Goalgetters zijn onbetwist favoriet BRESKENS-TRAINER PESSIMISTISCH Corn Boys kansloos in Terneuzen I0CCASI0NSI PZC/sport TERNEUZEN In de tweede klas van het zondagvoetbal staat voor het aanstaande weekein de de derby tussen Breskens en Sluiskil op het programma. Op basis van de resultaten van de laatste weken én de problemen waarmee het thuisspelende Breskens al een aantal maanden kampt mag Sluiskil zich de favorietenrol toeëigenen. Breskens-trainer Jaap van Maris erkent dat ook. „Ik denk dat Sluiskil veel meer een elftal is dan Breskens", zegt hij bijvoorbeeld. Axel ontmoet zondag op eigen veld koploper MOC'17 en Clinge gaat op bezoek bij Goes. Sluiskil KNAPPE ZEGE OP TITELHOUDER Axel-MOC'17 Goes-Clinge Vierde klas MORGEN MET AZW THUIS TEGEN HOEK Hoek AZW Terneuzense Boys Zaamslag Samenspel Scouting hield zwemwedstrijden! in Terneuzen Informatieavond over herdershond van de BMW-dealer I Garage Verfanigge Iw VRIJDAG 20 NOVEMBER 1987 Jaap van Maris: sfeer is niet goed Twee weken terug nog, na de 5-0 neder laag tegen Zierikzee, verklaarde Jaap van Maris dat het verdere seizoen voor Breskens „een verloren zaak" was en dat er voor de West Zeeuws-Vlamin gen vrijwel niets meer te redden viel. Ongetwijfeld zal de Vlissingse trainer zich daarbij hebben laten leiden door zijn emoties, zó kort na de kansloze wedstrijd. Dus luidt de vraag aan Van Maris: denk je er nog zo over? Dat blijkt. Om goeie resultaten te boeken, zegt hij, „moet je spelers hebben die bereid zijn voor elkaar door het vuur te gaan". „En die hebben wij niet. Ik druk me nog voorzichtig uit als ik zeg dat de ploeggeest momenteel niet al te sterk is. Als de kwaliteiten toch al beperkt zijn moet je als team optreden, maar bij ons heb je het verschijnsel dat naar mate de resultaten minder worden zich binnen de ploeg allerlei verwikke lingen voordoen. In negatieve zin. Ik denk dus dat mijn pessimisme, gezien ook de stand op de ranglijst, nog altijd gerechtvaardigd is". Aan de vooravond van de thuiswed strijd tegen Sluiskil ziet Van Maris (die zijn ontslag al eens aanbood, maar dat niet geaccepteerd zag) dus nog weinig pluspunten. Er steken drie ploegen in deze tweede klas bovenuit, vindt hij: Baronie, Zierikzee en Sluiskil. De rest is gelijkwaardig en juist daarom tellen de verliespunteri op eigen veld tegen achtereenvolgens Sarto, SCO en VOAB zo zwaar. „Je hebt dit seizoen zeker 20 tot 21 punten nodig om veilig te spelen. Dat betekent dus dat we in de volgende twaalf wedstrijden zeker 16 tot 17 punten moeten pakken". Zijn grote vrees is echter dat de ommekeer niet bij Sluiskil zal komen te liggen, omdat hij die ploeg al eens aan het werk zag en er van onder de indruk ge raakte. „Sluiskil is voor mij een van de outsiders voor de eerste plaats", be weert hij zelfs. Bovendien zit het Bres kens zondag niet mee wat de opstel ling betreft, omdat Willy de Jaeger en Bennie Pilaat vanwege schorsingen ontbreken. De topper van de dag is zonder meer Koewacht - Steen, omdat in theorie het verschil tussen die twee teams maar één punt is. Koewacht moet ten slotte de thuiswedstrijd tegen Honte- nisse nog uitspelen, maar mag gezien de 3-1 tussenstand in feite al uitgaan van een zege. HVV'24 komt op eigen veld in actie te gen het onderaanstaande De Noor mannen en zou dus normaal gespro ken goed moeten zijn voor een nieuwe zege. Vogelwaarde gaat op bezoek bij RCS en Terneuzen verwelkomt het nog altijd niet bijster imponerende Hoofdplaat. Voor Hontenisse staat de uitwedstrijd tegen Lewedorpse Boys op het programma en Philippine maakt zich op voor de derby tegen IJ- zendijke. Het programma: tweede klas: Breskens- Sluiskil: derde klas: Goes-Clinge en Axel- MOC'17; vierde klas: Koewacht-Steen, Hontenisse-Lewedorpse Boys, HVV'24-De Noormannen. Philippine-IJzendijke, Ter- neuzen-Hoofdplaat en RCS-Vogelwaarde. Jaap van Maris met John Livramento links voor elkaar door het vuur gaan". .We hebben geen spelers meer die De problemen waarmee Breskens dit seizoen geconfronteerd wordt zijn vreemd voor Sluiskil. Zeven punten voorsprong heeft de ploeg van Jan Geelhoedt al op de Bressiaanders en dat zijn er meer dan ooit tevoren. Sluiskil troeft Breskens dit seizoen af op basis van een constante reeks re sultaten en opvallend veel wils kracht. „We hebben een goed even wicht in de ploeg", verklaart rechts achter Karei Wullems de successen van dit seizoen, „En als we als een achter komen dan zijn we nog altijd niet verslagen". Dat bleek al een aantal keren, zoals te gen OSC'45, VOAB en - zondag nog - tegen HW'24 voor de beker. In dat laatste duel kreeg Sluiskil weliswaar vier tegendoelpunten te incasseren maar dat lag volgens Wullems veel meer aan de risicovolle speelwijze waarvoor gekozen was dan aan een mindere vorm. „We hebben daar on middellijk na de wedstrijd al over ge sproken en de puntjes op de i gezet. Ie dereen zal zich zondag tegen Breskens heus wel bewust zijn van zijn taak". Overigens verwacht Wullems (die van alle Sluiskil-spelers de meeste keren tegen Breskens speelde) „een moeilij ke wedstrijd, waarvoor iedereen wel weer gespannen zal zijn". „We zijn het aan onze stand verplicht om te win nen, maar het verschil zal zondag veel minder groot zijn dan de ranglijst doet vermoeden." Voor Axel staat zondag de thuiswed strijd tegen koploper MOC'17 op het programma, maar dat weerhoudt middenvelder Eric Dey niet van een optimistische prognose. „Ik denk dat we winnen" zegt hij zelfs, zich daarbij baserend op de resultaten van de laat ste weken. Na de bekeroverwinning tegen Zierik zee verloor Axel tweemaal op rij en duikelde de ploeg naar de onderste helft van de ranglijst. Maar inmiddels zijn die tegenvallers uitgewist door een 1-1 gelijkspel uit tegen VES'35 en een 1-0 overwinning in het bekerduel met Serooskerke. „Het wordt tijd dat we ook in de competitie weer eens gaan stunten", laat Dey zich ontval len. Bij Axel ontbreken zondag in elk geval Fonny Verstraeten en Jan van de Broecke nog en Eric Dey (die met een liesblessure kampt) is zelf een vraagteken. Het in theorie nog met MOC aan de leiding gaande Clinge komt zondag in Goes in actie tegen de nummer acht van de ranglijst. „Een moeilijke tegenstander", zo ka rakteriseert verdediger Walter Bonte Goes, maar „een gelijkspel moet zeker haalbaar zijn". Volgens Bonte zal Clin ge tegen Goes weer terugvallen op de dit seizoen al veel beproefde speelwij ze, waarin het verdedigen centraal staat en waarin gegokt wordt op een enkele doeltreffende counter. Noodge drongen, omdat Goes „zal moeten aanvallen om nog iets van het seizoen te kunnen maken". „Aan een gelijk spel heeft Goes tenslotte niets", veron derstelt de jeugdige verdediger. Clinge is zondag compleet. In de vierde klas van het zondagvoet bal zijn de krachtsverhoudingen bij na halverwege het seizoen opmerke lijk klein. Steen gaat op kop met 12 punten uit 11 wedstrijden, daarna volgen HVV'24, Philippine, RCS en Lewedorpse Boys met elk 11 punten en Koewacht en Terneuzen met 9 pun ten. AXEL - Het Terneuzense zaalvoetbal team Goalgetters is na de knappe 4-0- zege op regerend kampioen Verpoorte de onbetwiste favoriet voor de titel in de hoofdklas regio Zeeuwsch-Vlaan- deren. Bij de rust was de stand al 2-0 door doelpunten van Bert Wilting en Her man Savenije. In de tweede helft hield Goalgetters de zaken goed onder con trole, terwijl Verpoorte achter de fei ten bleef aanhollen. De afstraffing werd nog zwaarder, toen Jaap den En gelsman en Paul van der Hooft de stand tot 4-0 opvoerden. Daarna speel den de Terneuzenaren de wedstrijd rustig uit. Verpoorte geraakt door de nederlaag steeds verder achterop. Het Axelse team moet in dit stadium al vier pun ten toegeven op de twee leiders Goal getters en Broodje Ben dat aan een sterk seizoen bezig is. Het Terneuzen se team met als absolute uitblinker Eric van Poucke won vrij gemakkelijk van RIO DTS, al doen de cijfers (3-2) anders vermoeden. Is de strijd aan de kop volledig losge barsten, onderaan beginnen de staart- ploegen zich ook te roeren. Zowel Van Westen (4-1 winst tegen Kravo) als NMB/Vermeire (7-1 overwinnig tegen Fabricom) behaalde opvallende resul taten. Trouwens er werd dit keer toch veel gescoord in de hoofdklas. Wat te denken van de 7-3-zege van Churchill- lions in Hulst tegen Het Bonte Hert 1. Ook de reserves van Het Bonte Hert hadden geen schijn van kans (6-2) te gen NLC. De Terneuzense debutant klom hierdoor naar een fraaie gedeel de (met Churchill-lions) vierde plaats. De karakteristieken van de wedstrij den zijn: RIO DTS-Broodje Ben 2-3 - Voor rust liep Broodje Ben uit naar een 2-0-voor- sprong door Eric van Poucke en Gerrie Kievit. Via een strafschop van Paul Tjan Asem kwam RIO DTS terug (2-1). In de tweede helft werd de kloof weer groter (3-1) door de sterk op dreef zijn de Van Poucke. Toen iedereen dacht, dat Broodje Ben verder (paal en lat stonden meer treffers in de weg) uit zou lopen, scoorde Onno Ribbens 3-2. Daar bleef het bij. Kravo-Van Westen 1-4 - De Terneu zense ploeg gaat momenteel door een diep dal. Tijdens de wedstrijd was men zeker niet minder dan Van Westen. Het falen zat niet alleen in de afwer king, maar ook doelman Willie Nieu- welink had beslist niet zijn sterkste dag. Johan van Westen zette zijn ploeg op een 1-0-voorsprong bij de rust. De tweede helft was amper begonnen of de stand werd door Kees de Putter op 2-0 gebracht. Jean-Pierre Hubregtsen gaf Kravo nieuwe hoop (2-1), maar even later stond het 3-1. In de slotfase bepaalde Werner Bisschop de eind stand op 4-1. NLC-Het Bonte Hert 2 6-2 - De Hulste naren kwamen verrassend op een 1-0- voorsprong door Mischa de Vliegere. Nog voor rust werd de achterstand om gezet in een 2-1-voorsprong voor NLC door Bram Cornelissen en Dennis de Bruijne. In de tweede helft tekende J an Cornelissen voor 3-1maar een mi nuut later produceerde Jurgen Ver- braecken de aansluitingstreffer (3-2). De Hulsterse doelman Johnny Ducar- mon hield daarna zijn ploeg lange tijd op de been. Doelpunten konden echter niet uitblijven. Via treffers van Jan en Bram Cornelissen liep NLC uit naar 5- 2, terwijl Dennis de Bruijne in de laat ste seconden van de wedstrijd nog een strafschop verzilverde (6-2). Het Bonte Hert 1-Churchill-lions 3-7 - Tot aan de rust was er sprake van wei nig krachtsverschil (2-1-voorsprong Churchill-lionsIn de tweede helft was de stormloop van het team uit Philip pine niet meer te stuiten. Vooral Jan Hamelink en Theo Schram, beiden scoorden driemaal, waren bijzonder op schot. De overige treffer kwam op naam van Ritchie Bosma. Voor de thuisclub was Martin Fleur- baay de doelpuntenmaker (2), terwijl de Churchill-lions één keer hun eigen doelman passeerden. Dat deed niets meer af aan de afgetekende 7-3-0ver winning. NMB/Vermeire-Fabricom 7-1 - De Aardenburgers spelen dit seizoen vaak te wisselvallig. Tegen Fabricom was er blijkbaar weer een uitschieter. Bij de rust was de stand al 3-0 in het voordeel van de thuisclub. Maar Fa bricom heeft in deze competitie al meer bewezen dat ze sterk kunnen te rugkomen. Tegen NMB/Vermeire was dat echter niet het geval. Slechts Mark van Tatenhove kon voor het eerred- dend doelpunt zorgen. Bij NMB/Ver meire waren Rik Henry (2), Henk Be gijn (2), Jack Paridaen, Dick Kiel en Ando Langendijk de beste schutters. Eindstand: 7-1. De stand in de hoofdklas: 1. Goalgetters 7-11 (37-19); 2. Broodje Ben 7-11 (24-14); 3. Chur chill-lions 7-9 (32-20); 4. NLC 7-9 (22-15); 5. Verpoorte 7-7 (21-14); 6. Het Bonte Hert 17-7 (28-25); 7. NMB/Vermeire 7-6 (24-24); 8. Kravo 7-6 (16-18); 9. Fabricom 7-6 (18-26); 10. RIO DTS 7-5 (23-26); 11. Van Westen 7-4 (22-42); 12. Het Bonte Hert 2 7-3 (22-40). Het programma voor maandag 23 novem ber: Van Westen-NMB/Vermeire (20.30); Het Bonte Hert 2-Kravo (21.15); Churchill-lions- Verpoorte (20.00); Fabricom-Het Bonte Hert 1 (19.45); Broodje Ben-NLC (19.15); Goalget- ters-RIO DTS (20.45). s - Jan Tilgenkamp ilinksi: dikwijls van Hoek gewonnen. TERNEUZEN Twee derby's ver meldt het programma voor de Zeeuws-Vlaamse zaterdagclubs dit weekeinde: AZW-Hoek in Axel en Terneuzense Boys-Zaamslag in Terneuzen. Tevreden zijn de voet balenthousiasten er niet over. Alsof er in deze regio zovele zijn...De KNVB had beter moeten weten, zeg gen alle clubs, want „zo wordt het publiek gedwongen een keus te ma ken en niemand is daarbij gebaat". De teleurstellende resultaten in de laatste duels met AZW zijn voor Hoek-aanvoerder Jan de Block in elk geen reden om somber tegen de wedstrijd van morgen aan te kij ken. De middenvelder maakt welis waar een klein voorbehoud waar het de schorsingen van Ad de Rijke en Guido van Boom én de blessure van Frank Hemelsoet aangaat,1 maar zegt - met verwijzing naar de wedstrijden tegen SSC (toen Hoek niet scoorde maar wel redelijk speelde) en Oostkapelle - overigens „hoopvol te zijn gestemd". Hij bestrijdt de stelling dat Hoek meer belang zou hebben bij de wed strijd van morgen dan AZW (dat geen kampioensapiraties heeft), „omdat ook wij voorlopig niet naar de bovenste plaatsen kijken". Het verschil met de nummer voorlaatst is maar vier punten en dat houdt in: tweemaal verliezen en je komt in de buurt van de degradatieplaatsen. „Het zit allemaal zo dicht op elkaar dat zowel Hoek als AZW moet win nen om voorlopig geen zorgen te kennen". Wie de gelukkige wordt, is voor De Block nog een vraagteken. „Iedereen roept wel dat AZW ver zwakt is, maar dat logenstraffen de Axelaars toch elke week". De derby tussen AZW en Hoek wordt morgen wellicht de laatste voor Jan Tilgenkamp, de 36-jarige rechtsachter van AZW. Althans in Axel: Tilgenkamp hoopt ook uit nog in actie te komen, maar dat zal dan vermoedelijk echt de allerlaatste keer zijn. Er is een tijd van komen, maar er is ook een tijd van gaan, meent hij, en de tijd van gaan is zo langzamerhand aangebroken. Om dat het zijn laatste AZW-Hoek zal zijn is Tilgenkamp alles gelegen aan een goed resultaat, veel meer dus dan bij voorgaande gelegenheden, hoewel hij sowieso graag van Hoek wint. Wat dat betreft is de robuuste verdediger trouwens in de loop der jaren aardig aan zijn trekken geko men, „want ik heb meer wél dan niet van Hoek gewonnen". Van de laat ste vier confrontaties besloot AZW er drie winnend en slechts eenmaal moest met een gelijkspel genoegen genomen worden. Ook deze keer denkt Tilgenkamp de Axelse ploeg winstkansen toe, zij het dat hij een slag om de arm houdt. „Dit is een he le rare tweede klas", vindt hij, „Al leen Zwart Wit springt er bovenuit, de rest speelt met pieken en dalen. Ook Hoek heeft hele slechte wed strijden met goeie afgewisseld, met - als ik de krant tenminste mag gelo ven - meer slechte dan goeie". Tilgenkamp is dus optimistisch en meent dat ook te kunnen zijn, „om dat we inmiddels al zoveel punten hebben dat van extra druk geen sprake zal zijn". AZW speelt mor gen vermoedelijk in dezelfde opstel ling als de laatste weken. Gelijktijdig met AZW-Hoek wordt morgen dus ook Terneuzense Boys- Zaamslag gespeeld, dé Zeeuws- Vlaamse derby in de derde klas. Jan Cornelissen, de 28-jarige mid denvelder van de Terneuzense ploeg, speelde al vele keren tegen Zaamslag maar ervaart elke wed strijd toch weer als „iets speciaals". Zoals wel meer spelers van Terneu zense Boys is Cornelissen geboren in Othene, dat directe banden met Zaamslag heeft maar ook altijd een zekere mate van rivaliteit teweeg heeft gebracht. „Ik heb nooit beter geweten dan dat je tegen Zaamslag ten koste van alles verlies moest voorkomen. En zo is het in feite nog altijd". Cornelissen onderkent het belang van de wedstrijd van morgen niette min als geen ander: winnen van Zaamslag staat sowieso voorop maar is vooral van belang voor de positie op de ranglijst. Winst voor de Terneuzenaren betekent dat de aan fluiting met de eersten in stand blijft en vergroot de voorsprong op Zaam slag tegelijkertijd tot vijf punten. In een klasse als de derde klas van het zaterdagvoetbal, waarin de krachts verschillen toch al zo gering zijn, is ook dat laatste niet onbelangrijk. Terneuzense Boys mist morgen nog altijd Jack Scheele, terwijl het mee- doen van Frans Scheele en Ko Si mons onzeker is. Zoals Jan Cornelissen Terneuzense Boys-Zaamslag als een aparte wed strijd ervaart, zo denkt ook Zaam- slag-trainer Ben Pauwels er over. Hij karakteriseert de wedstrijd ook als „de interessantste van het hele seizoen". Maar ook Pauwels weet welke belan gen er op het spel staan. Veel meer dan aan een overwinning op de Ter neuzense ploeg vanwege de al jaren bestaande rivaliteit hecht hij aan de twee punten „om van de onderste plaatsen weg te komen". „Zo lang we in de onderste helft van de rang lijst staan, zijn we in gevaar, dat zal niemand kunnen ontkennen", zegt hij. Pauwels rekent ook op „een zwa re kluif', omdat Zaamslag tot nu toe moeilijk scoort en doelpunten nog altijd nodig zijn om een wedstrijd te< kunnen beslissen. „Op papier schat ik Terneuzense Boys dit seizoen iets hoger in dan Zaamslag, maar dat zegt uiteraard niets. Als ik afga op de wedstrijden die we de laatste jaren speelden zeg ik: we zijn niet kans loos". Bij Zaamslag is iedereen in zetbaar, dus ook Johan Haak die de afgelopen weken licht geblesseerd was. Het programma: tweede klas: AZW- Hoek; derde klas: Terneuzense Boys- Zaamslag. Peter van Eekelen: falen in laatste minuut raadsel HULST Ook voor Peter van Eekelen is het een misterie dat HVV'24 op beslissende momenten al tijd pleegt te falen. De 27-jarige aanvoerder van voetbalselectie uit Hulst weet als geen ander dat zijn club over uitstekende jeugd beschikt. Maar dikwijls in het zicht van de eindstreep laat zijn club het afweten. Peter van Eekelen, al meer dan tien jaar deel uitma kend van de jeugdcommissie van HVV'24, waarvan de laatste vijf jaar als voorzitter, weigert echter de schuld bij de jeugd neer te leggen. „De jeugd uit Hulst is wat mentaliteit betreft niet anders dan bij voorbeeld die uit Axel, Vlissingen of Kloetinge. Ik denk dat we misschien in de begeleiding een fout maken, maar vraag mij niet waar, want dat is ook voor mij een raadsel." Nou is HVV beslist niet van plan om bij de pakken neer te gaan zitten. Peter van Eekelen: „We gaan bij onze jeugd nog gerichter werken op de toekomst. Daarom hebben we nu twee categoriën gemaakt. Spelers die beschikken over zekere capaciteiten en spelers die op dat gebied wat minder bedeeld zijn. Noem het maar prestatief en recreatief gericht voet bal. Daarbij mag echter niet uit het oog verloren worden, dat beide groeperingen voor een goed func tioneren van de club onmisbaar zijn en dus evenveel aandacht verdienen." „Ik moet eerlijk bekennen", vervolgt Peter van Ee kelen, „dat ik mij meer tot het organisatorische ge beuren dan tot het voetbaltechnische vlak aange trokken voel. Zorgen dat binnen zo'n club van vijftig man, waaruit onze jeugdcommissie bestaat, alles op rolletjes loopt, dat trekt mij bijzonder aan en dat be schouw ik dan ook als een uitdaging." commissie erg veel vrijheid, maar er is een uitste kend samenspel met het algemeen bestuur. De overgang van de jeugd naar de senioren gebeurt dan ook in goed overleg en ook de opvang is goed geregeld. Daar ligt het volgens mij dan ook niet aan. Bovendien hebben we in Hulst nog het voor- De jeugdafdeling bij HW'24, zo verzekert hij, is geen club binnen de club, zoals misschien in het verleden wel het geval was. „Wij hebben als jeugd- Peter van Eekelen:,, We hadden en hebben nog steeds een uitstekende jeugd" deel, dat alles wat in de selectie speelt bij de club is opgegroeid. Dat betekent: een geweldige binding, wat tegenwoordig, ook in het amateurvoetbal, tot de zeldzaamheden mag worden gerekend." Peter van Eekelen realiseert zich dat het vreemd over komt, maar hij waagt zich toch aan de bewe ring dat uitstekende jeugd voor een club niet altijd voordeel behoeft te betekenen. „Als ik nu zie, dat op dit moment in de eerste selectie Paul Segers en ik nog over zijn van de groep die toen de overstap uit de jeugd maakte. En dat wij bovendien nog tot de routiniers behoren. Dan vraag ik mij wel eens af: gaat het allemaal niet te snel? Door het grote aan bod van onderaf krijgt men geen kans om aan een rustige opbouw te werken. Je mag als speler eigen lijk niet falen, want dan staat er al één klaar om je plaats over te nemen". Van Eekelen: „Dat veroorzaakt een enorme druk en is niet altijd bevorderlijk om tot een optimale pres tatie te komen. De keerzijde van de medaille is dat, als er niemand faalt, de doorstroming wordt afge remd." Hij denkt dat het HVV in het verleden ook is opge broken dat de jeugdploegen zich in de diverse com petities vaak op een eenzame hoogte bevonden. „We hadden en hebben nog steeds een uitstekend voet ballende jeugd. Dat had in het verleden tot gevolg, dat de meeste tegenstanders werden opgerold. Je komt dan in de senioren en wordt geconfronteerd met spelers die je voetbaltechnisch gemakkelijk aan kunt, maar fysiek niet. Bovendien waren ze het niet gewend om te verliezen..." Peter van Eekelen: „De instelling van een regiona le- en landelijke jeugdcompetitie juich ik van harte toe. Onze jeugd stuit nu op veel meer tegenstand dan voorheen, voor een overwinning moeten de mouwen worden opgestroopt. Dat is een goede zaak en het is voor de opbouw van een vereniging belangrijker dan al die kampioenschappen." TERNEUZEN - Wanneer lijnt FSV in de overgangsklas B v: zaalvoetbal regio Zeeuwsch-Vla ren zijn eerste puntverlies? Ma zien het gemak waarmee tegei ders worden weggespeeld, lij| eerder aannemelijk dat de Ten naren aan het slot van de comp met het maximum aantal punte len eindigen. Voor Corn Boys viel er in Tem maar weinig eer te behalen. Dei naren waren volstrekt kansloos Bij FSV was Fons Baart uitb met zeven doelpunten. Jammei het competitie-element, maari spijtig, omdat FSV met zoveel teit in de ploeg voorlopig niet i hoogste (hoofdklas regio) nivea spelen. Onderaan zijn drie ploegen in voor degradatie. Twee teams, vaart en Philippine, kwamen te'j kaar uit. Philippine won met nip cijfers. De andere kandidaat Go ters 2 moest de winst (7-3) laten a Groote Slock. In de subtop bel Hotel Royal een belangrijke 6- tegen OAZ. De Vlaanderen nestelde zich hie op de tweede plaats. Na een l-o stand tegen De Movies bij de rus vond het Sasse team op het juis ment hun ritme (4-1 in het vo van De Vlaanderen). Het duel tussen Hoekse Rakki Broodje Ben 2 werden niet alle punten verdeeld, maar er viele nog eens veel doelpunten (6-i De karakteristieken: FSV-Corn Borl De doelpunten: Fons Baart (7), Zeeuw (3), Jan de Block, Nico Knoll Baecke, Hilair Scherbeyn voor FSvl Maas (2), Jean van Alten, Paul van dl voor Corn Boys. Goalgetters 2-De Groote Slock 3-7-1* punten: Pattrick Sutin, Jos Samail Welleman voor Goalgetters. Martini Bossche (2), Jaap Buijze (2), RonSchl ker (2), Freddie Hoekstra voor De 1 Slock. De Vlaanderen-De Movies 4-1 - De dn ten: Hans van de Boom, Johan Vaelel van Lent, Arno van de Berge voor Del deren. Peter Mac Taggert voor Deïl Hotel Royal-OAZ 6-4 - De doelpuntel los Saey (3), Ben Saey (2), Henk Bel voor Hotel Royal. Paul de Kort, Aki (3) voor OAZ. Rijnvaart-Philippine 2-3 - De doeiril Denie Vermunt, Eddie de Cooker vol vaart. Hoekse Rakkers-Broodje Ben 2 6-1 doelpunten: Johnny Dieleman (4), 1 Bruijn, Jan Mieras voor Hoekse Ra Jan Willem Leunis (3), Johnny Moesl Pijpelink voor Broodje Ben 2. De stand in de overgangsklas B: 1. Fa (71-10); 2. De Vlaanderen 7-10 24-20)9 tel Royal 7-10 (33-35); 4. OAZ 7-914* Broodje Ben 2 7-9 (33-22); 6. Corn bI (34-42); 7. De Groote Slock 7-8 45-33| Movies 7-8 (16-19); 9. Hoekse Rakkersl 32); 10. Philippine 7-2 (16-50); 11. Goal! 2 7-0 (13-41); 12. Rijnvaart 7-0 (14-47)1 Het programma voor maandag 23 ifl ber: Corn Boys-De Vlaanderen 121.11 lippine-Hotel Royal (22.00); OAZ-Gl ters 2 18.30); Broodje Ben 2-FSV (21.1 Groote Slock-Hoekse Rakkers (22,1 Movies-Rijnvaart (woensdag 25 nom 20.45). TERNEUZEN - Het district Kanl ne-Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen I scouting Nederland hield zweil strijden in 'De Honte' in Ternl De winnaars van de verschillenl derdelen ontvingen na allooi standaard. Ze mogen bovendien nemen aan de landelijke wedstl in Amersfoort die in februari wl gehouden. Voor de overige dl mers was er een vaantje. De winnaars: schoolslag meisj! jaar: Chantal van Hoye (EOS);sl slag jongens 7-10 jaar: Jeroenl (Hubertus); vrije slag jongen! jaar: Edward Oele (Doorman)l slag meisjes 7-10 jaar; Annikal bek (Axel); estafette meisjes 7-ll Axel; estafette jongens 7-10 jaar! vrije slag meisjes 11-13 jaar: Sl Tieleman (Axel); vrije slagjongl 13 jaar: Charles Wanst (Hulst);jo| schoolslag 11-13 jaar: Michel I (Axel); meisjes schoolslag 11-11 Christel van Hecke (Axel); es! meisjes 11-13 jaar: Sluiskil; esi jongens 11-13 jaar: Axel; n| schoolslag 14-16 jaar: Esther I jongens schoolslag 14-16 jaar:! van der Geld (Sluiskil); meisje! slag 14-16 jaar: Tanja de Klerk(0 jongens vrije slag 14-16 jaar: Sjai Vries (Sluiskil); estafette jongen! jaar: Sluiskil; estafette meisjesl jaar: Sluiskil; schoolslag jong! jaar en ouder: Hugo Fermont! vrije slag jongens 17 jaar en 1 Wim Lourens (Hubertus); meis! jaar en ouder: Hannie de Pootel bertus) en estafette 17 jaar en 1 Hubertus. SAS VAN GENT De Verenigini fokkers en liefhebbers van Duits! dershonden, kringgroep De W| schelde houdt dinsdag een infonj avond in de kantine aan het spor! plex De Valcke' aan de Schapei in Sas van Gent. Dierenarts De VJ Terneuzen zal uitleg geven ovl medisch aspekt van de hond. Aai! 19.00 uur. Advertentie Industrieweg 37 4538 AG Terneuzen Telefoon 01150-81121

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 52