WLU HG WAAL »akt UIT ii NU VOOR HALVE PRIJS WLU 111? WAAL axel Beperkt zenderpakket bij hoge uitzondering Engelhard: nog dit jaar van start De Vliedberg krijgt tuinkas voor MDGO weekenddiensten TEGELHANDEL Onderzoek samenwerking tussen bibliotheken van Hulst en Beveren TEGELHANDEL Accessoires in bijpassende kleur nu ook HALVE PRIJS!! Alles moet eruit. Deuren ingetrapt Jeugd vv Steen houdt pennenactie Leren jas uit winkel ontvreemd Axelaars krijgen plattegrond week later in de bus NIEUWE ONDER WIJSMOGELIJKHEID Aanrijding in Oostburg Wij maken plaats voor de nieuwe collectie. Wees er vlug bij want op=op Kleuren: mosgroen edelweiss (roomwit mat) tweekleur lichtblauw camel caramel tweekleur lichtroze robijnrood mat blauw tweekleur donkerroze bermudablauw mat beige tweekleur lichtbruin Noordpolderstraat 17 Industrieterrein tel. 01155-1451 Lezing over de geschiedenis van Aardenburg Goedkoper OVEREENSTEMMING DOELSTELLINGEN Hoog peil Voorspeelavonden muziekschool PZC/streek KABELEXPLOITANT TERNEUZEN Burgerlijke stand TERNEUZEN Geboren: Anika D. dv D. M. W.di ter en E. M. Verhoef; Ruby, dvW. Janssen en P. W. van Heemert; Mi M. A. M. dv E. H. M. Veimeulenen P. M. van Dooren; Stijn, zv P. W.< melsoet en A. C. M. Luijten; Pauli dv P. de Bruijne en M. A. Meesei hannes A. zv J. A. van Neijenhof Huigen; Pascal, zv J. Th. Vale en Elve; Daniel P. A. zv A. Tollenaai G. van Es; Meivin E. A. zv M. C.i cobs en C. G. H. van Leemput; A hak, zv A. Diouani en F. Ahmi;Si dv M. de Pootr en M. H. D. Verbn Marinus E. zv M. A. Bouterseen Roelands; Alyssa T. C. dv L. J.L nitor en P. M. Dezutter; Daniel R. P. Jansen en A. Giesen; Daniël, J Davidse en M. M. van den Berge sten, dv L. P. C. Pauwels en C. J. c lemsen; Amber, dv G. P. Damen L. M. Lok; Sophie J. E. dv R. M.M reman en J. B. Heij; Ricardo.zr Rammeloo en D. S. Wijne; Marti J. P. Kleine en J. de Groot; Sanne zv M. A. A. Ploegaert en Chr. M. Smit; Dionysius A. zv P. M. M.va Kieboom en A. D. M. Schetters renz, zv M. W. P. Wieland en A Beelen; Sanne, dv D. M. H. Smolei en M. E. M. van Lent; Wilhelmina dv A. C. de Keuninck en A. F. del ne; Petra, dv Th. Voorbergen! Graaf; Remco, zv M. A. Bijman ei Steel. Ondertrouwd: J. C. Versprille,48 A. van der Heiden, 35 jr.P. Chr. H nard, 25 jr. en E. Bikker, 23 jr.; R ky, 24 jr. en S. de Smet, 20 jr.; R.L. hijfte, 19 jr. en J. J. van Wijck, 19 van Leenen, 22 jr. en H. Koesve jr.; H. van de Velde, 22 jr. enC. Bouwman, 19 jr.; J. M. de Brouw jr. en L. S. M. Harte, 28 jr.; W Groote, 21 jr. en M. J. J. Romeijns jr.; H. de Ruijter, 26 jr. en F. E. dijk, 22 jr.; D. D. Machielsen, 25jr van Hoeve, 23 jr.; J. A. B. van Ho 30 jr. en E. W. de Nood, 26 jr. Getrouwd: J. Verhelst, 23 jr. enA, Putter, 21 jr.; J. Nederveen, 23jr. C. van Langevelde, 22 jr.; F. J. 1 sen, 26 jr. en J. Karmelk, 25 jr.; P Seegers, 24 jr. en J. Bakker, 21 jr.; de Vos, 20 jr. en M. Th. C. de Waal, A. W. Verhelst, 22 jr. en A. C, vi Voorde, 20 jr.; P. E. I. van den Bra 30 jr. en S. M. Vader, 29 jr. Overleden: E. M. Coone, 80 jr. gel met J. L. Staelens; J. C. Millenaar geh gew met J. van Doeselaar; Willemsen, 82 jr.; A. Pijpelink,70 F. Herrebout, 74 jr. geh gew met de Feijter; G. F. Fermont, 83 jr.; J sen, 66 jr. geh met J. F. Dieleman Stoffers, 82 jr.; A. Bakker, 88 jr.; M. van Nieulande, 81 jr.; C. H.C Hummeling, 82 jr.; E. K. Schiem jr. geh gew met W. P. de Zeeuw; Jonge, 70 jr. De leerlingen van de activiteitenbege leidingsgroep zorgden voor een ludiek intermezzo tijdens de bijeenkomst door in een cabaretachtig geheel de nieuwe tuinkas te bezingen. De nieuwe kas heeft een plaatsje ge kregen in de tuin op het binnenplein van de school. Na de openingshandeling maakten de genodigden een rondgang door het schoolgebouw waar gisteren tevens een 'open dag' werd gehouden. TERNEUZEN - De raad van overleg van de Centrale Antenne Inrichting (CAI) Terneuzen bekijkt momenteel onder welke voorwaarden aan de con sument een beperkt zenderpakket kan worden aangeboden. Die voor waarden zullen, dat staat nu al vast, uiterst streng zijn; slechts in heel bij zondere omstandigheden zal in plaats van een volledig pakket een beperkt zenderpakket worden geleverd. En dan nog maar voor een bepaalde (te voren vastgelegde) periode. Bij de totstandkoming van de CAI Terneuzen werd nadrukkelijk tussen de kabelexploitant en de gemeente af gesproken dat er maar één pakket zou worden aangeboden: met alle tv-zen- ders en een groot aantal FM-zenders. De gemeenteraad sprak zich zelfs uit tegen welke variant dan ook, dus ook tegen een beperkt pakket. In een aan tal bijzondere gevallen besloot de ex ploitant toch van die afspraak af te wij ken. Bij een aantal oudere mensen, die geen belangstelling toonden voor bui tenlandse zenders, werd een beperkte aansluiting aangelegd. Dat gebeurde ook bij enkele mensen, die via hun ei gen antenne een slechte ontvangst hadden. En verder werd, in overleg met de woningbouwverenigingen, ver enigingen van eigenaren en andere ge- AARDENBURG - De historicus B. de Melker uit Amsterdam houdt 29 ja nuari in het gemeentehuis van Aar denburg een lezing over het onstaan en de vroegste geschiedenis van de kikkerstad. De lezing begint om 19.30 uur. De Melker heeft de laatste jaren veel onderzoek verricht in het archief van Aardenburg voor zijn afstudeerscrip tie. Deze kreeg als titel: De ontwikke ling van de stad Aardenburg en haar bestuurlijke instellingen in de Midde leeuwen. TERNEUZEN - Twee toegangsdeuren van bergingen in de Alvarezlaan zijn in de nacht van dinsdag op woensdag in getrapt. De woningbouwvereniging Terneuzen meldde een schade van 600 gulden. bruikers van gemeenschappelijke an tenne-inrichtingen, op sommige plaat sen ook een beperkt pakket geleverd in een bepaalde overgangsfase. De meeste antenne-inrichtingen zijn na melijk overgenomen door CAI-Ter- neuzen. Het verschil tussen die twee pakket ten is groot. Het beperkte telt vijf tv- zenders (Nederland 1 en 2, BRT 1 en 2 en RTBF 1 plus het informatiekanaal), het volledige tien tv-zenders (behalve de Nederlandse en Belgische zenders ook BBC 1 en 2, TV5, Sky Channel, Su per Channel en 3S AT plus het informa tiekanaal). Het beperkt pakket kost 11 gulden en 50 cent, het volledig pakket 17 gulden 17. Nadat bekend werd dat de CAI Ter- neuzen een goedkoper alternatief had voor het volledige zenderpakket klop te een aantal Terneuzenaren bij de ex ploitant aan. Er werd onder meer ge klaagd over het feit dat er zo weinig ruchtbaarheid was gegeven aan dat al ternatief. Toen de zaak ter sprake kwam in de raad van overleg zijn di rect maatregelen genomen. In dat overleg namelijk werd van gemeente zijde nog eens herhaald dat de over eenkomst tussen gemeente en exploi tant helemaal geen ruimte liet voor een beperkt pakket. Prompt werd daarop de levering van het 'goedkope alternatief aan de consument ge staakt. Op dit moment buigt de raad van overleg zich dus over nieuwe voor waarden. Die houden, kort samenge vat, in dat de exploitant in bijzondere omstandigheden voor een bepaalde SINT-JANSTEEN De jeugdcom missie van de voetbalvereniging Steen houdt zaterdag een pennenac tie waarvan de opbrengst is bestemd voor het werk van de Steense pater Cyriel Swinne in de Colombiaanse havenstad Barranquilla. Vanaf 's morgens tien uur gaan de A-, B- en C-junioren en het dameselftal op pad om via een huis aan huis actie pen nen aan de man te brengen. De actie wordt gehouden in Sint-Jansteen, Ka- pellebrug en Heikant. Na afloop is er voor de actievoerders een spelenin- stuif in de kantine aan de Badhuisweg. HULST Er zal een werkgroep wor den opgericht, die de mogelijkheden van samenwerking tussen de biblio theken van Hulst en Beveren gaat on derzoeken. Deze afspraak is het resul taat van een eerste overleg tussen ver tegenwoordigers van de bibliotheken en gemeentebesturen van beide ste den. De samenwerking zal in eerste instantie worden gericht op de biblio theek in het Belgische Kieldrecht, die haar voorzieningen zal aanpassen aan de bezoekers uit het aangrenzende Nieuw-Namen. Of de bibliobus in Nieuw-Namen in de toekomst zal moeten verdwijnen, is na de geslaag de onderhandelingen nog altijd onze ker. Wethouder P. P. V. Weemaes van de gemeente Hulst bracht woensdag sa men met een delegatie van de biblio theekstichting een bezoek aan colle ga-wethouder De Smet van de ge meente Beveren. De bibliotheek van Beveren had in een beleidsplan de wenselijkheid van samenwerking met Hulst naar voren gebracht met het oog op een nieuwe bibliotheekvestiging in Kieldrecht. Aangezien deze biblio theek ook voor de inwoners van Nieuw-Namen van belang is, was ook de gemeente Hulst voorstander van overleg. Volgens wethouder Weemaes is sa menwerking zeer wel mogelijk, omdat de doelstellingen van alle betrokken partijen bijzonder goed met elkaar overeenstemmen. Zowel Kieldrecht als Nieuw-Namen kunnen profiteren van de afspraken tussen de overkoepe- termijn een beperkt pakket kan leve ren, tegen een aangepast tarief. CAI in een verklaring: „Een en ander houdt in dat bewoners van woningen die zijn aangesloten op een gemeenschap pelijke antenne-inrichting (die al een beperkt pakket levert) of bewoners van huizen die met een eigen antenne een beperkt pakket kunnen ontvan gen, niet in aanmerking komen voor het beperkt zenderaanbod van CAI Terneuzen." lende bibliotheken zonder belangrijke kosten. „Het gaat om een samenwer kingsverband met gesloten beurzen. We hebben met elkaar van gedachten gewisseld over de dingen, die we ge makkelijk samen kunnen doen. Het ging voornamelijk om hele praktische zaken, zoals een postbus 51 standaard in de Kieldrechtse bibliotheek. Ook is het mogelijk om meer informatie uit te wisselen door allerlei streekbladen en folders op de bibliotheek ter inzage te leggen. Wat onze bibliotheek als te genprestatie zou kunnen doen is de service van het centraal aanvragen van boeken bij de Zeeuwse Biblio theek ook voor Kieldrecht beschik baar te maken. Door de centrumfunc tie van de Zeeuwse Bibliotheek kan een aangevraagd boek hier veel sneller worden geleverd dan in België. OOSTBURG/SLUIS - Leerlingen van de Zeeuwse Muziekschool in Zeeuwsch-Vlaanderen krijgen vol gende week de kans om hun kunsten in het openbaar te vertonen. In het multifunctioneel centrum Den Hoek zak in Oostburg zijn drie voorspeel avonden (maandag, donderdag en vrijdag) en één in het gemeenschaps centrum 't Zoute Vestje (woensdag). De voorspeelavonden zijn een onder deel van het studieprogramma. De leerlingen kunnen wat ervaring op doen in het spelen en zingen voor pu bliek. Alle leerlingen, zowel gevorder den als beginners, doen mee aan de voorspeelavonden. De avonden begin nen om 19.00 uur en duren ongeveer anderhalf uur. AARDENBURG Uit de sportzaak van De C. aan de Marktstraat te Aar denburg is donderdagmiddag om streeks kwart over drie een leren jas ontvreemd. De jas heeft een waarde van 650 gulden. De diefstal werd ge pleegd door twee mannen. Ze sloegen hun slag toen de verkoper in het maga zijn was. AXEL - De verspreiding van de nieu we plattegrond van de gemeente Axel is een weekje uitgesteld. In de proef druk bleek een fout in het straatna menregister te zitten. Bij de nieuwe kaart was de index van de oude afge drukt. Op de nieuwe plattegrond staat een groter deel van het Axelse grondge bied afgebeeld. De schaal is daardoor iets kleiner geworden en dat heeft ge volgen voor het register. De straten zijn daardoor niet terug te vinden in het vak dat op de kaart aangegeven staat. „Dat werd dinsdagmiddag ont dekt bij een controle door ambtenaren op het stadhuis. Maar de plattegrond was toen al officieel aan de burgemees ter overhandigd. Gelukkig waren al leen enkele tientallen proefexempla ren gedrukt. De verbetering die aange bracht moest worden, zorgt wel voor vertraging. Het was de bedoeling dat de Axelse inwoners deze week de nieu we plattegrond in de bus kregen. Dat wordt nu een weekje later", aldus ge meentewoordvoerder A. de Feijter. Ook voorzitter H. J. Bruggeman van de Stichting Katholieke Openbare Bi bliotheken Oost-Zeeuwsch-Vlaande- ren-Oost is zeer te spreken over een toekomstige samenwerking met Beve ren. „Het overleg is zeer vlot verlopen. Nu is het zaak om de wens tot samen werking concreet te gaan uitwerken. De nieuwe bibliotheek in Kieldrecht is zeer ruim van opzet en heeft veel voor zieningen te bieden. Ik dacht dat onze bibliotheken in Nederland op een bij zonder hoog peil stonden, maar toen onze collega's uit Beveren ons hun voorzieningen toonden, heb ik toch een beetje jaloers gekeken". De uitgebreide Engelhard-delegatie bekijkt het bouwterrein in Tenrneuzen. Uiterst rechts Frederic M. Quist, directeur van Engelhard's Specialty Chemicals Division; naast hem havenschapsdirecteur ir G. van Houweninge. (Slot van pagina 15) mie, Elocoat en nu dus Engelhard in het gebied. Die zes nemen samen meer dan 50 procent van de werkgelegen heid in de Kanaalzone voor hun reke ning. „We zijn een internationaal, rela tief jong industriegebied, waarin de chemische industrie een uiterst be langrijke plaats inneemt", stelde Bar- bé vast. Vooral het feit dat, waar ande re havengebieden in ons land met een overschot aan braakliggende indus trieterreinen worden geconfronteerd, in Terneuzen nu nieuwe industrieter reinen moeten worden ontwikkeld, stemde hem uiterst tevreden. Burgemeester C. .Ockeloen toonde zich al net zo gelukkig met de komst van Engelhard. In de Kanaalzone staan technologisch zeer moderne be drijven, stelde hij vast. De produktie stijgt, maar door de nieuwe technolo gieën daalt het aantal werknemers. „Als gemeentebestuur hebben we niet de ambitie van onze stad een zeer gro te stad te maken. Maar we vinden wel dat er werk moet zijn voor ieder, die wil en kan werken. Daarom heteh we Engelhard als nieuwe groeikern hier recht hartelijk welkom", aldus Ter- neuzens burgemeester. Hij onderstreepte de prima contacten tussen de lokale overheid en de bedrij ven. „Deze goeie relaties zijn niet ge groeid omdat we de bedrijven geld of goederen te bieden hebben en ook niet omdat we een toegevend beleid voeren op het gebied van veiligheid of milieu. Integendeel. Veiligheid voor onze bur gers en voor de werknemers heeft bij ons de hoogste prioriteit. Gelukkig denken de bedrijven er net zo over. Ik denk dat tot de goede onderlinge ver houdingen heeft bijgedragen dat we el- kaars verantwoordelijkheden respec teren. Dat we proberen de bedrijfscul tuur van ieder bedrijf te aanvaarden zoals zij is. Dat wij onze diensten niet opdringen, maar proberen er te zijn als het gevraagd wordt." MIDDELBURG - De afdeling middel baar dienstverlenings- en gezond heidszorgonderwijs (MDGO) van de christelijke scholengemeenschap voor beroepsonderwijs De Waayen- burgh, ondergebracht in de dépen dance De Vliedberg aan de Koude- kerkseweg in Middelburg, heeft er een onderwijsmogelijkheid bij. Don derdagmorgen werd een tuinkas inge- bruik genomen. De nieuwe kas, be langrijk voor het onderwijs aan de leerlingen activiteitenbegeleiding, werd officieel geopend door de Mid delburgse wethouder van onderwijs, mevrouw S. Boersma-Smitskamp. Mevrouw Boersma noemde de nieuwe aanwinst 'een belangrijke voortgang in het MDGO' en 'een goede zaak voor de mensen die ermee moeten werken'. Adjunct-directeur W. A. de Regt plaat ste tijdens de openingsbijeenkomst enkele kritische kanttekeningen. Hij was uiteraard blij met de tuinkas, maar de onderwijskas laat veel te wen sen over, vond hij. „Nieuwe activitei ten worden gemakkelijker verstrekt, dan dat de bestaande faciliteiten wor den aangepast aan de opleidingen", stelde de schooldirecteur. Hij noemde het werkklimaat zowel voor de leerlin gen als voor de leerkrachten 'ziekte verwekkend' met als gevolg 'bloedar moede'. „Enkele staalpillen - in dit ge val een tuinkas - kan de zaak niet ge zond maken, hooguit onderdrukken", vond de heer De Regt. In de nieuwe tuinkas, een bouwsel van negen bij zes meter, krijgen de leerlin gen activiteitenbegeleidingsonderwijs in het verpotten, verspenen en zaaien van voornamelijk één-jarige planten. De opgedane kennis wordt door een activiteitenbegeleider in praktijk ge bracht bij het werk in bijvoorbeeld psychiatrische instellingen, sociale werkvoorzieningen en verpleegtehui zen voor geestelijk gehandicapten. De leerlingen van klas AenB 2 van De Vliedberg bezongen verkleed als bloempjes de nieuwe tuinkas. VRIJDAG 15 JANUARI 1988 OOSTBURG Bij een aanrijdiJ de kruising Philipsweg-RijksJ te Oostburg is de personenauto v A. de R. uit IJzendijke beschadig aanrijding gebeurde donderdaJ gen omstreeks elf uur. Een vrachtauto met aanhanger stuurd door J. A. R. uit Terne kwam vanaf de Philipsweg en ver de op de kruising geen voorrange auto van De R. die uit de ric, Schoondijke kwam. t 16/17 januari 1988 CENTRAAL ALARMNUMMER 01150-12200 uur: Apotheek Oostburg, Bi straat 16. tel. 01170-2170. (Spoedi ten telefonisch). Huisartsen: Terneuzen, zat. 8.00-zon. 8.00 uur: M. Maenhout, Van Kinsbergenlaan 2, tel. 13256. Zon. 8.00-ma. 8.00 uur: C. H. Ephraim, Mich, de Ruytersingel 1, tel. 94000. Spreekuren alleen voor drin gende gevallen zat. en zon. 11.30 en 17.00 uur. Oostburg en Aardenburg: vrij. 19.00- ma. 8.00 uur: G. U. M. de Bruijckere, Brouwerijstraat 8, Oostburg, tel. 01170-2323. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande: G. de Meijer, Sluis, tel. 01178-1366. Biervliet, Hoofdplaat en IJzendijke: vrij. 18.00-ma. 8.00 uur: Chr. Kalkman, Biervliet, tel. 01152-1345. Breskens en Groede: A. G. Hermani- des, Dorpsstraat 17, Breskens, tel. 01172-1566. Axel: vrij. 17.30-ma. 8.00 uur: J. Hoef man, Oranjestraat 4, tel. 01155-1555. Spreekuren zat. van 10.00-10.30 en 16.00-16.30 uur. Sas van Gent en omstreken: vrij. 18.00- ma. 8.00 uur: M. Dierick, Graaf Jans- dijk A 185, Westdorpe, tel. 1366, spreekuur zat. 10.30 uur op Bolwerk - Oranje 2. Hulst: vrij. 18.00-zon. 24.00 uur: C. L. Th. v. d. Mee, Wilhelminalaan 13, tel. 01140-14215. Spoedgevallenspreekuur zonder afspraak zat. en zon. 11.00 en 17.00 uur. Hoek, Sluiskil en Philippine: M. Jongsma, Julianastraat 2, Hoek, tel. 01154-1356. Spreekuur voor spoedge vallen zat. en zon. om 11.30 uur. Kloosterzande en Hontenisse: vrij. 18.00-ma. 8.00 uur: M. van Kalmthout, Groenendijk 52, tel. 01148-1377. Spreekuur voor spoedgevallen op zat. 11.30 uur in de praktijk Groenendijk 52. Zaamslag: C. Verboom, Axelsestraat 2, tel. 01153-1377. Clinge, Sint-Jansteen en Koewacht: vrij. 18.00-ma. 8.00 uur: M. Kerckhaert, Kon. Julianastraat 23, Clinge, tel. 01140-12361. Apotheken Terneuzen: zat. 8.30-17.30 en zon. 11.30-12.30 en 17.00-18.00 uur: A. J. Klaassen, wipkelcentrum Zuidpolder, tel. 12090. Axel: zat. 10.00-11.00 en 16.00-17.00 uur: Apotheek Axel, Oranjestraat 6, tel. 01155-2888. Hulst: zat. 11.00-12.00 en 15.30-17.30 en zon. 11.00-11.30 en 16.30-17.30 uur: Apotheek Hulst, Steenstraat 35, tel. 01140-14225 (spoedrecepten telefo nisch). Oostburg: zat. 10.00-12.30 en 15.00- 16.30 en zon. 11.30-12.30 en 17.30-18.30 Dierenartsen: Huist en Hengstdijk: R. T. Versol vierstraat 18, Hengstdijk, tel, 0 2365. Terneuzen en Axel: A. Evers. Spn ren: zat. Terneuzen, W. de Zwijg? 2b, van 13.30-14 uur, tel. 01150-99 Axel Dierenkliniek van 11.00 uur, tel. 01155-1488. Zondag volgens afspraak tel. 0 95017. IJzendijke: H. H. F. M. v. d. Vijv 01176-1388. Weekendspreekuuii 13.00 uur en zon. 12.00 uur in öi renkliniek te IJzendijke en volge lefonische afspraak. Terneuzen: J. P. de Vos, kliniek kleine huisdieren en bijzondere(fl Van Diemenstraat 83, Terneuze 01150-19628. Spreekuur zat. van 14.00 uur en verder volgens tel sche afspraak. Peter de Vos, polikliniek voor* huisdieren, Van Steenbergenla Terneuzen, tel. 01150-96425. Spreekuur zat. van 12.00-13.00 ui verder volgens telefonische afspl Breskens: G. A. M. de Bruijfl Dorpsstraat 133, tel. 01172-2769. Spreekuur zat. en zon. 11.30 uu gens afspraak. Sluis, Oostburg en Aardenburg: Kapsenberg, 1 Novembers^ Sluis, tel. 01178-1225. Weekend kuren zat. en zon. 13.00 uur. Tandartsen: West-Zeeuwsch-VIaanderen: A zon. 12.00-12.30 uur: I. J. Buize.N straat 55, Oostburg, tel. 01170-39 Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen: 10.00-10.30 uur en 18.00-18.30 u zon. 12.00-12.30 uur: G. J. A. Fa4 Margrietstr. 9, Kloosterzande 01148-1905. W ijk verpleegkundigen: West-Zeeuwsch-Vlaanderen: foonno. 01170-3139, u kunt uw schap inspreken op het antwoo paraat, dag en nacht bereikbaar Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen: foonno. 01140-12191, u kunt uw schap inspreken op het antwoo! paraat. Kruisvereniging Kanaal Zeeuwsch-Vlaanderen: Dagen! bereikbaar voor dringende hulp' ning onder telefoonno. 01150-19° kunt uw boodschap inspreken o] antwoordapparaat. Verloskundige Kanaalzone en Oost-Zeeu Vlaanderen: mevrouw H. Haak Maartenlaan 48, Axel, tel. 0115»)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 38