Chemo-kar haalt in Terneuzen afval op Successen SchijP83 PZC/ streek KEURSLAGER SCHOUWENAAR EXPERIMENT MET SUBSIDIE BEDRIJVEN Veilig Opening centrum halve-dag-opvang Natuurwandeling rond Oranjezon Congres educatief ontwerpen deze week in Middelburg AUTOBOX NR. 15 WATERSCHAP WALCHEREN Rabobank Middelburg ttSBLBVi KOUDEKERKE Vergadering van recreatiecommissie Collecte De collecte voor het Pro testants Interkerkelijk Thuisfront heeft in Koudekerke ƒ496,60 opge bracht. MIDDELBURG PCOB De afdeling Middelburg van de Protestants Christelijke Oude ren Bond houdt woensdag 30 septem ber de maandelijkse vergadering in ge bouw 'De Schakel'. Na het huishoude lijke gedeelte -dat om 14.00 uur begint- geeft pedicure mevrouw T. van Belleg- hem voorlichting over voetverzorging en schoeisel. CPB Walcheren - De Christelijke Plattelandsvrouwen Bond afdeling Walcheren houdt donderdag 24 sep tember de eerste vergadering van het nieuwe seizoen in de Middelburgse Ge- tuigeniskerk. Gastspreker is mr J. Boogaard, advocaat te Middelburg, over het onderwerp 'Het rechtsgebeu- ren en wat daarmee samenhangt'. Aanvang: 19.45 uur. Vrijwilligerswerk - De stichting Welzijn Ouderen en Vormingscentrum 'Het Zilveren Schor' houden in novem ber en december vier bijeenkomsten voor mensen die vrijwilligerswerk wil len doen in het 'ouderencircuit'. In cur sus-vorm worden de onderwerpen 'het aanbod', 'de doelgroep', 'het gesprek' en 'alternatieven' besproken. De cur sus wordt gegeven op 10, 17 en 24 no vember en op 1 december in het ont moetingscentrum van de Stichting Welzijn Ouderen in de Molstraat te Middelburg. Vooraf, op 29 september, is er in hetzelfde gebouw een informa tiebijeenkomst, die 's morgens om half tien begint. Emancipatiecommissie - De ge meente Middelburg houdt maandag 12 oktober een informatie-avond over het gemeentelijk emancipatiebeleid. De coördinerend wethouder, M. Vinke, zal de stand van zaken bespreken met betrekking tot de beleidsvoornemens uit de gemeentelijke emancipatieno ta. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. OOST-SOUBURG Kleding-speelgoedbeurs - in NCVB - De afdeling Souburg van de NCVB houdt donderdag een ledenver gadering in zaal Rehoboth. Mevrouw Van de Poel uit Middelburg zal dan spreken over het onderwerp 'Vrouw en recht'. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. SEROOSKERKE (W) NCVB - De afdeling Serooskerke van de NCVB houdt woensdag 23 septem ber de eerste bijeenkomst van het nieuwe seizoen in dorpshuis 'De Zand- put'. Mevrouw Rijken uit Middelburg zal praten over het onderwerp 'Vrouw en arts'. Aanvang: 19.45 uur. VLISSINGEN SINT LAURENS Clubmiddag' - Het sociaal cultureel werk afdeling Sint Laurens houdt woensdag een clubmiddag voor kinde ren van vier tot twaalf jaar. Het thema van de middag is voor de jeugd van vier tot acht jaar lampionnen maken en voor de oudere kinderen van negen tot twaalf jaar een fletspuzzel tocht. De bijeenkomst begint om 14.00 uur in het wijkgebouw aan de Van Cittersstraat. ZOUTELANDE Hengelwedstrijd De visclub De Knoraene te Zoutelande hield de zevende wedstrijd van het seizoen op het zuiderstrand. De vangst was zeer matig, de 40 deelnemers vingen 12 bo ven- en 21 ondermaatse vissen. De jeugdprijs ging naar Niels Janse. Uitslag: 1 D. Huibregtse, 7 vissen, 305 pun ten; 2 W. Lievense, 7,235; 3 P. Mesie, 3,155; 4 A. Janse, 1,155; 5L. Dihgemanse, 1,125; 6 R. Rhemrev, 1, 120; 7 A. de Lange jr., 3, 90; 8 A. Boogaard, 3, 60; 9 W. Kusse, 2, 40; 10 Niels Janse (jeugd), 2, 40. VLISSINGEN Supporters De supportersver eniging Rood-Wit in Vlissingen begint vrijdag weer met de bingo-avonden. Deze worden gehouden in het clubhuis van de voetbalclub Vlissingen aan de Irislaan en beginnen om 20.00 uur. Eerste wedstrijden bedrijfstennis Vlissingen begonnen Dames Sociëteit - De Dames So ciëteit Vlissingen vierde vrij dag het 20- jarig bestaan met een feestavond. Hierbij was onder anderen de eerste presidente en erelid mevrouw E. H. Nieuwveld-Visser aanwezig, die daar voor uit Amsterdam was overgeko men. Dertien dames die sinds de op richting lid zijn, kregen een corsage. De dames M. de Groot en R. Sanderse uit Breskens speelden en toneelstukje van Tennessee Williams en deden ook wat improvisatie. Rommelmarkt De openbare Paauwenburgschool in Vlissingen houdt zaterdagmorgen tussen 10.00 en 12.00 uur een rommelmarkt, bij goed weer op het schoolplein en bij ongun stige weersomstandigheden in het schoolgebouw aan de Alexander Go- gelweg. De opbrengst wordt besteed aan de bekostiging van de feestelijkhe den rond de viering van het 20-jarig be staan van de school, op 2 oktober aan staande. De rommelmarkt wordt voor de kinderen aangevuld met spelletjes, grabbelton en een snoepstand. Rk Vrouwengilde - De afdeling Vlissingen van het Katholiek Vrou wengilde houdt woensdagavond voor leden en introducées een modeshow in wijkcentrum 'Open Hof in Paauwen- burg. Er wordt aan deelgenomen door de modezaken 'Flair' en 'Maison Bol len van Zwienen'. De show begint om 20.00 uur. VROUWENPOLDER Collecte - De collecte voor het Prin ses Beatrixfonds heeft in Vrouwenpol der 928,35 gulden opgebracht. WESTKAPELLE Plattelandsvrouwen Hengelwedstrijd oe TE KOOP SCHOUWEN VAN SLOTEN l" kiest Wie kieskeurig kiest UITNODIGING GEMEENTE DOMBURG BEKENDMAKING Illlllllllllllllllll, II, mm „imnHRHniu.:---- GOES WAALWIJK MADE •SCHIJNDEL ROOSENDAAL PRINCENHAGE DINSDAG 22 SEPTEMBER 1987 BIERVLIET - „Iedereen moet weten dat chemische troep niet in de huis- vuilzak hoort, maar bij de chemo-kar moet worden afgegeven," met deze woorden gaf wethouder J. van Rooij- en (milieu) maandagochtend het startsein voor de aktie 'Schadelijke stoffen houd ze apart'. De markt in Biervliet was de eerste standplaats van de zogenaamde chemo-kar die tij dens een reis door alle kernen van Terneuzen het klein chemisch afval van de burgers ophaalt. Schoolkinderen uit Biervliet waren de eerste officiële 'klanten' bij de witte milieubus op de markt. „De chemo kar is een experiment van de gemeen te Terneuzen om te zien of deze manier van ophalen meer aanslaat bij de men sen. Wij gooien nog steeds te veel ge woon door de goot of geven het met de vuilinisman mee, aldus Van Rooijen. Volgens hem is er in het verleden te weinig gebruik gemaakt van de moge lijkheid om het klein chemisch afval uit ieder huishouden bij het depot van Openbare Werken in Terneuzen af te geven. „Van de ongeveer veertig ton afval die alle huishoudens produceren wordt slechts 1800 kilo naar het depot gebracht. Wij hopen dat de burgers op deze actie inspelen en alles wat scha delijk is voor het milieu bij de chemo kar afleveren." De schoolkinderen overhandigden batterijen, verffesten en spraybussen aan Frank Verbruggen, een chemicus die in vaste dienst op de chemo-kar werkt. Hij sorteerde alle spullen en leg de vervolgens uit wat er verder met de 'troepgebeurt. „Wij zullen een deel van deze stoffen laten verbranden bij de Afvalverwer king in Rijnmond, de rest gaat naar Oost-Duitsland en naar Engeland en wordt daar veilig opgeborgen." Van Rooijen sprak zijn dank uit aan de werkgevers in de Kanaalzone die door subsidiëring deze nieuwe actie mogelijk maakten. „Ik wil nog eens benadrukken dat chemisch afval, hoe weinig het ook is, beslist uit het mi lieu gehouden moet worden. Daarom is deze actie zo belangrijk." De chemo-kar was maandag tot twee uur in Biervliet en reed daarna verder naar Sluiskil. In Biervliet brachten gisteren 19 mensen 75 kilogram klein chemisch afval naar de chemo-kar. In Sluiskil werd 190 kilogram naar de kar gebracht door 17 mensen. Volgens Ver bruggen was het aantal aanbiedingen voor een eerste keer goed te noemen, terwijl het aangeboden gewicht rede lijk was. VLISSINGEN - In het pand Dr Otte- straat 1 in Vlissingen wordt vrijdag 25 september de officiële opening ver richt van het centrum voor halve-dag- opvang van de Stichting Kindercentra Vlissingen, een samenwerking tussen de Stichting Kinderspeelzalen Vlissin gen, de Stichting Sociaal-Kultureel Werk en de Stichting Peuterspeelza len Souburg. De bijeenkomst begint om 16.00 uur, waarna mevrouw E. Ak kermans, consulente van de Stichting Overleg Kindercentra Zeeland in zal gaan op de ontwikkeling van de kinde ropvang in Nederland. Vervolgens licht wethouder D. J. P. Bruinooge de Vlissingse plannen toe. De openings handeling wordt tenslotte verricht1 door de dames Van der Doef-Heystek en Koopman. Daarna is er gelegenheid tot bezichtiging van het het centrum. Voor de kinderen is er een speciaal openingsprogramma met medewer king van de kinderboekenschrijver Wim Hofman. Chemicus Frank Verbruggen van de chemo-kar neemt chemisch afval in ont vangst van Biervlietse schooljeugd VLISSINGEN - In de eerste klasse van de zaalvoetbalcompetitie rayon Vlissingen miste Walcheren 1, door een 2-1 overwinning van Uiterton 1, de aansluiting met de top. Ook Concurrent 1 liet een winstpunt verloren gaan door met 3-3 gelijk te spelen tegen provincie Zeeland 1. Vlis singen 1 leed een zware nederlaag te gen SC Toma 2: 8-1. Verenigde Spaar bank. 1 klom enkele plaatsen op de ranglijst door met 4-2 van PGV 1 te winnen. Koploper Van Ruiten Fruit 1 won met 7-2 van PZEM 2. In de derde klasse won Meuilenberg 1 met 4-2 van Haven van Vlissingen 2. FC Total 1 versloeg Hoechst Boys 1 met 3-2. De beide winnende ploegen nestelden zich daardoor bij de top in hun klasse. In de vierde klasse A verloor koploper Vanuus zijn positie door met 1-0 te ver liezen van Mento 1, die daarmee op de tweede plaats in de ranglijst komt. RCS 2 won met 12-3 van Westkapelle 3. Roovers Sport 2 verloor met 2-1 van MIDDELBURG - De natuurvereni- ging Walcheren van de Koninklijke Nederlandse Natuurhistorische Ver- enigng (KNNV) houdt zaterdag 26 sep tember de traditionele Najaarstoer door het bos en het duingebied van Oranjezon bij Vrouwenpolder. De wandeling voor het hele gezin, die tussen 10.00 en 16.00 uur gelopen kan worden, begint bij het pompstation van de WMZ, waar ook de routebe schrijving verkrijgbaar is. Het thema houdt verband met 'duin en water' en tijdens de wandeling wordt een im pressie gegeven van de activiteiten rond de waterwinning in het duinge bied. De Natuurvereniging houdt vrijdag 25 september een bijeenkomst in het bio- logielokaal van de Christelijke Scho lengemeenschap aan de Elzenlaan in Middelburg, waar de heer W. Kuys uit Goes vanaf 20.00 uur een dia-lezing zal houden over paddestoelen. Dinsdag 29 september wordt een pad destoelenexcursie gehouden, onder leiding van de heer H. Mandemaker. Deze tocht begint om 14.00 uur op het parkeerterrein aan de Randduinweg in Oostkapelle. SSVW 1. PZEM 3 verloor met 4-1 van VAW 2. Het team van VPS 2 mag zich nu koploper noemen door de 6-1 zege op Uiterton 2. Het wedstrijdprogramma voor komende week ziet er als volgt uit: Sporthal Baskensburg Vlissingen, woens dag, 18.30 TCV-Dauwendaele, 19.25 Pzem 1- Welsinge, 20.20 toma-Sport Stijl Sinke, 21.15 VW Audi Poppe-Maric, 22.10 Warme Bakker GRent-Schelde Int. Sporthal Souburg, woensdag, 19.00 Van Ruiten Fruit 1-Concur- rent J, 19.40 Ver. Spaarbank-Toma 2, 20.20 Prov. Zeeland-PGV, 21.00 Walcheren-Pzem 2,21.40 Vlissingen, Uiterton 1,22.40 Schinkel Ass. Sporthal Zeevaartschool, woensdag, 19.30 PVS-BW, 20.10 Haven v. Vliss. 1- Douane Vliss. 1, 20.50 VAW-Moby Dick,. 21.30 De Stoof-Schinkel Ass. 2, 22.10 Toma 3-VPS 1. Sporthal Souburg, donderdag, 19.00 Haven v. Vliss. 2-RCS1,19.40 THC-Van Ruiten Fruit 2, 20.20 Meulenberg-Westka- pelle 2, 21.00 BW 2-FC Total, 21.40 PGV 2- Hoechst Boys, 22.20 DWS'86-PVS 2. MIDDELBURG - Hoe kan gezorgd worden dat volwassenen, die nog on derwijs willen volgen, zo optimaal mogelijk hun leerstof krijgen aange boden? Dat is het thema van een con gres, dat deze week in Middelburg on der de titel Educatief Ontwerpen wordt gehouden. Veertig ontwerpers uit Nederland, België, Engeland, Po len en de Verenigde Staten wisselen vanaf vandaag (dinsdag) tot en met vrijdag hun ervaringen uit. De bijeen komsten worden gehouden in het ge bouw van het Zeeuws Steunpunt voor Volwasseneneducatie. De organisatie van het congres is in handen van de Stichting Leerplan Ontwikkeling, de Universiteit van Amsterdam en het Zeeuws Steunpunt. De lezingen van de ontwerpers zullen na afloop in boekvorm worden gepu bliceerd. Uitgangspunt is steeds dat het onderwijs aan volwassenen meer nodig heeft dan een goed cursusboek. Tijdens de conferentie worden com plete studiemethodes gepresenteerd, waarin verschillende mogelijkheden worden aangedragen om het lesmate-' riaal uit te breiden. Te denken valt aan audio-visuele hulpmiddelen, compu ters en expositie-materiaal. De bijeen komst begint vandaag om 11 uur. KOUDEKERKE De recreatiecom missie van de gemeente Valkenisse vergadert woensdag 23 september om 19.30 uur in het Koudekerkse ge meentehuis over drie agendapunten. Het subsidieverzoek van de commissie Kerk en Recreatie 'De Boshut' in Zou- telande in verband met haar 25-jarig bestaan wordt behandeld. Verder komt een subsidieverzoek van de VVV in Koudekerke ten behoeve van diver se voorzieningen ter tafel en wordt er gepraat over de verhoging van het ta rief voor toeristenbelasting. Burgerlijke stand Geboren: Bartel A. zv W. M. Sturm en M. M. Lievense; Jorrit, zv E. C. Stutter- heim en C. Th. Hasper; Daniël G. zv L. J. G. Kiser en M. F. Sanders; Susanne, dv J. C. M. Verkooijen en D. M. J. Blom. Ondertrouwd: L. Linders, 21 jr. en H. M. Brouwer, 22 jr.; F. Jansen, 24 jr. en J. van der Linde, 24 jr.; R. Gehres, 44 jr. en J. A. Mulder, 42 jr. Getrouwd: A. Theune, 25 jr. en A. J. Mol, 23 jr.; M. C. van Bloois, 25 jr. en A. van Gent, 23 jr.; M. J. G. Sohier, 26 jr. en I. C. Ligtendag, 23 jr.; A.M. Rie- mens, 24 jr. en A. G. Vogel, 30 jr.; H. K. Schuurman, 29 jr.en J. P. Wiskerke, 22 Overleden: J. K. Kraak, 74 jr. geh met T. Griep; P. Minderhoud, 68 jr. geh met N. Lous; L. van der Endt, 88 jr. geh gew met A. Poortvliet; I. M. D. van Loon, 76 jr. geh gew met J. C. Deïst. gebouw Irene, achter de gereformeer de kerk in Oost-Souburg, wordt vrij dag 25 september een kleding- en speelgoedbeurs gehouden. Tijdens de beurs, van 15.30 tot-17.00 uur, wordt onder meer gebruikte winterkleding voor kinderen tot 12 jaar verkocht. In leveren van spullen is mogelijk op woensdag 23 september van 9.30 tot 11.15 uur in gebouw Irene. Niet ver kochte goederen kunnen daar op maandag 28 september tussen 1000 en 11.15 uur weer worden opgehaald. De helft van de opbrengst is voor de ver koper, de ander helft komt ten goede aan Zonneveld en is bestemd voor spelmateriaal. De volgende wedstrijd wordt zondag 4 oktober van 08.00-11.00 uur op het zuiderstrand gehouden. VLISSINGEN - De competitie van het bedrijfstennis in het Vlissingse Rac ket Centrum is zaterdag begonnen met de eerste wedstrijden. De dames competitie telt twee poules verdeeld maar tellen zes teams per poule. De damescompetitie heeft vier nieuwe teams: Hertel, City Bloem, Schinkel/ Thielen en Parf. Louisse. De ene mutatie bij de heren is opge vuld door een formatie van Milten burg. In de A-poule bij de dames debu teerde de City Bloem-formatie met een klinkende 8-0 winst op Total. Abi/Her- staco klopte Van Belle met 6-2. In de B-poule werden twee gelijke spelen ge noteerd. Hoechst II deelde de punten met Schinkel-Thielen, 4-4 en Eggink/ Carlier - Neuféglise werd eveneens 4-4. In de A-poule ging de openingswed strijd tussen Geldof (kampioen vorig seizoen) en Peiniger. De titelhouder had nog weinig van zijn kracht verlo ren. Peiniger werd met een 16-2 neder laag naar huis gestuurd. Mobuco zege vierde met 12-6 over Hertel en Abi won met 13-5 van Hoechst. ling Westkapelle van de Ned Bond van Plattelandsvrouw! donderdag 24 september eei komst in het verenigingl 'Westkapelle Herrijst'. De hei uit Vlissingen zal deze avoni 20.00 uur begint, het een en a tellen over de Stichting Gre Nederland. Maandagmiddag 5 ber, vanaf 13.15 uur, beril gymnastieklessen weer in de sportvereniging 'Westkapelle' de Trommelweg de achtste strijd die meetelt voor het pioenschap van dit seizoen 66 deelnemers, die 57 onderml 149 bovenmaatse vissen vin volgende wedstrijd in het kE het clubkampioenschap is 4 van 8.00 tot 11.15 uur bij 'Het peldal' bij Westkapelle. De uitslag luidt: 1. A. Houmesjri 2455 punten), 2. A. Peene (12 vis punten), 3.1. Verburg (9 vissen, 138 4. E. Conté (12 vissen, 1204 punt Scholte (7 vissen, 1119 punten), teijn (8 vissen, 1074 punten), 7. w, vissen, 1072 punten), 8. Bas HuiszoL 7 vissen, 1069 punten), 9. L. Peenei 950 punten), 10. F. Huiszoon (8 vP punten). Burgerlijke stand VEERE Geboren: Moniek van Opstal: Ton; Jonah Monshouwer; Schroevers; Martina J. Labrui neke L. Louwerse. Getrouwd: M. G. Bührs en MjlJ monse; P. N. de Jonge en I. M] jers; J. A. Janse en S. P. Low P. Louws en G. Drenth. Overleden: F. Boone, 83 jr.; P. de, 35 jr. MIDDELBURG Twee ledeijfl sjoelvereniging Schijf '83 hei terdag bekers gewonnen op toernooi in het Limburgse Sci gen. Huub Stijns behaalde ei plaats in de C-klasse met 238( en Ans Schilperoort gooide 2 2630 punten naar een tweede 1 de B-klasse. Het gemeentebestuur van Sci gen had ter gelegenheid vanhf rig bestaan van de gastvereni Tikkers een beker beschikbaai vereniging die het verst had om aan het toernooi deel te ner ze viel Schijf '83 ten deel. Tijc open toernooi in Veldhoven b Suus Koole met 2455 punten e de plaats in de C-klasse net i Toersen met 2508 punten in klasse. Jaap de Ridder won n punten een derde plaats-beker klasse en Freek van Duin deec 2205 punten in de E-klasse. Sloestraat - Zoutelande. Vrij per 1 nov. 1987. Prijs 12.500,- k.k. Betaling binnen 14 dagen. Te bevragen: J. Jakobsen, Meliskerke. Tel. 01186-1710. Het dagelijks bestuur van het Waterschap Wal cheren maakt bekend dat ingevolge artikel 19 van de verordening Waterkering en Waterbeheersing Zeeland, te beginnen op 15 december a.s. schou wing zal worden gehouden op het schoonmaken van sloten (kavelsloten, scheidingssloten en weg sloten, die dienen voor de geregelde door- en/of af voer van het polderwater) binnen het waterschap, met inbegrip van de zich daarin bevindende buis leidingen, alsmede op het weren van het in de oe vers staande houtgewas. Dat tegen hen, die bij deze schouwing nalatig wor den bevonden, proces-verbaal zal worden opge maakt, hetwelk bij toepassing van bestuurs dwang zal worden doorgezonden aan de officier van justitie met verzoek tot vervolging. Overtreding van artikel 19 van de Verordening Waterkering en Waterbeheersing Zeeland wordt ingevolge artikel 39, eerste lid van de Verordening gestraft met hechtenis van ten hoogste twee maanden of geldboete van ten hoogste driehon derd gulden. Onder een gezuiverde sloot wordt verstaan een sloot, waarvan de belopen zijn gemaaid en waar uit modder, afval, plantengroei e.d. zijn verwij derd. Ingelanden die tussen 1 oktober en 15 november a.s. sloten zullen hebben schoongemaakt, kunnen dit vóór laatstgenoemde datum melden aan het Bestuur voornoemd door middel van op onder staande adressen verkrijgbare formulieren. Ook kan worden volstaan met een telefonische mededeling aan de kantonnier van de betreffendei watering. Deze sloten zullen dan te beginnen op 2 november a.s. aan een voorschouwing worden onderworpen en - indien bij de voorschouwing blijkt dat deze sloten aan de gestelde eisen voldoen - op of na 15 december a.s. niet meer geschouwd worden. De sloten die dit jaar geschouwd zullen worden zijn aangegeven op kaarten, die op onderstaande adressen ter inzage liggen. Middelburg, Polderhuis Westkapelle Middelburg, 11 september 1987, Het Dagelijks Bestuur voornoemd, J. A. Lantsheer, dijkgraaf J. A. van Werkum, griffier Groenmarkt 10 Tel. 01180-15751 Zuidstraat 156 tel. 01187-1235 H M SE ?SE uH N W *SE W< a> KEURSLAGER SCHOUWENAAR ZEGT... de rookworst is weer in 't land! Bij een besteding van 10,- krijgt u gratis een rookworst stickertje. Voor 12 van deze stickertjes, opgeplakt op een spaarkaart, krijgt u een echte Gelderse rookworst geheel gratis! U hoeft maar 10 stickertjes te sparen, want 2 stuks zijn al afgedrukt! DE HELE WEEK: 250 gram mager varkenspoulet2,75 DINSDAG: 500 gram Zeeuwse worst4,25 Biefstuk tartaarper st. 1,50 150 gram Berliner1,55 DONDERDAG: 500 gram runderlappen5,50 250 gram gek. metworst2,75 100 gram ontbijtspek1,45 UIT ONZE SPEC.HOEK: 200 gramlimousinbiefstuk7,00 500 gram huzarensalade3,75 WOENSDAG: 500 gram vers vleesgehakt5,50 Portie nasi/bamigoreng2,95 150 gram hamworst1,60 VRIJDAG EN ZATERDAG: 500 gram malse riblappen8,95 500 gram schouderkarbonade 4,20 100 gram gek. ossetong2,25 100 gram boerenmetworst1,50 'n Boeren rookworst2,80 'Echte'loempia'sper stuk 1,45 KEURSUGER Bellamypark 16, Vliss. en... verstand van lekker vlees! Na ruim 20 jaar leiding te hebben gegeven aan de RA BOBANK MIDDELBURG, neemt directeur L. Riemersma afscheid. Op donderdag 24 september a.s. bieden wij de heer en mevrouw Riemersma een officiële afscheidsreceptie aan in Hotel Arneville te Middelburg van 18.30 tot 20.00 uur. Wij nodigen u graag uit daarbij aanwezig te zijn. Vanwege het vertrek van de heer Riemersma, is drs. C. L. de Hooge per 1 oktober 1987 benoemd tot direc teurvan de RABOBANK MIDDELBURG. Wij nodigen u graag uit om kennis te maken, mogelijk bij bovengenoemde gelegenheid. Burgemeester en wethouders van Domburg ken bekend dat door hen vergunning is verl aan de heer P. C. Louws, Duinweg 35 te Zout de voor het oprichten ca. van een humuskwei drijf aan de Westhovenseweg te Domburglpe G. 491). De vergunning met bijbehorende stukken lij de gemeentesecretarie, Markt 1 te Domburg een ieder ter inzage van 23 september 19871 oktober 1987 op werkdagen tussen 09.00 en uur en 's middags op telefonisch verzoek ti 14.00 en 16.00 uur. Bedoelde stukken liggen elke maandagavond van 19.00-22.00 uur terii in het Gemeenschapshuis 'De Halve Maan' renstraat 33 te Oostkapelle en het Ge: schapshuis 'Schuttershof, Kanonweistraat Domburg. Ingevolge artikel 44, tweede lid van de wet mene bepalingen milieuhygiëne staat tot 23 ber 1987 beroep open bij de Kroon, voor de vrager; degenen die reeds bezwaar hebben bracht; de betrokken adviseurs en degene| kan aantonen dat hij redelij kerwijs niet in st: geweest tijdig bezwaren in te brengen. Di schikking wordt na afloop van de beroepster] van kracht, tenzij voor deze datum beroep is steld met toepassing van artikel 60a van de wi de Raad van State een verzoek wordt gedaai schorsing van de beschikking danwel tothet| fen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Majesteit de Koningin en worden gezonden<| de Raad van State, afdeling voor de gesel" van bestuur, Postbus 20019,2500 EA 's-Grave] ge. Het verzoek tot schorsing of een voorlr' voorziening moet worden gericht aan de voi ter van de genoemde afdeling van de Raadj State. De beschikking wordt niet van kracht voord: dat verzoek is beslist. Domburg, 22 september 1987. Burgemeester en wethouders van Domburg de burgemeester, P. A. D. H. Die| horst; de secretaris, W. J. de Korte, wnd. u uuss."!.^üliiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilll HOBEINSTH^ „Miiiiinilll Kamperfoeliestr 85 Grotesir. 309 Den Deel 4 Hoolstr. 166 Maandag gesloten Koopavond tot 21.00 uur. Zaterdag tot 14.00 uur Voltastr. 9 P. v. Spaandonstr 60 in Almarkt Geopend zoals supermarkt

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 14