instkansen voor Kasparov Arbiter Roegiest uit veld gestuurd Slechte start van PZC/sP°rt 15 in zeemnD Leo Wesel is bewust geen prof geworden zaalvoetbalploeg Zeeuwse KNWU heeft een nieuw bestuur )RSE DELEGATIE NAAR STRAFZAAK |een winnaars in de lotto HOGE BELONING VOETBAL >pkorfbal in Middelburg Sören Lerby Winst PSV BIJ WEDSTRIJD RIA 3-AXEL 3 Debutanten Ajax-Porto In Basten Standard Luik NAC WV ZEELAND GAAT IN BEROEP TEGEN VERKIEZING 10 NOVEMBER 1987 LLA (AFP/Reuter) - De kans is ^dat Gari Kasparov dinsdag de I, neemt in de schaaktweekamp wereldtitel tegen Anatoli Kar- -hf elfde partij in Sevilla werd Tdagavond bij de 41e zet van wit- 1 Karpov in voordelige stelling Hfde titelverdediger afgebroken. Ther waren alle aanwezige ex- g$het eens. 35e zet beging de uitdager een looflijke flater. Karpov sloeg Kas parovs loper op b6, waarna de titelhou der de toren op c6 veroverde. Kaspa rov was zichtbaar verbaasd over dit kado. Hij stond plotseling een kwali teit voor en op winst. Het zettenverloop: wit Karpov, zwart Kasparov. 1. d2-d4 Pf8-f6 21. h2-h4 Lh6-d2 2. c2-c4 g7-g6 22. Tal-dl Ld2-a5 3. Pbl-c3 d7-d5 23. Tdl-cl b7-b5 4. c4xd5 Pf6xd5 24. Tcl-c2 Pc4-d6 5. e2-e4 Pd5xc3 25. Pe2-g3 Pd6-c4 6. b2xc3 Lf8-g7 26. Pg3-fl Pc4-d6 7. Lfl-c4 c7-c5 8. Pgl-e2 Pb8-c6 9. Lcl-e3 0-0 10. 0-0 Lc8-g4 11. f2-f3 Pc6-a5 12. Lc4xf7 TI8xf7 13. f3xg4 Tf7xfl 14. Kglxfl Dd8-d6 15. Kfl-gl Dd6-e6 16. Ddl-d3 De6-c4 17. Dd3xc4 Pa5xc4 18. Le3-f2 c5xd4 19. c3xd4 e7-e5 20. d4-d5 Lg7-h6 27. Pfl-g3 Pd6-c4 28. g4-g5 Kg8-f7 29. Pg3-fl Pc4-d6 30. Pfl-g3 Pd6-c4 31. Kgl-fl Kf7-e7 32. Lf2-c5 Ke7-f7 33. Tc2-f2 Kf7-g7 34. Tf2-f6 La5-b6 35. Tf6-c6 Pc4-a5 36. Lc5xb6 Pa5xc6 37. Lb6-c7 Ta8-f8 38. Kf8-e7 Tf8-f7 39. Lc7-d6 Tf7-d7 40. Ld6-c5 Pc6-a5 41. Pg3-fl afgebr. NVB rekent niet p diskwalificatie lECHT (GPD De KNVB gaat er niet van uit dat het Nederlands elftal door de strafcom- sie van de Europese voetbalunie zal worden gediskwalificeerd voor het EK in West-Duits- I. Donderdag buigt de UEFA zich over het bomincident tijdens Nederland-Cyprus. De PB is, in tegenstelling tot eerdere mededelingen, wel degelijk en met een forse delegatie in ich aanwezig. tns bondsvoorzitter Jo van Marie kwalificatie onlogisch, omdat uit- ng van Oranje slechts tot nieuwe Seinen leidt. „Ik zou dan een vent |en inhuren die voor tienduizend fn een bom gaat gooien tijdens de peningswedstrijd van Duitsland. It geval zou de UEFA Duitsland, Èfganiserend land, uit het toernooi len verwijderen". Ijf man sterke KNVB-delegatie, lande uit sectievoorzitter André |der Louw, secretaris Jan Huij- Is, veiligheidsfunctionaris Rob de Ier, juridisch adviseur mr. Uter- en voorlichter Wim Jesse, stelt |chschikbaar voor eventuele toe- Jng op het rapport rond de inter- Van der Louw rekent er echter dat de KNVB door de strafcom- iie zal worden gehoord. Ook Van is als UEFA-bestuurslid in Zü- Ih aanwezig, zij het voor andere za- jen. De behandeling van het bominci- [enjstaat donderdag als eerste punt agenda van de strafcommissie. Itspraak volgt dezelfde dag. Van |er Louw wilde niet zeggen bij welke ^beroep zal worden aangetekend. Irvoor nemen we onze juridisch leur mee naar Zürich", liet de sec- lorzitter gisteravond weten. celona. Een Catalaanse specialist zal het enkelgewricht ontdoen van kal- kaangroei. AC Milan heeft zich intus sen akkoord verklaard met de in greep. Sören Lerby hoeft geen knie-operatie te ondergaan. Dit werd maandagmid dag bekend in het ziekenhuis van Gel drop. De knie werd inwendig onder zocht. Lerby bleek alleen last te heb ben van zwevende stukjes kraakbeen. Deze werden direct verwijderd. PSV rekent erop dat Lerby 21 november te gen Roda JC weer inzetbaar is. Bij de inwijding van een nieuwe ak- kommodatie in Hoensbroek heeft PSV een krappe 3-2-overwinning behaald op EHC, dat ruim een week geleden op eigen veld met 4-1 van Vlissingen ver loor. EHC-PSV 2-3 (1-0). 43. Lenferink 1-0, 47. Lankohr 1-1, 74. Viscaal 1-2,74. Krul (strafschop) 2-2, 80. Lenskens 2-3. Scheidsrechter: Janssen. Toeschou wers: 2500. gemeente Breda de zaterdag in beslag genomen recette van het duel NAC- Excelsior (ongeveer 15.000 gulden) te rugvorderen. Wethouder Hofsté van Sportzaken had zaterdag opdracht ge geven de recette op te eisen, omdat NAC tegen de afspraken in nog geen regeling had getroffen voor het vol doen van de ruim 300.000 gulden aan achterstallige huur. Volgens het be stuur van NAC heeft het college van B en W van Breda eerder ingestemd met het plan van de club de aflossing van de schuld in termijnen te betalen. Scheidsrechter William Roegiest |o van Basten heeft besloten zo flig mogelijk een operatie aan de Jerenkel te ondergaan. De spits Jranje heeft dit maandag zijn lab C Milan laten weten na een me- 1 onderzoek bij FC Barcelona. Na fflarti van het AMC te Amsterdam |de ook de clubarts van Barcelo- It alleen een operatie tot volledig lel van de slepende enkelblessure jan lijden. Van Basten zal minimaal |rie maanden niet kunnen voetbal de operatie zal op zo kort mogelij- |etei nijn worden uitgevoerd in Bar- De Europa-Cuphouders Ajax en FC Porto hebben de datum voor hun eer ste wedstrij d om de Super Cup met één dag vervroegd. Het eerste duel is nu vastgesteld voor dinsdag 24 novem ber, in het Olympisch Stadion te Am sterdam (20.15 uur). De return van het duel om de Super Cup, in de eerste twee edities (1973 en 1974) door Ajax veroverd, wordt op woensdag 13 ja nuari in Oporto gehouden. Bondscoach Guy Thijs heeft twee de butanten opgenomen in het Belgische voetbalelftal voor de interland van woensdag tegen Luxemburg. Plovie van Antwerp en Demesmaeker van Mechelen hullen zich voor de eerste maal in het shirt van de Rode Duivels. De opstelling van België: doel: Preud- homme; achter: Grun, Plovie, Clijsters en Mommens; midden: Beijens, Ceule- mans, Demesmaeker en Scifo; voor: Claesen en Degrijse. Michel Pavic wordt tijdelijk trainer van Standard Luik. De Joegoslaaf was tot en met vorig seizoen de Luikse oe- fenmeester. Hij nam dit jaar een func tie als manager. Na het zoveelste slechte resultaat in het lopende sei zoen werd zondag René Desayere als trainer ontslagen. SAS VAN GENT - Wil liam Roegiest uit Sas van Gent is zondag tij dens de competitiwed- strijd RIA 3 tegen Axel 3 uit het veld gestuurd. De Zeeuwse topscheids- rechter (hij fluit 's zater dags in de hoogste groep van het Nederlandse amateurvoetbal) spe lend bij het Westdorpse RIA raakte in de laatste minuut van het duel slaags met zijn tegen stander Leon Leclou van Axel. Scheidsrechter Victor de Ruijsscher uit Oostburg stond vijf meter van de plaats des onheils: „Na een onderling duel om de bal werden beide spelers handtastelijk. Het be gon met duwen en het liep af met slaande bewe gingen naar elkaar. Er zat voor mij maar één ding op: zowel Roegiest als Leclou naar de kleed kamers sturen", aldus de 49-jarige scheidsrechter die dit jaar pas is begon nen met fluiten. Roegiest wil in eerste in stantie niet veel weten van het incident. Later geeft hij toe, dat hij fout is geweest. „Ik betreur het geval. Ik voetbal al 25 jaar en ik heb nog nooit iets gehad. Ik reali seer me, dat het incident best nare gevolgen kan hebben. Ik overweeg te stoppen met voetballen en het voortzetten van mijn scheidsrechters- loopbaan zal ik in over weging moeten nemen", beweert de 37-jarige Sas- senaar. Volgens P.H. Jansen, se cretaris van de tucht- commissie afdeling Zee land, heeft de uitsluiting van Roegiest geen enke le invloed op zijn scheidsrechtersloop- baan. „Dat is alleen het geval als er sprake is van een termijnstraf. Dan mag je geen enkele func tie binnen de KNVB uit oefenen, maar daar is hier geen sprake van. Ik hoop, dat dit een wijze les voor hem is geweest. Overigens vind ik Roe giest een van de beste scheidsrechters van Zee land." De wedstrijd tus sen RIA 3 en Axel 3 ein digde in een 6-0 overwin- nig voor de Axelaars. Het bestuur van eerste-divisieclub NAC wil via een kort geding tegen de IHAAG (ANP) - Lotto 45 van zon- lag oest het stellen zonder winnaar Jan i e hoofdprijs. Geen van de kwart oen deelnemers zette de zes kruis- |p de juiste plaats. Wel kwamen spelers in aanmerking voor de 1de prijs van f. 150.000. lijzen in de verschillende sportprijsvra- [enii het weekeinde werden als volgt ver- ™J: eerste prijs geen winnaar, tweede pi 2 winnaars f. 150.000, derde prijs: 133 "jars f. 1.860.10, vierde prijs: 5517 spe- fcrsf. 44.80, vijfde prijs 81794 spelers f. 5. In het cijferspel had een speler zes cijfers goed. twee spelers vijf cijfers. 22 spelers vier cijfers, 234 spelers drie cijfers en 2265 spelers twee cijfers. Allen kregen de vaste prijzen. In toto 45 wisten twee spelers de twaalf voet baluitslagen te voorspelen. Zij deelden de hoofdprijs van f. 26.000. Prijzenverdeling: eerste prijs 2 winnaars f. 13.073.60, tweede prijs 50 winnaars f. 348.60, derde prijs 485 spelers f. 89.60. Toto-gelijk 45: eerste prijs 2 winnaars f. 2197.20, tweede prijs een winaar f. 375.20, derde prijs 28 spelers f. 67, vierde prijs 621 winnaars f. 4.80. Assuradeuren A. C. Fraser Co loven een hoge beloning uit aan diegene(n) die waardevolle aanwijzingen of inlich tingen kan (kunnen) verstrekken die duidelijkheid geven omtrent de oorzaak van de brand in perceel Ruckphense- baan 12 te Roosendaal, alwaar gevestigd een woning an nex bedrijfsruimte. Als u informatie heeft belt u met recherche Roosendaal en Nispen, tel.nr. 01650-82222. De door u verstrekte informatie zal op discrete wijze wor den behandeld. Welkom zijn ook schriftelijke reacties op het adres van de gem.politie Roosendaal en Nispen, post bus 126, 4700 AC te Roosendaal. Indien meer dan 1 persoon rechtens op uitkering van de beloning aanspraak maakt, zal aan elk van hen een deel van de beloning worden uitgekeerd in evenredigheid met de waarde van de verstrekte, informatie. Advertentie GOES Het Zeeuws zaalvoetbalteam is de strijd om het Nederlands kampioenschap slecht begonnen. De formatie van coach Armand Does burg leed gisteravond in Goes in een poulewedstrijd tegen Den Haag een M-nederlaag, waardoor de kans op kwalificatie nu al uiterst gering ge noemd mag worden. De nationale titelstrijd werd in het verleden op één dag afgewerkt. De KNVB heeft dit jaar voor een andere opzet gekozen. Er zijn nu vier poules van vier ploegen gevormd en de winnaars daarvan spelen in Zeist om de nationale titel. Zeeland is ingedeeld bij Den Haag, Rotterdam en Dor drecht en weet zich na het verlies van maandagavond al bijna uitgescha keld. „Dat vind ik wat overdreven", stelde coach Doesburg na afloop. „Het Wordt moeilijk, maar we kunnen alle andere wedstrijden nog winnen. Het spel was goed vanavond". »t Zeeuwse team acteerde in het Goese sportcentrum voor zo'n 100 toe schouwers niet onverdienstelijk, maar ook bij zaalvoetbal tellen slechts de jjjpelpunten. Zeeland mocht dan niet slecht spelen, het vergat wel te sco- «|n. De mooiste kansen (John Tahapary, Kees de Putter) werden om zeep geholpen. Den Haag had daar duidelijk minder problemen mee. In de eer ste helft liepen de gasten via uitblinker Edwin Grünhols (hij speelt in het C-elftal van FC Den Haag) uit naar 3-1. In de tweede periode kwam Zee land tot 3-3 terug. Toen scheidsrechter Willy van Gremberghe op een cru ciaal moment een omstreden strafschop toekende aan Den Haag, was Zee- Bnd van slag. Den Haag profiteerde hier dankbaar van en liep uit naar 8-4. Zeeland probeerde in die tweede periode nog even met vijf man (er werd verkeerd gewisseld) iets terug te doen, maar ook dat hielp niet. Eindstand: 4*8. Doelpunten Zeeland. John Tahapary, Chris Mouthaan, Jean-Pierre VUn Lieshout en Ron de Visser. Het Zeeuws jeugdteam verloor in een voor- Vjedstrijd met 9-4 van de Haagse leeftijdsgenoten. 'SINGEN - Als voorbereiding op mame aan het korfbalgala dat a£ in Gent wordt gehouden spe- Itwee Zeeuwse selecties morgen cnsdag li november) in de Mid- 'urgse sporthal De Voorborch oe- fedstrijden tegen de Nederlandse doeg PKC Papendrecht. De senio- iselecfie speelt om 21.15 uur tegen I i, ^ue' staat onder leiding scheidsrechter Johan Meesen uit smgen. De Zeeuwse jeugdploeg 'oet om 20.00 uur in een voorwed- ld PKC 2. Zeeuwse seniorenploeg met Erik jer ~s coach is voor deze jaarlijkse oeting als volgt samengesteld: PS* T r\lr/-v T~>^ii__ yo ocmiciigcauciu. Joke Bokelaar, Karin Maljers en Carlo Pouwer (allen Swift), Lies- beth Dingemanse (Animo) en Janet Mijnsbergen (Tjoba). Heren: Peter Crucq (Animo) en Peter Joziasse, Leo Langebeeke, Kees Opsteegh en Jan Peter Pouwer (allen Swift). Voor de jeugdploeg (tot 23 jaar) kiest-' coach Adrie Dieleman uit de dames Jolanda Kole (Tjoba), Astrid Koole (Zuidwesters), Wilma de Visser (Animo en de Swift-speelsters Marianne Ma- rinussen en Marian Neufeglise. Bij de heren kan Dieleman beschikken over Sjaak Baas (Animo), Jacco van Beu gen (TOGO), Martin Dekker (Ondo) en het Swift-duo Joost Boone en Ralph Gillissen. Verzorger voor beide teams is Han Davidse van Atlas. Pierre Eijsackers, de reglementen in de hand, overlegt tijdens een schorsing van de chaotische districtsvergadering met enkele kandidaat-bestuursleden. Van links naar rechts: Wim Luitvoieler, Pierre Eijsackers, Wim Timmermans gedeelte lijk zichtbaarLo Meijer, Wim Evertse en Henk de Jong. KRUININGEN Het district Zee land van de KNWU (Wielren Unie) heeft sinds gisteravond een nieuw be stuur. Tijdens een chaotische verga dering in De Korenbeurs in Kruinin- gen werd Pierre Eijsackers gekozen tot voorzitter en kregen ook de zes an dere kandidaten, die een interim commissie volgens opdracht van de voorjaarsvergadering had gezocht, de meerderheid van de stemmen. Bert van Gils, de huidige districtssecreta ris en de enige tegenkandidaat op de vergadering, werd niet gekozen. Zijn wielervereniging, de WV Zeeland, zal echter bij het hoofdbestuur van de KNWU in beroep gaan tegen de gang van zaken tijdens de vergadering in Kruiningen. Van Gils werd aanvankelijk niet geac cepteerd als tegenkandidaat, maar be riep zich op de reglementen. Boven dien vocht hij de kandidatuur aan van Wim Timmermans uit Tholen, die te laat op de formulieren zou zijn geko men. Het werd daardoor een bijeen komst met veel nerveus geblader in het reglementenboekje en uitvoerig overleg tijdens een onontkoombare schorsing. Nog voordat de uitslag van de stemming voor de functie van voor zitter bekend was, nam Pierre Eijsac kers de leiding van de vergadering in handen en doorbrak de impasse. „La ten we nu niemand uitsluiten van de mogelijkheid zich kandidaat te stel len. Of het nu reglementair is of niet, we moeten iedereen kunnen kiezen. Als we dat niet doen, komt er van avond geen bestuur", stelde hij vast. Aldus geschiedde, zij het dat Gijs Veerman (die samen met de in het zie kenhuis Dijkzigt in Rotterdam verblij vende Arjaan de Schipper uit Kapelle de kandidatenlijst had samengesteld) zich daarvan distantieerde. Er kon door het voorstel Eijsackers namelijk een bestuurslid (Bert van Gils) geko zen worden, dat tevens een functie bij een club bekleedt en dat is tegen de wil van die interim-commissie. De verga dering volgde overigens wel het voor stel van het duo Veerman-De Schip per. Naast Eijsackers werden gekozen: Lo Meijer, Henk Remijnsen, Wim Luit- wieler, Arjaan de Schipper, Wim Tim merman en Fons van Dorselaer. Ach ter in de zaal kondigde Bert van Gils het tegenoffensief al aan. Zijn club gaat in beroep bij het hoofdbestuur van de KNWU. Eijsackers hoorde het niet, maar moet dat vermoed hebben. In zijn eerste offi- ciëele toespraak tot de vergadering liet hij namelijk weten „geen interven ties, maar nog alleen gezonde kritiek" te verwachten. „Als er aantijgingen komen via de pers of via het hoofdbe stuur dan heeft u misschien in de toe komst geen voorzitter en zelfs geen be stuur meer. We hebben vanavond een poging gedaan om echte verkiezingen te krijgen. Het is nu tijd om te stoppen met gekrakeel zoals we dat vanavond hebben gehad, maar weer eens begin nen met te praten over de Zeeuwse wielersport", aldus Eijsackers die als belangrijkste eerste taak zag rust te brengen in het district en de verhou dingen tussen district en clubs te ver beteren. Nog deze week komt het nieu we bestuur bijeen om de taken, waar onder die van Arjaan de Schipper die volgens een mededeling op de verga dering zeer langdurig zal moeten reva lideren, te verdelen. ROOSENDAAL Vlissingen is bezig met een goed debuut in de hoofd klas. De ploeg van Kees Vermunt heeft 10 punten uit 9 wedstrijden en is daarmee een degelijke middenmotor. „Dat is toch een goede prestatie als je weet dat andere nieuwkomers in de hoofdklas zoals een BW en TSC het veel moeilijker hadden in voorgaande jaren", aldus Leo Wesel, één van de nieuwkomers bij Vlissingen. De 32-jarige speler uit Roosendaal is zelfs wekelijks één van de uitblinkers behoort en hij lijkt een vaste plaats te hebben in het Zeeuwse sterrenelftal. „Ik ben bij RBC begonnen te voet ballen. Daar stond ik op mijn zeven tiende in het eerste en op mijn twin tigste ben ik overgestapt naar Al liance. Daar heb ik sindsdien altijd gespeeld, met onderbreking van één jaar. Toen speelde ik weer vor RBC. Ik heb in die periode ook zo'n beetje alle vertegenwoordigende elftallen doorlopen, zoals het Jong Nederlands amateurteam, het Ne derlands amateurteam en het mili tair elftal. Daar doe je natuurlijk een hoop ervaring mee op en niet al leen op speltechnisch vlak. Ik weet nog goed dat we eens moesten spe len met het militair elftal en onze coach Jan Zwartkruis eiste dat we moesten verschijnen in DT, je weet wel dat deftige tenue. Ik had dat toen niet en Zwartkruis vond dat ik dat maar ergens moest gaan halen of anders moest lenen. Dat zag ik niet zitten en ik verscheen in mijn burgerkloffie. Het gevolg was dat ik meteen uit de ploeg werd gekegeld. Ze boorden me ook nog een trip naar Suriname met het amateurelf tal door de neus, want ze verleenden me geen verlof. Ik was toen twintig, daar leer je dan weer van". „In die tijd was er ook veel betaalde belangstelling voor mij. Ajax was geïnteresseerd via George Knobel, Leo Wesel maar ik vond zelf dat ik daar nog hiet aan toe was. Er was ook belang stelling van Sparta, NAC, Beringen en RWDM, maar ach, daar had ik gewoon geen zin in. Het etiket van profvoetballer trekt me niet. Twee a drie keer in de week trainen is vol doende en leuk om te doen, maar ik moet er niet aan denken elke dag met voetbal bezig te zijn. Daarvoor heb ik te veel andere interesse". „Met Vlissingen hebben we nu tien punten, maar we krijgen Tp, SVN en Geldrop, de drie sterkste ploe gen nog. Als we een puntje per wed strijd kunnen pakken mogen we te vreden zijn. Je moet weg zien te blijven van de onderste regionen, want aan het eind van het seizoen willen de Limburgse ploegen el kaar nog weieens de helpende hand toesteken". „Ik heb het uitstekend naar mijn zin in Vlissingen, we hebben een fijne spelersgroep en een uitstekende or ganisatie, die is toch beter dan ik bij RBC heb meegemaakt. En de en tourage is natuurlijk helemaal fan-' tastisch. Ik weet goed dat we met Alliance altijd graag in Vlissingen kwamen spelen. Als je voor veel mensen speelt krijg je daar ook als tegenstander een kick van. Ver munt is de beste trainer die ik heb meegemaakt. Ik vind dat hij anders traint dan bij RBC. Hij is duidelijk meegegaan met zjn tijd, dat is toch knap op zijn leeftijd". „Ik denk zelf nog een paar jaar mee te kunnen. Ik ben ook altijd zuinig geweest op mezelf en conditioneel is alles nog goed. Ik wil wel op niveau blijven spelen, ik zie mezelf niet er gens in de vierde klas meehobbelen. Ik ben in 't bezit van de trainersdi ploma's Oefenmeester III en II en ben bezig met Oefenmeester I maar ik zie mezelf nog niet als een trainer. Ik ben nog te veel voetballer om me daar in te verplaatsen". Zeeuwse topscorer: 1 Jacob van den Berge (Bruse Boys), 12 doelpunten, 2 Leo Ver- sluys (Bevelanders), Albert Slinger (Nieuwland), Boudewijn van Craenenbroeck (Clinge), Werner Corijn (Philippine), allen 7 doelpunten, 6 Marien de Mey (Oostkapel- le), Fred Hommel (Vosmeer), Hugo Crucq (Arnemuiden), Peter Verburg (Bevelan ders), Mark de Kunder (Sluiskil), allen 6. Hoofdklas zondag: 1 Jan Habraken (Longa) en Frits Nölgen (SVN), beiden 10 doel punten, 3 Peter Wubben (Desk) 9 doelpunten, 4 Gerard Brouns (Geldrop) 8 doelpun ten. Tweede klas zondag: 1 Louis van Rak (Baronie) 8 doelpunten, 2 Mark de Kunder (Sluiskil) 6 doelpunten, 3 Rini Verwest (Zierikzee), EDrwin Horvers (VOAB), Mark Loeffen (OJC) allen 5. Derde klas zondag: 1 Wilfried Bennaars (MOC'17) 12 doelpunten, 2 Boudewijn van Craenenbroeck (Clinge), Tonnie Vriens (Divo), Ad Kas (Ves'35), allen 7 maal. Vierde klas zondag: 1 Werner Corijn (Philippine) 7 doelpunten, 2 Fred Hommel (Vos meer) 6 doelpunten. Tweede klas zaterdag: 1 Rob van de Veer (Zwart-Wit'28), 9 doelpunten, 2 Marien de Mey (Oostkapelle), Hugo Crucq (Arnemuiden), Walter vcan Putten en Andy de Jong (Everstein), allen 6. Derde klas zaterdag: 1 Jakob van den Berge (Bruse Boys) 12 doelpunten, 2 Dick van Doorn (PTT Breda) 6. Vierde klas zaterdag: 1 Leo Versluys (Bevelanders), Albert Slinger (Nieuwland), bei den 7 doelpunten, 3 Peter Verburg (Bevelanders) 6 doelpunten. Vlissingen: Ron van Huizen 7, Ron van Dam 7, Ruud Cornelis 7, Jaap Meerman 8, Taco van den Velde 7, John Spaans 7, Geert Bouwman 8, Paul Schipper 7, Leo Wesel 8, Peter van Vossen 7, Marcel Schenk 7. Sluiskil: Rob Wieland 7, Karei Wullems 6, Ludwig Jurriens 5, Alex Dehulsters 6, Ko de Jonge 6, Peter Zwart 6, Paul van der Hooft 6, Dennis de Bruijne 6, Gerard Dellaert 7, Mark de Kunder 7 en Gerard Maas 6. Zierikzee: Peter Noordijke 7, Wim van der Maas 7, Bart Helbers 7, Wim Mulders 7, Patrick de Broekert 7, Marco van Oeveren 8, Ronald van Oeveren 8, Leen Koster 7, Kees Stoutjesdijk 7, Rini Stoutjesdijk 7, Rini Verwest 8. Breskens: Oscar Quekelberghe 6, Tonnie van Vooren 5, Ronny de Ruijsscher 5, Ca- miel van Rattingen 5, Bennie Pielaat 5, Hans Ritico 5, Robby de Muijnck 4, Rudy Snouwaert 6, Carlo de Smit 6, John Livramento 4, Henk Ottens 5. Middelburg: Sam Telussa 6, Hans de Nooijer 7, Jurjen Swiers 7, Dennis But 6, Patrick Vogel 6. Arthur Pouwelse 6, Edwin Leijnse 7, Wemer Blanckaert 6, Ron de Visser 7, Jan de Rijke 6, Ronald Hoekman 6. AZW: Wim Verpoorte 7, Jan Tilgenkamp 7, Jan van Drongelen 7, Jan Boeije 7, Wim van Langevelde 6, Hans Bakker 7, Theo Hanny 7Nico Bouwman 7, Bram Schieman 5, Philip Wolfert 6 en Toine Thoen 6. Hoek: Nico Knol 7, Arjen Tollenaar 7, Ad de Rijke 7, Wilco Braafhart 8, Guido van Boom 8, Jean Pierre Hubregtsen 7, Adriaan Nieuwenhuyse 6, Jan de Block 7, Gijs Lokhorst 7, Martin Quataert 7, Frank Hemelsoet 6. Oostkapelle: Werner van de Berg 5, Martin Maranus 5, Stoffel Schipper 6, Bram Wat- tel 6, Bram Sturm 5, Erik Wattel 6, Piet Baan 6, Erik de la Cousine 5, Edwin Meerman 5, Gerard Schipper 6, Marien de Meij 6. Serooskerke: Jaap Pijnenburg 7, Henk Wondergem 7, Arjen Luteyn 7, Nico- Jan Boogaard 6, Pieter den Hollander 7, Adrie Moelker 5, Hans Wattel 7, Wim de Fouw 5, Marcel de Nijs 7, Bert Riemens 6, Jan Riemens 6. Arnemuiden: John Jasperse 7, Jos van Belzen 7, Klaas van Belzen 7, Jos Poortvliet 7, Kees de Ridder 7, Paulus Poortvliet 8, Chris Schroevers 7, Ad Poortvliet 8, Henk de Nood 7, Dies van de Ketterij 7, Hugo Crucq 8. Kloetinge: Henk van Sabben 8. Joep Zoeteweij 6, Eddie de Dreu 7, Diederik Hiensch 7, Delanow Macow 7, Gé Wolters 7, André Schillemans 7, Ronald Bun 7, Johnny Kole 7, Leonard van den Houten 7, Niek van den Houten 6. Henk van Sabben Kloetinge Jaap Meerman Vlissingen Marco van Oeveren Wilco Braafhart Guido van Boom Zierikzee(Hoek) (Hoek) Paulus Poortvliet Geert Bouwman Leo Wesel (Arnemuiden) (Vlissingen) (Vlissingen) Ronald van Oeveren Hugo Crucq Ad Poortvliet (Zierikzee) (Arnemuiden) (Arnemuiden)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 17