feestelijke aanbiedingen en een kado in 'f vooruitzicht! Bij elke aankoop van 500,- waardebon van 40,- kado! Aardige attentie voor elke bezoeker! Jakobsen Meubelen maakt Middelburg en omgeving al 40 jaar mooier en sfeervoller! Jakobsen Meubelen is al 40 jaar sfeerbepalend in Middelburg. En dat vieren we. Met een waardebon kado bij elke aankoop van f 500,-. Dat kan al snel oplopen. Niet alleen bij de hier afgebeelde meubelen, maar bij élke aankoop die u tussen nu en 31 oktober bij ons doet. Die waardebon kunt u tot 31 december 1987 weer bij uw volgende aankoop bij Jakobsen Meubelen besteden. (Niet geldig gedurende de opruiming of voor arbeidsloon.) 18PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 3 OKTOBER J Sinds 1947 is Jakobsen Meubelen met het jaar sfeerbepalender geworden. Het kompléte wonen én slapen, dat vindt u bij ons. In welke richting u het ook zoekt. Van klassiek tot modem. Van jong tot tijdloos. Van romantisch tot de sfeer die uw voorkeur heeft. En al die tijd hebben wij ons onderscheiden door gefundeerde, vakkundige adviezen. Wij denken mee in uw keuzes. Met onze aanzienlijke praktijkervaring dragen wij prak tische ideeën aan, nuttige tips en verrassende vondsten. Zo kunt u nog beter uw eigen stijl, uw eigen sfeer kiezen. jaKQB$£n Buitenruststraat 20, Schroeweg, Middelburg. Tel. 01180-3 7840. Donderdagavond koopavond, maandags gesloterr^^. EERSTE WEEK: JAKOBSEN MEUBELEN Ronde zitkombinatie Walther. Origineel en heel opvallend door die ronde hoek. U kunt kiezen voor deze intieme en gezellige opstelling, maar ook voor een andere samenstelling. Keus uit diverse stoffen of leder. Groot zitkomfort. Als afgebeeld 2595,- New Sity, model Roma. Geraffineerd strakke vormgeving. In speels ruitdessin, als afgebeeld, of in diverse andere bekledingsstoffen. En New Sity zitmeubelen geeft u de meeste individuele keuzemogelijkheden. Als 2,2/2 of 3-zitsbank. Als 2-zits 1320,- Zitkombinatie Hetty. Met een extra hoge rug, dus veel steun en ideaal zitkomfort. Fraaie, overhangende armlèggers. Keus uit moderne kwaliteitsstoffen. Als 3- en 2-zits, fauteuil of hoekbank. 3-2 Zits 3295,- Draaifauteuil Thora. Met metalen voet en met of zonder kiepmechanisme leverbaar. Ook mogelijk met 5-tenige beuken voet. In stof, in leder of in een kombinatie van beide. Fauteuil 1995,- Hoeker 815,- Zitkombinatie Marten. In een schitterende kwaliteit leder. Komfortabele zit met heel royale armleggers. Als 3-zitsbank 220 cm breed, 2-zits 180 cm of als fauteuil 117 cm breed. Beuken romp. De rug is gevuld met veren. Als afgebeeld 2940,- Zitkombinatie Mega. De nieuwe belijning in lederen zitgroepen. Strakheid gekombi- neerd met de nonchalante plooiing van het zitdek. Hoogst komfortabel. Leer in meerdere kleuren. Als 3 en 2-zits en als fauteuil. 3-2 Zits 3995,- New Sity, model Reims. New Sity zitmeubelen bieden veel individuele mogelijkheden. Hier een voorbeeld van een komfortabele, wat hogere rugleuning. Grote keus in bekledingsstoffen. Als 2,2/2 of 3-zitsbank. Als afgebeeld 1400,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 54