Goede sfeer bij opvang asielzoekers Wemeldinge Gemeente Tholen kreeg vijf brieven over het verkeerscirculatieplan Echtpaar Dijkema-Wisse vierde diamanten huwelijk Oostburg zet bouw vakantiehuizen door PZC/Streek Bekerduel EMM-dames Chemokar opnieuw in Terneuzen Zierikzeese commissie vergadert 1 E s s I *1 BEVOLKING LEEFT MEE Andere film in Terneuzen Twee auto's bij botsing beschadigd Bekende gezichten op receptie van b en w van Goes GEEN AFKEURENDE REACTIES Commissie praat over verlichting in Zierikzee LANGS WEST-ZEEUWS-VLAAMSE KUST Veel schade bij botsing Hulst Optimistisch Clingse jeugd zamelde geld in voor Afrika Nu Burgemeester opent Vlissingsei wereldwinkel 1 binH S GOES Women's aglow fellowship - 'S-GRAVENPOLDER Rommelmarkt - Het oranjecomité van 's-Gravenpolder houdt zaterdag van 10.30 tot 14 uur een rommelmarkt in het dorpshuis. De baten ervan zijn bestemd voor de organisatie van de feestelijkheden op koninginnedag. KWADEN DAMME Ledenvergadering De algeme ne ledenvergadering van de suppor tersvereniging De Knalpot die donder dag 28 januari in café 's Lands Welva ren in Kwadendamme wordt gehou den, begint niet om 12.30 uur, zoals abusievelijk was vermeld, maar om 19.30 uur. ZIERIKZËE De Lichtboei —De film 'Shiokari pass', over een man die probeert een trein met gebroken remmen te redden, wordt zondag 17 januari in de Licht boei gedraaid. De vertoning begint om 15.30 uur en is gratis. Emancipatiecommi! Goes vergadert Orgelconcert in <E gereformeerde kergj SINT PHILIPSLAND 4" Wffe 1 DONDERDAG 7 JANUARI 1988 J W $&&ia W AS &JT WEMELDINGE - De opvang van asiel zoekers in het voormalig schippersin- ternaat in Wemeldinge, dat tijdelijk dienst doet als dependance van het Goese AZC Bergzicht, verloopt in een prettige sfeer. Van oppositie is mo menteel niets te merken, of het moe ten de enkele rotjes zijn, die tijdens de jaarwisseling tegen de ramen van het opvangcentrum werden gegooid. Daarentegen bood een inwoonster de 51 vluchtelingen op oudejaarsavond spontaan een kleine driehonderd olie bollen aan. Na een korte uitleg van de Nederland se oudejaarstraditie. waarin de oliebol een prominente rol speelt, oogstte de geste applaus bij de vluchtelingen, die op kerstavond hun intrek hebben ge nomen in het opvangcentrum. Een aantal van hen had speciaal voor de jaarwisseling geoefend op de wens 'ge lukkig nieuwjaar'. Een ander gebaar is een afgelopen zaterdag gehouden sponsorloop. Vijftig deelnemende sporters liepen in de striemende regen honderdvijftig gulden bijeen voor de vluchtelingen. Volgens adjunct-direc teur A. van Hoepen van het AZC is ook de sfeer 'in huis' bijzonder goed. Onder de asielzoekers bevindt zich een aan tal gezinnen, wat positief werkt op het leefklimaat. De huidige bewoners van De Schutsluis zijn vooral afkomstig uit Azië en Afrika, maar ook enkele Hongaren zijn tijdelijk in Wemeldinge gehuisvest. Dat bij binnenkomst met een de deur achter de bezoeker weer op slot gaat, heeft volgens adjunct-direc teur Van Hoepen een praktische re den. „Het voormalig internaat is geen gevangenis. Hier wonen vrije mensen, die kunnen gaan en staan waar ze wil len. We hebben alleen geen zicht op wat er in- en uitgaat. We missen een centrale balie, zoals in Goes. Daarom doen we de deur op slot. De veiligheid en privacy van de asielzoekers moet worden gewaarborgd". Op de Wemeldingse basisscholen is aan het fenomeen asielzoeker de nodi ge aandacht besteed. In samenspraak met wethouder A. C. van Overbeeke (onderwijs, welzijn) heeft de openbare basisschool een lesbrief in de twee hoogste groepen behandeld. De brief is een uitgave van het Fonds Onderwijs en Voorlichting van Kenmerk (uitge geven door Zorn NV) en Vluchtelin genwerk Nederland. Volgens directeur TERNEUZEN - Het Filmhuis in het Zuidlandtheater in Terneuzen is door omstandigheden gedwongen het pro gramma van vanavond (donderdag) te wijzigen. Aanvankelijk was het de be doeling de film 'Mona Lisa' te draaien. In plaats daarvan vertoont het Film huis 'Storia di Piera' van Marco Ferre- ri, met Hanna Schygula en Isabelle Huppert in de hoofdrollen. De film be gint om 20.00 uur. VLISSINGEN De dames van EMM spelen vanavond (donderdag) een wedstrijd in het kader van de nationa le handbalbeker. De tegenstander is WIK uit Vlaardingen. De derde divisie ploeg WIK kwam in de derde ronde van de bekerstrijd door overwinnin gen op EMM 2 en GSC. De wedstrijd wordt gespeeld in de sporthal aan de Middelburgse Nassaulaan. De aan vang is 19.30 uur. HULST Bij een aanrijding op de kruising van de Koolstraat met de IJ- zerenhandstraat in Hulst werden woensdagmiddag omstreeks tien over half twee twee auto's beschadigd. Be stuurder F. E. uit Hulst wilde vanaf de Koolstraat linksaf de IJzerenhand- straat inrijden en verleende daarbij geen voorrang aan de tegemoetko mende automobiliste L. van R. uit Clinge. De Goese afdeling van de Women's aglow fellowship, de interkerkelijke, wereldwijde organisatie van vrouwen, houdt woensdag 13 januari een samen komst in hotel Terminus in Goes. De organisatie heeft onder andere tot doel de geestelijke eenheid te bevorderen van allen die in Jezus Christus gelo ven. Op de samenkomst zal Gerda Ha- jer uit Dordrecht spreken over 'De ge-i borgenheid bij God'. De avond begint om 9.45 uur, maar om 9.15 uur staat de koffie klaar. Er is kinderoppas aanwe zig, J. P. Eversdijk was de materie vrij pit tig en behoefde de lesbrief duidelijk toelichting. „Kort geleden heb ik er een paar lesuren aan besteed. De kin deren hadden natuurlijk wel eens van GOES - Ongeveer driehonderdvijftig vertegenwoordigers van bedrijven, in stellingen en verenigingen in de ge meente Goes hebben het gemeentebe stuur en elkaar woensdag alle goeds gewenst voor 1988. Dat gebeurde tij dens de traditionele nieuwjaarsont vangst in de Prins van Oranje. Het col lege van burgemeester en wethouders recipiëerde daar. De bijeenkomst trekt ieder jaar dezelf de belangstellenden. Onder de aanwe zigen waren veel bestuursleden van verenigingen, aannemers en bankdi recteuren. Ook vrijwel alle leden van de gemeenteraad waren van de partij. Slechts enkele tientallen bezoekers waren in de catergorie 'gewone bur gers' in te delen. Pianist Leen Sietse zorgde tijdens de receptie voor aange name achtergrondmuziek. vluchtelingen gehoord, maar meestal in de sentimentele sfeer. De brief be handelde met name het asielzoekers beleid, zodat de zaak ook van een an dere kant werd benaderd. Op die ma nier is de problematiek tot de juiste proporties teruggebracht. In klassege- sprekken hebben we tot nu toe steeds op de kwestie ingespeeld. Dat is nood zakelijk. Zo kun je ook een brug slaan naar de ouders", aldus de directeur. Na de door een bommelding verstoorde informatie-avond in november zijn in alle groepen van de christelijke basis school De Hoeksteen kringgesprek ken gevoerd. Directeur R. J. Schier- beek: „Onze identiteit speelde hierbij een belangrijke rol. We hebben nadruk gelegd op de plicht asielzoekers op te vangen en geprobeerd vooroordelen, die op de informatie-avond duidelijk naar voren kwamen, weg te nemen. Als onderwijzer merkje aan leerlingen hoe er thuis over wordt gedacht". Wethouder Van Overbeeke denkt dat het oppositionele rumoer averechts heeft gewerkt op de publieke opinie. „Ik kan dat alleen maar toejuichen. Overigens bespeur ik de ontwikkeling in Wemeldinge ook elders in het land. Als zo'n centrum zonder problemen draait, ebt de tegenstand automatisch weg". THOLEN De gemeente Tholen heeft de afgelopen twee maanden vijf brieven ontvangen met opmerkingen over het verkeerscirculatieplan Tho len. De schrijvers reageerden hiermee op een oproep van de gemeente aan de inwoners van Tholen om hun bevin dingen omtrent het functioneren van het in 1982 vastgestelde plan te mel den. In geen van de reacties is het ver keerscirculatieplan Tholen als geheel afgekeurd, vertelt de heer J. de Kok van de gemeente Tholen. Volgens hem worden voornamelijk parkeerproble men en overlast van met name vrachtverkeer aangekaart. Zo stelt de vereniging tot behoud van historische kernen en het landschap van Tholen Huis en Heem dat van de parkeerplaatsen op de Markt en de Bosstraat onvoldoende gebruik wordt ZIERIKZEE - De commissie voor pu blieke werken van de gemeente Zie rikzee zal zich buigen over een verbe tering van de openbare verlichting in het Oosterscheldestadje. Dat gebeurt in een vergadering die maandag 11 ja nuari wordt gehouden in het stad huis. Deze bijeenkomst begint om 19.30 uur. Aan de orde is de verbetering van de verlichting in de omgeving Wulken pad, Zeesterpad eni Krabstraat. Ook zal gesproken worden over het uitbrei den van het aantal nachtbranders. Dat zijn lampen die ook na 23.00 uur aan blijven. Verder komt ook een voor stel aan de orde om een krediet be schikbaar te stellen voor de ontslui ting van een aantal achtererven. De kosten die daarmee gemoeid zijn be dragen 3300 gulden. Verder wordt ge sproken over de afronding van de groenvoorzieningen in het bestem mingsplan Kaaskenswater. De leden van de commissie bespreken ook de sanering van de vervuilde ha venbodem in Zierikzee. In die haven ligt slib dat niet in de Oosterschelde mag worden gestort. Verdiepen van de haven is evenwel nodig om de beroeps- en pleziervaart geen overlast te bezor gen. gemaakt, terwij) elders in het centrum de parkeerplaatsen overbezet zijn. De Thoolse rijkspolitie vraagt zich in haar reactie onder meer af of de blau we zones in het centrum aan het doel beantwoorden. Zij hebben de ervaring dat de middenstanders niet blij zijn met de bekeuringen die bij overtredin gen van de hierbij behorende parkeer- verordening gegeven worden. Bewo ners van de Oudelandsestraat en de Oudelandsepoort lieten weten dat de al eerder aan de gemeente gemelde verkeersoverlast van extreem zwaar verkeer in hun woonomgeving, de vei ligheid van voetgangers en fietsers in gevaar komt. De Oudelandsestraat en -poort hebben zich in de nieuwe situa tie ontwikkeld tot hoofdafvoer van het totale centrumverkeer, zo stellen zij. Vooral vrachtauto's hebben volgens deze bewoners nauwelijks of geen al ternatief. Zij stellen verder voor met het oog op het steeds toenemend ver keer van de wijk Buitenzorg naar het centrum de Bosstraat langs de Veste door te trekken. Hierdoor zou voor de ze nog steeds groeiende buitenwijk een andere mogelijkheid worden ge creëerd om de binnenstad te bereiken. Ook in andere reacties wordt overlast van vrachtverkeer kenbaar gemaakt. Met name de bevoorrading van win kels blijkt voor omwonenden en het overige verkeer nogal eens last op te le veren. Verder wordt de suggestie ge daan de Kerkstraat weer open te stel len voor het verkeer en de Stoofstraat weer de oude rijrichting te geven. De huidige verkeersregels in deze beide straten zijn volgens één van de brief schrijvers zelfs de oorzaak van de te loorgang van de winkels op de Markt en in de Stoofstraat. De binnengekomen reacties worden vrijdag bekeken door de verkeers- groep van de gemeente Tholen. Hierna zal het geheel nog heel wat onderzoek vergen, verwacht De Kok. „Alle sug gesties moeten in een breder verband worden geplaatst", legt hij uit. Of het gemeentebestuur bij het kernbezoek aan Tholen, dat is gepland op 3 maart, al kan ingaan op hetgeen in de reacties op het verkeerscirculatieplan kenbaar is gemaakt, is voor De Kok nu nog een open vraag. Het is volgens hem ook mogelijk dat hiervoor een aparte hoor zitting wordt belegd. Het echtpaar Dijke-Wisse. GOES - Klaas Dijkema en Anne Dijkema-Wisse uit Goes hebben woensdag hun zestigjarig huwelijk ge vierd. Het echtpaar werd door vele familieleden en vrienden gefeliciteerd en de Goese burgemeester W. Blanken bracht samen met zijn vrouw een bezoek aan het bruidspaar. De 84-jarige Klaas Dijkema is geboren in Den Helder. Hij was jarenlang beurtschipper en voer regelmatig naar Rotterdam en Zeeland. Ook in Middelburg, de ge boorteplaats van de nu 82-jarige Anne Dijkema-Wisse, werd afgemeerd. Zo hebben zij elkaar dus in de Zeeuwse hoofdstad ontmoet en zijn daar ook getrouwd. Enige ja ren na hun huwelijk verhuisde het echtpaar naar Goes. Op latere leeftijd ruilde Klaas Dijkema het schip in voor de kwast en werd huisschilder in de Ganzestad. Anne Dijkema-Wisse zorgde voor de vier kinderen. Het echt paar heeft achttien kleinkinderen en zestien ach terkleinkinderen. De grote hobby van Klaas Dijkema is het verzamelen van prenten over de scheepvaart. Hij heeft hiervan een plakboek vol. Anne Dijkema haakt, breit en borduurt nog graag. Het diamanten huwelijks feest werd in huiselijke kring gevierd. OOSTBURG Het college van b en w van Oostburg wil doorgaan met plan nen om nieuwe vakantiewoningen langs de West-Zeeuws-Vlaamse kust te bouwen. De conclusies van het on derzoek van het Nationaal Research Instituut voor Toerisme en Recreatie (NRIT) zijn voor het college geen re den om pas op de plaats te maken met de bouw van vakantiewoningen. Dit bleek woensdag tijdens de vergade ring van de raadscommissie voor openbare werken. Het collegestandpunt wordt gedeeld door de fractie van het CDA en de meerderheid van de VVD. Het NRIT onderzocht de effecten van de explo sieve groei van vakantiewoningen en -appartementen, die zich de laatste ja ren heeft voltrokken. Het instituut kwam tot de conclusie dat er nog maar weinig ruimte is voor uitbreiding in de ze sector. Met name door de concur rentie van andere kuststreken in Ne- HULST Bij een aanrijding op de kruising Zoutestraat met de Moer- schansstraat in Hulst werd dinsdag avond omstreeks tien uur een auto ge heel vernield, terwijl een tweede voer tuig flinke schade opliep. Bestuurder B. B. uit Hulst verleende op genoemde kruising geen voorrang aan automobi list P. D. uit Graauw, die door de Zou testraat reed. Het voertuig van Bwerd geheel vernield. Beide bestuurders bleven ongedeerd. HULST Ongeveer 130 deelnemers hebben woensdagavond deelgeno men aan de driekoningenoptocht, op touw gezet door buurtvereniging Den Dullaert in Hulst. De kinderen hadden dit jaar hun creativiteit ge- botvierd op koningendracht en een zelfgemaakte lampion. Naast zak lantaarns werd er ook gebruik ge maakt van een stormlantaarn, om dat het door de stormachtige wind moeilijk was de lampions branden de te houden. Een half uur liepen de kleine koningen met hun begelei ders door de straten van de Dullaert buurt. Na de tocht kregen de deelne mers een warme kop chocolademelk met een koek. De animo was zeer groot dit jaar, daarom heerste er alom tevredenheid en de buurtver eniging houdt driekoningen-op tocht als een jaarlijkse activiteit op haar programma. Onder belgeleiding van hun ouders lopen de kinderen door de Dullaertbuurt. derland kan er nog vraag zijn naar en kele tientallen woningen. De vraag naar de mogelijkheden voor uitbreiding van de vakantiewoningen en -appartementen is actueel nu er een plan aan het gemeentebestuur is voor gelegd voor de bouw van een kuuroord in Cadzand-Bad. Om dit plan finan cieel mogelijk te maken moet het ge koppeld worden aan de bouw en ver koop van minimaal 200 vakantiewo ningen. Voor zoveel woningen zal er geen vraag zijn, zo is de stellige overtuiging van het NRIT. Bovendien acht het in stituut de koppeling een hele slechte. Het ware volgens de onderzoekers be ter dat de bestaande hotels en appar tementencomplexen betrokken wor den bij het kuuroord. Wethouder A. de Feijter zag in het rap port van het NRIT een bevestiging van de opvattingen die het college al enige tijd huldigt. „Wat uit het rapport dui delijk naar voren komt is, dat toekom stige projecten gepaard moeten gaan met kwalitatief goede faciliteiten. Dat komt de verhuurbaarheid ten goede. Je ziet het ook elders in het land: de goede accommodaties zitten niet al leen tijdens de zomer vol, maar ook in andere vakantieperiodes. Onze con clusie is, dat we rustig moeten door bouwen". De Feijter hield dan ook nog vast aan de komst van een kuuroord. „Er zijn vrijwel geen elk-weer-voorzieningen, waardoor de bezetting van de hotels en appartementen beperkt is. Het is bittere noodzaak, dat we die vicieuze cirkel doorbreken. Je ziet het ook aan de sporthal in Cadzand: die is het ge hele jaar vol, die vervult een hele dui delijke functie". „Bovendien", zo voegde De Feijter er aan toe, „We hebben met de recon structie van de boulevard De Wielin gen de voorwaarden geschapen, waar ondernemers op in moeten spelen. Dat hebben we niet voor niks gedaan. Dat moet niet ongebruikt blijven liggen". De projectontwikkelaar die de kuu roord-plannen heeft ingeleverd, voert momenteel een eigen haalbaarheids- TERNEUZEN De Chemokar, be stemd om klein chemisch afval mee op te halen, zal volgende week opnieuw door de kernen van de gemeente Ter neuzen rijden. De eerste keer dat de wagen een ronde maakte was in sep tember 1987 en toen werd er in totaal 1825 kilogram opgehaald bij 210 perso nen. De gemeente Terneuzen, die deze wagen rond laat rijden onder het mot to 'Houdt ze apart', veronderstelt dat er dit keer meer opgehaald zal worden, omdat meer mensen inmiddels op de hoogte zijn van deze vorm van geschei den afvalinzameling. De Chemokar staat gedurende vijf da gen iedere dag op twee verschillende plaatsen, 's Ochtends van 10.00 tot 13.30 uur op de ene lokatie en 's mid dags van 14.30 uur tot 17.30 uur op de andere. Maandag is dat respectievelijk in Bier vliet (Markt) en Sluiskil (Louisa- straat), dinsdag tweemaal in Terneu zen: Oude Vaart en Winkelstraat Ser- lippens, woensdag tweemaal in Ter neuzen: Schuttershofweg en Dienst Openbare Werken, donderdag in Zaamslag (Plein) en Hoek (Markt) en vrijdag tweemaal in Terneuzen: Gara ge Kerkhaert en winkelcentrum Zuid polder. onderzoek uit. De Feijter zag zelf goe de mogelijkheden voor het kuuroord. „Ik ben optimistisch over de haal baarheid". Woordvoerder H. Lippens van het CDA had scherpe kritiek op de onder zoeksopzet van het NRIT. „Er is slechts gekeken naar de bezetting ge durende acht weken. Verder is in de marktanalyse maar naar beperkte de len van België en Duitsland gekeken, terwijl Engeland helemaal niet is mee genomen". Lippens vond verder dat de onderzoekers zich bang laten maken door de concurrentie. Hij schatte de positie van West-Zeeuwsch-Vlaande- ren aanmerkelijk gunstiger in. „We moeten in de concurrentieslag voorop lopen door te zorgen voor een goede kwaliteit. Er is geen enkele reden om zo negatief te doen". Hij concludeerde vervolgens dat „er wat mag gebeuren in Cadzand". De WD'er J. Provoost stelde namens de meerderheid van zijn fractie dat de NRIT verschillende positieve ontwik kelingen buiten haar onderzoek had gelaten. Verder gaan met nieuwbouw, was ook zijn conclusie. Zijn fractiege noot K. Malcorps was het echter met het NRIT eens, dat de grenzen van de groei bereikt zijn. Hij wees er op, dat in de vakantieparken in Nieuwvliet-Bad en bij het Zwin nog altijd woningen te koop staan aangeboden. „De fracties van CDA en VVD zijn te leurgesteld, omdat de conclusies van het rapport niet in hun straatje pas sen", luidde het verwijt van R. Hame- lijnck (pvda), „Daarom hebben ze zo veel kritiek op de onderzoeksopzet. Misschien is die wel wat aan de sum miere kant geweest, dat neemt niet weg dat duidelijk is aangetoond, dat de grens aan de bouw van zomerwo ningen bereikt is". Voor de PvdA toont de NRIT aan dat er pas op de plaats gemaakt moet worden. De sociaal-de mocraten willen de groei dan ook een halt toeroepen en zijn van mening dat de aandacht zich op de verbetering van de kwaliteit moet richten. ZIERIKZEE - De commissie t lijke ordening, industrie, recrei toerisme van de gemeente Zie vergadert donderdag 14 janua leden van de commisie spreken meer over het ontwerp-stree Zeeland. Daarover stelt het van burgemeester en wetho voor om geen bezwaar bij het p ciaal bestuur in te dienen. De co sie komt bijeen in het stadhuis 19.30 uur. Dan wordt ook gesproken ov( verlenging van de intentie-verk voor de Oosterschelde. Dat is e spraak tussen overheden diep Oosterschelde te maken hebbi gaat over het beleid dat in datg gevoert moet worden. De stuui Oosterschelde wil de gelding van de verklaring niet langer aa vaste termijn binden. Daar 1 '1; Zierikzeese college van b en w zit in vinden. Dat stelt een termij twee jaar voor, waarna de ini verklaring opnieuw bekeken ki den. De commissie zal het ook hebbe: het plan van b en w om een niet dustrieterrein aan te leggen Boerenweg, in het verlengde i Grevelingenstraat. Omdat aa: aanleggen van zo'n terrein veel bereiding is verbonden wil de ge: te daar nu al mee beginnen, ooi het terrein de Zuidhoek nog nie: GOES De emancipatiecont van de gemeente Goes houdt b dag 14 januari een vergadering stadhuis aan de Grote Markt ij Aan de orde komt onder meerei sidieverzoek voor activiteiten n internationale vrouwendag maart. De vergadering vangt a 19.30 uur. CLINGE De kinderen v Clingse basisschool hebben de pen weken in totaal 385,65 ven voor de landelijke actie 'Afrik Dit bedrag werd bijeengebrack een groot aantal kleine acties t de kerstvakantie. De meest in het oog springendf was het garageconcert van vier! ren van 11 en 12 jaar. Dit conce de naam 'Kef Kef voor Afrika kreeg, bracht al 128,- op. Het tief voor de acties van de C schooljeugd werd genomen di Clingse kunstenares Kaza Pooi een artikel in de schoolkrant w jeugd opgeroepen om zoveel mi acties voor 'Afrika Nu' op torn: ten. Dinsdagmiddag werd ond ding van de initiatiefneemster zamelde geld geteld. to VLISSINGEN De Vlissingsei meester J. C. Th. van der DoefJ dagmiddag 22 januari de wereicj in de Walstraat officieel opemfc pand, dat tijdelijk door de ge™ beschikbaar is gesteld, dient s 20 november als verkooppur.j Derde Wereld-produkten en trum voor informatieve en edui activiteiten. De opening geschil 16.00 uur, waarna de winkel bezi kan worden wat gezien de be ruimte in groepjes zal moetenj ren. Aansluitend vindt er in hel gelegen Maarten Lutherhuis f ceptie plaats, waar een kopje z| koffie' gedronken kan worden. IS jla KOUDEKERKE De in Watil kerkje geboren organist Erwir.® geeft zaterdag 16 januari een orsB cert in de gereformeerde kerki gy dekerke. Neve volgde zijn cons-j rium-opleiding in Tilburg er, j menteel organist van de rk k( Oostburg. Het concert bevat K van Bach en Böhm en enkelen vierhandig samen met de orgarl Pieter van Driel uit Terneuzen! meer Handel, Wesley en Mfg aanvang is om 20.00 uur. n HINDERWET Burgemeester en wethouders van Sint Philips- land; gelet op artikel 12 van de wet algemene be palingen milieuhygiëne; maken bekend, dat bij hen een aanvraag is ingekomen van: - C. Reijngoudt, Eendrachtstraat 33 te Sint Phi- lipsland, om vergunning ingevolge de hinder wet voor het oprichten en in werking houden van een wormencomposteringsbedrijf op het perceel Campweg 5 te Sint Philipsland, op 30 november 1987. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen op de gemeentesecretarie ter inzage en wel tot 7 februari 1988 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en op de woensdagmiddagen van 14.00 tot 17.00 uur, alsmede op de woensdagen gedurende deze termijn van 17.00 tot 20.00 uur (na telefoni sche afspraak). Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde be zwaren kunnen tot 7 februari 1988 schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene die een be zwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt verzocht kun nen tot één week voor 7 februari 1988 mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachten- wisseling over de aanvrage. Wij vestigen er ten slotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als boven omschre ven en een ieder die aantoont, dat hij daartoe re delijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegen heid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ont- werp-beschikking in te dienen. Sint Philipsland, 7 januari 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, 'er Cu !Cl) ie< 1U1 lei vE De )0 la ve; TE 18' Ia Ve Vh 10- rai De /a: Ie; 5x; >n J2 m )U< (00 JO) !ee 11E iOS )hr itic UK (in •111 lid

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 22