Plan voor havendag Zierikzee Middenschouwen wil meer service VVV B en w Middenschouwen willen dorpenplannen Zierikzee krijgt een Beatrixlinde Sympathiek recital kunst PZC/stree,t OUDE TRADITIE FOTO/VIDEO VERSCHOORE GEEN GELD PROMOTIE SCHOUWSE KUST Bejaardenbiljart op Beveland Voorrangslijst Behoefte W esterschou wse commissie bijeen Stembureau INITIATIEF ORANJEVERENIGING Inwonertal afgenomen Apotheek: Wijkverpleging: KWALITEITS KLEURENFOTO'S Werkgroep Homofilie HEINKENSZAND Geprolongeerd - De muziekver eniging Euterpe uit Heinkenszand ver toont woensdag 20 januari opnieuw een dorpsfilm van Heinkenszand uit 1964, die onlangs werd teruggevonden. Een filmavond eerder deze maand deed de geestdrift hoog oplaaien. De film wordt gedraaid in het clubhuis Euterpe en begint om 19.30 uur. 's-HEERENHOEK Schieting In 'De Korenbeurs' in 's-Heerenhoek hield men een schieting op de liggende wip, er waren 25 deelne mers. RILLAND-BATH Plattelandsvrouwen - De afde ling Rilland-Bath van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen houdt' woensdag haar jaarvergadering in het dorpshuis Luctor et Emergo in Ril land. Op het programma staat onder andere een bestuursverkiezing. Na de pauze vertelt mevrouw Y. Hoogeste- ger-Flipse hoe poppen gemaakt wor den. De aanvang is 19.30 uur. WISSENKERKE NCVB De afdeling Wissenkerke van de NCVB houdt woensdag om 19.30 uur een bijeenkomst in 'het Dorpshuis' in Wissenkerke. Mevrouw Van de Berg vertoont deze avond dia's over de reis naar Israël. Artsen: Dierenartsen Tandartsdiensten ZATERDAG 16 JANUARI 1988 ZIERIKZEE - In Zierikzee worden voorbereidingen getroffen voor een havendag. Die zou op 27 augus tus moeten vallen. Er zijn plannen voor bezoek aan en rondvaarten met mosselschepen. Op de kade zouden activiteiten kunnen plaats vinden die de visserij centraal stel len. Met de havendag, die onderdeel uit maakt van de toeristendagen, wordt een oude Zierikzeese traditie hersteld. Voorheen kwam op de zo genoemde visserij dagen de zeegod Neptunus mosselen brengen. Ook konden belangstellenden boeg sprietlopen: over een met groene zeep ingesmeerde mast lopen, met het risico in het water te vallen. De festiviteiten werden doorgaans be geleid door een mosselkoningin. Burgemeester mr J. J. P. M. Assel- bergs kent de inhoud van de plan nen nog niet, maar het idee vindt hij 'heel aardig'. De burgemeester meent dat de mogelijkheden voor rondvaarten toeristen een 'fantasti sche gelegenheid' geven een kijkje te nemen op de Oosterschelde. Voor de beeldvorming van Zierik zee kan het volgens Asselbergs nooit slecht zijn het wateraspect te belichten: „Dit zou een stukje meer waarde geven aan de toeristenda gen. Die zijn toch vrij eenzijdig sa mengesteld en met een havendag zou het een stuk gevarieerder wor den. En in andere plaatsen zijn vis- serijdagen altijd knallers vanuit toeristisch oogpunt, er komen heel veel mensen op af Of een en ander ook uit technisch oogpunt doorgang kan vinden, moet de burgemeester nog bekij ken. Wanneer de Nieuwe haven bij voorbeeld afgesloten wordt, is over leg nodig met de politie over de vraag hoe het verkeer in dat geval geleid moet worden. De organisato ren bespreken de plannen binnen kort met de burgemeester en daar hangen de volgende stappen van af. Nieuwe Boogerdstraat 25, Zi tel. 01110-16066. Apotheek 'Zierikzee', Dam 01110-12906, geopend zat. vanl 12.30 uur en van 16.30-17.30 uur J Zon. van 12.00-12.30 uur en van 18.30 uur. Schouwen-Duiveland: Voor i de hulpvragen is de dienstdol wijkverpleegkundige (7 x24u.)f reiken via het tel.no. 01110-141331 Klaar terwijl u winkelt! Zierikzee, Dam 5, 01110-12796. ZIERIKZEE - Dit voorjaar zal in de Zierikzeese binnenstad een zoge naamde Beatrixlinde worden ge plant. Daarmee wordt een traditie van vroeger in ere hersteld. Zierikzee heeft al een Wilhelminalinde. Een Julianalinde ontbreekt, maar het ziet er naar uit dat voor de huidige konin gin weer een boom zal worden ge plant. De gemeente zoekt nog naar een plaats waar de boom ongestoord tot volle wasdom kan komen. Gedacht wordt onder meer aan de Beatrix- school. Volgens mevrouw L. Mol van het Oran- jecomité in Zierikzee was het vroeger gebruikelijk om bij jubilea of andere feestdagen lindebomen ter ere van de vorstin te planten. Die gewoonte is een beetje in onbruik geraakt, maar steekt nu links en rechts weer schuchter de kop op. Het planten van de boom is een initiatief van de Oranjevereniging in Zierikzee en de gemeente werkt er aan mee. Bij de boom komt een pla quette die in het voorjaar, mogelijk tij dens Koninginnedag, zal worden ont huld. De oranjevereniging komt overigens al eerder in actie. De dag voor de ver jaardag van de vorstin, zaterdag 30 april, wordt in het Oosterscheldestad- je een lampionoptocht gehouden. Dat is een tocht, op de klanken van een draaiorgel, die bestemd is voor kinde ren tot 12 jaar. Vanaf 16.00 uur worden lampions uitgedeeld op het Haven plein. Een half uur later vertrekken de deelnemers. Bij al te slecht weer gaat de tocht niet door. De route van de lampionoptocht is: Havenplein, Mol, Schuithaven, Hoge Molenstraat, 't Vrije, Jannewekken, St. Antoniesdam, Watermolen, Verre Nieuwstraat, Melkmarkt, Dam, Appel markt, Havenplein. Het is voor de eerste maal dat in Zie rikzee ter gelegenheid van de verjaar dag van koningin Beatrix een lam pionoptocht wordt gehouden. De oranjevereniging is daartoe overge gaan omdat koningin Beatrix haar vijftigste verjaardag viert. Het is vol gens mevrouw Mol echter lang niet zeker dat zo'n tocht ieder jaar wordt gehouden. Volgens mevrouw Mol daalt de belang- SCHARENDIJKE - Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Middenschouwen zou graag zien dat de plaatselijke WV-or- ganisatie zich meer inspant voor het belang van de eigen gemeente. Dat kan onder meer door het langer open stellen van het VVV-kantoor. Ook het bestuur van de toeristische organisa tie zou dat graag willen, maar heeft er geen geld voor. Om die reden stelt het college van b en w de gemeenteraad dan ook voor het vaste subsidiebe drag te verhogen van 7500 naar 11.600 gulden. Het dagelijks bestuur van de gemeen te Middenschouwen voelt er niets voor bij te dragen aan de promotie van de Schouwse kust. Daar moeten geen ge meentelijke gelden voor beschikbaar worden gesteld, zo staat in het voorstel aan de raad. Daarnaast voert het Mid- denschouwse gemeentebestuur het ZIERIKZEE - De Werkgroep Homofi lie Schouwen Duiveland houdt zater dag 6 februari een bijeenkomst in het UW-gebouw, Kerkhof 2 in Zierikzee. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. GOES - De Bevelandse Biljartcombi natie Bejaarden (de BBCB) hield afge lopen week haar 17e competitieronde. Yerseke behield weer de eerste plaats. Met nog 13 ronden te spelen is de stand: 1. Yerseke met een winst van 662 carabolen; 2. Wemeldinge 560; 3. Krabbendijke 281; 4. G. P. M. 56; 5. Goes2 52; 6. Kapellel een tekort van 14 carabolen; 7 Rilland - 18; 8. Goes3 - 29; 9. Erasmus - 33; 10. Hansweert - 39; 11. Ovezande - 54; 12. Kapelle2 - 62; 13. Goesl -108; 14. Heinkenszand -145; 15. Krui- ningen -155; 16. Lewedorp - 480. De uitslag is: eerste hoofdvogel A. Pikkaart Zorgvlied Ellewoutsdijk; tweede hoofdvogel L. de Jonge Concordia 's-Heerenhoek; eer ste zij vogel A. Engelbert Soranus Heinkens zand; tweede zij vogel P. Verheijke Zorg vlied; derde zij vogel E. Rentmeester Willem Teil Ovezande; vierde zijvogel P. Daalman A.D.L.M. Kwadendamm"; eerste kal: J. de Jonge Willem Teil; tweede kal C. v. d. Dries Eensgezindheid 's-Heernehoek; derde kal Jac. de Baar Willem Teil; vierde kal C. v. d. Dries Eensgezindheid; meeste kleine vogels (7) J. Goetheer Juliana Oudelande. de vliegende vogelprijs was voor E. Rentmees ter Willem Teil. De volgende schieting is op dinsdag 26 januari. SCHARENDIJKE - Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Middenschouwen wil wat doen aan het bevorderen van de leef baarheid in Scharendijke en Kerk- werve. Als hulpmiddel daarvoor zijn b en w van plan dorpenplannen op te laten stellen voor die twee kernen. Voor Ellemeet vindt het college het nog niet wenselijk een dorpenplan op te laten stellen, omdat zich daar nog geen problemen voordoen op het ge bied van de leefbaarheid. Daar komt bij dat het uit praktische overwegin gen volgens b en w niet mogelijk is voor drie dorpen een dergelijke plan te maken. Een dorpenplan bestaat uit een inven tarisatie van alle voorzieningen en alle van belang zijnde omstandigheden. Tevens wordt bekeken wat aan het dorp ontbreekt of niet goed functio neert. Daar wordt een verbeterings programma aan gekoppeld. Op die manier wordt het dorpsplan een be leidsplan, legt het college in een voor stel aan de gemeenteraad uit. „Juist in kleine dorpen is een integrale aanpak noodzakelijk, omdat veel ontwikkelin gen elkaar beïnvloeden. Het is een handvat voor gemeentelijk beleid, maar ook een middel om bij hogere overheden financiële ondersteuning te verkrijgen voor het realiseren van doeleinden", zo staat in het voorstel. In het plan zullen de knelpunten wor den aangegeven en daar wordt een voorrangslijst bij gemaakt. De ge meenteraad moet uiteindelijk het af geronde plan vaststellen en laten uit voeren. Verder verwachten b en w dat het geregeld aangepast zal moeten worden omdat de ontwikkelingen in een dorp niet stil staan. Het college stelt vast dat Kerkwerve en Scharendijke met enkele concrete problemen te kampen hebben. Ge noemd worden: de dreigende sluiting van de openbare basisschool in Kerk werve; parkeerproblemen in met na me de Dorpsstraat in Scharendijke; verkeer dat te hard rijdt; het ontbre ken van voorzieningen en de toene mende druk van de recreatie. Al deze problemen zorgen er voor, zo staat in het voorstel, dat de leefbaarheid van een kern langzamerhand achteruit gaat: „Dit kan tot gevolg hebben dat het aantal inwoners vermindert. Een proces dat ook in onze gemeente al waargenomen kan worden. Als de leef baarheid en het bevolkingsaantal te ver achteruit gaan komt het voortbe staan van de kern in gevaar." Binnen het gemeentelijk apparaat is te weinig capaciteit om zelf die plan nen te laten maken, meldt het college. Daarom willen b en w het Heidemij Adviesbureau inschakelen. Dat zal een bedrag van 40.000 gulden kosten. Tevens wordt gedacht aan het instel len van twee werkgroepen, een voor Kerkwerve en een voor Scharendijke. Deze werkgroepen kunnen er wat het college betreft als volgt uitzien: een of meerdere leden van het college van b en w; ambtenaren van de secretarie; een vertegenwoordiger van de provin cie en een delegatie van de bevolking uit die kern. SCHOUWEN-DUIVELAND 16 en 17 januari ALARMNUMMER 01184-14444 Zierikzee: vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: C. H. G. Daniëls, Poststraat 32, Zierikzee, tel. 01110-13410. Spreekuur voor spoedgevallen van 11.00-11.30 uur. Westhoek en Brouwershaven: vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: J. L. Flach, J. van Renesseweg 6, Renesse, tel. 01116- 1280. Spreekuur voor spoedgevallen van 11.30-12.00 uur en van 16.30-17.00 uur. Bruinisse, Oosterland en Nieuwer- kerk: vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: A. Dor- restein. Dorpsweg 5, Bruinisse, tel. 01113-1280. (Vanaf. zat. 9.00 uur): M. K. Buth, Haamstede, tel. 01115-2254. Spreekuren voor spoedgevallen zat. en zon. 17.00-17.30 uur: L. Lekkerkerk. Sirj ansland niet genoeg belangstelling voor een postvoorziening. „Voor één of twee mensen kunnen we het rijdende postkantoor geen half uur in Sirjans- land laten staan. Hoezeer dat tweetal daar ook mee geholpen is". Uit een on derzoek in de kern bleek, dat de mees te mensen klant zijn bij een concurrent van de postbank. Daarnaast merkt Verbraak op dat veel inwoners op boerderijen in de buurt wonen, onge veer net zo ver van Sirj ansland als van een andere kern waar wel een post voorziening is. Wethouder Op 't Hof, inwoner van Sir- jansland, heeft geenszins de indruk dat in Sirj ansland geen behoefte is aan een postkantoor. Vooral voor oudere mensen zou het volgens hem een uit komst zijn als het rijdende postkan toor zijn dorp zou aandoen. Weliswaar is met de PTT afgesproken dat de be woners hun post kunnen afgeven aan de postbodes, maar daar komt volgens Op 't Hof niets van terecht: „Je moet de postbode maar net zien langsko men. En wij op de boerderij kunnen de post buiten leggen, maar de brieven beleid geen nieuwe financiële verplich tingen aan te gaan. In dit geval kan daar wel een uitzondering voor worden gemaakt, aldus b en w, omdat een goed florerende VW een functie voor de gemeente vervult. „De activiteiten en werkzaamheden van de VW zijn van belang voor Middenschouwen", melden b en w. De gemeenteraad bespreekt dit voor stel woensdag 27 januari. De vergade ring in het gemeentehuis in Scharen dijke begint om 19.30 uur. Ooi* komt BURGH-HAAMSTEDE - De aanvraag van een aantal inwoners van Seroos- kerke (S) voor een financiële bijdrage voor het kopen van een gemeenschap pelijke antenne, staat op de agenda van de Westerschouwse commissie voor openbare werken. De bewoners rondom de Ring in Serooskerke vra gen geldelijke steum omdat hun tele visieontvangst niet goed was vanwe ge de hoge bomen in het dorp. Een door henzelf bekostigde gemeen schappelijke antenne is inmiddels aangeschaft. De commissie bespreekt verder het openbare verlichtingsplan 'Zandweg' in Haamstede, de renovatie van de rioolgemalen aan de Jan van Renesse weg en de Strandweg en de reconstruc tie van de Maireweg/J. J. Boeijeweg. De vergadering in het gemeentehuis begint donderdag om 19.30 uur. een voorstel aan de orde om een aantal zaken die met de brandweer te maken hebben te regelen. Dat is onder meer het vaststellen van de nieuwe rechts positieregelingen en het wijzigen van de brandweerverordening van Mid denschouwen. Verder spreekt de ge meenteraad over de vergoedingsrege ling voor de gemeentelijke brandweer. Het college van b en w stelt de raad ook voor geld beschikbaar te stellen voor een stembureau in het dorp Elle meet, de enige kern op Schouwen-Dui veland die geen stembureau heeft. De kiezers uit dat dorp moesten naar Scharendijke. In de vorig jaar gehou den begrotingsvergadering is afge sproken dat daar verandering in moet worden gebracht. Het voorstel van b en w is daar een vervolg op. Aan de orde komt ook een voorstel om geen subsidie te verlenen aan de Stich ting Etnisch Ondernemerschap (SEO). Deze stichting wil de eventuele subsidie gebruiken voor het uitgeven van een Turkse, Arabische en Neder landse krant. B en w zeggen daar 'nee' tegen, omdat het college geen nieuwe financiële verplichtingen aan wil gaan. Verder spreekt de gemeenteraad over het steunen van de jeugdsoos Trace te Scharendijke. Deze soos heeft wat fi nanciële problemen waaronder een huurschuld bij de gemeente. Maar daar staat tegenover dat de soos ook nog geld bij de gemeente in reserve heeft en dat kan volgens b en w tegen elkaar worden weggeschrapt. stelling voor het vorstenhuis in de loop van de jaren. Ze wijt dat aan een alge hele vervlakking die zich de laatste ja ren in Nederland manifesteert. Dat blijkt volgens haar ook heel duidelijk uit de wijk Poortambacht, waar min der enthousiast op de activiteiten van de oranjevereniging wordt gereageerd. Toch wordt op koninginnedag deze wijk steeds in de route van de traditio nele optocht opgenomen. Aan het pro gramma voor koninginnedag voor dit jaar wordt nog gewerkt. Daar is dins dag 2 februari een openbare vergade ring over in het Huis Van Nassau. Deze vergadering begint om 20.00 uur. En kele programma-onderdelen zijn al wel bekend. Dat zijn de optocht met versierde fietsen, de Oranjemarkt op het Havenplein en de kinderspelen. Een klant wacht op haar beurt voor het rijdende postkantoor op de standplaats in Zonnemaire. SIRJANSLAND - De directeur van het postkantoor Zierikzee, A. Verbraak, wil 'best nog eens praten' met de ge meente Duiveland over de vraag of het rijdend postkantoor Sirjansland in de route kan opnemen. „Nooit hoeft geen nooit te blijven", aldus de direc teur. Wethouder A. J. Op 't Hof meldt dat de gemeente graag bereid is tot een gesprek, maar heeft zijn twijfels over een voor Sirjansland gunstig re sultaat. Sirjansland is de enige kern op Schou wen-Duiveland die niet door het rij dend postkantoor wordt aangedaan. De gemeente is al jaren in gesprek met tal van instanties om te zorgen dat het ook in Sirjansland mogelijk wordt PTT-zaken af te wikkelen. Ze heeft het zelfs aangekaart bij minister Brink man, toen deze zich op de hoogte kwam stellen van het geslaagde kleine kernen- beleid in Sirjansland. Om de leefbaarheid te vergoten is er een dorpshuis gekomen, is het schoolge bouw opgeknapt, een speelterrein aangelegd en een aantal nieuwe wo ningen gebouwd. Maar Sirjansland moet het nog steeds zonder postvoor ziening stellen. Volgens PTT-directeur Verbraak is in worden meestal weer in onze bus ge duwd in plaats van dat de bode ze mee neemt". De Schouwen-Duivelandse postwa gen stopt momenteel in Ouwerkerk, Dreischor, Zonnemaire, Noordgouwe, Kerkwerve, Serooskerke, Noordwelle en Ellemeet. Elke dag maakt de PTT een rondje en kunnen bewoners van de kleine kernen gedurende ongeveer een half uur hun postzaken regelen. Wet houder Op 't Hof zou al blij zijn als Sir jansland één of twee keer per week in de dienstregeling wordt opgenomen. De directeur van de PTT zegt dat het niet makkelijk is te regelen in alle dor pen een paar minuten minder te staan, zodat er tijd is voor Sirjansland. Ver braak: „We moeten in ieder geval reke ning houden met de reistijd. En als we het proberen, kan dat ten koste gaan van de rendabele plaatsen". Maar Verbraak zegt toe dat hij de si tuatie weer wil overwegen. Een ge sprek met de gemeente zal hij dan ook niet uit de weg gaan. „Er komt steeds niks van terecht, terwijl we al heel wat afgepraat hebben", reageert Op 't Hof. „Het aanbod voor een gesprek geeft wel weer moed, maar ik heb mijn twijfels over het resultaat". ZONDAG 17 JANUARI 19J Nederlands Hervormde Kerk. wershaven 10 ds. v. Zoelen; Bri 10 (HA) en 17 ds. De Roo; B Ten Have; Dreischor 10 ds. ÖtJ kerzee (Scharendijke) 11 ds. 1 Haamstede 10 en 19 ds. KerssenJ werve 9.30 ds. Mulder; NieuwJ 10 ds. Rouw; Noordwelle 11 man; Oosterland 10 en 18 ds. v| kei; Ouwerkerk 10 dhr. v. Vlietj se 9.30 ds. Bregman; SerooskeJ ds. Baks; Sirjansland 10 en Boer; Zierikzee Gasthuiskerk 9, De Boo, 17 ds. Bregman, Gasthui 11 dhr. Cozijnsen; Zonnemaire?! Jonker. Gereformeerde Kerk. Brouwers! 10 ds. v. Zoelen, 18.30 dhr. Baas! nisse 10 (HA) en 17 ds. Tenf Haamstede 10 ds. Nijhuis; 19ds| lus. Nieuwerkerk/Oosterland 1 Koelmans, 17 ds. Weijs; SchareJ 10 ds. Kamermans, 19 ds. v. d Zierikzee 10 dhr. Baas, 18.30 a gebd. Gereformeerde Gemeente. Haal de 10 en 15 ds. Van Ruitenburg] werkerk 9.30 leesdienst, 15.30| Van Dieren; Oosterland 10 enl stud. Van Dieren, 14.30 leesdien! Oud-Gereformeerde Gemeente. I nisse 10 en 17 leesdienst; Ooste| 9.30, 14 en 18 leesdienst. Gereformeerde Gemeente in 1 land. Bruinisse 10 en 17 leesdl Nieuwerkerk 9.45 en 15.30 leesdl Zierikzee 10 en 18 leesdienst, Leger des Heils. Zierikzee 10 s| komst. Rooms-Katholieke Kerk. HaauJ 11.30 past. Verdaasdonk; 9.30 en zat. 19 past. Verdaasdonl Pinkstergemeente. Zierikzee straat 10 samenkomst, woenscR samenkomst. Evang. Lutherse Gemeente. Zieif 10 past. Kaai. DUIVELAND - De gemeente land heeft sinds 1986 16 inwonerj der. Het inwonertal nam af doora naast de 76 nieuw geborenen el nieuwe inwoners door vestigia mensen overleden en 295 mensej trokken uit Duiveland. Het i woners van Duiveland bedraal 5432, waarvan 2767 mannen ei vrouwen. Achtentwintig huwe| werden het afgelopen jaar in I land voltrokken en er vonden 8 scheidingen plaats. De Dorpsstraat in Scharendijke die kampt met parkeerproblemen, waardoor de leefbaarheid van de kern in het geding komt. ZIERIKZEE, CONCERTZAAL Theodora Geraets, viool en Carlos Moer dijk, piano in werken van Van Beetho ven, Poulenc, Prokoviev en Vieuxtemps. Een concert met verwarmende muziek op een klimatologisch neerslachtige avond, vrijdag in de Zierikzeese Concertzaal. Theodora Geraets en Carlos Moerdijk speel den er sonates van Beethoven (de Frühling), van Poulenc (1943) en van Prokoviev (de tweede, die ei genlijk de eerste is, in D). Met dat programma bepaalden zij de sfeer van het concert op overwegend mild (Beethoven) en speels (Proko viev, die er net als eerder in zijn klassieke symfonie met een kni poog in terugkeek richting Barok, maar de muziek wel zelf stempel de). De aanduiding van de sfeer, die de muziek kleurde is relevant omdat die naar het mij voorkwam vrijdag de aanpak van de excecutanten grotendeels bepaalde. Ze kozen voor musiceren op intieme schaal. Het leverde sympathieke vertolkin gen op, die pasten bij werken waar in niet de hemel wordt bestormd. Een plezierige benadering was het, waarin de uitvoerenden de lyriek van Beethovens melodische inge vingen soepel aan elkaar werd dol gegeven en waarin ze ook de uitbi digheid van de finale van Prol vievs muziek niet in een puur bi voure-showstukie lieten uitlopeif Hun neiging in beide werken I contrasten te temperen, leek tewl den voortgezet in de Poulenc-sol te. Daar pakte het minder goed» naar het mij voorkwam. Dat wil zj gen: er was prachtige verstilling! iet intermezzo, maar de agitatiel de hoekdelen kwam onvoldoenl tot zijn recht: die delen hadden lf tender, afgemetener kunnen ken. Gezegd dient niettemin, dat| positieve indrukken duidelijk heersten. Ook, omdat Carlos Mol dijk zeer alert begeleidde en nj gens de zo gevoelig liggende balaf tussen piano en viool uit het 0 verloor. De Conmcertzaal was rel lijk bezet. KeesCijsoi

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 42