Zaamslag en Tholense Boys niet op schot: 0-0 Vermakelijk Everstein in Oostkapelle opgerold: 4-1 Wtim verliest fait koploper PZC/ sportkrant 13 Nederlaag voor Kloetinge-jeugd Junioren Uittrappen Tweede klas Derde klas Vierde klas Reserves Eerste klas (afd.) Tweede klas (afd.) Damesvoetbal Liaandag 28 september 1987 NEDERLAAG VOOR ARNEMUIDEN Ie Wolters snelt in een vreugderondje over het veld nadat hij zijn tweede en beslissende doelpunt voor Kloetinge tegen \ZVV heeft gescoord. loetinge geholpen oor 'thuisfluiter' [LOETINGE Hij riep de scheidsrechter nog na dat hij een jthuisfluiter" was, maar kon zich net op tijd beheersen. Jan loose, tijdelijk trainer van AZVV, zag witheet van woede. Tot luim een kwartier na de rust verdedigde zijn ploeg zaterdag op }et veld van Kloetinge een 1-0 voorsprong. Toen kwam echter ommekeer door een zeer dubieuze strafschop. Kloetinge bocht scoren van elf meter en greep vervolgens zelfs de winst: 1-1. terecht zag AZVV na afloop in de Tcheidsrechter de grote schuldige, foor twee ontstellend zwakke mo- nenten werd hij er van verdacht een nuisfluiter te zijn. De man zelf (C. Jluyzer uit Sleewijk) was zich van geen Iwaad bewust. „Ik heb gewoon ge- laan wat ik moest doen", zei hij zelf verzekerd. „Dit was de tweede keer in pijn carrière dat ik zo'n beslissing hoest nemen". Landelijke jeugdcompetitie, eerste klas B: Quick-RVC 4-3, SVV-Feye- noord 1-1, RBC-BVV 4-1, Longa-Kloe- tinge 3-2, RKC-DS'79 2-2, Unitas-Wil- lem II 3-3. SW Longa Unitas Willem II Feyenoord DS'79 RKC RBC Quick (H) RVC Kloetinge BW Interregionale jeugd, A-junioren: Beek Vooruit-NAC 2-1, Dosko-Goes 3- 2, Rood Wit-RCS 2-1, Arnemuiden- Zierikzee 2-0, Middelburg-Vlissingen 3.-3, Baronie-Halsteren 0-1. 4 3 1 0 7 12- 3 4 3 0 1 6 9- 5 4 2 4 0 6 11- 8 4 2 1 1 5 15- 8 4 2 1 1 5 13- 5 4 1 2 1 4 10- 8 4 1 2 1 4 10- 8 4 2 0 2 4 8-17 4 1 1 2 3 9-14 4 1 0 3 2 6-12 4 0 1 3 1 6-12 4 0 1 3 1 5-14 Halsteren Middelburg NAC Baronie Vlissingen Dosko Goes Arnemuiden Beek Vooru. RCS Rood Wit Zierikzee B-junioren interregionaal: Kloetin- ge-Internos 1-2, RBC-Rood Wit 8-0, Temeuzense Boys-Baronie 1-3, NAC- HW 5-4, Halsteren-Vlisisngen 1-2, Zierikzee-Middelburg 1-4. RBC NAC HW Middelburg Vlissingen Baronie Internos Tem. Boys Halsteren Kloetinge Zierikzee Rood Wit Hoofdklas A-junioren: Vogelwaarde- Patrijzen 3-0, HVV-Zeeland Sport 5-1, Robur-Kapelle 1-2, Axel-Wemeldinge 5-3, Breskens-Zaamslag 1-2. Zaamslag 3 3 0 0 6 7-3 Axel 3 2 1 0 5 9-6 Vogelwaarde 2 2 0 0 4 7-1 HW 2 2 0 0 4 8-2 Zld. Sport 3 1113 4-7 Breskens 3 1 0 2 2 8-6 Wemeldinge 3 1 0 2 2 8-10 Kapelle 3 1 0 2 2 4-8 Robur 3 0 12 13-5 Patrijzen 3 0 12 12-7 Walcheren 2 0 0 2 0 2-7 Hoofdklas B-junioren: Meeuwen- VCK 0-0, Yerseke-Terneuzen 1-1, Mid delburg B2-Dauwendaele 4-2, RCS- Breskens 0-2. Terneuzen 3 2 1 0 5 5-1 Axel 2 2 0 0 4 5-1 Yerseke 2 1 1 0 3 5-2 Meeuwen 3 1113 5-4 VCK 3 1113 5-6 Middelburg B2 2 1 0 1 2 4-4 Breskens 2 10 12 3-4 Dauwendaele 3 1 0 2 2 4-7 RCS 2 0 0 2 0 1-4 AZW 2 0 0 2 0 2-6 Het ging om de penalty die hij gaf na zeventien minuten in de tweede helft. Nico Bouwman, die noodgedwongen, maar zeer kundig laatste man speelde, wilde in het strafschopgebied een bal wegtrappen. Hij raakte met een halve omhaal per ongeluk zijn hand. De scheidsrechter vond echter dat er sprake was van opzet. „Die speler stak zijn hand uit om de bal te stoppen", verklaarde hij later. Zijn visie was onwaarschijnlijk, want omdat er geen tegenstander dicht in de buurt was leek de handsbal volko men onschuldig. Gé Wolters benutte het presentje niettemin om de thuis club op 1-1 te brengen. De gelijkmaker leidde tevens het offensief in waartoe Kloetinge tot dan toe nog niet in staat was geweest. Driekwart van de wedstrijd speelde het treffen zich af op de speelhelft waar niemand dat had verwacht. Vooral de verre uittrappen van Wim Verpoorte, altijd al een gevaarlijk wapen de Axelaars, waren een obses sie voor de verdedigers van Kloetin ge. Voortdurend was er grote paniek, omdat niemand kennelijk op het idee kwam om de hoge ballen naar de rand van het strafschopgebied gewoon weg te koppen. Met Eddie de Dreu aan het hoofd blonk de laatste lijn dit keer uit door slordigheid en gemakzucht. Zo ook bij de goal van Theo Hanny (uit een vrije trap) in de 25e minuut voor rust. Het was dat AZVV de vele kansen liet liggen, anders was de wedstrijd al be slist voor de omstreden strafschop. Jan 't Gilde, de tacticus in het twee manschap dat AZVV leidt: „We had den alles goed in de hand tot die tegen- goal. Dat was de verdienste van onze verdedigers. We weten hoe we Kloetin ge moeten aanpakken. Kort verdedi gen op de vleugels en ruimte geven door het midden. Dat werkte perfect. Ze hebben, tot die strafschop, niet één kans gehad". Door de gelijkmaker raakte AZVV echter plotseling van slag. Jan Tilgen- kamp, toch een routinier in het elftal, liet zich zelfs verleiden tot een woeste trap in de tribune. Voor de rest van de wedstrijd werd hij vanaf de kant hate- TILBURG Het zit de A-jeugd van Kloetinge niet ipee in de eerste klas van de landelijke jeugdcompetitie. De Zeeuwen hadden zeker een gelijk spel verdiend, maar een zwak spelend Longa profiteerde na rust van enkele verdedigingsfouten en won onver diend met 3-2. Kloetinge speelde een sterke eerste helft en kon met 0-1 gaan rusten, om dat Edwin Moens een voorzet van Remco Krijger afwerkte. Longa profi teerde van fouten in de tweede helft en kwam via Jurgen Schoonbrood en Co- pal op 2-1maar toen Arthur van Noor den de stand gelijk trok (2-2) leek dat een goede uitslag. Todat in de slotfase Tekath nog voor een verrassende 3-2 zorgde. Ronnie Proos werd nog naar voren gedirigeerd, maar ondanks de nodige risico's kwam de 3-3 niet meer tot stand. lijk toegezongen met: „Opa go home". Moedeloos gaven de Axelaars tenslot te de partij toch nog uit handen. Kloe tinge maakte dankbaar gebruik van de mentale aanslag op de opponent en hervond eindelijk zichzelf. Toen André Schillemans (licht geblesseerd) mocht invallen, kwam er ineens meer snel heid in de aanvallen. Door een combi natie Schillemans-Wolters viel een kwartier voor tijd de winnende goal. Desondanks had Kloetinge in de laat ste minuut nog eens de hulp van de scheidsrechter nodig. Jan Tilgen- kamp brak door en leek op weg naar een doelpunt. Hij mocht zijn aktie niet afmaken, omdat het einde van de wedstrijd werd gefloten. Zo bleef de winst dus in Kloetinge. Ver diend of niet, daar wenste de thuisclub zich niet druk om te maken. Voorzitter Dies Wagenaar stelde vast: „Wij had den vorige week, uit tegen Zwart Wit, een thuisfluiter tegen. Toen hadden we eigenlijk verdiend om te winnen". Kloetinge-AZVV 2-1.25. Theo Hanny 0-1,62. Gé Wolters 1-1, 76. Gé Wolters 2-1. Scheids rechter C. Duyzer uit Sleewijk. Toeschou wers 450. OOSTKAPELLE Filmregiseur Al fred Hitchcock wordt er wel eens aan de haren bijgesleept om aan te geven dat een wedstrijd adembenemend van spanning is. Bij Oostkapelle- Everstein daarentegen leek het scena rio geschreven door de jolige Frans man Louis de Funes. Want het was la chen, gieren, brullen zaterdagmiddag in het Walcherse toeristendorp. Zel den speelde Oostkapelle zo'n verma kelijke wedstrijd als deze krachtme ting, die zowaar in het 4-I-zege voor de Zeeuwen uitmondde. Vooral het stuntelende Everstein zorg de voor verstrooiing. Zo trapte voor stopper John Ariaans zo nadrukkelijk blunderend over de bal, dat het scheen of hij het opzettelijk deed voor het ko misch effect. Gerard Schipper, die zo doende de bal voor de voeten kreeg had niet de minste moeite de keeper te passeren: 1-0. Daarna had Oostkapelle beslissend afstand moeten nemen, maar Marien de Meij mikte eerst net naast en een tijdje later tegen de lat. Everstein was ondertussen zeker de zwakste niet. Donkere wolken leken zich dan ook samen te pakken boven Oostkapelle toen Andy de Jong on middellijk na rust tegenscoorde: 1-1. De Zeeuwen ontsnapten daarna mira culeus toen eerst René Burggraaf in vrije positie tegen de paal knalde en vervolgens Walter van Putten de bal zelfs tussen beide palen liet carambo leren. Maar het geluk bleef aan de zijde van Oostkapelle. Piet Baan schoot uiterst tam op het doel („een schotje van niks", zei oud-keeper Ad Coppoolse), maar keeper Bas de Weijer liet tot massale hilariteit de bal tussen z'n be nen doorhuppelen: 2-1. Trainer Lery van de Velde: „Juist in een periode, waarin we heel slecht speelden kwa men we op voorsprong". Nogmaals mazzelde Oostkapelle toen verdediger Niek van de Gun volkomen overbodig de ongevaarlijke Peter- Heinz Schoolkate neerlegde. Baan be nutte de penalty. Uitblinker Gerard Schipper versierde daarna nog een vrije trap, waaruit invaller Jos Staps na een 1 -2-tje met Gerard voor 4-1 zorg de. Oostkapelle-Everstein 4-1 (1-0). 5 Gerard Schipper 1-0. 49 Andy de Jong 1-1. 70 Piet Baan 2-1. 87 Piet Baan (penalty) 3-1, 89 Jos Staps 4-1. Scheidsrechter J.H A. Uitterhoe- ve uit 's Gravenpolder. Toeschouwers: 150. SEROOSKERKE- DINTELOORD 3-1 Serooskerke heeft zijn eerste over winning van dit seizoen te pakken, maar veel reden voor grote feest vreugde heeft de ploeg van trainer Jan Meulmeester niet. De winst kwam tot stand in een barslechte wedstrijd tegen het zwakke Din- teloord. „Het was matig", moest Jan Meulmeester na afloop ook toegeven, „maar hoe kan het ook anders. Door blessures en schorsingen hebben we nog niet één keer met hetzelfde elftal kunnen spelen". Vooral in de eerste helft rammelde Se rooskerke (net als Dinteloord trou wens) aan alle kanten. Dat resulteerde al vroeg in de wedstrijd in een ronduit knullige terugspeelbal van Arjen Lu- teijn, die door Dinteloord-spits Wim Nieuwland Werd onderschept en inge schoten: 1-0. Serooskerke zocht vervolgens tever geefs naar een antwoord, maar dat bleef uit. De weinige pogingen, die de Walcherse ploeg ondernam werden verijdeld door Henk de Graaf. Dinteloord-doelman Diezelfde De Graaf speelde na rust een hoofdrol. Eerst liet hij een simpele vrije trap van Harry Koster door zijn benen glippen en vervolgens kwam hij lengte tekort bij een voorzet van Hans Adriaanse, die via de binnenkant van de paal in het doel verdween: 2-1. Het was een wel erg ruime beloning voor het offensiefje van Serooskerke, maar het bleek voldoende voor de winst. Halverwege de tweede helft besliste Jan Riemens het duel definitief. Een voorzet van Pieter den Hollander be landde een beetje gelukkig voor de voeten van de Seroos-spits, die niet aarzelde en 3-1 aantekende. Serooskerke-Dinteloord 3-1 (0-1). 7. Wim Nieuwland 0-1; 57. Harry Koster 1-1; 62. Hans Adriaanse 2-1; 69. Jan Riemens 3-1. Scheidsrechter Peter Bogaert (Sas van Gent). Toeschouwers: 200. Officiële waar schuwingen voor Nico Jan Boogaard (Se rooskerke) en Mario Korf en Wim Nieuwland (beiden Dinteloord). Allen wegens het on geoorloofd ten val brengen van een tegen stander. ALTENA-ARNEMUIDEN 2-1 Arnemuiden-trainer Jack Schipper had na afloop van het duel met Altena weinig goede woorden over voor zijn ploeg („we hebben ons als makke schapen naar de slachtbank laten lei den") en voor scheidsrechter Piet Huyssen uit Terneuzen, die volgens hem schuld had aan de beide Altena- treffers. Altena kwam voor rust op voorspong door een kopbal van Arjaan Groene- veld en een strafschop van Rini Kapel le. „Aan het eerste doelpunt ging hands vooraf en bij de tweede goal be ging Henk de Nood drie meter buiten het strafschopgebied een overtre ding", aldus Schipper. Volgens Huys sen geschiedde het kwaad echter „een halve meter binnen de 16 meterlijn". Arnemuiden - en daar was Schipper het wel mee eens - faalde voor rust ook op vele fronten en daardoor kwam Al- tenain dit pittige duel niet eens onver diend op 2-0. In de tweede helft werden inzetten van Chris Schroevers en Jos van Belzen ternauwernood gekeerd, waarna Ad Poortvliet uit een vrije trap de marge verkleinde tot 2-1. John Jas- perse hield de vrijuit spelende vissers- ploeg met enkele onnavolgbare red dingen vervolgens in de wedstrijd. Het bleef bij 2-1. Arbiter Piet Huyssen nam de kritiek van Jach Schipper voor lief: „Het is kritiek van een trainer, die verloren heeft. Ik heb naar eer en geweten geflo ten". Altena-Arnemuiden 2-1 (2-0). 15. Aijaan Groeneveld 1-0; 35. Rini Kapelle 2-0 (straf schop); 75. Ad Poortvliet 2-1. Scheidsrechter Piet Huyssen (Terneuzen). Toeschouwers 450. Officiële waarschuwingen voor Jos van Belzen en Mike Settles (beiden Arnemui den). Jan Riemens (links) van Serooskerke teloord. passeert een verdediger van Din- VLISSINGEN Met een 2-1 overwin ning op Bruse Boys blijft Yerseke aan de leiding in de derde klas van het lan delijk zaterdagvoetbal. WHS behaal de de eerste overwinning: 3-0 op een dit seizoen schijnbaar te zwak Kapel le. YERSEKE-BRUSE BOYS 2-1 Een gelijkopgaande eerste helft werd terecht met 0-0 afgesloten. Toen zeven minuten na rust Edmond Verstraaten de thuisclub op 1-0 zette werd Yerseke sterker. Bruse Boys kreeg het moeilijk en leek verslagen toen Leo van Ast na 31 minuten met een schitterend schot 2-0 scoorde. Het werd zes minuten voor ZAAMSLAG Zaamslag blijft dit seizoen maar moeizaam tot scoren ko men. Zaterdag, in de thuiswedstrijd tegen nieuwkomer Tholense Boys, konden de Zeeuws-Vlaamse spitsen Jan de Zwarte en Peter Dobbelaar er niet in slagen de wankele Tholense verdediging te verschalken en omdat de tegenstander aanvallend eveneens geen echte vuist kon maken, eindigde dit qua voetbal op een aanvaardbaar niveau staande duel in 0-0. Een uit slag, waar beide ploegen ongetwijfeld vrede mee konden hebben. Zowel Zaamslag als Tholense Boys be perkten zich meestentijds tot spel op het middenveld. Voornamelijk omdat het bij beide ploegen in opbouwend opzicht fout ging, waren ze daar ook toe genoodzaakt. Bij Zaamslag, waar verdediger Wim de Pooter ontbrak (Theo Dees stond nu weer laatste man en Robin Huisman nam de plaats van De Pooter in), liep het over teveel schij ven. De verrassing in het spel van de thuisclub werd daardoor geheel weg genomen. De Zaamslag-aanvallers ko men immers het beste tot hun recht in dien ze in de diepte worden aange speeld, maar omdat in eerste instantie de lange ballen vanuit de verdediging bijna allemaal de juiste richting mis ten en ten tweede het spel te weinig breed werd gehouden (Huisman op links en Mark de Putter op rechts wa ren bijna altijd aanspeelbaar) kon dit wapen feitelijk nimmer in stelling wor den gebracht. Zaamslag kon daardoor over het ge heel genomen niet dikwijls echt ge vaarlijk worden, alhoewel de Zeeuws-Vlamingen er het grootste deel van de wedstrijd wel in konden slagen Tholense Boys in de tang te houden. Maar de regelmatig pittig in grijpende verdedigers gaven geen echte kansen weg. Tot twee maal toe was Zaamslag dichtbij een treffer. Halverwege de eer ste helft moest een Tholense verdedi ger de bal van de lijn halen (al of niet met de hand; de uitstekend leidende Brabantse arbiter Krist wuifde de protesten echter gedecideerd van de hand) en in het begin van de tweede helft was doelman Peter Nieuwenhui- zen wel geklopt, maar de kopbal van Johan Haak belandde op de paal. En aan de andere kant kwam Z aam slag-doelman Bram Dekker ook nooit echt in de problemen. Slechts één maal moest hij werkelijk ingrijpen. Dat was bij een kopstoot van Jan van der Vlies, maar dat karwei knapte Dekker op stijlvolle wijze op. Het was en bleef uiteindelijk 0-0; een terechte uitslag. Zaamslag-Tholense Boys .0-0. Scheidsrech ter: R. Krist uit Etten-Leur. Toeschouwers: 125. Boekingen: Hassan Eljilali (Tholense Boys) wegens trappen naar een tegenstan der en Jan van der Vlies (Tholense Boys) we gens ruw spel. tijd nog even spannend door Tonnie van de Berge (2-1maar de winst bleef toch verdiend in Yerseke. WHS-KAPELLE 3-0 De Sint-Annalanders hebben eindelijk ook twee punten. De Thoolse ploeg was sterker en kwam voor rust door Sander Wesdorp op 1-0. De tweede helft werd Kapelle regelmatig naar de nederlaag gespeeld. Eerst Jan Burgers 2-0 en tenslotte Henk Vermaas 3-0. NIEUWDORP- TERNEUZENSE BOYS 1-1 De betere kansen waren in de eerste helft voor Nieuwdorp, dat na 20 minu ten verdiend door Ronald de Jonge de leiding nam: 1-0. Allengs moest Nieuw dorp terug en zeker na de rust namen de Zeeuws Vlamingen voortdurend het initiatief. Dikverdiend werd het een kwartier voor het einde gelijk door Arjan Sol: 1-1. ZWALUWE-VEERE 2-2 Er kwamen weinig kanseh in de eerste helft, maar via een afstandsschot van René Kruithof werd het 1-0 en dezelfde speler maakte er vlak voor rust zelfs nog 2-0 van. Drie minuten na de rust kreeg Veere de opkikker van Piet Goedbloed (2-1) en werden de Zeeu wen sterker. Een prima vrije trap van Chris Mouthaan betekende een kwar tier voor tijd de terechte 2-2. PTT-NOAD'67 2-1 Twee aanvallende ploegen hebben er een aantrekkelijke wedstrijd van ge maakt. Een 5-5 had een prima uitslag geweest gezien het aantal kansen. Tot de rust bleef het verrassend genoeg 0- 0. Frans Linders bracht na de rust de thuisclub op 1-0 en dankzij een straf schop van Dick van Doorn werd het zelfs 2-0. NOAD'67 moest toen nog meer risico's nemen. Drie minuten voor tijd werd het 2-1 door Jaap van Audenaerde, maar de verdiende ge lijkmaker wilde er net niet meer in. Een pittig duel om de bal in de wedstrijd Zaamslag-Tholense Boys. HOEK Ook in de tweede thuiswedstrijd is Hoek er niet in geslaagd de eigen aanhang spektakel te bieden. Na de nederlaag tegen Arnemuiden verloor de formatie van Jacky Vandewalle zaterdag kansloos van Zwart Wit'28. De Rot terdammers beschikten over een uitgebalanceerd team, dat Hoek geregeld overklaste. Zwart Wit'28 vertoonde zaterdag echter één gebrek: de ploeg faal de in de afwerking. Daarom werd het slechts 0-2. Vooral in de tweede helft kregen de bezoekers verschillende doelrijpe kansen, waarvan er uiteindelijk niet meer dan twee werden benut. Dat was enerzijds te wijten aan een gebrekkige afwerking, maar anderzijds ook de verdienste van Nico Knol. De doelman van Hoek redde bijvoorbeeld al direct na de hervatting met een schitterende reflex op een inzet van Hans Schuitemaker, die na een misser van Wilco Braafhart van dichtbij mocht inschieten. En ook nadat Zwart Wit op voorsprong was gekomen hield Knol zijn ploeg nog enige tijd op de been. Hij kon echter niet voorkomen dat Hans Schuitemaker handig profiteerde van het prima voorbereidende werk van Arie Plaizier (de absolute uitblinker bij de Rotterdammers) en zijn ploeg naar 0-2 schoot. Het was slechts een magere afspiegeling van het ware klasseverschil tussen Hoek en Zwart Wit. Met name in de eerste helft stond Hoek dikwijls met de rug tegen de muur, maar vreemd genoeg kregen de bezoekers toen maar weinig kan sen. Vooral op rechts bleek Hoek zeer kwetsbaar. Dank zij een paar omzettingen leken de Zeeuws-Vlamingen in de tweede helft de wedstrijd meer onder controle te hebben. Maar juist toen sloeg Zwart Wit met een paar uitvallen toe. Hoek- Zwart Wit'28 0-2 (0-0). 71e 0-1 Peter Meijboom; 80e 0-2 Hans Schuitemaker. 350 toe schouwers. Scheidsrechter P.J. Cense uit Oost-Souburg. Boekingen voor de Hoek-spelers Jean-Pierre Hubregtsen en Guido van Boom en Jack van de Berg (Zwart Wit), allen wegens ruw spel. Oostkapelle - Everstein 4-1, SSC'55- Wilhelmina'26 1-1, Altena-Arnemui den 2-1, Serooskerke-Dinteloord 3-1, Hoek-Zwat Wit'28 0-2, Kloetinge- AZW 2-1. Zwart Wit'28 4 2 2 0 6 8- 2 SSC'55 4 2 1 1 5 6- 3 Kloetinge 4 2 1 1 5 7- 8 Altena 4 2 1 1 5 7- 8 Arnemuiden 4 1 2 1 4 7- 5 AZW 4 2 0 2 4 10- 8 Serooskerke 4 1 2 1 4 8- 9 Oostkapelle 4 2 0 2 4 8-10 Wilhelmina'26 4 0 4 0 4 5- 5 Hoek 4 1 1 2 3 6-10 SC Everstein 4 1 0 3 2 9-11 Dinteloord 4 1 0 3 2 4- 9 Zwalüwe-Veere 2-2, PTT-Noad 2-1, WHS-Kapelle 3-0, Yerseke-Bruse Boys 2-1, Zaamslag-Tholense Boys 0- 0, Nieuwdorp-Terneuzense Boys 1-1. Yerseke 4 3 1 0 7 6- 2 PTT Breda 4 3 1 0 7 7- 3 Tholense Boys 4 2 1 1 5 7- 4 Tern. Boys 4 1 3 0 5 4- 3 Nieuwdorp 4 2 1 1 5 5- 7 Bruse Boys 4 2 0 2 4 8- 5 Zaamslag 4 1 2 1 4 3- 3 WHS 4 1 1 2 3 3- 2 NOAD'67 4 0 3 1 3 2- 3 Veere 4 1 1 2 3 4- 7 Zwaluwe 4 0 2 2 2 5- 8 Kapelle 4 0 0 4 0 3-10 DFS-Klundert 0-2, Mevo-VCK 1-3, Meeuwen-SPS 1-1, Kogelvangers-We- meldinge 1-0, Bevelanders-SSV 4-1, Nieuwland-Krabbendijke 3-0. Bevelanders 4 3 1 0 7 8- 2 SPS 4 2 2 0 6 9- 3 Nieuwland 4 2 2 0 6 8- 3 Klundert 4 2 2 0 6 8- 4 Meeuwen 4 1 3 0 5 7- 6 Kogelvangers 4 2 1 1 5 5- 5 Mevo 4 2 0 2 4 7- 9 VCK 4 1 0 3 2 3- 5 DFS 4 1 0 3 2 5- 8 Wemeldinge 4 0 2 2 2 3- 6 SSV 4 0 2 2 2 4-10 Krabbendijke 4 0 1 3 1 6-12 Serooskerke 2-Roda Boys 2 3-3, Zwa- luwe 2-Yerseke 2 0-1, WHS 2-Kloetin- ge 2 2-0, Terneuzense Boys 2-SSC 2 1- 3, Heukelum 2-Oostkapelle 2 4-1, Ar nemuiden 2-Almkerk 2 3-0. SSC 2 4 3 1 0 7 10- 5 Roda Boys 2 4 1 3 0 5 13- 6 Arnemuiden 2 4 2 0 2 4 11- 6 Heukelum 2 4 2 0 2 4 9- 9 Serooskerke 2 4 1 2 1 4 6-10 Kloetinge 2 4 2 0 2 4 5- 7 Zwaluwe 2 4 0 3 1 3 2- 3 Oostkapelle 2 4 1 1 2 3 7- 9 Almkerk 2 4 1 1 2 3 3- 6 Tem. Boys 2 4 0 2 2 2 2- 5 WHS 2 4 1 0 3 2 3-10 Rerserve derde klas: Zaamslag 2-Ko- gelvangers 2 5-2, Bruse Boys 2-WHS 3 1-3, Veere 2-Meeuwen 2 2-4, Klundert 2-Dinteloord AZVV 2-Tholense Boys 2 1-0, Kapelle 2-Hoek 2 2-1. Dinteloord 2 4 3 1 0 7 6-2 Meeuwen 2 43016 7-4 AZW 2 4 3 0 1 6 5-3 Klundert 2 4 2 1 1 5 6-1 Kapelle 2 4 2 0 2 4 9-8 Zaamslag 2 4 2 0 2 4 10- 9 Bruse Boys 2 42024 5-6 WHS 3 42024 6-8 Veere 2 4 1 0 3 2 9-10 Hoek 2 4 1 0 3 2 5-7 Thol. Boys 2 4 1 0 -3 2 3-5 Kogelv. 2 4 1 0 3 2 4-12 Rillandia-GPC 4-1, Apollo-Wolfaarts- dijk 0-1, 's-Heer Arendskerke- SKWNK 5-0, Brouwershaven-Wissen- kerke 4-2, Heinkenszand-Colijns- plaatse Boys 2-2, SVD-Middelburg 0- 1. 's-H Arendsk. 4 3 1 0 7 18- 6 Middelburg 4 3 1 0 7 8- 4 Wissenkerke 4 3 0 1 6 14-10 Rillandia 4 2 1 1 5 14- 4 Brouwershaven 4 2 1 1 5 7- 5 Col. Boys 4 1 2 1 4 9- 7 Wolfaartsdijk 4 2 0 2 4 5- 7 Heinkenszand 4 1 1 2 3 11-10 SKNWK 4 1 1 2 3 4-13 GPC 4 0 2 2 2 7-13 SVD 4 0 1 3 1 2- 9 Apollo 4 0 1 3 1 5-16 Kats-ZSC 1-0, Borssele-Kruiningen 1- 2, WIK-Hoedekenskerke 3-1, Duive- land-Dauwendaele 1-0, Waarde-Cad- zand 1-1. Duiveland 3 3 0 0 6 10- 3 Kruiningen 4 3 0 1 6 15- 5 ZSC 4 2 1 1 5 5- 4 Kats 4 2 1 1 5 5- 4 Dauwendaele 3 2 0 1 4 4- 1 Borssele 4 1 2 1 4 3- 3 Waarde 3 1 1 1 3 5- 3 WIK 4 1 1 2 3 7-11 Cadzand 4 0 2 2 2 4- 9 Hoedekensk. 4 1 0 3 2 4-10 Ritthem 3 0 0 3 0 1-10 Eerste klas: Nieuwland-Oostkapelle 1-11, Vlissingen-Kloetinge 1-1, Patrij- zen-WIK 1-1. Kloetinge 3 2 1 0 5 13- 1 Vlissingen 3 1 2 0 4 9-4 WIK 3 1113 4-5 Patrijzen 3 0 2 1 2 3-13 Nieuwland 3 0 12 1 4-19 Tweede klas A: Zeelandia-Meeuwen 5-0, Veere-VCK 5-1, Serooskerke-Jong Ambon 5-1. Serooskerke 3 3 0 0 6 13- 3 Veere 3 2 1 0 5 9-4 Jong Ambon 3 2 0 1 4 4-5 Zeelandia 3 1113 7-4 Meeuwen 3 0 0 3 0 2-12 VCKZ 3 0 0 3 0 2-12 Tweede klas B: Yerseke-Nieuwdorp 8-1, Bevelanders-Wemeldinge 2-1. Yerseke 3 3 0 0 6 15- 2 Bevelanders 3 2 0 1 4 8-10 Wemeldinge 2 10 12 3-4 Kloetinge 2 2 0 0 2 0 4-7 Nieuwdorp 2 0 0 2 0 4-14 Tweede klas C: Temeuzen-Hoek 1-5, AZW-Spui 0-5. Spui 3 3 0 0 6 15- 0 Hoek 2 2 0 0 4 10- 2 Terneuzen 4 2 0 2 4 3-7 AZW 4 1 0 3 2 2-8 Steen 3 0 0 3 0 2-15 Derde klas A: Kruiningen-Zierikzee 4-0. Kruiningen 2 2 0 0 4 6-1 SVD 2 10 12 6-3 Zierikzee 2 10 12 3-5 Arnemuiden 2 0 0 2 0 1-7 Derde klas B: Domburg-Oostkapelle 20-6, Vlissingen 2-RCS 1-3. Oostkapelle 2 2 2 0 0 4 8-1 RCS 3 2 0 1 4 10- 3 VLissingen 2 32014 5-3 Noormannen 2 0 0 2 0 0-7 Domburg 2 0 0 2 0 0-9 Derde klas C: Terneuzense Boys-Ter- neuzen 3 15-2, Breskens-Hoek 2 10-1, Philippine-Biervliet 0-3. Biervliet 4 4 0 0 8 17- 0 Tern. Boys 4 3 0 1 6 22- 8 Breskens 1 1 0 0 2 10- 1 Philippine 3 1 0 2 2 6-7 Hoek 2 4 1 0 3 2 5-16 Terneuzen 2 2 0 0 2 0 3-7 Terneuzen 3 2 0 0 2 0 2-26

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 13