Hinge valt uit top weg Zierikzee terecht herfstkampioen Sluiskil geeft 2-0-voorsprong uit handen TOP BEDWONGEN: 1 -1 Liberty loopt kwaad van veld Teleurstelling Verwarring EEN PLOEG OM TROTS OP TE ZIJN. GELIJKSPEL BRESKENS Breskens gelijk Hoofdklus MANDAG 7 DECEMBER 1987 Publiek op de voor VLISSINGEN De successtory van Vlissingen in de hoogste klas van het ama teurvoetbal heeft er gisteren weer een schitterend hoofdstuk bij gekregen. yant al werd het tegen topper TOP slechts 1-1, de tweeduizend toeschouwers ■tonden in de tweede helft wel op de banken van enthousiasme. Alleen door ipectaculaire reddingen van doelman Herman Teeuwen, meervoudig amateu r-international, en het ontbreken van het elk greintje geluk werd voorkomen 1 lat de Zeeuwse hoofdklasser zondag al doorstootte naar de top van de rang- ichikking. Maar opnieuw werd er een waarschuwingsschot gelost. ïang, Uvind ;eerde, iet uii tree: pop mder Sifelfs miner Kees Vermunt, die door gaans Onmiddellijk aan de noodrem 'iHls het optimisme naar zijn oor- leel iets te royale vormen aanneemt, iet de Teugels van zijn ingetogenheid ■l„ien beitje vieren. „Het gevaar zit in de taart van de tweede helft, heb ik altijd :;ezegdï, aldus Vermunt, „maar als ik dan zie hoe we vandaag in de tweede ïelftTQP onze wil, mag je toch wel te- 'reden zijn. Wie had dat durven den aren, een paar jaar terug." Om vervol gens weer te vervallen in de nuchtere 'onstatjering dat Vlissingen het raffi- lement mist om het geluk af te dwin- ;en enlde koelbloedigheid voor doel- 'reffena afronden ontbeert. iet „ole. olé" van de volgepakte tribu- ïe gonqde nog na in de hoofden van de /lissingers, die langzamerhand voort- lurend: in een euforische stemming 'erkeren. Terecht, want niemand twij- el: er meer aan dat in potentie de kwa- iteit adnwezig is. De ploeg heeft al zo- 'eel krediet opgebouwd bij de aan- ie zelfs een ijskoude oosten- t de slotminuut massaal trot- dat de gemiste kansen tegen itekende spel worden wegge- Want als Vlissingen zondag et enkele doelpunten verschil e voet had gelopen was dat ze- ter geiien de tweede helft niet eens '^Hht geweest. ongelukkigste man van de dag was ml Schipper. Op slag van rust, vlak idat 7 OP overigens via een prachti- aanval door een treffer van de uit- ide linker middenvelder Martin m Lokven op 0-1 was gekomen, kop- hij vit een voorzet van Geert Bouw- nan op de lat en in de tweede helft ko elde de Vlissinger nog een keer buiten jerëW'an de magistrale doelverdedi- letkr uit oss tegen de deklat. Toen die eens met een miraculeuze red- inzet van Schipper stopte was e:ip teleurstelling compleet. „Daar jaxtaal je geweldig van", wilde Schipper n meer momenten waarover na :etreurd kon worden. Vers in eugen lag onmiddellijk na af- prachtige aanval die Leo Wesel ;r van Vossen (in de 75e minuut een|gave aanval via Bouwman en goed voor de gelijkmaker) In de blessuretijd, die de goed e scheidsrechter Hellemons, bijtelde was Wesel iets te egoïs- schoot zelf in plaats van de nde Van Vossen aan te spelen, n Teeuwen 29 j aar en in de kij- er bijl Willem 2) had een makje aan :atscl|ot. „Dat is zo'n moment, waar- ^^_eg dat er nog wel iets kan ver eteren. Want dat had het winnende oelpunt, kunnen zijn", realiseerde iifermu|it zich. IJ )ri :c: Hjli iNtpoel wf Jffi ik ito 3; a All! En die momenten waren er legio. Al zag het er in de eerste helft niet naar uit dat Vlissingen ook maar iets in de brengen zou hebben. Een uiterst be houdend tactisch concept en - vooral - een wat te ruime interpretatie van de opdrachten creëerde een zee van ruimte voor de Oostbrabantse equipe, die daar slechts mondjesmaat ge bruik van maakte. „Toch voelde je hun doelpunt gewoon aankomen", zei Ruud Cornelis. „Want op rechts klop te er bij ons niets van." Daar brak in de 42e minuut dan ook Ruud van Wel door, die beheerst naar Van Lokven passte. Ron van Huizen had geen schijn van kans. Vermunt: „Het is jammer dat wij geen time out kunnen aanvragen. Want ik had dat wel gezien. Ron van Dam moest Ruud van Lith bewaken en deed dat goed. Maar die zwierf veel over het veld." John Spaans en Paul Schipper, die op die ontwikkeling ver dedigend moesten inspelen waren steeds iets te gretig en daardoor te laat ter plekke om de gaten te dichten. En zo ontstond een weinig efficiënt spel letje, waarbij het risico in geen verhou ding stond tot het aantal gevaarlijke, aanvallende acties. In de pauze kon Vermunt orde op za ken stellen. De middenvelders beloof den beterschap, maar wat er vooral veranderde bij Vlissingen was de in stelling. De zakelijke schuifpartij van de eerste drie kwartier kreeg een ver volg met een sprakelende, enthousias te tweede helft. Een onverwachte fel heid die TOP (na de bekerwedstrijd te gen Feyenoord en de inhaalpartij te gen Sparta '25 toe aan de derde wed strijd binnen acht dagen) uit het even wicht bracht. Zo zeer dat de onvermijdelijke tegen treffer er kwam. Bouwman zette van links schitterend voor op Marcel Schenk, die in het strafschopgebied met nerveuze bewegingen de defensie van TOP in verwarring bracht en ver volgens naar de vrijstaande Van Vos sen schoot. Die schoot prachtig raak: 1-1. Vlissingen verzuimde vervolgens de sensatie compleet te maken. Maar het publiek, nog niet verwend, was zo al meer dan tevreden. „Ik train nu vier jaar bij Vlissingen, maar zo'n stem ming bij een wedstrijd heb ik nog zel den meegemaakt", zei Vermunt. „Ik heb me tot doel gesteld om uit de laat ste drie wedstrijden voor de winter stop vier punten te halen. We hebben er nu drie. Zondag tegen Geldrop weet de ploeg wat er gedaan moet wor den..." Vlissingen-TOP 1-1 (0-1). 42. MartinvanLok- ven 0-1. 78. Peter van Vossen 1-1. Scheids rechter M. Hellemons, Roosendaal. Toe schouwers: 2000. ren. SVrV I nri 1'VLISSINGEN |eeft erde Vlamii Intern 1.1-0 m nir ph een luie jen: 1 lBf CLIN ilJÉen moete De eerste nederlaag linge gelijk uit de top van de las D gesmeten. De Zeeuws gen verloren thuis met 2-3 van >s. Voor Axel wordt het na de erlaag bij Divo nog moeilijker oed spelend Goes blijft verlie- bij MOC. E-INTERNOS :envallend Clinge heeft de eer laten aan een goed spelend In sla! ?rnos| Ge Brabanders beheersten de li; wedstrijd en stonden bij rust al met 1-2 voor. Clinge kwam door Fred van Kau- tëren wel met 1-0 voor, maar Jos Jo- chemslen Steijweg zorgden voor een 1- 2-voowprong. Clingelwas na rust wel meer aanval lend, maar kwam eerst nog met 1-3 door Bode. Het alles of niets ensief van de Zeeuwen reikte rder dan een 2-3 door Boude- n Craenenbroeck en dat was jecht ook. XEL laars zijn onverdiend met lege teruggekomen. Divo was dui- re-Otf ag-$ Afdeling Zeeland, eerste klas: Gra^uw-Zeeland Sport 1-2, Oost burg Ria W 2-0, Robur-Corn Boys 0-0, Kwa iendamme-Biervliet 4-0, Schoondijke-Jong Ambon 0-1, Dom- [Zeelandia 1-0. burg |ndia pndijke |liet Ambon burg 10 11 11 11 11 11 11 16 19- 7 15 22-15 13 19-14 13 16-13 13 18-20 12 21-15 12 11- 9 lendamme 4 4 10 20-22 pd Sport 11 3 3 5 9 11 3 2 6 8 w 10 1 4 5 6 oys 11 0 3 8 3 8-__ weecie klas A: Volharding-Terhole «-#, Rulsterloo-Renesse 3-2, Cortge- I^Buis 1-4, SDO-Heinkenszand 2-1, ty-Hansweertse Boys 1-4 ge- t, Aardenburg-Groede 0-1. 15-15 10-13 9-17 -28 Li Boys SDO Beiiicenszand le Hulsterloo Sluis Volharding Aardenburg )le [ene sse ty 'eertse Te: Co Ren Libe Hans pioe 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 10 Boys 19 33- 8 15 17-14 13 23-14 13 17-14 12 20-11 12 24-21 11 19- 9 13-12 14-22 13-27 8-32 11-28 periode kam- 11 6 7 7 6 8 3 Vlissingen heeft veel krediet bij het publiek, dat gisteren voor de hoofdklasser op de banken kwam. Peter van Vossen (links) scoort de gelijkmaker. Doelman Teeuwen is al kans loos en ook verdediger Eddy de Groot mist de bal. Verder op de foto van links naar rechts Leo Wesel, Wiechert Spanjers (TOP) en uiterst rechts Taco van den Velde. VLISSINGEN - Vlissin- gen-trainer Kees Ver munt heeft zich zondag bij tegenstander TOP verontschuldigd voor de slechte kleedaccom modatie. De Oostbrabantse hoofdklasser moest zich, net als scheidsrechter Hellemons uit Roosen daal, omkleden in een onverwarmde kleedka mer. „De ploeg was kwaad op Vlissingen, maar dat is niet terecht. Die kleedaccommodatie valt onder de stichting welzijn van de gemeente Vlissingen en daar staan wij buiten", verklaarde Vermunt. „We hebben ze nog een elektrisch ka cheltje aangeboden, maar daardoor sloegen de stoppen door. Ik vind het beschamend dat een hoofdklasser zo zijn gas ten moet ontvangen. Het zal trouwens ook nog wel eens tegen ons gaan werken. Want ook bij TOP waren sommige jongens zo boos dat ze extra gemo tiveerd om ons te ver slaan in het veld kwa men". ROSMALEN Zierikzee heeft gis termiddag een van de zwaarste hin dernissen van dit seizoen zonder al te veel kleerscheuren genomen: het fysiek sterke en robuuste OJC werd op eigen veld bedwongen (1-1). De keiharde krachtmeting tussen de nummers één (Zierikzee) en twee (OJC) bleef daarmee onbeslist. Voor ieder bezoekend team is het een top prestatie om in Rosmalen op de been te blijven, want voor eigen publiek speelt deze Brabantse tweede klas- ser onverzettelijk en met een enor me inzet. Dit seizoen gingen in Ros malen alle vele ploegen voor de bijl: Boeimeer met 5-0, Breskens met 2-0, VOAB met 5-3 en Middelburg met 1- 0. Het gelijkspel betekende voor Zie rikzee het herfstkampioenschap nu precies de helft van de competitie is afgewerkt. Trainer Hans van der Wekke van Zie rikzee verzuchtte na afloop opge lucht: „Ik ben bijzonder trots op dit Zierikzee. Ik moet toegeven, dat dit voetbal te matig is voor de eerste klas. Maar ik wist van tevoren, dat we hier niet tot goed voetbal zouden komen. In hardheid en fysieke kracht is OJC in deze klas moeilijk te overtreffen. Weliswaar hebben wij meer voetbaltalent in de ploeg, maar ik heb steeds gezegd dat we in dit soort uitwedstrijden ook fysiek hard moeten knokken tot de laatste mi nuut. En dat hebben we gedaan tot de laatste seconde. Daarom ben ik trots op dit Zierikzee". Het was een wedstrijd met twee vol komen verschillende speelhelften: voor rust was Zierikzee veruit de be tere en sterkste ploeg, maar in de tweede helft dreigde een ontketend OJC de Schouwenaren bij herhaling onder de voet te lopen. Van der Wek ke: „Ze waren verrast, dat we ook in deze zware uitwedstrijd met drie spitsen durfden te spelen. Daarom aarzelden ze voor rust voortdurend". Overigens speelde de strijd zich lan ge tijd voornamelijk op het midden veld af, zonder dat er voor een van de doelmonden een gevaarlijk moment te beleven was. De wedstrijd werd in de 21e minuut aanzienlijk spektakulairder. Bij een verre dieptepass van Ronald van Oeveren zwaaide clubgrensrechter Harry Mulders van OJC heftig voor buitenspel, maar Rini Verwest mocht terecht doorgaan van scheidsrechter Vorstermans. De wa- tervlugge Schouwse spits omspeel de doelman Genio de Laak moeite loos: 0-1. OJC raakte door die treffer van slag en Zierikzee werd steeds gevaarlijker, maar de opkomende Bart Helbers, de felle Leen Koster en de gevaarlijk penetrerende Ronald van Oeveren knalden naast of over. Na rust bleek pas goed, dat Marco van Oeveren als laatste man een uit stekende vervanger is van de ge schorste Wim van der Maas, die zon dag aanstaande tegen Sluiskil overi gens weer mee mag spelen. Van Oe veren bracht keer op keer rust in een zwaar op de proef gestelde Schouwde verdediging, die nu te maken kreeg met een OJC dat op iedere bal joeg en veel in de aanval was. Opvallend was ook het sterke spel van vleugelverde- diger Wim Mulders die gevaarlijke linkerspits Toon van Uden groten deels uit de wedstrijd speelde. Vooral in het eerste kwartier na rust werd het doel van Zierikzee belegerd, maar toch kreeg OJC weinig uitge speelde kansen. De Schouwenaren hadden met iets meer geluk bij coun ters zelf afstand kunnen nemen, maar Rini Verwest, Rini Stoutjesdijk en Kees Stoutjesdijk werden nogal eens met lichamelijke kracht opzij gezet door hun fysiek sterkere tegen standers. Tien minuten voor het ein de kwam OJC toch nog langszij: uit een corner kopte de boomlange voor stopper Frank van Alebeek de bal door en middenvelder Twan Voets kopte raak: 1-1. Noch Zierikzee, noch OJC kwam daarna meer in gevaar. OJC-Zierikzee 1-1 (0-1). 21. Rini Verwest 0- 1, 80. Twan Voets 1-1. Scheidsrechter Th.G. Vostermans uit Helmond. Boekin gen voor Bas Gösgens van OJC en Martin Quist van Zierikzee, beiden voor het neer leggen van een tegenstander, en voor Rini Verwest van Zierikzee voor het wegtrap pen van de bal. Ongeveer een kwartier, voor het einde kwamen Kees Verhaart en Freddy Kramer bij Zierikzee in het veld voor de licht geblesseerde Ronald van Oe veren en Kees Soutjesdijk. Toeschouwers: 250. delijk de gelukkigste ploeg na afloop. In het veld hielden de matig spelende ploegen elkaar goed in evenwicht en gezien het aantal doelkansen was een 0-0 een juiste afspiegeling geweest. Het zit de gehandicapte Axelaars be slist niet mee, want drie minuten na de rusts scoorde Piet Dirks 1-0 en die tref fer bleek voldoende voor twee punten. MOC-GOES Ook de Goesenaren hebben onver diend verloren. Goes speelde zeker na rust een uitstekende partij. In de eer ste helft was er nog evenwicht en kwa men de Brabanders na 20 minuten op 1-0 door Vic Karman. Een technisch verzorgd spelend Goes eiste de tweede helft voor zich op. Kan sen kwamen er voldoende, maar op mi raculeuze wijze bleef MOC met een 1-0 overwinning in Bergen. Goes faalde in de afwerking. VLISSINGEN - Een boze Liberty- ploeg is een kwartier na de rust van de wedstrijd tegen Hansweertse Boys van het veld gelopen. Scheidsrechter Sjaak de Fouw uit Goes kon niet an ders dan ook zijn kleedkamer opzoe ken en de wedstrijd staken. Op het bewuste moment stuurde hij de Liberty-speler Munningen uit het veld wegens natrappen. De Vlissingse ploeg reageerde daarop erg boos en be sloot het veld te verlaten. Zes minuten daarvoor had De Fouw de Hansweert-speler Witte ook al uit het veld gestuurd wegens het trappen van een tegenstander en in de eerste helft had hij al waarschuwingen uitgedeeld aan een speler van beide partijen. Sjaak de Fouw na afloop: "Het was een heel onplezierige wedstrijd. Er waren veel harde overtredingen en over en weer veel irritatie. Liberty had boven dien een slechte grensrechter, zodat ik daar steeds op moest letten. Ze waren erg boos op mij. Ik geloof dat Liberty wat tegen mij heeft. Er werd nog geroe pen, dat men nog nog nooit lekker heeft gespeeld onder mij." Opvallend was ook, dat de Liberty- ploeg niet eens wilde beginnen. Bij de toss reikte scheidsrechter De Fouw een gele en rode vlag uit, die hij ooit eens gekregen heeft. Daarmee waren de Vlissingers het niet eens en liepen weg. De Fouw heeft toen de vlaggetjes van Liberty geaccepteerd. SLUISKIL Sluiskil ondervond gistermiddag tegen het Tilburgse Sarto dat het niet elke week feest kan zijn en dat niet iedere wedstrijd met winst ge paard gaat. De formatie van Jan Geelhoedt leidde weliswaar na ruim een half uur spelen met 2-0, maar moest uiteindelijk - niet meer dan terecht - genoegen nemen met een 2-2-gelijkspel. Het eerste verliespunt na vier overwinningen op rij was daarmee een feit. Jan de Rijke (midden) wordt fel op de huid gezeten door enkele spelers van O SC '45. MIDDELBURG Achteraf bezien mag Middelburg nog dolgelukkig zijn met de 1-1 tegen OSC'45. De ploeg van Ronnie Schrier wisselde een sterke eerste helft af met een matige tweede helft en mocht van geluk spreken, dat de Ma rokkaanse kolonie van OSC in het laatste kwartier niet alsnog met de volle winst ging strijken. De eerste helft was het aankijken meer dan waard. Aanvankelijk lieten de Zeeu wen het sterk spelende OSC (de grootste vereniging uit Den Bosch en vorig seizoen nog derde in de Brabantse tweede klas) veel te veel ruimte, maar toen men wat feller op de man ging spelen kregen de Zeeuwen allengs de betere kan sen. Een kopbal van J an de Rijke tikte doelman J ohn Peeters net over, een knal van Hans de Nooijer vloog maar net langs de paal, waarna in de laatste minuut van de eerste helft de net verdiende treffer kwam. Werner Blanckaert nam de vrije trap, Jan de Rijke kopte door en de handige, pas 18-jarige A-junior Alex Lourens scoorde beheerst: 1-0. De tweede helft was kwalitatief minder. Middelburg oogde wel sterker, maar met uitzondering van Lourens kreeg men aanvallend te weinig uitgespeelde kansen. De Brabanders daarentegen waren keer op keer gevaarlijk dankzij Sammy Lougiaibi en Gadi Mayiti. Vooral in het laatste kwartier moest Middel burg angstig ver terug en in de 34e minuut werd het verdiend 1-1 door Achmed Abdellaoui, nadat Onno Mondeel onder de bal was doorgegaan. Doelman Pattrick Wouters verdiende daarna het ene punt voor Middelburg. Middelburg-OSC'45 1-1 (1-0) 45e minuut 1-0 Alex Lourens. 79e 1-1 Achmed Abdellaoui: scheidsrechter G.W. de Bekker uit Empel200 toeschouwers. Bijzonderheden: Waarschu wingen in de eerste helft voor Alex Lourens en Ron Kodde wegens ruw spel enna rust voor Jurjen Swiers wegens het spel ophoudeii. Jan Geelhoedt had na afloop van het qua voetbal matige maar overigens spannende duel een hele simpele ver klaring voor het teleurstellende optre den van zijn ploeg. Het zat 'm hier, zei Geelhoedt, wijzend naar het koppie. „Als je toch zag hoe iedereen vorige week met de wedstrijd bezig was..„er heerste toen een grafstemming in de kleedkamer, zo geconcentreerd was ie dereen. Maar vandaag, néé....iedereen had wel wat te vertellen". Niettemin zag het er aanvankelijk flo- risant uit voor Sluiskil, dat opnieuw een vroege voorsprong verkreeg (via Mark de Kunder, in de 7e minuut, na een van richting veranderd schot van Dennis de Bruijne) en die in de 37e mi nuut uitbouwde tot 2-0: Paul van der Hooft werd de diepte ingestuurd door Gerard Maas en schoot vervolgens met rechts raak. Maar zelfs een marge van twee treffers kon Sluiskil gistermiddag niet inspire ren tot een gave wedstrijd. Sarto was al na de snelle 1-0 (koel benut overi gens door de Kunder, die met een schijnbeweging doelman Peter Flip- sen het bos instuurde) enkele keren ge vaarlijk geweest en sloeg na de tweede Sluiskil-goal in minder dan geen tijd terug. In de 39e minuut verlengde de boomlange André Hoekstra een verre pass met het hoofd tot bij Peter Fou- chier die van dichtbij raak schoot: 2-1. Het zat er nadien voortdurend in dat Sarto terug op gelijke hoogte met Sluiskil zou komen. De Zeeuws-Vla mingen (die Ludwig Jurriens nog naast hadden zien schieten na een fraaie omhaal) moesten vaak ver terug en manoeuvreerden zich even vaak in de problemen door achteraan nogal eens in de fout te gaan. Een kwartier na de rust resulteerde dat in de gelijkmaker, die al eerder had kunnen vallen. Michel Ellenbroek gaf vanaf links voor, Ludwig Jurriens mis te de voorzet en André Hoekstra (die zowat ieder kopduel won) haalde ver woestend hard uit: 2-2. Sluiskil-Sarto 2-2 (2-1). 7. Mark de Kunder 1-0,37. Paul van der Hooft 2-0,39. Peter Fou- chier 2-1 en 60. André Hoekstra 2-2. Aantal toeschouwers: 200. Scheidsrechter: W. Broekhoven. Bijzonderheid: boeking voor Dennis de Bruijne (zijn derde, voor het neer leggen van een tegenstander). Voor het eerst sedert weken behaalde Breskens gisterenmiddag nog eens een winstpunt. Uit tegen SCO werd het 1-1, maar echt voordeel putte de ploeg van Jaap van Maris daar niet uit, omdat alle concurrenten in de strijd tegen de dreigende degradatie gelijkspeelden. Na de rust kwamen de Zeeuws-Vla mingen op voorsprong, toen Henk Ot- tens op links werd vrijgespeeld en ver volgens in de verste hoek mocht raak- schieten. De 0-1 hield in dat SCO ging drukken en dat Breskens tot verdedi gen veroordeeld werd. Tot tien minu ten voor tijd bleef de voorsprong van Breskens echter gehandhaafd. Een misverstand tussen Rudy Snouwaert en Rob Gruben ging vooraf aan de ge lijkmaker van SCO: het slappe schot van Gerrie Bijsterveld trof in de 35e minuut zodoende onverwachts doel Met enkele schitterende reddingen hield Rob Gruben zijn ploeg daarna op de been. SCO-Breskens 1-1 (0-0). 60. Henk Ottens 0-1, 80. Gerrie Bijsterveld 1-1. Aantal toeschou wers: 50. Bijzonderheid: boeking voor Ton- nie van Vooren voor het vasthouden van een tegenstander). Hoofdklasse C: Vlissingen-TOP 1-1, SVN-Geldrop 3-1, Limburgia-DESK 3-3, Venray-Halsteren 1-1, EHC-Sit- tard 3-1, Wilhelmina'08-Rood Wit 5-0, LONGA-Sparta'25 1-1. Geldrop 11 7 2 2 16 24-15 TOP 11 6 3 2 15 18- 8 SVN 11 6 3 2 15 22-15 Longa 11 5 4 2 14 24-17 Vlissingen 11 5 3 3 13 23-14 Venray 11 4 5 2 13 23-17 DESK 11 5 3 3 13 26-25 Sittard 11 5 2 4 12 18-17 Wilhelmina'08 12 4 3 5 11 25-24 EHC 11 3 4 4 10 17-17 Halsteren 12 3 2 7 8 17-23 Limburgia 11 1 5 5 7 12-21 Sparta'25 12 1 5 6 7 13-28 Roodwit 12 1 2 9 4 8-29 Stand tweede periode hoofdklas C: Wilhelmina'08 2 2 0 0 4 6- 0 Vlissingen 2 1 1 0 3 4- 1 ■EHC 2 1 1 0 3 4- 2 Longa 2 1 1 0 3 3- 1 DESK 2 0 2 0 2 5- 5 Halsteren 2 0 2 0 2 2- 2 Sparta'25 2 0 2 0 2 2- 2 TOP 2 0 2 0 2 2- 2 Venray 2 0 2 0 2 3- 3 Geldrop 2 1 0 1 2 2- 3 SVN 2 1 0 1 2 3- 4 Limburgia 2 0 1 1 1 3- 4 Sittard 2 0 0 2 0 1- 4 RoodWit 2 0 0 2 0 0- 7 Middelburg-OSC'45 1-1, Baronie- VOAB 2-1, SCO-Breskens 1-1, NOAD-Boeimeer 1-2, Sluiskil-Sarto 2-2, OJC-Zierikzee 1-1. Zierikzee 11 6 4 1 16 21- 8 OJC 11 7 1 3 15 21-13 Baronie 11 5 4 2 14 17- 9 Sluiskil 11 5 4 2 14 20-12 Boeimeer 11 6 0 5 12 18-21 OSC'45 11 3 5 3 11 16-15 NOAD 11 4 2 5 10 13-15 Sarto 11 3 3 5 9 15-17 VOAB 11 •2 5 4 9 14-17 Middelburg 11 3 3 5 9 16-21 SCO 11 2 4 5 8 11-18 Breskens 11 1 3 7 5 10-26 DIVO-Axel 1-0, Roosendaal-BSC 1-1, Moc'17-Goes 1-0, VES'35-SC Gastel 0- 0, Clinge-Internos 2-3, Cluzona-Moer- se boys 0-0. MOC'17 VES'35 Internos Clinge Roosendaal BSC DIVO Goes Axel Cluzona MoerseBoys Gastel 1 17 31-17 0 16 23-13 2 14 17-15 1 13 20-11 1 13 21-19 3 13 19-20 4 11 15-15 3 10 15-17 5 7 11-15 6 7 15-21 6 13-22 5 9-24 Patrijzen-Walcheren 1-1, METO-Vos- meer 1-1, Noordhoek-Oudemolen 4-1, Schutters-Grenswachters 2-0, Kruis- land-RSV 0-3, Unitas'30-Steenbergen 0-1. De Schutters Steenbergen RSV Patrijzen Noordhoek METO Vosmeer Walcheren Unitas'30 Grenswachters 12 Oudemolen 12 SC Kruisland 12 11 7 12 8 11 5 11 4 11 6 11 4 11 3 11 3 11 4 2 3 0 0 18 26- 6 4 16 24-12 2 14 16- 8 2 13 22-13 3 13 17-13 2 13 19-17 6 2 12 15-10 4 4 10 11-13 1 6 9 17-12 4 6 8 10-20 1 8 7 13-32 2 10 2 10-44 Vierde klasse H: RCS-Terneuzen 5-1, Vogelwaarde-Philippine 0-0, Hoofd- plaat-HVV 3-2, IJzendijke-Hontenisse 3-1, Noormannen-Koewacht 1-3, Steen-Lewed.Boys 2-1. RCS Koewacht Steen HW'24 Le wed. Boys Philippine IJzendijke Vogelwaarde Hoofdplaat Hontenisse Terneuzen Noormannen 11 11 12 11 12 11 11 11 11 11 11 11 2 15 15-10 2 14 18- 9 4 14 18-15 4 13 23-16 1 13 10- 8 4 12 17-14 5 10 13-14 3 10 8-10 4 10 10-16, 5 9 10-14 5 9 11-17 7 5 8-18 Res. le klas: HVCH 2-Sparta'25 2 5-2, RKTVV 2-DESK 2 1-2, UDI'19 2-Sarto 2 2-0, Schijndel 2-Gedlrop 2 1-3, TSC 2-Vlissingen 2 2-0, OJC 2-BW 2 2-0. TSC 2 11 8 3 0 19 22- 9 Geldrop 2 11 8 2 1 18 37-13 OJC 2 11 6 3 2 15 17-11 BW2 11 6 1 4 13 22-16 HVCH 2 12 4 5 3 13 19-14 UDI'19 2 12 4 3 5 11 24-15 Sparta'25 2 12 4 3 5 11 19-22 Sarto 2 11 4 2 5 10 14-15 RKTVV 2 12 5 0 7 10 16-25 Schijndel 2 11 3 2 6 8 20-21 DESK 2 11 1 3 7 5 6-29 Vlissingen 2 11 1 1 9 3 6-32 Res. 2e klas B: Middelburg 2-Longa 2 2-2, Baronie 2-VOAB 2 4-1, Roosen daal 2-DOSKO 2 4-1, Halsteren 2- Rood Wit 2 1-1, Dongen 2-Gilze 2 0-1, Zierikzee 2-Moerse Boys 2 Moerse B. n.o.g. (bus kapot). Roosendaal 2 Halsteren 2 VOAB 2 Baronie 2 Gilze 2 Rood Wit 2 Longa 2 Moerse Boys 2 Middelburg 2 DOSKO 2 Dongen 2 Zierikzee 2 15 28-15 14 22-10 14 24-16 13 24-17 12 14-16 12 17-15 12 14-16 11 16-18 9 13-17 7 16-23 7 9-18 4 8-28 Res. 3e klas A: Sluiskil 2-HW24 21-1, Goes 2-Hofdplaat 2 1-2, Clinge 2-SC Gastel 2 0-1, Virtus 2-Vogelwaarde 2 1-1, Terneuzen 2-Steen 2 0-2, Breskens 2-RCS 2 1-0. Virtus 2 SC Gastel 2 Clinge 2 HVV'242 Hoofdplaat 2 12 11 11 11 12 Vogelwaarde 2 11 Steen 2 Sluiskil 2 Breskens 2 RCS 2 Terneuzen 2 Goes 2 11 11 11 11 11 11 18 28- 9 15 16-11 13 17-18 12 13- 7 12 13-15 11 11-10 11 12-12 10 13-13 9 13-18 8 17-22 8 11-19 7 11-23 Res. 3e klas B: Audacia 2-RAC 2 3-0, NOAD 2-Moerse Boys 2 0-2, Rood Wit Blauw 2-WSC 2 0-2, DESK 3-RKTW 3 1-2, Jong Brabant 2-JEKA 2 4-1, VEer- se Boys 2-RCS 3 4-2. VeerseBoys2 11 DESK 3 12 WSC2 12 MadeseBoys2 12 RAC 2 11 JEKA2 11 NOAD 2 11 Jong Brabant 2 12 Audacia 2 11 RWB2 11 RKTVV 3 11 RCS 3 11 15 25-15 15 20-12 15 20-14 15 15-12 13 20-16 13 23-21 11 17-18 6 11 23-23 6 8 15-18 6 8 13-21 7 7 13-22 7 5 12-24

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 11