Hoofdklas is in een beslissend stadium De Wielertoerist heeft goed gevulde kalender Steen verdedi: riante positie in Philippine KOPLOPER KLOETINGE ZATERDAG JN AXEL PZC/sport MET GOALGETTERS IN TOPTREFFEN Verbeterd Toptreffen Gevreesd RINUS DE MOOR BEHEER SECRETARIAAT Rally's TOPTREFFEN IN VIERDE KLAS ZAALVOETBAL ZEEUWSCH VLAANDEREN VRIJDAG 26 FEBRUARI 198S Bert Wilting pleit voor zaalvoetbal TERNEUZEN - Het zaalvoetbal in de regio Zeeuwsch-Vlaan deren wordt de laatste tijd regelmatig ter discussie gesteld. Besturen, sponsors en trainers van verschillende veldvoetbal- verenigingen (met name Hoek) zien met lede ogen hun spelers in de zaal voetballen. Bert Wilting heeft daar geen last van. De 35-jarige Terneuzenaar stopte vier jaar geleden bij de zater dagclub Terneuzense Boys en zocht zijn heil bij het zaalvoet balteam van Goalgetters. „Ik kon mijn werk niet langer combi neren met het veldvoetbal. Twee keer per week trainen en 's zaterdags een wedstrijd spelen was een te zware be lasting. Ook mijn gezinssituatie liet dat niet toe. Zaalvoetballen doe je maar één keer per week. dat is nog wel op te brengen." Bert Wilting komt tot enkele opzien bare uitspraken over het zaalvoetbal. Zo stelt hij zonder meer vast, dat de blessures meevallen. Met het harde spel valt het best mee. Zelf heb ik nog nooit blessures opgelopen. Ik weet dat ik zwakke enkels heb. Het is een kwes tie van vooraf 'intapen'. Dat werkt pre ventief. Toen ik 26 jaar was. heb ik één jaar bij tweedeklasser Oranje Wit in Dordrecht gespeeld. Die hadden toen voor de begeleiding al een fysiothera peut. De evaluatie op medisch gebied is inmiddels sterk toegenomen." Bert Wilting vindt ook, dat het niveau in het Zeeuws-Vlaamse zaalvoetbal enorm verbeterd is. Zelf is hij uit het veldvoetbal voortgekomen (hij speel de zes jaar in het eerste elftal van Ter neuzense Boys) en dat ziet hij als een voordeel. „Er spelen nu veel veldvoet- ballers in de zaal. Daarom gebeurt er ook zo weinig. Een ongelukje kan je niet altijd voorkomen. Ik herinner me tijdens het soccertoernooi geen enkel zwaar geval." „Ik geloof zelfs" zegt hij, „dat er geen blessures gevallen zijn, terwijl er twin tig teams op zo'n dag in actie komen. Natuurlijk gaat het veldvoetbal boven het zaalvoetbal. Maar verder zie ik geen enkele reden waarom er niet aan zaalvoetbal kan worden gedaan. Als ik in mijn vrije tijd naar een gymnastiek zaal ga, kan ik net zo goed een blessure oplopen. Het is in wezen allemaal be trekkelijk." Ten aanzien van de scheidsrechters is Bert Wilting mild in zijn oordeel. „Er zijn weinig uitschieters, maar ik ken ook geen echte zwakke scheidsrech ters. Ik vind dat er niet slecht wordt ge floten. Alleen, ze zouden iets meer op één lijn moeten zitten." Goalgetters startte zes jaar geleden in het rayonvoetbal, maar de vorderin gen van het team hebben dit jaar ge stalte gekregen. Een sterk team met geen enkele zwakke schakel. Daarom voert de Terneuzense ploeg terecht de ranglijst aan in de hoofdklas van de Zeeuws-Vlaamse regio. Het dient ge zegd dat het team met uitzondering van Bert Wilting en Jaap den Engels man. louter uit veldvoetballers van Terneuzense Boys en Sluiskil bestaat. „Dit jaar zijn we versterkt met de komst van Paul van der Hooft. Ook Eddy van der Hooft is in verdedigend opzicht een belangrijke aanwinst. In het begin was het even zoeken naar het juiste evenwicht. Paul was gewend, dat het spel over hem ging. Wij hebben dat ook gehad met Mark de Kunder. Iedereen weet nu zijn plaats in het team. In het begin hebben we enkele punten verspeeld. Zelf laat ik me meer zakken. De meesten lopen te snel naar voren. Ik scoor weliswaar minder, maar dat is niet erg. Het gaat om de ploeg." Bert Wilting speelde vroeger samen met zijn twee broers Peter en Rolf in het eerste team van Terneuzense Boys. Ook Arjen, Paul en Eric-Jan (speelt dit seizoen in het eerste elftal) hebben daarin de kleuren verdedigd. Zes voetballers uit één gezin. Bert was de oudste van de Wiltings en werd het meest (en nog) gevreesd om zijn schot. De linksbenige speler heeft in de zaal voor Goalgetters al veel doelpunten gescoord. Goalgetters staat volgende week de laatste belangrijke confrontatie te wachten tegen Verpoorte. De achter stand van de Axelaars mag dan welis waar vier punten bedragen, dat neemt niet weg dat beide teams wil len aantonen dat ze tot de beste ploe gen van de regio behoren. „Het kampioenschap kan ons miet meer ontgaan, daar ben ik zeker van. Het wordt een prestigewedstrijd. Vier punten voorsprong mag je in dit sta dium niet meer weggeven. We hebben slechts één keer verloren van Broodje Ben en twee keer gelijkgespeeld. Dit willen we graag zo houden. Verpoorte heeft na de slechte competitiestart echter laten zien dat ze veel meer in huis hebben. Ik hoop op een mooie strijd." Mocht Goalgetters kampioen worden (en dat zit er dik in), dan moeten de Zeeuws-Vlamingen eigenlijk promo veren naar de district klasse Zuid 1 (twee Zeeuwse teams en tien Brabant se teams). Tijdens de vergadering in Kapelle kwam vast te staan, dat de Zeeuwse teams verre uitwedstrijden krijgen in de buurt van Den Bosch en zelfs Eind hoven. Volgens Wilting een niet haal bare kaart. „We zitten hier in een afge legen hoek. Vooral 's winsters is dat niet te doen. Het merendeel van onze selectie ziet het niet zitten. We zullen het maar afwachten." De zaalvoetbaltopper tussen Goalget ters en Verpoorte vindt maandag plaats in de sporthal 't Zwaantje van Terneuzen. Aanvang: 20.00 uur. TERNEUZEN - De zaalvoetbalcompe- titie in Zeeuwsch-Vlaanderen komt in een beslissend stadium. In de hoofklas regio is de titel voor Goal getters binnen handbereik, terwijl onderaan de situatie voor Het Bonte Hert 2 en La Tropical uitzichtloos is geworden. Gezien de forse nederlagen van beide teams - La Tropical (9-2 ver lies tegen Goalgetters) en Het Bonte Hert 2 (12-2 verlies tegen Kravo) - lijkt de weg van degradatie naar de over gangsklas nabij. Interessant was de inzet om de derde plaats tussen NLC en Broodje Ben. De punten werden in Terneuzen eerlijk verdeeld (2-2). Ook de wedstrijd tus sen Fabricom en Het Bonte Hert 1 le verde geen winnaar (3-3) op. In Axel pakte Verpoorte de laatste strohalm (4-2 zege) tegen het ver teruggezakte Churchill-lions. Tenslotte behaalde NMB/Vermeire met het kleinst moge lijk verschil (1-0) de winst tegen Van Westen. La Tropical-Goalgetters 2-9 - Eenrich- tingsvoetbal. De leiders behoefden niet tot het uiterste te gaan, hoewel de stand na twaalf minuten nog dubbel- blank was. Vanaf dat moment draaide het sterkste team uit de regio op volle toeren. Het collectief sterkspelende Goalgetters had in Paul van der Hooft (3), Mark de Kunder (2), Ko Simons (2), Herman Savenije en Bert Wilting zijn doelpuntenmakers. Peter Bakker scoorde voor La Tropical beide doel punten, waarvan één uit een straf schop. Kravo-Het Bonte Hert 12-2 - De thuis club was sterk op dreef. Vooral routi nier Jan Kiel was bijzonder goed op schot (6x). De andere helft van de pro- duktie kwam op naam van Gijs Lok horst (2), Jean-Pierre Hubregsen (2), Jan de Zwarte en Peter Koole. Hans Urgert nam de tegentreffers voor zijn rekening. NLC-Broodje Ben 2-2 - Een fanatieke maar sportieve wedstrijd. De eind stand was bij de rust al bereikt. Bram Cornelissen en Dennis de Bruijne scoorden voor NLC, terwijl Tonnie de Kort en Jan van Nierop voor Broodje Ben hun aandeel in de score hadden. Na rust bleven beide teams hard werken, maar gescoord werd er niet meer. Broodje Ben was nog het dichtst bij de winst toen een schot van Eric van Poucke via de onderkant van de lat uit het doel spatte. Het Bonte Hert 1-Fabricom 3-3 - Een aantrekkelijke wedstrijd met een zeld zaam scoreverloop. De thuisclub werd door twee doelpunten van Bennie van Leeuwen op achterstand gezet. Fabri com kon de voorsprong echter niet vasthouden. Een ontketend Hulsters team wist de stand door doelpunten van Henk Maas, Dave Zwartepoorte en Jo van Remortel in hun voordeel (3- 2) om te buigen. In de slotfase maakte Bennie van Leeuwen zijn derde treffer (3-3). Verpoorte-Churchill-lions 4-2 - In de eerste helft was de wedstrijd gelijkop- gaand (2-2). Na rust een sterk aandrin gen van de thuisclub dat het benodig de resultaat opleverde. Verpoorte scoorde vier keer dank zij Rick Wou ters, Karei de Bruin (2) en Eric van Britsom. Voor Churchill-lions werden de tegendoelpunten gemaakt door wie anders dan Jan Hamelink. NMB/Vermeire-Van Westen 1-0 - Dick Kiel was de gevierde man bij de thuis club. Hij scoorde het enige doelpunt van de wedstrijd. Het duel was beslist niet hoogstaand. Toch vielen er aan beide kanten mogelijkheden te note ren. De missers waren geheel in over eenstemming met het duel: matig. De stand in de hoofdklas: 1. Goalgetters 18- 32 (110-15): 2- Verpoorte 18-28 71-311; 3. Broodje Ben 18-24 (69-49); 4. NLC 18-22 (53- 43); 5. NMBV ermeire 18-19 (50-49); 6. Kravo 18-17 (59-55); 7. Churchill-lions 18-16 (64-57); 8. Fabricom 18-15(50-69); 9. Het Bonte Hert 1 18-14 (62-81); 10. Van Westen 18-12 (52-73); 11. Het Bonte Hert 2 18-9 (53-99); 12. La Tro pical 18-8 (46-89). Het programma voor maandag 29 februari: Goalgetters-Verpoorte (topper! om 20.00 uur sporthal 't Zwaantje in Terneuzen i; Van Westen-Kravo (20.30); Het Bonte Hert 2- NLC (21.15); Churchill-lions-Het Bonte Hert 1 (20.00); Fabricom-NMBiVermeire (19.45); Broodje Ben-La Tropical (19.15). Bert Wilting maakt deel uit van het team van Goalgetters. Het kampioenschap kan ons niet meer ontgaan. SLUIS Zondag houdt De Wieler toerist uit Eede/Aardenburg haar tweede proef van dit seizoen. Nabij Sint-Kruis start om 14.30 uur een veldrit, onderverdeeld in een A- en een B-categorie.De Wielertoerist is een zeer actieve vereniging. Veel an dere clubs starten het seizoen begin maart, maar in Eede begon het jaar al in januari met een rollenwed- strijd: één van de vele activiteiten die jaarlijks terugkeren op de kalen der. Eén van de mannen achter de schermen is secretaris Rinus de Moor. In 1969 vestigde de van oor sprong Noordbevelander zich in Sluis, waar hij sindsdien als bouw kundig calculator bij een aannemer werkzaam is. Fietsen deed De Moor nog niet, maar eenmaal in Sluis kwam daar verandering in. „Op mijn werk kwam er een fietsclub. We deden mee aan bekende wedstrijden als de 24 uur van Oostburg. 'De nacht van Sluis' en 'De acht uren van Bier vliet'. Omdat ik over het algemeen zittend werk verricht, werd het fiet sen een aangename vrijetijdsbeste ding". Het bedrijfsclubje bleek echter geen lang leven beschoren. Op een gege ven moment waren er nog maar twee leden over. Rinus de Moor had echter de smaak te pakken en meld de zich in 1979 aan bij De Wielertoe rist, waar hij amper een jaar later al gebombardeerd werd tot secretaris. Rinus de Moor houdt zich als secretaris van De Wielertoerist veel bezig met het organiseren van wedstrijden. De Moor schat dat hij per week ge middeld vier uur zijn bestuursfunc tie uitoefent. Daarnaast is hij ook lid van de tweemansredactie van het clubblad, dat zeven keer per jaar verschijnt. Naast de normale werkzaamheden, wordt er ook veel tijd besteed aan het voorbereiden van evenementen. „Ieder jaar hebben we een vrij om vangrijk programma. Het snelheids kampioenschap bestaat naast de rollenwedstrijd en de cyclocross nog uit twee andere proeven, namelijk een wegwedstrijd en een tijdrit, die op respectievelijk 17 en 24 april ge houden zullen worden. Daarnaast beginnen we in maart met de clu- buitstappen, de zogenaamde geza menlijke ritten, waar we een toeris tenkampioenschap aan gekoppeld hebben. Iedere deelnemer krijgt per keer dat hij aanwezig is vijf punten". Ook de deelname aan rally's en toer nooien van de NRTU (Nederlandse Rijwiel Toer Unie) en de BBR (Belgi sche Bond Rijwieltoeristen) ontbre ken niet op het programma. Verder organiseert de vereniging zelf met pasen een natuurrally, een vrije toertocht over 60 of 120 kilometer, waarbij de start tussen 9.00 en 14.00 uur plaats moet vinden. „Ook doen we mee aan de Sterrit van de NRTU in Zeeuwsch-Vlaanderen, terwijl we van plan zijn om in september De Ronde van Vlaanderen te organise ren. Deze klassieker zal uiteraard door het Belgische landschap lopen en vanzelfsprekend de Koppenberg en de Muur van Gerardsbergen aan doen. Wij zijn benieuwd of dit aan zal slaan". Al die activiteiten belemmeren Ri nus de Moor niet om ook voor ande re verenigingen bezig te zijn. Hij ver vult diverse functies in onder meer de Sluisse zwemvereniging't Vrije', het wielercomité Sluis en de toneel vereniging. „Mijn vrouw zegt wel eens dat ze blij is dat ik ook eens thuis ben, al heeft ze overigens geen enkele moeite met al die hobby's". TERNEUZEN - Voor Sluiskil en Bres- kens staat in de tweede klas van het zondagvoetbal dit weekeinde een thuiswedstrijd op het programma: Sluiskil krijgt zondagmiddag te ma ken met middenmoter NOAD en Bres- kens met het op de vijfde plaats staan de OSC'45. Clinge treedt voor eigen publiek aan tegen VES'35 uit Oudenbosch en op datzelfde moment staat Axel tegen over Goes (uit). In de vierde klas is Philippine - Steen de topper van de dag. Sluiskil - NOAD Sluiskil verloor op de eerste speeldag na de winterstop in Rosmalen met 1-0 van OJC en zag aldus zijn achterstand op koploper Zierikzee oplopen tot vier punten. Jan Geelhoedt miste in dat duel met name Karei Wullems en Den nis de Bruijne, maar voor de wedstrijd van aanstaande zondag, thuis tegen NOAD, is dat tweetal weer inzetbaar. Van de uitwedstrijd herinnert de Ter neuzense trainer zich een tegenstan der waarop Sluiskil geen vat kon krij gen. „Ik heb nog altijd dat beeld voor me van een ploeg die bestond uit elf spelers die zo maar wat door elkaar heen liepen. Er was die dag totaal geen lijn in het spel van NOAD te ontdek ken". Sluiskil verloor toen met 1-0, maar leerde wél dat het te allen tijde zijn ei gen spel moet blijven spelen. „We moe ten weer uitgaan van onze eigen kracht en ons niet door NOAD in ver warring laten brengen", meent Geel hoedt, „anders spelen we zondag gega randeerd weer een sofwedstrijd". Breskens - OSC'45 Voor Breskens ging de uitwedstrijd te gen Middelburg gepaard met een ne derlaag en dat was alweer de negende van dit seizoen. Bovendien verslech terde de positie van de formatie van Jaap van Maris onderaan de ranglijst door het 0-0 gelijkspel dat Sarto en SCO overeenkwamen. Dé vraag aan de vooravond van de thuiswedstrijd tegen OSC'45 is daarom: is Breskens nu al kansloos in de strijd tegen de dreigende degradatie? Aanvoerder Camiel van Rattingen meent van niet, want - zegt hij - „er zijn nog negen wedstrijden te spelen en daarin zijn nog achttien punten te ver delen". Van Rattingen wijst er daarbij niet ten onrechte op dat Breskens nog zesmaal voor eigen publiek speelt en nog slechts drie uitwedstrijden op het programma heeft staan. „Als we vier of vijf weken verder zijn, dan pas kunnen er conclusies getrok ken worden", zegt hij. Voor het duel met OSC kan Breskens terugvallen op een complete selectiegroep, tenzij Wil ly de Jaeger deze week al geschorst wordt. Clinge - VES'35 Zondag derde klasser Clinge komt dit weekeinde op eigen veld in actie tegen VES'35 uit Oudenbosch, dat in punten gelijk opgaat met de Zeeuws-Vlamin gen, maar dat voor dat totaal één wed strijd meer nodig had. Uit werd het 0-0 in een wedstrijd waarin VES zich ma nifesteerde - aldus trainer George de Block - „als een counterploeg bij uit stek, die absoluut het spel niet kon maken". De Block kan zondag geen beroep doen op Mark Triest (die vanwege een gebroken arm vijf weken uit de i tie is), maar dat is niet zijn gro zorg. Het ontbreken van de spel) lende middenvelder moet op te gen zijn, meent de Terneuzense ner, maar hoe staat het met de ii ling van zijn spelers? Na de uitwedstrijd tegen Cluzon: weet De Block zijn ploeg in elk niet voluit te zijn gegaan. „We den op afdelingsniveau", vindthi „en als we zondag weer zo spelen: gen Cluzona krijgen we gegarar. een pak slaag". Goes - Axel Axel begon de tweede helft vs competitie met een gelijkspel BSC (1-1) en dat stemde trainer Lensen niet ontevreden. Na een s vallig oefenprogramma tijdens di terstop waren Lensen's verwat gen niet al te hooggespannen, ma kwaliteit van de wedstrijd tegen viel hem bepaald niet tegen. „Er zit weer een stijgende lijn ii spel" kon de Axelse trainer verli melden. We waren er ook van gaan dat we de eerste wedstrijd winterstop minimaal gelijk mo spelen en daar zijn we toch aart geslaagd". Zondag speelt Axel uit tegen Gc dat is volgens Lensen „technisc zien een van de betere ploegen derde klas". De Zeeuws-Vlam: missen in die wedstrijd zowel Jai de Broecke als Glenn Hoffman, gokken niettemin opnieuw op puntendeling. Vierde klas. In de vierde klas van het zondag bal heroverde Steen op de f speeldag na de winterstop de plaats ten koste van RCS, dat HVV'24 niet verder kwam dan ei gelijkspel. Steen zelf won met 2- het onderaanstaande De Noorma en deed daarmee niets meer dai wacht mocht worden. De koploper (die overigens wé wedstrijd meer gespeeld heeft RCS, HVV en ook Philippine) zondag uit in actie tegen tegen P pine, dat de aansluiting met de ee herstelde door een 2-1 zege op Te zen. Philippine kijkt momentee tegen een achterstand van drie p op Steen aan, maar het versehi zondag dus teruggebracht tot éi kei punt. HVV, dat zondag dus in elk geva verder achterop geraakte bij speelt zijn veertiende wedstrijd v: seizoen op eigen veld. Terneuze: geert daarbij als tegenstande. RCS gaat op bezoek bij Honteni^ de tweede helft van het seizoen een ploeg waarmee rekening worden gehouden. Koewacht -1 gevallen na de 3-2 nederlaag Hoofdplaat - moet zich op eiger tegen Vogelwaarde zien te herst i terwijl Hoofdplaat zijn midden: positie uit tegen Lewedorpse Bo\ dedigt. IJzendijke kan zich ver: veiligheid spelen uit tegen De mannen. Het programma: Tweede klas: Breskens - OSC'45 en Si NOAD Derde klas: Clinge - VES'35 en Goes Vierde klas: Lewedorpse Boys - Hoofi Koewacht - Vogelwaarde, Hontenisse HVV'24 - Terneuzen, Philippine - Sti De Noormannen - IJzendijke. vt5 V Jaap Lensen: toch een beetje herstel van Axel Rinus Zegers (rechts) speelt me\ een thuiswedstrijd tegen Terneii Zware klus voor Hoek en AZV Jan 't Gilde: Kloetinge is nu kansheb ber. TERNEUZEN - Voor Hoek en AZVV staat in de tweede klas van het zater dagvoetbal op de vijftiende speeldag een zwaar karwei te wachten. AZVV krijgt bezoek van het naar de eerste plaats opgerukte Kloetinge (met 19 uit 14) en Hoek komt in Rotterdam te gen Zwart Wit '28 (tot voor kort de be langrijkste kandidaat voor het kam pioenschap) in actie. Terneuzense Boys speelt in de derde klas thuis te gen Nieuwdorp en Zaamslag uit tegen Tholense Boys. AZVV - Kloetinge Na de 3-1 uitoverwinning op Oostka- pelle weet AZVV zich met 14 punten uit evenzo vele wedstrijden voorlopig verzekerd van een stevige positie in de middenmoot. De voorsprong op met name Wilhelmina'26 en Oostkapelle bedraagt nu vier punten en dat mag - gezien ook de prestaties van de con currenten in de laatste wedstrijden - als een betrekkelijk veilige marge be schouwd worden. De winst op Oostkapelle was overi gens nodig ook, omdat AZVV zaterdag op eigen veld Kloetinge ontmoet, de huidige koploper samen met Zwart Wit'28. Jan 't Gilde herinnert zich nog dat AZVV eerder dit seizoen in Kloe tinge „een beste wedstrijd speelde, die min of meer schlemielig verloren ging", maar stelt zich niettemin in op een zwaar duel, omdat „Kloetinge zijn kansen inmiddels ruikt en daarom veel fanatieker zal zijn dan in de heen wedstrijd." Zwart Wit - Hoek Hoek kwam zaterdag op eigen veld niet verder dan een schamel 0-0 gelijk spel tegen het onderaanstaande Din- teloord en liet daarmee een voortreffe lijke mogelijkheid om in te lopen op Zwart Wit aan zich voorbij gaan. Het toeval wil dat Hoek morgen dat foutje kan rechtzetten, uit tegen datzelfde Zwart Wit. Bij winst nadert de forma tie van Jacky van de Walle de Rotter dammers tot op één punt. Of Hoek daartoe in staat is? Wie weet. Feit is wel dat Van de Walle thuis niet bepaald onder de indruk van de tegen stander van morgen geraakte. Hij her innert zich nog een schitterende links half, maar voor het overige „waren wij niets minder dan Zwart Wit". Bovendien is het nu het moment om Zwart Wit te pakken, meent Van de Walle, zo kort na de 1-0 nederlaag te gen Kloetinge. Bij Hoek keert morgen Wilco Braafhart terug in de basis. Een twijfelgeval is alleen Jan de Block, om dat die tegen Dinteloord tegen zijn derde boeking opliep. Terneuzense Boys - Nieuwdorp Terneuzense Boys ontmoet morgen op eigen veld middenmoter Nieuwdorp, waartegen het eerder dit seizoen met 1-1 gelijkspeelde. Hoe weinig beide ploegen elkaar in kracht ontlopen mag blijken uit de stand op de ranglijst: zo wel Terneuzense Boys als Nieuwdorp is in het bezit van 14 punten, met dat verschil dat het doelsaldo van de for matie van Jan Doorns iets beter is (13- 12 tegen 20-25). De Terneuzenaren kunnen weer be schikken over Martin van de Bossche (die vorige week uit tegen Zwaluwe niet fit genoeg was om in de basis te starten), maar missen nog altijd Jack Scheele en Jan Cornelissen. „W| len nu twee wedstrijden op rij op[ veld", zegt voorstopper Ko Sil „en als die twee of drie punten oi ren, zullen we al heel tevreden zi Tholense Boys - Zaamslag Zaamslag begint morgen aan wedstrijd tegen Tholense Boys wetenschap dat een nieuwe nedi (na de 1-3 op eigen veld tegen Boys) de voorsprong op de ondi andermaal doet slinken. „We zu' heel kort op moeten zitten", vin ner Ben Pauwels, „want Tb Boys is een ploeg zonder zwakte ten. Dat blijkt ook: als er één Y< nog kan bedreigen dan is dat Th( Boys wel". Bij Zaamslag ontbreekt morgen Dobbelaer nog. Peter Dees co teert opnieuw het elftal waardo ter Jansen naar de forntlinie ops( Het programma: Tweede klas: AZVV - Kloetinge en Zuf '28 - Hoek Derde klas: Terneuzense Boys - Nieif en Tholense Boys - Zaamslag.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 54