Puntverlies voor Sasse damesploeg Verrassende winst voor Beo Joppe Zware nederlaag voor handbaldames Hulst Bedrijfstennis Nieuw dieptepunt voor HVV'24 Eindelijk weer zege IJzendijke Zaalvoetbal in Oostburf F HEINKENSZAND GEKLOPT Damestennis Schietingen VERLIES BIJ HOOFDPLAAT HONTENISSE MET 3-1 VERSLAGEN PZC/ sportkrant MAANDAG 7 DECEMBER 1987 SDO in race voor de titel TERNEUZEN - Voor SDO was de 2-1-overwinning tegen rivaal Heinkenszand in de tweede klas van het afdelingsvoetbal van groot belang. De ploeg uit Lamswaarde is nu de voornaamste concurrent geworden voor koploper Hans- weertse Bo.Vs. De winnaar van de West-Zeeuws-Vlaamse derby tussen Aarden burg en Groede wist zich verzekerd van aansluiting met de top. Groede won met 1-0. Sluis behaalde een ruime 4-1 overwinning in de uitwedstrijd tegen Cortgene. terwijl Hulsterloo gemakkelijker Renesse opzij zette dan de cijfers (3-2) doen vermoeden. Terhole blijft na de 2-0 nederlaag tegen Volharding in de gevarenzone. In de tweede klas zaterdag liep Cadzand een grote 5-0nederlaag op bij WIK. Aardenburg-Groede 0-1 - Na een kwar tier kwam Groede na een afstands schot van Jan van Belois dat van rich ting veranderd werd op een 1-0 voor sprong. In de eerste helft bleven beide teams aan elkaar gewaagd. Na de rust een doorlopend overwicht van de thuis club. De Groede-verdediging met aan het hoofd uitblinker doelman David Almekinders wilde van geen wijken weten. Zodoende ging Groede met de winst naar huis. SDO-Heinkenszand 2-1 - Een uitste kende eerste helft met twee goed voet ballende ploegen. Alle doelpunten vie len binnen een tijdbestek van tien mi nuten. Na een half uur zette André Ka- relse Heinkenszand op een 1-0 voor sprong. In dezelfde minuut maakte Werner Bisschop gelijk 1-1Vijf minu ten later viel naar later bleek de win nende treffer. Een prima lopende aan val werd met een voorzet van Mark d'Hont besloten. Routinier Johan de FJijk knikte binnen (2-1). In de tweede helft een overwicht van Heinkens zand. Hoewel SDO bepaald niet over geluk had te klagen bleven de 2-1 cij fers op het bord staan. Hulsterloo-Renesse 3-2 - Voor rust kwam de thuisclub door een doelpunt van Mark van Puijvelde aan de leiding (1-0). De eerste beste aanval van Re- nesse leverde via Carlos Kraayenbrink de gelijkmaker (1-1) op. Maar nog voor de pauze breidde Hulsterloo langs Da vy Bleijenberg en Mark van Hecke de marge uit naar 3-1. In de tweede helft weinig problemen, totdat uit een twee de vrije trap van Renesse Mark van Puijvelde zijn eigen doelman passeer de (3-2). De overwinning kwam niet meer in gevaar. Volharding-Terhole 2-0 - De Zeeuws- Vlamingen speelden een ongelukkige wedstrijd. De eerste helft ging gelijk op, maar Volharding wist toch te sco ren dank zij Wilfred van Dries (1-0). Na rust drong Terhole aan voor de gelijk maker maai- zoals zo vaak gebeurt viel het doelpunt aan de andere kant. Vijf minuten voor tijd was Fons Jansen zo ongelukkig om zijn eigen doelman te passeren (2-0). Cortgene-Sluis 1-4 - De eerste helft bracht slecht voetbal. Na rust stelde Sluis orde op zaken. Raymond Hu- bregtsen zorgde voor een onvervalste hattrick. De overige treffer kwam op naam van Patrick Carniere. Tussen door maakte Cortgene gelijk. Een te rechte 4-1 zege. WIK-Cadzand 5-0 - Tot aan de rust hield Cadzand gelijke tred, hoewel de ploeg tegen een 1-0 achterstand aan keek. Na vijf minuten in de tweede helft kon Cadzand-speler Peter Pleijte vanwege zijn tweede boeking vertrek ken. Met tien man stortte de ploeg in elkaar, WIK profiteerde en won zo doende met forse cijfers (5-0). SAS VAN GENT In de eerste klas dames van de recreatieve volleybal competitie in Sas van Gent liet het team van Cerestar de kans liggen om alleen aan de leiding te komen. De Sasse dames moesten een punt af staan aan De Vliet. Cerestar liet zich na winst in de eerste set in de tweede set verrassen door De Vliet, dat door een 15-12 zege op gelijke hoogte kwam. In de derde en laatste set hield Cerestar de schade beperkt, waar door de eindstand op 2-1 in het voor deel van de Sasse fabrieksploeg werd bepaald. De heren van Carioca en Wisse voch ten een gelijkopgaand duel uit. dat in de laatste set nipt (15-13) in het voor deel van Carioca werd beslist. Daar voor had het Westdorpse team met 15- 7 gewonnen en met 10-15 verloren. De krachtsverchillen in de Sasse competi tie waren vorige week over het alge meen erg groot. Het gemengde team van VZN verbeterde zijn positie ten koste van Ranschaert en leider Treffer maakte in de derde klas van deze cate gorie geen fout. Slechts de nederlaag van Meermarkt 2 in de tweede klas da mes was opvallend. Zuipcilinders bleek met 3-0 te sterk. De uitslagen: Heren: Carioca-Wisse 2-1 (15-7, 10-15, 15-13). Dames eerste klas: Cerestar-De Vliet 2-1 (15-11, 12-15, 15-4). Dames tweede klas: De Sterre-Savok 2 0-3 (7- 15, 8-15. 3-15); Meermarkt 2-Zuipcilin- ders 2 0-3 (11-15, 5-15, 7-15). Gemengd eerste klas: Ranschaert-VZN 0-3 (8-15, 8-15, 5-15). Gemengd tweede klas: Geerlings-Rabobank 0-3 (1-15,17-19, 5- 15). Gemengd derde klas: Geerlings 2- KPJ Philippine 2-1 (15-6, 12-15, 15-12); Philippine-Treffer 0-3 (2-15, 9-15. 4-15). HOEK Bea Joppe is verrassend winnaar geworden van poule IB in het tenniscircuit van de Zeeuws- Vlaamse tennisschool. Joppe versloeg met ruime cijfers Joke Veraart en El ke Corlemeijer, waarna ze ook de be slissende partij tegen Bep van de Vij ver in een zege omzette. De Breskense versloeg Van de Vijver met 6-5. Margriet Buize pakte wederom de vol le winst in poule IA. Zij was onder meer met 9-4 te sterk voor Corry Bos, die als tweede eindigde. Nel den Haan en Paulien Verplanke promoveren naar Poule IB en IA. Den Haan, die Ur sula Corijn met 8-5 verslagen had, speelde gelijk tegen Gerdi Verhagen. Enkele uitslagen: Corry Bos-Franny Göbels 7-6: Marcelle Linden-Ineke Buijs 6-5; Ineke Buijs-Karin den Doelder 6-5; Gemma van Tiggelen-Marianne Carels 7-5. TERNEUZEN In de eerste klas van de handbalcompetitie leden de dames van HV Hulst een grote nederlaag te gen het sterke EMM 2. De Operatie-da mes deden het een klasje lager niet be ter en kregen een afstraffing van Del ta Sport. De heren van HVSV verloren met 30-18 van Olympus, terwijl Ope ratie '71 als enige tot een overwinning kwam: 20-16 tegen Olympus 3. HV Hulst-EMM 2: Een veel te sterk EMM stond na een kwartier al op een 5-1-voorsprong. HV Hulst was verdedi gend te zwak voor de Middelburgers, die ook na rust gewoon doorgingen. Af getekend wonnen ze met 5-21. Operatie '71-Delta Sport: Het jonge Oostbugse team kan terugkijken op een sterke eerste helft. Door toedoen van keepster Diana Geelhoed bleef de schade in de eerste helft tot één doel punt achterstand beperkt (7-8). Na de hervatting brak het gebrek aan erva ring op. Delta Sport strafte dit goed af en won dik met 8-23. Olympus 1-HVSV: Met drie junioren in de gelederen was HVSV kansloos. Vooral in de tweede helft werd het team onder de voet gelopen. Tegen de 30-18-nederlaag viel dan ook niets af te dingen. Operatie '71-Olympus 3: Ofschoon de thuisploeg een zwakke start kende, raakte men niet in paniek. Een 8-4- achterstand werd dan ook voor rust nog omgezet in een 9-8-voorsprong. Olympus wist na rust lang in de wed strijd te blijven, maar verloor uiteinde lijk door een mindere conditie: 20-16 in het voordeel van de Oostburgers. TERNEUZEN - In de bedrijfstennis- competitie in de Braakman werd Du Bois met 12-0 verslagen door Löffler. Ondanks deze ruime uitslag, waren de krachtsverhoudingen af en toe ge ring. Zo won Guido de Rechter met 9-8 van Joop de Rechter, terwijl Cees Louwerse Hans Pieters met 8-7 klop te. Overige uitslagen: Smit-Streakers 12- 0, ZVH-Gent 8-4. Sas van Gent - In de Vlaanderencom- petitie is de tweede ronde van start ge gaan. Alle deelnemende teams zijn nu onderverdeeld in nieuwe poules. De Rijke won in de eerste wedstrijd met 10-2 van T.S. Simon. De eindstand werd onder meer bereikt door een 7-6 zege van Menno van de Hout op Stefan Steijaart. Onno van Queckelberghe was de enige van het Simonteam die tot een overwinning kwam. Tegen Werner Tak won de Sas van Gente naar met 9-5. Overige uitslagen: eerste ronde: Faas- V I Rienties 8-4, NSM-Elopac 10-2, Benny Sport-De Moor 3-9. Tweede ronde: ROB-TVS 5-7, Bleijenberg-Au Port 3- 9, DOW-Cerestar 7-5, Palm-Fijnproe- ver 0-12, Auberge des Moules-Peters 10-2. Hulst - D'Aubioul won in Hulst met 5- 3 van Roberda. Nadat de enkelwed strijden vrij eenvoudig gewonnen wa ren speelde het d'Aubioulkoppel Aar tje Prummel en Eugene de Maagt met 5-5 gelijk tegen An van de Berg en Jur- gen Roth. In de slotpartij wist Rober da zijn enige zege te behalen. Gerard van De Berg en Jurgen Roth wonnen met 11-3 van Johnny Bleijenberg en Jean Pierre d'Aubioul. Overige uitslagen: Ine Fassaert-Dankaart 4-4, Elma-Kredietbank 5-3, Ass. v. d. Walle- Scheldelist 6-2. Rademakers-Korenbeurs 6- 2, NSM-Westerterp 2-6, Fassaert-Van Seu- meren 8-0, Terra Nova-Rabo Hulst 4-4, Hoe- kert-Interjute 4-4. Stand C-poule: d'Aubiouli 28, Bleijenbergh 23, GTI 21, Westerterp 20. D-oule: Van Tienen 25, Samen 24, Fassaert 22, Neckermann 3 20. Een speler van Hoofdplaat wit shirt) maakt een spectaculaire omhaal. HOOFDPLAAT - Al jarenlang geldt HVV'24 als een belangrijke titelkandi daat in de vierde klas H. De vaak jeugdige Hulster équipe verspeelde in het verleden echter maar al te vaak onnodig veel punten halverwege de com petitie. Ook dit seizoen maakt HVV'24 een vormcrisis door, waarvan het eind nog niet in zicht is. Zondag beleefde de formatie van Rinus Zegers een nieuw dieptepunt. Tegen het in de onderste regionen vertoevende Hoofd plaat leed de Hulster ploeg alweer de vierde nederlaag. Met 3-2 bleef het hard werkende Hoofdplaat in een rommelige slotfase overeind. Het kost dus ook Rinus Zegers veel moeite om met een succesvolle formatie binnen de lijnen te komen. De trainer wees na afloop van de ontmoeting morrend op een falende achterhoede, maar dat mag nauwelijks nog als een excuus worden aangevoerd. HVV'24 heeft weliswaar een van de meest gepas seerde verdedigingen van de vierde klas. maar na elf wedstrijden moet een club met titelaspiraties daar tegen een weinig schotvaardige aanval (Hoofd plaat had in de voorgaande tien wedstijden slechts zeven keer gescoord) een passend antwoord op gevonden hebben. Het was dan ook niet alleen de Hulster defensie die gisteren in negatieve zin uitblonk. De hele ploeg scoorde een onvoldoende. De middenvelders verlo ren veel te veel persoonlijke duels van de harder werkende Hoofdplaat-spe lers en de aanvalslinie sprong wel erg slordig met de kansen om. Want, en daar was vriend en vijand het over eens, als HW'24 met een ruime voor sprong was gaan rusten, dan had Hoofdplaat niet eens mogen klagen. Maai de mogelijkheden die de bezoekers zich in de eerste twintig minuten creëer den, werden stuk voor stuk om zeep geholpen. Orde op zaken'tk Het gaf Ferdy Hermans de gelegenheid om orde op zaken te stellen. „Als je tegen Hulst heel kort verdedigt, dan heb je een goede kans," vertelde de Hoofdplaat-trainer later. ,,En de eerste twintig minuten was dat bij ons een probleem." Daarnaast roemde hij de werklust van zijn team. „waardoor er een sterk collectief stond. Halverwege de eerste helft was al duidelijk dat Hoofdplaat meer greep op de wedstrijd kreeg. Maar Arno Zwegers en de Hoofdplaat-middenvelder Rudy Thomaes (hij keerde een schot van Johhny Jacobse) stonden een treffer van de thuisclub in de weg. Direct na de hervatting was het echter wel raak. Johnny Jacobse rondde een door zijn broer Jacky opgezette aanval doeltref fend af: 1-0. En nadat Carlo Blommaert twee minuten later nog maar eens een riante mogelijkheid op een treffer had verprutst, was Richard Capello (de absolute uitblinker bij Hoofdplaat) met een kopbal dicht bij een tweede doelpunt. Dat kwam er wel. toen Jacky Jacobse een vrije trap langs een slecht opgestelde muur en een flaterende De Deckere schoot: 2-0. Pas nadat een treffer van Johnny Jacobse wegens buitenspel was afgekeurd, ontwaakte HVV'24. Door twee doelpunten in twee minuten (Eric Vermeeren schoot in eigen doel en Carlo Blommaert strafte een misverstand in de Hoofdplaat-verdediging goed af) kwamen de bezoekers op gelijke hoogte. Maar Jacky Jacobse werd tien minuten voor tijd matchwinnaar voor Hoofd plaat. Met een schitterende kopbal bracht hij zijn club de tweede achtereen volgende overwinning:3-2. Hoofdplaat- HVV'24 3-2 (0-0): 47. Johnny Jacobse 1-0; 60. Jacky Jacobsê 2-0; 63. Eric Vermeeren (eigen doel) 2-1; 64. Carlo Blommaert 2-2; 80. Jacky Ja cobse 3-2. Scheidsrechter M. Verbeek uit Ossendrecht. Toeschouwers: 200. Een spelmoment uit het duel IJzendijke-Hontenisse IJZENDIJKE In de voorgaande thuiswedstrijden te gen Terneuzen en HVV was IJzendijke karig beloond voor het gebodene. De thuisclub kreeg toen enkele pun ten te weinig. Het was inmiddels vanaf 4 oktober gele den dat IJzendijke de volle winst had behaald. Zondag kon de thuisclub in het belangrijke duel om de onder ste plaatsen tegen Hontenisse eindelijk weer eens het zoet der overwinning (3-1) smaken. De winst in de beslist niet hoogstaande partij was zeker niet onverdiend, omdat IJzendijke meer initiatief toon de dan de tegenstander. Ook het middenrif van IJzen dijke met aanvoerder Werner van de Bulck, spelmaker Eric van Poucke gesteund door de sterk opkomende Frits Verstraeten en snelheidsduivel Roland Boeye be zat zondag meer kwaliteit dan de statisch ogende mid denvelders van Hontenisse. De kwetsbaarheid bij beide ploegen lag echter vooral achterin. Gebrek aan organisatie zorgde daar vaak voor onnodige paniekerige situaties voor de doelen. IJzendij- ke-doelman Fred de Krijger moest daarom de zaken nogal eens bijsturen en aan de andere kant was de erva ren en beste man bij Hontenisse Frans van de Meele eenzelfde lot begaan. IJzendijke startte furieus. Toen Roland Boeye op snel heid aan de linkerkant echter goed doorging, werd zijn voorzet door collega-verdediger Frits Verstraeten aan de tweede paal binnengekopt (1-0). Hontenisse was geenszins aangeslagen door de vroege treffer, want in dezelfde minuut verscheen Ad van Rij- sen alleen voor doelman Fred de Krijger. De IJzendijke- doelman bleef de baas. Even later moest De Krijger weer gestrekt naar de hoek om een vrije trap van Frans van Meele onschadelijk te maken. IJzendijke was ge waarschuwd. De gelijkmaker kwam vlak daarop. Een voorzet van Harry Kint werd door de vrijgelaten Van Rijsen keurig ingekopt (1-1). Een droomkans op 2-1 kreeg de gelanceerde Kint. maar de wispelturige aan valler schoot te zacht en de bal belandde in de handen van De Krijger. Het onrustige spel aan beide kanten met veel balverlies was tekenend voor de wedstrijd. Te gehaast bleef de thuisclub de aanval zoeken, maar het leverde wel een aantal hoekschoppen op, die niet ongevaarlijk waren. Het gevaar moest langs de flanken komen. Het tweede doelpunt ontstond via zo'n aanval met een snel opko mende Boeye. Voor de tweede keer lag de linkerverdedi ger aan de basis van een doelpunt. Zijn voorzet kwam bij Eric van Poucke die de bal schitterend op de slof nam en doelman Theo Neve (verkozen boven George van Damme) was volstrekt kansloos (2-1). Met deze stand werd de rust bereikt. De beslissing viel al gauw in de tweede helft, Arnold Morcus gaf zomaar een hoekschop weg. Al eerder was opgevallen, dat de Hontenisse-verdediging daarbij slecht was georganiseerd. Anders had Frank van de Vij ver uit de hoekschop van Eric van Poucke met zoveel ruimte niet zo gemakkelijk kunnen scoren. Met een fer me kopstoot bracht de fysiek sterke IJzendijke-speler zijn ploeg op een veilige 3-1 marge. Althans zo dacht men. Dezelfde speler schoot even later in paniek maar juist over zijn eigen doel. Een kwartier voor tijd kreeg Hontenisse dan toch de gelegenheid om iets terug te doen. Peter Putten beging aan de buitenkant van het strafschopgebied volkomen onnodig een overtreding op Danny Pauwels en scheidsrechter Rutten (hij keurde ook nog drie doelpunten af) deponeerde de bal op de stip. Gelukkig voor IJzendijke zag Theo Roels geen kans om de strafschop t-e verzilveren. Hij schoot naast. Het bleef zodoende bij 3-1. HULST Door met 7-1 van Tiffany te winnen is team Huis op een gedeelde tweede plaats van poule B in de da- mestenniscompetitie in Hulst geko men. In deze wedstrijd speelden Loes Kool en Miet d'Hondt met 8-8 gelijk tegen Tilly Everaard en Annemarie Begijn. Overige uitslagen: Vogelvlueht-Boundless 6-2; Compiet-Eikenhof 3 4-4; Lappetem-Del- tour 0-8; Axel Un.-Mikado 8-0; Acclivity-Ja- mad 5-3. Stand aan de kop na 4 ronden: A: 1 Honte nisse 32; 2 Boemeltje 30; 3 Deltour 28; B: 1 Axel 24; 2/3/4 Huis/Compiet'TZN. C: 1 Lelies 30; Axel Un. 28: 3 Eikenhof 2 18. SAS VAN GENT In Sas van Gent startte de tweede ronde met de wed strijd tussen Slaghoutje en Philten 1. De uitslag was 2-2, mede door een 13-4 zege van Margriet den Exter en Annie de Feber op An Lankreyer en Lia Dooms. Uit de eerste ronde werd nog het duel tussen Lie en SAS gespeeld. Lie won met 4-0. TERNEUZEN Corrie Capello en Yvonne van Straten zorgden er door een 11-7 winst op Tilly de Kort en Ber tha van Dam voor dat hun Timmer manteam in Terneuzen met 2-2 gelijk speelde tegen De Kort. Overige uitsla gen: Roelofs-Timmerman 4-0; Doese- laar-Doesburg 2-2; Everling-Witte 4-0; Wisser-Loof 4-0; Keijzer-König 0-4. CADZAND In Cadzand stond het duel tussen de twee koplopers uit pou le C, Aardenburg 5 en 6 op het pro gramma. Het vijfde team bleek veel sterker te zijn. Ineke Vriens en Miriam Trapman blijven dan ook door hun 12- 5 overwinning ongeslagen op kop. Ria Vermeire en Rosanne Hogesteger vol gen op de tweede plaats. Overige uit slagen: Oostburg 4-Sluis 5 0-2; Aarden burg 2-Cadzand 2 2-0; Aardenburg 1- N ieuwvliet 2-0Groede-Oostburg 2 2-0 Oostburg 2-Sluis 3 2-0. Hoek In Hoek werd de topper tussen Siewert en Van de Vijver gespeeld. Het op volle sterkte spelende Siewert won beide partijien. Ria Siewert en Jannie Dieleman versloegen Ria Spuesens en Bep van de Vijver met 9-7, waarna Ma rijke Robesin en Nell Moons met 7-6 Marijke Vervaet en Marian Sparre- boom klopten. Overige uitslagen: Ador 2-SVS 4-0; ZVT-Timmerman 2-2: Drive-Boskreek 13-1; Denoek-Geus 0-4; Nijsse-Zaam- slag 0-4; De Meppers-Van den Hemel 0- 4: Keijzer-Zaamslag 0-4. Uitslag: hoge vogel R. Verschuren eerste zijvogel O. Harmsen Westd tweede zij vogel J. Maas Hulst; groots» tal kleine vogels (5) R. Warrens Verrei HULST In café W. Blommae Hulst werd een schieting gehos waaraan 41 schutters deelnamen Uitslag: hoge vogel S. Roothuis Koes eerste zij vogel R. Herkx Zelzate; tweei vogel R. Wilking Hulst; grootste aantal! ne vogels (6) H. de Vos Heikant. LAMSWAARDE Schutterssocii De Vrede in Lamswaarde hield in De Vier Jaargetijden een schie waaraan 39 schutters deelnamen Uitslag: eerste en tweede hoge vogell Vos Kieldrecht; eerste zij vogel F. vi gen Kieldrecht; tweede zij vogel P,f Groénendijk; grootste aantal kleineij (5) P. van Kerkhoven Hulst. KLOOSTERZANDE In caféMl hof in Kloosterzande werd een s ting gehouden waaraan 16 schuj deelnamen. Uitslag: hoge vogel P. de Waal Kloostel de; eerste zijvogel J. de Kort Ossei tweede zijvogel A. de Waal Walsool grootste aantal kleine vogels (9) R. Veis| ten Vogelwaarde. ZUIDDORPE Schutterssocii St.-Sebastiaan hield op de staiT wippen in Zuiddorpe een kali jschieting waaraan 95 schutters namen. 'Uitslag: wip I eerste hoge voge! R. 1 Yerseke; tweede hoge vogel C. del Zuiddorpe; eerste zij vogel C. Verdonki dendamme; tweede zij vogel J. Staal Kil terzande; derde zijvogel E. Jongerif vierde zijvogel W. Kok Axel. Uitslagd eerste hoge vogel E. Jonkheijm Klol zande; tweede hoge vogel F. Vervaeli neken; eerste zij vogel J. Delavarie SlJ ge; derde zij vogel F. Ferket Axel: vier| vogeljH: Scheerders^Beervelde. ZUIDDORPE: De schutterssocï St.-Sebastiaan in Zuiddorpe hieli staande wipschieting waaraan schutters deelnamen.uitsiag: ste hoge vogel J. Roeland Zuiddorpe;: de hoge vogel en vierde zij vogel H l Gilze-Rijzen; derde hoge vogel D. del Westdorpe; eerste zij vogel M. de Cock dorpe; tweede zij vogel K. Deltour Slt ge; derde zij vogel V. Hangena Callo.ü wip II eerste hoge vogel V. hangemaCt tweede hoge vogel L. Baetens Ietegem ste zij vogel A. Wimars St.-Niklaas;ti zijvogel R. Waits Gilde-Rijen; derdeaj J. v. Dongen Gilze-Rijen; vierde zjjvq van Goethem Tilburg. SINT-JANSTEEN De schuttel ciëteit Hulst hield haar jaarlijks! ningsschieting in café De Kro(| Sint-Jansteen, koning 1987-1988 B. v. Himst Stekene. Uitslag vrije schieting: hoge vogel Ai sen Kapellebrug; grootste aantal kiek •gels A. Leenknegt Heikant. KOEWACHT In café P. de Vlii in Koewacht werd een bej aardens ting gehouden waaraan 46 schil deelnamen.uitslag: hoge vogel G Dtj St.-Gilles-Waes; eerste zij vogel L, v.H) Kloosterzande; tweede zijvogel E, Moerbeke.KOEWACHT In c; Vliegher in Koewacht hield de sd terssociëteit Thuis Weg haar jaari] koningsschieting. Uitslag: koning 1987-1988 E. VervaerJ wacht; eerste minister A. de Bock Mt^ ke: tweede minister E. Fierens Lokei KOEWACHT In café De Oude: len in Koewacht erd een koningss ting voor bejaarden gehoudeni aan 23 schutters deelnamen. Uitslag: koningsvogel T. de CaluwC wacht; hoge vogel, eerste en tweede# ■R. de Smet Koewacht; grootste aantal ne vogels (4) G. Baert Koewacht. ■KOEWACHT De schutterssotï| Willem Teil in Koewacht schieting in café P. v. d. Steene aan 31 schutters deelnamen Uitslag: hoge vogel en eerste zijvogele] rens Lokeren; tweede zij vogel G. W ten Koewacht; grootste aantal kleine1 (3) D. v. d. Steene Koewacht. KOEWACHTSchutterssociëtel 'Blauwe Hoek in Koewacht hieldf fé De Oude Molen een schietingfj aan 26 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel O. de jaeger Westól eerste zij vogel R. Baert Koewacht::] zijvogel F. Reunis St.-Jansteen; aantal kleine vogels (5) C. Ongena(| wacht. OOSTBURG - Van den Bosse bleef in de eerste klas van de Oostburgse zaal voetbalcompetitie overeind tegen Vooruit. De lijstaanvoerder won in een spannend duel met 4-3. Mede lei der Zagers liet ook geen steek vallen. Tegen Casino werd er ruimschoots met 4-0 gewonnen. Oude Raedthuys zegevierde ook weer eens. Met 4-2 bleven de Biervlietena- ren de baas over 't Wapen van Sluis. Overige uitslagen: Markt 15-Bonte 6-2. Stand eerste klas: Van den Bosse/Za- gers 10-15, Vooruit 10-13, Bron 10-11, Oude Raedthuys/Casino 10-8, Sluis 9- 7, De Zwaan 11-1. Tweede klas: Markt 15 10-20, Cok 9-16, NMB 8-10, De Ploeg 8-9, Bonte 10-8, Buitenlust 8-7, Sikkels 8-2, Du Commerce 9-1, Sluise Ha] 1. Recreatief - In de recreatieve cd titie boekte De Block een belan? overwinning op OBS Breskens - met 9-2 te winnen werd beslag op de derde plaats van poule Bi maakte later op de week de nedij enigszins goed door Lekens met' kloppen. Overige uitslagen: Attent Bof Leeuw 5-3, WOD-Van Looy 1-1. mens 6-0, Rabo 1-Haheti 7-3, FNV-PZc Stand poule B: Gemeente 8-16, Tem» 14, Block 7-11, OBS 8-10, Rode Leed Lekens 8-7, Adm. Pers. 9-7, Attentm WOD 7-2, Van Looy 8-2, Telepost m C: Omnisport 8-12, Rabo 1 8-11, A® ZWN 6-9, PZEM 6-6, FNV 7-6. Ja»'1 Chez Rene 6-4, Riemens 7-3, Hahet"' KOEWACHT Schutterssociètt Blauwe Hoek in Koewacht hield schieting in café de Oude Molen,» aan 45 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel en eerste zij vogelE,, sen, Moerbeke, tweede zijvogel J, de Koewacht, grootste aantal kleine ïo« J. Suij, Koewacht. KLOOSTERZANDE In cafélt hof in Kloosterzande werd een s ting gehouden waaraan 22 sch» deelnamen. Uitslag: hoge vogel C. v. Hessen, Ovej eerste zij vogel R. Verschoten, Vogel»: tweede zij vogel J. Verschoten, St.-Ja® grootste aantal kleine vogels (6) A. Lee Graauw. ST.-JANSTEEN De R.-K. Bont 'Ouderen in St.-Jansteen hield schieting in het gemeenschap; trum De Warande, waaraan 44 si ters deelnamen. Uitslag: hoge vogel A. v. d. Brander» Jansteen, eerste zijvogel mw. Van!» Kloosterzande, tweede zij vogel J. v. Ke ven, St.-Jansteen, grootste aantal kleii gels (4) C. de Moor. Kieldrejht. KOEWACHT Schutterssocii Thuis Weg in Koewacht hield inca de Vlieger een schieting waaraa schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel M. Suy Zuiddorpe ste zij vogel O. Saman koewacht; tweei vogel W. Rombout Koewacht; grootste tal kleine vogels (4) E. Marin Koewacht Boone Moerbeke. HULST In het bejaardencent De Blaauwe Hoeve in Hulst werd schieting gehouden waaraan 30 sc ters deelnamen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 26