Open Dagen op 23 april en 7meia.s. afdelingssecretaresse m/v 3 TELEFONISTE-RECEPTIONISTE M/f PECHINEYi advertentie-acquisiteur m/v Randstad heeft de banen BISON LIJMEN PZC WEEKBLADEN r GEMEENTE REIMERSWAAL D EEN SECRETARIS/ESSE Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. MEDEWERK(ST)ER ->r randstad uitzendbureau iNfo. 16 Vlissingen-Oost. Aluminium....een bijzonder metaal! Redenen te over om er meer van te weten.... Kom daarom zelf kijken.... Vul spoedig de bon in.... provinciale griffie HERHAALDE OPROEP De Faam en De Vlissinger zijn huis-aan-huisbladen voor Walcheren. Zij ma ken deel uit van de Zeeland-Combinatie huis-aan-huisbladen in Zeeland met een totale oplage van 160.480 ex. Op korte termijn is er plaats voor een voor het rayon Vlissingen. Na een interne opleiding zal de taak bestaan uit: contacten onderhouden met bestaande klanten nieuwe relaties verwerven en adverteerders adviseren Functie-eisen: enige praktische ervaring in de (media)verkoop interesse en inzicht in de detailhandel opleiding op mavo/meao-niveau representatief voorkomen goede contactuele eigenschappen in teamverband kunnen werken leeftijd 20-25 jaar rijbewijs enthousiasme, doorzettingsvermogen, creativiteit Wij bieden een afwisselende en zelfstandige functie in een dynamisch kran- tenbedrijf. Al ^InA.n/X HA Al A Werkmeester Administratief medewerker Instellingskok Kok Bedrijfsleider Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland TER SCHORRE afdelingshoofd m/v (Z b ervaren konstruktieschilders gluton PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 2 APRIL 1E; Uitnodiging voor een kijkje bij In het industriegebied Vlissingen-Oost staat sinds 1970 één van de modernste alumlniumfabrleken ter wereld: Pechiney Nederland N. V. Alle aktivlteiten zijn gericht op de produktie van dat ene bijzondere metaal: Aluminium. Ca. 900 medewerkers en 512 ovens zijn de belangrijkste elementen voor een jaarproduktie van 180.000 ton. In de gieterij-afdeling krijgt het aluminium zijn voorlopige vorm: walsplakken en extrusiepalen. Pechiney.... Een unieke kans om de produktie van aluminium van nabij te bekijken. Via dia's, een rondrit over de terreinen en een uitgebreid bezoek aan de diverse fabrieksafdelingen (in totaal ongeveer 3 uur) kunt u zien wat er allemaal voor komt kijken om zo'n 'gewoon' stukje aluminium te verkrijgen. Sommige materialen zijn 'anders dan andereAluminium is zo 'n metaal, met vele gunstige eigenschappen in één: licht én sterk, elektrisch goed geleidend, gemakkelijk te bewerken en duurzaam bovendien. Vandaar de talloze toepassingen in dé techniek, maar evengoed in het dagelijks gebruik. Een 'vriendelijkmateriaal dat stand houdt in weer en wind, het onmogelijke mogelijk maakt, gewicht - en dus energie - bespaart. En als het ooit tot afval wordt is het op eenvoudige wijze wéér te gebruiken. Aluminium, metaal met een 'eeuwigleven, het materiaal van nu en straks Pechiney Nederland N. V. Quarleshaven, Postbus 49, 4380 AA Vlissingen Telefoon 01196-16651 U bent op zaterdag 23 april, of op zaterdag 7 mei a.s. van harte welkom. Wilt u met een aantal mensen komen, ook prima. Kinderen onder de 10 jaar kunnen helaas niet op het fabrieksterrein worden toegelaten. Indien u belangstelling hebt, wilt u dan de onderstaande bon zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk vóór 11 april a.s. ingevuld aan ons retourneren U krijgt dan verdere bijzonderheden toegestuurd. S~\ KI Ik neem gaarne de uitnodiging aan om Pechiney D L.J V te komen beki/ker op zaterdag 23 april/7 mei 1988J Naam:Aantal. Adres: Postcode/plaats Telefoon: Datum doorstrepen die u niet wenst Bij het bureau algemene en juridische zaken van de provinciale griffie van Zeeland kan worden geplaatst voor gedeputeerde staten. Zijn/haar taak bestaat uit het verlenen van secretariële ondersteuning aan de leden van gedeputeerde staten. De werkzaamheden omvatten onder andere: - zelfstandig verzorgen van de correspondentie: - postbehandeling; - verrichten van diverse administratieve werkzaamheden; - regelen van vergaderingen en besprekingen; - verzamelen en ordenen van vergaderstukken; - bijhouden van het archief; - regelen van afspraken, dienstreizen, etc. Functie-eisen - diploma directiesecretaresse (Schoevers); - een ruime relevante werkervaring als zelfstandig werkende secretaris/esse; - kennis van c.q. ervaring met het functioneren van de overheid. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die met succes de vwo-opleiding hebben afge rond. Salaris Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Op basis van functiewaardering worden de hierna genoemde salarisschalen gehan teerd: - aanloopschaal 6 2.654,--3.284,-) - functieschaal7 2.972,--3.616,-) Alle bedragen zijn bruto per maand (norm 1-9-1987) bij 21 jaar en ouder en bij een volledige betrekking. Een vertegenwoordiging van het personeel wordt bij de selectie betrokken. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door het hoofd van het bureau algemene en juridische zaken, de heer mr. R. Koper, tel. 01180-31381 Sollicitaties dienen vóór 12 april a.s. in het bezit te zijn van de chef van de afdeling personeel en organisatie van de provinciale griffie van Zeeland, onder vermelding van vacaturenummer 3/88 H. sint pieterstraat 42, postbus 60014330 la middelburg, tel. 01180-31011 VANDERHAVE is in het nationale en internationale veredelings- werk van landbouwgewassen en de handel in landbouwzaaiza- den één van de toonaangevende ondernemingen, met belan gen in een aantal binnen- en buitenlandse bedrijven. Het totale pesoneelsbestand bedraagt ruim 600 medewerkers. Op de hoofdvestiging in Kapelle is er op de afdeling verkooplei ding binnenland een vacature voor een Taak: algemene organisatie en coördinatie correspondentie in de ruimste zin coördinatie relatie-informatiesysteem voorbereiding/afwerking direct mailings voorbereiding/notulering diverse agenda's en vergaderingen distributie inkomend telexverkeer archivering optreden als hulptelefoniste. Functie-eisen: MEAO-secretarieel of middelbare opleiding aangevuld met opleiding Schoevers, afdelingssecretaresse of secretaresse steno Nederlands en Engels Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de afde ling personeelszaken in Kapelle. KONINKLIJK KWEEKBEDRIJF EN ZAADHANDEL D J VAN DER HAVE B V POSTBUS 1 4420 AA KAPELLE TEL 01102-7911 Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 9 april 1988 richten aan directie Uitgeverij PZC B. V., Markt 51, Postbus 5017, 4330 KA Middelburg. En de makelaar weet van wanten en kranten Bij het bureau welzijn van de afdeling welzijn vragen wij in verband met een interne overplaatsing van de huidige functionaris een voor 3% dag per week Functie-informatie: Het bureau bestaat uit 5 medewerk(st)ers en vormt samen met het bureau sociale zaken/onderwijs de afdeling welzijn. Het bureau welzijn is belast met werkzaamheden op het gebied van de sport en recreatie, cultuur, volwas seneneducatie, beheer en verhuur van verenigings accommodaties, ontwikkelingssamenwerking, jeugd- en jongerenwerk, etnische minderheden, ou derenzorg, volksgezondheid en maatschappelijke dienstverlening, bibliotheekwerk en emancipatie. De aan te stellen medewerk(st)er zal worden belast met: jeugd- en jongerenwerk; ondersteuning werkgroep alcohol en drugs; bibliotheekwerk; ondersteunende werkzaamheden. Functie-eisen: vergevorderde studie voor het diploma bestuurs ambtenaar; bekendheid met het gemeentelijk apparaat en het betreffende werkterrein; enige boekhoudkundige kennis en/of ervaring strekt tot aanbeveling; goede contactuele en redactionele vaardigheden; bereidheid om in de avonduren te werken. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring vindt aanstel ling plaats in schaal 5 of 6, maximum salaris 3.284,- bruto per maand bij een volledige betrekking. Overige informatie: Er bestaat een woonverplichting binnen een afstand van 40 km vanuit Kruiningen met uitzondering van Zeeuwsch-Vlaanderen en België. Voor het verkrijgen van woonruimte zal medewerking worden verleend. Nadere informatie over deze vacature kunt u inwin nen bij het hoofd van het bureau welzijn, telefoon nummer 01130-5291. Sollicitaties: Belangstellenden worden verzocht binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie een sollicita tiebrief te sturen aan het college van burgemeester en wethouders van Reimerswaal, Oude Plein 1, 4416 AK Kruiningen. kantoor Voor een sociale werkplaats. Wij denken aan iemand met leidinggevende en organisatorische kwaliteiten. U heeft een opleiding Middelbare Tuinbouwschool of het diploma vakbekwaam hovenier. Beschikt u over een rijbewijs, dan hebben wij een baan vooor u waarbij u leiding gaat geven aan ca. 12 mensen bij verschillende projecten. Deze baan is voor lange tijd. Informatie bij Monique Schreurs, tel. 01100-12 151, Goes, Westwal 17. Voor een bedrijf in Vlissingen. U heeft enige ervaring met douanedocumenten en u beheerst de Engelse taal. Deze baan is in principe voor halve dagen, maar tijdens de zomerdrukte moet u bereid zijn hele dagen te werken. Bezit van eigen vervoer is een pre. Informatie bij Caroline van Cranenburgh of Anje van der Poel, tel. 01180-23 755, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. gezondheidszorg Voor een instelling in Middelburg zoeken wij op korte termijn een ervaren instellingskok. Duur: enkele weken. Bent u de juiste kandidaat, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Anke Louwerse of Marie-Louise van Rooij, tel. 01180-23 755, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. horeca Voor een bedrijf in Middelburg zijn wij op zoek naar een ervaren kok. Bent u het hele seizoen beschikbaar, dan hebben wij een leuke baan voor u. Informatie bij Anke Louwerse of Marie-Louise van Rooij, tel. 01180-23 755, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. detailhandel Voor een startende sportartikelen- en kledingzaak in Goes. U bent in het bezit van het Ondernemersvakdiploma en beschikt over een flinke portie enthousiasme en doorzettingsvermogen. Bent u op korte termijn beschikbaar, neemt u dan contact met ons op. Informatie bij Joop van Gijs of Josée van der Hoek, tel. 01100-31 600, Goes, Westwal 17. Natuurlijk zijn mannen èn vrouwen welkom. De Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaal' I instellingen in diverse sectoren van de gezondheids- zorg en verzorgt in totaal ongeveer 1450 bewc- ners/patiënten. Er werken bij de SVRZ ruim 20(M mensen, onder wie de hieronder genoemde vaca-n3 ture bestaat. te Terneuzen Churchilllaan 1188 telefoon (01150) 96351 ca. 260 medewerkers gecombineerd verpleeghuis met ca. 206 bewoners Op een psycho-geriatrische afdeling, waar 33 be- wonerg worden verzorgd, is er op korte termi|n plaats voor een voor 40 uur per week Functie-inhoud: - het coördineren en organiseren van de uit te voeren werkzaamheden op de afdeling, - het geven van leiding en begeleiding aan alle afdelingsteamleden, - het zorgdragen voor een goede woon- en werk sfeer op de afdeling, - het (mede) samenstellen van het afdelingsbeleid, zowel t.a.v. personeel als t.a.v. bewonerszorg, - het er op toezien dat de te verlenen zorg aan bewoners wordt afgestemd op hun behoefte - het onderhouden van intensieve contacten met bewoners en familie. Functie-eisen: Onze gedachten gaan uit naar kandidaten die in het bijzonder de nadruk weten te leggen op het begelei dingsaspect naar bewoners, familie en personeel Gezien de zwaarte van de functie dienen sollicitan ten bij voorkeur in het bezit te zijn van de diploma s Verpleegkundige A en B en de Kaderopleiding Eventueel behoort het volgen van de Kaderoplei- ding tot de mogelijkheden. Tevens dienen zij te beschikken over leidingge vende en goede contactuele eigenschappen. Inlichtingen en sollicitaties: Nadere informatie wordt graag verstrekt door de j heer C. Brouwer, coördinerend hoofd, bereikbaar 'j onder telefoonnummer (01150) 96351 Een video-reportage over het werken bij de Stich ting is op verzoek te zien bij het Centraal Bureau, afdeling Voorlichting en PR van de SVRZ en bij de Zeeuwse arbeidsbureaus. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen zeven dagen na verschijning vanditblad, richten aande afdeling Personeelszaken van de SVRZ, Post bus 100, 4330 AC te Middelburg. Graag vacature en huis/insteliing duidelijk vermelden. NE het voo zee De eer to' tex De S V heeft werk voor een aantal die beslist geen last van hoogtevrees hebben en het liefst in het bezit zijn van eigen vervoer. Het werk is voor een aantal maanden. Indien u geïnteresseerd bent kunt u ook tijdens de EXPO (Paasdagen) bellen met Ingrid Hesseling: 01100 - 3 11 57, die daar dan aanwezig zal zijn. .a Wilt u méér informatie, neem dan even kontakt op met Ingrid Hesseling van onze vestiging in Vlissingen (winkelcentrum Papegaaienburg), Papegaaienburg 30, 23 01184 - 6 54 25. Is Vlissingen iets te ver weg? Iedere woensdag tussen 10.00 en 12.00 uur zijn wij aanwezig in het Hervormd Gemeentecentrum, Dorpsstraat 26 Oostkapelle. Iedere donderdag tussen 10.00 en 12.00 uur zijn wij aanwezig in "De Schakel" Bachtensteene 14 Middelburg. alle funkties m/v Perfecta Chemie in Goes zoekt op korte termijn een tuil-time Uw taak: - het bedienen van de telefoon centrale met 16 buitenlijnen - het ontvangen en te woord staan van onze gasten - het bijhouden van ons detaillisten-informatie bestand via de computer - de verzorging van de uitgaande post - andere administratieve werkzaamheden. Wij vragen: - opleiding op tenminste HAVO-niveau met aanvullend Telefoniste-Receptioniste opleiding - goede kennis van 3 moderne talen - goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid - typediploma - leeftijd tot 25 jaar. Uw sollicitatie: Uw handgeschreven brief met volledige informatie en pasfotcl sturen naar de direktie van Perfecta Chemie B.V., Postbus 160, 4460 AD Goes, van Doornestraat 10, onder vermelding van vakatureTR. Voor aanvullende informatie: 01100-31944. Perfecta Chemie B. V. is fabrikant van talloze lijmen, kitten en anti-vochtprodukten. Het meest bekend zijn Bison-Kit en Gluton. We leveren aan de DHZ-, ijzerwaren- en gereedschapzaken, vert en behangzaken, bouwmarkten en warenhuizen. Zowel in Nederland als het buitenland. Het assortiment bevat o.a. Bison Behangplaksel, Bison-Tix, Bison Kombi-Snel, Bison Marathon, Bison Montagekit, Bison SHiconenkit, Bison Super-Lijm en Bison Vochtvreter. Het bedrijf in Goes biedt - tezamen met de Belgische vestiging - werk aan meer dan 125 mensen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 56