J cl Yerseke doet goede ziften in dèrde Idas Serooskerke verlangt nog niet naar de winterstop Sensationele zege AZVV Verdienstelijk gelijkspel voor Kloetinge A* 1 PZC/ sportkrant 3' "eriigslag Hoofdklas OPNIEUW VERLIES OOSTKAPELLE m Schutteren WOLFERT SCOORT DRIEMAAL Tweede klas Derde klas Vierde klas Reserves Afdeling Landelijke jeugd Interregionaal I AAN I AG 7 DECEMBER 1987 13 rarsi lubt Rob' jnpi at rnemuiden leelt late surprise uit iDoor Jan Dagevos) ROTTERDAM In de voorbeschouwing op de topper Zwart 1l""B '28-Arnemuiden werd de hoop uitgesproken dat het een -« eerlijk middagje zou worden, „als voorproefje op het heerlijk winc.vondje". De schrijver van het programmablaadje werd zater- kor lagmiddag, de vijfde december, met name in de slotfase van iet duel op zijn wenken benieuwd. lp een moment dat de thuisploeg de uit binnen leek te hebben - in de 89e tinuut zorgde Hans Schuitemaker oor 3-1 pakte Arnemuiden echter '.og op een manier uit. die Zwart 1 Vit'28 deed verbleken. De vissers- a loeg kriokte zich uit schier onmogelij ke positie nog terug. Eerste zorgde Jos sent Iers zijn ploeg langszij, 3-3. Isleden. trainer, supporters en Tan Zwart Wit '28 konden hun rwii.= ;en nu tob tbun id o[ rreee tan Belzen in de 92e minuut voor 3-2 „Jp in de 93e minuut schoot Chris pelers geloven en waren de ontred- iabij. Terwijl heel Arnemuiden lig feestvierde, stortten de spe- >rs van de Rotterdamse club ter plek- neer. Een mooie droom werd wreed erstoord en eindigde in een nacht- herrie. e se et was een suprise. waar niemand wee;ieerop had gerekend. Zelfs de spelers ai^Hemuiden niet, zo bleek na af- Miop. ..Toen het 3-1 werd", vertelde otevanvoerder Henk de Nood nadien, rustheb ik aan die scheidsrechter ge- 'am raagd of hij wilde affluiten. Ik dacht: ripsJija. nu is het toch gebeurd, wat heeft n latetnog voor zin om door te spelen. Ge- issir.ikkig heeft die scheidsrechter daar voldiet naar geluisterd." Een eindje ver- het esrop in de kleedkamer stelde een dol- tadenlije Jack Schipper: ..Ik zit nu al ruim Ier dei jaar in het trainersvak. maar dit heb nog nooit meegemaakt. Wat een edstrij 1 Als ik ditstraks thuis vertel, dooft niemand me. Maar ja. de won eren zijn de wereld kennelijk nog niet it." et was inderdaad een klein wonder. SE vÊ Apemuiden nog langszij kwam. 0. ijiaar het was niet meer dan terecht. n p0ïe equi oe van Jack Schipper deed af- jjvetizien van het eerste half uur kwalita- uttei,ef niet onder voor koploper Zwart 'it '28. 'ers: linutej i schf sersploeg nog maar weinig eer meer te behalen. Maar vreemd genoeg ging de equipe van Jack Schipper beter spe len. Onder aanvoering van de snelle André Marteijn werd Zwart Wit '28 op eigen helft teruggedrongen. En op een psycholgisch belangrijk moment - vlak voor rust - wist Arnemuiden op gelijke hoogte te komen. Uit een voor zet van Hugo Crucq kopte Ad Poort vliet schitterend raak, 1-1. Net na rust was Arnemuiden even niet bij de les en dat werd meteen door het agressief spelende Zwart Wit afge straft. Voorstopper Ed Molsbergen schoot de bal uit een hoekschop kei hard in de verste hoek, 2-1. Hierna was het alleen maar Arnemuiden wat de klok sloeg. De vissersploeg produceer de de ene na de andere aanval, maar de bal wilde er niet in. Josje Poortvliet en Hugo Crucq vonden doelman Hylke Brugts op hun weg, terwijl André Mar teijn en Kees de Ridder pech hadden. Beiden schoten op de lat. Toen Zwart Wit '28 in de 89e minuut via een counter voor 3-1 zorgde (doel puntenmaker Hans Schuitemaker) stroomde de tribune leeg. De toe schouwers waren evenals de spelers in de veronderstelling dat de twee pun ten binnen waren. Niets was minder waar. In een thriller-achtige slotfase zorgde Arnemuiden voor een geweldig spektakel. In de blessuretijd schoot eerst Jos van Belzen keihard raak, waarna Chris Schroevers in de 93e mi nuut voor 3-3 zorgde. Zwart Wit '28-Arnemuiden 3-3(1-1). 19. Rob van de Veer 1-0; 43. Ad Poortvliet 1-1:49. Ed Molsbergen 2-1: 89. 3-1 Hans Schuitemaker; 92. Jos van Belzen 3-2; 93. Chris Schroevers 3-3. Scheidsrechter H. T. Gremmen uit Ar- kel. Bijzonderheden: geen. Toeschouwers: 350. eel Arnemuiden was na afloop van- elfsprekend zielsgelukkig met het ehaalde gelijkspel, maar niemand :heen te beseffen dat de achterstand p de leider (Arnemuiden heeft twee Jack] ren ie,'': linten minder en bovendien een wed- Jeer gespeeld) gewoon hetzelf- naerlB milt „Ik blijf erin geloven", zei oe- ;ter Schipper. „Deze klap entire","N»flrci aan bij Zwart Wit '28 en ïisschfen krijgt de ploeg wel een te- PINE^slag' lanvofrder Henk de Nood meende: Het ispammer dat we in het begin zo lecht nebben gespeeld. Toen hebben re met name in verdedigend opzicht e aanvallend gespeeld en te veel pun- en verloren. Daardoor staan we nu vat achter op Zwart Wit '28, maar we "«blijven nog gewoon meedoen. Uit de 47' "aatste fees wedstrijden hebben we tien B°ysjunten gehaald, dat zegt genoeg." Trainer Wim van der Gijp van Zwart n 16''Vit '28 pacht daar na de wedstrijd an- ist de iers otler. Hij nam het woord kam- 1 'bioenschap nog niet in zijn mond, et 'naar hij wekte wel de indruk dat zijn /e|,®;)loeg nog maar weinig kan gebeuren, speel Die g.., is VQOr ons teleurstellend, lanva-ba.ar ««adat Altena verliest 3-2-neder- werd I JUt 119 Bouds! lat V: Irnemi -T* Wl „Beier ;duw erdersl n nffi-3 i® :er lOffl ram 2-0, «I de eer ysnofl junioren Hoofdklas A-junioren: HVV-Vogel- waardï 3-1, Axel-Patrijzen 2-3, Bres- kens-Zeeland Sport 0-4, Zaamslag- Kapelle 2-1, Walcheren-Wemeldinge 3-3. In de B-hoofdklas geen wedstrij den. HVV Vogelwaarde Hd Sp. Idinge ™™™Esren Kapelle Patrijzen Bresktns Robo 10 8 10 8 10 5 9 4 10 4 10 3 9 3 9 2 8 2 9 2 10 2 0 18 36-12 1 17 30-11 3 12 19-17 2 11 12-14 4 10 20-22 5 8 27-31 7 16-27 6 12-20 5 14-21 5 13-18 5 14-20 1 5 2 5 1 5 1 6 1 7 Theun de Ronde van Bruse Boys (witte broekmaakt het een speler van Nieuwdorp lastig. VLISSINGEN Yerseke deed goede zaken in de derde klas van het landelijk zaterdagvoetbal. De leiders wonnen net met 2-1 van Veere, terwijl naaste con current PTT thuis met 1-1 gelijk speelde tegen Zwaluwe. Onderaan is de span ning de snijden. WHS verzamelde een kostbaar punt door met 0-0 gelijk te spelen tegen subtopper Terneuzense Boys. YERSEKE-VEERE In de eerste van Veere leverde geen gelijkmaker helft had Yerseke afstand moeten ne men. De thuisclub speelde toen beter en kwam na 24 minuten op 1-0. toen Kees Zuidweg in een scrimmage scoor de. Het betere voetbal leverde geen grotere voorsprong op en het werk zelfs 1-1, nadat een voordeel regel mis lukte en de uitval door Egbert Kamer mans kon worden afgerond: 1-1. In de tweede helft speelde Veere beter. De bezoekers kwamen steeds beter in de wedstrijd, maar het echte gevaar ontbrak. Yerseke eiste toch weer de slotfase en de winst voor zich op. Een kwartier voor tijd scoorde Martin van Hekke 2-1 en het alles of niets offensief meer op. Gezien de eerste helft ook wel verdiend. THOLENSE BOYS-KAPELLE Bin nen dertig seconden strafte Wijnand van Zweeden al een misverstand af: 0- 1. De aantrekkelijke eerste helft werd daarna beheerst door Tholense Boys, dat in de 7e minuut al gelijkkwam door Jan Groenewegen 1-1en in de 29e mi nuut op 2-1 door Hans de Korte. Leon van Elsakker en De Korte lieten nog meer kansen onbenut, waardoor het ook na rust nog spannend werd. Het peil was in de tweede helft minder. Ka pelle had een overwicht, maar te wei nig uitgespeelde kansen. Zodoende bleef het net verdiend 2-1. WHS-THOLENSE BOYS Een mati ge vertoning. WHS moet met veel inzet wekelijks puntjes bijeen sprokkelen. Terneuzense Boys bleef onder de maat en kon tegen een beter gemotiveerd WHS geen vuist maken. WHS kreeg wel iets meer kleine kansjes, maar overtuigend was het allemaal met- Zeer terecht bleef het bij 0-0. ZAAMSLAG-NOAD'67 Het was niet erg plezierig in Zaamslag. Twee NOAD-spelers werden uit het veld ge stuurd. Zaamslag was voor de rust veel beter. Johan Haak zag zijn schot na 20 minuten -gelost en Mark de Putter scoorde 1-0. Drie minuten voor rust be kroonde Ruitenburg een solo met 2-0, waarna zijn doelpunt fel werd aange vochten, omdat er buitenspel aan voorafgegaan zou zijn. Het betekende een waarschuwing voor Frans Stols en toen die bleef kletsen tegen de scheids rechter kreeg hij een tweede waar schuwing en kon vertrekken. Tegen tien man was Zaamslag niet eens sterker na rust. NO AD knokte zich na elf minuten uit een hoekschop al terug tot 2-1 en toen kregen de Zeeuws-Vlamingen het nog benauwd. Toen echter Koolaard er als gevolg van twee waarschuwingen - zo'n kwar tier voor tijd - ook uit het veld werd ge stuurd was de strijd beslist. Zaamslag speelde toen de rest gemakkelijk uit. NIEUWDORP-BRUSE BOYS De 1-1 geeft de verhoudingen goed weer. Nieuwdorp was voor de rust de betere ploeg en kwam na 31 minuten op 1-0 door Ronald de Jonge. Een verdiende voorsprong, maar die kwam na rust in gevaar. Bruse Boys was toen even sterk en een kwartier voor het einde scoorde Jacob van de Berge de ver diende gelijkmaker: 1-1. Scheidsrechter Van Hemert rechtsbesluit de wedstrijd te staken, omdat hij te veel hinder ondervindt van een blessure aan zijn bovenbeen. Aanvoerder Die- derïk Hiensch van Kloetinge middeni is enigszins verbaasd. agop eigen veld tegen AZVV), lopen e toch nog een punt uit, dus waar ma- ons nu druk over. Ik denk niet lat Afflemuiden ons nog kan bedrei- jen. wl hebben die ploeg al twee keer ;ehad leze competitie. Arnemuiden Tan ons alleen maar helpen door de aJ'Q: iloegel. die onder ons staan punten af fx snoepen." -'•vart Wit'28-Arnemuiden was een a00r-Doeienle en spannende wedstrijd. Bei de ploAen verkozen de aanval en dat t was eidde tot spectaculaire momenten ("se voor blide doelen. In het eerste halt i, JHr laS Arnemuiden duidelijk onder iet- Dij de Rotterdammers. Het midden- probreld hai geen greep op de tegenstan- r der, ter ijl de Arnemuiden-verdedi- ?ers hAden en voeten tekort kwamen de snelle en beweeglijke spitsen *ob vai de Veer, Peter Meijboom en Hans Sehuitemaker af te stoppen. Na- H® 'al Van de Veer eerst nog twee keer iden-goalie John Jasperse op had gevonden, wist diezelfde de 19e minuut wel te scoren. v Jit een voorzet van de opkomende ng1 }r'e p'a!S'er kopte hij vallend in, 1-0. KLOETINGE Kloetinge heeft nog 23 minuten voetbal te goed. Met een 3-2- stand op het scorebord staakte scheidsrechter Van Hemert zaterdag het duel tegen Dinteloord. Van Hemert had vlak voor rust een blessure opgelopen. Na 20 minuten in de tweede helft bleek hij uiteindelijk niet meer verder te kun- emliden was aangeslagen. En oen Plulus Poortvliet in de 30e mi- dgpfTUUt Met een zware enkelblessure iodigt'noes1' ■itvallcn, leek er voor de vis- ipbreif In eerste instantie reageerde vrijwel ie dereen verbaasd op het voorval. Plot seling floot de scheidsrechter af zonder enig zichtbare aanleiding. Van He mert: „In een sprint voelde ik plotse ling iets in m'n bovenbeen. In de rust heb ik de verzorger van Kloetinge ge vraagd om me te masseren, maar na twintig minuten kreeg ik zoveel last er van dat ik niet meer verder ging. Ik kon het niet meer aangelopen krijgen. Op dat moment is het onverantwoord om door te gaan". Bestuursleden van Kloetinge waren daarna druk doende om een andere scheidsrechter op te sporen, maar er was niemand die de taak van Van He mert kon over nemen. Het duel werd definitief gestaakt. Voor de ruim 300 toeschouwers bete kende dat een kater want zij kregen een aantrekkelijke wedstrijd voorge schoteld. Al vanaf de eerste minuten trok Kloetinge het initiatief naar zich toe en zette de Brabantse degradatie kandidaat flink onder druk. Dat over wicht resulteerde al snel in een schot op de paal van Ronald Bun, na een doorkopballetje van Johnny Kole. In de twintigste minuut had Ronald Bun meer geluk met z'n actie. Met een fraai diagonaal schot vanaf de zestienme terlijn verschalkte hij de Dinteloord- doelman: 1-0. Door het goede spel kreeg de thuis ploeg nog legio kansen. Zo was Johnny Kole tweemal dichtbij en schoot Leo nard van den houten vlak voor doel hoog over. Tien minuten later bracht André Schillemans echter uitkomst. Na een uitstekend doorgekopte bal van Johnny Kole, pegelde de tech nisch begaafde middenvelder de bal keihard in de touwen: 2-0. Na de thee leek het wel of er een ander Kloetinge in het veld stond. Het goede samenspel van voor de rust was ver dwenen en de verdediging stond te schutteren. Na acht minuten moest de thuisploeg dan ook een tegentreffer in casseren. Een ver schot kon Henk van Sabben nog net wegstompen, maar de bal stuiterde voor de voeten van André de Nijs, die Dinteloord weer terug in de wedstrijd bracht. Uit een vrije trap van Johnny Kole ver grootte Kloetinge de voorsprong weer. Nauwelijks één minuut later zorgde André de Nijs wederom voor aanslui ting; hij lobte de bal behendig over de te ver uit zijn doel gekomen Van Sab ben: 3-2. Twee minuten later floot de scheids rechter Van Hemert voor de laatste maal en bleef de stand bij 3-2 steken. De resterende 23 minuten van het duel zullen vermoedelijk tijdens het inhaal programma van 19 december gespeeld worden. Kloetinge-Dinteloord: gestaakt na 67 miriu- ten bij een stand van 3-2 (2-0): 21 Ronald Bun 1-0; 30 André Schillemans 2- 0; 53 André de Nijs 2-1; 63 Johnny Kole 3-1; 64 André de Nijs 3-2. Scheidsrechter B. van Hemert uit Ginderen. Toeschouivers 300. Bijzonderheden: na een onschuldige bot sing moest Dinteloord-speler Peter Kreb- bekx geblesseerd het veld verlaten. In het Goese ziekenhuis bleek hij een beenbreuk opgelopen te hebben. SEROOSKERKE - „Het is jammer dat we binnenkort al aan de winter stop toe zijn", meende Serooskerke- trainer Jan Meulmeester zaterdag middag, na de 2-0 zege op Everstein. De Walcherse zaterdag tweedeklasser verkeert de laatste weken in goede vorm en behaalde zeven punten uit de laatste vier wedstrijden. Everstein was zaterdagmiddag niet opgewassen tegen het herboren Se rooskerke. De thuisploeg was de gehe le wedstrijd de betere ploeg. Op slag van rust wist Serooskerke pas één van de vele kansen te benutten. Bert Rie- mens stuurde Marcel de Nijs de diepte in en uit zijn afgemeten voorzet scoor de Hans Wattel (1-0). De Walcherse tweedeklasser kreeg na rust nog ge noeg kansen om de score uit te bou wen, maar kwam niet verder dan een treffer van Harry Koster, 2-0. Serooskerke-Everstein 2-0 (1-0): 45. Hans Wattel 1 -0. 65. Harry Koster 2-0. Scheidrech- terj. Jasperse uit Oost-Souburg. Toeschou wers 150. Bijzonderheden: geen. SSC-OOSTKAPELLE Oostkapelle is er tegen SSC'55 niet in geslaagd een einde te maken aan een reeks van nederlagen. Net als een week geleden tegen Altena, speelde de formatie van Lery van den Velde beter dan de tegenstander, maar op nieuw moest een nederlaag (2-0) wor den geïncasseerd. Grote uitblinker, maar dan in negatie ve zin, was invallerscheidsrechter Wolfs uit Drunen. Hij verontschuldig de zich reeds vooraf in de bestuurska mer voor een feestje dat hij de avond, tevoren had gevierd, nog niet wetend dat hij scheidsrechter Huyssen uit Terneuzen moest vervangen. Zijn lankmoedig optreden was er de oor zaak van dat doelman Hans de Roover in de 40e minuut na een harde charge het veld moest verlaten. Nog in dezelf- de minuut scoorde Patrick van Zeist voor SSC'55, 1-0. Tot overmaat van ramp kende Wolfs na rust ook nog een zwaar omstreden strafschop toe aan SSC'55. Frank Paymans schoot de bal achter Werner van de Berg. Oostkapel le had voor rust de wedstrijd in handen en ook na de pauze bepaalden de Zeeu wen het spelgebeuren, maar doelpun ten vielen er niet. Oostkapelle claimde nog tweemaal een strafschop bij over duidelijke handsgevallen, maar Wolfs wilde daar niets van weten. SSC'55-Oostkapelle 2-0 (1-0): 40. Patrick van Zeist 1-0. 60. Frans Paymans straf schop2-0. Scheidsrechter Wolfs uit Drunen. Toeschouwers: 100. Bijzonderheden: boe king voor Piet Baan wegens commentaar op de leiding. HOEK-WILHELMINA'26 Martin Quataert en Jean-Pierre Hu- bregsen hebben Hoek zaterdag een al leszins verdiende overwinning op Wil- helmina'26 bezorgd, 2-0. Reeds in de openingsfase van de wed strijd soleerde Quataert door het vij andelijke strafschopgebied. Een ver dediger van Wilhelmina trok echter aan de noodrem. Scheidsrechter Krist, die duidelijk zijn dag niet had, wilde van een strafschop niets weten. In de 30e minuut kwam Hoek op voor sprong. Een vlotte combinatie tussen Martin Quataert en Jean-Pierre Hu- bregsen werd door de laatste in stijl af gerond. De tweede helft was afgezien van een paar fraaie acties van een bedenkelijk niveau. De 22 spelers in het veld had den veel problemen met de warrige lei ding en bovendien maakte het slechte veld goed voetbal onmogelijk. Pas in de 96e minuut - het spel lag onder meer door een blessure van Nico Knol zo'n tien minuten stil - kwam voor Hoek de verlossende treffer. Het sterke duo Quataert en Lokhorst zette een aanval op, waaruit Quataert uiteindelijk scoorde, 2-0. Hoek-Wilhelmina'26:2-0 (1-0): 30. Jean-Pier re Hubregsen 1-0; 96. Martin Quataert 2-0; Bijzonderheden: boeking voor Nico Kerk wijk van Wilhelmina'26; Scheidsrechter: R. Krist uit Etten Leur; Toeschouwers: 200. ALTENA - Altena moet zo langzamerhand aan AZVV een complex overhou den. Twee jaar terug al - toen de ploeg kampioen werd - verloor de nummer twee van de ranglijst tweemaal van de Zeeuws-Vlaamse zaterdag tweede klasser en dit jaar is het al niet anders: na de 4-1 zege op de eerste competitie dag versloeg AZVV Altena zaterdagmiddag met 3-2. Het betekende overigens de eerste uitzege voor de Axelaars dit seizoen. De overwinning van AZW kwam tot hand. Maar Wim Verpoorte en Frank VLISSINGEN In de eerste klas B van de landelijke jeugdcompetitie houdt Kloetinge Al de aansluiting. De Zeeuwen kwamen met een verdien stelijke 0-0 terug van Unitas. Voor de rust had er zelfs meer in geze ten. Kloetinge was toen duidelijk de betere ploeg, maar doelman Vonk van Unitas bleek een onneembaar strui kelblok. Middenvelder Ronnie de Bruijne was met scheidsrechter Kees Molenaar uit 's Gravenzande de beste man van het veld. In de tweede helft was er meer evenwicht. stand in een spectaculaire slotfase, waarin Altena de wedstrijd naar zich leek toe te trekken. Altena scoorde ook in 90e minuut (vanwege het vele oponthoud liet scheidsrechter van Haaften zeker vijf minuten doorspe len), maar zag tot zijn verbazing dat doelpunt afgekeurd: Van Haaften had een overtreding geconstateerd van een van de AZVV-verdedigers en be sloot tot een vrije trap op de zestien meterlijn. Eén minuut later bereikte Wim Verpoorte met een verre uittrap via Antoine Thoen Philip Wolfert, die met een doeltreffende lob AZVV op 3-2 bracht. De wedstrijd was overigens al vroeg op gang gekomen, want al in de derde mi nuut keek AZVV tegen een achter stand aan na een welgerichte kopbal van Jack Hoeke. Daarna domineerde Altena lange tijd het duel en werd AZVV ver teruggedrongen op eigen helft. „We zagen werkelijk alle hoeken van het veld", zei Jan Roose nader- van Drongelen wierpen telkens weer een te groot obstakel op. Na de hervat ting kon AZVV het duel zodoende een voor de rust niet te voorziene wending geven. Na drie minuten al profiteerde Philip Wolfert van een moment van zwakte in de Altena-defenisie door met een stuiterend schot de stand op 1-1 te brengen en tien minuten nadien was het opnieuw Wolfert die met een lob voor 1-2 zorgde. Altena koos daar na opnieuw voor de aanval en na twin tig minuten spelen resulteerde dat in 2-2 via Rini Capelle. AZVV wankelde vervolgens, pakte daarna de draad weer op, maar leek dus in de slotfase alsnog onder de voet te worden gelo pen. De derde treffer van Philip Wol fert bracht AZVV toch nog onver wachts de zege. Altena-AZVV 2-3 (1-0): 3. Jack Hoeke 1-0,48. en 58. Philip Wolfert 1-1 en 1-2,70. Rini Capel le 2-2 en 90e Philip Wolfert 2-3. Toeschou wers: 300. Bijzonderheden: boeking voor Philip Wolfert wegens handtastelijkheden. Tweede klas A: SSC-Oostkapelle 2-0, Altena-AZW 2-3. Serooskerke-Ever stein 2-0. Hoek-Wilhelmina'26 2-0, Zwart Wit'28-Arnemuiden 3-3. Kloe tinge-Dinteloord 3-2 gestaakt. Zwart Wit'28 11 6 5 0 17 25-12 Altena 12 6 4 2 16 20-15 Arnemuiden 12 5 5 2 15 26-16 Hoek 11 5 3 3 13 22-14 Kloetinge 11 5 3 3 13 14-10 SSC'55 12 5 2 5 12 19-14 Serooskerke 12 4 4 4 12 21-22 AZW 11 5 1 5 11 21-22 Oostkapelle 12 5 0 7 10 20-33 SC Everstein 11 3 3 5 9 17-18 Wilhelmina'26 12 1 6 5 8 15-21 Dinteloord 11 1 0 10 2 9-32 Derde klas A: PTT Breda-Zwaluwe 1- 1, WHS-Temeuzense Boys 0-0, Yerse- ke-Veere 2-1, Zaamslag-Noad'67 2-1, Tholense Boys-Kapelle 2-1, Nieuw- dorp-Bruse Bovs 1-1. Yerseke 11 7 3 1 17 16- 8 PTT Breda 11 5 4 2 14 15-11 Thol. Boys 11 5 4 2 14 12-10 Tern. Boys 12 3 7 2 13 13-11 Nieuwdorp 12 5 3 4 13 18-20 Bruse Boys 12 5 2 5 12 23-20 Zaamslag 12 3 6 3 12 14-13 WHS 11 2 5 4 9 8- 8 Kapelle 12 3 3 6 9 10-17 Veere 12 1 6 5 8 10-16 Noad'67 11 1 5 5 7 10-15 Vierde klas A: Mevo-DFS 2-2, Meeu- wen-Krabbendijke 1-1, Kogelvan- gers-Klundert 1-1, Bevelanders-VCK 3-1, SSV-SPS 1-1, Nieuwland-Wemel- dinge 0-1. Bevelanders 12 8 4 0 20 25- 8 SPS 12 7 5 0 19 25-12 Klundert 12 5 5 2 15 19-12 Kogelvangers 11 5 4 2 14 16-13 Nieuwland 11 5 3 3 13 21-13 DFS 10 4 2 4 10 17-15 Mevo 11 3 4 4 10 19-18 SSV 12 2 6 4 10 8-18 Meeuwen 11 1 7 3 9 11-20 Wemeldinge 12 1 6 5 8 11-20 Krabbendijke 12 2 2 8 6 14-32 VCK 12 2 0 10 4 14-19 Reserve tweede klas: Zwaluwe 2-Se- rooskerke 2 01-, WHS 2-Almkerk 21-0, Terneuzense Boys 2- Roda Boys 2 0-2, Heukelum 2-Yerseke 2 1-1, Oostka pelle 2-Kloetinge 2 0-7, Arnemuiden 2-SSC 2 2-1. Yerseke 2 12 8 4 0 20 23- 3 Roda Boys 2 11 5 5 1 15 26-14 Serooskerke 2 12 5 5 2 15 21-17 SSC 2 12 6 3 3 15 19-17 Arnemuiden 2 10 3 4 3 10 21-15 Zwaluwe 2 10 2 6 2 10 8- 7 Heukelum 2 11 3 4 4 10 20-24 WHS 2 11 3 4 4 10 12-18 Kloetinge 11 4 1 6 9 18-16 Almkerk 2 11 3 2 6 8 12-19 Tem. Boys 2 12 2 4 6 8 13-23 Oostkapelle 2 11 1 2 8 4 12-32 Reserves derde klas A: Bruse Boys 2- Zaamslag 2 1-0, Veere 2-Hoek 2 2-1, Klundert 2-Kogelvangers 2 2-1, AZW 2-WHS 3 0-2, Tholense Boys 2-Meeu- wen 2 4-1, Kapelle 2-Dinteloord 2 0-2. Zaamslag 2 12 6 2 4 14 23-16 Dinteloord 2 10 4 5 1 13 14-11 Veere 2 11 6 1 4 13 24-20 Thol. Boys 2 11 6 0 5 12 21-15 Meeuwen 2 11 4 4 3 12 18-15 Klundert 2 12 5 2 5 12 18-13 Bruse Boys 2 11 5 2 4 12 15-18 WHS 3 10 5 1 4 11 16-16 Hoek 2 12 4 1 7 9 17-22 Kogelv. 2 12 3 2 7 8 12-22 Kapelle 2 12 3 1 8 7 17-27 Landelijke jeugdcompetitie, eerste klas B: SW-Quick 1-3, RBC-Willem II 1-2, Longa-RVC 0-1, RKC-Feye- noord 0-1, DS-BVV 2-0, Unitas-Kloe- tinge 0-0. Willem II 12 9 2 1 20 36-15 SVV 11 6 4 1 16 28-13 Feyenoord 10 6 3 1 15 25- 9 Unitas 12 4 5 3 13 20-14 Quick (H) 12 5 3 4 13 28-31 Longa 12 5 1 6 11 15-15 DS'79 10 3 4 3 10 18-17 RVC 11 5 0 6 10 15-21 RKC 12 4 2 6 10 20-25 Kloetinge 11 2 4 5 8 21-26 RBC 11 3 2 6 8 19-28 BW 12 0 2 10 2 11-42 Interregionale jeugd, A-junioren: Dosko-Beek Voooruit 2-1, Rood Wit- Halsteren 1-1, Arnemuiden-NAC 1-3, Middelburg-Goes 3-4, Vlissingen- RCS 3-1, Baronie-Zierikzee 2-1. Middelburg 13 10 1 2 21 47-22 Halsteren 13 9 2 2 20 26-11 Baronie 13 8 2 3 18 29-14 RCS 13 7 1 5 15 28-23 Vlissingen 12 5 4 3 14 28-21 NAC 12 7 0 5 14 24-20 Dosko 12 6 0 6 12 15-18 RoodWit 12 4 3 5 11 17-20 Zierikzee 13 3 3 7 9 20-30 Goes 13 3 3 7 9 20-31 Arnemuiden 12 1 2 9 4 10-32 Beek Vooruit 12 1 1 10 3 7-29 B-junioren: RBC-Kloetinge afg„ Ter neuzense Boys-Middelburg 1-0, NAC- Intemos 4-0, Halsteren-Rood Wit 4-1, Vlissingen-Baronie 4-0, Zierikzee- HW 4-0. RBC 12 11 0 1 22 57-11 NAC 12 9 3 0 21 48-12 HW 13 8 1 4 17 32-22 Tem. Boys 13 7 2 4 16 27-17 Vlissingen 12 6 3 3 15 31-21 Middelburg 13 6 1 6 13 21-25 Baronie 12 5 1 6 11 20-30 Halsteren 13 4 3 6 11 18-28 Internos 12 4 2 6 10 19-26 Kloetinge 11 2 2 7 6 17-28 Zierikzee 12 2 2 8 6 18-39 RoodWit 13 0 0 13 0 5-54 Afdeling Zeeland, eerste klas: Apol- lo-Riliandoa 1-2, 's-Heer Arendsker- ke-Middelburg 1-5, Brouwershaven- GPS 1-1, Heinkenszand-Wolfaarts- dijk 1-2, Colijnsplaatse Boys- SKNWK 0-1, SVD-Wissenkerke 3-1. Middelburg 12 10 2 0 22 34-10 Rillandia 10 7 2 1 16 35- 9 's-H. Arendsk 11 6 3 2 15 31-22 Wolfaartsdijk 12 5 4 3 14 17-19 Apollo 12 5 2 5 12 30-29 SKNWK 12 4 3 5 11 14-30 Wissenkerke 12 4 2 6 10 30-33 GPC 11 1 7 3 9 17-24 Heinkesnzand 12 3 3 6 9 25-29 Colpl. Boys 11 2 4 5 8 15-20 Brouwershaven 11 3 2 6 8 13-19 SVD 12 1 2 9 4 9-26 Middelburg periodekampioen. Tweede klas: Borssele-Kats 3-1, WIK- Cadzand 5-0, Ritthem-ZSC 0-3, Dui- veland-Kruiningen 4-0, Dauwendae- le-Hoedekenskerke 2-0. Dauwendaele 11 7 3 1 17 19- 6 Duiveland 10 7 2 1 16 28-11 Kruiningen 11 5 3 3 13 27-20 ZSC 11 4 4 3 12 17-15 Borssele 11 4 2 5 10 12-19 Kats 9 3 3 3 9 13-13 Waarde 10 3 3 4 9 15-15 WIK 9 3 2 4 8 17-24 Hoedekensk. 11 4 0 7 8 17-24 Cadzand 10 2 3 5 7 9-21 Ritthem 9 1 1 7 3 4-20

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 13