Werkgroep christelijke homofielen blijft hopen op erkenning in kerk weekenddienst Weinig animo cursus kunstzinnige vorming Veel doelpunten in de Zeeuws-Vlaamse zaalvoetbalcompetitie Personele bezetting welzij nsstichting is nog onduidelijk Windeiereni MINI KRANT iWinMJi.k PZC/Streek Autobedrijf v.d. Poel, Autobedrijf v.d. Bosse, WVt99fgi Am- Ontplooiing Schietingen Schietingen Schietingen Schiet VREES VOOR AFGELASTING TERNEUZENSE COMMISSIE ZWIJGT OP 3 OKTOBER THEMADAG IN GOES Huisartsen: Apotheken Dierenartsen: Tandartsen: Wijkverpleegkundigen: CLINGE LAMSWAARDE GaaibollingirTcafë Lam^ WESTDORPE Oudervereniging De ouderver eniging van de basisschool 'De Kree- ke' in Westdorpe houdt donderdag 1 oktober de jaarlijkse ledenvergade ring in de gemeenschapsruimte van de school. De agenda vermeldt onder meer de verkiezing van nieuwe be stuursleden. Mevrouw L. van Waes en de heren G. Martens en R. Vermoet treden af en zijn niet herkiesbaar. De periodiek aftredende dames A. Plat- schorre-Laurijs en T. de Hulsters-La- zaroms zijn dat wel. De vergadering begint om 19.00 uur en omstreeks 20.00 uur kunnen de ouders met de teamle den van hun kinderen mee naar de klassen, waar het een en ander wordt verteld over het programma van juist begonnen schooljaar. Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. Het kan voorkomen dat u zich genomen voelt dooreen d vertentie. Daar kunt u iets aan doen. Want ook voor reclame 1 gelden spelregels. De zogenaamde Reclame Code. Daar mol elke adverteerder zich aan houden. Als u denkt dat dat r iel gebeurt, kunt u een klacht indienen bij de Reclame Code Commissie. Hoe dat gaat en wat de Reclame Code precies inhoudt, vinl u in een gratis brochure. Vraag 'm aan. Reclame Code Commissie. Westermarkt 2,1016 DK Amsterdam. Misleidende reclame. Er is wat aan te doei Familieberichten Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. nEISO DEO ^wiyinvfi VRIJDAG 25 SEPTEMBER 1987 GOES - Onbegrip, onbekendheid en veroordeling. De landelijke werk groep homoseksualiteit in christelij ke gereformeerde en Nederlands gere formeerde kerken draait er niet om heen. De homoseksuele mannen en vrouwen willen - zonder iemand te gen de schenen te schoppen - een geac cepteerde plaats binnen het geloof en hun kerk. Daarbij stuitten (en stuiten) zij op onwelwillendheid en een ortho doxe geloofsovertuiging. Met het op gang brengen van een discussie tus sen christelijke homoseksuelen en le den van de gereformeerde kerken is een traag begin gemaakt. Al is het al leen maar door de oprichting van de werkgroep. Bijna zes jaar geleden kwam een aan tal homofiele mannen en vrouwen bin nen de christelijke gereformeerde en Nederlands gereformeerde kerken bij elkaar. Naar aanleiding van een ge- spreksweekend en onderlinge uitwis seling van ervaringen ontstond de werkgroep homoseksualiteit. Doel: zich inzetten voor een volwaardige plaats in de gemeente. Voor de homo fiel betekent dit dat hij/zij de ruimte krij gt zichzelf te zij n. D aarnaast meent de werkgroep in haar meest ideële doelstelling dat de kerk door die ac ceptatie verrijkt kan worden. Of, zoals landelijk voorzitter Edith Brehm uit Kamerik het uitdrukt: de gemeente ziet dan in ieder geval dat God ook an dere verhoudingen dan heteroseksue le kent. Een minpunt van de werkgroep is vol gens de landelijk voorzitter dat niet wordt aangegeven hoe de homofiel een plaats in de kerkgemeente kan verwe zenlijken. De leden van de werkgroep hebben niet gekozen voor publicitaire acties. Zij zullen niet met een roze drie hoek getooid (het herkenningsteken van homoseksuele mannen en vrou wen) prominent zitting nemen in de kerkbanken. De organisatie verkiest de wegen van geleidelijkheid te be wandelen. Daarbij denkt zij onder meer aan het houden van informatieve gespreksbijeenkomsten tussen homo fielen, gemeenteleden, ambtsdragers en familieleden. Een voorbeeld daar van is de themadag - (H)erkenning of ontkenning - op zaterdag 3 oktober in hotel Terminus te Goes. Bedoeld voor homoseksuelen van alle gezindten die over hun 'christen-zijn' en 'homofiel zijn' willen praten. De christelijke gereformeerde en Ne derlands gereformeerde kerken er kennen dat homofiele mensen be staan, maar homoseksueel gedrag is uit den boze. Volgens de werkgroep kan een mens zijn 'wezen' en 'doen' niet van elkaar scheiden. Brehm: „Daardoor beknot je mensen in hun ontplooiing. Je mag met een deel van je leven, je seksualiteit, niets doen. Je mag het eigenlijk niet eens hebben. Dan word je in een hoek gedreven. Voor mij betekent het dat je niet vol ledig en volwaardig wordt geaccep teerd. De kerken zeggen: je mag je ver der wel ontplooien, maar je seksuali teit niet". De werkgroep stelt zich op het standpunt dat homofiele mannen en vrouwen door die ontkenning nog meer van zichzelf verdringen. Als voorbeeld geeft mevrouw Brehm aan dat het gevaar ontstaat dat christelij ke homoseksuelen ook andere gevoe lens, zoals verdriet, buitensluiten. Hoewel de werkgroep in haar bestaan weinig tot niets heeft bereikt (al accep teert een enkeling binnen de gerefor meerde gemeenten inmiddels homo fielen en is er een Vereniging van Ou ders en Vrienden van homofiele broe ders en zusters in christelijke gerefor meerde en Nederlands gereformeerde kerken ontstaan) blijft zij hopen op aanvaarding. Tegen beter weten in? „Nee", zegt de voorzitter beslist. „Je kunt onze werkzaamheden niet meten in resultaten. Ik denk dat een discus sie tussen ons en kerkeraden een kwes tie van generaties is. Ik verwacht zelf niet direct resultaten, daar ligt de zaak te gecompliceerd voor. De discussie over seksualiteit in zijn algemeenheid is nog nooit op gang gekomen in de kerk. Wij willen niet trappen tegen de kerk; wij willen ruimte voor een eerlij ke discussie over de vraag of 't werkelijk waar is dat God homosek sualiteit verbiedt". De werkgroep blijft ondanks weinig re sultaten onophoudelijk blijft vasthou den aan het standpunt dat voor de bij bel ieder mens gelijk is. De christelijke homoseksuelen menen dat het hun taak is de kerken op die gelijkheid te wijzen. Brehm: „Zolang ik me nog ver antwoordelijk voel voor homofiele mensen in deze kerken en zolang ik mogelijkheden zie om aan die accepta tie te werken - hoe zijdelings ook - blijf ik me verbonden voelen met homofiele mensen in de kerk en kan ik me aan die verantwoordelijkheid niet onttrek ken. Maar daarmee zeg ik niet dat ik veel kan bereiken. Als je uit die kerk of werkgroep stapt; geeft dat dan bevre diging"? KOEWACHTSchutterssociëteit De Blauwe Hoek in Koewacht hield in de Oude Molen een schieting waaraan 33 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel, eerste zijvogel en twee de zij vogel F. de Waal Koewacht. Grootste aantal kleine vogels (5) J. Vermeerschen St.- Jansteen. NOORDSTRAAT In café R. de Jon ge in Noordstraat werd een schieting gehouden waaraan 31 schutters deel namen. Uitslag: hoge vogel A. De Waal Walsoorden: eerste zijvogel J. v. Damme Walsoorden: tweede zij vogel J. der Weduwe Kloosterzan- de. Grootste aantal kleine vogels (4) mw. v. Meelen Kloosterzande. KOEWACHT Schutterssociëteit De Blauwe Hoek hield in café de Oude Molen in Koewacht een schieting waaraan 35 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel E. Jansens Moerbeke: eerste zijvogel G. Devaert St.-Gilles-Waes; tweede zij vogel R. Baert Zuidorpe. Grootste! aantal kleine vogels (5) F. de Brouwer Hei kant. KOEWACHT Schutterssociëteit Willem Teil hield in café P. v. d. Steene in Koewacht een schieting waaraan 39 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel O. Saman Koewacht; eerste zij vogel T. Janssens Eksaarde; twee de zij vogel M. v. Hoeke Zuiddorpe. Grootste aantal kleine vogels (4) Rita v. d. Steene Koewacht. ZUIDDORPE Schutterssociëteit Willem Teil hield in Zuiddorpe bij M. de Cock een schieting waaraan 20 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel D. Kogelman Zuiddor pe: tweede hoge vogel H. d'Hondt Zuiddor pe: eerste zijvogel J. Brakke Axel; tweede zij vogel M. Suy Zuiddorpe. Grootste aantal kleine vogels (4) T. v. d. Sneppen Zuiddorpe. SLUISKIL Karabijnclub Winnetou in Sluiskil hield haar maandelijkse schieting in café Dallinga waaraan 33 schutters deelnamen. Uitslag wip 1: hoge vogel M. v. d. Velde Ever- gem; hoge vogel J. Nevenjans Gent; linker zijvogel D. de Kesel Evergem; rechterzijvo gel R. Geirnaert Lembeke. Grootste aantal ,kleine vogels (5) E. de Geest Lochristie. Uit slag wip 2: grootste aantal kleine vogels (4) E. v. d. Branden Sluiskil. De volgende schie ting is gepland op 31 oktober. 26 EN 27 SEPTEMBER Centraal alarmnummer 01150-12200 Terneuzen, za. 8.00-ma. 8.00 uur: H. E. F. A. Nijsten jr. en H. D. D. Zuiderbaan, Anna Bijnstraat 25, tel. 12324. Spreekuren alleen voor dringende ge vallen za. en zo. 11.30 en 17.00 uur. Oostburg en Aardenburg: vrij. 19.00- ma. 8.00 uur: H. D. Bruggeman, Nieuw- straat 53, Oostburg, tel. 01170-2121. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande: G. de Meijer, Sluis, tel. 01178-1366. Biervliet, Hoofdplaat en IJzendijke: vrij. 18.00-ma. 8.00 uur: Chr. Kalkman, Biervliet, tel. 01152-1345. Breskens en Groede: R. J. Laterveer, Dr. Broodmanstraat 2, Breskens, tel. 01172-1956. Axel: vrij. 17.30-ma. 8.00 uur: G. P. Harskamp, Noordstraat 8, tel. 01155- 1666. Spreekuren za. van 10.00-10.30 en 16.00-16.30 uur. Sas van Gent en omstreken: vrij. 18.00- ma. 8.00 uur: F. Puylaert, Oostkade 19, Sas van Gent, tel. 1366. Spreekuur uitsluitend voor spoedge vallen zat. 10.30 uur op Bolwerk - Oran je 2. Hulst: vrij. 18.00-zo. 24.00 uur: V. Voor brood, Gr. Bagijnstraat 16, tel. 01140- 13373. Spoedgevallenspreekuur zonder af spraak za. en zo. 11.00 en 17.00 uur. Hoek, Sluiskil en Philippine: H. G. van Haelst, Spoorstraat 44, Sluiskil, tel. 01157-1955. Spreekuur voor spoedgevallen za. en zo. om 11.30 uur. Kloosterzande en Hontenisse: vrij. 18.00-ma. 8.00 uur: W. J. ter Burg, Cloosterstraat 29, tel. 01148-1377. Spreekuur voor spoedgevallen op za. 11.30 uur in de praktijk Cloosterstraat 72. Zaamslag: W. L. Fraanje, Plein 42, tel. 01153-1244. Clinge, Sint-Jansteen en Koewacht: vrij. 18.00-ma. 8.00 uur: L. Adriaan- sens, Hoofdstraat 34. Sint-Jansteen, tel. 01140-12929. Terneuzen: zat. 8.30-17.30 en zon. 11.30-12.30 en 17.00-18.00 uur: A. J. Klaassen, winkelcentrum Zuidpolder, tel. 12090. Axel: zat. 10.00-11.00 en 16.00-17.00 uur: Apotheek Axel, Oranjestraat 6, tel. 01155-2888. Hulst: zat. 11.00-12.00 en 15.30-17.30 en zon 11.00-11.30 en 16.30-17.30 uur: apo theek Hulst, Steenstraat 35, tel. 01140- 14225 (spoedrecepten telefonisch). Oostburg: zat. 10.00-12.30 en 15.00- 16.30 en zon. 11.30-12.30 en 17.30-18.30 uur: Apotheek Oostburg, Burcht straat 16, tel. 01170-2170 (spoedrecep ten telefonisch). Hulst en Hengstdijk: E. F. de Nijs, Wil- helminalaan 11, Hulst, tel. 01140- 13004. Terneuzen en Axel: J. J. L. M. Kop, spreekuren: zat. Terneuzen, W. de Zwijgerlaan 2b, van 13.30-14 uur, tel. 01150-95017; Axel Dierenkliniek van 11.00-12.00 uur, tel. 01155-1488. Zondag volgens afspraak tel. 01150- 95017. IJzendijke: K. G. M. v. d. Vijver, tel. 01176-1388 b.g.g. 01174-424. Weekendspreekuur za. 13.00 uur en zo. 12.00 uur in de dierenkliniek te IJzen dijke. Terneuzen: J. P. de Vos, kliniek voor kleine huisdieren en bijzondere dieren, Van Diemenstraat 83, Terneuzen, tel. 01150-19628. Spreekuur za. van 12.30- 14.00 uur en verder volgens volgens te lefonische afspraak. Peter de Vos, polikliniek voor kleine huisdieren, Van Steenbergenlaan 7, Terneuzen, tel. 01150-96425. Spreek uur za. van 12.00-13.00 uur en verder volgens telefonische afspraak. Breskens: G. A. M. de Bruijckere, Dorpstraat 133, Breskens, tel. 01172- 2769, spreekuur zat. en zon. 11.30 uur volgens telefonische afspraak. Sluis, Oostburg en Aardenburg: W. H. Kapsenberg, 1 Novemberstraat 1, Sluis, tel. 01178-1225. Weekendspreekuren za. en zo. 13.00 uur. West-Zeeuwsch-Vlaanderen: za. en zo. 12.00-12.30 uur: D. G. Balk, Nassau- straat 5, IJzendijke, tel. 01176-1760. Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen: za. 10.00- 10.30 uur en 18.00-18.30uurenzo. 12.00- 12.30 uur: D. T. Thung, Dinkelstraat 10, Terneuzen, tel. 01150-30666. West-Zeeuwsch-Vlaanderen: Tele- foonno. 01170-3139, u kunt uw bood schap inspreken op het antwoordap paraat, dag en nacht bereikbaar. Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen: Tele- foonno. 01140-12191, u kunt uw bood schap inspreken op het antwoordap paraat. Kruisvereniging Kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen: Dag en nacht bereikbaar voor dringende hulpverle ning onder telefoonno. 01150-19049, u kunt uw boodschap inspreken op het antwoordapparaat. HULST In café de Kroon in Hulst werd een schieting gehouden waaraan 43 schutters deelnamen. Uitslag: wip 1: hoge vogel W. v. Oeveren Echtvelde; eerste zijvogel C. v. Gassen Hulst; tweede zij vogel L. v. kerckhoven Hei kant: extra vogel W. v. Oeveren Echtvelde. Grootste aantal kleine vogels (4) M. v. Kerk hoven Hulst. Uitslag wip 2: hoge vogel W. Dieleman Wachtebeke; eerste zijvogel A. Dobbelaert Boschkapelle; tweede zijvogel E. de Kort Terneuzen; extra vogel J. de Vos Heikant. Grootste aantal kleine vogels (4) mw. Dobbelaar Boschkapelle. NIEUW-NAMEN In café Thilleman in Nieuw-Namen werd een kaarting ge houden waaraan 44 personen deelna men. Uitslag: 1 C. v. Dorselaer Hulst; 2 C. de Win kel Kieldrecht; 3 G. Thomaes Meerdonk; 4 R. v. d. Branden Clinge; 5 W. Galle Meer donk. GRAAUW De r.-k. bond van Oude ren hield in het gemeenschapshuis in Graauw een kaarting waaraan 36 per sonen deelnamen. Uitslag: 1 R. Lindhout Axel; 2 a. Kouijzer Graauw; 3 L. de Burger Graauw; 4 A. de Clerck Terhole; 5 a. v. Gink Axel. De volgen de kaarting is vandaag donderdag. HENGSTDIJK In het Jagershuis in Hengstdijk werd een kaarting gehou den waaraan 69 personen deelnamen. Uitslag: 1 mw. Zwartelé Terneuzen; 2 L. Jonkman Terneuzen; 3 mw. v. Goethem Kloosterzande; 4 J. v. d. Ende Hulst; 5 F. Piessens Clinge. Jokeren uitslag: 1 mw. v. Vooren Ossenisse; 2 e. Elsakker Ossenisse; 3 mw. Gijzel Terneuzen. OSSENISSE In Hof ter Nesse in Os senisse werd een kaarting gehouden waaraan 46 personen deelnamen. Uitslag: 1P. Rottier Ossenisse; 2 J. de Zeeuw Zaamslag; 3 H, Meulblok Ossenisse; 4 a. Rottier Ossenisse; 5 mw. Lucasse Klooster zande. Jokeren uitslag: 1 mw. De Kort-Reij- ers Ossenisse; 2 mw. Neve-de Bakker Kloos terzande; 3 mw. Freyser-Asselman Kloos- tcrzandG KOEWACHT—In caféP. de Vlieger in Koewacht werd een bejaardenschie- ting gehouden waaraan 60 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel O. Saman Koewacht; eerste zijvogel E. Fierens Lokeren; tweede zij vogel V. de Schepper Koewacht. Grootste aantal kleine vogels (3) F. Martens Koe wacht. KOEWACHT Schutterssociëteit St.-Sebastaan in Koewacht hield een staande wipschieting waaraan 124 schutters deelnamen. Uitslag: wip 1: eerste hoge vogel J. Ferket Axel; tweede hoge vogel L. v. Remoortere Koewacht; eerste zijvogel E. Mignon Over slag; tweede zij vogel O. Scheele Putte; der de zij vogel C. de Block Zuiddorpe; vierde zij vogel E. Ingels Koewacht. Uitslag wip 2: eer ste hoge vogel R. v. d. Velde Moerbeke; twee de hoge vogel E. Verschueren St.-Jansteen; eerste zij vogel F. d'Hooghe Lokeren; tweede, zij vogel W. Verschuren Putte; derde zij vogel M. Baat Stekene; vierde zij vogel E. Mignon Overslag. Uitslag wip 3: eerste hoge vogel C. Temmerman Moerbeke; tweede hoge vogel C. Boënne Graauw; eerste zij vogel W. Wau- ters Windham; tweede zij vogel W. de Vrieze Westdorpe; derde zij vogel F. Joos Stekene; vierde zijvogel G. Poppe Stekene. KOEWACHT Schutterssociëteit de Blauwe Hoek in Koewacht hield een schieting in café de Oude Molen waar aan 32 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel E. Brom Graauw; eerste zij vogel F. de Waal Koewacht; tweede zijvo gel R. v. Overloop Koewacht. Grootste aan tal kleine vogels (5) A. van Bellegem Antwer pen. Kinderen bezig met kunstzinnige vorming tijdens het cursusjaar 1986. TERNEUZEN - De aanmeldingen voor de nieuwe cursus Algemene Kunstzinnige Vorming voor zesjari gen blijven achter bij vorig jaar. De cursus, tot stand gekomen in een sa menwerking tussen de Terneuzense Muziekschool en het ZIKV (Zeeuws Instituut voor Kunstzinnige Vor ming), trok vorig jaar nog vijftien leerlingen maar dit jaar zijn het er niet meer dan vijf. „Dat is veel te weinig. Als het er geen tien worden dan kan de cursus niet doorgaan", aldus A. Karreman, waarnemend directeur van de mu ziekschool. Bij minder dan tien leerlingen voor de cursus waaraan muzikale en beel dende vorming aan elkaar gekop peld worden is de verhouding subsi die/eigen bijdrage te ongunstig om ermee door te gaan. Volgens Karre man is de cursus van 32 lessen zeer geschikt om het kind op het goede spoor te zetten voor een verdere mu zische vorming, hetzij in de muziek hetzij in de beeldende vorming of wellicht allebei. Het ZIKV begint zijn 'kinderatelier' met zevenjarigen en de lessen algemene muzikale vor ming van de muziekschool beginnen ook op zevenjarige leeftijd. De cur sus is opgedeeld in blokken van steeds vier lessen (twee muziek en twee beeldende vorming) die steeds een thema hebben, zoals de jaarge tijden, de mensen, de dieren, reizen en ritme. i lipicï' Leden van de voetbalver eniging Clinge halen zaterdagochte vanaf 10.00 uur oud papier op in Cl ren in Lamswaarde werd een gaaibol ling gehouden waaraan 20 persorjeii deelnamen. Uitslag: hoge vogel L. Mahu Lamswaal linkerzij vogel J. kriekaert Kuitaart; rechl zij vogel J. Schillemaut Lamswaarde. Gr I ste aantal kleine vogels (6) F. v. Dorsel Lamswaarde. LAMSWAARDE In café de Jaargetijden in Lamswaarde werd kermisschieting gehouden, waar: 42 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel G. Mahu Lamswaarl eerste zijvogel R. Herwegh Heikant; twei zijvogel W. Roels Amsterdam. Extra vi idem. Extra vogel C. Verschuren Lamsw; de. Grootste aantal kleine vogels (3) M. H hout Lamswaarde. HULST In café W. Blommaert in Hulst werd een schieting gehoui en waaraan 30 schutters deelnamen. «j Uitslag: hoge vogel, eerste zijvogel en twl de zij vogel R. Sterkx Zelzate. Grootste al tal kleine vogels (5) W. Cuyper Hulst. ST.-JANSTEEN Café de Kroo. St.-Jansteen werd een prijskaart: gehouden waaraan 42 personen d namen. Uitslag: 1 mw. v. d. Hemel-Reijers Tern zen; 2 J. v. d. Ende Hulst; 3 J. Ketting'; neuzen. Jokeren 1 mw. Pauwels KloosJ zande; 2 E. v. Vooren Ossenisse; 3 mw. 1 ting Terneuzen. M TERNEUZEN - Veel doelpunten vie len er in de overgangsklassen van het zaalvoetbal regio Zeeuwsch-Vlaande ren. Het meest interessante duel tus sen Deto Jeans en Dow in de over gangsklasse A gaf véél spanning. Het Axelse team, dat grotendeels uit Ter neuzense spelers bestaat, trok met 6-5 aan het langste eind. Voor 't Polderken verliep de competi tiestart eveneens naar wens. Het débu- terende Moy Fa uit Axel werd met 5-2 geklopt. Ook IZV zette tegenstander Racing White 2 met 5-1 gemakkelijk opzij, terwijl Corretje in Sas van Gent met 5-4 de baas bleef over Racing Whi te 1. De doelpunten bij Roctus enHCG waren schaarser. HCG won met 2-1. Overgangsklasse B Het eerste optreden van De Groote Slock in de regio was een regelrechte tegenvaller. De Terneuzense ploeg werd gelijk al geconfronteerd met de 'mazen' van de KNVB-reglementen. Tegenstander De Zwaantjes 2 had zijn volledige eerste selectie ingezet en won daardoor gemakkelijk met 11-4. Dit kon namelijk, omdat het eerste team van De Zwaantjes voorafhad ge speeld tegen Het Bonte Hert. Na af loop van die partij kwamen dus dezelf de spelers terug in de zaal. De Groote Stock overweegt wegens competitie vervalsing protest bij de KNVB aan te tekenen. Een andere débutant OAZ kwam na een 7-3 achterstand tegen Com Boys nog terug tot 7-7. Verder was de mon sterzege (12-0) van FSV tegen Rijn vaart opvallend. De Terneuzenaren dienen zich als een serieuze kandidaat aan voor de titel. Het onervaren twee de team van Goalgetters ging met 4-2 het schip in tegen De Movies en de wedstrijden Hotel Royal tegen Hoekse Rakkers en Philippine tegen De Vlaanderen werden met dezelfde cij fers (4-3) in het voordeel afgesloten van de uitspelende clubs. Het programma voor maandag 28 septem ber: overgangsklasse A Corretje-Roctus (20.00); HCG-Klaus Biesbroeck (20.45); Ra cing White 2-Racing White 1 (20.30); 't Pol- derken-IZV (22.00); Dow-Moy Fa (20.45). Overgangsklasse B: De Vlaanderen-Rijn- vaart (19.00); Com Boys-Philippine (21.15); De Zwaantjes 2-OAZ (18.30); FSV-Hotel Royal (21.30); Hoekse Rakkers-Goalgetters 2(22.15). Het programma voor woensdag 30 septem ber: overgangsklasse A Vervaet-Deto Jeans (20.00); overgangsklasse B De Movies-De Groote Slock (20.45). TERNEUZEN - De raadscommissie Jeugdzaken en Welzijnszaken in de gemeente Terneuzen heeft in het openbaar nog geen standpunt ingeno men ten opzichte van de personele be zetting van de nieuwe welzijnsstich- ting. Woensdagavond heeft de com missie over deze aangelegenheid een besloten vergadering gehouden. In het officiële verslag dat gisteren hiervan naar buiten is gebracht be perkte wethouder J. van Rooijen zich tot de constatering dat de „commissie groot belang hecht aan een verant woorde handelwijze ten opzichte van het personeel. Uitgangspunt daarbij is dat binnen de wettelijke grenzen ge streefd wordt naar het in stand houden van de functionele relaties met vrijwil ligers en de diverse doelgroepen". Vice-voorzitter S. van Asperen van de stichting Welzijn voor Ouderen zei in een eerste reactie op dit schriftelijke verslag dat er niets uit blijkt wat de beide stichtingen, de zijne en de Cen trale Stichting voor Sociaal Cultureel Werk, nog niet wisten. Volgens hem moet afgewacht worden wat er in de bespreking tussen de stichtingsbestu ren en de wethouder, op 7 oktober, wordt voorgelegd. Daarin kan het ge meentebestuur twee kanten uit: het laten afvloeien van het teveel aan be roepskrachten dat ontstaat als de nieuwe stichting een feit is of het ont slaan van alle betaalde krachten en hen vervolgens laten solliciteren naar een functie in de nieuwe stichting. Het is niet bekend gemaakt hoe de ver schillende fracties zich daarover in de besloten vergadering hebben uitgela ten. Van Asperen zei alle vertrouwen te hebben in de goede bedoelingen van de wethouder om zowel te komen tot een efficiëntere werkwijze van het wel zijnswerk in de gemeente als het be hartigen van de belangen van de men sen die daarmee betrokken zijn. Uw huis op dit formaat in de krant kost meestal minder dan een maand hypotheekrente en verkoopt sneller, want: Hj En de makelaar weet van wanten en kranten. Op 30 september 1937 zijn onze ouders PETRUS VAN ESBROEK SERAPHINA VAN ESBROEK-WAUTERS in het huwelijk getreden. Hun gouden bruiloft vie ren wij op zaterdag 3 oktober a.s. met een H. Mis uit dankbaarheid om 14.30 uur in de parochiekerk te Sluiskil. Van 20.00-21.00 uur is er in café 't Oudt Raedt- huys' te Westdorpe gelegenheid om onze ouders te feliciteren. U bent welkom. Ben en Jeannette Patrick Frits en Tilly Danny Kanaalweg 103,4541 CB Sluiskil. Op de leeftijd van 83 jaar overleed te Amsterdam, onze lieve zuster en tante JANNA CORNALIA DE SMIT weduwe van Wessel Sterk C. Wieland-de Smit J. de Smit T. de Kok-de Smit J. de Kok Terneuzen, 23 september 1987 De speciale pagina voor adverteren zonder winstoogmerk. Voor alle mensen, verenigingen en niet-commerciële instellingen. U bereikt er vrijwel alle Zeeuwen mee. Elke vrijdag in de PZC Uw huis op dit formaat in de krant kost meestal minder dan een maand hypotheekrente en verkoopt sneller, want: En de makelaar weet van wanten en kranten. Sportwagenbezitters zullen u benijden om de ruimte en het comfort van de Accord Aero Deck. Eigenaren van gewone gezinsauto's zien tanden knarsend toe, hoe snel u uit het zicht verdwijnt. De Aero Deck be wijst dat een snelle, spor tieve wagen bestderuimte kan bieden die een gezin nodig heeft. Het luxueuze interieur en de enorme kofferruimte voorzien daar ruimschoots in. Het hart van de pittig ste Aero Deck is een 2.0 liter injectiemotor, die u in 9 seconden van 0 tot 100 km/u brengt en een topsnelheid van 195 heeft. Het Double-Wish- bone wielophangingssys teem, afkomstig uit de Formule I racerij, zorgt voor een ongeëvenaarde wegligging. Maak eens een proefrit om te zien of u bestand bent tegen al die jaloerse blikken. Stationsplein 9, Hulst, 01140-14485. Energiestraat 10, Terneuzen, 01150-1448€| I nd ustri eweg 19, Oostb u rg, 01170-2996.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 38