de tent 1500,-. „Maar", zegt Thijs, „als ie in seriepro- duktie wordt gemaakt en dat hopen wij natuurlijk van harte dan wordt de fiets stukken goedkoper BORSSELE - De fractie van D66 in de Tweede Kamer zal binnenkort aan staatssecretaris L. de Graaf (sociale zaken) en minister drs E. H. T. M. Nij- pels (milieu) vragen stellen over de veiligheid van de kernenergiecentra le Borssele. Het gaat met name om het al dan niet uitvoeren van maatrege len, die een speciaal onderzoekteam van het internationale atoomagent schap vorig jaar voorstelde. De aan bevelingen kwamen na een inspectie van de kerncentrale Borssele. D66 wil precies weten hoe het met de uitvoe ring van de adviezen staat. Een delegatie van Döö, onder wie ka merlid D. Eisma en statenleden A. J. Dijkwel en J. L. A. Boogerd-Quaak, be zocht woensdag de kerncentrale van de PZEM in Borssele. „Het was zeer openhartig en wat ons betreft een suc ces", verklaarde statenlid Boogerd na afloop. Ze prees de opstelling van PZEM-medewerkers J. den Boer (hoofd kerncentrale) en U. H. Banga (directeur produktie), die de delegatie van informatie voorzagen. „We heb ben de indruk dat er serieus met de aanbevelingen van het OSAR-team wordt omgegaan", aldus mevrouw Boogerd. De vragen die kamerlid Eisma aan staatssecretaris De Graaf en minister Nijpels wil voorleggen, moeten dan ook niet gezien worden als een motie van wantrouwen richting PZEM, zo verduidelijkte Boogerd. D66 is met na me benieuwd naar de zienswijze van de kernfysische dienst (onderdeel van het ministerie van sociale zaken) op de aanbevelingen van het onderzoek team van het internationale atoomagentschap. Daarbij gaat het vooral om de actieve controletaak van de kernfysische dienst. De kamerfrac tie van D66 is ook van plan te informe ren naar de veiligheidscontrole van de kerncentrales in het Belgische Doel, op een steenworp afstand van de Zeeuws-Vlaamse grens. De partij staat op het standpunt dat ook in de Belgi sche kerncentrales op korte termijn een veiligheidsonderzoek namens het internationale atoomagentschap moet worden uitgevoerd. Statenlid Boogerd-Quaak (ze is lia van de raad van bestuur van de PZEM) be klemtoonde dat een besluit over het al dan^iiet uitbreiden van kernenergie in Nederland, niet op de lange baan mag worden geschoven. Ze vond dat hier over uiterlijk in 1989 duidelijkheid moet komen. „Een besluit over kern energie mag niet overzie verkiezingen heengetild worden", betoogde Boog erd. Te lang wachten achtte ze ook ten opzichte van de medewerkers van het Zeeuwse energiebedrijf PZEM niet verantwoord. De D66-delegatie toon de zich voorstander van een herhaling van de controle door het internationa le atoomagentschap. D66 benutte het werkbezoek aan de PZEM in Borssele ook voor een oriën tatie op de plannen voor een natio naal opslag- en verwerkingscomplex voor radio-actief afval bij de kerncen trale. De politici praatten met af gevaardigden van de dorpsraad Bors sele. Statenlid Boogerd zei dat D66 be zwaren heeft tegen de beperkte loka- tiekeus. Kamerlid Eisma zal hierover vragen stellen. D66 vindt dat niet al leen Borssele geschikt is en er zijn ook twijfels over de omvang van het op- slag- en verwerkingscomplex (25 tot 30 hectare acht D66 overdreven). VLISSINGEN - De Vlissingse jeugd brandweer bestaat vijftien jaar en houdt zaterdag in Vlissingen ter gele genheid van dit feit de gewestelijke brandweerwedstrijd. Zesentwintig teams treden aan. twaalf junioren- en veertien aspirantenteams. J. C. Th. van der Doef, burgemeester van Vlis singen, reikt zaterdag om 16.45 uur de prijzen uit in Het Scheldekwartier in Vlissingen. De wedstrijden beginnen om 9.30 uur. De junioren uit Ouddorp, jongens van 12 tot 14 jaar, en Middelburgse aspi ranten, 14- tot 18-jarigen, openen de rij van deelnemers. Vlissingen mag. als organisator van het evenement, niet meedoen. Het terrein is voor de jonge ren te bekend. De competitie speelt zich af op en rond het tonnenmagazijn van het Directoraat Generaal Scheep vaart en Maritieme Zaken aan de Prins Hendrikweg. De junioren moe ten een aantal hindernissen nemen en vervolgens een 'brand' blussen in' een boerenwoning. C. de Jonge, de hoofd leider van de Vlissingse jeugdbrand weer. heeft daartoe een modelhuis ge bouwd. De jongens dienen op twee ga ten in de muur te mikken. Het bluswater vloeit aan de achterzijde in twee emmers. Twee vlammenborden geven aan wanneer de brand is ge blust. Dat is het geval als zich 10 liter water in de emmers bevindt. De aspi rantenteams gaan. om in brandweer termen te blijven, een object binnen waar brand is. Vlammen en rook ko men daaraan niet te pas. TEfEUZEN - In het gebouw van de LJV.jnaast de gymzaal in de Serlip- Penspolder, wordt vrijdag 15 april een ^^Jigbeurs gehouden, uitgaande vand3" van l3.oo tot 15.00 uur. Advertentie igueurs gehouden, uitgaande cursus 'Zelf kleding maken'. De I duurt van 10.00 tot 12.00 uur en K 00 t.nf 1 R nn TERNEUZEN - In het zwembad van het Churchillhotel in Terneuzen is gisteren een onderwater-expositie geopend van de Antwerpse kunste naar Ronny de Jonghe. Er hangen in totaal acht foto's, monoprints, in het 25 graden warme zwembadwater. Tegelijk met de opening is ook een ruzie ontstaan over het auteursrecht van de expositie. De Axelse galerie houder R. Bellemans vindt dat hij recht heeft op een schadevergoeding van 500 gulden omdat men in het Churchillhotel zijn idee heeft uitge voerd maar hem verder negeert. Als Bellemans het geld niet krijgt stapt hij naar de rechter. Hotelmanager M. Berings die giste ren door middel van een frisse duik in het water de expositie voor geopend verklaarde zei na afloop dat hij niet van plan is de 500 gulden te betalen. Het idee voor een tentoonstelling on der de waterspiegel is volgens Be rings niet van Bellemans, maar van de kunstenaar zelf. De Jonghe toont in Terneuzen in to taal 36 fotografieën. Behalve de werken onder water, hangen er enke le elders in het hotel en er hangen ook 28 foto's in galerie Trouvaille aan de Axelsestraat in Terneuzen. Het openingswoord werd gesproken door regisseur G. Maeremans van de Koninklijke Nederlandse Schouw burg in Antwerpen en artistiek leider van het Multatulitheater. De Jonghe is behalve kunstfotograaf, schilder en dichter namelijk ook acteur en decor bouwer. Maeremans noemde De Jonghe een enthousiast, genereus en dynamisch kunstenaar. De Jongh be roept zich erop dat hij volstrekt geen fototechniek hoeft te gebruiken. Hij maakt zijn platen, die vooral dromen uitbeelden, met een half-automati- sche camera „en ik druk af op het mo ment dat het groene lampje brandt." Volgens De Jonghe is het idee van de natte expositie ontstaan toen hij bij een vorige expositie aan gegadigde kopers meldde dat zijn foto's ook heel goed in de badkamer opgehangen kunnen worden. „Ik heb met dat wa ter geen bijzondere bedoelingen, het is niet om een apart effect te krijgen. Ik wil alleen maar aantonen dat mijn werken heel goed tegen water kun nen. ook tegen chloor." Alle foto's zijn geklemd tussen twee plexiglaspla ten. Ze blijven niet drijven. Bellemans uit Axel was bij de ope ning afwezig. Hij had ook geen uitno diging gekregen. „Ik kan niet accep teren dat mens m mijn ideeën zomaar afpakken. Dan kan ik mijn zaak mor gen wel sluiten. De een verkoopt ho telkamers. ik verkoop ideeën. En het is mijn idee geweest om iets onder wa ter te exposeren. Ik heb De Jonghe ook in contact gebracht met het Churchillhotel. Het is zo'n Spectacu lair idee. ik kan dat gewoon niet laten lopen", vindt Bellemans „Gezien de reputatie die Bellemans heeft had ik dit wel verwacht", aldus hotelmanager Berings, „maar het idee is toch echt afkomstig van De Jonghe zelf. Bellemans was het eer ste contact van De Jonghe in Zeeuwsch-Vlaanderen. Dat is alles. Bellemans' idee was alleen om het het Churchillhotel te doen." Hotelmanager M. Berings brengt in het zwembad van het Churchillhotel een van de foto's van de Antwerpse kunstenaar Ronny de Jonghe onder water. Ook de kunstenaar zelf rechts) begaf zich voor deze openingshandeling te water. De in 1973 opgerichte jeugdbrand weer Vlissingen was het derde jeugd- korps in Zeeland. Middelburg en Ter neuzen gingen aan Vlissingen vooraf. De Vlissingse jeugdbrandweer heeft landelijk altijd goed gescoord. Het team werd drie keer eerste. De aan was is, aldus De Jonge, geen pro bleem. „De jongens komen van zelf. Wij hebben zelfs een wachtlijst". De jeugdbrandweer is in 1973 in het le ven geroepen om van jongsafaan vrij willigers te kunnen opleiden. „De Vlis-' singse brandweer heeft een kern die bestaat uit beroeps", zegt comman dant W. P. van Leersum, „maar is een vrijwilligerskorps". De jeugdbrand weer heeft de samenstelling van het korps Vlissingen danig beïnvloed. „We hadden vijftien jaar geleden een vrij oud team", vertelt De Jonge. „Dat is nu zeker niet meer zo. Eerder het om gekeerde is het geval". ZAAMSLAG - In het Kluphuus in Zaamslag wordt zaterdag 9 april een rommelmarkt gehouden, uitsluitend bemand door medewerkers van het Kluphuus. Dat in tegenstelling tot het bericht in de krant van zaterdag waar in stond dat ook jeugdigen een plaats je op de rommelmarkt mogen inne men. De opbrengst van de rommel markt is bestemd voor de clubkas van het Kluphuus en basisscholieren zijn wel welkom als klant. l

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 33